Správy 01.05.2021

01/05/2021
Urobte mentálny záznam tohto okamihu, pretože rok 2021 je časovým rozvrhom, v ktorom sa časová os rozdeľuje na tých, ktorí plne podľahnú matrixu ľudského podmieňovania a nižšej úrovne vedomia a na tých, ktorí sa z neho dostali von, aby rozšírili a vytvorili realitu novej vedomej Zeme. .

CIA a britský MI6 viedli operáciu „volebný podvod“.
Z Trumpa zmenili 30 miliónov hlasov na Bidena v 17 štátoch.

Na zakrytie stôp využili Taliansko.
Ale určite talianska vláda bola zapojená.
Leonardo je vlastnený tal. vládou.

Leonardo je 8. najväčší vojenský dodávateľ na svete.
Niečo ako Lockheed, alebo Northrop Grumman.
Leonardo SpA bol predtým známy ako Finmeccanica.

Vrtuľníky, vojenské satelity so šifrovanými komunikáciami.
Leonardo má obrovské vesmírne centrum s 170 veľkými anténami
Link zdroje

Z Whiplash347:

Áno, je ČAS.
Práve som dostal VEĽMI ŠPECIÁLNU správu od VEĽMI ŠPECIÁLNEHO niekoho, koho všetci milujete. Usmievam sa ako cheshireská mačka.

Zverejnili tiež niektoré mapy letových prevádzok, v ktorých sa uvádza, že AF1 a niektoré vojenské lietadlá sú hore.

Je možné, že toto je signál.

Máme správy o zatknutí z  blogu Simona Parkesa . Pretože pracuje s Bielymi klobúkmi, musel podpísať dohodu o mlčanlivosti, bude nás však informovať, kde bude môcť. Simon hovorí…

Včera večer som podpísal dohodu o mlčanlivosti.
Niektoré témy si budem musieť, pred tým ako prehovorím, veľmi dobre premyslieť. Pred 2 dňami som však počul, že bývalý riaditeľ FBI James Comey bol uväznený za vlastizradu. Čakám, kým sa to dostane správ MSM.

Nevidím lamestreamové médiá, ktoré informujú o tomto zatknutí, pretože zvyčajne vyzývajú na odvetu, ale nemôžeme túto vojnu vyhrať bez poškodenia, alebo obetí. Musíme ísť vpred bez ohľadu na naše straty.

Pozemská aliancia skutočne zvyšuje strach, aby sa ľudia prebudili. Pozrite na toto. Vzdušné vakcíny, lol, z oficiálne vyzerajúcej webovej stránky, ktorú napísali dvaja Číňania – akoby „vírusové vylučovanie“ nestačilo.

Ak by teraz skutočne mali bezpečný spôsob, ako zabrániť očkovaniu, ktoré by mohli sprejovať vo vzduchu ako chemtrails … toto by bol lístok. Gene, dekodér, navrhol, aby armáda nasadila hydroxychlorochín na oblohu. To by bolo skvelé, pretože je to preventívna zlúčenina s nulovými negatívnymi vedľajšími účinkami. Vieme to, pretože sa používa na prevenciu malárie a iných stavov už viac ako 65 rokov a na príznaky chrípky účinkuje zázračne dobre.

Snažia sa o to, aby to vyznelo, akoby v Indii vládla pandémia nekontrolovateľného stavu a video od skutočných ľudí ukazuje takmer úplne prázdne nemocnice. Všetko sú to klamstvá. Lekári potvrdili, že je to chrípka a ich prírodné lieky fungujú dobre. zdroj

Trump a Q stiahli oponu a odhalili celému svetu zlo a korupciu. To je dôvod, prečo nič nemôže zastaviť to, čo príde.
To je dôvod, prečo sú „My ľudia“ prebudení a zjednotení [ich] najväčším strachom. Už viac nemilujeme okázalé celebrity.

Už viac slepo neveríme ľuďom v mocenských pozíciách, aby diktovali naše slobody a regulovali, ako žijeme svoje životy. Už nie sme slepí voči ich schémam. Už nie sme slepí voči tomu, že SI ICH VYBERÁME MY, aby pracovali pre USA.

Toto je najväčšia krajina v histórii tejto planéty a takmer sme ju nechali prekĺznuť medzi prstami do rúk malej skupiny satanských globalistov, pretože sme sa uspokojili. To, čo sme mali, sme brali ako samozrejmosť. Čím viac sa obzerám za minulým rokom, tým viac si uvedomujem, aké dôležité a potrebné to skutočne bolo.

Krajina ako celok mala zoznam lekcií, z ktorých sme sa mali poučiť. Zohrali sme v tom úlohu a nemôžeme predstierať, že to nie je pravda. Pravda môže byť niekedy krutá a minulý rok bol o tom, aby sme s tým boli vyrovnaní. Q a Trump nám zložili čižmu z krku. Potom nás naučili, ako odhaliť korupciu a bojovať proti neúprosnej pravde a spravodlivému rozhorčeniu. Lopta je teraz na našom ihrisku.

My Ľudia sme viac bdelí než kedykoľvek predtým a nemôže nás zastaviť žiadna vec. Pretože kam ideme, jeden … zdroj

Newsweek: Lin Wood zdieľa post tvrdiaci, že Joe Biden je mŕtvy, a Trump je stále v Bielom dome

Na strane 1111 zákona vojny (18.22.4):

„Činy podriadeného vykonané v súlade s nezákonným príkazom vydaným nadriadeným sa spravidla ospravedlňujú, pokiaľ príkaz nadriadeného nie je taký, o ktorom by osoba bežného rozumu a porozumenia za daných okolností vedela, že je nezákonný, alebo ak by išlo o príkaz, o ktorom je v skutočnosti obvinenému známe, že je nezákonný. “

„… podriadení musia odmietnuť plniť zjavne nezákonné príkazy porušenia vojnového zákona.“

V nedávnej uniknutej výzve s Iránom hovoril John Kerry o tajných izraelských vojenských operáciách s iránskym ministrom zahraničných vecí, keď pôsobil ako podriadený minister zahraničných vecí prezidenta Obamu. Ďalej s nimi išiel hovoriť za Trumpovho prezidentského úradu za jeho chrbtom, aby s nimi uzavrel dohody. Kerry má „bežný rozum“ a porušil vojnové právo. Vedel, že je morálne nesprávne to urobiť. zdroj

Dvanásť ozbrojených agentov FBI rozbilo dvere domu manželov a hľadalo Pelosiovej laptop. Ako sa neskôr ukázalo, išlo o „identifikačnú chybu“.

Tento týždeň urobila FBI raziu v domácnosti tohto páru v Aljaške v Homéri. 12 agentov vniklo cez vchodové dvere rodiny Hooperovcov, vyzbrojení ručnými zbraňami, oddelili manžela a manželku, spútali ich, zaistili ich elektroniku a vypočuli ich.
Po troch hodinách výsluchu sa ukázalo, že išlo o prípad nesprávnej totožnosti. Rodina Hooperovcov bola na dovolenke vo Washingtone toho istého týždňa, keď Trump vystúpil 6. januára na Ellipse a rozhodli sa zúčastniť zhromaždenia, nikdy však nevstúpili do budovy Kapitolu. Marilyn Hooper uviedla, že agenti FBI ju obvinili, že vstúpila do budovy amerického Kapitolu a pomohla ukradnúť laptop hovorkyne Pelosi.
Na konci rozhovoru ukázali agenti FBI fotografiu ženy, ktorú hľadali, a hoci táto žena vyzerala ako Marilyn, išlo o prípad pomýlenej totožnosti. Hooperovci neboli obvinení zo žiadnych trestných činov.

Anchorage Daily News:

Hoopers uviedol, že agenti vylomili dvere v stredu ráno, zatiaľ čo oni a niektorí hostia v dome spali. Keď sa Marilyn spýtala, prečo nezaklopali, bolo jej povedané, že áno, ale nikto neodpovedal, a tak agenti išli na raňajky. Po návrate opäť zaklopali a keď sa nikto neozval, vylomili dvere. zdroj

Kto poťahuje šnúrkami v pozadí?

V súčasnosti demontovaný … Vatikán.

Čierny pápež bol odstránený v máji 2020 v rámci operácie Europe Defender. Čierny pápež Adolfo Nicolas, generálny predstavený Diabolského plánu Spoločnosti Ježišovej pre nový svetový poriadok.

 1. Generálny predstavený jezuitov Čierny pápež Adolfo Nicolas a jeho 6 generálov kontrolujú pápeža „bieleho pápeža“ Benedikta XVI. A Vatikán.
 2. Ilumináti, sionisti, globalistické elity, Rada pre zahraničné vzťahy, skupina Bilderberg, Slobodomurári, Rada 300 a zlá Tridentská rada.
 3. Jezuiti ovládajú templárskych rytierov, Kolumbových rytierov a maltézskych rytierov.
 4. CIA, FBI, NSA, ASIO, MI5, MI6, NCIS, FSB, DGSE, Mossad a všetky spravodajské agentúry na svete sú murované a ovládané jezuitmi.
 5. Jezuiti prenikli do všetkých vlád a vodcov ako Obama, Rudd, Blair, Jintao, Sarkozy, Peres sú iba bábky, ktoré plnia jezuitské príkazy.

Čierny pápež je ANTIKRISTOM. Prečo je dôležité, že sa prvý čierny pápež usadil v prvej opore Arabov / Maurov? Arabi a severoafričania vždy uctievali Slnko a Saturn.

uctievanie Slnka = egyptské viery
uctievanie Saturnu = islamské viery

Jezuitská symbolika je sústredená okolo posvätných slnečných symbolov pochádzajúcich z Nimroda z Nabuchodonozora. Ako teraz prenikli slneční uctievatelia do katolíckej cirkvi?

Začalo to kresťanským hrdinom Konštantínom I.
V roku 400 nl Konštantín a Byzantská ríša ovládli Feníciu a vytvorili novú provinciu, ktorá trvala tak dlho, aby legalizovala „kresťanstvo“. Pohanskí bohovia Ríma a ctitelia slnka boli zjednotení pod novovznikajúcim „kresťanstvom“ nazývaným rímsky katolicizmus.

Baziliky sú najdôležitejšie budovy vo vatikánskej prevádzke, pričom najväčšou je bazilika Sv. Petra vo Vatikáne. Hadia symbolika je všade okolo pápeža, najmä na bazilikách. V bazilike svätého Petra vo Vatikáne pápež doslova sedí v ústach hada ako jazyk a káže podvod.

ČO CHCÚ? Jednoduché; vládnuť. Ale ako?

Pravidlá – Vytvárajú pravidlá, ktoré tu na zemi pôvodne neboli. Jezuiti na oklamanie človeka použili baziliku. Infiltrovali sa do všetkých politických, náboženských a vzdelávacích oblastí.

Uložené pravidlá a kúzla na tejto zemi môžu byť určené tým, kto je schopný ich presadzovať. Akékoľvek pravidlá / zákony, ktoré môže človek vynútiť, sú vždy predmetom porušenia ZÁKONNÉHO PRÁVA.
Pretože človeka môže vždy skaziť strach a peniaze.

Preto Biblia hovorí: „Peniaze sú koreňom všetkých druhov zla“. Tento poškodený systém poškodil PRÁVNE PREDPISY. To znamená, že každá osoba je držaná na úplne rovnakom štandarde ako iná osoba.

Keď Obama a demokrati často hovorili o „vláde zákona“, rozprávali so svojimi vodcami o nelegitímnom právnom štáte, ktorý vládne nad Zemou. Feničania boli svetovými odborníkmi na námorné cestovanie a obchod. Teraz sú logistickými partnermi Vatikánu v oblasti obchodovania s ľuďmi a ďalších hanebných vecí. Existuje veľa bodiek, ktoré je možné prepojiť, pokiaľ ide o námorné právo, rodné listy a spôsob ich uchovania.

Pomyslite na symboliku „krajiny“ mŕtvych “(oceánu). Kráľ vôd (Phoenicia / Ancient Beirut) zotročil semeno ženy (Childeren) hadom (Vatikán). zdroj

Niekoľko lekárov a zdravotných sestier zaznamenalo, že u niektorých ľudí, ktorí sa dostanú do blízkosti osôb očkovaných vírusom covid, sa vyskytujú vážne problémy. Svedkovia hovoria o veľkých menštruačných krvných zrazeninách, opuchnutých semenníkoch atď. Existujú správy aj o spontánnych potratoch u žien, ktorých partneri boli očkovaní.

Ak sa neočkovaná osoba nachádza v tesnej blízkosti očkovanej osoby, môžu sa proteíny spike dostať na telo a vstúpiť do tela (pretože proteíny spike sú proteíny vírusu, ktoré slúžia ako kľúč na vstup do bunky; teda proteíny môžu veľmi dobre preniknúť do tela). Tam sa vyvinie imunitná odpoveď proti týmto cudzím proteínom, ktorá tiež spôsobí tvorbu non-neutralizujúcich protilátok – rovnako ako u očkovanej osoby – ktoré môžu napadnúť aj vlastné telo. zdroj

Trump pri rozlúčke s davom v Mar a Lago, keď presúva svoju operáciu do New Jersey, hovorí, že by sa mal vrátiť do Mar a Lago do „októbra, možno o niečo skôr“. #RedOctober source

Podporovateľ Trumpa infiltruje ANTIFA v severnej Kalifornii , nachádza ich HIT ZOZNAM policajtov a republikánov

● Prívrženec Trumpa v severnej Kalifornii infiltroval do miestneho násilného hnutia Antifa, vysoko organizovanej teroristickej organizácie.

● Infiltrátor dokázal zaznamenávať telefónne správy a zachytávať textové správy, kde členovia otvorene hovorili o zabíjaní polície a zameraní na miestnych republikánov.

● Táto skupina Antifa bola zodpovedná za krvavý útok na bývalý domov dôstojníka Brodda, ktorý svedčil pre obhajobu v súde s Derekom Chauvinom zdroj

EU /Antifa!
Miliony /Soros „(Rothscs atd.).
Armáda Antifa má GO (zelenou)!
V EU se budou snažit,
Odvedení pozornosti od vojenských zpráv.
Kolaps akciového trhu.
Pokud jste v Berlíně, buďte opatrní!
/Soros plán světa v plamenech 2021.
Řád skrze chaos.
Pozor na EU!
První máj …—…
(Q) The Storm Rider
Obrázek 1:
Eu /Antifa infiltrována.
Ti, kdo vedou, jsou infiltrací uváděni v omyl.
Ti, kteří sledují vojenské plány.
Protiopatření zavedena !!!
Jsou zneužíváni a ani o tom nevědí.
Jsou používány ve vojenských operacích jako nástroj. zdroj
Je důležité si uvědomit, že C_A (potomek Rthschds_Rokrflrs_vat) má flotily Rogue SUB.
HRC přestěhovala děti / G. Maxwell měla licenci na ponorku / Tisíce kilometrů podmořských tunelů pod zemí.
Nejtěžší bylo je najít / Atomic subs.
+ ROKY
konečně se vynořují
Z jeskyní
Biden: Epstein-Maxwellův ponorkový ostrov Biden…
Kamarádka prince Andrewa Ghislaine Maxwellová by se mohla skrývat v ponorce pod mořskou hladinou. Společnice a údajná „madam“ pedofilního miliardáře Jeffreyho Epsteina má licenci na provozování „podvodních vozidel“.
Ponorková základna námořnictva pod nevadskou pouští….
John Lear tvrdí, že by to mohlo souviset s přísně tajnou podzemní ponorkovou základnou. John prozradil, že se jedná o místo, a věří, že velitel základny byl naštvaný. Krátce nato je Steve Fossett nahlášen jako nezvěstný. Ponorková základna námořnictva v Nevadě možná přemýšlela. zdroj
Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viac ľudí a text, ktorý píše: „Military.com Army trápi pol miliardy na výcvik vojakov na boj proti podzemným jednotkám Ironhawk prepadáva tunelový komplex počas výcviku vo West Fort Hood. Išlo o časť väčšej výcvikovej operácie, ktorá zahŕňala prieskumné misie, pohyb a streľbu naživo. (Foto americkej armády / Erick Warren) 24. júna 2018 Military.com Autor: Matthew Cox Vedúci americkej armády tvrdia, že budúca vojna sa bude viesť v megamestách, služba sa však pustila do ambiciózneho úsilia pripraviť väčšinu svojich bojových brigád na boj , nie vo vnútri, ale pod nimi. “
Armáda vynakladá pol miliardy na výcvik vojakov na boj v podzemí zdroj

Turecko pridáva všetkých poskytovateľov kryptomenových služieb k pravidlám prania špinavých peňazí a financovania terorizmu. zdroj

Vláda Ruska a USA bez kontroly rothchildov, Veľká Británia a všetky krajiny budú nasledovať v rámci programu Gesara & Tartaria

EBS sa zatiaľ nestalo. Ešte len príde. Menej ako 10 vie, kedy. Prevádzkovatelia to nikdy neprezradia, takže každý, kto vám dá čas, hovorí nezmysly.

CCP pomaly každý deň stráca moc. Xi trápi rovnaká bolesť hlavy ako Trumpa. Chcú ho odstrániť. Putina tiež. Hillary sa nezamerala na Putina s ruským volebným podvodom náhodou. Putin po nej išiel viac ako desať rokov. Jednoducho nikdy nemohol dokončiť svoju prácu. Keď Putin podal Trumpovi futbalku, povedal: „Ste na rade. Skúsil som.“
Putin šiel nielen po Hillary, ale aj mnohých, ktorí chceli začať vojny s Ruskom. Pentagon, CIA atď. Hillary stanovila, že to môžeme zvaliť na Rusko. Keď bola preč, mala tam poskokov ako Schiff, Schumer, Clapper a Brennanová, aby pokračovali v jej posolstve.
Severná Kórea nie je nič také, ako to vykresľujú médiá. Mainstream mockingbird médiá CIA vždy chceli, aby bola Severná Kórea izolovaná od zvyšku sveta. Boli ich zajatec. DS vlastnili Kim Jung Una mnoho rokov. Potom Trump zakročil.
Ako si skutočne myslíte, že Severná Kórea dostala svoje jadrové zbrane? Nebola to Čína. Bolo to financované CIA, začalo to od Busha prenesené k Obamovi, tiež Hillary. Jej zoznam trestných činov je taký dlhý, že sa nezmestia do tabuľky.

Nový ruský štát bez kontroly rothchildov
Ruský prez. Vladimír Putin sa zbavil Rot-schields (červené štíty). V roku 1917, po zavedení Rothchildovej októbrovej revolúcie v Rusku, podpísali zmluvu s novou vládou, ktorá si na ďalších 100 rokov zaistila vo vlastných rukách Ruskú národnú banku. Novú ruskú vládu tvorilo 25 ľudí, z toho 23 židov, vrátane Lenina. Celé tie roky Rusko nemalo ani právo tlačiť svoje vlastné ruble.
Táto zmluva vypršala v roku 2017 a Putin neobnovil zmluvu s Rothchildovcami. Toto je viac nádeje pre otupené Ľudstvo. Koncept Nového svetového poriadku je len túžbou hŕstky interných bankárov, ktorí chcú ekonomicky a politicky ovládnuť celé ľudstvo na povrchu Zeme jediným vládnym systémom s hlavným mestom vo Washingtone DC a potom v Jeruzaleme.
Po vypustení ruského močiara od oligarchov a mafie Vladimír Putin zostrojil neporaziteľný vojnový stroj. Vďaka novému a neprekonateľnému arzenálu môže poraziť akúkoľvek mocnosť NATO, alebo ktorýkoľvek z jej satelitov, ako to urobil v Sýrii. Každej krajine dokázal, že závislosť od bankového systému Nového svetového poriadku (NWO) je teraz otázkou voľby. S úžasnými výsledkami, ktoré Putin dosiahol za posledných 5 rokov, vyzerá NWO ako padajúci domček z karát. Bankové impérium bolo nevyliečiteľne choré posledných 5 rokov a teraz je na morfiu.
V marci 2020 Trump znárodnením odobral Federálny rezervný systém, centrálnu banku USA. Počas tohtoročnej jari, na začiatku karantény, Vladimír Putin konečne vylúčil všetkých Rothchildovcov z ropných vrtov na Stredný východ. Sú to tí istí ľudia, ktorí kontrolujú naše zdravie prostredníctvom farmaceutických spoločností a našu myseľ prostredníctvom msm. Putin pozastavil storočnú fantáziu Rothchildovej nadvlády nad ropnými vrtmi na Strednom východe. Rusko už oznámilo svojho vlastného zabijaka vírusu, čo je ďalšia rana pre jeden z ich hlavných zdrojov príjmu – Big Pharma. Spojené kráľovstvo a všetky krajiny budú v 2021 dodržiavať GESARA a jej spoločné právne predpisy.

Tartária
Putin odtajnil archívy Tartárie. Oficiálna história je falošná. Ako zmizla Veľká Tartária z geografických máp v 10. storočí? A prečo bolo možné úplné sfalšovanie svetových dejín? Webová stránka moskovského Kremľa informuje o roku 2017: Vladimir Putin sa stretol s bývalým prez. z Tatarstanu, v súčasnosti štátny radca Tatarstanskej republiky Mintimer Shaimiev, aby mu daroval mapu Tartárie, ktorú vytvoril holandský kartograf Willem Blau z 10. storočia.
Aký význam má Putinov dar, pýtajú sa pozorovatelia. Holandský kartograf Willem Janszon Blau, ktorého dielo Putin daroval Shaimievovi, bol najväčším špecialistom v Tartárii. Na mape pokrytej zlatom predloženej Šajimievovi patrí územie severovýchodnej Eurázie od Volgy a Kaspické more od západu k východnému oceánu k Tartárii. Krajiny Sibír, Stredná Ázia a Ďaleký východ sa zároveň prejavujú ako „vláda veľkého hostinca“. Informuje o tom najmä agentúra TASS. Na mape sú tiež hranice Tartárie, genealógia veľkých hostincov v Čingize, ako aj Malá Tartária (Krym), Veľká alebo Ázijská Tartária, Tartária, púšť Tartária, Chagataisky ulus, Turkestan, Čínske kráľovstvo a Stará Tartária.
Podľa britskej encyklopédie z roku 1771 bola Tartária obrovskou krajinou. Tartária, obrovská krajina v severnej časti Ázie, ktorá na severe a západe hraničí so Sibírom, ktorá sa nazýva Veľká Tartária. Tatári žijúci na juh od Moskvy a Sibíri sa nazývajú Astrachan, Čerkask a Dagestan, tí, ktorí žijú v severozápadnom Kaspickom mori, sa nazývajú Kalmyk Tatars a zaberajú územie medzi Sibírom a Kaspickým morom; Tatárov a uzbeckých Mongolov, ktorí žijú na sever od Perzie a Indie a nakoniec Tibeťanov, ktorí žijú na severozápade Číny.
Business Online sa spýtal svojich odborníkov, čo môže znamenať a čo znamená taký neobvyklý darček, ktorý dostal Shaimiev.

Damir Iskhakov, hlavný vedecký pracovník Etnologického monitorovacieho centra Historického ústavu Akadémie vied Tatarstanskej republiky, uviedol: „Existuje veľa takýchto máp zobrazujúcich Tartáriu – Malú Tartáriu a Veľkú Tartáriu. Až do 10. storočia sa v európskom mapovaní používal tento výraz. V škole nás učia, že pred príchodom kresťanstva sme boli všetci takmer divokí ľudia. Mnohé fakty sú však v rozpore s týmito fikciami. Napríklad v Britskej encyklopédii z roku 1771 je zem našich Predkov opísaná ako najväčší a najrozvinutejší štát nazývaný Veľká Tartária. Existuje veľa dokumentov a máp, ktoré to podporujú. Niektoré z nich sú v Ruskej geografickej spoločnosti. Tieto a ďalšie artefakty, ako napríklad tabuľa Chandar, nám svedčia o tom, že vývojová úroveň civilizácie našich predkov bola neporovnateľne vyššia ako to, čo sa dozvedáme, ako sa nás snaží presvedčiť oficiálna história. Táto úroveň je ešte vyššia ako súčasná úroveň rozvoja našej civilizácie.

Prečo skryli taniere z Tartárie? Naša minulosť – Veľká Tartária? Minulosť Slovanov-Árijcov je minulosťou našej pozemskej civilizácie. Existuje už veľa pravdivých informácií! Musíte ich čo najviac vyhľadať a spopularizovať medzi všetkými ľuďmi, ktorí chcú poznať pravdu.
Film „Veľká Tartária – Ríša Rusa“ zobrazuje skutočnú históriu. Sledujte to! Veľká Tartária bola a zostáva najväčšou mocnosťou na svete, ktorú sa svetové elity snažia rozdrviť na malé kúsky, konkrétne kniežatstvá, ktoré by bolo ľahšie dobyť a zničiť tak obyvateľstvo. Je to spojené s ich starými védskymi predkami? zdroj

A mame tady dalsi zed*rskou symboliku v ilustracnim fotu.
Velke tiskove agentury, od kterych ti nasi prebiraji clanky maji urcite lepsi fotky k dispozici 😉
Pohled nahoru: Bratr zde prosí o „pomoc shůry“ – modlí se o pomoc od odpovědných lóží, že čeká na odpověď shůry, konkrétně od svého „Všemohoucího stavitele světů“.

Na obrázku môže byť 1 osoba
UFO se teleportuje portálem, nebo se jedná o maskovaný vchod do mimozemské základny?
Video pořízené vojenským dronem. Rokle Verdon, Provence, Francie, září 2014.
Teleportovalo se UFO portálem, nebo se jedná o maskovaný vchod do mimozemské základny?
Video bylo natočeno vojenským dronem. Rokle Verdon, Provence, Francie, září 2014 zdroj

👉👉👉 Rozsáhlý zátah 150 policistů v oblasti Brém a Hannoveru na rodinný klan. Dlouhý seznam obvinění. Speciální vyšetřovací skupina „Räderwerk“ proti organizovanému zločinu v akci. Zabavení velkého množství hotovosti.
👉👉👉 TUNA ZA TONOU Při dvou včerejších operacích ve větší oblasti CARIBBEAN bylo zabaveno obří množství DVOU TUN KOKAINU. zdroj

Na obrázku môže byť mapa, obloha a text, v ktorom sa píše „DUKE86 Hex: AE5AC7 Share Chemnitz opoiskie świętokrzyskie Reg. Severovychad Česko NurneX jihozápad 15-20741 United States military Augsburg flags: Type: Sikorsky UH-60M Black Hawk Type Desc.: Squawk: Munchen 1000 History SPATIAL Osterreich Speed: Altitude: Rate: Track: Sudtirol 7.000 ft ft/min 126.5° Alfoid Eszak Slovenija Verona cy6oTиua TimiÈoara BojBoAиHa“
7 amerických vrtulníků H60 BlackHawk a 1 rakouský Chinook H47 jsou nyní v Maďarsku. Wow… zdroj
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „News Education Opinion Sport Schools Teachers Universities Students GCHQ Culture Lifestyle More People with dyslexia have skills that we need, says GCHQ UK surveillance agency says has long valuedı neurodiverse analysts such as Alan Turing Rachel Hall @rachela hall Thu2 Thu29Apr202119.00BST 2021 2,829 The GCHQ building inCheltenham, England. Photograph: GCHQ/ Media Apprentices on GCHQ's scheme are four times more likely have dyslexia“
Lidé vyrůstali s tím, že dyslexie a autismus jsou slabosti, a nyní GCHQ hledá právě ty, „jejichž mozek zpracovává informace jinak“.
Lidé s dyslexií mají schopnosti, které potřebujeme, říká GCHQ Britská sledovací agentura tvrdí, že si dlouhodobě cení neurodiverzních analytiků, jako byl Alan Turing. zdroj

Jen sdílím svůj názor.
Za poslední 3 týdny jsme toho viděli hodně.
Takže o tom všem přemýšlejte …

 • Do vesmíru jsou stříleny satelity … „Proč teď?
 • Nepokoje. Hodně bylo odvráceno.
 • Flynn a Lin Wood otevřeně propaguje Q.
 • Lin Wood na pódiu, aby řekl Americe pravdu o dětech unasenych, prodaných, znásilněných a zavražděných.
 • Proces GF. (Myslím, že to ještě není konec)

-DEMS se snaží udělat z DC 51. stát.

-Oscary. Nic víc, pokud nemáte problémy se zrakem.

-Arizonský audit , soudce ho podporil.

 • Rudy teď. (Lidi … Toto je ta nejnáhodnější loupež, o jaké jste kdy slyšeli.) Lžu …? „No, viděl jsem kde“ a „to jsem slyšel“ … Kamarád srazil mafii. Představte si celkový obraz.
 • Jak dlouho Trump mlčel? Necitujte mě, ale myslím, že řekl něco zatraceně slabého, například: „No, zkouška nás velmi zajímá.“
  Komunikace nebyla moc dobrá. Tak……

Zálohujte všechna svá data. Míříme na „Mayday“. Q je tak reálné, jak to jen jde. Budte připraveni. To je vše na co ted myslím. Neuvidíte, že se děje jedna věc, ale 100 věcí, které se dějí současně a ve velmi krátkém čase. zdroj

Boom! tyden je u konce a duben taky! Uvidime, jestli kveten pro nas naplanoval neco velkeho! zdroj

FOTO Za múrmi záhadnej vily mal Hitler podstúpiť plastiku:
Aj 76 rokov po smrti nemeckého diktátora a najväčšieho masového vraha v dejinách Adolfa Hitlera sa objavujú špekulácie o jeho živote po druhej svetovej vojne. Podľa mnohých konšpiračných teórii nespáchal 30. apríla 1945 samovraždu v bunkri neďaleko Berlína, ale ušiel do Južnej Ameriky, kde v utajení dožil svoj život. Špekulácie o jeho živote a smrti rozvírili nedávno zábery z luxusnej vily, kde mal spolu s ďalšími nacistickými lídrami podstúpiť pred útekom plastickú operáciu. článok

Od 3. do 9. mája 2021 je cez naše územie SR plánovaných dvadsaťštyri cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl zdroj

Načasovanie založenia CDC v roku 1946 krátko po skončení vojny a naplnenie laboratórií „významnými vedcami“ je významné, pretože sa zhoduje s programom vlády USA Operácia Paperclip pod Úradom strategických služieb (OSS – neskôr CIA).“ zdroj

Dr.Michael Salla – Globální reset a reptiliánská agenda – CZ titulky – video

Tyhle fotky by mohly mít nadpis :“ALE DNES VEČER UŽ JÍ TO ŘEKNEŠ, EMANUELE…! “ zdroj

Na obrázku môže byť text
MAGA právník Lin Wood tvrdí, že Trump je stále v Oválné pracovně v bizarní sérii zpráv na Telegramu, které zaznamenávají jeho „hledání Joeyho“.
Lin Wood, údajný příznivec QAnon, zveřejnil na Telegramu sérii obrázků.
V nich tvrdil, že hledá Joea Bidena po celém Bílém domě.
Na své poslední fotografii stojí vedle Donalda Trumpa v březnu 2020.
Ve zprávách to však používá jako „důkaz“, že Trump je stále prezidentem.
Wood stál za několika neúspěšnými pokusy o zvrácení amerických voleb v roce 2020 zdroj

Proč si myslíte, že chce prezident Trump znovu zahájit svá shromáždění? Jeho schopnost vybičovat davy k nadšení by mohla rozpoutat „tsunami“ odporu nepředstavitelných rozměrů! V kombinaci s výsledky voleb, které my, jeho digitální vojáci, šíříme po celém světě, by to pro kabalu mohlo znamenat skutečný MOAB!Pojďme společně rozprášit ZLO z této země! Na věčné časy! zdroj

Nikdy nezapomeňte na svou roli v této digitální informační válce. Ano, mluvím k vám. VY jste byli vybráni, abyste pomohli sloužit své zemi. Pokračujte ve sdílení faktů a teorií, ať už prostřednictvím videočlánků, komentářů nebo jakýmkoli jiným způsobem. V této digitální válce hrajete velkou roli. Pokračujte v dobrém boji za pravdu. Bude se vám líbit, jak tento film skončí. Vlastenci mají vše pod kontrolou. Nic nemůže zastavit to, co přichází, není jen fráze. zdroj

Událost je, když navýšení frekvencí planety doprovodí plánované masové zatýkání zločinecké kabaly, politiků, velkých bankéřů a dalších osob, které spáchali zločiny proti lidstvu.
Stane se to legálně a obžalovaní budou mít spravedlivý soud. Následkem této legální akce bude celosvětový reset finančního systému, naší energie, produkce potravin, médií a
struktury celé společnosti.
Velkými korporacemi původně potlačované čisté energie budou uvolněny, přírodní bohatství planety bude rozděleno všem, ekosystém bude vyčištěn a tato planeta spolu s jejími obyvateli bude konečně uzdravena a osvobozena.
Událost bude okamžikem výrazného pokroku pro planetu, který bude fyzického a nefyzického charakteru.
Na nefyzické úrovni bude velká vlna nebo záblesk Duchovní energie a světla přicházejícího z Galaktického centra, směřující na povrch naší planety. Energie z Centrálního Slunce (Alcylone) podnítí záblesk ze Slunce který prostoupí Zemi i lidstvo a navýší frekvence všech živoucích entit na planetě. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 30.04.2021Existuje veľa hercov. Spravodlivosť sa už v mnohých prípadoch vykonala, musia však zobudiť spáčov. Pozrite si tento zábavný malý  klip na telegrame,  kde nájdete dôkaz o niektorých veľmi presvedčivých hercoch na svetovej scéne. Samozrejme vieme, že ak nemajú špinu, jednoducho si ju vymyslia. ALE… Z nájazdu teda vyrobili veľkú produkciu a veľa ľudí sa…
  Tags: a, v, že, na, je, sa, to, správy
 • 10000
  Správy 29.04.2021Prichádza Búrka. Udalosť pod falošnou vlajkou sa začína. Aliancia predstavila tretiu svetovú vojnu ako Kybernetický útok / falošnú jadrovú hrozbu, ktorá by spustila stanné právo na celom svete. zdroj 20 vysoko postavených francúzskych vojenských funkcionárov zverejnilo výbušný protestný list proti vláde požadujúcich kroky proti rastúcej kriminalite gangov prisťahovalcov, terorizmu, americkému anti-bielemu politickému aktivizmu…
  Tags: a, na, v, sa, je, to, že, správy
 • 10000
  Správy 28.04.2021Vráťte útok. Dôverujte plánu. Plán A. Bol len jeden plán: plán A. 60 rokov sa pripravoval. WWG1WGA. Armáda. 17. Boh vyhráva. Čo sa deje v Mar Largo? Skutočné veľké prebudenie. Poďme sa pozrieť čo sa stalo. Vychutnajte si šou. Buďte pripravení. Užite si šou VIP patrioti. Presadzovanie pravdy. Ukážeme vám…
  Tags: a, na, v, sa, je, že, to, správy

1 Komentár

 1. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here