Správy 03.06.2021

03/06/2021

Vládne armáda a Trump?

Od Dr. Laurie Roth, 28. května 2021

Právě jsem mluvila po telefonu s vysoce důvěryhodným vojenským zdrojem, který znám. Potvrdil mi pár věcí.

Pokud jde o spekulace / nejasnosti ohledně toho, zda prezident Trump podepsal zákon o povstání či nikoli, učinil to. Podepsal ho 14. ledna 2021. Podpis mu okamžitě dal další 2 měsíce jako prezidenta USA , podle samotných pokynů samotného zákona. Poté mi bylo řečeno, že armáda mu jako prezidentovi dá další 2 měsíce. Platnost druhého prodloužení vypršela 20. května a byla s největší pravděpodobností prodloužena opět armádou, která má nyní kontrolu nad podepsaným zákonem o povstání.

Nyní, když právník z Manhattanu Cy Vance svolal velkou porotu proti prezidentu Trumpovi kvůli jeho daním a obchodním praktikám, hon na Trumpa pokračuje. Jediný problém, který by mohli mít, je, že nemůžou uradujicího prezidenta a jsem si jista, že stále prezidentem je. Liberální, legální šílenci se znovu zoufale snaží ze všech sil Trumpa zastavit.

Dnes se potvrdilo, že mnoho generálů oslovilo Trumpa, aby se ucházel o úřad, aby vymýtil Deep State, zločineckou kabalu. Zatkli hodne lidi od Bidenovy falešné inaugurace.
Vojenská podpora stále stoji za Trumpem a pokračuje podle zákona o povstání.

Bylo mi řečeno, že armáda portupuje podle soudu FISA a již provedla vlastní vyšetřování a zjistila, že došlo k mezinárodnímu a domácímu podvodu voleb. Skutečné počty voleb a hlasování znali již dlouho a podle toho jednali.

Naše armáda je vázána ústavou, jejich povinností a podepsaným zákonem o povstání, mít kontrolu, dělat, co musí, zatýkat a napravovat věci. Podporují nové volby v srpnu a návrat prezidenta Trumpa. Bylo mi řečeno, že se velmi brzy vrátí.

Můj zdroj mi řekl mnohem víc, což mi dalo skutečnou naději, že se spravedlnost rozvine ve velkém měřítku a že pravda brzy vyjde najevo, navzdory lživým médiím a požitkářským politikům.

Držte si klobouky. Modlete se za prezidenta Trumpa a naši armádu, protože pravda skutečně vyjde najevo. zdroj

Všetci vieme, že nič nemôže zastaviť to, čo príde,  a myslím si, že môžete cítiť napätie, ktoré stúpa, keď volebné audity a vyšetrovania vnášajú strach z Boha medzi zločincov, šialencov, ktorí zostali v Amerike.

Tlačíme n cabalu a oni sa horúčkovito snažia získať čas, čo aj vždy robili. Bohužiaľ pre nich, ich chrbát je postavený proti veľkej ľadovej stene. Kam ísť, iba do väzenia. Rozumieme, že privolajú svoje žoldnierske čierne armády, ale zvládneme ich.

Dan Scavino zverejnil tento Tweet znova. Vidím ten zlatý okraj na vlajke, čo znamená … armáda má kontrolu.

Zahrávali sa s našou DNA
Klamali o tom, kto sme a aký je náš pôvod
Uväznili nás v tomto holografickom konštrukte a navliekli našu dušu do toho, aby sme sa tu znova a znova reinkarnovali
Otrávili náš vzduch, vodu a jedlo
Injektovali nás toxickými „vakcínami“, aby nám spôsobili choroby a podporili ich eugenické programy
Manipulovali s nami svojimi posmešnými médiami, aby sme o ničom nevedeli pravdu
Použili vzdelávací systém, aby nás utlmili
Vyškolili lekárov, aby nás zničili farmaceutikami, mäsiarstvom a šarlatánstvom, nikdy nemali v úmysle pomôcť
Na zničenie našich štvrtí použili drogy a zbrane
Pomocou sexu, drog a vydierania chytili dobrých ľudí do zajatia
Vyslali nás do boja proti brutálnym nezmyselným vojnám, ktoré plánovali a vytvorili pre ich prospech
Nechali si nás poddaných a otrokov, generujúcich bohatstvo a hojnosť pre ich bohatý život
Ukradli naše technológie a nechali si ich pre seba
Uniesli ľudí, utierali im mysle a odnášali ich z planéty, aby boli otrokmi v ich ďalších kolóniách
Používali nás ako zdroj potravy a energie
Nakrúcali filmy a televízne programy, aby naprogramovali našu myseľ a vrhali svoje zlé kúzla
Pomocou hollywoodskych „hviezd“ a zábavy nám poskytovali vodítka o realite, zatiaľ čo sa smiali z našej nevedomosti
Mučili ľudí pre svoje stávkové bazény a chorú zábavu
Uctievali a obetovali satanovi …
Som si istý, že mi pár chýbal, ale vy máte obraz.
A teraz ich čas vypršal.

Fauci bude pravdepodobne ďalší, kto pôjde dole – a viete, čo to znamená; psycho-dráma o chrípke z Wu JE UŽ NA KONCI. Pozrite si toto krátke video na kanáli Charlieho Warda. Označil ho za jedno z najlepších v roku. Musím súhlasiť. Myslím, že sa vám bude páčiť. Tvrdia, že Fauci bude obžalovaný v nasledujúcich dvoch týždňoch a neviem, kedy to oznámil, sme si blízki. „Majú všetko“ vrátane Fauciho e-mailov s Čínou. video

Bolo vydaných viac ako 3 000 stránok e-mailov od Fauciho. Tu si ich môžete stiahnuť ako PDF (~ 360 MB)

Všetky vesmíry sa riadia zákonmi. Nemôžeme tomu uniknúť a slúži nám to na pochopenie zákonov Stvorenia. Povedali, že toto je oveľa väčšie, ako vieme. Je to najväčšie rozloženie zla v histórii Zeme A Veľké prebudenie. Vojna ukončí všetky vojny. zdroj

Stránka blogu Donalda Trumpa, ktorá padla by mohla byť predzvesťou vydania nového komunikačného systému, ktorý predbehne náš súčasný.

Momentálne je to vo Wu-chane a okolitých oblastiach v Číne naozaj zlé. Tieto videoklipy: 1  2 3 sú všetky od mája 2021 – tornáda, búrky, záplavy a krupobitie naraz! Hovorí sa, že aj tam veľa manipuluje s počasím a vedú sa vojny. Veľa skládok, zariadení na výrobu biologických zbraní a fariem na ťažbu kryptomeny je vyhodených do vzduchu a vyradených z prevádzky. Všetky priehrady pretekajú, vrátane veľmi nestabilnej priehrady Three Gorges Dam. Tornádo zasiahlo Wuhan, záplava povodia rieky Yangtze Čína povodeň 2021 | Dažďová búrka 14. mája o 20:39 zasiahlo okresy Caidian a Jingkai v provincii Wuhan v provincii Hubei tornádo kategórie 9. zdroj

Viac ako 60 000 domorodých detí zmizlo z 80 prevažne katolíckych a kanadských vládnych domorodých pobytových škôl v celej Kanade. USA Today Grace Haucková nedávno informovala o „nedávno objavenom“ masovom hrobe, kde sa našli pozostatky 215 fyzicky a sexuálne zneužívaných pôvodných detí, pričom tvrdila, že až 6 000 ich zomrelo. Táto stránka bola bývalou kanadskou rezidenčnou školou Kamloops. zdroj

Nastal OBROVSKÝ vývoj – na základe zákona o slobode informácií bolo vydaných viac ako 3 000 e-mailov od Fauciho. Tieto e-maily sú škodlivé, pokiaľ ide o pôvod vírusu a účinnosť nosenia masky. Zatknite Fauciho TERAZ.

