Simon Parkes update 24.02.2021

25/02/2021

Zdroj

Povedali mi, aby som nedával žiadne kľúčové informácie v týchto kritických okamihoch.
Vieme, že „zlí“ sledujú kľúčové osoby, aby zistili čo plánujú „dobrí“. To znamená, že robíme dobrú prácu, nechávame ich zmätených, a preto skúšajú zistiť čo plánujeme.

Veľa ľudí potrebuje mať nádej a počuť, čo sa blíži a veci sa dejú, ale nemôžem Vám povedať čo presne.
Bol už QFS aktivovaný? Nebol? Nemôžem dokonca povedať ani toto.

Zamýšľal som sa prečo musíme platiť za toľko vecí, ktoré by mali byť zadarmo. Všetko v tomto svete niečo stojí a čím viac zaplatíte, tým je to vraj lepšie. Môj dobrý priateľ mi povedal, že vymýšľali hru. Bola to skvelá hra, podobná Monopoly, chceli, aby to bolo za nízku cenu, aby bola dostupná každej rodine. No vôbec sa nepredávala. Distribútor povedal, že je taká lacná, že sa vôbec nepredáva. Ľudia si myslia, že nestojí za to. Následne zvýšili cenu o dvojnásobok a predávala sa ohromnou rýchlosťou. Ľudia si mysleli, že musí byť skvelá, keď je taká drahá…Smutné na tom je, že ľudia sú tak naprogramovaní myslieť si, že lacné veci sú zlé, že presne toto je to, čo obchodníci chcú. Mali by sme začať vidieť zmenu, mali by sme vidieť individuálneho človeka na prvom miestne, nie organizácie. Preč s chamtivosťou.

Pozrime sa na bitcoin. Bitcoinu sa nedarilo a potom Elon nalial 1,5 mld , podotýkam nie svojich peňazí, aby urobil test, aby zistil ako sa s tým systém vysporiada. Všetci si mysleli, wow, toto je krypto, ktoré si mám kúpiť. Všetci začali kupovať a bitcoin rástol. No tieto peniaze nevložil Elon preto, že to bude skvelá, bezpečná vec. Boli tam vložené preto, že osoba, ktorá vlastnila tieto peniaze povedala, že chce otestovať systém. Nemalo to nič s potenciálnym ziskom. To je dôvod prečo pár dní na to Elon postol správu, že Bitocin je dosť vysoko nie? A potom bitcoin dramaticky padol. Prečo by niekto toto robil so svojimi peniazmi? Lebo neboli jeho. Ľudia s takýmito peniazmi k dispozícii, majú väčšinou poistenie takže pre nich to nie je riziko.

Myslím si, že kryptomeny majú však dobrú budúcnosť. Keby som mal peniaze ja, investoval by som koncom leta. Vtedy by sa mali objaviť nové kryptomeny, ktoré budú riadené duchovnými organizáciami, budú mať v sebe duchovnú zložku, nebudú založené na chamtivosti. Do toho by som ja osobne investoval.

Povedzme si aj o akciovom trhu. Biele klobúky sa snažia udržať funkčný akciový trh. Nie je to v ich záujme, aby nastal masívny kolaps. Keď v určitom bode príde QFS, budete mať množstvo zlých ľudí, ktorí by chceli zmanipulovať systém. Oni na tom budú rovnako ako my a naučiť sa férovo hrať na trhu a budú možno skúšať skolabovať systém, pretože boli zvyknutí na obrovské množstvá peňazí zarobených „len tak“. Možno nastane nejaká inflácia.

Momentálne mnohé banky zatvárajú kancelárie a oficiálne je to pod rúškom covid, pracuje sa z domu atď. Lenže ak vy viete, že v budúcnosti už nebudete môcť zarábať nechutne veľa peňazí z rôznych pochybných zdrojov ako krvavé diamanty a bohviečo ešte, tak prvá vec, ktorú urobíte je, že sa zbavíte ľudí a kancelárií, ktoré sú vám zbytočné. Všetky tieto organizácie totižto fungovali iba pre sebecké účely. Navrhovali si vlastné pravidlá a zákony, aby slúžili v ich prospech a pre bežného človeka ? Do pekla s nimi a ich záujmami.

Povedzme si niečo aj o ľudskej psychike, čo sa teraz deje.
Dozvedel som sa, že jedna dobrá, milá, duchovne zameraná osoba bola online šikanovaná a veľa ľudí hovorilo, že potom sa majú presunúť na mňa. Hovoril som si, čo sa to stalo s ľuďmi, že vibrujú na tejto nízkej úrovni a ľudia trávia čas s takouto energiou. Potom som sa zamyslel nad históriou ľudí, ako s nimi bolo zaobchádzané počas celej histórie takmer od Babylonu, tam začíname nachádzať pôvod poškodeného vedomia ľudských bytostí. Je to metaforicky ako keď vojdete do škôlky a všetky deti sa na zemi hrajú so zbraňami. Technológia prekonala sociálne povedomie, vedomie a hodnoty ľudí. Honba za technologickým pokrokom tak zatienila naše hodnoty, našu schopnosť vážiť si jeden druhého, rozlíšiť čo je správne, podporovať planétu, byť nápomocný druhým a nielen chcieť všetko pre seba, očakávame všetko ihneď. Očakávame odpovede ihneď.

Čím viac sme zachytení v tomto technologickom zmýšľaní a zvyknutí na život s umelými inteligenciami, tým viac sme netolerantní voči našim spoluobčanom, ľuďom žijúcim na rovnakej planéte a viac robotickými sa stávame a to je podľa mňa extrémne nebezpečné. Ľudia si teraz musia vybrať či bude ich hodnotou. Či sú pripravení sa oslobodiť z tejto technokracie a objaviť pravé hodnoty vesmíru.

Rýchlo sa pozrime na Trumpa. Bude mať prejav 28.02., neočakával by som priveľa predtým než sa toto udeje a ani nečakajte priveľa. Môže hovoriť o novom svete, ale musí to byť vhodné pre politiku a publikum, ktorému to bude adresované než konkrétnym záujmovým skupinám. Hovorí v mene republikánov, ale mali by sme byť uzrozumení s tým, že bude hovoriť skôr o politickej štruktúre, terajšej, alebo tej, ktorá do budúcna príde. Nemalo by záležať na tom, ktorá ste strana, dôležité je, že budete vedieť, že ľudia, za ktorých ste volili sú morálne orientovaní a nie sú chamtiví.

V marci dúfam, že bude naozaj príjemný mesiac. Príde jar, nové „vetry“ , je to symbol prerodu. Myslím, že marec a apríl budú dôležité a vzrušujúce mesiace.

Chcem hovoriť aj o deťoch. Tunely pod Kapitolom sú jedny z najhorších na svete. Pokiaľ viem, tie horory, ktoré sa tam nachádzali predčia akékoľvek iné tunely na svete. Vojská Národnej gardy strážia oplotenie a východy, ale do hlbokého podzemia posielajú mariňákov. Je to správna informácia, že v častiach Bieleho domu bolo vidno dym, je tam pravdepodobne zápach podobný amoniaku a môžem vám povedať, že mnoho týchto vozidiel, ktoré sa v noci objavovali neboli kvôli zatýkaniam. Časť z nich áno, väčšina nie. Budúcnosť môže byť zložitá. Chceli by sme úplné zverejnenie, ale či sa to naozaj stane? Otvoríme sa svetu o tom, čo sa dialo? Každé hlavné mesto má takýto problém. Očakávam, že budú mať problém priznať, že sa to dialo a budú mať problém s tým dozvedieť sa to a následne aj problém, aby o tom povedali ľuďom. Nebudú chcieť, aby to verejnosť vedela. Keďže my všetci chceme, aby sa svet dozvedel pravdu, ale nie sme vo vláde musíme čakať na ich rozhodnutia. Nie som presvedčený, že úplná pravda bude zdieľaná verejnosti. Ja som povedal, že musíme vyložiť karty na stôl, ale úprimne povedané neviem, čo sa stane.

Časťou uzdravenia podľa mňa je, aby ste vedeli úplnú pravdu. Nie sme my potom rovnako zlí, ak utajíme časť pravdy? Kto sme my, aby sme rozhodovali, čo by ľudia mali a nemali vedieť? Ľudia by mali mať šancu dozvedieť sa celú pravdu. Mali by do nich vložiť dôveru, že to dokážu prijať a uzdraviť sa.

Podľa mňa to, koho vidíme ako Joe Bidena nie je pravý Joe Biden. Možno je to herec? Možno klon? Možno dovjník, alebo /upravený“ človek, možno všetko z toho. Určite to však nie je skutočný Joe.

Ukončime update s mojou obľúbenou témou a to je UFO a mimozemšťania. Aká úžasná vec bolo oznámenie Pentagonu, že pracovali s materiálmi z UFO. MSM samozrejme nič nezdieľali. Tí z vás, čo ma sledujete, viete, že moja mama pracovala na týchto programoch. Jej prácou bolo spisovať dokumenty spojené s havarovanými vozidlami po celej planéte. Keby bola teraz nažive, asi by sa usmievala a povedala by: „Potvrdené“ Kto by totižto v tej dobe veril, že pracovala na spisovaní dokumentov o spadnutých lietajúcich tanieroch.
Myslím si, že s „novou vládou“ ako to rád nazývam, príde vlna informácií a nemyslím tým dokumenty, ktoré sú redigované a vyčiernené. To je zbytočné. Čo ja potrebujem je nikto v uniforme, kto povie v národnej televízií, že má povolenie odtajniť XY. Všetci tí, ktorí písali knihy o tejto téme by boli opäť kontaktovaní, aby napísali ďalšie, pretože mali pravdu. Robili by sa filmy, pretože by to bola akceptovaná téma. Už by to nebol vtip.

Ak budeme teda úprimní, nesmieme si vyberať akú pravdu budeme zdieľať a koľko z nej budeme zdieľať. Toto robili títo „zlí“ babylonskí kazatelia. Dávali ľudstvu len toľko, aby ich udržali, kde ich chcú mať. Avšak vedomie ľudstva sa teraz rozvinulo rýchlosťou, ktorá predchádza energiu nižšej dimenziu, ktorá nás kontrolovala doteraz a zlá strana stráca kontrolu nad dejom. Preto toľko ľudí teraz neverí tým hlúpostiam, čo sa všade prepierajú. Napríklad ten nezmysel, ktorý vymysleli s nosením dvoch rúšok. Ja osobne sa nechcem zadusiť v supermarkete, ďakujem pekne. Preto všade teraz cítite temnú energiu snažiacu sa zubami nechtami udržať pri moci a na druhej strane máme skutočnú energiu svetla a slobody bojujúcu o svoju slobodu.

Potrebujeme si znova vziať späť našu slobodu a suverenitu. Ľudstvo pridlho kráčalo ako námesačné do väzenia. Som naozaj rád, že má teraz kolektívne vedomie 50 000 členov, členov, ktorí už nebudú zatvorení do krabice. (Simonovi sledovatelia) Čiže nemôžem vám prezradiť žiadne dátumy, ale môžem povedať, že sa blíži čas, čoskoro, kedy veľa ľudí, ktorí sa vzdali, bude mať nový pohľad na svet. Tí, ktorí ostávate verní, ktorí veríte, že kolektívne vedomie zvíťazí nad zlom, veríte či už Bohu, alebo vyššej moci, budete môcť poďakovať sami sebe, že ste sa nenechali zlomiť. Nenechajte sa stiahnuť tými, čo vás skúšajú stiahnuť dole. Nevysmievajte sa im potom, nevykrikujte, že ste mali pravdu a oni sa mýlili. Stojte pevne vo svojej viere.

Podobné články

 • 92
  Simon Parkes 01.03.2021Pri prejave sme nevideli niekoho, kto je porazený. Práve naopak. DT bol veľmi sebavedomý a v prejave bola zaujímavá numerológia. Tom Numbers by sa mal na to pozrieť. Referoval Bidena ako chief executive - výkonný riaditeľ, čo nebolo technicky celkom správne, lebo ak ste prezident ste POTUS, prezident, alebo šéf,…
  Tags: a, sa, že, to, je, v, správy, spravy, simon, parkes
 • 89
  Simon Parkes - 06.02.2021https://www.bitchute.com/video/2ufEu000p7El/ Simon má dva druhy upozornení. Prvý druh je ten, kde je 100% istota, že sa to udeje a Simon to zverejní.Druhý je ten, kde je zámer, aby sa niečo udialo, ale môže sa to zmeniť (je v tom zahrnutých priveľa faktorov). Update z 5.2. spadá do druhej kategórie. "Pozrime sa na situáciu…
  Tags: sa, že, je, v, a, to, čo, by, na, si
 • 89
  Simon Parkes 04.03.2021Prosím nečakajte dnes nič závratné. Tento dátum nie je dôležitý z hľadiska DT a vecí týkajúcich sa jeho. Je dôležitý pre veci, aby sa udiali v pozadí, ale to je všetko. Máme však malé správy.Zaujímavá vec v USA je práve 17 štátov, ktoré zrušili povinné rúška. Určite to nie je…
  Tags: sa, a, to, že, v, je, správy, spravy, simon, parkes
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK