Spiaci obri v stázových komorách sú pripravení prebudiť tvrdenia informátorov

16/08/2021

V najnovšej epizóde relácie Cosmic Disclosure na televízii Gaia TV Corey Goode prináša prekvapivé tvrdenia o spiacich obroch, ktorí sa nachádzajú v stázových komorách ukrytých po celom svete. Hovorí, že počas prestávok v tajných úlohách vesmírneho programu (1987 – 2007) si prezeral informácie na „inteligentných sklenených podložkách“. Tieto podložky boli akousi zásobárňou informácií podobných Wikipédii, ku ktorým mali prístup pracovníci programu Solar Warden a iných tajných vesmírnych programov, a to o rôznych aspektoch dávnej histórie Zeme, mimozemskom živote, pokročilých technológiách atď. Goode opísal, že videl informácie o obroch, ktorí kedysi žili na Zemi a teraz spia v stázových komorách.

Goode opísal stázové komory ako pôvodne postavené „starovekou rasou staviteľov“, ktorí používali kryštálové technológie na vytváranie časových bublín, v ktorých je tok času vo vnútri oveľa pomalší ako vonku. Podľa Goodeho môže vo vnútri časovej bubliny uplynúť tridsať minút, zatiaľ čo zvonku plynie 30 000 rokov. Povedal, že tieto stázové komory s dokonale zachovanými obrami vo vnútri sa našli po celom svete.

Podľa Goodeho inteligentné sklenené podložky odhalili, že Abraham Lincoln videl jedného z obrov zo stázovej komory v jednej zo starovekých mohyl nájdených po celých Spojených štátoch. Potvrdzuje to aj samotný Lincoln, ktorý povedal:

Oči toho druhu vyhynutých obrov, ktorých kosti vypĺňajú mohyly v Amerike, sa pozerali na Niagaru, ako sa teraz pozerajú tie naše.

Na podporu svojich pozoruhodných tvrdení Goode rozoberal dve videá na youtube, o ktoré sa predtým podelil s moderátorom Davidom Wilcockom. Goode povedal, že podľa neho ide o príklady bytostí, ktoré sa našli po celej Zemi. Videá boli zverejnené na Youtube a sú v ruskom jazyku. V prvom videu Goode verí, že bytosť zomrela v dôsledku ľudského zásahu.

Na uvedených videách sú zrejme dokonale zachované telá uložené v akýchsi sarkofágoch. Okrem šperkov umiestnených okolo sarkofágov a na telách nie sú žiadne známky pokročilej technológie. Nakoľko sú Goodeho tvrdenia dôveryhodné?

Dve videá, ktoré Goode cituje, boli predmetom mnohých internetových diskusií. Jedno z videí sa datuje do roku 2008, keď bolo objavené po vykopávkach budovy v iránskom Kurdistane. Nasleduje preklad ruského článku o tomto náleze na Googli:

Podľa údajov získaných z predpokladaného dostatočne spoľahlivého zdroja údajov fotografie ukazujú nájdený sarkofág a nachádzajú v ňom telo starovekého mága. Všetky informácie údajne získané ústne, nemám overené. Čas nálezu – jar 2008. V dôsledku posunutia zemskej hrobky vyšla najavo aj kultúrna vrstva zvyškov antického mesta.

Jednému z prispievateľov na diskusnom fóre sa podarilo nájsť ruský článok, ktorý pojednával o náleze tiel na videách zverejnených Goodom. V článku bol uvedený revidovaný odhad veku sarkofágu:

Na území Iránu (predtým Perzie, ešte skôr Perunovej Rusi)… Uvedené artefakty objavili náhodou, pri stavbe domu. Stavbári našli podzemné mauzóleum postavené pred 10 – 12 tisíc rokmi s tromi sarkofágmi. (neskôr opravené na približne 850 rokov staré)

Meno starovekého mága alebo mágov bolo „Jaromír“, ktorý bol vraj „biologicky aktívny“ – t. j. v akomsi spiacom/stastickom stave. V sarkofágu sa našli aj starobylé rukopisy a starobylá mapa Ruska.

Prvé zo zachovaných a/alebo spiacich tiel však v porovnaní s ľudskou rukou na videu nevyzerá ako obor. Veľkosť bytosti na druhom videu je ťažké odhadnúť. Údaje použité pri videách sú vraj spoľahlivé, ak je to tak, potom sú ohromujúcim dôkazom, že existuje technológia starovekých stázových komôr, ktorá dokáže uchovávať a uchováva telá extrémne dlho, presne ako tvrdil Goode. Existujú rozsiahle dôkazy o nálezoch kostrových pozostatkov obrov po celom svete, ako aj zmienky v Starom zákone. Je teda možné, že niektorí obri sa naozaj dostali do tajných stázových komôr ukrytých po celom svete, ako tvrdí Goode.

Pokiaľ ide o otázku, prečo by sa obri alebo iní ľudia nechali pred stáročiami či tisícročiami uviesť do stázy, aby sa prebudili v našom veku, Goode tvrdí, že odpoveď môže spočívať v kozmických energiách, s ktorými sa naša slnečná sústava čoraz častejšie stretáva. To je – podľa neho – niečo, čo tajné vesmírne programy pozorne sledujú.

© Michael E. Salla, PhD.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 93
  Insider tvrdí, že sa zúčastnil projektu cestovania v čase CIAŽijeme v podivných časoch, kde neistota ohľadom budúcnosti nikdy nebola väčšia - politické systémy sú v chaose, technológie sa ukážu ako naša záchrana, alebo zánik, vzorce počasia sú chaotické. Existuje však človek, ktorý tvrdí, že navštívil minulosť a budúcnosť, počas ktorých doručoval zosnulým prezidentom hrozné správy a získaval spravodajské informácie…
  Tags: v, a, sa, na, že, ako, tajné
 • 92
  Rôzne tajné vesmírne programy a ich zložitosť (2)2. ČASŤ Ako je na tom týchto osem cigaretových plavidiel v porovnaní s TR-3B, ktoré je údajne široké 200 metrov? Ktoré má najviac personálu? Ako už bolo uvedené, išlo o viac ako 8 lodí prepravnej triedy „cigarového tvaru“ a ďalších kategórií lodí rôznych veľkostí a klasifikácií. Boli navrhnuté na prepravu rôznych druhov…
  Tags: a, sa, na, ako, v, tajné
 • 90
  Nacistická technológia ARV a umelá inteligenciaExistuje niekoľko ET skupín „AI“ (všetky sú z nášho pohľadu škodlivé pre ľudstvo), s ktorými sa SSP (existuje niekoľko tajných vesmírnych programov) zaoberajú už celé desaťročia. Ak je „majetok“ „naskenovaný“ a vykazuje „bio-neurotický podpis AI“, „nanotechnológiu AI“, alebo „podpis Brianovej vlny“ (alebo akýkoľvek iný znak expozície AI), sú títo ľudia…
  Tags: a, sa, v, sú, tajné
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK