Správy 01.06.2021

01/06/2021

Nemôžeme súhlasiť s tým, že zavedené systémy a orgány budú robiť to, čo povedia. Organizácia Spojených národov to uvádza písomne, ale čo skutočne urobila?

Každý jednotlivý štát je zodpovedný za ochranu svojho obyvateľstva pred genocídou, vojnovými zločinmi, etnickými čistkami a zločinmi proti ľudskosti. Táto zodpovednosť zahŕňa predchádzanie takýmto zločinom, vrátane podnecovania k nim, vhodnými a potrebnými prostriedkami.

OSN v skutočnosti posiela svoje armády do mnohých štátov pod zámienkou „udržiavania mieru“ a robí pravý opak. Podieľajú sa na obchodovaní s deťmi a brutalite, drancujú a ničia krajiny, do ktorých vstúpili.

Problémom nie je to, čo tieto monštrá POVEDALI, ale to, čo robia. Svoje plány maskujú kvetnatými rečami a cnostnými úmyslami a potom robia pravý opak. Radi používajú pojmy ako spravodlivosť a udržateľnosť, ale je to ovládanie mysle. Musíme sa vymaniť z ich zaklínadiel.

Mali sme to priamo pred očami, no nedokázali sme to rozpoznať. V ktorom momente pripustíme, že klamali; že mali v úmysle škodiť?

Jednou z podmienok NESARA/GESARA je mier. Žiadny národ, ktorý je vo vojne, sa na nej nemôže zúčastniť. Nikdy nesmieme prispieť ďalším náhrobným kameňom do poľa, ak prijmeme a budeme si plniť svoje povinnosti správcov našej planéty a našich národov, ale musíme sa zastaviť a zamyslieť sa nad tým, ako sme sa dostali tam, kde sme dnes, a vybrať si na tomto rázcestí svoj vektor.

Máme moc úplne zmeniť náš svet. Máme moc odstrániť to, čo nechceme, a vytvoriť to, čo chceme, s využitím našich najbláznivejších predstáv a najveľkolepejších nápadov.

Musíme prehodnotiť, čo je „možné“, pretože sme nevedomky žili v maličkých škatuliach, v ktorých bolo sotva dosť miesta na to, aby sme zmenili svoje názory. Musíme sa zapojiť do expanzívneho myslenia a odhodiť klapky z očí definujúce to, čo považujeme za možné.

Jedným z dôležitých aspektov nášho nového sveta do budúcnosti bude reforma zdravotníckeho systému. Objavia sa mnohé spôsoby, ako udržať homeostázu a odstrániť choroby; mnohé z nich sú už dávno známe, ale monštrá, ktoré riadia túto planétu, nám ich zámerne zneprístupnili. Ich potrebám slúžia len výnosné liečebné postupy – a liečebné postupy, ktoré nás zabíjajú, pretože to je koniec koncov ich najvyšší cieľ.

Študentov medicíny neučili liečiť ani vyliečiť. Dokonca ich ani neučili, ako ľudské telo skutočne funguje. Učili šarlatánstvo. Potom ich učili vydávať lieky. Glorifikovali pašerákov drog, pričom málokto z nás si uvedomuje, koľko úmrtí spôsobilo vydávanie legálnych drog lekármi.

Budúcnosť je svetlá – ale musíme byť opatrní, komu zveríme svoje zdravie. Znalec ľudského tela nás môže ľahko vyliečiť a obnoviť vitalitu, ale indoktrinovaný odborník môže rovnako ľahko znamenať náš zánik. Vyberajte si múdro.

Keď už hovoríme o dráme, vlastencov vo Veľkom bielom gulagu zabávajúcich sa, kým ich zatvoria a možno DUMBs sú čistené… len špekulujem.

Kanada spustila celoštátne pátranie po protestujúcom proti lockdownu zdroj

Vľavo – 02.04.2004 – Pentagón zrušil svoj takzvaný projekt LifeLog, ambicióznu snahu o vytvorenie databázy sledujúcej celú existenciu človeka. Cieľom projektu LifeLog, ktorý viedla Darpa, výskumná zložka ministerstva obrany, bolo zhromaždiť na jednom mieste takmer všetko, čo jednotlivec povie, uvidí alebo urobí.
Vpravo – 02.04.2004 – Mark Zuckerberg spúšťa Facebook, sociálnu sieť, ktorú vytvoril s cieľom prepojiť študentov Harvardu. Facebook bol vždy miestom zberu údajov/propagandy a nič viac. zdroj
Výskumníci úspešne otestovali liek „trójsky kôň“, ktorý dokáže zabíjať rakovinové a bakteriálne bunky bez poškodenia okolitého zdravého tkaniva.
Q – Čo ak už existujú lieky? zdroj

Nothing Can Stop What Is Coming (Nič nemôže zastaviť to, čo prichádza)
N=14 C=3 S=19 W=23 I=9 C=3 == 71 zrkadlovo 17 === Q zdroj

Čínu vážne zasiahli povodne. Otvorili stavidlá na priehrade Tri rokliny, aby vypúšťali záplavovú vodu, pretože 97 riek prekročilo úrovne varovania.
Je len niekoľko, ktorým dôverujem.
A jeden z nich je Wood, ktorý riskuje svoj život, aby odhalil svetovú elitu ped_o/fílie
a skutočný Q.sledovateľ…
Vie oveľa viac, než hovorí
//11.3
Tunel 311>Santiago Biolaboratóriá Du.mbs
Základňa>Disneyland 4 poschodie DU.MB>311 TUNEL (spojenie s klonovacími zariadeniami Universal studios)
Boli zničené za posledných 32 hodín
Súvisí s posledným príspevkom
(Niekto mi to práve poslal)//
2.7 magnitúda zametrasenie Anaheim, California, domov Disneyland rezortu
Na obrázku môže byť 5 ľudí a text
Vládnuca elita využíva aj ženy a deti, aby ťahala za vaše srdcové strunky a manipulovala s vaším myslením; ako tento MK-Ultra platený iluminát plný 💩 Globálne otepľovanie je psyop na presadenie depopulačnej Agendy21 zdroj

Dan sleduje 865 ľudí
Pozri Q Drop 865.
Videli ste moje predchádzajúce príspevky o Danovi a o tom, koľko ľudí sleduje 👀
Nie je to omylom.
Sledujte vodu. zdroj

Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, stojaci ľudia a text, v ktorom sa píše „L UNITEDSTATE UNITED AMERICA Following Dan Scavino @DanScavino Former White House Deputy Chief of Staff & Director of Social Media, 1/20/2017-1/20/2021. Senior Advisor, President Donald J. Trump. instagram.com/danscavino Joined June 2012 865 Following 1.3M Followers“
Na obrázku môže byť text
Ďakujeme, že ste tu s nami, aby sme si uctili statočných bojovníkov, ktorí položili svoje životy za naše. Ktorí strávili svoje posledné chvíle na zemi pri obrane svojej krajiny a svojho ľudu. Slovami sa nedá vyjadriť hĺbka ich oddanosti, čistota ich lásky ani úplnosť ich odvahy. My len dúfame, že sa nám každý deň podarí dokázať, že sme ich hodní a to nielen kvôli ich obetiam a službe, ktorú vykonali, obetiam ich rodín a blízkych, ktorých po sebe zanechali. Nikdy ich nemôžeme nahradiť! Nikdy im to nemôžeme vrátiť! Ale vždy si ich môžeme pripomínať, a to je to, čo dnes robíme. SPOMÍNAME. zdroj
Scavino 4:32 Časová značka
Zrkadlo > 2:34 a 2:29 video
Zápas s Grassleym
Podľa MSM [Fake News]:
(osoba v suteréne – LARP), ktorá jednoducho kladie/kladú jej otázky na fóre [imageboard], ktoré generujú/generovali pokračujúce [masívne (tisíce)] útoky MSM a WW hnutie [Veľké prebudenie]?
Logické myslenie.
Zákulisné kanály sú dôležité, keď sú samotné „správy“ nedôveryhodné [kontrolované].
WWG1WGA!!!
Q
BOH VÍŤAZÍ zdroj
Ďakujeme vám za vašu službu.
Význam Anons (Patriotov) a vášho doterajšieho nasadenia je nevyčísliteľný.
Boh Vám žehnaj. zdroj

Scavinov tweet z 31.5.21 o 11:54 má rovnakú časovú značku ako Q552

Búrka prichádza zdroj

Britský riaditeľ pohrebnej služby John O’Looney prezradil architektovi a filmovému producentovi Robinovi Monottimu, ako prežil túto „falošnú pandémiu. „Úmrtnosť bola na normálnej úrovni a dokonca bola o niečo nižšia ako v roku 2019,“ napísal v správe na Telegrame.

O’Looney uviedol, že mnohí jeho kolegovia vypli okolo Vianoc svoje chladničky, pretože „nikto nezomrel. „Začali sme tu očkovať 6. januára a potom takmer okamžite stúpol počet úmrtí. Za 15 rokov práce riaditeľa pohrebnej služby som ešte nezažil takú vysokú úmrtnosť.“

Túto správu zverejnil na YouTube pod videom o korone. Získal viac ako 300 lajkov, po ktorých bolo jeho konto na YouTube bez varovania vymazané pre údajné porušenie pravidiel.

Na začiatku „korona pandémie“ sa O’Looney, ktorý žije v Milton Keynes, dostal na titulné strany novín, keď varoval, že telá môžu zostať v nemocniciach, pretože najbližší príbuzní si kvôli uzávere nemôžu dovoliť pohreb alebo kremáciu.

Pre BBC povedal, že všetka pozornosť sa sústredila na zvýšenie chladiacej kapacity v márniciach, zatiaľ čo sa nebrala do úvahy situácia ľudí, ktorí si nemohli vybaviť pohreb kvôli finančným ťažkostiam. zdroj

Dobré správy týždňa, 30. mája 2021

 1. Viac ako tisíc vlastencov z južnej Kalifornie sa v sobotu ráno zišlo na Národnom cintoríne v Riverside, aby položili vlajky na hroby viac ako 225 000 príslušníkov služby, ktorí položili svoje životy za ochranu našej slobody. Na ich obete sa nikdy nezabudne.
 2. Tento víkend na Memorial Day cestuje o milióny Američanov viac ako minulý rok. Automobilový klub južnej Kalifornie predpokladá 60 % nárast celkového počtu cestujúcich a 578 % nárast počtu cestujúcich lietadlom. Ľudia teraz cestujú takmer rovnako často ako pred uzáverami.
 3. Kalifornský guvernér Newsom sa stal prvým guvernérom v Amerike, na ktorého bol vydaný trvalý súdny príkaz v mene domov smútku. Rozhodnutie kalifornského okresného súdu zakázalo Newsomovi a štátu Kalifornia, aby VŽDY vydali ďalšie Covidove obmedzenia pre AKÚKOĽVEK cirkev v štáte, pokiaľ sa to isté obmedzenie nevzťahuje na všetkých ostatných. Newsomovi bolo tiež nariadené uhradiť organizácii The Liberty Counsel 1 350 000 dolárov na poplatkoch a nákladoch za právne zastupovanie. Očakáva sa, že budú nasledovať ďalšie štáty.
 4. Republikáni v Senáte zablokovali Pelosiovej legislatívu na vytvorenie komisie podobnej komisii z 11. januára 6.
 5. Informátor Facebooku Morgan Kahmann bol prepustený za to, že hovoril pravdu, ale viac ako 10 000 podporovateľov sa okolo neho zhromaždilo a darovalo viac ako 430 000 dolárov, aby mu vyjadrili svoje uznanie.
 6. Facebook už nebude odstraňovať príspevky, v ktorých sa tvrdí, že Covid-19 bol vytvorený človekom, keďže sa zvyšuje podpora pre skúmanie pôvodu vírusu a kedysi zosmiešňovanú teóriu úniku z laboratória.
 7. Americký Senát jednomyseľne schválil návrh zákona, podľa ktorého musí Bidenova administratíva do 90 dní odtajniť „všetky“ informácie o prepojení medzi laboratóriom vo Wuhane a vírusom Covid-19 a sprístupniť verejnosti „čo najviac informácií“. To umožní svetu, aby sám rozhodol, či je Čína vinná za tento vírus.
 8. Tisíce právnikov a lekárov na celom svete spojili svoje sily, aby zažalovali WHO, CDC a Davos Group za zločiny proti ľudskosti súvisiace s „pandémiou Covid-19“.
 9. Guvernér štátu Georgia Brian Kemp vydal nariadenie, ktorým zakázal vydávanie očkovacích pasov, a vyhlásil, že „očkovanie je osobným rozhodnutím každého občana a lekára – nie štátnej vlády“. Trinásť guvernérov už vydalo EO a/alebo podpísalo zákony proti očkovacím pasom.
 10. Kým bol guvernér štátu Idaho mimo mesta, zastupujúcou guvernérkou bola nakrátko viceguvernérka Janice McGeachinová. Tento čas využila na vydanie nariadenia o zákaze mandátov na očkovanie a na oznámenie, že sa uchádza o miesto súčasného guvernéra Brada Littlea. Little svoje nariadenie zrušil.
 11. Texaský zákonodarný zbor schválil návrh zákona, podľa ktorého by sa potraty stali trestným činom v prípade, že SCOTUS zruší rozsudok Roe v. Wade.
 12. Spoluzakladateľka organizácie Black Lives Matter Patrisse Cullorsová odstúpila z funkcie výkonnej riaditeľky nadácie BLM Global Network. Financie skupiny a osobné bohatstvo Cullorovej sa nedávno dostali do centra pozornosti po tom, ako vyšlo najavo, že si kúpila štyri luxusné domy za 3,2 milióna dolárov.
 13. Obete trestných činov vedú úsilie o odvolanie Sorosom financovaného losangeleského okresného prokurátora Georgea Gascona. Gascon mení politiku, prepúšťa nebezpečných zločincov z väzenia a opakovane odmieta stíhať nebezpečných, násilných zločincov napriek prosbám obetí a ich rodín.
 14. Žiadosť nenapraviteľného násilníka Billa Cosbyho o podmienečné prepustenie bola zamietnutá, pretože sa odmietol zúčastniť na terapeutickom programe pre sexuálne násilných predátorov.
 15. Nový prieskum ukázal, že 20 % Američanov vrátane 14 % demokratov teraz súhlasí s tvrdením, že „čoskoro príde silná búrka, ktorá zmetie elity pri moci a obnoví právoplatných vodcov“. zdroj

Pamätajte, že programovanie prostredníctvom TELE-VÍZIE funguje prostredníctvom programovania podvedomia.
Problémom nie sú používané symboly.
Zámer, ktorý sa za symbolmi skrýva, je to, čo ovplyvňuje pole energie a vibrácie.
Zlé Zaklínadlá na odpojenie, zlomenie a podriadenie ľudstva, ktoré sa používajú, sa dajú obrátiť a použiť proti nim.
Ako rozbijete Matrix?
Tým, že rozoberiete pole nízkych vibrácií a vyliečite Myseľ ľudstva Vysokými vibráciami a Svetlom pod rovnakými Symbolmi.
Zlomiť Zaklínadlo znamená ukončiť Hru.
Symbolizmus bude ich pádom.
Stratégia
Autorita
Zámer

Keď zmeníme Hru pomocou Stratégie
Prevezmeme späť našu vlastnú Autoritu a Autoritu Svetla
So zámerom pozdvihnúť – uzdraviť a spojiť sa v Láske, ktorá je BOH. zdroj

Manly P. Hall vyhlásil: „Keď sa ľudstvo naučí čítať jazyk symboliky, z očí ľudí spadne veľký závoj.“
Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, stojaci ľudia, monument a vonku
Kdo tam vcera stal? Na Memorial Day ….. Donald J. Trump jako vrchni velitel armady!! A ne ten ochotnicky herec B1den zdroj
Na obrázku môže byť 2 ľudia a text, v ktorom sa píše „RING WORLD WARAND AND THEKO THE WH.GOV Procident Biden Delivers Remarks at an Annual nuemoria Memorial Day Service 7.3K views 200 1.5K Save Report“
Američané se probouzejí… 7 300 lidí z jeho údajných 81 milionů hlasů sledovalo projev B1dena na Memorial Day … zdroj

Globálne otepľovanie neexistuje!
Klimatické nerovnováhy v posledných rokoch spôsobuje aj Svetová kriminálna okultná skupina využívajúca vedu: sústredením elektromagnetického žiarenia v určitom bode môžete získať vysoké teploty a sucho (rovnaký princíp ako mikrovlnná rúra, ale prispôsobená kraju / provincii / regiónu) alebo naopak dážď, sneh, zima! Modifikácia svetovej ekonomiky prostredníctvom tzv. “zelených” opatrení sa robí rovnakým typom agresívnej a toxickej propagandy ako AntiCarbid Injection! Netreba zatvárať uhoľné bane, ale meniť trasu, kde vychádza CO2, aby mohli fungovať uhoľné elektrárne a oceliarne!
V skutočnosti Depopulácia (kontinuálna genocída obyvateľstva Zeme) nemôže byť vykonaná konvenčnými vojnami, pretože dnešná mládež nechce umierať za klamstvá politikov! Depopulácia sa v tomto storočí robí týmito spôsobmi:
1) Neustále znižovanie životnej úrovne pomocou Finančnej zbrane (peniaze, pôžička s úžerou, inflácia, umelá kríza potravín a základných výrobkov, tzv. sociálne “reformy”)
2) Injekcia smrtiacimi látkami nazývanými propagandisticky “očkovanie”, prebiehajúci proces, ktorý má byť povinný!
3) Otrava vody, vzduchu a potravín používaných 5 tisíc rokov!
4) Bombardovanie celej populácie planéty vysokofrekvenčným elektromagnetickým žiarením (GSM antény, WiFi body atď.)
6) Koncentrácia obyvateľstva Zeme v preplnených oblastiach zvaných mestá, kde je prístup k zdrojom života podriadený poslušnosti podobnej väzenskému alebo táborovému režimu!
7) Pokračovať v podfinancovaní školstva a zdravotníctva, aby ľudia neboli ani vzdelaní, ani kultivovaní, ale najmä nie zdraví!
Neustále zhoršovanie súdnictva s cieľom povzbudiť kriminalitu a premeniť spoločnosť na škôlku zlodejov, banditov a kriminálnikov!
Vzhľadom na uvedené skutočnosti Dezindustrializácia znamená odzbrojenie pracovnej triedy a odstránenie zručností otrokov, aby neboli schopní dosiahnuť prostriedky svojej obrany (čo sú buď pracovné miesta, ktoré umožňujú prežitie alebo nástroje na sebaobranu).
A ešte jedna maličkosť: Klamár vás ohrozuje v dvoch vlnách. Pravá vlna je, že vás oklame, takže si budete myslieť že je pravda niečo, čo pravda nie je. Ak ste múdry, tak ho prekuknete a neuveríte mu. Potom ale na vás číha druhá vlna: Budete mať toho jeho klamstva plnú hlavu. Bude vás rozčuľovať, že je klamár. Budete zúriť, akí sú ľudia sprostí, keď mu veria. Budete cítiť potrebu každému vysvetľovať, že je to klamár. Vezme vám to kopu energie, kopu času a pokazí vám náladu. O to sa potom zmenší vaša schopnosť prispieť k budovaniu sveta podľa svojich predstáv. Ktovie, koľko klamárov klame práve kvôli tomuto druhotnému účinku. Buďte múdri a prekuknite aj toto. Dbajte o psychohygienu. Dbajte o to, v akej nálade prebiehajú vaše dni. Pretože váš život nie je nič iné ako reťaz vašich dní. zdroj

Opis fotky nie je k dispozícii.
Bagdádská brána – Irák. ***
(Válka nebyla kvůli ropě, ale kvůli hvězdné bráně)
Teoreticky byla irácká hvězdná brána objevena v Bagdádu ve 20. letech 20. století.
Tato hvězdná brána byla během války v Iráku obklopena „zelenou zónou“ a byla centrem války.
Zbraně hromadného ničení sloužily jako výmluva.
Ovládání brány bylo primárním cílem Bushovy administrativy.
Nachází se v zeleném pásu centra, v suterénu hlavní budovy jsou hlavní paláce bývalého prezidenta Saddáma Husajna, kde se nachází hvězdná brána.
Tento region je domovem hlavní civilní autority, kterou provozují Američané a Angličané, a sídlí v ní kanceláře hlavních amerických poradenských společností. zdroj

Německo vcera zasáhlo další zemětřesení kolem 19:30. Tentokrát bylo Epi-Centrum specifikováno přesně ve meste Hanover, síla a hloubka nebyly definovány. zdroj

Vcera kolem 19:20 v Rakousku došlo také k zemětřesení:
Epi-Centrum bylo dáno Viden – Neustadt, síla a hloubka také nebyly definovány.

Viden – Neustadt je známý svými podzemními zařízeními, které najdete v enormním počtu po celém Rakousku!

Proto je třeba pochybovat o přirozeném zemetreseni …. zdroj

K dalšímu zemětřesení došlo vcera kolem 19:10 v Itálii o síle 2,1 stupně Richterovy stupnice.

Otřesy v Itálii a ve Vidni – Neustadtu jsou označeny!

Jsou na lince Řím – Vídeň! zdroj

Další zemětřesení došlo v Rakousku dnes ráno kolem 7:00 jižně z Vidne – Neustadt.
Informace o síle a hloubce nejsou k dispozici.
Situace dnešního zemětřesení je však opět úžasná! zdroj

emě se otřásla také v Turecku, severně od města Egerce, přibližně 70 km jižně od Istanbulu.
K zemětřesení došlo kolem 7:30 a mělo magnitudu 2,6 stupně Richterovy stupnice. zdroj

května 2021 Bulharsko 🇧🇬 – Americká armáda zaútočila na továrnu na olivový olej. Kamerový záznam ukazuje incident. MSM hovoří o cvičení NATO. zdroj
Doktor Fauci’s NIAID koupil useknuté hlavy potracených dětí a narouboval jejich skalpy laboratorním potkanům.
☠️ zdroj
Slozeni vzduchu. Zluta-dusik, modra-kyslik, cervena-argon. Kdo tu stale mluvi o CO2 ve vzduchu, ktery musime snizovat? zdroj
Biele Klobúky zachraňujú deti
Zemetrasenia behom posledných 30 dní v Grécku: 4 pri 4,0, 83 pri 3-4, 619 pri 2-3, 1016 pri 2,0.
Odstraňovanie DUMBS zdroj
Hrozby jaderných útoků CCP na US poté, co USA oznámily původ viru z CCP.
„Naše jaderné střely musí být tak početné, že se americká elita bude třást při pomyšlení na vojenskou konfrontaci s Čínou. zdroj

Nevim, jestli tomu webu mohu verit, ale zprava je to pekna 😆

2 mohutné americké vězeňské lode na cestě do Gitma na Kubě. TO SE DĚJE LIDI!!!! Četl jsem, že na docích v GITMO se pracovalo, aby mohly u GITMO kotvit VELKÉ LODĚ, na kterých budou i vězni, protože jich je příliš mnoho na to, aby je bylo možné zpracovávat najednou nebo držet ve věznicích GITMO, takže budou drženi na lodích, jako plovoucí hotel. Zdá se, že to zapadá do SB2 interpretace této kódované zprávy GITMO mezi Hannitym a FLOTUS…. viz SB dekódování příspěvku níže. Právníci slibují „norimberský proces“ proti všem, kteří stojí za podvodem COVID Betonář opravuje molo na námořní stanici Guantánamo Bay Jeden člen CSDA nedávno odcestoval na námořní stanici Guantánamo Bay, aby rozřezal a odstranil staré betonové molo, a po několika měsících se vrátil, aby vyřešil kritický problém s novou konstrukcí mola. Práce zahrnovala jádrové vrtání šesti otvorů o průměru 18 palců a hloubce 7,3 metru v betonových trubkových pilotech pomocí diamantových nástrojů. zdroj

Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „POLICIE NAVRHLA OBŽALOVAT BABIŠE ZA ČAPÍ HNÍZDO! SPIS MÁ 34 TISÍC STRAN! VYŠETROVATEL KONČI, co DÁL? ROZHODNE STÁTNI ZÁSTUPCE“
Tak uz ma repQove pozadi 🤣👍………..cuci jak vyorana mys na repQovem poli 😂….miluju Q humor 😊 zdroj
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Zahl der täglich gemeldeten Corona-Fälle runter von über 20 000 auf 2000 DAS MAI- WUNDER Wie der Runter-Rumms zu erklären ist“
BQQM ‼️‼️‼️ VSECHNO ZLUTE!!!! Jasna zprava Kju!!!! Tucnym zlutym napsano: ZAZRAK a jeste Signal!!!!
POČET DENNĚ HLÁŠENÝCH PŘÍPADŮ KORONY KLESL Z VÍCE NEŽ 20 000 NA 2 000. MÁJOVÝ ZÁZRAK. Jak lze vysvětlit ten pokles?
Na obrázku môže byť ‎text, v ktorom sa píše „‎Dan Scavino @DanScavino Dan Scavino @DanScavino Trump's Memorial message honors those supreme sacrifice' President Donald nored made "supreme sacrifice their country ina Memorial Day message. nypost.com 11:06 ARMY #HONORTHE 2021 Twitter for iPhone Taps the Tomb of the Unknown Soldier From ÛH."N ARMY "PERSHING'SOWN Army 1:23PM May 31,2021 Twitter for iPhone Anonymous ID: KKIreCTB No.148289594 ے Nov 2017 17:07:57 (EST) Nothing is random. Everything has meaning. +++ 123‎“‎
Dan Scavino tweetuje Trumpovo poselství ke Dni památky v 11:06. Scavino tweetuje Taps at the Tomb of the Unknown Soldier v 1:23 Q Q Drop 123 byl zveřejněn 11.6
Nic není náhodné.
Všechno má smysl.
+++
Q
Na obrázku môže byť 3 ľudia, kvet a text, v ktorom sa píše „Mike Pompeo @mikepompeo Thanks our friends in Jerusalem for fun evening. These beautiful pomegranates anates will be ripe & ready for shHashanah! Rosh Hashanah sunset Monday, September 2021 Ends nightfall Wednesday, September8, 2021 permitted. VISIT JEWISHNEWYEAR.ORG 2021 Elul September Gedaliah September 2021 Hashanah isthe New Iit anniversary Adam Eve day judgmen nd king. coronation Calculate Duration 11:59 AM May 31, 2021 Twitter for iPhone From: Monday, May 2021 12:00:00 midnight To: Monday, September 2021 at12:00:00 midnight Result The duration hours, and hours, months seconds 98 days, days excluding the end date. minutes and seconds“
Pompeo na Twitteru napsal: „…připraven na Roš hašana!“ Roš hašana letos připadá na 6. září, tedy na 98 dní (9+8 = 17) ode dneška. Podle tradice Bůh během deseti dnů bázně mezi Roš ha-šana a Jom kipurem soudí všechna stvoření a rozhoduje, zda budou v nadcházejícím roce žít, nebo zemřou. zdroj
Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „Warum dürfen Minister, was Millionen Schülern verwehrt wird? POLITIKER- REISEN ERLAUBT, KLASSENFAHRTEN VERBOTEN!“
Tak to uz musi pochopit kazdy, ze se pracuje na dehonestaci jednotlivych vlad 🤷‍♀️
Znovu: cast akcii BILD.de (Springer Verlag) koupil v roce 2019 znamy Trumpa a od te doby pomalu otaci a taky se zacaly objevovat zlute ramecky a titulky (barva Kju). Nemuzou najednou otocit a psat pravdu – lide by z toho zesileli. Taky se zacinalo (ted uz pisou i jine nemecke MSM pravdu) BULVAREM, aby se informovali tatici s lahvacem na sedacce, sledujici vysledky fotbalu a maminy, ktere zajimaji jen drby o tzv. „VIP“. Tato zluta barva presla na jare i na cesky Blesk – opet BULVAR 😉
Tento clanek a titulek je jasne nasmerovan spicim rodicum!!!! Mimochodem si myslim, ze jsou otocena (a jak jsem dnes mela ve zprave) uz vsechny MSM ( v rukou WH). A jeste jednou: CR je kolonii Nemecka a jede jejich noticky! To, co se deje tam prichazi s malym spozdenim k nam – a to uz jsem tady nekolikrat potvrdila zpravama.
👉👉👉 PROČ JE MINISTRŮM DOVOLENO TO, CO JE MILIONŮM ŠKOLÁKŮ ODEPŘENO? Výlety politiků povoleny, školní výlety zakázány! zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 31.05.2021Lož povedala Pravde: "Vykúpme sa spolu, voda v studni je veľmi príjemná. Pravda, stále podozrievavá, vyskúšala vodu a zistila, že je naozaj príjemná. Tak sa vyzliekli a okúpali sa. Zrazu však Lož vyskočila z vody a utiekla, pričom mala na sebe šaty Pravdy. Pravda, rozzúrená, vyliezla zo studne, aby získala…
  Tags: a, v, sa, na, je, zdroj, to, správy
 • 10000
  Správy 30.05.2021Vyznieva to tak, že prvý júnový týždeň môže byť veľmi… ehm… pestrý. Verím, že v najbližších dňoch môžeme očakávať veľa zmien. V mnohých aspektoch nášho života už nebudeme robiť veci rovnako a nemali by sme to očakávať. Nefungovalo to, preto dúfam, že každý je pripravený prijať zmenu a hľadať lepšie…
  Tags: a, sa, v, na, je, to, zdroj, správy
 • 10000
  Správy 29.05.2021Charlie Ward nám minulý rok povedal, že prezident Trump a Biele klobúky už MAJÚ dobrých pobožných ľudí na prechod Zeme z démonických vlád hlbokého štátu do vedenia v súlade s NESAROU / GESAROU. zdroj V klonovacích centrách sú ľudia (vrátane nevinných detí) obťažovaní, znásilňovaní, mučení a zabíjaní. Tieto klonovacie centrá…
  Tags: a, v, na, je, sa, zdroj, to, správy

1 Komentár

 1. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here