Správy 02.11.2021

02/11/2021

Väčšina dobrých ľudí o Halloweene nevie, že podobne ako mnohé iné „sviatky“ a významné dátumy symbolizuje obdobie satanistických rituálov. Hovoríme o ľudských obetiach, nech to znie akokoľvek hrozne, ale je to pravda. Satanskí globálni kontrolóri ho zmanipulovali tak, že ho všetci nevedomky oslavujeme a dávame moc ich temnej agende tým, že doň vlievame svoje energie – a tej energie máme!

Hrajú na našu túžbu „báť sa“ pre zábavu a s radosťou zdieľajú svoje horory a thrillery, pričom v našom každodennom televíznom programe a filmovej zábave zvyšujú množstvo krvi, gore a násilia. Na niektoré veci v televízii sa už ani nemôžem pozerať – a to som strašidelné filmy vždy milovala. Programovanie je všade, ale väčšina ľudí si neuvedomuje, čo to je.

Niektorí hovoria, že žijeme Knihu zjavenia, a musím povedať, že existujú zaujímavé interpretácie.

Keď sa masy dozvedia pravdu o obchodovaní s ľuďmi a satanských predátoroch a ich odporných zvykoch, predpokladám, že keď sa všetko skončí, ľudstvo sa bude musieť rozhodnúť, či chce pokračovať vo svojich tradíciách duchov a škriatkov, koledovania a čarodejníc, alebo Vianoc a Santa/Satana Clausa, veľkonočného zajaca atď.

Zdá sa, že by bola škoda vzdať sa všetkých výročí, ktoré nám v priebehu rokov priniesli toľko radosti, poskytli cenné spomienky s rodinou atď. ale uvidíme, čo sa stane.

Deti a psy nám pomáhajú pamätať na naše poslanie.

Medzitým musíme byť ostražití a vedieť, že v minulosti sme v tomto čase zabránili únosom detí pred sviatkom Všetkých svätých. Kolektívne si musíme uvedomovať svoje okolie a byť neustále ostražití, najmä kvôli našim deťom, ale nie výlučne. Ako hovorí armáda, „udržujte si situačné povedomie“. Ak niečo vidíte, povedzte niečo.

V tejto fáze vojny si nemôžeme dovoliť luxus otočiť sa chrbtom a tváriť sa, že nevieme, čo sa deje. Kto bude bojovať za nevinné, bezbranné deti, ak budeme ignorovať pravdu?

Mnohí v zákulisí tvrdo pracovali na našom oslobodení. Neznámy bojovník svetla nám prináša aktuálne informácie o masovom meditačnom úsilí 144K v podsvetí. Zdá sa, že sa karta obrátila.

Programujú nás médiá, aby sme normalizovali mŕtvicu a infarkt u detí a mladých dospelých?

Na chorobe nie je nič normálne, či už ide o rakovinu, mŕtvicu, infarkt, autizmus, ekzémy, autoimunitné poruchy alebo čokoľvek iné. Všetko je to vymyslené a odvodené od jedovatého prostredia a riešení Big Pharma. Naprogramujte aj myseľ a kto vie, čo sa prejaví? Svojimi klamstvami a propagandou neustále formujú myseľ Ľudstva. Reforma zdravotníctva sa blíži – ale nie dosť skoro.

Je čas vrátiť sa k základom, priatelia. Čisté potraviny, voda a holistická zdravotná starostlivosť. Čisté palivá a vzduch bez elektromagnetických toxínov – a biologických zbraní. Účinne sa starajte o avatara a sledujte, ako bolesť a utrpenie ustupujú.

Programujú nás médiá, aby sme normalizovali mŕtvicu a infarkt u detí a mladých dospelých?

Na chorobe nie je nič normálne, či už ide o rakovinu, mŕtvicu, infarkt, autizmus, ekzémy, autoimunitné poruchy alebo čokoľvek iné. Všetko je to vymyslené a odvodené od jedovatého prostredia a riešení Big Pharma. Naprogramujte aj myseľ a kto vie, čo sa prejaví? Svojimi klamstvami a propagandou neustále formujú myseľ Ľudstva. Reforma zdravotníctva sa blíži – ale nie dosť skoro.

Je čas vrátiť sa k základom, priatelia. Čisté potraviny, voda a holistická zdravotná starostlivosť. Čisté palivá a vzduch bez elektromagnetických toxínov – a biologických zbraní. Účinne sa starajte o avatara a sledujte, ako bolesť a utrpenie ustupujú. zdroj

Ak hľadáte komplexnú stránku pravdy, ktorá vám všetko vysvetlí, veľa šťastia. V čase vojny to nie je realita ani realistické očakávanie – a toto je do veľkej miery informačná vojna, takže…

Pri spracovaní dostupných materiálov sa budete musieť spoľahnúť na vlastné rozlišovanie. Nepriateľ klame a masíruje pravdu, rovnako ako dobrí ľudia. Už roky nám hovoria, čo sa deje, prostredníctvom zákulisných kanálov, ako sú kvapky vojenskej rozviedky Q, prezident Trump, jeho administratíva a ďalší.

Ak chcete ísť a nájsť všetky druhy videí a webových stránok s inými informáciami, je to vaša voľba. Väčšina z nich nie je overená ani spoľahlivá, ale ak to rezonuje, je to na vás. Je to pravda, alebo je to len niečo, čomu chcete veriť? To je výzva, ktorej čelíme.

Cabala infiltrovala alternatívne spravodajstvo a každú organizáciu. To je to, čo robia. Snažia sa kontrolovať našu realitu tým, že zverejňujú správy, ktorým chcú, aby sme verili. Poskytnú veľa pravdy, aby si získali vašu dôveru, a primiešajú do nej lži, dezinformácie a propagandu. Budú tiež útočiť na biele klobúky a vlastencov. Mnohé z nich sú veľmi očividné, no ľudia nechcú počuť, že sú nepriateľmi, a odmietajú tomu uveriť.

Myslím, že sme časom účinne ukázali, že len veľmi málo je tak, ako sa zdá, a že táto „vojna“ je oveľa, oveľa väčšia, než si väčšina uvedomuje. JE to duchovná vojna. Nie je to len fyzická vojna v našom 3D svete, je to multidimenzionálna vojna. Epická bitka na mnohých úrovniach.

Zlo celé veky deformovalo a prekrúcalo všetko dobré a je načase, aby sa kyvadlo otočilo na druhú stranu. Blížime sa k bodu zlomu, keď sa odhalí oveľa viac a nič netušiacim ľuďom žijúcim vo svete snov sa stiahnu klapky z očí. Je to skôr nočná mora, ale Ľudia sú veľmi prispôsobiví a dokážu sa prispôsobiť takmer všetkému. Sme ľudia, ktorí prežili. Náš Stvoriteľ nás určil, aby sme žili radostný život plný ľahkosti, pôvabu, krásy a dôstojnosti. Nikdy sme neboli určení na to, aby sme pracovali do úmoru, aby sme sa uživili a mali čo dať na stôl.

Bola to dlhá cesta, pretože aj keď ľuďom hovoríte, že sú korisť, nevidia to. Musíte im to ukázať, a práve o tom je tento krvavý cirkus; ukázať tým, ktorí sú očarovaní, že boli zneužití a zneužívaní a musia sa prebudiť a vziať si späť svoju slobodu. Zaspali za volantom a vzdali sa svojej moci výmenou za niekoľko pomôcok a hračiek, o ktorých im vymyli mozog, že sú hodnotné alebo symboly postavenia.

Ľudia nechcú počuť varovania, a tak to pretrváva a oni ďalej žijú v krajine predstáv, kde „by to nikdy neurobili“. Sme sami sebe najväčšími nepriateľmi a je načase, aby sme si to uvedomili. Nie je „negatívne“ povedať pravdu. Ak nedokážete rozpoznať problém, nemôžete ho napraviť, a tak to ide ďalej, zatiaľ čo Ľudská rasa ide ku dnu.

Ak chce Ľudstvo prežiť, musí sa zobudiť a čaká ho kruté prebudenie. Obdobie odkladu, počas ktorého si môžu vybrať, či stlačia tlačidlo spať ďalej, bude čoskoro zrušené. Keď sa uskutočnia potrebné zmeny, zistíme, že náš svet je na nepoznanie. Bude nový a vylepšený; o svetelné roky vpred oproti tomu, kde nás v tme spútali naši utláčatelia. Vráti sa svetlo, vráti sa radosť, krása, pravda, múdrosť – a sloboda. zdroj

Šéf banky Barclays končí kvůli vazbám na Epsteina – akcie klesají zdroj

Očakávajte, že tieto celebrity vystúpia proti VAKCÍNAM>>
Jenny McCarthy
Jim Carrey
Kat Von D
Lisa Bonet
Jessica Biel
Rob Schneider
Alicia Silverstone
Kristin Cavallari
Toni Braxton
Robert De Niro
Ice cube
..
(Slovo) je, že všetci sa stretli s
Robertom F. Kennedym Jr. ….
A [VÝSTRAHA] sa blíži…

S ďalšími športovými hviezdami..

Biele klobúky ťahajú za nitky v zákulisí a využívajú aj [DE NIRO] a iné šedé klobúky zdroj

Keby bol Biden skutočným prezidentom, zavrel by kúpele (alias GITMO)///

Váš vnútorný plán decentralizácie
A Biden je bábka…. Bol jedným z hlavných kľúčov k [INFILTRÁCII] do SVETA [DS] <<<

Keď Biden vyhral {dané] VOĽBY. Hlboký štát po celom SVETE oslavoval..

NEVEDIAC, ŽE BOLI OKLAMANÍ, ABY POKRAČOVALI VO SVOJICH TEMNÝCH PLÁNOCH A BOLI [ODHALENÍ] VO VŠETKÝCH KRAJINÁCH <<<<

VZOSTUP ĽUDU<<<<
ZAČNE SA VOJENSKÁ VZBURA…. ĎALŠIA ETAPA< zdroj

V Súdánu už týden nefunguje internet.

Ed Sheeran oslavuje nové album „sólovou party“.Minulou neděli byl Ed Sheeran pozitivně testován na virus C.Nyní slaví vydání svého nového alba „Equals“ sám.Zpěvák se však již těší na svou „sólovou párty“.

Bryan Adams měl pozitivní test

👉 Jason Momoa byl uprostřed natáčení filmu Aquaman pozitivně testován na C.

V celém Sársku jsou linky policie a záchranné služby nefunkční.

📌 To jsem neviděl už 20 let. Na provizorním parkovišti v průmyslové zóně Dessau Ost na dálnici A9. Dessau je staré posádkové město s dlouhou vojenskou tradicí, ale od odchodu posledních ženijních jednotek BW před 15 lety se zde nic neděje. Letouny Ju 52 se stavěly v Dessau a části starého aerodynamického tunelu stále stojí.
📌 Zachycení na dálnici A14 ve směru na Magdeburg u Schönebecku
📌 Dnes na dálnici A72 u ChemnitzA2 u Braunschweigu, ode dneška (31.10.21, 12.30h) video
📌 Velmi zajímavé pohyby, protože se jedná o jednotky pro „elektronický boj“! Elektronický boj (EloKa) (anglicky EW (electronic warfare)) zahrnuje telekomunikační a elektronický průzkum (Fm/EloAufkl) a elektronický boj (EK). Zjišťuje a vyhodnocuje elektromagnetické a akustické emise nepřítele. Opatření elektronického boje, jako je rušení, klamání a neutralizace, omezují, rozptylují nebo eliminují možnosti nepřítele pro elektronicky podporované velení a řízení, průzkum a působení jeho sil a prostředků. Elektronický boj zároveň zajišťuje využití elektromagnetického a akustického spektra pro velení a řízení vlastních sil a zajišťuje účinnost průzkumných a zbraňových systémů, mimo jiné prostřednictvím elektronické ochrany a protiopatření. Přispívá k informačním operacím a k účinku v informačním prostoru.

📌 No, už víme, že královna je mrtvá, a to nejen od včerejška. Samozřejmě, že tato scéna ve filmu musí zatím pokračovat a musí se o ní vymýšlet odpovídající příběhy. Jsem zvědavý, kdy v prolhaných médiích oznámí úmrtí. Už mi cvrlikal malý ptáček. „V rakouských médiích se již připravuje nekrolog královny.“ Možná se chystá něco většího, a proto by MSM mohla touto zprávou skvěle odvést pozornost. Otázkou však je, co přijde po královnině smrti?👉 Trpí královna Alžběta vážnou nemocí? Její Veličenstvo údajně skrývá rakovinu.

Doporucuji si taky u nas natankovat…. u Nemcu uz byly zpravy, ze na nekterych cerp. stanicich neni dieselJsme kousek od Tarragony/Španělska a tankery s ropou/plynem stojí už několik dní a zřejmě nemohou/nemají povolen vjezd do přístavu, ačkoli ceny nafty na čerpacích stanicích se v současné době stále pohybují kolem + 1,30 €. Šéf banky Barclays končí kvůli vazbám na Epsteina – akcie klesají zdroj

Policie vtrhla do nevěstinců na severu Německa. Rozsáhlý zátah s 360 policisty. Rozbití skupiny obchodníků s lidmi, dvě zatčení. zdroj

Kráľovná čoskoro oficiálne zomrie. Skutočná kráľovná už bola popravená. Spomínali sme aj to, že potrebuje mimoriadnu udalosť, akou je erupcia sopky v Španielsku a možné cunami, ktoré by mohlo nasledovať na východnom pobreží. Katastrofická udalosť je skôr „falošnou vlajkou“ zo strany vlastencov s cieľom spustiť EBS (z právneho dôvodu potrebuje núdzovú situáciu), než obrovským núdzovým problémom.

Joe Biden vraj odišiel do Talianska na návštevu pápeža. Opäť platí, že skutočný Biden aj pápež boli po súdnom procese popravení. Vonku sú masky na tvár, klony, virtuálne ilúzie atď. Pred časom som uviedol, že Vatikán bol zrušený, ale súkromná organizácia zostala. Maskovaný Biden je ovládaný Bielymi klobúkmi. V Ríme v Taliansku sa povráva, že stretnutie s pápežom bolo mimoriadne dlhé, pretože Biden mal tak trochu „kúpeľňovú nehodu“ (nas*al si do nohavíc) a Kamala dostala posilňovaciu injekciu. Biden pápeža nazval aj „afroamerickým základným hráčom v Amerike“. Je vidieť, že biele klobúky v tom majú prsty.

Pravda vyjde najavo a ukáže sa, že žije veľa ľudí, ktorí sú považovaní za mŕtvych. Opäť sa hrá oficiálna verzus neoficiálna verzia. Tieto udalosti, na ktoré čakáme (oficiálna verzia), sa už odohrali v zákulisí. Existuje oficiálna verzia, ktorá sa odohrá pre oči verejnosti, pre prijatie širokou verejnosťou. To, čo nás čaká, sú zlaté štandardy, reset, krach na burze, zmeny cenových indexov atď. Zbavujeme sa FED-u, IRS a vraciame sa k zlatým štandardom. V najbližších dňoch sa tiež blíži slnečná erupcia, ktorá by mohla viesť aj k výpadkom internetu.

V poslednom čase sa opäť objavili jadrové hrozby, ako aj ľudia, ktorí sa vydávali za vlastencov, ale ukázalo sa, že sú zradcovia. Myslím si, že sa to deje naprieč tým, že sa mnohí z nás zaoberajú pravdou, ktorá sa odhaľuje o tom, kto ľudia v skutočnosti sú. Masky sa zosúvajú.

Bude to koniec cabaly… a nový začiatok novej doby. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

Subscribe
Notify of
guest
8 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
1 year ago

Ďakujem.

Jarek
Jarek
Reply to  polarexplorer
1 year ago

Kdy pujdou nasi politici pre Norimbersky soud 2.0,kdy to konečně prijde, už je čas

alan
alan
1 year ago

V Sudane ani nevedia ze maju internet…
Dvojnici, udalost…. vyse roka stale to iste.

alan
alan
1 year ago

Estevk tomu Sudanu.
Tu je clanok ktory jasne hovori, ze vypadky internetu v Sudanie nie je nic vynimocne

https://blog.cloudflare.com/sudan-seven-days-without-internet-access-and-counting/

jirik
jirik
1 year ago

slovenský SUKL prodlužuje platnost vakcín, které by měly být nyní zlikvidovány!
https://www.sukl.sk/buxus/docs/infolist_Comirnaty_shelflife_20_09_2021.pdf

jirik
jirik
1 year ago

B9-0475/2021

Návrh usnesení Evropského parlamentu o zřízení Evropského fondu pro odškodnění obětí očkování proti onemocnění COVID-19
Evropský parlament,

– s ohledem na článek 143 jednacího řádu,

A. vzhledem k tomu, že Evropská agentura pro léčivé přípravky již uvádí přibližně jeden milion případů nežádoucích účinků po očkování vakcínami proti onemocnění COVID-19:

– 435 779 případů u vakcíny Pfizer BioNTech,

– 373 285 případů u vakcíny AstraZeneca,

– 117 243 případů u vakcíny Moderna,

– 27 694 případů u vakcíny Janssen[1];

B. vzhledem k tomu, že tyto nežádoucí účinky jsou někdy závažné; vzhledem k tomu, že závažné neurologické účinky se údajně projevily u přibližně 75 000 osob po očkování vakcínou Pfizer;

C. vzhledem k tomu, že Evropská agentura pro léčivé přípravky uvádí, že vakcíny proti onemocnění COVID-19 vedly v Evropské unii k úmrtí přibližně 5 000 osob:

– 4 198 případů u vakcíny Pfizer[2],

– 1 053 případů u vakcíny AstraZeneca,

– 392 případů u vakcíny Moderna,

– 138 případů u vakcíny Janssen,

D. vzhledem k tomu, že o kupních smlouvách jednala Evropská komise a že si nepřála, aby farmaceutické laboratoře nesly odpovědnost; vzhledem k tomu, že poslanci EP neměli ke smlouvám přístup během jednání;

1. žádá Komisi o zřízení fondu pro odškodnění obětí očkování proti onemocnění COVID-19;

2. pověřuje svého předsedu, aby předal toto usnesení Komisi a členským státům.

https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/B-9-2021-0475_CS.html

jirik
jirik
1 year ago

Slovákov očkujú vakcínami po záruke
Pani doktorku som z potvrdenia vystrihol. Ide o všeobecnú lekárku z Bratislavy. Týmto, že podali pacientovi vakcínu 2 dni po uplynutí doby použiteľnosti mohli jeho zdravie výrazne ohroziť. Tu nejde len o prítomnosť nejakých stabilizátorov, ale o genetickú informáciu vo forme mRNA a tá v prípade nestability následkom uplynutia doby použitia môže v tele človeka robiť nepredvidateľné procesy.Týmto upozorňujem aj očkovaných, dávajte si pozor, čo do vás pichajú.

Upozorňujem aj sestričky a lekárov, ktorí sa procesu zučasťňujú – takého ohrozovanie pacienta môže byť trestným činom.Dávnejšie som o tom písal, že vakcíny sa hromadia na skladoch a konči ich záruka. Práve teraz sa má mnoho vakcín vyhadzovať, proces zneškodňovania vakcín je náročný a nákladný.

Zaujimalo by ma koľko takýchto vakcín „po záruke“ dostalo koľko Slovákov. V skladoch ich bolo množstvo, veď už v decembri 2020 ich nakontrahovali okolo 18 miliónov.

Slovákov očkujú vakcínami po záruke

jirik
jirik
1 year ago

Otec Britney Spearsové se obrátil na soud s požadavkem okamžitě a neodvolatelně ukončit jeho opatrovnictví nad zpěvačkou. Jamie Spears přitom nežádal odškodnění za zbavení opatrovnictví. Ve středu 3. listopadu to uvedla televizní stanice Fox News.
Spears prohlásil, že již není důvod k opatrování jeho dcery. Nepožádal ani o odškodnění za zbavení opatrovnictví, ačkoli dříve se uvádělo, že za to očekává 2 miliony dolarů.
Již v září zpěvaččin otec požádal o zbavení opatrovnictví. Tehdy soud jeho žádosti vyhověl, ale toto rozhodnutí bylo dočasné.
Poté, co byla Spearsová zbavena opatrovnictví ze strany svého otce, řekla, že má strach a obavy, že se může zmýlit.
https://cz.sputniknews.com/20211104/otec-britney-spearsove-pozadal-soud-aby-ho-trvale-zbavil-opatrovnictvi-16391157.html

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK