Sledujte, ako Bill Gates pripúšťa, že jeho investícia do vakcín vo výške 10 miliárd dolárov mu priniesla 200 miliárd dolárov (návratnosť 20: 1)

19/03/2021

Podľa tlačiteľa vakcín Billa Gatesa sú vakcíny doposiaľ jeho najlepšou investíciou.

Počas rozhovoru pre CNBC si Bill Gates sadol s Becky Quick na Svetové ekonomické fórum vo švajčiarskom Davose a diskutoval o jeho investíciách do vakcín. Počas rozhovoru Gates pripustil, že za posledné dve desaťročia dosiahol návratnosť investícií (ROI) 20: 1. Konkrétne Bill Gates vysvetlil, že jeho investícia do vakcín vo výške 10 miliárd dolárov mu priniesla návratnosť 200 miliárd dolárov.

Ak sú vakcíny doposiaľ jeho najlepšou investíciou, potom nemôžeme hovoriť o „filantropii“. Bill Gates tlačí na vakcíny, pretože na nich zarába VEĽKÉ peniaze. Som si istý, že teraz začínate chápať, prečo toľko ľudí veľmi ťažko verí Billovi Gatesovi. Počnúc motívom – jeho šialenými ziskami z vakcín – a potom nemožnými náhodami – ako je napríklad udalosť 201, – Bill Gates a jeho nadácia sú najviditeľnejšími podozrivými v pozadí súčasnej PLANdémii.

Čo bola udalosť 201

Podujatie 201 bolo pandemickým cvičením na vysokej úrovni, ktoré usporiadalo Centrum pre zdravotnú bezpečnosť Johns Hopkins v spolupráci so Svetovým ekonomickým fórom a Nadáciou Billa a Melindy Gatesových. To je nesmierne fascinujúce, pretože toto pandemické simulačné cvičenie koronavírusu sa uskutočnilo asi 6 týždňov predtým, ako sa prvé ochorenie z koronavírusu skutočne vyskytlo v čínskom Wu-chane. To je sakra náhoda, ak takýmto veciam veríte.

Ďalším fascinujúcim spojením je skutočnosť, že Nadácia Billa a Melindy Gatesových sa nielen zúčastnila a pomohla vytvoriť pandemickú simuláciu prepuknutia koronavírusu, ale aj náhodou financovala skupinu, ktorá vlastní patent na smrtiaci koronavírus a už pracujú na vakcíne s cieľom vyriešiť súčasnú krízu.

Opäť neuveriteľná náhoda.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

  • 79
    Tyranský technokrat, Bill Gates, chce počas svojho života zrealizovať globálnu víziu„Bill Gates - Čo vám nepovedali,“ segment dokumentárneho filmu Plandemic, hodnotí osobné a profesionálne pozadie magnáta spoločnosti Microsoft, Bill Gates. Napriek populárnemu mýtu mnohí považujú Billa Gatesa skôr za oportunistu ako za geniálneho vynálezcu a video sa dotýka niekoľkých menej čestných okamihov jeho kariéry. Po rokoch budovania reputácie „bezohľadného technologického…
    Tags: a, na, v, gates, sa, je, že, ako, zo, sveta
  • 78
    Lietajúce striekačky - Bill Gates chce vypustiť geneticky modifikované komáre, aby vám injekčne podali vakcínyLietajúce striekačky je fráza, ktorá sa používa na označenie navrhovaného projektu financovaného Billom Gatesom na vytvorenie geneticky modifikovaných komárov, ktorí injekčne podávajú ľuďom vakcíny, keď ich uhryznú. V roku 2008 Nadácia Billa a Melindy Gatesových udelila 100 000 dolárov Hiroyuki Matsuoka z Jichi Medical University v Japonsku na výskum geneticky modifikovaných komárov. Hiroyuki Matsuoka z Jichi…
    Tags: na, v, že, vakcíny, je, bill, gates, sa, a, jeho
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK