Simon Parkes – aktualizácia udalostí 29.05.2021

30/05/2021

Najskôr sa chcem ospravedlniť, že som dlho nič nepridal. Momentálne je ťažké obdobie a nemám čas byť tu tak často ako by som chcel. Viete, že som podpísal dohodu o mlčanlivosti, čo robí dosť ťažkým mať podcast, kde odpovedám na otázky publika. Dúfam, že tento prvý týždeň júna bude zmena hry pre nás všetkých a dúfam, že po tomto prvom týždni budem môcť robiť viac duchovnejšie aktualizácie a politicky hlbšie aktualizácie.

YT mi sťažil prácu tým, že ma vyhodil z platformy na tri mesiace. Ak ste iba komentátor, novinár a závisíte od vašich pravidelných aktualizácií tak ste asi taký dobrý ako váš posledný update, ale ja nie som taký a ani som nikdy nebol. Nevymýšľam si veci len preto, aby som zaujal divákov pretože to je cesta k zničeniu. Jedného dňa sa ukáže, že iba vytvárate príbeh. Ja prichádzam iba vtedy, keď mám niečo užitočné, čo by som povedal.

Najskôr budem hovoriť o mojom Connecting Consciousness, pretože si myslím, že to bude zohrávať veľkú rolu v nadchádzajúcich týždňoch, mesiacoch a rokoch.

Veľa ľudí si naplno uvedomuje technológie, ktoré sú dostupné. A iní sú v úplnom poprení. Hovoria, že nie je vôbec nič také ako Med Bed a že ja a ostatní si to vymýšľame. To ich raz dobehne. Takže poďme hovoriť o CC. Minulú noc sme mali medzinárodné stretnutie koordinátorov. Ďakujem všetkým za účasť a vaše reporty. Bolo veľmi povznášajúce vidieť pozitívne zmeny v mnohých krajinách a hlavne v Indii. Iné krajiny to naopak vidia zložitejšie, horšie. Je naozaj skvelé mať správy z mnohých krajín po celom svete a vidieť, čo sa deje v globálnom meradle. Dozviete sa toho oveľa viac ako z BBC. Z MSM sa nedozviete nič. Nestojí za to ich sledovať, všetko čo vypúšťajú sú lži. Skvelé je mať reporty z Indie, aby sme pochopili čo je pravda o nedostatku kyslíka v Indii, čo je pravdy na tzv. „indickej mutácii“. Máme potom plné pochopenie od ľudí, ktorí reálne žijú v tejto krajine.

CC bolo založené ako podporná skupina pre ľudí rôznych názorov a vyznaní, aby mohli spoločne komunikovať a zdieľať medzi sebou informácie v tejto dobe, kedy sa svet okolo nich, zdá sa, zbláznil. CC si spravilo skvelé meno, dostali sme ponuku zúčastniť sa na mnohých projektoch okolo sveta, hlavne v USA, UK, Afrike a mnohých EU krajinách. Boli sme požiadaní, aby sme spolupracovali na zavádzaní Med Beds. To je zaujímavé, hlavne pre to percento ľudí, ktorí si myslia, že MB sú iba výmyslom fantázie. Rozprával som sa s ľuďmi, ktorí momentálne pracujú na tom, aby sa rozhodlo, kam MB pôjdu. A ja som veľmi poctený, že budeme zúčastnení na tomto procese. Vždy som tomu veril a som teda vďačný za túto príležitosť. Prioritou ore mňa bude pomôcť klinikám a liečebným centrám, rovnako ako školám. CC bude teda prinášať rôzne technológie ako na fyzickej, tak v duchovnej rovine.

Presuňme sa ku QFS.

Na internete je nedostatok informácií. Najlepší človek na toto je pravdepodobne Charlie Ward a dúfam, že čoskoro budeme môcť spraviť Q&A o QFS, kde budeme môcť byť viac otvorení. Keď som na internete pozeral ľudí, ktorí hovoria o QFS, boli úplne mimo. Dokonca aj takí, čo majú bakalárske a magisterské tituly v počítačovej vede, okrem Charlieho a ešte jedného, absolútne zlyhali pochopiť, čo vlastne QFS je, alebo sa zámerne ukrývajú. Buď preto, že im DS prikázal byť ticho, alebo preto, že sa nevedia odhodlať k tomu, aby povedali, čo vám idem povedať. Všade sa odkazuje na to, že QFS je umelá inteligencia, akýsi mechanizmus. Toto nie je presné. Teraz pochopíte, prečo študovaní ľudia nemohli prísť pred kameru a povedať, čo poviem. QFS je v skutočnosti vedomie. Nie však umelé vedomie. Umelé inteligencie iba poskytujú informácie, reálnym mozgom operácie je vedomie. Rovnako ako každý platný volebný lístok vo voľbách 2020 bol sledovaný v skutočnom čase, budú sledované zlaté tehličky, ktoré kryjú novú menu. Predstavme si, že niekto chce predať drogy a zaplatiť zlatom. QFS bude vedomý toho, čo sa deje a kam peniaze smerujú a ihneď to povedie k spravodlivosti.

Od aktivácie QFS v marci, takmer 4000 bankových pracovníkov bolo zatknutých za pokus o krádež. Čo sa stalo je, že množstvá čistých peňazí bolo umiestnených na určitých lokáciách a niektorí zamestnanci, ktorí si nemohli pomôcť, sa pokúsili o krádež. Títo ľudia ukazujú svoju pravú tvár. Kvôli takýmto ľuďom sa všetko odďaľuje. Dokonca v Afrike sa to dostalo do médií. Avšak nikde inde v anglicky hovoriacich krajinách. Môžete si to dohľadať online.

Čiže QFS je niečo, čo nazývam do tretice všetko dobré. Keď sa pozrieme späť, čo sme zažili doteraz za viacerých prezidentov, bolo ovládateľné Cabal. Avšak čo vidíme teraz je monitorovanie všetkých peňazí a vidíme nedostatok zdrojov pri ľuďoch, ktorí si chceli ponechať peniaze zo špinavej činnosti a QFS to dokázal vystopovať a monitorovať. Nezáleží na tom ako akademicky vzdelaní títo negatívni, zlí ľudia sú, nedokážu pochopiť QFS a vďaka tomu boli prichytení.

Čo je teda QFS? Keď hovoríme o QFS, je to iba jednou časťou kvantového systému. Ak si dokážete predstaviť kvantovú inteligenciu a jedna časť z nej riadi ekonomiku, jedna bude sledovať volebné lístky, ďalšia bude robiť to a ďalšia ono. Keď to všetko spojíte dohromady, máte neskorumpovateľný, a to je to krásne, neskorumpovateľný spôsob života. Takže keď sa zavedie QFS v rámci GESARA, čo by sme mali dosiahnuť je spravodlivejší spôsob akým bude planéta fungovať. Takže budeme mať aj viacero organizácií, malých a veľkých, jednotlivcov, ktorí budú poverení spravovaním humanitárnych projektov po celom svete a CC bude jedenou z nich a bude to taktiež v mainstreame.

Čo sa týka armády, vždy som vyhlasoval, aby sa všetko odhalilo. Vieme, že pravda bude odhalená, postupne určite väčšina z nej. Nemyslím si však, že to bude 100%. Čo sa skutočne stalo s Epsteinom, čo sa deje s Bidenom? Veľa z toho, čo nazývame vojenskými tribunálmi sa udialo mimo americkej pôdy. Preto GITMO a Kolumbia boli používané na tieto udalosti, namiesto toho, aby voli presúvaní do Bieleho domu. Preto boli postavené oplotenia okolo BD, preto boli vyčistené všetky tunely, preto už viac ako rok nežila kráľovská rodina v Buckinghamskom paláci. Prvým dôvodom bolo, že ho „prerábajú“. Lenže palác je obrovský, mohli by ste prerábať časť z neho a žiť na opačnom konci a nikdy by ste sa s robotníkmi ani nestretli. Potom povedali, že to má niečo spoločné s covid. Bohužiaľ sú na tomto svete veľmi hlúpi ľudia, ktorí ochotne veria všetkému, čo sa im povie a preto veria týmto výhovorkám. Ako dlho ešte môže takáto lož pretrvať? Kráľovská rodina už dávno nežije v BP, pretože boli požiadaní o odchod rovnako ako sa to stalo v Bielom dome. Niektoré z týchto tribunálov sa udali v BD, všetky boli filmované, niektoré z vypočúvaní však nie. Prebieha rušná debata o tom, kto je mŕtvy a kto nie, kto je dvojník a kto nie, kto je klon a kto je herec. Pamätajte si, že aj ak niekto je hercom, neznamená to, že tá pravá osoba je mŕtva. Vôbec nie. Znamená to iba to, že nie je verejne viditeľná. Pamätám sa ako som sa rozprával s niekým, dosť dávno, čo sa s nimi deje v zákulisí. Sú obesení, alebo zastrelení? Najobľúbenejšia je smrteľná injekcia. A rozumiem, že niektoré z týchto tribunálov skončili s verdiktom vinný a nemôžete mať procesy za zločiny proti ľudskosti vo vojenskom prostredí a preto si myslím, že sa v dohľadnej dobe otvoria procesy v Hágu a budú prebiehať civilné súdne procesy. Pri tribunáloch je zákon úplne iný. Myslím, že obesenie je zaujímavý spôsob, pretože môžete vyjednávať a ak prehovoria, znížite rozsudok. Ak ich zastrelíte už si to nerozmyslia. Rovnako je to so smrtiacou injekciou. Obesenie, viem, že to nie je veľmi príjemné, ale pri obesení neumrú okamžite preto môžete od nich ešte dostať „palec hore“ a povedia hej, zmenil som názor. (smiech) Zveste ma a poviem pravdu. Čo môžem povedať je, že sú isté postavy, ktoré ..ani neviem ako to nazvať, pod kontrolou mysle, arogantné alebo jednoducho v nastavení mysle, že odmietajú uveriť tomu, že cabala prehrala a odmietajú uveriť tomu, že HC už nie je medzi nami a myslím, že ona bola jednou z tých, čo úplne odmietli spoluprácu a akúkoľvek dohodu. Jednotlivci, ktorí boli tak zlí a zvrátení, že z toho už nebolo návratu.

Veľa týchto DS ľudí pracuje nepoznaní, neviditeľní, keby ste ich videli na ulici, ani by vám nenapadlo myslieť si, že sú z DS. Tak to DS chcel. Toto sú ľudia, ktorí riadia šou na vládnej úrovni. Mnoho z nich dostalo ponuku do 01.06., aby sa rozhodli či budú spolupracovať s Bielymi klobúkmi, alebo chcú ísť svojou cestou. Všetci boli vypočúvaní a bolo im povedané, aby si vybrali stranu do prvého júna. Od prvého júna budeme aj verejne vidieť rôzne zaujímavé dianie. Ja osobne aj z pohľadu CC, vidím začiatok júna ako zvrat, na ktorý sme čakali.
Ľudia hovoria, prečo sa veci nepohli skôr. Vieme, že armáda mohla zasiahnuť dnes, pred mesiacom, alebo dvoma. Mohli to urobiť za týždeň, ale vybrali si to neurobiť. Toto je pravdepodobne ťažké akceptovať. Ak by ktokoľvek prišiel a všetko vyriešil, je pre mňa smutné poznamenať, že drvivá väčšina Američanov by sedela a povedali by, och skvelé spravili to za nás, už sa nad tým nemusím trápiť a pokračovali by v ich bežných životoch. A toto by nezmenilo svet, alebo Spojené štáty k lepšiemu. Touto „hrou“ , ktorú vidíme hranú, ľudia skutočne trpia. US trpia. Mám tisíce ľudí a koordinátorov, ktorých počúvam a od ktorých viem, čo sa tam deje.
Čo je teda podľa mňa ťažkou vecou na pochopenie pre ľudí, je, že tí, ktorých voláme Biele klobúky hovoria Američanom, toto je to, čo dostanete, keď stratíte sústredenie. Keď prestanete mať záujem o to, kto a ako vládne vo vašej krajine a iba volíte tých istých skorumpovaných ľudí, toto je to, čo sa vám stane. BK chcú vidieť Američanov, ktorí sa chcú zapojiť a chcú si vziať svoju krajinu späť do vlastných rúk.


Peniaze samotné svet nezmenia. Na zmenu sveta potrebujete určite peniaze, samozrejme, ale potrebujete taktiež neotrasiteľnú vieru v to, čo robíte a za čím stojíte, ale potrebujete zmenu politiky na najvyšších miestach. Takže buď potrebujete ľudí, aby boli ako my a veria v dobro, alebo prinajmenšom ľudí, čo nebudú zavadzať. Neskúšajte nás zastaviť v tom, čo chceme urobiť. S týmito vecami spoločne budú príležitosti na zmenu sveta. P. Trump je iba jeden muž. Veľmi inteligentný a odvážny muž, ale je iba tvárou tohto nového hnutia a bol požiadavkou na to, aby bolo možné v BD zaviesť novú legislatívu, pomocou ktorej počas štyroch rokov dokázali dobrí chlapci pomaly, ale isto do istej miery rozpustiť a zničiť štruktúru cabal. Myslím si, že si zaslúži našu úctu a vďaku, pretože úprimne povedané neviem či by to niekto iný dokázal. A urobil naozaj skvelú prácu. Ešte však nie je koniec. Nie je to však iba o jednom mužovi. Je to vás a o mne, o nás všetkých, aby sme spravili všetko potrebné k tomu, aby sme odolali tomuto zlu, ktoré je na nás vrhnuté. Je na nás, aby sme boli dostatočne silní, aby sme vydržali takýto silní, a keď príde správny čas, aby sme sa nezrútili, ale postavili sa a vzali si späť našu vlastnú suverenitu. Nezáleží na tom, či je to USA, UK, India, nezáleží na tom. Musíme byť zodpovední a povedať NIKDY VIAC, už nikdy viac nebudeme veriť ľuďom, ktorí sú očividne skorumpovaní a očividne zvrátení. Zaručíme, že sa budeme podieľať na dianí. Možno to bude znamenať, že prídete domov o šiestej večer raz týždenne, možno sa stanete guvernérom a budete dve hodiny rokovať namiesto toho, aby ste pozerali televíziu, možno budete mať účasť v komunitách. Otvoríte svoje ústa a necháte sa počuť. Pretože doteraz nás cabal zamestnávali natoľko, že sme si nevšimli to monštrum, ktoré vznikalo priamo pod naším nosom.

Takže podľa mňa musia dobrí chlapci teraz rozhodnúť, či sme sa už naučili túto lekciu a či sa dostatok ľudí prebudil voči tomu, čo sa dialo. Takže dúfam, že v prvý júnový týždeň sa nám odhalia zaujímavé informácie, a potom za vami budú chodiť tí, čo vám neverili a hovorili, že ste sa zbláznili a budú sa pýtať ako si vedel a ja nie? To bude vaša príležitosť, aby ste ich informovali. Musíte si sami hľadať pravdu a nepozerať MSM. Preto potrebujeme kvantový systém, aby sme boli ochránení pred hackermi a rôznymi dezinformáciami. Ľudia potrebujú nové alternatívy voči starému systému a QFS je toho začiatkom.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  30. máj - Čo sa to dnes v poslednú májovú nedeľu bude diať?Od počiatku stvorenia sveta (jedinou Najvyššou Silou), sa vo stvorení každoročne opakuje dej ktorým je vyliatie obnovujúcej sily na celé stvorenie z najvyšších výšin. Keby Najvyššia Sila, túto silu neposkytla prírode – teda celému stvoreniu i nám, v podstate by sme „prestali ísť“ – ustal by pohyb a kde pohyb…
  Tags: a, sa, v, na, je, to
 • 10000
  Benjamin Fulford - Po tom, čo priorstvo Sionu nereagovalo, bola vyhlásená vojnaPodľa zdrojov zo Spoločnosti Bieleho draka bola vyhlásená vojna Satanovmu priorstvu po tom, čo odmietlo súhlasiť s kampaňou na záchranu planéty. Bolo však prijaté rozhodnutie odmietnuť ponuku gnostických iluminátov zasiahnuť Ženevské jazero, sídlo NATO a Jeruzalem vodíkovými jadrovými zbraňami 4. generácie, ktoré nespôsobujú dlhodobé rádioaktívne znečistenie. Namiesto toho budú špeciálne…
  Tags: sa, a, v, že, na, je, update, udalostí
 • 10000
  Qantujte!Bojovníci svetla! Je čas hrdo sa posaviť na stranu svetla, na stranu pravdy. Je čas začať vibrovať na vyššej úrovni. Prichádza čas žatvy, čas čistenia a spolu s tým čas svetla. Prichádza úplné vyhladenie všetkej temnoty, nastolenie Božieho poriadku, príliv a ukotvenie svetla na Zemi. Boží súd, prevrat svetov, Tisícročná…
  Tags: a, to, je, v, sa, na, čo
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem Ivy.

Zerro
Zerro
2 years ago

Řekl bych, že nový začátek už nebude moci být o tom, že zopakujeme staré chyby. Tedy že se budeme snažit resetovat ten tzv. „systém zastupitelské demokracie“. To, co se děje, je dějinný zvrat, který shodí ze stolu systém, který tu nad námi visí už cca 6.000 let! Systém tzv. vrchnosti, a pseudovlády většiny přes „zástupce“. To bylo jen takové šidítko pro prosťáčky – demokracie jako kost psovi, aby měl do čeho kousat, a přes kavárenské filozofy plkat o „západní civilizaci, křesťanských hodnotách a pokorkové západní demokracii“. To se teď nosí…

Taktéž masmédia, školství, výchova, tohle vše musí nejprve úplně zkrachovat, neboť právě základy, které lidé dostávají ve škole a z televize, od útlého dětství, jsou v kořenu tohohle všeho zla. Je jasné, že je to běh na dlouhou trať; první použitelná generace dozraje tak za 30 let ode dneška, a to jen pokud začneme hned. Že nám v tom nepomůže současná „inteligence“ s jejich ideologickým černobílým schematickým myšlením, je jasné.

Má někdo nějaký konstruktivní návrh?

Že by nám pomohly indigo generace? To je tak na 30%. Taky musí dozrát, a je i mezi nimi dost pohrobků minulých garnitur. Ať už materialistů, nebo naopak esoterických blouznivců, kteří si pletou spiritualitu s konzumními náboženskými kulty – starými, nebo zbrusu novými. Takže, babo raď!

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK