Skupina solel noir – čierne slnko existovala v Antarktíde pred 12 000 rokmi

31/03/2021

Čierne slnko je symbolom nacistickej mystiky, tvoria ho tri svastiky, náboženský symbol, ktorý možno nájsť od Európy po Oceániu. Boli zaznamenané iba dve znázornenia Čierneho slnka nacistami. Jeden je však dôležitý: je to symbol, ktorý nakreslili SS na zámku Wewelsburg v mramorovej podlahe bývalej haly Obergruppenführer – v severnej veži. Je to tmavozelený, kruhový mozaikový ornament, ktorého stred bol na zlatom disku.


1938. V Európe drancuje nacistická organizácia Ahnenerbe posvätné miesta po celom svete. Snažia sa zhromaždiť poklady s nejasnými silami určenými na nastolenie tisícročnej vlády Tretej ríše. Himmler pošle SS, aby prehľadali tibetskú svätyňu v zabudnutom údolí v Himalájach. Sám odchádza do Španielska, do kláštora, hľadať záhadný obraz. K akej starodávnej moci sú nacisti presvedčení, že majú kľúč?

Ezotericko-neonacistická koncepcia čierneho slnka bola vyvinutá od 50. rokov 20. storočia. Dátum, od ktorého sme prijali návštevy mimozemšťanov, ktorí prostredníctvom kontaktov prenášali ríšsku ideológiu v rámci niektorých vedeckých a duchovných právd a tak začali infiltrovať hnutia New Age a ufologické hnutia

Pôvod Čierneho slnka

Jednotlivci zo skupiny Soleil Noir Group sú v pravidelnom kontakte s našimi vládami. Sú pôvodom tyranov vo svete. Skupina Soleil Noir združuje bytosti, ktorých DNA zmutovala / zdegenerovala po večnosti utrpenia a konfliktov (pôvodné zlyhanie / zlo / choroba sa zrodila v súhvezdí Orion). Odvtedy túto chorobu udržiavali vo vesmíre, tešili sa z ničenia, podnecovania vojen, klamania, nadvlády, územného vlastníctva a túžby po krvi.

Na Zemi ovládajú obyvatelia skupiny Čierne slnko oblasť Blízkeho východu (Irán – Irak), pretože 10. portál sa nachádza na iránsko-irackej hranici. Sú to tí, ktorí formujú systém spoločnosti v súlade s ľudskými hodnotami, vierou vyvolanou strachom, násilím alebo zastrašovaním. Muži sú postupne privedení k šíreniu zla okolo nich, deti sú odmalička týrané, aby šírili tyraniu, keď vyrastú. Spoločnosť sa tak stáva čoraz necitlivejšou a tyranskejšou bez toho, aby to niekto považoval za nenormálne.

Zriadenie

Táto negatívna skupina je tvorená starodávnou vyššou hierarchiou, bytosťami, ktoré existovali už pred objavením sa prvého lýrskeho človeka. Pochádza zo súhvezdia Orion a vyrástla kolonizáciou nových území pomocou siete otrokárskych planét. Šedí sú napríklad kolonizovaný národ, ktorý bol hybridizovaný a zotročený.

Novinky

Skupina Čierne slnko sa práve pripojila k skupine Sons of Belial, aby si udržala kontrolu nad novou Zemou, a to vývojom luciferiánskeho plánu zavedeného napríklad v hnutí New Age. Tieto 2 nepriateľské kolonizačné skupiny, ktoré neboli schopné zabrániť planetárnemu výstupu a kvantovému skoku k 5D, sa po vzájomnej dohode spojili. Prijímajú luciferiánsky „negatívny 5D“ kalendár, ale vsádzajú všetko na stratégiu New-Age. Dúfajú teda, že masívnym rozvojom New Age v globálnom meradle a zahrnutím ideologických lží do neho ovplyvnia človeka, aby vytvoril novú spoločnosť, ktorá je pre nich stále prospešná. Napríklad pri vývoji energetického liečenia na celom svete používajú ako sprostredkovateľov implantovaných liečiteľov, ktorých vibrácie nie sú harmonizované na regeneráciu životnej energie, inštalujú éterické implantáty a implantáty na kontrolu mysle (pri integrovanej technológii sa postupuje opatrne).

Nie všetci Draci, Drakovia a Plazí sú však negatívni. Pochádzajú z Orionu, ale môžu žiť jednoduchým spôsobom bez toho, aby sa snažili zničiť. Napríklad niektorí žijú ako utečenci v podzemí úplne pokojným spôsobom. Na povrchu však, rovnako ako v podzemných galériách a vojenských komplexoch, je väčšina bytostí podobných plazom negatívna, pretože sú súčasťou kolonizujúcej skupiny Soleil Noir.

Prítomnosť skupiny Čierne slnko v Antarktíde

Policajný dôstojník odhalil tajnú misiu v starej zakopanej štruktúre v Antarktíde. 23. januára zverejnila novinárka Linda Moulton Howe videonahrávku nového informátora, ktorý hovoril o svojej vysoko dôvernej misii do veľkej stavby pochovanej v Antarktíde. Oznamovateľ tvrdí, že vstúpil do veľmi veľkej stavby v tvare osemuholníka, ktorá sa nachádza blízko ľadovca Beardmore v rámci klasifikovanej misie uskutočnenej v roku 2003 a siahajúcej hlboko do ľadového vnútrozemia ľadovca.

Informátor je bývalý dôstojník amerického námorníctva, s ktorým Howe prvýkrát robila rozhovor 19. júla 2018. Vo videu Howa na YouTube použil pseudonym Spartan 1 , kde má zakrytú tvár a zmenený hlas, aby chránil svoju identitu. Howe hovorí, že osobne preskúmala Spartan 1 , ktorý poskytol rozsiahlu dokumentáciu na potvrdenie jej vojenskej kariéry. Howe predtým zverejňovala svedectvo iného vojenského informátora Briana , letového inžiniera námorníctva, ktorý v rokoch 1983 až 1997 vykonával početné podporné misie s Antarktickou rozvojovou letkou. Bol svedkom mnohých anomálií naznačujúcich inštalácie, alebo základne ukryté pod antarktickými ľadovými štítmi. Hovorí, že bol svedkom toho, ako strieborné disky lietajú nad Transantarktickými horami neďaleko, ako zdôraznila Howe, odkiaľ navy seals viedli svoju misiu.

Navy Seal tvrdí, že radar prenikajúci na zem objavil štruktúru, ktorá bola osemstranným osemuholníkom, ako vysvetlila Howe:

V roku 2003 odcestoval špeciálny operačný tím amerického námorníctva do Antarktídy, aby preskúmal dokonale geometrickú štruktúru osemuholníka objaveného radarom prenikajúcim do zeme blízko ľadovca Beardmore, asi 150 km od americkej stanice McMurdo. Iný tím inžinierov a vedcov predtým vykopal hornú vrstvu osemuholníka z čistej čiernej látky, ktorá bola postavená na dvoch ďalších čiernych osemuholníkových štruktúrach zostupujúcich hlboko do 2 míle hrubého ľadu.

Na videu Navy Seal (alebo Spartan 1) opísal zahájenie svojej misie z lietadlovej lode cestujúcej v blízkosti Rossovho mora v západnej Antarktíde. Vrtuľníkom bol prevezený na stanicu McMurdo, ktorá je najväčšou americkou základňou v Antarktíde a následne bol pozemnou dopravou prevezený na miesto stavby. Spartan 1 opísal vstup do dverí asi 50 stôp pod ľadom. Odhadol, že steny konštrukcie boli hrubé asi 18 až 30 stôp (6 až 10 metrov) a výška stropu bola asi 22 až 28 stôp (7 až 9 metrov). Povedal, že steny, strop a podlaha boli vyrobené z čierneho čadičového materiálu, ktorý vyzeral ako lesklý čierny mramor. Interiér bol vyhrievaný na teplotu okolo 20 – 22 stupňov Celzia (68 – 72 stupňov Fahrenheita) a bol tiež osvetlený zdrojom limetkovej zelene premietnutým zo stropu a podlahy. Nevidel nijaké vykurovacie ani svetelné zariadenie, čo ešte zvyšovalo tajomnosť zakopanej stavby.

Povedal, že archeologické tímy zatiaľ objavili iba časť stavby, zvyšok je zakopaný pod ľadom a siaha hlboko dole. Radar ukázal, že konštrukcia má tvar osemuholníka a pokrýva plochu 62 akrov (približne 0,5 štvorcových kilometrov). Spartan 1 opísal steny a dvere ako pokryté hieroglyfmi vysokými asi 20 cm a hlbokými asi 5 cm. Hieroglyfy neboli ani egyptské, ani mayské, ale zdali sa im podobné, čo sa týka zobrazenia zvierat a iných zvláštnych symbolov. Je príznačné, že jeden zo symbolov sa veľmi podobal obrazu Čierneho slnka používaného nacistickými SS, ktorého zväčšenú verziu postavili na podlahe svojho sídla na hrade Wewelsburg.

Obraz čierneho slnka je v Nemecku naďalej zakázaný na základe zákona o nacistickej propagande. Spartan 1 vysvetlil, že súčasťou jeho misie bolo transportovať vedcov, ktorí zdokumentujú zakopanú štruktúru a hieroglyfické symboly fotografovaním a kreslením. Povedal, že jeho tím tam musel nechať jedného z vedcov, ktorý trval na tom, že je potrebné viac času na dôkladný inventár objavov. Sparťanovi 1 bolo povedané a verilo sa, že túto štruktúru postavila skupina ľudsky vyzerajúcich mimozemšťanov zapojených do genetického inžinierstva ľudstva. Svedectvo Spartana 1 je veľmi významné v tom, že poskytuje zriedkavé svedectvo o tom, čo sa v skutočnosti nachádza v jednej zo zakopaných štruktúr pochádzajúcich z dávnych čias.

Howeovej predchádzajúci očitý svedok v Antarktíde, Brian, nebol schopný skutočne vidieť ani sa dostať dovnútra žiadneho z artefaktov. Najbližšie k nemu bol, keď uvidel veľkú dieru hlboko v južnom póle, keď preletel úzkym vzdušným priestorom. K dnešnému dňu sa prihlásili iba dvaja ďalší oznamovatelia / zasvätení, ktorí sa podelili o svoje svedectvá, že boli vzatí dovnútra, alebo boli svedkami starodávnych artefaktov pochovaných pod antarktickým ľadom. Boli to Corey Goode a Pete Peterson, ktorí obaja povedali, že boli svedkami niektorých pochovaných artefaktov počas svojich návštev.

Goode tvrdí, že bol prevezený do Antarktídy začiatkom roku 2016 a 2017, kde uvidel hlboko v obale ľadu ukryté tajné základne a pozostatky starej civilizácie. Tvrdí, že telá ľudských mimozemských hybridov videl ako súčasť genetických experimentov, ktoré pred tisíckami rokov uskutočnila veľká ľudská mimozemská rasa. Popísal tri veľmi veľké materské lode zakopané pod ľadom, ktoré slúžili na naštartovanie svetovej civilizácie s centrom Antarktídy. Peterson hovorí, že bol prevezený do Antarktídy na klasifikovaných misiách, kde mal za úlohu porozumieť pokrokovým technológiám objaveným v blízkosti troch materských lodí, ktorých bol svedkom minimálne počas svojich misií .Petersonovo svedectvo potvrdzuje Goodeho správu o prastarej mimozemskej základni používanej ako uzol globálnej civilizácie.

To vyvoláva zaujímavé otázky.

Bol symbol čierneho slnka obrazovým znázornením starovekej civilizácie sveta, kde bol južný pól uzlom so špirálami vedúcimi do jeho vzdialených kolónií?

V knihe Skrytá história Antarktídy Dr. Michael Salla poskytuje dôkazy o tom, že nemeckí nacionalisti používajúci symbol čierneho slnka založili kolóniu v Antarktíde, kde postavili kozmickú loď pre kolonizáciu hlbokého vesmíru. Podľa Howeovej analýzy sa štruktúra pozorovaná Spartanom 1 datuje na 33 miliónov rokov, čo je všeobecný dátum, ktorý dávajú tradiční geológovia, keď bola Antarktída naposledy bez ľadu.
V Skrytých dejinách Antarktídy sú predložené dôkazy o opaku, že Antarktída bola bez ľadu pred 11 700 rokmi, čo je podľa Platóna približný dátum zničenia Atlantídy.

To vyvoláva dve otázky:

 • Koľko rokov sa nachádzajú ruiny v Antarktíde? 
 • Nadviazali nacisti kontakt s týmito starodávnymi civilizáciami?

Nezávislé svedectvo Spartana 1 potvrdzuje dôležité prvky toho, čo Goode a Peterson opísali a čo iní tvrdia, že je skryté pod zamrznutým kontinentom. Tento objav potvrdzuje väzby medzi nemeckými tajnými spoločnosťami a touto starou dravou civilizáciou.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 93
  Fašistické korene CIA (2)2. ČASŤ Skutočný príbeh vzniku studenej vojnyV knihe L. Fletchera Proutyho "CIA, Vietnam a sprisahanie s cieľom zavraždiť Johna F. Kennedyho" opisuje, ako v septembri 1944, keď slúžil ako kapitán v letectve Spojených štátov. Spojených štátov a bol dislokovaný v Káhire, bol požiadaný, aby ukradol údajne 750 zajatcov amerického letectva,…
  Tags: a, v, sa, na, že, do, tajné
 • 90
  Tesla údajne pozval mimozemšťanov na rokovania so ZemouDokument Majestic-12 vydaný 14. júna 2017 popisuje rôzne mimozemské stretnutia s ľudstvom a odhaľuje diplomatické vzťahy medzi Američanmi a E.Ts. Tento dokument obsahuje obvinenia, že priekopnícke rádio Nikola Teslu vysielané do vesmíru koncom 19. rokov varovalo vzdialených mimozemšťanov pred existenciou ľudstva. To ich viedlo k tomu, aby vycestovali na našu…
  Tags: a, v, na, sa, že, je, sú, tajné
 • 89
  Odhalenia všetkého, čo sa v Antarktíde tak dlho deje (2)Časť 2 Ďalšia vec, ktorú Pete zdieľal je, že škodlivá skupina ET, pravdepodobne Dracos, teraz požaduje zverejnenie. Chcú, aby sme vedeli, že oni sú tí, ktorí „ovládajú“ Zem. V rozhovore z roku 1998 s Lindou Moulton Howeovou, bývalou agentkou CIA, ktorá mala v rokoch 1957 až 1960 prístup k vysoko utajovaným…
  Tags: a, v, na, sa, je, do, že, tajné
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK