Spojenie medzi deep state, Vatikánom, Rothschildmi a plazmi

30/03/2021

Teraz sme pripravení bližšie sa pozrieť na to, čo Q hovorí o spojení Vatikánu, Rothschildovcov a plazov.

3. apríla 2018 zverejnil Q nasledujúci príspevok, ku ktorému pripojil obrázok zverejnený iným anonymným zdrojom s otázkou:

Keby satanisti prevzali moc vo Vatikáne, všimli by ste si to?

Obrázok predstavoval hľadisko postavené Vatikánom a dokončené v roku 1971 s kapacitou 6300 miest pod menom Audienčná sála Pavla VI. Je plná plazích obrazov a zreteľne naznačuje silný vplyv, ktorý tieto bytosti majú na Vatikán.

V nasledujúcom videu rozprávač uvádza päť dôvodov, prečo symbolika súdnej siene vedie k záveru, že Vatikán riadia plazie bytosti.

Skutočne ukazuje symbolika súdnej siene Pavla VI plaziu kontrolu nad Vatikánom?

Q pomáha odpovedať na takúto otázku odpoveďou na zobrazený obrázok:

„Symbolika bude ich pádom, PENIAZE.“ SILA, VPLYV. „

Ak sa sústredíme na symboliku, Q tvrdí, že sa musíme podrobne pozrieť na plazie snímky na obrázku, aby sme skutočne pochopili, kto ovláda Vatikán.

Odkaz Qa na „PENIAZE, SILA, VPLYV“ odkazuje na skupinu aktérov, ktorí kladú dôraz na kontrolu nad Vatikánom. To je miesto, kde sa hodí ďalší príspevok od Q pre pochopenie tohto hereckého zväzku.

4. apríla Q zverejnil nasledujúce:

Podčiarkol, že Vatikánska banka (Inštitút pre náboženské diela) je v bode vyjadrenia svojho finančného vplyvu prostredníctvom svojich tienistých vzťahov s CIA („spojenie s klaunmi“).

Tento úzky vzťah medzi Vatikánom a CIA viedol k zrodu operácie Gladio zameranej na ľavicové organizácie, ktoré hrozili stiahnutím Talianska z NATO smerom k užšiemu vzťahu so Sovietskym zväzom.

Aby sme pochopili úlohu Vatikánu v operácii Gladio, vrelo odporúčam knihu Paula Williamsa Operation Gladio: The Unholy Alliance between Vatican, CIA, and Mafia.

Avšak najzaujímavejšou referenciou Q bola pôžička Rothschildovcov z roku 1832.

Q tu navrhol, že vďaka pôžičke z roku 1832 bol Vatikán závislý od vtedajšieho financovania Rothschildovcami a táto závislosť pretrváva aj v modernej ére.

To nie je prekvapujúce, pretože v tom čase sa Vatikán zúfalo snažil udržať svoju zmenšujúcu sa časovú autoritu nad zvyškom územia pápežských štátov (754 – 1870), čo talianski sekulárni nacionalisti čoraz viac napádali.

Práve táto snaha o udržanie politickej kontroly nad pápežskými štátmi spôsobila, že Vatikán bol čoraz viac závislý od Rothshchildovcov, ktorí mohli svojich agentov posunúť na vyššie miesta v hierarchii katolíckej cirkvi.

Medzi ne patrí Zvrchovaný vojenský rád maltézskych rytierov, ktorý je naďalej mocnou silou spájajúcou financie Rothschildovcov s elitami po celom svete.

Q nám hovorí, že vplyv rodiny Rothschildovcov je veľmi dôležitý pre pochopenie finančnej sily v pozadí deep state a toho, ako je Vatikán v tomto všetkom kľúčovým hráčom. Rodina Rothschildovcov však nemá iba finančný vplyv na Vatikán.

To je miesto, kde sa hodí ukázať príbeh, ktorý vyrozprával bývalý lekár amerického letectva Bill Deagle, MD , ktorý v rozhovore pre Project Camelot opísal záhadné stretnutie s prominentným členom rodiny Rothschildovcov barónom Guy De Rothschild, v roku 1992:

Prebudil som sa uprostred noci, vstal som a sadol si. A mal som rozsvietené všetky svetlá, pretože som musel chodiť pravidelne na toaletu alebo tak. Mal som rozsvietené všetky svetlá. A tento chlapík stál predo mnou v takzvanom smokingu v hodnote 5 000 dolárov, žiadne sivé vlasy na hlave, v stredných 50. rokov, štíhly a utiahnutý.

Povedal som: Ako si sa sem dostal?

A on povedal: Je úžasné ťa vidieť, môj synu.

Povedal som: Nie si môj otec.

A pozrel som na tohto chlapíka a vyzeral ako francúzska šľachta. A ja som povedal: Kto si?

Hovorí: Som barón Guy de Rothschild, Pindar.

A v mysli som mal to, čo nazývam šekom alebo nejakým škrípaním. A vedel som to hneď, pretože mám tento dar. Bez toho, aby som šiel do dlhej diskusie, som to okamžite vedel.

Povedal som: Viem, kto si. Si predstaviteľom luciferiánskej sily, ktorá ovláda Zem.

Hovorí: Áno, som generálnym riaditeľom Zem a.s. (rodina Rothschildovcov vlastní patent na planétu Zem) a som mužom, ktorý slúži ako 13. predsedník Druidickej rady. Chcem, aby si bol mojím záskokom, a keď prekročím hranice, chcem, aby si sa vrátil k mojej práci.

A ja som povedal: Nie, nebudem to robiť.

Povedal: „Poznáme vaše krvné línie; poznáme vašu genetiku; vieme o tebe všetko a si pre mňa perfektnou náhradou.

A ja som povedal: Nie!

Zaujímavé tu je Rothschildovo tvrdenie, že bol „Pindarom“ a generálnym riaditeľom Zem a.s.

To naznačuje, že vládne Zemi iba v mene ostatných, ale koho?

Ako odpoveď môžeme vyhľadať informácie o Pindarovi, ktoré poskytol britský výskumník David Icke.

Icke napísal o Pindarovi vo Veľkom tajomstve po rozhovore s bývalou satanistickou okultnou účastníčkou ceremoniálu Arizonou Wilderovou. Icke napísal:

Pindar znamená „penis draka“…. Arizona hovorí, že Pindar, rovnako ako všetci plazy, keď menia tvar, má veľmi silné hypnotické oči („zlé oko“ legendy) a pri obetiach sú tváre obetí obrátené na Pindara v čase smrti, na ukradnutie duše alebo energie osoby prostredníctvom tohto magnetického procesu „zlého oka“ … Pindar sa zúčastňuje veľkých satanských obradov v Európe a potom odlieta do Kalifornie na rituály, ktoré sa tam konajú. [str. 302-3]

Myšlienka, že vysoko postavený člen rodiny Rothschildovcov, Guy de Rothschild, bol plazom meniacim tvar alebo akýmsi hybridom, bude šokom pre mnohých, ktorí neveria, že mimozemský život nie je fyzickou realitou na Zemi.

Táto nevera bude zjavne platiť pre tých, ktorí pochádzajú z kresťanského prostredia a pripisujú satanský a luciferiánsky vplyv na Zemi démonickým entitám z iných svetov spojených s peklom, ako je to popísané v biblických pasážach.

Pápež František však vyhlásil, že peklo neexistuje!

V rozhovore bol citovaný slovami:

Nie sú potrestaní tí, ktorí činia pokánie, získajú odpustenie od Boha, ale tí, ktorí nerobia pokánie, a preto im nemožno odpustiť, zmiznú. Nie je to peklo, je to zmiznutie hriešnych duší.

Zatiaľ čo sa Vatikán okamžite pokúsil zvrátiť pápežove komentáre, jeho zámer bol veľmi jasný. Peklo nie je iba duchovnou dimenziou, kde vládne satan a koná vzdialeným, ale rušivým vplyvom na Zem prostredníctvom svojej légie démonických duchov.

Pápež objasnil, že peklo je veľmi fyzická realita a zodpovedá svetu vytvorenému okolo nás hriešnymi dušami, ktoré sa zúčastňujú satanských rituálov zahŕňajúcich ľudské obete a pedofíliu.

Z toho vyplýva, že Satan je veľmi fyzická bytosť, ktorá je prítomná na Zemi a má vládu nad planétou prostredníctvom hybridných sprostredkovateľov, ako je Pindar, ktorí spoločne tvoria deep state.

Zdá sa, že pápež František pri svojom vyhlásení o pekle prerážal rady vatikánskej hierarchie a veľmi fyzickým a hmatateľným spôsobom naznačoval strašnú pravdu o tajnom plazom vplyve na katolícku cirkev.

Ďalšie dôkazy o vplyve plazov na predstaviteľov Deep State zapojených do ľudských obetí pochádzajú od ďalšej bývalej účastníčky a obete týchto temných rituálnych udalostí, Cathy O’Brien. Jej kniha Amerika v transeformácii ukazuje rozsiahlu vieru mnohých politických elít v tajných pánov plazov.


Navyše kniha Johna DeCamp, The Franklin coverup , odhaľuje, ako zneužívanie detí a ľudské obete sú používané ku kompromisu budúcnosti politických vodcov vo skorumpovanom systému vo Washingtone.

Ak spojíme všetky vlákna, ktoré vychádzajú z odkazu Q na Vatikán, Rothshchildov a plazej symboliky, dospejeme k veľmi znepokojujúcim záverom.

Vatikán je do značnej miery ovplyvnený mimozemskými plazmi, ktoré sa rozhodli odhaliť prostredníctvom symboliky, ako sa to nachádza v súdnej sieni Pavla VI.

Satan je jedným alebo viacerými členmi mimozemskej rasy plazov, ktorá po celé storočia tajne vládla nad ľudstvom prostredníctvom ľudských alebo hybridných sprostredkovateľov.

Rodina Rothschildovcov je hlboko zapojená do tohto sútoku satanských síl medzi Vatikánom a Reptiliánmi a jeden z jej členov hrá rolu Pindara, výkonného riaditeľa Zeme, zodpovedného za niečo ako predstavenstva plazov.

-Posledným pindarom bol Benjamin de Rothschild, ktorý zomrel 15.1.2021 (bol odstránený v dôsledku operácie aliancie proti cabale).

Q často naráža na zlo Deep State a narážky na satana a satanské praktiky predstavuje jeho opatrný spôsob odkazovania na plazie entity, ktoré historicky dominovali Deep State prostredníctvom submisívnej kliky politických, finančných a kultúrnych vodcov.

Tieto elitné osobnosti boli kompromitované svojou účasťou na rituáloch, ktoré zahŕňali ľudské obete, ako podmienku ich vstupu do vysokého úradu.

Konečne máme vysvetlenie, prečo musí Q (Vojenské spravodajstvo USA), napriek jasnej podpore Trumpa v Bielom dome, komunikovať pomocou tajuplných a kódovaných jazykov o svojich prebiehajúcich operáciách na „vyprázdnenie močiara“.

Q metodicky odhaľuje historickú moc v pozadí deep state – veľmi fyzickej mimozemskej sily plazov – ktorý má stále vplyv prostredníctvom submisívnej kliky vodcov, ktorí túžia zahrávať si so svojimi plazími lordmi.

Aj keď mnohí môžu byť skeptickí k uvedeným záverom, zdá sa, že Q verí, že nastal čas, aby sa americká vlastenecká komunita konečne prebudila k pravde, a preto aktívne odhalila, čo sa v skutočnosti skrýva za Deep State, aby ukončili jej žieravý vplyv na ľudské záležitosti.

Článok: Dočasná vojna medzi Q a Deep State – pohľad cez projekt Looking Glass

© Michael E. Salla, Ph.D

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jana
Jana
3 years ago

A predseda talianskej vlády sa iba „náhodou🤣“ volá Dragii (v preklade Dracií) a takto vyzerá 🦖 foto sa nedá pridať 😔

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK