Správy 02.09.2021

02/09/2021

Máme za sebou tretí štvrťrok 2021 a stále sme tu. Väčšina z nás. História bude zaujímavá, keď sa obzrieme späť, však? zdroj

Tvrdiť, že Q mal udržať pasivitu patriotov, je viac ako idiotské.

Otvorte očI a pozrite sa na svet okolo seba. Vyzerá to tak, že ľudstvo je v súčasnosti pasívne?

Nikto už nepočúva msm.

Nikto nedôveruje veľkej farmácii, vláde, politikom, voľbám atď…

Už nesledujeme hviezdy.

Svet si nikdy nebol viac vedomý zla.

Ľudstvo nikdy nemalo bližšie k bohu.

Prečo si myslíte, že je to tak?

Viete, čo udržuje ľudí v pasivite?

Projekt Mockingbird.

Anoni poslúžili ako protipól Mockingbird.

Anoni ukázali miliónom ľudí svetlo a poskytli im toľko potrebnú útechu, upokojenie a vedenie, zatiaľ čo sme tancovali s diablom a odvážne prechádzali búrkou tisícročia.

Amerika by nikdy nebola zachránená pred jej nevyhnutným komunistickým prevzatím, ak by sme to neurobili my, ľudia.

Avšak vzhľadom na to, aké zlé veci sa stali, sme sa museli spoľahnúť na našu skvelú armádu, aby udržala krajinu v bezpečí, kým tento proces nastane.

Plán Q je mnohostranný. Mikro a makro. Mnoho pohyblivých častí. Ťahy a protiťahy. Množstvo dezinformácií. Delty a markery majú zásadný význam. Svetová scéna je oveľa zložitejšia, než si ktokoľvek z nás dokáže predstaviť.

Anoni strážili pevnosť, kým sa scéna pripravovala. Nechali sme sa viesť vierou. Pozorne sme počúvali nášho prezidenta. Vyrábali sme masové množstvá červených piluliek a čakali sme, kým nás zvyšok ľudstva dobehne. Hovoríme o trpezlivosti…

Takže ma prosím ušetrite svojich detinských žvástov o tom, ako sú anoni pasívni. Anoni zhrajú hlavnú rolu pri zachraňovaní ľudstva. zdroj

Anoni strávili tisíce hodín vlastným bádaním a hľadaním pravdy. V snahe prekaziť monolit mainstreamových médií sme vložili svoje srdce a dušu do informovania seba a ľudí okolo nás. Ťažko by ste hľadali skupinu, ktorá by bola taká zanietená ako naša armáda žabiek.
Sme ten mor, ktorý hlboký štát jednoducho nedokáže umlčať.
Boja sa prebudenej verejnosti.
Boja sa nás.
Preto sa pokúšajú umlčať naše hlasy na každom kroku.
Anoni nezmiznú.
Práve začíname. zdroj

Sú ľudia, ktorí sa neustále sťažujú na náročnosť dní, v ktorých žijeme. Podobá sa to ľuďom v knihe Exodus, ktorí radšej žili v otroctve, ako by mali prejsť nepríjemným a škaredým procesom vyslobodenia z Egypta.
Existujú dve možnosti: Skryté (teraz už otvorené) otroctvo v rukách elitnej cabaly alebo sloboda pre nás ľudí od našich utláčateľov a bábkarov. Druhá možnosť je dosť bolestivá, ale nakoniec stojí za to.
Nič veľké sa nikdy nedosiahlo bez veľkých pôrodných bolestí.
Prijmite to. zdroj

Pokiaľ viem. Trump robí to najlepšie z hroznej situácie. Nemyslím si, že by dokázal zastaviť ich plán v celku, takže urobil sériu pascí, pokiaľ ide o ohavnosť, ktorou je medicínsko-priemyselný komplex.
Musíte si uvedomiť, že sprisahanci to plánovali už veľmi dlho. Nebol to žiadny náhly krok.
Prišiel Trump, zobudil milióny ľudí a narušil ich plány v globálnom meradle.
Akoby kráčali po hrane žiletky:
V súčasnosti sa pohybujeme na tenkej hranici medzi Veľkým resetom alebo Veľkým prebudením.
Nakoniec…
Boh bude mať posledné slovo a oni to nebudú môcť zastaviť. zdroj

Dánsky parlament nedávno v Kodani rozhodol, že všetky opatrenia Corona by sa mali od 1. októbra ukončiť. Nebude sa teda už vyžadovať používanie masky a testovací režim sa zruší. Dáni tak už nebudú musieť predkladať doklady o tom, či sú alebo nie sú očkovaní, alebo či ich test bol pozitívny alebo negatívny. zdroj

Polícia rozbila rozsiahly pedofilný kruh, 33 podozrivých bolo zatknutých  zdroj

Tu máte.. viac potvrdení Black Pill Op teórie
Biele klobúky ovládajú organizácie cabaly
Odin, ebs, qfs source
Armáda si nechala ujsť, že je v okolí D.C.
Vrtuľníky Black Hawk pracujú na „novej utajovanej“ misii
Služba žiada Kongres o ďalších 1,55 milióna dolárov na projekt
SLÚCHAJ ČLÁNOK Pentagón odhalil niekoľko podrobností o tajnej
x armádnej misii, v rámci ktorej majú vrtuľníky Black Hawk lietať
a) misie nad oblasťou Washingtonu, D.C., podporované aktívnymi
a vojakmi v zálohe.
WV Tweet Záhadná utajovaná operácia bola odhalená, keď in Post armáda požiadala Kongres o schválenie presunu finančných prostriedkov na poskytnutie dodatočných 1,55 milióna dolárov na údržbu lietadiel, letecké posádky a cesty na podporu „vznikajúcej utajovanej letovej misie“.
Je to súčasť žiadosti o „preprogramovanie“ 2,5 miliardy dolárov, ktorá bola predložená tento mesiac. prostriedkov v rozpočte na bežný fiškálny rok na programy ktoré sa považujú za vysoko prioritné. „Bez dodatočných finančných prostriedkov by sa armáda nebude schopná plniť túto utajovanú misiu,“ uvádza sa v uviedlo ministerstvo obrany.
„Vojaci z roty útočných vrtuľníkov a letectva
Zablokovali všetku komunikáciu kamionistov, všetky ich sociálne médiá a telefóny, aby si ľudia mysleli, že žiadne blokády kamionistov neexistujú, aby zmiatli, zneistili a rozdelili ľudí v Austrálii. Kamionisti hovoria, aby ste sa pozreli na Google Maps a uvidíte blokády.
Pozrite si príspevok 429 na qanon . pub.
Je to zoznam odstúpení generálnych riaditeľov od septembra do decembra 2017.
(po nástupe Trumpa do funkcie). Je to skvelé. A to bol len začiatok.
Nezábudky?
17 fotoaparátov?
Pamätník v tvare Q?
Diana ešte žije?
Obľúbené kvety princeznej Diany boli nezábudky.
Obľúbené kvety Majú hlbokú a prekvapivú kráľovskú symboliku
Harry sa pokúšal uniknúť cabale, keď stretol Melániu? Je to kytica do tvaru Q? sourc
Vláda USA, Pentagón, CIA a administratíva BiDan vám klamú o skutočnom Talibane⬇️
👀Prekontrolujte si fakty💥

Hranice sú dôležité.
Taliban teraz kontroluje hranice Afganistanu, čo zahŕňa aj vývoz heroínu.
Môj odhad (podľa obrázkov 2 a 3) je, že z týchto hraníc už veľa neuvidíme, pokiaľ ide o vývoz heroínu.
Pivot do Austrálie? Uzávery dávajú väčší zmysel!
Existujú 2 Talibany. Jeden, ktorý nám nechce ublížiť. Druhý vytvorený Pentagónom a vycvičený CIA (agentmi), ktorí natáčajú videá zločinov proti ľudskosti platené Pent-a-gonom z peňazí našich daňových poplatníkov, aby nám mohli vymývať mozgy, aby sme ich nenávideli a súhlasili so zabíjaním nevinných ľudí.

PRIBLÍŽENIE SA K [ODHALENIU]
KTO VYTVORIL RAKOVINU A VŠETKY PANDÉMIE

Doktorka Judy Mikovitsová sa pripája k Mikeovi Adamsovi a je zhrozená, že napriek všetkému jej úsiliu varovať ľudí počas uplynulého roka a napriek úsiliu ľudí ako doktor Luc Montagnier, doktorka Dolores Cahillová, doktorka Sherri Tenpennyová a mnohí ďalší, ktorí predpovedali túto masovú vraždu, sa to aj tak stalo.

„100 miliónov Američanov dostalo injekciu so syntetickým vírusom s… najnebezpečnejším spike proteínom, ktorý sa skladá z HIV, XMRV a SARS.“

FAUCI STOJÍ ZA KAŽDOU PANDÉMIOU OD ROKU 1984

Pripomína, že laboratórny pôvod súčasnej pandémie je sotva novinkou; že každá „pandémia“ má laboratórny pôvod od roku 1984, keď Anthony Fauci začal pracovať v NIAID, počnúc AIDS.

„HIV/AIDS; určite si spomeniete na príbeh o tom, ako nás Tony Fauci, Bob Gallo, ľudia na vrchole NIH, CDC, FDA klamali už vtedy. Takže scenár, plán hry je presne rovnaký…

„Vedeli sme, že samotný spike proteín, samotný obalu proteínu je choroba, takže všetci môžu cúvnuť, pretože práve všetkým na svete vstrekli syntetický smrtiaci vírus. Vstrekovali jed. Slovo ‚vírus‘ znamená ‚jed‘ a oni ho vstrekli všetkým na svete, takže teraz môžu cúvnuť, pretože dosiahli svoj cieľ. Budete mať zákazníkov na celý život a podarí sa vám masové vraždenie.

„Zabijete každého, kto má HIV, zabijete 6 % Ameriky, ktorá mala XMRV, keď nás údajne vyradili. Xenotropný vírus myšej leukémie je myší syncytinový gén. Takže sme vedeli, že myšací vírus je v každej z vakcín. Vedeli sme, že vakcína proti chrípke vystavuje ľudí riziku úmrtia na COVID… Myslím si, že každý sa musí zobudiť, že sa už NIKDY, NIKDY, NIKDE nenechá očkovať a nikdy, nikdy, nikdy neuvidíme ďalšiu pandémiu.

MOTÍVOM COVIDU JE ZABÍJAŤ CHORÝCH ĽUDÍ, ABY SA VYHLI BILIÓNOM Z POISTENIA

„Vytvárali sme ich v našich laboratóriách počas celej mojej kariéry. Bola to moja práca.“ Tvrdí, že ich motiváciou je „zabíjať ľudí a zakrývať tieto zločiny. Pamätajte si, že kremujú ľudí, takže si nemôžete uvedomiť, že to bol vakcinačný kmeň, takže si nemôžete uvedomiť, že sme mali pravdu v roku 2011, v roku 1984…

„Keď naša práca, ktorá bola nakoniec uverejnená v časopise Science, v októbri 2009… a celá vrchnosť si uvedomila, že tieto veci vychádzajú z našich laboratórií, a vtedy prepísali históriu. Nazvali to… ‚neúmyselným šírením kontaminantu úrovne biologickej bezpečnosti 2‘.

„Nie je to ‚úroveň biologickej bezpečnosti 2‘, keď je to nákazlivá rakovina, nákazlivá rakovina prostaty, nákazlivá rakovina vaječníkov, rakovina pľúc! A kto sú teraz tí ľudia, ktorých očkujú? Nikdy sme neočkovali pacienta s AIDS! Majú získanú imunitnú dysfunkciu alebo nedostatok protilátok! Nedokážu si vytvoriť vhodnú protilátku alebo imunitnú odpoveď akéhokoľvek druhu, preto sú chorí. Tak prečo by ste im teraz pichali injekciu, ak je teraz zámerom ich zabiť a nazvať to „COVID“ – nie je to COVID! Vytvorili ste rakovinu. Vytvorili ste chorobu a teraz vraždíte obete, aby ste zakryli svoje zločiny…

„Klamali nám 40 rokov… [HIV] sa rozšíril vďaka programu očkovania proti hepatitíde kontaminovanou vakcínou. Kto zomrie v prvej vlne HIV? Všetci ľudia, ktorí mali HIV a XMRV; myšie vírusy z kontaminovanej krvi. To ukázala naša kniha…

Nemôžete miešať živočíšne tkanivo, tkanivo potrateného plodu; že vlastne injekčne podávate najzraniteľnejším ľuďom vírus iného zvieraťa..a iné vírusy.

VNÚTRI BÚRKY
] ODHALENIE[ zdroj

Jj, sluneční bouře …😂😜
Internetová apokalypsa může nastat díky sluneční bouři
Erupce naší domovské hvězdy by mohla vyřadit z provozu řadu podmořských kabelů. Výzkumník považuje za hlavní riziko nedostatečnou přípravu na scénář. zdroj
Všude se nyní setkáváme s armádou. 🧐 Zdá se, že v Brazílii uz zaujímá pozice. zdroj
📍 Nizozemská armáda včera na dálnici A 3 ve směru na Kolín nad Rýnem ve velkém konvoji.
📍 Na jihu Norimberku, stejně jako v nedalekém Schwabachu, se toho dnes děje hodně 👉 heli Chinook

Toto je informácia od čitateľky ohľadne podzemia v Bratislave:

Chcela by som sa s Vami podelit o informacie,ktore viem ohladne Bratislavy -Stare mesto byvala som 4roky na Holleho ulici pri onkologickom ustave Sv.Alzbety.Bytovka je 3metre od ustavu Moja susedka stara teta byva tam cely zivot jej muz ma 93rokov a povedala mi ,ze pod nasou bytovkou je najvacsi bunker v celej Bratislave vraj by sa tam zmestilo obyvatelstvo celeho stareho mesta.Jej muz bol roky spravca.Pod bunkrom je vraj najvacsi zidovsky cintorin.V case ked som tam byvala si v pristoroch bunkra prenajimali rozne firmy priestory.Ta spojitost bunker a ustav mi vrta v hlave dalsie informacie su tiez cudne vzdy vraj riaditelia ustavu byvali v nasej bytovke.Jeden moj znamy z Portugalska mi povedal,ze Slovensko a hlavne Bratislava je znama s obchodovanim organov?!Ked som sa stahovala z bytovky prec akurat mesto odsuhladilo,ze sa budu rozsirovat priestory ustavu cize bude este blizsie k bytovke tym padom sa zrusi cesta co tam je?Este mozno k dalsiemu postrehu moja vlastna skusenost jeden klub vola sa U priatelov raz sme s kamoskou isli na drink bolo mozno 21:00mesto este prazdne boli sme tam same dali sme si jeden drink a boli sme uplne opite krutila sa nam strasne hlava chceli sme odist a casnik nas presviecal aby sme neodisli,ze mozeme ist dole.Dole viem v podzemi maju vraj privatne tanecnicky ale tie tam este neboli v tom case.Mali sme velmi zly pocit a odisli sme domov .Vlastne sme sa potacali ako zdrogovane rano nam bolo velmi zle od zaludku a cudne stavy sme mali.Ked som to povedala polovicke vravel,ze nam nieco nasypali a vraj tam nemame chodit je to vykricane miesto vraj sa tam stracali ludia!!


Ani neviem ako to mám opísať. Je to akoby živé vnímanie. Je to odkaz, správa, alebo to mám len napísať? Vôbec neviem kto to bude cítiť, vnímať. Takže len napíšem to čo cítim, vidím a prijímam to, lebo osobne ja tomu verím. Vy sa rozhodnite sami.

Vidím príchod svetelných rytierov. Pán svetla s mečom exkalibur, mečom spravodlivosti prichádza vyhnať z tohto sveta, z nášho sveta smrť. Hlas mi hovorí: už vieš prečo toľko ľudí zomrelo posledné roky, prečo strašia ľudí smrťou a kto? Ale už prichádza koniec. Tí, ktorí jej pomáhali, budú sa sami súdiť, tak ako vás chceli nahnať do klietky. Ich nečisté egá sa zbláznia od svetla pravdy. Vydržte milovaní, už je to blízko. Smrť možno si ešte zoberie so sebou svojich verných poddaných, ktorí s ňou voľakedy podpísali zmluvu. Predali svoje duše za falošné bohatstvo.

Posledné tlaky, strašenia prídu, a to je už začiatok konca temnoty. Vidím jej oči. Horiace akoby dve nočné vatry, naháňajúce strachy z ohňa. Táto minulosť začala veľmi dávno, v dobe keď ludstvo bolo roztrieštené na jazyky. V Babylóne vtedy tvorili obrovskú vežu až k nebesiam. Teraz vidím pád tejto veže. Finálny pád na všetkých úrovniach, koniec, odchod nízkych vibrácií. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 31.08.2021Vypočujte si, čo o smrti Hillary Clintonovej povedala televízia ABC v nasledujúcom videu. Video sa začína dnes už slávnymi zábermi z 11. septembra, na ktorých Hillary Clintonová padá do čierneho SUV obklopená tajnou službou. Sme si dostatočne istí, že ju v tom momente zatkli, pretože ju hneď potom určite nahradil…
  Tags: a, na, je, v, to, sa, že, správy
 • 10000
  Súhrn starších správ (30.08.2021)Ľudstvo prijíma zmeny, iba ak je alternatíva príliš bolestivá. Toto je len časť ľudskej skúsenosti, pretože sme pohltení našimi malými kútmi sveta a našimi vlastnými skúsenosťami. Pretože ľudstvo nehľadá zmenu, musí nás zmena posunúť vpred, či už sme na ňu pripravení, alebo nie.V skutočnosti všetky zmeny nastávajú na úrovni duše.…
  Tags: a, v, sa, na, je, z, to, že, správy
 • 10000
  Správy 29.08.2021Najvyšší súd USA sa bude zaoberať prípadom opätovného vymenovania prezidenta Trumpa za prezidenta USA. John Solomon je renomovaný pravdovravecký novinár, takže jeho zdrojom môžeme dôverovať. Pamätajte, že prezidenta Trumpa a Alianciu podporuje mocná mimoplanetárna podpora pozostávajúca z Galaktickej federácie, Vznešených majstrov a viacerých entít vyšších dimenzií. Svetlo už VYHRALO na…
  Tags: a, je, v, že, sa, na, to, správy

4 komentáre

 1. matyas

  Děkuji za zprávy 🙂 Jestli měl někdo z vás den na nic, tak tady pro vás mám něco na zasmání: Víte jak se říká ještěrkám v lidském těle? Reptiliáni. A víte, jak se říká bytostem, které proti nim bojují? Redpilliáni. Za případná zranění spojená s pádem smíchy se židle nenesu žádnou zodpovědnost 😂😂

  7
  Odpovedať
 2. rudo

  Máme za sebou tretí štvrťrok 2021 a stále sme tu.

  tak to je skakanie v case, akoby nam chceli povedat ze tie info budu relevantne az 1.10. ?

  Odpovedať
 3. rudo

  onkologicky ustav v BA je na Holleho ulici, a na Heydukovej ulici

  a oproti kusok je Synagoga, iste to bude aj podzemim spojene.

  pre mna to vzdy bolo symbolicke, Synagoga a rakovinova zabijaren

  3
  Odpovedať
 4. polarexplorer

  Ďakujem.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here