Správy 02.07.2021

02/07/2021

Ani sa mi nechce veriť, že už prešla polovica roka.

Z času na čas mi napadne, že keby som si sadol s niekým, kto o tom, čo sa na tejto „planéte“ stalo, nič nevie, aby som mu to vysvetlil, zlyhal by som v prvých piatich minútach. Je to neuveriteľné na toľkých úrovniach. Je to opak toho, v čom sme boli vychovaní a čo sme boli naučení myslieť si. Ako to niekomu uľahčiť?

182 neoznačených hrobov nachádzajúcich sa na území národa Ktunaxa v Prednej Kalifornii.

Nech už si ľudia o živote na tomto mieste myslia čokoľvek, som si celkom istý, že masakrovanie a mrzačenie detí nie je pre väčšinu ľudí v poriadku. Musím zdôrazniť, že nasledujúci článok je už TRETÍM rôznym opisom tohto druhu v priebehu niekoľkých týždňov.

Vnímate tu nejaký trend? Mali by ste. V týchto troch článkoch sa píše o 1 148 nevinných dušiach, ktorých telá boli bezducho pohodené v masových, v niektorých prípadoch plytkých hroboch.

Čo je horšie, v článkoch sa o tom vôbec nehovorí ako o zločine.

Nebudeme chodiť okolo horúcej kaše, pokiaľ ide o choroby a smrť, ktoré sa vyskytli medzi obyvateľmi severoamerických Prvých národov. Počuli sme svedectvá, že prví objavitelia obdarovali domorodcov prikrývkami obťažkanými kiahňami, ktoré zdecimovali ich počet.

Nebol by som prekvapený, keby sme sa dozvedeli, že tieto malé deti, ktoré kanadská vláda odviedla do indiánskych škôl, boli zámerne nakazené chorobami uvedenými v týchto článkoch. Robili na nich pokusy a mučili ich.

Niektoré pozostatky vykopané v rôznych masových hroboch v inštitúciách, do ktorých boli zapojené deti z celej planéty, mali v sebe zohavené kosti. Niektoré kostry boli bez hláv. Toto je čisté zlo, vážení. Neexistuje iný spôsob, ako to presne vyjadriť, a oni nemajú len tak povedať, že sa ospravedlňujú a ponúknuť rodinám peniaze, aby na to zabudli. Priznanie sa NEvyrovná ospravedlneniu, ani ospravedlnenie nenaznačuje ľútosť.

Ide o masovú vraždu.

Ide o prípad, keď sa zločinci snažia ukryť dôkazy o svojich zločinoch? Nech už je dôvodom týchto hrozných odhalení čokoľvek, ide o apokalypsu – ale nie o apokalypsu, o ktorej chcú hovoriť kontrolóri.

Zmenili náš jazyk, rovnako ako zmenili naše dejiny. Ak si na internete vyhľadáte význam slova „apokalypsa“, pravdepodobne uvidíte význam ako koniec sveta spôsobený katastrofickou udalosťou.

Môj verný vreckový Oxfordský slovník vytlačený v roku 1962 hovorí, že to znamená „zjavenie“. To, čo sa odohráva, je zjavenie všetkého, čo je falošné – čo je takmer všetko. Žiadny predmet nezostane nedotknutý.

Strhneme rubáš z nášho tienistého sveta a ukážeme Ľudstvu skutočnú vec, nech bude akokoľvek šokujúca. Odhalíme satanistickú „elitu“. Táto apokalypsa je koncom ich sveta. V istom zmysle bude znamenať koniec sveta, ako ho poznáme, pretože odhalenie pravdy rozmetá realitu, o ktorej sme si mysleli, že ju obývame.

Ak si nemyslíte, že s touto realitou niečo zúfalo nie je v poriadku, potrebujete vyšetrenie od krku nahor. Ukradnuté voľby, ľudia záhadne umierajúci po odhalení usvedčujúcich dôkazov o kľúčových politických osobnostiach, cenzúra sociálnych médií prezidenta Spojených štátov, pandémie, ktoré zo vzduchu vytvorili lživé, vlastizradné médiá, potláčanie liečby „vírusu“, ľudia umierajúci na vakcíny, zatváranie ľudí do väzenia, pretože nechcú nosiť masku na tvári, keď nie sú chorí, masakrovanie ľudí pre ich orgány… hovoríme o hlbinách skazenosti, priatelia.

Aké zlé to musí byť, aby to ľudstvo pochopilo? Bol sklz po tomto šikmom svahu taký postupný, že si to málokto všimol?

Brilantný a odvážny právnik Reiner Fuellmich nás informuje o najväčšom súdnom procese o delikt v histórii. V hre je masívna hromadná žaloba na stíhanie lživých, manipulatívnych démonických entít na tejto planéte, ktoré zorganizovali falošnú pandémiu a odstavili celý svet. Prečítajte si o vynikajúcej práci v mene Reinera a jeho tímu z mnohých krajín, ktorí odhaľujú podvodnú epidémiu takú, aká je.

Aktuálne informácie od Reinera Fuellmicha o podvodnom delikte

Chlapík vystupujúci pod menom „pán Pool“ zverejňuje na Twitteri zaujímavé, ale nejasné fotografie, ktoré následne skončia na Telegrame. Nie som najlepší v ich dekódovaní, ale máme niekoľko zaujímavých, na ktoré sa môžeme pozrieť očami niektorých „anonov“; jeden z nich povedal, že pán Pool sa odvoláva na „obrátenie pólov“. Zachytenie nižšie sa jednoznačne týka JÚLA, ak si preskupíte písmená

Romana Didulo prináša správy o nadchádzajúcich udalostiach v súvislosti s tým, že 1. júl je v skutočnosti dňom satanistických rituálov psychopatov:

Milí Kanaďania 2.0,

Od 1. júla 1867 každý rok Kanaďania oslavovali tento deň nevinne a jubilantsky so svojimi priateľmi, rodinami a blízkymi.

Nevedeli však skutočný význam 1. júla pre satanistov/démonické entity/uctievačov.

Kanada je dnes ako krajina a ako ľud vo vojne, pretože pokračujeme v odhaľovaní ohavných zločinov, ktoré páchajú tí, ktorí majú moc, autoritu a vplyv a ktoré kryjú vlády od pobrežia k pobrežiu.

Kanada 2.0, bude mať svoju vlastnú Pravú a skutočnú oslavu Dňa nezávislosti PO TOM, čo naše špeciálne jednotky a spojenecké špeciálne jednotky vyčistia Kanadu od všetkých neželaných hostí.

Budeme mať nový dátum pre Deň Kanady. Deň, ktorý NIE je spojený so satanskými rituálmi a kalendárom.

Prosím, využite dnešný deň na modlitbu za všetky naše:

1) Špeciálne jednotky/vojenské jednotky,

2) Globálne spojenecké sily,

3) za Federáciu špeciálnych síl na obranu Zeme,

4) Intergalaktické špeciálne sily chrániace planétu Zem a ľudstvo.

5) za Biele klobúky a pravé a starobylé kráľovské rodiny a pokrvné línie. Väčšina, ak nie všetci Bielokožci, pochádzajú zo Starobylých kráľovských rodín a línií.

6) Uctite si Domorodé deti, ktorých pozostatky sa naďalej objavujú – tieto deti nikdy nemali šancu na život v rukách zlých páchateľov.

Dnes si stanovte svoje individuálne energetické zámery. Začnite poďakovaním Bohu/Stvoriteľovi za oslobodenie Kanady, Kanaďanov a celej Zeme.

A ďakujeme za mier a prosperitu, ktoré vládnu na celom svete. zdroj

Nový brilantný dôkaz Q od prezidenta Trumpa. Nemilujete tohto muža? Vie, že my, Anoni, sa pozeráme.

Vidia ľudia radikálnych ľavicových štátnych zástupcov a čo sa snažia urobiť 75mil+++ voličom a patriotom takých akí sú? Nič nie je náhodné. Všetko má význam. +++ Q

Tu je zaujímavý úryvok z najnovšieho channelingu Jamesa McConnella (One Who Serves) Ten, kto slúži. Hovorí sa v ňom o [v]akcíne a o tom, že Aliancia neutralizovala čo najviac toxínov – ale účinky úderu stále závisia od úrovne vašich vibrácií.

Hosť: Dnes ráno sme sa rozprávali o vakcínach a o tom, že niektorí ľudia mali vážne reakcie a niektorí dokonca na vakcíny zomreli, a zdá sa, že na niektorých to vôbec nemá vplyv. Rozmýšľali sme, či niektoré vakcíny boli chránené alebo pozmenené buď Galaktikmi, alebo Bielymi klobúkmi, alebo pozitívnou armádou, aby boli pre niektorých ľudí inertné. Je to vôbec pravda? A potom mám ešte malý druhý kúsok.

OWS: Musíte pochopiť, že vždy ide o vibrácie a vedomie. Takže tí, ktorí vibrujú na vyššej úrovni, nebudú ovplyvnení týmito takzvanými vakcínami alebo čímkoľvek, čo tam temné sily umiestnia, pretože nemajú strach. Ak chcete, nereagujú tu na starú trojrozmernú príručku. Takže nie je dôvod myslieť si, že tí, ktorí sú na tejto vyššej vibrácii, budú týmto ovplyvnení.

Môžu teraz dostať vírus? Určite áno, môžu. Môžu dostať chrípku. Môžu dostať chrípku a podobné veci. Ale ak je ich vibrácia vysoká, nedostanú to, chápete? Takže tí, ktorí sú na tej vyššej vibrácii, a aj keby si vzali túto takzvanú vakcínu, nebude to mať ten účinok, ktorý tu chcú mať temní.

Je pravda, že Sily svetla, Aliancia, urobili tie veci, ktoré mohli, aby minimalizovali účinky tejto, opäť takzvanej vakcíny? Áno, urobili. A stále to robia.

Dostanú sa však niektoré z nich skrz a zostanú neodhalené a dostanú sa k tým, ktorí majú nižšie vibrácie? Áno, dostanú. A to sú tí, o ktorých sme hovorili, že majú dopredu naplánované miesto odchodu a vedeli, že sem prídu a budú súčasťou vyjadrenia vedomia, ktoré tu zvyšuje vedomie v zmysle Veľkého prebudenia. Takže, keď si viac ľudí uvedomí, že sú ovplyvnení týmito vakcínami a týmito druhmi vecí, potom zistia, že sa tu čoraz viac prebúdzajú, chápete?

Toto je možno tá najvtipnejšia vec, akú som za celý deň čítal.

Picture
Takže vraj nemám prechladnutie, ale covid. Áno, som úplne zaočkovaný. Áno, nosím rúško a nosím so sebou dezinfekciu. Doposiaľ boli veci zvládnuteľné. Najviac som naštvaný, že napriek opatreniam niekto nerobil to, čo mal. zdroj

Britneyin priateľ upozornil, že Don Jr. zle napísal jej meno a v ďalšom príspevku napísal „Aj starší vie…“ 😉 KEK! 🐸 zdroj

💥Sudca schválil odpečatenie dokumentov spájajúcich Ghislaine Maxwellovú s Clintonovcami💥💥💥 odkaz zdroj

Spoločnosť Pfizer a jej nemecký partner BioNTech plánujú do jesene požiadať FDA o povolenie na mimoriadne použitie svojej vakcíny COVID-19 u detí vo veku 5 až 11 rokov (Daily Mail) zdroj

Biely dom rozmiestni po Spojených štátoch tímy reakcie „Delta variant“. zdroj

Dnes bola spustená nová sociálna sieť podobná Twitteru s názvom „GETTR„. Platformu vedie bývalý Trumpov hovorca Jason Miller. zdroj

Veľká slobodomurárska lóža založená v roku 1717. Úplné zatmenie Slnka bolo v tom roku 16. apríla. Delta Titanicu a horiaceho Notre Dame. Notre Dame je Nostradamus, ktorý zomrel 2. júla. 2. júla 2020 je delta Maxwellovho zatknutia. Od 16. apríla 1717 do 2. júla 2021 je 111111 dní. zdroj

Videl som stany za Bielym domom.
Počul som, že to boli mediálne stany, ale neviem.
Nancy Drew na Telegram zverejnené včera o tonu činnosti a stany (používajú na natáčanie) nastaviť v DC-povedala, že veľa SS a obleky-ktorý 100 percent podporuje to, pretože DC bol mesto duchov!!
Koľko je to s touto dokopy?
Obrovská explózia v Rumunsku v najväčšej rafinérii – Petromidia (Čierne more)
Zakaždým, keď Trump začne generovať MOMENTUM///
objaví sa vírus
[DS] posledné šachové ťahy
Vystrašiť svet/začať falošné čísla inflácie smrti/všade v správach Delta v…
Lockdown Cenzúra
Facebook/Twitter/YouTube/Google opäť v hre 😂
Leto v 🔥
Ľudia povstanú
MOAB prichádzajú
Biely dom rozmiestni po celých Spojených štátoch zásahové tímy „Delta variant“.
[Kanada]
Mŕtve deti>pedo>aDRENO>pašovanie>$$$>satanský kult>>vedie ku kráľovnej a princovi Filipovi>>späť do VATIKÁNU.
MASÍVNE OPERÁCIE stále prebiehajú>Holandsko.Tunely.DC_NY,-Montreal>5 Finger ponorky/maglev linky
+Myslite, že posledných 10 % tunelov
Kalifornia
TEXAS
Severovýchodné operácie
[KANADA]
22 národov Aliancie (teraz je v Aliancii 30 národov) spolupracuje a rozhoduje spoločne/Načasovanie je všetko/Tento vojenský úder a operácia MUSÍ byť vykonaná presne/ostatné krajiny stále dávajú operácie do poriadku= kvapka>Austrália>Veľká Británia>Nemecko>CA Irán, Izrael
Malé mestské tunely (U-T)
NY:150
Boston: 45
Hartford: 50
Baltimore: 50
DC: 70
Montreal: 60
Všetky sa pripájajú na maglev a subtunely
N.E. U.S. je najstarší Trafostanice tunelov od britskej kontroly
+Kráľovná, Filip, VATIKÁN.C_A.FBI
Posledných 10_15 % tunelov v USA sú najťažšie bitky.
Cez Cali. Texas. Florida (vodný svet) N.E.U.S. (Five fingers ponorky/maglev linky)
Mini tunely cez mestá na severovýchode USA. DC. Philadelphia. Montreal.. Finger lakes. Chicago.ect.
MASÍVNE minitunely
Skontrolujte tieto čísla v prvom riadku:
*Zrkadlovo 17
*Koncová 17
a
*Sčítajte ich všetky dohromady na 17.
Postaráme sa o to.
⚡️ „Naozaj desivé“: V západnej Kanade sa za 15 hodín objavilo 710 117 zásahov bleskom“
90% mesta je preč. Čo sa tam skutočne dialo?
Lesné požiare v B.C: B.C.: Obyvateľom Lyttonu nariadili evakuáciu, pretože dedinu zachvátil „katastrofálny“ lesný požiar
1 rok delta
Cenzúra na Facebooku zdroj
Washington DC/Arlington Virginia: Správy o rozsiahlych výpadkoch s desiatkami tisíc ľudí bez elektriny, rozsiahlych škodách na stromoch a možných zraneniach v dôsledku silného vetra s rýchlosťou až 60-70 MPH alebo dokonca tornáda. zdroj
Čo sa dnes večer deje v Dallase? 👀 zdroj
Zemetrasenie v Turecku 😳 zdroj
👀👀 Fénix na oblohe zdroj
Na medzinárodnom letisku v Los Angeles (LAX) prebieha evakuácia
LosAngeles l CA
Záchranári momentálne evakuujú terminál 2 kvôli podozrivej batožine nájdenej pri pokladni.
Pyrotechnici sú momentálne na ceste.
@USArmy Cavalry spustí alarm a ide ako prvá do bitky.
Žiadam vás, aby ste sa pridali ku kavalérii @CAV_PAC a postavili sa so mnou v boji za našu krajinu.
Šampión amerických hodnôt
Povedzte Mikeovi, prečo bijete na poplach a pridávate sa k boju za Šampióna
amerických hodnôt zdroj
Simpsonovci opäť udreli!!
„JFK stále nažive“ zdroj
This image has an empty alt attribute; its file name is WhatsApp-Image-2021-07-02-at-13.16.55-1-946x1024.jpeg
Z toho možno vyvodiť, že Švajčiarsko je v skutočnosti domovom klaunov. Prvý
krokom v tomto procese je sledovať peniaze, ktoré vedú priamo do banky
pre medzinárodné zúčtovanie (BIS) v Bazileji vo Švajčiarsku, organizácii,
ktorá tajne financuje CIA a jej nekalé aktivity.

Všetky cesty vedú do Švajčiarska. Červený kríž, „červený kríž….
Majte oči na…!
This image has an empty alt attribute; its file name is WhatsApp-Image-2021-07-02-at-13.16.55-2-1024x748.jpeg
Švajčiarsko je okom globálnej búrky bez búrky finančných kríz, štátom podporovaného terorizmu a vojny už viac ako 500 rokov. Koniec koncov, teroristi v CIA potrebujú útočisko, miesto pokoja a bezpečia, kde sa môžu vrátiť po vykonaní čiernych operácií po celom svete,
Nikto.
Úplne presné. Musíme začať dostávať
pred týmto a zasiahnuť tam, kde to bolí
najviac. „Neutrálne“ Švajčiarsko je asi najmenej
neutrálne miesto na svete. Je to len zásterka.
SRN – Stuttgart / hlavní nádraží / včera (29.6. 2021). Ano, kam to směřuje 🤔…Dumbs pod celym mestem, predstavte si 200 pater pod Stuttgartem 🧐😉 zadny FAKE to je skutečnost. zdroj
Rostoucí počet lidí po celém světě povstane v následujících měsících proti autoritářským a represivním vládám. Mocenská struktura temnoty se rozpadá, protože je odhaleno stále více jejich minulých zlých činů a věcí, které měli připravené pro budoucnost. zdroj
Staré způsoby života na Zemi končí. To, co lidstvo před PLANdemie považovalo za „normální“, se nikdy nemaji vrátit. Je čas použít naši sílu a začít vytvářet nový způsob života, který je v souladu s naším vnitřním bytím a matkou zemí. zdroj

👇👇 Ano, pravdepodobne jeste porad probiha cistka 🤷‍♀️ zdroj

Na obrázku môže byť 1 osoba
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „17Q Aktualizováno července 2021 20:34 Autor: ČTK, šamol, Mii, trm července 2021 16:37 3DSV“
Na obrázku môže byť 2 ľudia
😉
„Já taky vidím mrtvé lidi!“ zdroj

👉👉👉 Europol zahájil rozsáhlou operaci v devíti zemích Evropy a Severní Ameriky. Celá infrastruktura poskytovatele obfuskace „DoubleVPN“ byla zabavena. Zločinci jej používali k zametání stop při kybernetické kriminalitě. Nyní se vyšetřuje 600 uživatelů.
👉👉👉 Nizozemská policie rozbila jihoamerický drogový gang. Tři tuny kokainu a více než jedenáct milionů eur v hotovosti zabavených nedaleko Amsterdamu. zdroj

Na obrázku môže byť 2 ľudia
Víme, že i v případě Trumpa musíme mít oči otevřené, abychom zjistili, zda se jedná o skutečného Trumpa. Každý, kdo stále věří, že například fotografie a videa ze Zálivu ukazují skutečného Trumpa, by se měl podívat pozorněji. Ghost Ezra zdroj
Opis fotky nie je k dispozícii.
To s sebou nosila většina Němců. Německý „občanský průkaz“, který svědčil o tom, že jste ve štábu uctívačů ďábla. Problém s osvícením spočívá v tom, že jen velmi málo lidí si dokáže představit zvrácenou zlobu těchto bytostí, které ovládly naše VLÁDY. Je to pochopitelné, protože normální člověk není schopen těchto hrůzných činů. Největším ďáblovým trikem bylo přimět lidi, aby si mysleli, že neexistuje. zdroj

🟡🟡 Zluta, zluta, vsude zluta 👍 zdroj

Závoj ilúzií je preč
Správa od Thor Hana z Galaktickej federácie svetov z 28. júna. 2021:
„Vstupujete do éry slobody, v ktorej budete čoskoro oslobodení zo svojich vlastných ilúzií.
Demontovali sme zariadenia, ktoré vytvárajú závoj ilúzií a ilúzie už viac vo svojom vedomí nepotrebujete udržiavať. Závoj bol už deaktivovaný, ale vy sa stále držíte svojich zvykov a cítite sa kvôli ilúziám nepríjemne. Nechajte ich odísť, nechajte ich odísť, priatelia moji, ilúzie už viac neexistujú, už sa ich viac nedržte. Už existujú iba vo vašich hlavách, nechajte ich odísť a prijmite strach zo zmeny. Je to veľmi desivé, ale žiadna zmena sa nedeje bez strachu. Všetko je spolu poprepletané a poprekladané vo veľkej štruktúre vesmíru a jedna vec ovplyvňuje druhú.
Mali by ste vedieť, že už nič nevyzerá tak ako to vyzeralo predtým, čo znamená, že závoj je preč a potrebujete sa zobudiť a vyrásť. Závoj tu už viac nie je, tak sa ho nedržte a nepútajte sa k nemu, ste slobodní. zdroj

Vědec chtěl ověřit svou teorii. Potřeboval dobrovolníka, který by šel na poslední chvíli. Nakonec ho našel, byl to odsouzenec, který měl být popraven na elektrickém křesle.
Vědec navrhl odsouzenému muži následující: Zúčastnil se vědeckého experimentu, který spočíval v tom, že mu mírně zkrátili puls, aby mu krev pomalu odkapávala do poslední kapky. Vysvětloval, že má jen minimální šanci na přežití, ale že jeho smrt bude v každém případě bez utrpení a bolesti.
Odsouzenec souhlasil, protože tento způsob smrti byl lepší než smrt na elektrickém křesle. Položili ho na nosítka a spoutali mu tělo, aby se nemohl hýbat. Pak mu na zápěstí udělali malý řez a pod paži mu umístili malý hliníkový hrnec.
Řez byl mělký, jen první vrstvy kůže, ale stačilo to, aby se domníval, že má skutečně přerušené žíly. Pod postelí byla umístěna propichovací láhev s malým ventilem, který reguloval průtok tekutiny v podobě kapek, které padaly do nádoby. Odsouzenec slyšel kapky a počítal každou kapku, o které si myslel, že je jeho krev.
Vědec, aniž by ho odsouzenec viděl, zavřel ventil, aby kapání krve zesláblo, a chtěl ho tak přesvědčit, že mu dochází krev.
Jak minuty ubíhaly, jeho tvář ztrácela barvu a tep se zrychloval. Když zoufalství dosáhlo vrcholu, vědec ventil zcela uzavřel a odsouzený dostal zástavu srdce a zemřel.
Vědec dokázal, že vše, co vnímáme, ať už pozitivně nebo negativně, ovlivňuje nás, celý náš duševní a organický aparát.
Když jim řeknou, že mají virus, lidé umírají z čirého strachu a autosugesce. Po celodenním a nočním sledování všech informací z médií jste plní strachu a váš imunitní systém je strachem oslaben.
Dnes je známo, že riziko úmrtí na virus je ve skutečnosti velmi nízké, pokud se nebojíte – a vaše mysl se postará o zbytek. Komplikace mohou nastat pouze v případě, že je váš imunitní systém velmi oslabený. Žádný virus nemá žádnou moc, pokud je váš zdravotní stav dobrý a máte důvěru.
Možná je to stejný důvod, proč se mnoho dětí dostane do velmi vážných situací a přežije je, protože jejich mysl není plná strachu.
Dávejte si proto pozor na to, čím krmíte svou mysl a čemu věříte. zdroj

TOHLE JE NEJLEPŠÍ ROZHOVOR S John McAfee!!! IMO.
„VŠUDE MÁM VYPÍNAČE MRTVÉHO MUŽE“
Video:
„Pojďme si ještě trochu popovídat o vašem vztahu s americkou vládou. V posledních měsících jste na Twitteru uvedl, že máte terabajty usvědčujících údajů o vládní korupci. Mohl byste trochu podrobněji popsat, o jakých datech mluvíme? Jak jste tyto údaje získali? Můžete se s námi o to podělit, říct nám o tom něco?“
„Dám vám příklad typu dat. Americká vláda si proti mně vymyslela obvinění, aby mě vydala z Baham a mohla mě soudit za zločiny IRS (Internal Revenue Service). Lidé, kteří na Bahamách nelegálně spolupracovali s vládou USA, byli šéf bahamské policie a velitel ozbrojených sil. Tak jsem ty lidi odposlouchával. Oba měli tajné bankovní účty. Zveřejnil jsem jména bank, čísla tajných účtů, přijaté platby s daty, částkami a tím, od koho tyto platby přišly. Bylo provedeno několik výběrů hotovosti ve výši násobku jejich ročního příjmu. Věřte mi, že bych dokázal svrhnout vládu USA.“
„Tak například, byl jste obtěžován CIA, byl jste osobně obtěžován? Volali vám, posílali e-maily nebo vás jinak kontaktovala například americká armáda?“
„Všude mě sledují. Už 15 let mě sledují. Ať jdu kamkoli, vždycky mě někdo sleduje. Moje ochranka mi to říká neustále. Upozorňují mě, že nás sleduje auto. Řeknu jim, ať si vezmou poznávací značku, že ji prověřím. A vždycky je to nějaká obskurní složka americké vlády. Zatím jsem nic nevydal, ale kdyby se mi něco stalo, mám všude vypínač mrtvého muže, který se během jednoho dne přepne, kdybych „zmizel“ nebo předčasně zemřel. Každé noviny na světě budou mít k dispozici více dokumentů, než by zvládlo sto lidí za sto let. Byl by to chaos.“ zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 01.07.2021Zavedenie globálneho resetovania meny bolo vojenskou operáciou, čo znamená, že nikto nevedel presne načasovať udalosť, ktorá spôsobí obrovský chaos a vyvolá stanné právo na celom svete. V očakávaní tejto udalosti sa udržiavala vysoká vojenská pohotovosť DEFCON. Hranica medzi USA a Mexikom bola uzavretá pre všetky cesty, ktoré neboli nevyhnutné (postupné…
  Tags: a, v, na, sa, že, je, to, o, správy
 • 10000
  Správy 30.06.2021Urobili sme všetko pre to, aby sme verejnosť informovali o tom, čo sa na našej planéte deje pod našimi nosmi a čo mnohí ignorujú. Tí, ktorí sa odmietli pozrieť, už nebudú mať možnosť vyhnúť sa škaredým pravdám a bude to trochu šialené. Tí, ktorí verili, že filmy, televízia a videohry…
  Tags: a, sa, v, na, že, je, to, správy
 • 10000
  Správy 29.06.2021Chápeme, že bude prichádzať veľa "boomov" v rýchlom slede za sebou; niektoré veci sa nebudú riešiť preferovaným spôsobom. Ako napríklad volebné pravdy v dôsledku auditu v Arizone. Q The Storm Rider povedal "pripútajte sa" kvôli FF na celom svete. https://twitter.com/Littleb29872980/status/1409579503559626762?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1409579503559626762%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Foperationdisclosureofficial.com%2F2021%2F06%2F28%2Fstarship-earth-shields-up-and-brace-for-impact%2F katastrofa FF katastrofa jún katastrofa vojna FF júl výbuchy katastrofa…
  Tags: a, sa, v, na, je, že, to, správy

2 komentáre

 1. jirik

  BABIŠ na obhlídce na hodonínsku 6:37 minut ; odkazy zkrácenyhttps://1url.cz/fKEEs
  a jedna zajímavá fotka s nápisem na triku aneb BABIŠ u pokrývačůhttps://1url.cz/OKEET

  Odpovedať
 2. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here