Správy 02.05.2021

02/05/2021

Whiplash347  hovorí: „Čo tak trochu prestávky v internete?“ Aká utešená myšlienka.

Čítajte medzi riadkami. Výpadok internetu naznačuje, že nový QFS bude fungovať. Dychtivo sme očakávali „10 dní tmy“, čo neznamená absenciu Svetla, ale VIAC svetla – akože TMI = (too much information) -pre niektorých príliš veľa informácií, ale budeme sa nimi zaoberať v reálnom čase. Pravda musí byť povedaná, musí byť známa a nikdy sa nesmie opakovať.

Aký vplyv majú médiá? Nie sú to len „správy“, alebo „názory“, je to vymývanie mozgov, kontrola mysle a psychologické operácie. Vedia presne, čo robia, a robia to už dlho. Sú vaše myšlienky vaše?

Vždy existujú dobré správy a väčšina z nich je skrytá kvôli prevahe aktivity, ktorá zatiaľ musí zostať v zákulisí.

Trump nám to povedal už dávno. Samozrejme, že sú lepšie pripravení ako ukazujú navonok. Sľúbili menej, splnia viac. To je Trumpov štýl. zdroj

Poďme si rozdeliť veci, ktoré nedávajú zmysel:

 1. Použitie prezidentského lietadla, ktoré sa nezobrazuje ako AF1; napriek tomu sa používa volacia značka AF2
 2. Zvýšená prítomnosť armády okolo Bieleho domu a budovy hlavného mesta
 3. Pokračujúca implementácia bezpečnostného oplotenia okolo Bieleho domu a budovy Kapitolu
 4. Použitie modifikovanej mediálnej produkcie (napríklad zelené plátno) na uvádzanie nepravdivých informácií
 5. Využitie parkovej polície na to, aby lietali ako ochranka do Delaware a ďalších miest
 6. USSS vyzerá ako tím bezpečnostnej ochrany na strednej úrovni
 7. Trávnik Bieleho domu neudržiavaný s hnedými škvrnami a burinou
 8. Žiadny prejav o stave USA (State of Union)
 9. Prezident, ktorý sa nezúčastňuje na medzinárodnej úrovni a určite veľa necestuje ani v domácej krajine
 10. Žiadne skutočné otázky zo strany médií o akejkoľvek politike – zahraničnej, alebo domácej
 11. Náhly tlak na to, aby sa DC stal súčasťou 50 štátnej únie

Zoznam je nekonečný a určite by som mohol pokračovať …

Všetko toto povedané, rád by som zdôraznil dve veci, ktoré ma zaujali. Po prvé, použitie polície Federálneho parku cestujúcich do Delaware a späť zakaždým, keď Biden cestuje domov. Je pravda, že sú skutočne federálna polícia, takže v skutočnosti nemajú žiadnu jurisdikciu, ale prečo oni a nie vnútorná bezpečnosť, americká armáda, alebo jeden z tímov tajnej služby?

Teraz chápem, že Trump tiež použil parkovú políciu na spustenie pascí okolo Bieleho domu, čo má zmysel, ak to je VŠETKO čo robia. Spravidla by ste veľkosť jednotiek zmenili na základe operácie. Ak títo muži skutočne používajú podrobnosti o zabezpečení, nie sú ničím iným ako pozorovateľmi.

Technológia medicínskych postelí a komory Tesla

Trump 14. júna povedal národu: „Asi za rok budú takmer všetky nemocničné postupy zastarané.“

Každé mesto bude mať veľa lekárskych postelí a komôr Tesla schopných liečiť a opraviť DNA spolu s liečením všetkých chorôb.

Veková regresia (do 30 rokov)
Už žiadna rakovina
Už žiaden autizmus
Už žiadna fibermialgia
Nie sú potrebné vakcíny
Už žiadna Alzheimerová choroba
Už žiadna bolesť kĺbov
Už žiadne nedostatky
Dôkaz je vo výkonných príkazoch, ktoré podpísal.

Medicínske postele majú schopnosť regenerovať chýbajúce orgány ako je žlčník, obličky alebo lymfatické uzliny atď. atď. Pomocou svetelných spektier a frekvencií.

Holografické lekárske podložky, alebo postele sú automatizované stanice, kde lekársky odborník na liečenie vyberie typ postupu, ktorý sa má vykonať z počítačovej databázy, potom si pacient ľahne na podložku, alebo do postele a prístroj vykoná lekársky zákrok alebo procedúru. potom lasery uzavrú vstupné body, odkiaľ sa operovalo. Tieto typy holografických podložiek, alebo postelí majú vlastnosti ako je vzduchotesný operačný štít, pohodlné držadlá končatín, laserový skalpel, laserové ramená, anestetiká v tekutom spreji a snímače vitálnych funkcií a všetko toto vybavenie je pripevnené na nastaviteľnej titánovej základni. Podložky, alebo lôžka umožňujú používateľom diagnostikovať, ošetrovať a vykonávať širokú škálu chirurgických zákrokov pomocou ultra jemných laserových rezov vedených 3D anatomickým skenovaním.

Technológia Med Bed bola dlho a dlho „potlačená“ a skrytá pred verejnosťou. Našťastie kvôli planetárnemu prechodu z 3D na 5D +, ktorý sa v súčasnosti deje a zvyšujúcemu sa dopytu po transparentnosti zo strany ľudského kolektívneho vedomia, prichádza čoraz viac odvážnych ľudí, ktorí zverejnia to, o čom vedia, že je skryté po celé desaťročia, dokonca storočia a s najväčšou pravdepodobnosťou tisíce rokov. zdroj

Whiplash347: Všetky americké jadrové testy sa uskutočňujú  2. mája.

Reuters: Kábul je v strehu pred „konečným termínom“ na stiahnutie amerických vojakov z Afganistanu zdroj

V súčasnosti oficiálne končí posledná fáza vystúpenia Američanov a NATO z Afganistanu. Armáda vykonáva inventarizáciu a rozhoduje, čo sa má dopraviť späť do USA, čo sa odovzdá afganským bezpečnostným silám a čo sa na afganských trhoch predá ako haraburdie.

V posledných týždňoch armáda prevážala techniku ​​na mohutných nákladných lietadlách C-17. Podľa odhadov vynaložili USA v posledných dvoch desaťročiach v Afganistane viac ako 2 bilióny dolárov, podľa projektu Náklady na vojnu z Brown University. zdroj

2. mája
Izraelská televízia začína vysielať v roku 1968
Testy jadrových zbraní USA sú hotové
10. výročie operácie Neptún (Usáma bin Ládin) zdroj

Zvládnutie energie

Ak chceme rozšíriť svoje blaho, musíme si nájsť prístup k svojej vlastnej osobnej životnej sile.

Namiesto toho, aby sme mali pocit, že strácame pôdu pod nohami, skĺzli sme hlbšie do zajačej nory, kde už nevidíme svetlo a cítime sa uväznení v realite, ktorá sa necíti ako naša vlastná. Túto negatívnu vibračnú slučku môžeme zvrátiť, niekedy sa každý z nás zasekne.

Máme prístup k nášmu vlastnému pozitívnemu zdroju čistej lásky energie životných síl, ktorý je nám neustále k dispozícii.
Práve sme zabudli na náš vrodený a božský proces tvorivého prejavu nášho ľudského zámeru.

Uviazol v realite myslenia a robenia, v dimenzii, ktorej vládne vyplnenie vonkajších podmienok pre prežitie v každodennom živote. Toľko ľudí sa cíti stratených a nevyrovnaných v tomto spôsobe života vysávajúceho energiu, ktorý sa zdá byť čoraz ťažší pre život s čoraz viac pravidlami a podmienkami, ktoré je potrebné dodržiavať.

Štípeme sa z tejto životnej sily svojimi vlastnými negatívnymi myšlienkami a presvedčeniami a tými, ktoré pochádzajú z inštitúcií a ľudí okolo nás v našich životoch. Vo výsledku to znižuje našu vibráciu a prežívame negatívne emócie, na rozdiel od pozitívnych emócií a životných skúseností, po ktorých všetci túžime.
Naše myšlienky a pocity sa oddelia, rovnako ako sa rozdelí tok energie. Telo nepozná rozdiel medzi emóciou vytvorenou skúsenosťou, ktorú máte vo vonkajšom prostredí, a skúsenosťou, ktorú vytvárate vnútorne, keď sa tešíte z tejto novej, emóciami vytvorenej osoby.

Takže, keď trénujete cítenie zvýšených emócií a myslíte si myšlienky, ktoré sú väčšie ako tie limitujúce, ktoré vás držia v minulosti, vaše telo sa začne chemicky pripravovať na budúcnosť (pretože verí, že budúcnosť sa deje teraz).

Tieto zvýšené emócie majú vyššiu (a rýchlejšiu) frekvenciu ako základné emócie, ako napríklad vina, strach, žiarlivosť a hnev.
A keďže celá frekvencia nesie informácie, keď zmeníme frekvenciu, zmeníme aj našu energiu.

Táto nová energia, ktorá vám je k dispozícii, môže potom niesť nové informácie – nové vedomie alebo nové súbory zámerov, alebo myšlienok.

Pripojte sa k svojmu srdcu
Pripojte sa k svojmu vyššiemu Ja
Pripojte sa k srdcu zeme
Znovu sa kalibrujte na frekvenciu Láska:Boh zdroj

Hovorím to už mesiace.
Môžete si predstaviť, že každý „ZLÝ“ kanadský vodca je „v skutočnosti nie v KANADE“.
Keby tu boli (nakupovali, jazdili okolo, robili život), boli by dlho „MADTVI“.
S toľkým počtom ANGRY ppl v Kanade, ktorí prišli o obživu, hľadali títo ANGRY ppl týchto vodcov. Môžete to ZARUČIŤ. Videli by ste videá týchto ANGRY PPL „VAJÚCICH“ vozidiel vodcu. zdroj
Magnetky sa prilepia na miesto vpichnuté vakcínou – sú očkované mikročipované? zdroj

Bývalý prezident Donald Trump sa plánuje presunúť budúci mesiac zo svojho letoviska Mar-a-Lago na Floride do svojho golfového klubu v Bedminsteri v štáte New Jersey, uviedol v utorok zdroj oboznámený s jeho plánom. Trump premenil svoj klub v Palm Beach na Floride na svoj domov po odchode z Bieleho domu 20. januára. Mar-a-Lago však zvyčajne zaviera v máji na leto. zdroj

Výbuchy, ničenie obrovských požiarov spôsobili Iránske chemické závody neďaleko mesta Qom zdroj

Iránsky vodca ajatolláh Chameneí dnes prednesie pred národom „dôležitý“ televízny prejav. zdroj

Slnečná búrka blížiaca sa k Zemi rýchlosťou 1,8 milióna km za hodinu. Meteorológovia očakávajú, že prúd zasiahne Zem v nedeľu 2. mája, čo by mohlo ovplyvniť satelitnú technológiu Zeme.

Bola kategorizovaná ako búrka triedy G1, ktorá môže viesť k „slabým výkyvom rozvodnej siete“ a môže mať „malý dopad na satelitnú prevádzku“.

Astronóm Tony Phillips na svojom webe Space Weather napísal: „Menšie geomagnetické búrky triedy G1 sú možné 2. mája, keď sa očakáva, že prúd slnečného vetra zasiahne magnetické pole Zeme. „Plynný materiál prúdi rýchlejšie ako 500 km/s z rovníkovej diery v slnečnej atmosfére.“ zdroj

Trestom za vlastizradu je smrť. Trestom za zločiny proti ľudskosti je večné zatratenie. Tomu nikto neunikne.  zdroj

Vatikán už nie je mestom, alebo štátom
Vatikán už nie je mestom ani štátom. Taliansky parlament hlasoval väčšinou hlasov za zlúčenie Vatikánu s mestom Rím, čím sa skončila vláda katolicizmu nad mestským štátom. V polovici januára zatkli talianske jednotky činné v trestnom konaní desiatky kardinálov, ako aj pápeža Františka.
Každý vedel, že Vatikán je centrom medzinárodného pedofilného kruhu. Operácia dostala krycie meno Sportlight. Invázia talianskej armády po polícii bola nekrvavá. Nikto nebol zranený. Talianska vláda v súčasnosti nemá jasnú pozíciu v tom, čo urobí s architektonickým bohatstvom vybudovaným v priebehu storočí. Mnohé z budov sa môžu zmeniť na múzeá. Ostatné aktíva budú pravdepodobne vydražené a sprístupnené pozostalým zneužívania duchovenstvom.
Toto je poetická spravodlivosť. Pretože počet škandálov so zneužívaním detí, ktoré sa týkajú cabal DS stále rastie, je nemožné utajiť, že tieto prípady sexuálneho zneužívania a vykorisťovania detí sú organizované na celom svete a často ich riadia tí istí ľudia, ktorí majú silný vplyv na spoločnosť a politiku. Ukázalo sa, že obchodovanie s deťmi na sex je lukratívnejšie ako drogový a zbrojný priemysel dohromady.
Azda najslávnejší škandál zneužívania detí zo všetkých sa týka rímskokatolíckej cirkvi, ktorý prebiehal po väčšinu z posledných sto rokov a pravdepodobne aj dlho predtým. Jezuiti ovládli Londýn v roku 1825 za pomoci rodiny Rothschildovcov, ktorí sa stala najmocnejšou ekonomickou mocnosťou v Anglicku. Spoločnosť zasa prevzala hospodársku správu katolíckej cirkvi od roku 1823 až do leta tohto roku, kedy bola táto ríša zničená. zdroj

Môže ísť o čiernobiely obrázok, na ktorom je 7 ľudí
Gnostickí ilumináti.
Táto skupina pochádza zo starej ruskej šľachty a pred niekoľkými generáciami bola v skutočnosti súčasťou Cabal. Po tom, čo Rothschildovci zničili dynastiu Romanovcov, táto skupina prerušila cabal a rozhodla sa bojovať proti Rothschildom, aj keď stále používajú tú istú iluminátsku symboliku a časť ich ideológie. Ich účelom je zničiť Rothschildovcov ako pomstu za to, čo sa stalo Romanovcom. Majú silný kontakt v ruskom a východoeurópskom zločineckom podzemí a sú v kontakte aj s templármi. Ich hovorcom je Alexander Romanoff. Sú silne infiltrovaní agentmi Rothschildovcov a táto skupina bude po udalosti drasticky reštrukturalizovaná a vyčistená. zdroj

👉👉 Kolumbie: ponorka s jednou tunou KOKAINu, 3x zadržení.
👉👉 V posledních dnech se v Německu opět objevily rozsáhlé racie.- Nordhorn: Objevili zásilku, 40 kg drog, tři jsou pod zámkem- čtyři spolkové země: Výbušniny objevené sondami- Mettmann: Velká konopná plantáž, několik 100m2, 2x uvězněn- Sasko: 34 razií kvůli dětskému pornu (tipy z USA) zdroj

Na obrázku môže byť mapa
Takže, čeho jsem si od včerejška všiml…….. Často jsem byl na letovém radaru a vždy jste viděli vojenská letadla. Od včerejška létají pouze nákladní a prázdninová letadla (což je také normální). Většina letadel nemá žádný volací znak, vojenský nulový displej! Je to legrační. Co bychom neměli vidět!? zdroj
Biden a jeho 100 dní v úřadu 👀😁🤡 zdroj
Dnesni dest!!!!😠 zase vir za virem nanoboti nanocastice nanoprach morgoleny!!!😢🌑tahle zem jde do zahuby Zajimalo by me jestli to delaji jen v Česku! zdroj
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „21:11 m.topky.sk topky.sk f 04 0408:42 MENU> MÁTE TIP? GALÉRIA FOTIEK> + Poklad Inkov Máme otvorené každý deń. Topky Zaujímavosti Vedci varuju pred parazitom,ktory môže vážne ohrozit' l'udstvo: Len nech sa nikomu nedostane do mozgu LEXINGTON Podl'a vedcov nemusí byt' zombie iba záležitost'ou hororovych a sci-fi filmov. Na všetko vraj stačia obyčajné parazity a vírusy, ktoré dokážu preniknút' do l'udského mozgu, infikuju ho a sú schopné manipulovat' a ovládat' jeho činnost'.“
Na obrázku môže byť mačka a text, v ktorom sa píše „21:10 m.topky.sk · topky.sk f MENU> MÁTE TIP? Niektoré parazity, ktoré preniknú do l'udského mozgu, dokážu zmanipulovat'jel funkcie a V dÃsledku toho aj správanie samotnych l'udí. Ako príklad uvádzajú vedci bezny parazit toxoplasmosa gondii, ktorý infikuje mozgy hlodavcov a mení ich prirodzené správanie. Zmätené myšky potom strácajú ostražitost' a bez snahy uniknút' sa vrhaju do zubov mačiek.“
Na čo asi tak poukazujú 🤔 zdroj
Najděte tweety POTUS ještě před tim nez byl prezident. Po celou dobu vam říkal budoucnost.
Říkal vám o operaci Covid 19 / Platform 2020. VOJENSKÉ SOUDY. Proto Bill Barr znovu zavádí „federální“ trest smrti.
Říkal vám o návratu do Zlatého standardu Nesara / Gesara. USA vs Čína Tech War, jak vám říká video Q Save The World. Kryptoměny / Blockchain jsou převážně čínské nebo americké.
Ve volbách Blockchain Gesara budou použity regulované kvantové mince.
O Silver Squeeze.
Návrat do roku 1776. zdroj
Letecky seznam hostu na Epstein-PEDO-ostrove.. zdroj
Evergiven stále kotví na stejném místě v Bitter Lake .. zdroj
1. máj 1776 je deň, kedy Adam Weishsaupt založil Illuminátov. Taktiež je to spôsob akým Oblasť 51 dostala svoje meno (5-1) zdroj
Reálna Medbed 🐸
10. septembra Donald Rumsfield konal tlačovú konferenciu, na ktorej konštatoval, že Pentagonu chýbalo 2.3 bilióna dolárov.
Ale na druhý deň sa niečo stalo a všetci na to zabudli.. zdroj
2020: Prezident Trump nominoval Aquilina na čelo INDOPACOMU
2021: Zmena velenia – Davidson dáva moc Aquilinovi
Patrioti pod kontrolou😎 zdroj

Bývalý americký viceprezident Mike Pence ve čtvrtek vystoupil na mítinku křesťanské organizace v Jižní Karolíně. Šlo o vůbec první veřejné vystoupení od odchodu z Bílého domu. V projevu se tvrdě pustil do nové vlády Joea Bidena, která podle něj ničí pokrok započatý předchozí administrativou Donalda Trumpa. zdroj

Na obrázku môže byť 2 ľudia a text, v ktorom sa píše „BLESK.CZ Menu Celebrity Zprávy Politika Evropská unie Volby Krimi Sport Fotbal Pro ženy Volby do EP Do EU se blíží krize, o které se prilis nemluví: Konec Merkelové a možná i Macrona SVETOVÁ EDICE BLESK Cz ZPRAVY 1/31“
Pomaloucku, potichoucku 😉👍……..leze pravda na povrch 😉😂😂🤣🤣……..Setrete prosim cas a nepiste, ze to jde pomalu! Musi to jit pomalu, jinak by se spici lide zblaznili!!!! Cilem WH je probudit co nejvice lidi na planete 😉 zdroj

Občas som bol na nervy. Bol som v strese. Mal som obavy. Bol som úzkostlivý.

Ale nikdy som nezakolísal.

Keď čítate kvapky, snažte sa pochopiť a venovať pozornosť svetovým udalostiam, v ktorých vidíte veci jasnejšie s každým ďalším dňom.

Je to ako obrovská 10 000 dieliková hádanka, ktorá čaká na vyriešenie. Dostali sme vonkajšie okraje a niekoľko stredových častí. Teraz je na nás, aby sme spojili bodky a spojili skladačku.

Tento plán si vyžaduje čas. Chce to presnosť.

Vojnové umenie je z nejakého dôvodu hmlisté. Ak uvidíme plán, uvidí to aj nepriateľ.

Trump nám povedal: „to najlepšie ešte len príde.“

Kedy ťa niekedy sklamal?

Vyberte si vieru pred strachom.

God & Patriots majú úplnú kontrolu. zdroj

Katastrofu Titaniku naplánovali Rothshildové, aby mohl vzniknout FED?

Jsou to celkem známé informace… nikdy není na škodu si je zopakovat… Katastrofa Titaniku zůstávala po dlouhá desetiletí záhadou, ale během stovky let, která od této tragické události uplynula, vyplavala na povrch určitá fakta, na jejichž základě lze říci, že za celou událostí stáli Rothshildové.
.
Když byl Titanik postaven, všechny významné noviny té doby patřící bohatým finančníkům, takovým jako J. P. Morgan, vynášely Titanik do nebes a chválily jeho luxusnost. Obzvlášť mnoho článků bylo věnováno královsky velkolepým interiérům, důstojným starověkých vládců a také zdůrazňování prestižnosti první plavby. Na tuto návnadu jako na sýr v pasti na myši se nechali nachytat všichni významní milionáři té doby (vzhledem k vysoké hodnotě dolaru, libry, rublu a dalších měn miliardáři v roce 1912 ještě nebyli).
.
Tak se Titanik stal nádhernou příležitostí dostat všechny významné finančníky na jedno místo tím, že byli nalákáni na úchvatný zaoceánský výlet. Ale nějak se jaksi stalo, že všichni milionáři, kteří si koupili jízdenky, byli zároveň tvrdými oponenty myšlenky FEDu, která se tehdy teprve projednávala – tedy převodu centrální banky USA do soukromých rukou.
.
Idea soukromého Federálního rezervního systému měla pochopitelně ve finančním světě globální, velmi silnou opozici. Třemi nejbohatšími oponenty FEDu byli Benjamin Guggenheim, Isador Strauss (který nashromáždil své jmění na síti obchodních domů Macy’s) a John Jacob Astor, který byl v té době pravděpodobně nejbohatším člověkem na světě. Jejich celkové jmění činilo více než 500 milionů dolarů.
Obzvlášť tito tři byli osobně lákáni k cestě na palubě onoho plovoucího paláce. Důvod, proč bylo tak důležité je dostat dohromady, spočíval v tom, že jezuité se prostřednictvím svých informačních kanálů dozvěděli, že tito lidé mají v úmyslu použít všechno své bohatství a politický vliv, aby se postavili vytvoření FEDu a především válce v Evropě, kterou plánoval kartel Rothshild-Rockefeller-Morgan.
Bohatství klanu Rotshildů bylo založené na kontrole Evropy. V průběhu staletí vytvořili systém centrálních bank, které poskytovaly půjčky vládám. Tak k tomu došlo v Anglii, Francii, Německu, Itálii a v Rakousku. Ale hlavním soustem měla být samozřejmě mladá Amerika.
.
A tak byl postaven Titanik a na jeho palubu byli nalákáni nejvýznamnější finančníci Evropy. Ústřední postavou celé velkolepé plavby měl být sám J. P. Morgan, který výstavbu Titaniku financoval. Těsně před vyplutím však došlo k velmi zvláštní – a také vypovídající – náhodě: J. P. Morgan na poslední chvíli svou cestu zrušil – bez udání důvodu. A tak přežil, ale tři nejdůležitější představitelé opozice vzniku FEDu, spolu s mnoha dalšími vlivnými lidmi té doby, zmizeli v ledové hlubině Atlantiku.
Nedlouho po potopení Titaniku přišel na světlo světa Federální rezervní systém USA a začala 1. světová válka… zdroj

[NASA] LŽE!
Nevěřte ani slovo a NEMĚJTE STRACH!
Již několik týdnů se směrem k nam pohybují silné světelné vlny plazmatu nesoucí inteligentní data ze Slunce.
Dnes a zítra budou data přicházet a rozptylovat se, v těchto dnech to pocítíme nejvíce.
Jak včera uvedl Schumann, tajemné sny, vize, božská spojení jsou nyní pociťována intenzivněji.
Tato událost, při níž jsou jasně cítit výkyvy elektromagnetického pole, může vyvolat bolesti hlavy, kloubů, úzkost a další.
Dostatek vody a odpočinek jsou velmi důležité.
Pozitivní vliv světelných kódů, které se začínají otevírat v naší multidimenzionální a vědomé DNA, můžeme pozorovat a intenzivně pociťovat v nadcházejících dnech.
Tyto dny jsou pro svět velmi vlivné a důležité.
Boj mezi světlem a tmou je nyní ještě viditelnější. zdroj

VZESTUP VĚDOMÍ A ZEMĚ DO 5D JE PODVOD NA LIDECH

Hnutí a channelingy používají stejnou metodu jako církev. Na zemi je zlo, hmota je temná, musíme se ji zbavit a spláchnout proudem světla. Toto světlo však může být světlo světlo-noše, neboli luci-fera, falešné světlo, přicházející zvnějšku, místo aby lidé došli osvícení sami zevnitř rozdmýcháváním ohně lásky ze své boží jiskry v nás.

Těla jsou podle této agendy jen nástroje vytvořené pro specifické podmínky, nejsou integrální složkou lidství. Proto 5D „vzestupná“ agenda se zdá být agendou padlých andělů chtějících nás připravit o naše plné lidství – kde tělesnost hraje klíčovou roli. Zároveň se povýšeně tyto mimozemské bytosti stavějí do rolí našich „tvůrců, „starších bratrů“ či „rodin“. Je to falešný paternalismus mající za cíl nás stavět do role nějakých nedochůdčat, aby nás mohli skrytě ovládat – skrze myšlenkovou dominanci v astrální, duševní, sféře.

Různé channelingy (padlých?) andělů, alias ET, prosazují účast na „kolektivní meditaci“ 21.12. a „otevření se Světlu“. Jen aby to nebylo světlo světlo-noše, luci-feriánské, protože jakýkoli vzestup do 5D apod musí vycházet nejprve zevnitř, ne z vnějšku-a to už v těch channelingech zamlčují

Dále, tím, že lidi věří ET propagandám posilují jejich energie (egregor), a oslabují svoje lidské „božské“ energie. To je to co nemalá část ET chce. Sosat z nás naši božskou energii a mít nás pod kontrolou. Varuji tedy před tím a oporu si beru z Anastasie.jejich paternalismus a blahosklonnost s jakou si hrají na „naše starší bratry“ na naší galaktickou rodinu apod. Vždyt se podívej na jejich proklamace! jsou bezbožné a ponižují člověka ! 1) že tělo je nedokonalé a potřebuje upgrade (transhumanismus!) 2) že hmota je upadla a můžeme žít bez hmoty –) lež a jejich propaganda jak nas připravit o integritu našeho lidství, v němž je hmota nepostradatelná. 3) lžou že jsou naši předci ! 4) že lidstvo je kolonie a jejich sociální experiment 5) že země vznikla později, nebyla! byla první planetou ve vesmíru 6) že byli dříve a my později. bylo to naopak. atd atd. říkalas že jsi četla anastasii. ta toto říká a před nimi varuje (určitou nejsilnější rasou). že podnikli již 2 útoky na zemi. a ted to zkoušejí „po dobrém“, přes tu luciferiánskou agendu „světla“ (bez těla) a „vzestupu do 5D“. to jsou vše zavádějící věci či rovnou lži s cílem nas oslabit abychom nevěděli o svém božství! zdroj

-Tento posledný text je jedna veľká pravda. Ten vzostup sa samozrejme deje, prichádza na Zem obrovské svetlo, zvyšujú sa vibrácie, no treba si uvedomiť, že aj v tomto je veľa zlého a ako vo všetkom dobrom aj v tomto je zakompovaná agenda temných síl. Preto si treba dávať pozor na to, odkiaľ informácie pochádzajú. Opäť chcem všetkých poprosiť, aby ste vyciťovali čo je správne a čo nie, pretože len to je jediná záruka pravdy a len tak budete schopní vyznať sa v záplave informácií a len tak nebudete pochybovať, budete pevní vo viere. A pamätajte, že žiadna ET rasa nie je naša spása! Sú nanajvýš pomocníci (tí svetlí). Nad nami je iba Boh! A tam má prúdiť naša viera a len k nemu máme vzhliadať. Naučte sa používať svoju dušu a nestratíte sa ❤️.

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Pravá duchovná cestaČoraz viac z nás hľadá niečo viac v živote ako doteraz. Uvedomujeme si, že nie sme len rozum a telo. Chápeme, že sme viac a chceme to viac poznať. Hľadáme duchovný vzostup. Lenže aká ja tá správna duchovná cesta? Je to každodenné meditovanie a hľadanie stavu bez myšlienok až kým…
  Tags: a, je, to, v, sa
 • 10000
  Ako nájdem pravdu?Chcem v živote nájsť pravdu v dôležitých životných otázkach a žiť ňou. Chcem sa riadiť tým, čo je správne a byť schopný odsúdiť to, čo je nesprávne, ale ako viem, čo je správne a čo je pravda? V dnešnom svete rozhádzaných hodnôt a rozpoluplných názorov je napohľad ťažké vyznať sa…
  Tags: je, a, to, sa, v, na
 • 10000
  Správy 01.05.2021Urobte mentálny záznam tohto okamihu, pretože rok 2021 je časovým rozvrhom, v ktorom sa časová os rozdeľuje na tých, ktorí plne podľahnú matrixu ľudského podmieňovania a nižšej úrovne vedomia a na tých, ktorí sa z neho dostali von, aby rozšírili a vytvorili realitu novej vedomej Zeme. . CIA a britský…
  Tags: a, v, na, je, sa, to, správy

2 komentáre

 1. polarexplorer

  Ďakujem Ivy za vynikajúce správy.

  Odpovedať
  • Ivy

   Ďakujem veľmi pekne 😍

   Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here