Správy 03.03.2022

03/03/2022

Teraz, keď falošná tretia svetová vojna na Ukrajine ovládla éter a digitálny svet, na Covid sa na mnohých miestach zabudlo. Zrazu je z vražednej pandémie… len chrípka a takmer nikoho to už nezaujíma a nebojí sa. Popravde, začínajú ich trochu štvať nezmyselné, tyranské kroky väčšiny vlád.

Nová taktika strachu pochoduje v rytme vojnových bubnov. Musia nás neustále udržiavať v strachu z niečoho. Majú litánie stratégií vyvolávania strachu, ktoré už začínajú byť naozaj staré, dokonca aj pre normálnych ľudí. Klimatické zmeny vo všetkých svojich iteráciách po tom, čo sa ukázalo, že „globálne otepľovanie“ a „mini doba ľadová“ majú nulový základ v realite a neuskutočnili sa, idú rovnakou cestou, a to napriek všetkej snahe zlomyseľnej malej Grety Thunbergovej.

Imunitný systém podľa môjho naturopatického chápania:

Strach oslabuje imunitný systém. Ide o nezdravý nocebo efekt. Preto chodia klauni na detské onkologické oddelenia. Usmievavé, šťastné deti majú silnejší imunitný systém. Tomu sa hovorí psychoimunológia. To, čo sa teraz deje na celom svete, je imunopatologické – pretože strach a hrôza zo svojej podstaty spôsobujú choroby.

Moje pravidlo číslo 1: Prepnite z nocebo postoja (strach) na placebo postoj (dôvera).

Psychopati majú vždy viac ako jeden dôvod, prečo vedú svoje operácie. Vždy v tom niekde figurujú peniaze a katastrofy otvárajú dvere ich „charitatívnym“ organizáciám, aby mohli vyberať peniaze od ľudí s vymytými mozgami a nič netušiacich ľudí a prať ich, aby naplnili zmenšujúce sa pokladnice globalistov.

Sú bez hanby. Prosím, NEPOSKYTUJTE dary žiadnej z veľkých, dobre propagovaných charitatívnych organizácií, ako je Červený kríž, UNICEF, veľké fondy na boj proti rakovine atď. Než niekoho alebo niečo podporíte, určite si vykonajte primeranú kontrolu, pretože mnohé z nich riadi sprisahanie a peniaze nejdú tam, kam si myslíte. Takmer nič sa nedostane k želaným stranám; k obetiam.

Máme informácie, že ide o debny s peniazmi, ktoré cabala hlbokého štátu posiela sem a tam po celom svete, aby sa navzájom podplácali a financovali vojny, žoldnierov, drogy, zbrane atď. Samozrejme, zdrojom sú peniaze daňových poplatníkov a falošné charitatívne organizácie, ktoré prevádzkujú vďaka našej nevšímavosti.

Prečo si vymýšľajú svoje lži a manipuláciu? Aby zakryli svoje zločiny. „Pozrite sa sem, nie tam.“ Je to chvost, ktorý vrtí psom. Médiá vydávajú svoje predpripravené „správy“, ktoré sú v skutočnosti propagandou, a verejnosť nepoužíva kritické myslenie, len sa s nimi bezvýhradne stotožňuje. Teraz, keď sme pochopili ich triky, ich však pozorne sledujeme.

Ak si myslíte, že Covid bol poslednou biologickou zbraňou, ktorá bola vypustená na ľudskú populáciu, zamyslite sa ešte raz. Boli dobre pripravení urobiť to znova s katastrofálnymi následkami. Ich plán na depopuláciu planéty je veľmi starý a dobre financovaný a ďakujeme ruskej armáde, že zasiahla a urobila, čo bolo treba, aby sa to nemohlo stať. zdroj

V posledných dňoch pred vypuknutím vojny sa uskutočnili naliehavé stretnutia medzi Plejádčanmi a najvyššími ruskými vojenskými predstaviteľmi a Plejádčania odporučili, aby sa na Ukrajine uskutočnila rozsiahla ruská vojenská operácia. Z ich pohľadu by sa hlavné ciele dali dosiahnuť ruskými mierovými silami v Luhansku a Donecku a odmietnutím reagovať na provokácie Západu podporované jezuitmi, ktorí chcú vyvolať tretiu svetovú vojnu, aby sa naplnili ich proroctvá o konci sveta.

Putin podľahol tlaku niektorých svojich jezuitmi kontrolovaných poradcov v ruskej armáde a ruskej pravoslávnej cirkvi a jezuiti dostali vojnu, ktorú chceli, ale nebude prebiehať podľa ich plánov. Putin si na útok vybral moment maximálnej slabosti Západu pri návrate Pluta do USA.

Jeho hlavným cieľom je demilitarizovať Ukrajinu, aby zabezpečil Rusko pred bezprostrednými vojenskými hrozbami, vyčistiť nebezpečné biolaby a očistiť Ukrajinu od neonacistických živlov.

Na Ukrajine existuje mnoho frakcií so silnými neonacistickými sklonmi, ktoré sa dopustili ťažkých zločinov, často s tichým súhlasom ukrajinskej vlády.

Zdroje potvrdili, že ruská armáda v tejto vojne neútočí priamo na civilistov a že existuje veľké množstvo dezinformácií šírených prostredníctvom západných médií:

Zdroje tiež uviedli, že cieľom ruskej armády NIE je zvrhnutie Zelenského a že ruská armáda sa stiahne hneď, ako budú dosiahnuté uvedené strategické ciele, čo je podľa ich odhadu približne za dva týždne. Ak sa jezuitmi kontrolovaným západným spojencom nepodarí situáciu ešte viac vyhrotiť, mier v regióne by mohol reálne nastať do niekoľkých týždňov.

Pozitívne zdroje vypracovali mierový návrh, ktorý by mohol fungovať, ak ľudia na oboch stranách použijú zdravý rozum a budú ochotní dosiahnuť racionálny kompromis. Diplomatickí pracovníci, ktorí si prečítajú túto správu, môžu tento návrh poslať príslušným stranám:

Ukrajina môže byť prijatá do EÚ a Zelenskyj zostane legitímne zvoleným prezidentom, ale Ukrajina musí navždy zostať mimo NATO, zostať vojensky neutrálna (ako Švajčiarsko) a všetka zahraničná vojenská pomoc Ukrajine sa musí zastaviť v súlade so zárukami NATO z roku 1990 o neexpanzii na východ. Ukrajinská vláda musí zakázať a kriminalizovať všetky neonacistické organizácie na svojom území a musia sa rešpektovať práva ruskej menšiny na Ukrajine. Krym musí byť medzinárodne uznaný ako súčasť ruského územia podľa referenda o štatúte Krymu z roku 2014. Doneck (územne celá Donecká oblasť) a Lugansk (územne celá Luganská oblasť) musia byť medzinárodne uznané ako suverénne nezávislé krajiny, ako podľa referenda o štatúte Donbasu z roku 2014. Hneď ako budú uvedené podmienky splnené, musia všetci ruskí vojaci okamžite opustiť zvyšok ukrajinského územia. Hneď ako sa tak stane, musia sa zrušiť všetky medzinárodné sankcie voči Rusku a obnoviť normálne medzinárodné vzťahy.

Je veľmi nepravdepodobné, že zvíťazí rozum, pretože jezuiti urobia všetko pre to, aby podkopali akýkoľvek mierový návrh, ale za pokus to stojí.

Napriek tomu finančné sankcie proti Rusku urýchlia rozvoj alternatívnych platobných systémov, ako je CIPS v Číne a SPFS v Rusku, oslabia už aj tak upadajúci petrodolár a oživia alianciu BRICS. zdroj

Úryvok z Reality Shift:

„Prvou veľkou zmenou, ktorú uvidíte, bude zmena finančného a ekonomického systému a úplné odhalenie niekoľkých zostávajúcich temných agentov. Ich pyramídová schéma raz a navždy padne.

Je čas, aby si ľudstvo uvedomilo, že tento svet sa nemôže a ani sa nevráti do starého normálu. Veci nebudú pokračovať tak, ako sú teraz. S novými frekvenciami svetla budete svedkami úplného rozpustenia všetkých 3D aspektov života a úplného prechodu do novej reality božského svetla.“

Gene Decode & Patriot Streetfighter

Konvoje sú po celom svete. Začalo sa to v Austrálii na jeseň minulého roka.
My, ľudia, vyvesíme novú vlajku, spálime starú korporátnu vlajku, začneme stanné právo a nariadime zatknutie starej korporátnej vlády a zatkneme každého, kto v televízii šíri strach z vecí Covid-19.
Konvoj je v Izraeli, na dva týždne uzavreli krajinu. Najväčší protest v krajine.
Ten americký sa začal 13. 2. 2022 v Barstow v Kalifornii a smeroval na územie korporácie Washington D.C.
Konvoj v Austrálii opäť, v Spojených štátoch tiež, a teraz sa jeden začal v Holandsku a smeruje do Belgicka. Skvelé správy. Aj na Novom Zélande. Tieto konvoje sa robia s cieľom vybudovať nadšenie, odhaliť pravdu a zvrátiť akékoľvek obmedzenia!!!
V Ottawe odišla kráľovná Romana a nariadila (so špeciálnymi jednotkami Aliancie) odstránenie všetkých podzemných tunelov a miestností v parlamente a jeho okolí, to bolo to isté, ale menšieho rozsahu ako pod americkým Kongresom a Bielym domom.
Ukrajina: tam prešli všetci iluminátski zločinci, Bushovci, Clintonovci, Bidenovci a Obamovci. Bolo to centrum európskych operácií pre Deep State, robilo sa tam všetko; obchodovalo sa tam s deťmi, predávali sa tam zbrane a bolo tam aj drogové centrum. Putin je tu ten dobrý chlapík, ktorý udržiava mier, aby Deep State neurobil false-flag a nezačal vojnu.
Všetci politici v Kanade sú súčasťou korporácie a NEMAJÚ žiadnu moc. Sú zatýkaní. Trudeau bol zatknutý a popravený pred mnohými rokmi. Všetko, čo je na falošných MSM, je jeho CGI (počítačom generovaný obraz). Len dúfame, že sa to stane v USA čoskoro po tom, ako konvoj zasiahne D.C. Trudeau alebo Deep State za ním, ktorý zmrazil účet na kanadských, ktorí prispeli na konvoj, kráľovná Romana nariadila ich rozmrazenie.
Ak ste zapojení do kryptomien, podieľate sa na svojej vlastnej deštrukcii. Vystúpte. Akonáhle sa stane GCR & R/V s QFS, spustený Bitcoin pôjde pod nulu.

Toto je bitka o planétu Zem a je to vojna, akú sme nepoznali, nielen bomby a boje v D.U.M.B, ale infiltrácie a bitky o mysle a srdcia „nás ľudí“. Falošná MSM a mašinéria Deep State totiž úplne vytvorili falošný svet „Matrixu“, v ktorom si stále väčšina ľudí myslí, že je skutočný. NIE JE.
Hlboký štát chcel mať celosvetovú sieť s umelou inteligenciou ovládajúcou ľudí prostredníctvom nanobotov, ale chcel to urobiť aj s planétou.

Prečo ich jednoducho neodstránime?“

Dôvod, prečo ich jednoducho neodstránime, je ten, že ich jednoducho odstrániť nemôžeme.
Hlavná príčina čohokoľvek fyzického je v myšlienkovom poli, zakorenená v psychológii situácie. Ak by sme skutočne dokázali fyzicky premôcť cabalu a odstrániť ich, problém by to nevyriešilo, pretože jadro problému, úroveň myslenia, z ktorej problém pramení, by nebolo ovplyvnené; odstránenie symptómov ala alopatická medicína nič nevylieči. Na chvíľu sa vytvorí ilúzia, že sa situácia zlepšila, ale samotná choroba sa potom zaženie hlbšie do systému, ukryje sa a čaká, kým si nájde únikovú cestu späť na povrch. Choroba sa vždy snaží opustiť telo. Reagovanie na ňu a snaha zastaviť ju však udržuje v tele a neustále ju zhoršuje.
Choroba je najlepšou analógiou toho, čo sa deje na našej planéte. Prístup, keď sa snažíme chorobu zahubiť liečbou symptómov, je dôvodom, prečo je návšteva lekára treťou najčastejšou príčinou úmrtí v USA. Iatrogénna choroba, termín, ktorý vymyslela samotná AMA, je choroba spôsobená diagnózou a liečbou lekára.
Takže aj keby boli naše zbrane väčšie ako tie ich, ich hlavnú príčinu by sme neriešili a opakovane by sa objavovali ako zlozvyk, pretože vlastne doslova ním sú!
Príčinou chronickej choroby zla na našej planéte je nedostatočné spojenie človeka s božstvom, v ktorom žijeme na vyššej vibrácii energie, dokážeme správne myslieť a správať sa a máme prístup k našej božstvom darovanej moci tvoriť. Uverili sme, že sme obmedzené malé egá, ktoré tu dolu uviazli a sú vydané na milosť a nemilosť všetkému. Toto falošné presvedčenie znemožňuje našu božskú silu vytvárať to, čo by sme najradšej mali, v tomto prípade slobodu a šťastie. Toto tvrdenie je predpoklad, základná pravda, nie aforizmus. Je dokonale praktické, pretože celý vesmír je vytvorený z vibrácií, energetickej frekvencie, a je na nich založený. Kým si to ľudstvo neuvedomí a nebude to brať vážne, nič našu situáciu úplne nezmení. Preto bol tento globálny proces odstraňovania cabaly taký ťažký a dlhý.

Tieto entity sú psychopatické. Predstavujú to najhoršie v nás. Musíme ich úplne prestať počúvať.
Ľudstvo sa však túto lekciu učí ťažkou cestou. Prečo rodičia dovolili, aby ústa a nosy ich detí zakrývali školské úrady, hoci vedeli, že im to spôsobuje fyzické a psychické choroby? Z tohto zneužívania sa obviňujú úrady, ale v skutočnosti za to môžu rodičia! Odpoveď na túto otázku je koreňom našej dilemy vo všeobecnosti. A koreňom je to, že nie sme na dostatočne vysokej vibrácii vedomia, aby sme okamžite videli a cítili pravdu a dokázali podľa nej konať. (Môžeme z toho obviňovať „psychózu masovej formácie“, koľko chceme, ale pravda je taká, že ľudia sa rozhodli pravdu v sebe vypnúť, pretože je príliš náročná na ich bežný pohľad, aby si ju priznali!) To za nás môže urobiť len spojenie so Zdrojovou energiou, a to znamená, že sa musíme postaviť svojim problémom, strachu, hnevu, smútku – všetkému – a cítiť to, čo sme si tak dlho nedovolili cítiť, že už ani nevieme, že to v nás je. zdroj

Pamätáte si, keď ľudia s takzvanými „informáciami“ tvrdili, že na Ukrajine nie sú žiadne americké jednotky? Videl som na Ukrajine americké jednotky, ale tie nepomáhajú Ukrajine, ale Rusom, povedal som. Dnes som počul príbeh od ľudí, ktorí majú informácie z prvej ruky. Sú na juhu Ukrajiny a prevádzkujú sirotinec. Snažili sa dostať 300 detí zo sirotinca z Ukrajiny. Objavili sa americké vojská. Ukázalo sa, že tam boli, aby im pomohli dostať sa do bezpečia. Keď bola práca hotová, pýtali sa ich, kam idú. Nešli na juh, preč z Ukrajiny, ale na sever, aby pomohli Rusom vo vnútri Ukrajiny.

Na niektorých spravodajských kanáloch sa hovorí, že Rusko sa čoskoro chystá na zlatý štandard. Nech už sú dátumy akékoľvek… všetky tieto udalosti sú veľmi blízko. Amerika nemôže oficiálne prejsť na zlatý štandard, keď je Biden v úrade. Joe Biden by získal zásluhy, a to nemôže; získava zásluhy za vyššie ceny plynu, vojnové scenáre, infláciu, lockdown, ekonomickú katastrofu, krach na burze, ktorý je za rohom atď. Wisconsin decertifikoval výsledky volieb; vidíte, že v rovnakom čase sa Bidenovej administratíve všetko rúca; voľby sa chystajú byť otočené. Prezident Trump je späť a rozhoduje. Biden je tam preto, aby zo seba urobil idiota, uviedol som v nedávnom videu; všetci to vidíme.

Každú chvíľu dôjde k odstrašujúcej udalosti. V tomto mesiaci marec prebiehajú dve vojny: Rusko/Ukrajina a Čína/Taiwan. V skutočnosti je Taiwan bezpečný a na Ukrajine dochádza k regionálnym zmenám. Bombardovaním na Ukrajine sa ničia biolaboratóriá a ničia sa aj iné deep state zariadenia. Celosvetový scenár „vojny“ odráža likvidáciu DS. Na všetkých úrovniach alebo vo vláde dôjde k zmenám v takom rozsahu, ktorý je ťažké opísať niekoľkými slovami.

Videli sme aj výkyvy na akciových trhoch, ktoré sú predstupňom toho, čo prichádza. Nastane veľký trhový krach, aký ste ešte nevideli. Dolár sa bude rúcať. Svetové meny zmenia svoju hodnotu. Budeme svedkami prehodnocovania meny a obnovenia kurzu. Máme tu scenár vojny, krachu na burze, reči o smrti kráľovnej a očakávanej mimoriadnej situácii. Nechcem teraz predpovedať žiadne línie vápna, pretože veci sa v posledných mesiacoch veľmi zmenili, ale verím, že všetci cítime, že sa veci chystajú a dejú sa rýchlo. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy
 • 100
  Juan O Savin o Q-Projekte a Charlie Ward o výstupoch Jima Carreyho ako Joea Bidena (2. časť)NEVEDOMOSŤ NIE JE BLAŽENOSŤ - JE ČAS SA PREBUDIŤ! S DENISE BOLAND, PEPE & CHARLIE WARD 6-15-21 https://www.bitchute.com/video/qX7xQMpz1t9G/ 7:33 Charlie Ward: Bidan, to je pantomíma. Je to prezident korporácie Spojené štáty americké. Korporácia bola v roku 2018 vyhlásená do konkurzu a finalizovaná v roku 2021, teda začiatkom tohto roka. 7:47…
  Tags: to, a, sa, je, na, že, v, správy
 • 100
  Súhrn starších správ (27.08.2021)Tí, ktorým chýba kritické myslenie, sú príliš leniví na to, aby si mohli urobiť vlastný výskum, a nechali sa sociálne skonštruovať do tej miery, že ak im globálny elitný mainstream a sociálne médiá povedia skočiť z útesu, je to módne, nová norma pýtali by sa, kde je útes. Tí, ktorí…
  Tags: a, sa, je, v, to, na, že, správy
Subscribe
Notify of
guest
11 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Michal
Michal
1 year ago

Milujem tuto stranku prosim pokračujte zdielam to a prebúdzam ludi vasa praca meni zivoty

Daniel
Admin
Reply to  Michal
1 year ago

Ďakujeme krásne 🙂

marcel vrc
marcel vrc
1 year ago

Vďaka.

Deni
Deni
1 year ago

Ste moja srdcovka vsetko posuvam dalej❤❤❤❤Vasa praca ma zmysel.Dakujem

Jana
Jana
1 year ago

Ste skvelí ako vždy. Ďakujem.

Siba K.
Siba K.
1 year ago

Velké díky a prosím pokračujte.

MichaEl
MichaEl
1 year ago

Daniela, kde si bola cca 5 dni?
Preco nesiel web?

polarexplo
polarexplo
1 year ago

Ďakujem za správy. Som veľmi rád, že ste naspäť.

jana
jana
1 year ago

Děkuji! ❤️

Daniel
1 year ago

Veľká vďaka, že ste sa vrátili! Áno, úplne a jasne viac rozumiem tejto faktografií. Q zvíťazí, dôverujte plánu, prezident Trump má moju plnú podporu!

jirik
jirik
1 year ago

Prof. Peter Staněk s Dr. Skálou – na aktuální témataaktuálně k situaci na Urakjině – celkkem tři hodiny

https://www.youtube.com/watch?v=rfe0E45CfVI

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK