Simon Parkes – aktualizácia udalostí (05.10.2021)

05/10/2021

Je piateho a ja som sa samozrejme chcel pokúsiť o rozhovor, aby sme udržali veci v chode a informoval vás o tom, čo sa stalo. Dokonca aj tí ľudia, ktorí možno najviac spia alebo aspoň odmietajú vnímať, čo sa hovorí, si museli byť vedomí toho, že veľká časť platforiem sociálnych médií na niekoľko hodín vypadla, ako sa predpovedalo.

A tí z vás, ktorí videli podcast, som uviedol dátumy medzi štvrtým a ôsmym okt., kedy by sme očakávali aktivitu. A tak ma veľmi teší, že sa veci na očiach verejnosti skutočne dejú. Mainstreamové médiá sa o to budú otierať. Pravdepodobne povedia, že to bola nejaká celosvetová porucha, ale nebudú o tom chcieť diskutovať, pretože to nie je ich program. Nie je to ich príbeh.

Viem, že veľmi veľa z vás je sklamaných, že keď ste si dnes ráno zapli, alebo kedykoľvek si ich zapnete, platformy sociálnych médií sú opäť v prevádzke. A mnohí z vás by boli radi videli, že sú trvalo vypnuté a potom sa udejú iné širšie veci.

Niektorí komentátori tvrdia, že išlo o test, čo v skutočnosti nie je úplne presné. Ľudia, ktorí stoja za týmto vypnutím sociálnych sietí, ho nemuseli testovať. Presne vedeli, čo sa stane, keď stlačia toto tlačidlo alebo urobia toto alebo tamto. To, čo mali v Texase a na iných miestach, boli tímy ľudí, ktorí monitorovali účinok toho, čo urobili. Takže to nebol test, ktorý by zistil, či to funguje. Bol to test v tomto zmysle slova, aby sa zistil účinok v rôznych krajinách po celej Zemi. Bol to oveľa viac varovný výstrel. Varovali nás o cenzúre na všetkých týchto platformách sociálnych médií, vrátane mňa, keď ma odstránili z YouTube, pretože naozaj dávajú preč každého hovorcu pravdy alebo vlastenca alebo bojovníka, akokoľvek chcete nazvať nás všetkých. Všetci sme preč z YouTube, pretože naratív, ktorý hovorí, že máme pravdu tieto organizácie nechcú. Takže je to teraz skúška, či začnú svoju cenzúru obmedzovať. Či to urobia, alebo nie, to si každý domyslí.

Niektorí komentátori sa veľmi rozohnili a bolo dosť ťažké sledovať ich rozprávanie. Niektorí ľudia sa veľmi nahnevali a hovorili veci ako: Viete, ja som vám to hovoril, tak som vám povedal, že sa to stane. Mali by ste mi veriť. To v skutočnosti nie je veľmi nápomocné. To nie je cesta, ktorou sa uberám. My, v rámci CC si myslíme, že je dôležité, aby sme tieto informácie dostali von. A ak máme pravdu, máme pravdu. A ak sa nám to nepodarí, mali by sme byť úprimní a povedať: No, toto sa nám nepodarilo. Ale v tomto prípade som naozaj rád, pretože som to vedel. Preto som urobil podcast, deň predtým, ako to bolo, dostal som to von, kým som vedel, že ešte budem môcť. Aj iní mali tieto informácie a dostali to von svojím vlastným spôsobom prostredníctvom svojich vlastných stránok.

A to je dôležité, pretože potrebujeme, aby sme veriacich a hľadačov pravdy informovali čo najlepšie. A tí ľudia, ktorí, viete, nemajú záujem, nuž, aj tak im to nebude nič platné. Takže sa nimi nezaoberajme. Test je test reakcie. Všetky tieto spoločnosti pôsobiace v oblasti sociálnych médií sú orientované na peniaze. A tak keď ich stiahnu, prídu o peniaze od inzerentov, ako napríklad YouTube. Stratia prepojenie s inými platformami. Delia sa o peniaze. Týmto spôsobom strácajú svojich odberateľov. A to poškodzuje produkt. Takže ide o to, že títo ľudia, ktorí prevádzkujú tieto platformy sociálnych médií, budú veľmi, veľmi znepokojení tým, že boli tak ľahko stiahnuté a že neboli v pozícii, aby ich sami vrátili späť. A vrátilo sa to späť až vtedy, keď im to tí, ktorí to monitorovali a kontrolovali, vrátili. Takže sa s najväčšou pravdepodobnosťou budú chcieť zahrať. Ale skutočnosť je, samozrejme, taká, že títo ľudia neriadia cabalu. Prijímajú príkazy od cabaly. A podľa môjho odhadu bude cabala naďalej trvať na tom, že nebude hrať hru s dobrou stranou.

A najbližšie hodiny budú diktovať ich reakciu. A povedal som na svojej nástenke, na svojom blogu, loptička je na ich strane. Nasledujúcich niekoľko hodín bude diktovať, čo biele klobúky urobia ďalej. Ak nedôjde k žiadnej zmene, potom sa to bude diať a bude sa to diať na oveľa trvalejšej úrovni. Je pravda, že vo Facebooku, ktorý je pre biele klobúky cieľom číslo jeden, zamestnanci, ktorí sa pokúšali vstúpiť do serverovne, hlavnej miestnosti a noví zamestnanci, ktorí sa snažili prísť do hlavnej budovy, zistili, že počítač, ktorý riadi zabezpečenie týchto dverí, nerozpoznal ich identifikačné karty.

Pamätajte si, že nemáme radi 10 dní tmy, ale máme radi určitý počet dní bez komunikácie, a to spojenie som používal niekoľko mesiacov, a presne to sme mali v mnohých krajinách. Niekoľko hodín v takom prípade bez komunikácie. Ale nemyslite si, prosím, že je koniec. Je to len začiatok. Je to úvodný výstrel.

Cieľom bolo ukázať zlým ľuďom hĺbku, rozsah a schopnosti, ktoré má armáda Spojených štátov a jej spolupracovníci v iných krajinách. A môžem všetkých ubezpečiť, že na najvyššej úrovni cabaly teraz formulujú svoju odpoveď. V podstate ľudí ako ja držia mimo YouTube. Nedošlo k žiadnej zmene, pretože toľko dobrých vlastencov v Amerike a na celom svete je vylúčených z YouTube a nemôžu priniesť to, čo by nazvali konzervatívnym hlasom, vlasteneckým hlasom. Ak sa tento typ cenzúry nezmení, potom si nemyslím, že by sa biele klobúky stiahli.

Dobre, takže čo bude ďalej? Je mi ľúto, že v uliciach neboli tanky, viete, mnohí z vás písali a hovorili so svojimi koordinátormi a boli ste z toho sklamaní.

Ale boli tu aj vážnejšie otázky, napríklad prečo tí dobrí hrajú tieto hry, prečo hrajú podľa pravidiel? Prečo neustále dávajú druhej strane tieto príležitosti? A dôvodom je, že ak dobrý chlap nehrá podľa pravidiel, potom ste zlý chlap. Čím viac zlí chlapci ukazujú svoje ťahy, tým viac je zrejmé, že budeme musieť posunúť útok na ďalší stupeň. Takže sa veľa hovorí o tom, čo je ďalší postup, čo by sa mohlo stať.

Určite, ak budú médiá pravdivé a budú skutočne informovať o všetkom, od vakcín cez obchodovanie s deťmi až po vesmírne sily, o všetkých týchto veciach, ak budú skutočne informovať, je to dlhá cesta k náprave mostov alebo k tomu, aby sme o mostoch hovorili. Takže keď ľudia hovoria, dobre, vojna sa skončila. Čo všetky tie prázdne budovy, ľudia sa ma pýtajú Biely dom je prázdny, mierne osvetlený, pekná červená farba súčasnosti. A čo Buckinghamský palác vo Veľkej Británii? A čo niektoré z týchto ďalších budov, ktoré sa zdajú byť prázdne alebo neobsadené, ktoré majú veľmi zlú históriu, pokiaľ ide o to, čo sa tam mohlo stať v minulosti? Je možné, že by sa dali odstrániť. Niektorí ľudia mi hovorili, že by chceli zbúrať Buckinghamský palác a postaviť tam kvetinovú záhradu, zbúrať Biely dom a urobiť tam detský park alebo niečo podobné. O tom neviem, ale možno by sa tie pozemky mohli uvoľniť.

Na Taiwane máme situáciu, o ktorej väčšina z vás vie, že minister financií Taiwanu urobil vyhlásenie, že sa domnieva, že Taiwan bude napadnutý Čínou. Obrátil sa na Austráliu, ktorá je mu geograficky blízka, a požiadal ju, či by vojensky podporila Taiwan, ak by ho Číňania napadli. O tejto odpovedi neexistuje žiadny záznam. Nezabúdajte, že Spojené štáty americké majú s Taiwanom trvalý pakt o podpore, podobne ako Veľká Británia s Poľskom tesne pred začiatkom vojny. Na Taiwane sú americké jednotky, letecké základne Spojených štátov. Sú tam námorné základne. Takže akýkoľvek útok na Taiwan by bol útokom na Ameriku. Máme tu situáciu, keď sa ruské vojská sústreďujú na hraniciach Ukrajiny. Pamätajte si, že to bola operácia CIA, ktorá pôvodne odtrhla Ukrajinu od Ruska.

Prezident Putin si veľmi želá získať Ukrajinu späť, takže sa tam sústreďuje veľké množstvo vojakov. Máme tu situáciu s Azerbajdžanom, Arménskom, Tureckom, Iránom a Izraelom. Tri, čo by som nazval tromi hlavnými horúcimi bodmi Hoci to môže vyzerať dosť zložito, neverím, že z toho vznikne vojna. Určite sa vôbec neobávam jadrovej vojny. Prosím, nemajte obavy ani strach. Som presvedčený, že tieto veci sa musia uskutočniť, aby sa povedzme obnovila rovnováha.

No predpokladám, že ak je ovplyvnená televízia alebo sú ovplyvnené vaše telefóny, potom jediným spôsobom, ako dostať správy k ľuďom, je prostredníctvom systému núdzového vysielania a bez ohľadu na to, či je počuť americký hlas cez váš telefón v Británii, Francúzsku alebo Nemecku. O tom veľmi pochybujem. Ale vedel by som si predstaviť, že každá krajina bude mať vlastný systém na varovanie svojich občanov. Namiesto toho, aby sa povedalo, že je zemetrasenie alebo záplavy, by to však mohli byť skôr informácie o tom, ako zostať v spojení, ako počúvať a prečo sa veci dejú.

Veľa ľudí hovorí, že prezident Trump bude v Air Force One, keď sa skončí sedem trúb, sedem prezidentských vysielaní. Nie, to nie je pravda. Všetky už boli nahrané. Hádam bude v Texase. Tam by som bol, keby som bol na podzemnej kontrolnej základni, ktorá monitoruje svet. Takže si nemyslím, že musí byť v Air Force One. Má k nemu prístup, ale verím, že sú to všetko predbežné záznamy, hoci je dostatočne schopný a šikovný na to, aby to skutočne okrídlil, ako hovoríme vo Veľkej Británii.

Inými slovami, ak chcete, aby išiel naživo, je absolútne schopný to urobiť. Ale vedel by som si predstaviť, že ak tentoraz nechce robiť prenosy, ak potrebuje, viete, preberať informácie od iných ľudí. Takže predpokladám, že to budú vopred nahraté relácie, hoci niektoré môžu byť aj naživo. Je to človek, ktorý zohral najpozoruhodnejšiu úlohu, akú by nikto iný nedokázal, a dostal všetko tam, kde to teraz musí byť. Ale je to viac než len jeden človek. Ide o každého muža, ženu a dieťa na tejto planéte. Ide o všetky organizácie na planéte a o to, ako my ako ľudstvo vidíme svoju budúcnosť. Sme pripravení priniesť obeť? A nebojte sa, neznamená to zomrieť. Je to obetovanie našich hodnôt. Je to obeta toho, že budeme dostatočne silní na to, aby sme si povedali: Pozrite, na posledných 10, 20, 30, 40, 50, 60, 100 rokov, ktoré som prežil na tejto planéte. Uvedomujem si, čo nám táto veľmi malá vybraná skupina ľudí robila. A sme pripravení priniesť obetu a povedať, že sa môžeme zmeniť? Ja áno. A budem tlačiť na pílu. S demonštráciou vôbec nie je problém. Avšak v tejto chvíli, keď sa dejú veci, je asi lepšie, keď všetci zostanú doma.

Takže už roky vám hovorím, aby ste mali dva týždne jedlo, možno tri týždne. Ak máte domáce zvieratá, nech máte niekde vodu, možno si v noci napustite vaňu. Pretože ak sa čerpadlá vypnú a vy nebudete môcť spláchnuť záchod, máte na to vodu. Prečo by sa to malo stať? Nuž, v súčasnosti sa všetka naša energia na tejto planéte vyrába pozemným spôsobom z určitých zdrojov energie. Dúfam, že sa nám veľmi rýchlo podarí prejsť na výrobu energie typu Tesla. A výhodou toho je, že v prvom rade démonické entity nemôžu sídliť v takomto type dodacej frekvencie. A čo je rovnako dôležité, je to prakticky bezplatná výroba. Preto nie je dôvod, prečo by ľudia platili obrovské prémie za to, aby sa v zime zohriali. To si bude vyžadovať vypnutie prúdu v domácnosti, kým tento systém budeme prenášať, takže by malo dôjsť k určitému narušeniu, pokiaľ ide o vaše osvetlenie. Samozrejme, bolo mi povedané, že pevné linky 911 alebo 119, alebo akékoľvek máte vo svete číslo tiesňového volania budú stále fungovať, pretože ľudia musia ísť do nemocnice. A tí dobrí chlapci sa volajú dobrí chlapci, pretože nechcú, aby to malo vplyv na ľudí, ktorých sa to netýka. Sú to náhodní okoloidúci. Sú pozorovateľmi toho, čo sa deje. Záchranné služby, polícia, záchranári, hasiči, všetci budú mať svoje vysielačky, ktoré nebudú vypnuté.
V skutočnosti sa to posilní, pretože bude menej prevádzky, aby sa s ňou rušilo na vlnách. Takže to bolo naplánované. Všetko je dôkladne naplánované.

Chcem povedať, že je to naozaj neuveriteľne dôkladné plánovanie a muselo to byť už od 9/11 a od vraždy Johna F. Kennedyho, dobrí chlapci si uvedomujú, že obyčajná šachová partia nebude fungovať. Potrebovali sme superpočítač, ktorý by ich dokázal prekonať v chápaní reálneho času minútu po minúte, pozorovať, čo sa deje a ako treba zmeniť prostriedky alebo činnosti, aby vyhovovali nielen tomu, čo sa deje teraz, ale aj tomu, čo sa bude diať v najbližších piatich minútach, polhodine, hodine, dni atď. A tak to naozaj funguje – prepojený systém na celej planéte, ktorý spolupracuje. A povedzme si pravdu, ak to nie je na očiach verejnosti, väčšina ľudí tomu neverí. Ale videli sme niečo, čo každý, kto má oči na to, aby to videl, videl, ako boli obrovské plochy sociálnych médií stiahnuté. A nie je na to žiadny dobrý dôvod, napríklad víchrica alebo zemetrasenie.
Alebo, viete, pani odvedľa strčila prsty do zásuvky a celý blok zostal bez elektriny. Nič také neexistuje.

Toto je absolútne, starostlivo naplánovaná operácia, ktorá má vyslať pekelnú správu tým, ktorí potrebujú pochopiť túto správu pre veľa malých detí. Viete, 25 a menej. Bola to len nepríjemnosť, nemohli sa dostať na Instagram. Nemohli robiť tik-tok, nemohli robiť WhatsApp. A pravdepodobne ich to ani nebude trápiť. Vedzte, že ich to nezaujíma. Zaujíma ich to, že sa nemohli rozprávať so svojimi priateľmi a nemohli zverejňovať svoje najnovšie obľúbené fotografie a všetko ostatné. No, je mi ľúto, ale čaká vás poriadny šok, pretože existuje veľké množstvo ľudí nielen v tomto vekovom rozmedzí, v oveľa staršom vekovom rozmedzí staršom ako ja, ktorí to stále popierajú.

Pandorine dokumenty, ktoré ich v skutočnosti zaujímajú viac ako dokumenty EBS, pretože to je úroveň korupcie, ktorej rozumejú, pretože vládni ministri sú vždy náchylní na korupciu. Takže veľa ľudí, ktorí sa jednoducho nezaujímajú a neveria tomu, o čom hovoríme, sa zaujíma a verí týmto dokumentom, pretože na tom boli vychovaní, že vlády boli skorumpované na tejto úrovni. Na čom neboli vychovávaní, bola pedofília, obchodovanie s deťmi a vojny, prevracanie vlád naruby, vyvolávanie povstaní. A samozrejme, nehovorme o situácii s vakcínami, pretože to je pre týchto ľudí úplne nová téma. A tak sme, myslím, teraz trochu v kŕči a čakáme, aká bude ďalšia reakcia.

Nasledujúce dni sú kľúčové. Pretože v závislosti od reakcií tých, ktorým bola správa zaslaná, sa bude diktovať a riadiť typ reakcií. To, čo sa má stať a bolo s vami zdieľané sa stane. To, čo sa s ľuďmi nezdieľa, je to, čo by sa malo stať, ak zlí chlapci urobia útočnú reakciu. Čo sa stane, ak urobia to alebo ono, nemá zmysel sa o to deliť, pretože nechcú, aby to druhá strana vedela. Takže hovorím, že to, čo je známe na internete, je to, čo chceli dobrí chlapci, aby ľudia vedeli kvôli tomu, aby upozornili všetkých ostatných a zdieľali tieto informácie. Ale zároveň nechcú, aby zlí ľudia dostali tipy.

Podpísal som len jednu dohodu o nezdieľaní informácií. Charlie Ward podpísal dve, takže pre Charlieho je to ťažšie. Ale Charlie presne vie, čo sa deje a Charlie a ja hráme veľmi, veľmi blízku úlohu. Takže sú veci, o ktorých môžem hovoriť ja a o ktorých on nemôže, a veci, o ktorých môže hovoriť on, ale ja o tom neviem. Takže medzi nami dvoma sa snažíme priniesť tieto informácie pokojnejším spôsobom ako mnohí komentátori, ktorí sa teraz hlásia, ktorí na nás v podstate kričia a pokrikujú a veľmi sa rozčuľujú. A to podľa mňa nie je správne. Možno to ľudia chcú, ale nemyslím si, že je to tak. Myslím si, že chceme mať fakty v poriadku a ľahko pochopiteľným spôsobom tak, aby sme vedeli, že s tým môžeme niečo urobiť. Takže nemá zmysel panikáriť. Nie je toho veľa, čo môžete urobiť. Kocka je v tomto zmysle slova hodená.

Čo však môžeme urobiť, je uistiť sa, že sa nenecháme znepokojovať príbehmi, ktoré prichádzajú z hlavného prúdu. Dokonca aj niektoré príbehy vychádzajúce od dobrých ľudí, ktoré majú za cieľ pohnúť Zemou určitým smerom. Prosím, pochopte, že toto je veľmi veľká šachová hra, to je naozaj najlepší spôsob, ako to môžem povedať. A hoci súhlasím s ľuďmi, že vojna je vyhratá v tom zmysle, že v roku 2018 boli hlavy vládnucich rodín zbavené svojej moci. Môžem to povedať? A ako som už povedal, stále sú tu strední manažéri, ktorí spôsobujú problém. Takže hoci prvýkrát po mnohých tisícročiach je táto Luciferova zlá skupina bez vedenia, stále sú neuveriteľne nebezpeční. A práve preto postupujeme zľahka.

Pokiaľ ide o RV. To sa stane, keď sa to stane. Stane sa to, keď nastane ten správny čas, aby sa to stalo. A to je absolútne kľúčová hlavná časť záchrany ľudstva. Všetci, každý z nás, kto nepatrí medzi elitu, musel bojovať a zápasiť, aby na tejto planéte vôbec prežil. Boli sme presvedčení, že to je ten život, že máme veľké šťastie, že máme taký život. A to je všetko. Viete, niekto napíše a povie, že nefunguje pouličná lampa alebo, hej, na ceste je veľká diera a oni povedia: No, nemáme peniaze na to, aby sme to opravili. To všetko je súčasťou lži. My absolútne máme peniaze na to, aby sme to opravili. Okrádali nás o peniaze zľava a sprava. Nedá sa vyjadriť slovami, koľko peňazí stovky rokov odoberali ľuďom, zneužívali ich. Keby tie peniaze, ktoré sme všetci dali alebo nám ich zobrali, boli zaplatené, boli použité na účel, na ktorý mali byť použité, svet, v ktorom by sme žili, by bol oveľa šťastnejší. A preto musí dôjsť k tejto zmene. Musí k nej dôjsť, pretože obyčajné ľudské bytosti si zaslúžia žiť šťastný život. Nie sme stvorení na to, aby sme boli nešťastní, depresívni, úzkostliví. Nemôžeme si dovoliť nájomné, nemôžeme si kúpiť jedlo, nevieme, ako si môžeme dovoliť kúrenie. Viete, nie sme na to stvorení. Sme stvorení na prácu, ale nie na to, aby sme boli otrokmi. Sme stvorení na to, aby sme sa učili, vzdelávali. Sme navrhnutí na to, aby sme mali slobodu a aby sme cvičili, ale nie pred televíznymi kamerami, ktoré chcú na ľuďoch len zarobiť obrovské peniaze. Nie je to len sloboda slobody prejavu, ktorú mnohí, mnohí Američania chápu, že táto sloboda bola ohrozená a aj je. Ale toto je oveľa väčšia sloboda. Je to sloboda pod Božou vládou. Je to veľmi vzrušujúce obdobie a musí sa to stať.

Zdieľať článok

Podobné články

 • 95
  Simon Parkes 04.04.2021 aktualizáciaAsi ste si všimli, že veľa ľudí, ktorí majú konexie a prístup k informáciám boli v poslednej dobe ticho. Niektorí z nich podpísali dohodu o mlčanlivosti, niektorí boli požiadaní, aby nič neprezrádzali. Zlí ľudia, ktorí boli ochudobnení o ich bežné zdroje informácií začali sledovať sociálne siete a z toho, čo…
  Tags: a, to, že, je, sa, v, na, správy, simon, parkes
 • 95
  Simon Parkes aktualizácia - 6.9.2021Vitajte pri zrejme najdôležitejšej aktualizácii odo mňa. Dnes večer o 18:00 britského času zverejním dokument, ktorý je napísaný tými istými ľuďmi, ktorí stoja za QFS, ktorí sú súčasťou hnutia Patriotov, nielen v USA, ale po celom svete a tí, ktorí sú proti falošným voľbám, sú nahnevaní voči reakcii vlád na…
  Tags: a, je, to, v, na, sa, že, o, správy, simon
 • 90
  Simon Parkes aktualizácia - 14.09.2021Dnes budeme rozoberať čiastočne nejaký intel, ktorý bol v poslednej dobe zriedkavý kvôli mojej dohode o mlčanlivosti. Avšak veci sú takpovediac blízko bodu obratu preto si myslím, že môžeme byť viac otvorení. Takže koluje ten istý príbeh, že ja a Charlie Ward sme členmi MI6, MI5, alebo CIA. Nikdy to…
  Tags: a, to, že, sa, je, v, na, správy, simon, parkes
Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jana
Jana
2 years ago

Ďakujem😘

jirik
jirik
2 years ago

USA:
Poslechněte si video s českými titulky. Anthony Fauci plánuje, že by v Číně mohla uniknout nová agresivnější varianta ptačí chřipky a to by vyvolalo celosvětovou krizi. Kvůli krizi vlády ochotně udělají experiment na lidech s mRNA vakcínami. A tím farmakoncerny ušetří 10 let testování. Oni se s tím ještě chlubí!
Těch povinných 10 let testování medicínské technologie není jen tak. To chrání před nečekanými vedlejšími efekty. To je to samé jako ignorovat lety prověřená bezpečnostní opatření třeba v letectví nebo i elektřině.
Očkovaní lidé posloužili jako laboratorní myši. A co když se nakonec ukáže, že mRNA injekce nefungují jak bylo plánováno? Třeba, že namísto lepší vakcíny to způsobilo genocidu.
https://rumble.com/vnd34p-anthony-fauci-ji-v-roce-2019-popisoval-jak-urychlit-uveden-mrna-vakcn-na-tr.html

miloš
miloš
2 years ago

Ahoj Simon, perfect, ale kráčaj opatrne. Pá

polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

Inna Maxianova
2 years ago

Ďakujem za správy. Mám len jednu otázku čo sa týka plánu ktorému verím. Pripravení na vysielanie cez EBS môžme byt s jedlom ale vodou je to trochu náročné. Áno môžme mat zásoby vo fľašiach. Ale napustit vaňu aby sme mohli použiť wc je síce dobrý nápad ale kedy ju napustit ? Ten dátum nikto z nás nevie pretože sa to dozvieme až keď sa to stane.

Milan
Milan
2 years ago

Pre Inna:
Urcity cas pojdu vodarne na generatory. Moze to trvat par d i. To znamena, ze elektrina nepojde, ale voda ano.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK