Slnečné magnetické zmeny sú vo fáze terminačnej udalosti

30/06/2021

Tieto informácie boli prezentované niekoľko dní pred Slnovratom v júni 2021, súvisia s druhou fázou procesu Vzostupu, s rôznymi energetickými pozíciami, s osobnými vnútornými slnečnými zábleskami a s dôležitými vedľajšími účinkami niektorých priekopníckych dobrovoľníkov.

KONEČNÁ UDALOSŤ
„Na Slnku sa môže stať niečo obrovské. „Nazývame to udalosť ukončenia,“ hovorí Scott McIntosh, slnečný fyzik z Národného centra pre výskum atmosféry (NCAR), „a je to veľmi, veľmi blízko.“

Ak ste nikdy nepočuli o terminačnej udalosti, nie ste sami. Ani mnohí výskumníci o nej nikdy nepočuli. Ide o relatívne novú myšlienku v oblasti slnečnej fyziky, ktorej zástancami sú McIntosh a jeho kolega Bob Leamon z University of Maryland-Baltimore County.

Podľa týchto dvoch vedcov sa po povrchu Slnka pohybujú obrovské pásy magnetizmu. Keď sa opačne nabité pásy zrazia na rovníku, anihilujú (alebo „ukončia“). Nedôjde k výbuchu; je to magnetizmus, nie antihmota.

Napriek tomu je zánik dôležitou udalosťou. Môže naštartovať ďalší slnečný cyklus.

Opačne nabité magnetické pásy sa pohybujú smerom k slnečnému rovníku, kde sa navzájom zničia a odštartujú ďalší slnečný cyklus.

Ak sa udalosť ‚Terminátor‘ vyskytne čoskoro, ako očakávame, nový 25. slnečný cyklus by mohol svojím rozsahom konkurovať najväčšiemu od začiatku záznamov,“ hovorí McIntosh.

Tento bod je prinajmenšom kontroverzný. Väčšina slnečných fyzikov sa domnieva, že 25. slnečný cyklus bude slabý, podobne ako anemický 24. slnečný cyklus, ktorý v rokoch 2012 – 2013 sotva dosiahol vrchol.

Ortodoxné modely vnútorného magnetického dynama Slnka uprednostňujú slabý cyklus a nezahŕňajú ani koncept „terminátorov“.
„Čo na to povedať? “ McIntosh sa smeje. „Sme kacíri! „

Vedci svoje úvahy uviedli v článku uverejnenom v decembri 2020 vo výskumnom časopise Solar Physics.

Pri skúmaní 270-ročných údajov o slnečných škvrnách zistili, že udalosti terminátora rozdeľujú jeden slnečný cyklus od druhého a vyskytujú sa približne každých 11 rokov. Dôraz je na slove „približne“. Interval medzi terminátormi sa pohybuje od 10 do 15 rokov, a to je kľúč k predpovedaniu slnečného cyklu.

Červenou farbou je vyznačená oficiálna predpoveď pre 25. slnečný cyklus, ktorá je nízka.

„Zistili sme, že čím dlhší je čas medzi terminátormi, tým slabší bude nasledujúci cyklus,“ vysvetľuje Leamon. „A naopak, čím kratší je čas medzi terminátormi, tým silnejší bude nasledujúci slnečný cyklus.“

Príklad: cyklus slnečných škvŕn 4 sa začal terminátorom v roku 1786 a skončil sa terminátorom v roku 1801, čo je bezprecedentných 15 rokov. Nasledujúci cyklus 5 bol neuveriteľne slabý s maximálnou amplitúdou len 82 slnečných škvŕn. Tento cyklus bude známy ako začiatok veľkého „Daltonovho“ minima.

Slnečný cyklus 25 vyzerá ako pravý opak. Namiesto dlhého intervalu sa zdá, že prichádza po veľmi krátkom intervale, len 10 rokov od udalosti Terminátor, ktorá začala slnečný cyklus 24. Predchádzajúce slnečné cykly s takýmito krátkymi intervalmi patrili medzi najsilnejšie v histórii.

Tieto myšlienky sú síce kontroverzné, ale majú jednu prednosť, ktorú dokážu oceniť všetci vedci: Dajú sa otestovať. Ak čoskoro nastane udalosť na konci cyklu a slnečný cyklus 25 prudko vzrastie, „kacíri“ môžu mať pravdu. Zostaňte naladení. „

Nie som vedec, takže neviem presne, čo táto konkrétna informácia znamená. Som však schopný z vyššej energetickej úrovne vedomia vnímať, o čom podľa mňa hovoria, čo naznačujú, že sa čoskoro stane a prečo.

Vieme, že slnovrat v júni 2021 prinesie viac energií na úrovni Fázy 2 NOVÉHO Svetla, energetické posuny a nepretržitý prechodný posun z toho, čo my v komunite vzostupu nazývame starý negatívny nízkofrekvenčný patriarchálny svet a jeho realita, do viac NOVEJ NOVEJ Zeme.
Magnetické energie zvyčajne držia energetické vzorce a schémy atď. energie, energetické mriežky, kódy, energetické štruktúry a podobne na mieste energeticky, étericky a fyzicky.

Pri každom novom cykle výkyvov magnetickej energie v Slnku, na Zemi a v nás sa odstraňuje, ukončuje viac starých nízkofrekvenčných energetických vzorcov z predchádzajúceho vývojového cyklu. Toto sa dialo postupne počas celej 1. fázy procesu Vzostupu, ale teraz, keď sme uprostred 2. fázy, niektorí „predvoj“ – dobrovoľníci, ktorí sú schopní ako prví stelesniť viac NOVÝCH energetických vzorcov, kódov, Svetelných energií atď. – sú odstraňovaní.

Práve dnes ráno som sa prostredníctvom e-mailu „rozprával“ s priateľom čitateľom o osamelosti, ktorú pociťujeme od začiatku roka 2020 a ktorá nemá nič spoločné s izoláciou pandémie covid-19. Dobrovoľníci boli vždy osamelí a cítili sa veľmi izolovaní a vždy sme si to veľmi dobre uvedomovali.
Tento narastajúci pocit osobnej izolácie v roku 2021 nesmierne vzrástol, čo podľa mňa naznačuje, že sa teraz nachádzame nielen v prebiehajúcom procese Oddeľovania svetov a časových línií, ale že ďalší VEĽKÝ posun v rámci tohto procesu je naozaj blízko k tomu, aby sa prejavil vo fyzickej dimenzii.

Mám pocit, že vyššie citované informácie sú tiež súčasťou tohto procesu, ale z vedeckého hľadiska, ktoré nie je oboznámené so stlačeným vývojom, ktorým je proces Vzostupu.

V každom prípade, niektorí dobrovoľníci Prvej obrátky prechádzajú vo Fáze 2 vážnejšími povinnými osobnými zmenami v dôsledku pokračujúceho vytláčania a oddeľovania sa od starej Zeme a ľudí, rodiny a blízkych, ktorí na nej stále žijú.

Keďže je to veľmi NOVÉ aj pre nás, občas sme sa cítili osamelí, keď sme sa museli viac odpojiť od väčšiny ľudí, rodiny, blízkych, priateľov, nášho starého života atď. Prirovnávam nás k priekopníkom v našich osobných a izolovaných „krytých vozoch“, ktorí zámerne prechádzajú „veľké krajiny“, aby sa dostali na úplne novú Zem.
Ako v tom pokračujeme, viac starého nižšieho kola reality pozemského sveta, do ktorého sme sa všetci v týchto životoch inkarnovali, sa teraz rýchlo odstraňuje, rýchlo sa dokončuje, pretože teraz, keď sme vo Fáze 2. úrovne procesu Vzostupu, sa prejavuje NOVÝ „cyklus“ – slnečný a evolučný.

Do druhej polovice roku 2021 teraz prichádzajú ďalšie NOVÉ vzorce vyšších energií, kódov, pozemských a ľudských mriežok, svetelných energií a ďalších, pričom oveľa vyššie frekvencie v kozmickom rade čakajú na začiatok roku 2022 atď.

Aby sa to však mohlo stať, všetko staré a nižšie musí byť odstránené, musí byť dokončené a Slnko i mimo neho pokračuje presne v tomto a ešte v mnohom inom pre vývoj Zeme, vývoj ľudstva a všetkého ostatného.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 95
  Zlovestné miesta: Georgia GuidestonesGeorgia Guidestones je záhadná žulová pamiatka v okrese Elbert v štáte Georgia. Gigantická stavba, známa tiež ako americký Stonehenge, je vysoká takmer 20 stôp a je vyrobená zo šiestich žulových dosiek s celkovou hmotnosťou 240 000 libier. Najúžasnejším detailom pamätníka však nie je jeho veľkosť, ale správa na ňom vyrytá:…
  Tags: a, na, v, je, sa, zaujímavosti
 • 95
  Nemecko a Európa ako energetické centrá Zeme a ich súvislosť s duchovným vedomím ľudstvaNa juhozápade Nemecka sa dejú tajné veci. A nie je to prvýkrát v krátkom čase. Hovorí sa, že Nemecko Rakúsko a Švajčiarsko, t. j. znaky veľké D, veľké A a CH, sú DACH=Srdce a delta sveta a Bodensee je srdcovou čakrou Európy. V tejto oblasti sa stretávajú energie a priťahujú…
  Tags: a, v, sa, je, že, na, zaujímavosti
 • 91
  Nacistov inšpirovala kalifornská eugenikaHitler a jeho prisluhovači spravili obeť z celého kontinentu a vyhladili milióny ľudí v snahe vytvoriť takzvanú nadradenú rasu. Koncept nordickej rasy bielych, svetlovlasých a modrookých Majstrov sa však nezrodil s Hitlerom. Táto myšlienka vznikla v Spojených štátoch a pestovala sa v Kalifornii, desaťročia predtým, ako sa Hitler dostal k…
  Tags: a, v, sa, na, zaujímavosti
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK