Správa CDC pripúšťa, že nosenie masky neposkytuje žiadnu skutočnú ochranu pred covidom

15/03/2021

5. marca vydalo Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) v Spojených štátoch správu, ktorá pripúšťa, že masky na tvár neposkytujú ochranu pred Wuhan koronavírusom (Covid-19) a potenciálne zhoršujú riziko infekcie.

Výskum, ktorého autorom je viac ako tucet lekárov, doktorandov a právnikov zistil, že nosenie masky, alebo nenosenie masky vedie k zhruba rovnakému výsledku, čo sa týka počtu „prípadov“ a úmrtí obviňovaných z Wuhan vírusu.

Medzi 1. marcom a 31. decembrom minulého roku bolo pod celoštátnym maskovým mandátom 2 313 z 3 142 amerických krajov. Údaje podľa okresov ukazujú štatisticky nevýznamný rozdiel vo výsledkoch v zdravotníctve medzi maskovanými a nemaskovanými krajmi.

„[A] podľa federálnej vládnej agentúry, ktorá je zodpovedná za riadenie pandémie COVID-1984 , rozdiel medzi mandátmi masky a žiadnym mandátom masky je doslova iba 1,32% rozdiel,“ píše Simon Black pre Sovereign Man.

„A nezabúdajte, že je celkom možné, že skutočná hodnota je ešte nižšia, ako je táto, vzhľadom na všetky pochybné štatistiky COVID.“

Ak vezmeme do úvahy, že sezónna chrípka zmizla v rokoch 2020 – 2021, čo je pokles o 56 miliónov v porovnaní s predchádzajúcou sezónou, údaje naznačujú, že maskované oblasti sú v skutočnosti náchylnejšie na šírenie chorôb.

„[Je možné, že možno, len možno, aspoň niektoré prípady chrípky boli nesprávne diagnostikované ako COVID?“ pýta sa Black. „Ak je to tak, potom je skutočný vplyv masiek na rýchlosť rastu COVID potenciálne oveľa nižší ako 1,32%.“

Zdá sa, že to sám CDC uznáva, pripúšťajúc na konci správy, že mandáty maskovania iba „majú potenciál“ – ale nie vedu „spomaliť šírenie COVID-19“.

Nosenie Masky Je Pre Ľudstvo Rozsudkom Smrti

V slovníku „legalese“ má čokoľvek potenciál urobiť čokoľvek, pretože slovo potential je všeobjímajúci pojem so subjektívnym zámerom. Masky nikdy neboli a nikdy nebudú preukázané, že poskytujú akúkoľvek skutočnú ochranu pred wuhanskou chrípkou.

Skutočnosť, že Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) prijala slovo potenciál a dostala sa do definitívnej politiky, ukazuje, aké vedecké sú tieto riadiace orgány v skutočnosti, pokiaľ ide o to, ako určujú usmernenia v oblasti verejného zdravia.

„Núti nás [premýšľať], či sa spoločnosti Google a Facebook pripravujú na cenzúru tejto správy, pretože sa sami ustanovili za ministerstvo pravdy ,“ vtipkuje Black.

Ani skorumpovaná spoločnosť CDC, súkromná spoločnosť, nedokázala skresliť údaje takým spôsobom, že by sa dokonca zdalo, že masky sú niečo iné ako placebo, ktoré škodí. Agentúra bola nútená pripustiť, že masky nie sú ničím iným ako hadím olejom, inými slovami.

Výskum: Masky spôsobujú ochorenie ďasien, čo zvyšuje riziko úmrtia na koronavírus o 900%

Nielen to, ale chronické nosenie masky viedlo k prudkému nárastu výskytu problémov s duševným zdravím a samovrážd.

Depresia, zúfalstvo a beznádej sú charakteristickými znakmi politík povinných masiek, pretože nútiť ľudí, aby si balili svoje tváre do čínskeho plastu, je nenormálne, asociálne a deštruktívne.

Japonsku vzrástla miera samovrážd u detí po zavedení politiky masiek o 49 percent.

Americká vládna služba pre zneužívanie návykových látok a duševné zdravie (SAMHSA) tiež vlani v apríli informovala o 890-percentnom zvýšení objemu hovorov na svoju národnú linku samovrážd.

„O tejto téme nemôže existovať racionálny diskurz,“ narieka Black nad diskusiou o týchto politicky nekorektných údajových bodoch. „Nemáte dovolené klásť akékoľvek otázky, alebo vyjadrovať intelektuálne disenty, inak vás odsúdia za konšpiračného teoretika.“

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 88
  17 dôvodov navyše prečo si nenechám aplikovať vakcínu na CovidVeľa ľudí ma požiadalo o aktualizáciu môjho pôvodného článku 18 dôvodov. Mnohí sa ma pýtali, či som zmenil svoj postoj teraz, keď sú očkovacie látky k dispozícii už dlhšie. Chcel by som povedať, že za sedem mesiacov od napísania tohto príspevku ma udalosti vo svete (a účinnosť vakcín) presvedčili, že…
  Tags: sa, a, že, je, na, to, v, ako, o, sú
 • 80
  COVID-19 MRNA vakcíny nie sú legálne vakcínami - sú to experimentálne génové terapieVedeli ste, že vakcíny mRNA COVID-19 nie sú vakcínami v lekárskej a legálnej definícii vakcíny? Nebránia vám dostať infekciu, ani nebránia jej rozšíreniu. Sú to skutočne experimentálne génové terapie. O tejto znepokojujúcej skutočnosti som hovoril v nedávnom rozhovore s molekulárnou biológičkou Judy Mikovitsovou, Ph.D. Zatiaľ čo snímky mRNA od spoločností…
  Tags: a, je, v, na, že, ako, to, sa, sú, zdravie
 • 80
  Každý typ vakcíny COVID-19 má veľmi tajný a zlovestný účelTu je hlavný dôvod, prečo globalisti NWO je tak sústredená na ustanovenie globálneho očkovacieho programu COVID-19 s certifikátmi imunity. Nie, nemá to nič spoločné s imunitou vyvolanou vakcínami ako jediný spôsob kontroly tejto úplne vyrobenéj pandémie a umelú paniku vyvolanú ich bioinžinierovaným koronavírusom, ktorý sa nenápadne rozšíril v 5G-intenzívnych mestských…
  Tags: a, v, na, covid, ako, je, sa, zdravie
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK