Správy 03.04.2021

03/04/2021

Čoho sa Deep State najviac bojí, pravdy, obratu od strachu k zdeseniu populácie.
Populácia, ktorá sa spája, sa nenechá rozdeliť, cez žiadne zážitky v živote.
Podnikatelia, ktorí sú tak nahnevaní a už nebudú platiť dane potkanom z genocídy Bilderberg.
Nemecký minister nám hovorí, že lockdown sa použije na zmenu systému počas Veľkej noci, potom budeme mať viac príležitostí.
Vlády sú zatknuté za ich zločiny proti ľudu, predpokladám, že budú dočasné vojenské dočasné vlády.
Budú vydané balíčky na podporu prosperity, ktoré zbavia svet a jeho obyvateľov dlhov.
Dlhy budú splatné, pretože banky pri poskytovaní pôžičiek Fiat nikdy neprispeli hodnotou.
Dostávam otázky týkajúce sa nároku na váš rodný list, ktorý sa obchoduje ako derivát na Wall Street. Ak sa obnovená ústava USA bude vzťahovať na celý svet, druhý dodatok zabezpečí, že už nikdy nebudeme môcť mať skorumpovanú vládu a ich fašistická polícia nebude môcť vziať ľuďom moc.
Vzkriesením svetovej populácie strach zmizne a viera sa posilní, aby opäť žili v harmónii navzájom bez toho, aby mali akékoľvek strany opäť možnosť spáchať genocídu.
Jednou z najdôležitejších úloh je vzdelávanie všetkých pozemšťanov, výučba vedomostí a samostatného myslenia, aby ľudia boli a zostali sebestační.
Pokiaľ už nedochádza k nútenému miešaniu kultúr, odpočívajú a premýšľajú aj ľudia na zemi, ktorí sa dozvedia, že to bol práve cabal, ktorý sa postavil proti sebe.
Celým dovezeným Rockefellerovským vzdelaním a šarlatánskym zdravotníctvom otrasie príchod Med Beds pre ľudí.
QFS zviditeľní zneužívanie a obchodovanie s ľuďmi a drogami, užívanie drog politikmi im znefunkční svedomie a dáva im falošnú realitu moci a teraz cez ňu prepadávajú.
Všetky masky padajú, deň súdu nad zlom, zrod nového osvieteného slobodného sveta.
Každý má šancu byť pri tom, ak nezradil seba ani ostatných.
Áno, drahí ľudia, toto je Sväté písmo z Biblie, ktoré Aliancia použila pre svoj plán.
Každý, kto to nevníma ako biblický príbeh, tomu niet pomoci. zdroj

Postoj vďačnosti pripravuje cestu pre väčšie veci a pre viac z nich. Sme vďační za to, že sme tu a sme svedkami najväčšej šou na Zemi.

Keď sa svet dozvie, čo tieto bytosti urobili s ľudstvom, bude to škaredé. Predstierali praktizovanie medicíny, keď nás kanibalizovali a profitovali z nás; v zásade „Chov zvierat“. Takto sa na nás pozerajú. Hospodárske zvieratá, majetok, jedlo. zdroj

Juan o Savin: Pozrite sa na covid … aj 19 … hrajú tieto hry v číslach … 19 je číslo sily … je to hyperdimenzionálne číslo … všetky ich projekty sú kódované číslami, ktoré im dodávajú určité energie … takže niečo, čo má v sebe 19 s tým spojená je vždy vec s maximálnou energiou … takže kódovali covid s 19 s maximálnym počtom energie …

Mimochodom, číslo princa Williama je 117 … Narodil sa v cykle 117 Saros, čo je cyklus hviezdnych otočení … narodil sa na letný slnovrat a zatmenie slnka v ten istý deň … títo čarodejníci … možno si nemyslíš, že je to také dôležité, ale realita je taká, že v zákulisí sú ľudia, ktorí sa snažia manipulovať a ovládať spôsob, akým svet funguje do svojej astrológie, svojho tajného náboženstva … značkujú veci istým spôsobom … pre nich je to hyperkriticky dôležité …

Takže robia svoje projekty s číslami vyznačenými na nich … takže najnovšou najnebezpečnejšou mutáciou covid, ktorá prechádza po celom svete, je BU-117 … prečo pre Britániu? A je to už niekoľko mesiacov, takže teraz sme vo vážnom nebezpečenstve z tohto dôvodu nákazlivejšej a smrteľnejšej formy covid … a je to 117… source

Norimberg, aka rozhodnutie vojenských súdov po 2.sv.v.- prijaté na celom svete

„Rozsudok tribunálu pre vojnové zločiny v Norimbergu stanovil 10 štandardov, ktoré musia lekári dodržiavať pri vykonávaní pokusov na ľudských subjektoch, v novom kódexe, ktorý je v súčasnosti prijatý na celom svete.
Tento rozsudok ustanovil nový štandard etického lekárskeho správania pre éru ľudských práv po druhej svetovej vojne. Okrem iných požiadaviek tento dokument zdôrazňuje požiadavku dobrovoľného informovaného súhlasu ľudského subjektu. Zásada dobrovoľného informovaného súhlasu chráni právo jednotlivca na kontrolu svojho vlastného tela. “

-vakcíny
-masky
– strčte sa nacisti, NESÚHLASÍM zdroj

Plot obklopujúci Kapitol tak náhodou obklopuje aj Sovu.
Ako chytíte veľmi nebezpečné zviera?
Kedy vtáčik spieva?
Choďte za sovou.
Ich pádom bude symbolika.
zdroj

Mesto Londýn, Vatikán a DC nie sú súčasťou krajín, v ktorých sa nachádzajú. Sú to nezávislé pozemky, ktoré vlastnia … Rothschildovci a globalistický kartel. Sú to symboly okultizmu.
Majú tiež spoločnú vec – obelisky, čo tiež ukazuje, že všetky sú spojené slobodomurárstvom, ktoré sa modlí priamo k samotnému diablovi, ktorého nazývajú Lucifer, boh dobra a svetla. Krista nazývajú zlým človekom. Títo satanisti riadia veci, čo vysvetľuje veľa negatív v dnešnom svete. Obelisk je falického vzhľadu a predstavuje mužský penis. Je symbolom egyptského boha slnka Ra a je starodávnym symbolom mužskej energie a generácie (G) v slobodomurárstve.

Londýnsky obelisk (aka Kleopatrina ihla): Nachádza sa na brehu rieky Temža. Tento obelisk bol prevezený do Londýna a postavený v roku 1878 za vlády kráľovnej Viktórie. Obelisk pôvodne stál v egyptskom meste On, alebo Heliopolis (mesto slnka). Krajina templárov sa rozprestierala až do tejto oblasti Temže, kde mali templári svoje vlastné doky. Obidve strany obelisku sú obklopené sfingou. Symbolika siaha až do staroveku.

Vatikánsky obelisk: Nachádza sa na Námestí svätého Petra a bol presunutý z Egypta na jeho súčasné miesto v roku 1586. Kruh na zemi predstavuje ženskú vagínu, zatiaľ čo samotný obelisk je penis. Toto sa bežne nazýva okultná symbolika.

Washingtonský obelisk (tiež známy ako Washingtonov pamätník): Washingtonský pamätník, ktorý je vysoký 555 stôp, je najvyšším obeliskom na svete a tiež najvyššie položenou stavbou vo Washingtone DC. Základný kameň pamätníka, 12-tonovú mramorovú dosku, venoval Veľký lóž slobodomurárov. Rovnako ako vatikánsky obelisk, aj washingtonský pomník je obklopený kruhom označujúcim ženstvo.

3 mestské štáty, ktoré ovládajú svet, a ich role:

City of London – financie: Prijíma dane od svojich poddaných (otrokov) v Kanade a Spojených štátoch. Navrhujú a kontrolujú naše finančné a bankové systémy.

Vatikán – náboženstvo: Pápež chce spojiť všetky náboženstvá do jedného, ​​čo je absolútny nezmysel. Pápež sa odtrhol od pravdy (zmätene označovanej ako „východná cirkev“, alebo „východná pravoslávna cirkev“, alebo „pravoslávna cirkev“ alebo „pravoslávna“) asi pred 1000 rokmi.

Washington DC – armáda: Tábory smrti a hromady čierneho plastových rakiev, z ktorých každá pojme šesť až desať tiel, sú v USA hromadené vysoko v dĺžke podobnej vláčiku, kam len oko dovidí v USA dnes. Jedná sa o zvrchované podnikové subjekty, ktoré nie sú súčasťou krajiín, v ktorých sa nachádzajú zdroj

Tím Bluegreen = gematria 500, 768, 128. Mnoho zaujímavých prekladov a dropov 500, 768, 128:

-stíhačky pripravujúce sa na štart
-pripútajte sa, plnou parou vpred
-Operácie prebiehajú, operátori sú aktívni udrieť
-Mockingbird, Disinfo je nevyhnutné

 • [D] = Defcon1, Deklasifikácia, DJT (C pred D?)
  -Udalosť
  -Božie Prúty, SEDEM lúčov / sedem EBS
  -Projekt Odin, všetky platformy
 • Boh, Jahve, šišinka

Znie mi to ako čas na štart

Zaujímavé je, že volacím znakom USS Eisenhower (smerujúcim nadol Suez smerom k Ever Given) je NIKE (plavidlo Ike Eisenhower + Navy).
Nerobila Nike topánky so skutočnou ľudskou krvou a nenazvali sa tieto topánky Satanské topánky?
Evergreen a Satan sa symbolicky stretnú v kotvisku, v mieste narodenia civilizácie – Úrodnom polmesiaci.
Konkrétne sa stretnú vo Veľkom horkom jazere prieplavu Suez / Zeus (nezabudnite, že arabčina je napísaná sprava doľava, tiež: myslite na zrkadlo).
To všetko bude zrejmé 3. apríla 2021
Nie sú náhody.
zdroj

LPR Západná predná línia LPR (Zolotoe-5), Pervomaisk, Kirovsk, Stakhanov, Bryanka na „ušiach“. Všetky okresy pod silnou delostreleckou paľbou. Očití svedkovia tvrdia, že sa to už dlho nestalo. Delostrelectvo NM LPR reaguje na rozsiahlu paľbu ukrajinských ozbrojených síl zdroj

Mike Pompeo Tweet sa pripája k Jeremiáš 29, ktorý sa pripája ku Q dropu 29, ten sa potom pripojí k ďalšiemu tweetu Mike Pompea, ktorý cituje Jeremiáša 29. Koľko náhod je matematicky nemožné?
MP Tweet – Boh má vždy plán, aj keď sa veci javia temné (nič nie je tmavšie ako drop 29).
Drop 29 – Sieť pedofilov sa demontuje, únosy detí pre satanské rituály sú pozastavené. Modlíme sa za Božie vedenie a smerovanie proti čistému zlu.
Jeremiáš 29 – Poznám plány, ktoré pre vás mám, plány blaha, nie zla, plány, ktoré vám dajú nádej a budúcnosť (modlitba za vedenie a smerovanie).
„Nebudeme odpočívať, kým nezastavíme každého posledného obchodníka s ľuďmi a oslobodíme každého posledného preživšieho.“ – Donald J. Trump

Mjanmarská Aung San Suu Kyi bola obvinená z porušenia štátnych tajomstiev, keď sa začalo vypínanie bezdrôtového internetu zdroj

Čína uväzňuje kresťanov v podzemných mučiacich centrách na „vymývanie mozgov“ zdroj

Epstein a Maxwell povedali obeti, že ju nakŕmia aligátorom, a znásilnili ju pred jej 8-ročným synom, tvrdí nový súdny proces zdroj

Lekár z Idaho: „Priemerný vek úmrtí na covid, 78,6; priemerný vek všetkých úmrtí v USA, 78,6. “zdroj

Hlavný lekár v Británii vyhlásil, že Británia bude s [C] OVID zaobchádzať ako s chrípkou a už nebude dochádzať k lockdownom. Toto sú OBROVSKÉ správy. Môže to byť prvé domino, ktoré padne a ukončí scamdémiu na celom svete? link zdroj

Osobné údaje (vrátane telefónnych čísel, e-mailov a ID Facebooku) viac ako 500 miliónov používateľov Facebook boli zverejnené online na hackerskom fóre zdroj

Orbán chce po Velikonocích uvolňovat navzdory vysoké úmrtnosti na covid zdroj

Kyjev přiznal, že se s NATO společně připravuje na válku zdroj

ak tady mame vysvetleni pro dnesni udalost u Capitol 👉 Falesna vlajka. Ti lide, co to delaji (v tomto pripade ridic) jsou casto obeti MK Ultra. Pompeo tweetoval v 1.12 (nazyva se to casove razitko) a to nas vede ke Kju Dropu c. 112………………….a pro nove FB pratele jeste vysvetlim: LOCKDOWN je tady mimo jine taky proto, 1. aby lide sedeli doma, neplantali se do cesty vojakum a policii a aby nedochazelo pri cistkach ke kolateralnim skodam na civilnim obyvatelstvu. 2. Nedavali moznost DS svym shromazdovanim k Falesnym vlajkam.Preklad Pompeo tweet:Před třemi lety mě dnes prezident Trump poslal do Severní Koreje, abych vyjednal schůzku mezi našimi dvěma zeměmi. Náš nový přístup byl mír silou. Ne vyhrožovat válkou, ale odradit ji.PrekladBuďte ostražití ve velkých městech USA (DC), sportovních akcích a jiných konzervativních setkáních.Opakovani.Buďte ostražití ve velkých městech USA (DC), sportovních akcích a jiných konzervativních setkáních.Hrozí další falešné vlajky.

Moji spolu Američané, během několika příštích dní nepochybně zjistíte, že získáváme naši velkou zemi (zemi svobodných) od zlých tyranů, kteří nám škodí a snaží se zničit poslední zbývající útočiště zářícího světla . Usnesením POTUS jsme zavedli určitá převzetí služeb při selhání, jejichž cílem je chránit veřejnost před primárním spádem, k němuž by mělo dojít 11.3 po oznámení zatčení pana Podesty (žalovatelné 11.4). Potvrzení (pro veřejnost) o tom, co se děje, je poté zveřejněno a není otevřeně přijato. Veřejné nepokoje jsou organizovány ve velkém počtu, aby se zabránilo zatčení a zatčení vysokých úředníků. Na příkaz POTUS je zahájen stav dočasné vojenské kontroly a jsou prováděny speciální operace. Byly učiněny falešné úniky, aby bylo několik drženo uvnitř hranic Spojených států, aby se zabránilo vydání a zvláštní potřebě provozovatele. Můžete si být jisti, že bezpečnost a blahobyt každého muže, ženy a dítěte v této zemi jsou zcela vyčerpány. Atmosféra v zemi bude bohužel rozdělena, protože tolik jich padlo za zkorumpované a zlé vyprávění, které se již dlouho vysílá. Během této doby zahájíme Emergency Broadcast System (EMS) pro zasílání přímých zpráv všem občanům (vyhýbáme se falešným zprávám). Organizace a / nebo jednotlivci, kteří nám chtějí během této doby ublížit, se rychle rozčílí – některé zákony byly předem zrušeny, aby naše velká armáda měla oprávnění potřebné k provádění těchto operací (doma i v zahraničí). zdroj

TĚCHTO TŘINÁCT RODIN VLÁDNE SVĚTU. VŠECHNY HLAVNÍ SVĚTOVÉ UDÁLOSTI ŘÍDÍ EXTRÉMNĚ ELITÁŘSKÁ ORGANIZACE ZNÁMÁ JAKO KONCIL TŘINÁCTI RODIN. článok

3 Knihy … Great Awakening/ Velke probuzeni, napsano Sidney W.Powel v roce 1900, Travels and Adventures of Little Baron Trump / Cestovani a Dobrodruzstvi maleho Barona Trumpa z roku 1800 Napsano pravnikem Lockwood, A Hillary Clinton in Wonderland psano Lewis Carroll… Ted bude tezke me nejak presvedcit, ze cestovani Casem neexistuje

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 02.04.2021Ak Biele klobúky (Vesmírne sily) 25. marca v projekte Odin, ktorý riadi lamestreamové médiá, zostrelili satelit Mossadu, príliv sa otočí. Nie je náhoda, že problémy Ever Given vyšli najavo a či sa svet chce prebudiť alebo nie - väčšinu vyhodia z postele a prinútia ich venovať pozornosť. Výklad Scotta Mowryho…
  Tags: a, na, v, zdroj, je, sa, správy
 • 10000
  Správy 01.04.2021Táto obrovská a dlhotrvajúca operácia, ktorá sa odohráva minimálne od novembrových „volieb“, sa musí uskutočniť „podľa zákona“. Čo znamená, že si musíme počkať, kým sa celá dráma neodohrá. Dobre, takže potom sa naskytne otázka, čo každý z nás urobí počas čakania? Dúfam, že budeme žiť náš skutočný, autentický život. Zbavíme…
  Tags: a, je, sa, na, v, zdroj, správy
 • 100
  Správy 05.05.2021Od 3. mája Washington DC bol opäť plný ostreľovačov umiestnených na strechách Capitol Hill, odstránenými autami, všade prítomnou políciou a opusteným Bielym domom. Vojaci boli ozbrojení a chránili Kapitol. Niektorí generáli Pentagónu boli nútení odstúpiť. Bidenovi od jeho nástupu do funkcie nikdy nebol povolený vstup do Pentagónu. Trump bol letecky prevezený na neznáme miesto…
  Tags: a, v, sa, je, na, to, zdroj, správy

0 Komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here