(Q) Storm Rider zverejnil niekoľko zaujímavých tweetov. Pozrite sa na tweet o príbehu Daily Mail o čínskom „umelom slnku“. Tento tweet obsahuje slová: „Kto vlastní slnko, bude vlastniť Zem“. Boli sme varovaní, aby sme očakávali nejaké mimoriadne odhalenia. Ľudstvo klame celé tisícročia v nepochopiteľnom rozsahu. (tweet bol bohužiaľ zmazaný)

Pam Gregory a Bracha Goldsmith sú dvaja veľmi skúsení astrológovia – vždy je potešujúce, keď urobia neformálny videozáznam. V nedávnom video rozhovore diskutujú o obrovskom význame návratu Pluta 4. júla pre USA (sledovanie od 17 ′ 45 ″). V nasledujúcich troch až štyroch mesiacoch dôjde k zásadnej zmene vo vedení, alebo vláde USA … Bude to prvé padnutie domina … dominový efekt bude cítiť na celom svete.
“(Pam Gregory) Dolores Cannon bola plodnou regresnou terapeutkou – liečila tisíce ľudí a napísala veľa kníh. Počas viacerých regresií jej klienti hovorili o dobe Vzostupu, v ktorej sme teraz. Tu sú výňatky z knihy „Tri vlny dobrovoľníkov a nová Zem od Dolores Cannon…“ Toto je veľká kniha. Tu sa ako planéta prebúdzate zo sna, kde ste si mysleli, že ste sami. Že ste všetko, čo existuje … Všetky oči sú práve teraz na Zemi …
Mnoho z nich bojovalo za to, aby tu boli, aby niesli identifikáciu toho, že boli na planéte, ktorá bude známa v celom multiverze, aj keď tu môžete byť niekoľko hodín , že by ste mohli povedať: „Bol som na Zemi v čase evolúcie.“ ‚Orchestrácia na vytvorenie tejto skúsenosti je oveľa väčšia, ako v súčasnosti môže ktokoľvek vnímať. Toto je veľká orchestrácia, ktorá sa vyskytuje nielen na vašej Zemi, ale aj za pomoci toľkých ľudí. 
A predtým to neurobili žiadne iné planéty … Pozerajú sa dokonca aj z iných vesmírov. “ Toto je veľká orchestrácia, ktorá sa vyskytuje nielen na vašej Zemi, ale aj za pomoci toľkých ľudí. A žiadne iné planéty to predtým neurobili … Sú tu aj tí z iných vesmírov, ktorí to sledujú. “ 

Ako som často hovoril, keď začnú dominá padať, bude to zahŕňať viac udalostí naraz. Aj Pam Gregoryová použila analógiu padajúcich kociek domina v súvislosti s astrologickými ukazovateľmi zo 4. júla. Myslím, že sa všetci môžeme zhodnúť, že v nasledujúcich týždňoch mierime do veľmi búrlivých vôd. Musí sa to urobiť. Musíme viesť ľudstvo touto búrkou, aby sme našli bezpečný prístav na druhej strane. Teraz nemôžeme prestať – A NIČ NEMÔŽE ZASTAVIŤ, ČO PRÍDE. zdroj

Môj priateľ John mi poslal nasledujúci dlhý článok vyšetrovania, ktorý napísal chlapík menom Blue way už v roku 2007, Nano v chemtrails. A tak som si pomyslel, no, sakra! Koho zaujíma, či je to vo vakcínach, pretože ak má Blue way pravdu, potom je nano doslova všade, vzhľadom na všetku chemtrailizáciu, ktorú na nás posledných 20 rokov púšťajú. zdroj odkaz

6 znakov toho, že meníte úrovne vedomia

1. Chcete stráviť veľa času osamote. Už nie ste v „súlade“ so svojím starým životom, priateľstvami alebo okolím.
2. Cítite silnú potrebu presťahovať sa, opustiť prácu alebo sa presťahovať na nové miesto, pretože vaše okolie sa už nezdá byť „v poriadku“.
3. Začnete zažívať fázy „manifestácie na požiadanie“, zázrakov a super prúdenia, ako zažívate svoju novú vibráciu.
4. Svet okolo vás cítite inak, akoby ste vykročili do novej reality.
5. Objavujú sa nové príležitosti, vzťahy a bohatstvo, zdanlivo z ničoho nič.
6. Cítite sa zmätení a neistí, ale viete, že sa chystá niečo neuveriteľné .—– Poznámka odo mňa: Rozšírenie bodu 6 – Môže sa tiež stať, že nie ste zmätení, ale máte plnú dôveru. Podľa toho, ako ďaleko ste boli pred touto novou úrovňou vedomia. zdroj


Keby Patrioti nemali prevahu, Bill Gates by mal stále čistý obraz v mainstreamových médiách nedotknutý.
Dôkaz toho, že kruh sa uzatvára. Výhra.
Robert F. Kennedy mladší.
S ďalšími odhaleniami o vzťahu Gatesa a Epsteina, ktoré sa objavili po oznámení Gatesa o rozvode, médiá naďalej zakrývajú dôkazy smerujúce k začiatku ich vzťahov desaťročia pred rokom 2011. zdroj

Vojenskému puču sa skutočne podarilo vyhnúť v roku 2016, keď sa prezidentom stal Donald Trump.
„Nikdy si nemysleli, že prehrajú“ nie je prázdna fráza. Položte si jednoduchú otázku: s prepracovaným vojenským / spravodajským plánom prebiehajúcim v tichosti v zákulisí, naozaj si myslíte, že vopred otvorene oznámia svoje presuny Cabaly? My ako vlastenci môžeme len zastávať svoje pozície, rozdávať červené pilulky a modliť sa. zdroj 

Hovorí sa, že niektorí zo slávnych ľudí, ktorí vstúpili do programu ochrany svedkov, sa objavia (živí) na Trumpových nadchádzajúcich zhromaždeniach. Vidíte Q pri vchode do sídla Michaela Jacksona? zdroj
Účty Donalda Trumpa na FB a IG boli obnovené.

Faucigate: Anthony Fauci dostal najlepšiu radu, akú mohol dostať, 14. marca 2020. Odpovedal „ďakujem vám za poznámku“ a pokračoval v ignorovaní celej poznámky. Táto rada, aby sa riadil stratégiou „cielenej ochrany“, zohľadňovala 1000-násobný rozdiel v úmrtnosti medzi najstaršími a najmladšími ľuďmi a využila tento fakt na ochranu ohrozených osôb, pričom sa zároveň eliminovali škody na verejnom zdraví spôsobené lockdownami. Dávalo to zmysel. A preto 50 000 vedcov, lekárov a zdravotníckych pracovníkov podpísalo celosvetové vyhlásenie proti lockdownu, ktoré požadovalo „cielenú ochranu“, ktorú začali epidemiológovia, vedci v oblasti verejného zdravia a nositelia Nobelovej ceny z Harvardu, Stanfordu, Oxfordu a najlepších svetových univerzít. Ak 50 000 vedcov a lekárov požadovalo „cielenú ochranu“, prečo sa médiá a veľké technologické spoločnosti tak usilovali umlčať ich hlasy a vyzdvihli len hlas Anthonyho Fauciho zdroj

Rafinéria ropy Shahid Tondguyan v iránskom Teheráne v plameňoch. zdroj

Opozičný líder Lapid oznamuje izraelskému prezidentovi, že úspešne podpísal všetky koaličné dohody a zostavil vládu, ktorá zbaví Netanjahua zodpovednosti. zdroj

FAUCI_GATE
Takto bol vytvorený viru.s
Predmet: Corona_viru.s Biozbraň
Metóda výroby
// Fauciho e-maily sa stali virálnymi
Júnové BUM 💥
Uverejnil LiN WOOD túto nepravdivú informáciu zámerne? Pretože vie, že ho médiá zajtra pochovajú
+Myslite si
_45 dnes uzavrel blog/+ obvinenie DS
_Flynn zaútočil>MSM za reči o puči
_jenna Ellis sa obrátila
+teraz sa k týmto podivným udalostiam pripája WOOD
🤔 Niečo varia
Mali naplánované na júl kyber útoky 2021 .. Cyber War Games ( Cvičenia [oni] hovoria)
Pravdou je, že.. nie je to hra, ktorú hrajú
..ide to/)/
WHF funguje cez 80 KRAJÍN a Je to tá istá spoločnosť ako WHO a GPMB (Svetová banka)
VOJNA SA ROZVÍJA
+VOJENSKÉ SILY SÚ V POZÍCII PO CELOM SVETE
Pripravujú sa

Ak si globalisti myslia, že kŕmenie vlkov Faucim nasýti náš apetít, tak sú úplne mimo.
Fauci otvára dvere. Ideme si po vás všetkých. Nikto neunikne. Všetci zaplatíte. Koniec. Hry. zdroj

Izrael je posledný.
Izraelské voľby sú ukončené.
Voľby + 1 (masívne kybernetické útoky) = mr pool 03:6 (zrkadlovo)
Q1440 delta jún 3 – od tmy k svetlu. Corpus christie (božie telo)
Mr pool 1033 = 13 – 3 (zrkadlovo 3 – 13) 10 dní tmy vrátane zatmenia Slnka v ohnivom kruhu. „Priehrady + 34 + projekt odin + moab (declas + gcr + štandard drahých kovov + kvantum nesara/gesara).

 1. jún Všetko najlepšie k narodeninám pán prezident. Prvé zhromaždenie.
  3 alebo 4 zhromaždenia vedúce k 4. júlu.
  Na zhromaždeniach vystúpia tí, ktorí sú vo federálnom programe na ochranu svedkov. + + + zdroj

Španělská policie dopadla evropsko-bolívijskeho DROGOVÉHO PRODEJCE a zabavila 862 kilogramů kokainu, chemicky ukrytého v dřevěném uhlí zdroj

Smrt mezi italskou šlechtou: Princ Amedeo je mrtvýSmutek pro prince Amedeo: Vévoda Savojský a Aosta zemřel v Toskánsku. Královské bylo 77 let. Dalsi… zdroj

NBA: Jazzová legenda Mark Eaton zemřel ve věku 64 letMark Eaton zemřel ve věku 64 let. Jak ve svém prohlášení oznámil Jazz, Eatona našli v pátek v 20:30 místního času ležet na ulici v Summit County poblíž Salt Lake City. Byl pravděpodobně účastníkem nehody na svém kole, 2,24 metrovy obr byl poté převezen do nemocnice, kde svým zraněním podlehl. ZASE NEHODA NA KOLE !!! zdroj

Ferdinand Piëch je mrtvýFerdinand Piëch, bývalý generální ředitel společnosti VW a člen rodiny Porsche, zemřel ve věku 82 let. Pricina smrti neznama…..ZASE! zdroj

Albert K.O.Schunck zemrel , 60 let. Makler zemrel v pondeli NEOCEKAVANE…ZASE!! zdroj

Henry „Nacho“ Laun: Nalezen v bezvědomí v autě! Televizní hvězda (54) zemřela v nemocnici na nasledky zraneni……Dalsi…. zdroj (nedávame to do správ, no v Nemecku umierajú známy ľudia z rôznych oblastí ako na páse.. a začína to aj u nás)

Viden – tri lide ve Vidni a Tirolech zatceni za obchodovani s lidmi zdroj

Panda – symbolika jednoho oka, OREO, Symbolika mlieka zdroj
Mléko = Pedo = pohřešované děti zdroj

Keď sa protestujúci zhromaždili pred budovou plánovaného rodičovstva v centre Detroitu, priamo na druhej strane ulice sa konal satanistický rituál kúpania v mlieku.

Dnes ráno krátko po 10:00 začala skupina satanistov prezlečených za katolíckych kňazov vykladať na chodník Cass Avenue kufor mlieka.

Keď sa zhromaždil zvedavý dav, dve zo satanistiek so zviazanými rukami si kľakli na chodník, keď sa im na hlavy lial galón mlieka za galónom, zatiaľ čo zvyšok skupiny kričal „Nech žije satan“ spolu s obscénnymi pokrikmi. Rituál trval takmer 10 minút.

Rituál kúpania v mlieku je spojený s mnohými rôznymi okultnými a východnými mystickými tradíciami.

V niektorých okultných spisoch sa vyvodzuje súvislosť a rituál pomocou mlieka ako symbolu dojčiacej matky a kúpania v mlieku ako prejavu uctievania bohyne Matky Zeme (Gaia). Podobne ako v kresťanskom chápaní krstu vodou je mliečny kúpeľ symbolom očistenia pre uctievanie.

Kúpeľ v mlieku sa považuje za okultnú mágiu nižšej úrovne. Na vyšších úrovniach satanistického rituálneho uctievania je kúpanie v ľudskej alebo zvieracej krvi, alebo kropenie krvou bežné. Existujú dokonca správy o tom, že tieto rituály sa vykonávajú po hodinách v potratových komorách plánovaného rodičovstva s použitím krvi potratených detí. zdroj

Budova BBC vcera obklicena policii….zdroj

Šišinka mozková je jedním z největších tajemství, která nám zůstala skryta. Tajemstvím není to, že žláza existuje, tajemstvím je její funkce. Studentům medicíny se říká, že je to nedůležitý orgán, ale není to tak…..
Šišinka mozková je naše třetí oko, je to orgán, jehož prostřednictvím sníme a představujeme si, a jakmile je aktivován, je to také orgán, který nás spojuje s jinými dimenzemi reality, což znamená, že můžeme vidět živé bytosti z jiných dimenzí a navíc nám umožňuje astrální cestování (opustit naše fyzické tělo a cestovat s naším éterickým tělem), rozvíjet psychické schopnosti, jako je jasnovidnost nebo telepatie, a dokonce i schopnost cestovat v čase…..
Není těžké zjistit, proč je to záhada, odpověď se skrývá v církvi. Jaká byla církev? jako monopol náboženství: jít ke stolu je jediný způsob, jak nám ukázali, že se můžeme připojit k božskému plánu, ale ve skutečnosti je chrám k dosažení božského spojení v každém z nás…..
Ananas nebo epifýza má větší význam. Pro katolické náboženství znamená Boží sílu, pro svobodné zednáře vidění Kyklopa, v egyptské tradici se nazývá Horovo oko, také v posvátné geometrii můžeme vidět, že Horovo oko přesně odpovídá všem strukturám mozku a v asijském světě jako třetí oko nebo centrum jasnovidnosti a intuice…..
V iniciační terminologii se jí říká „dveře ráje“ a dokonce i francouzský filozof Descartes předpokládal, že právě šišinka mozková spojuje tělo s duší nebo ji obsahuje. Definoval ji jako „sídlo duše“. Jeho návrh se objevuje proto, že epifýza není v těle oboustranně pochybná a on se domníval (mylně), že je výhradně lidská…..
Hormon melatonin, který produkuje epifýza a jehož nedostatek je příčinou nespavosti a deprese, je obsažen v potravinách, jako je oves, kukuřice, rajčata, brambory, ořechy, rýže a třešně. Ve starověkých chrámech Sumerů a Babyloňanů se uctívaly šišinky a dokonce i ve Vatikánu můžeme vidět památník ve tvaru šišky nebo šišky, kterou nosili papežové, a na stěnách pyramid jsou hieroglyfy…..
Tajná šišinka látka zvaná DMT (dimetyltriptamin), známá také jako spirituální molekula, která se zajímavě uvolňuje ve fázi rychlých očních pohybů, tedy když sníme, slouží k vizualizaci obrazů ve snech Když není světlo, šišinka produkuje melatonin ze serotoninu.
Souvisí s regulací cyklů bdění a spánku a slouží k potlačení účinků syndromu časového posunu (jet lag)…..
DMT je tak silný, že dokáže přenášet lidské vědomí v čase a cestovat dimenzemi. Ve stavu bezprostředně před smrtí produkuje velké množství DMT, proto je mu přisuzována schopnost přenášet vědomí do vyšších dimenzí. ′′ Dosahují mystických nebo interdimenzionálních stavů, jsou nejsilnější halucinogenní nebo enteogenní povahy, které se nacházejí ve všech rostlinách a zvířatech (ve vyšší nebo nižší koncentraci), mají hluboké účinky na vědomí…..
(Gus Tavo Gus) zdroj

💥 BQQM 💥 BQQM…………….11 Signal! vyslany 👉👉 13 DS…………..Norimberg 😉………projekt „The Q“ 😉👍🤣😆……….Dulezite jsou titulky. A tady nepisi v titulku Quelle (pramen), ale „The Q“ 😉…………… spojte si body 🤷‍♀️
TITULEK 👉👉👉OTEVŘENÍ STAVENIŠTĚ. Zahájení velkého norimberského projektu „The Q“
Bylo v clanku 👉Do roku 2024 vyroste na pozemku Quelle o rozloze 250 000 metrů čtverečních komerčně-rezidenční a vládní komplex.. zdroj
By mne zajimalo, kde to letadlo opravdu pristalo 😉 se asi ten lidr podivil, ze Alzirsko vypada jinak 😂 zdroj
Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „CORONA-KRISE KRISE VIRUS-RADAR So sieht es in Ihrem Kreis aus dng Ex-MI6-Chef warnt China könnte alle Corona- Beweise schon zerstört haben!“
🟡 🤔 tak jo, maji to
Zlute Q 👉 všechny důkazy o koroně zdroj

Interdimenzionálny portál “v Kolumbii: Peña de Juica, Brána do nekonečna

V našom svete existujú miesta tak záhadné, ako to veda nedokázala vysvetliť; To znamená v prípade veľkej hory Peña de Juaica, ktorá je roky známa ako „Brána bohov“, a ktorá sa tiež označuje ako Brána do nekonečna. Jej výška presahuje 3 000 metrov nad morom a vďaka všetkej mystike, ktorá ju obklopuje, sa stala jednou z najtajomnejších miest Kolumbie. Mnoho historikov a vedcov to označilo za „dvere do nekonečna“, pretože to môže byť akýsi medzihviezdny prístav, ktorý umožní prechod stovkám UFO, ktoré podľa svedkov videli letieť cez jej vrchol.

Obyvateľ Eric Sumoza Tabio hovorí, že podivné svetlá a neidentifikované lietajúce objekty na hore sú bežné. Existuje veľa teórií o tejto zvláštnej udalosti, ktoré veda nedokázala vysvetliť. Z tohto dôvodu sa mnoho nezávislých ufológov, teoretikov a výskumníkov približuje k horám, aby sa stali svedkami takejto udalosti. S čím však všetci, ktorí dokázali preskúmať túto krajinu súhlasia je to, že hora pochádza z inej energie ako zvyšok pohoria, čo nás vedie k tomu, že si myslíme, že táto oblasť je skutočne „zvláštna“. Niektoré teórie tvrdia, že celá táto „paranormálna“ aktivita je spôsobená energetickým zaťažením, ktoré má Peña de Juica. Chaves Ariza je jedným z ľudí, ktorí boli zodpovední za prezradenie zvláštnych udalostí, ku ktorým došlo v Peña de Juica; z podivných svetiel v disku preleteli nad oblasťou neidentifikované lietajúce objekty. Preto napísal knihu „Juica, dvere bohov“, kde ukazuje skúsenosti, osobné i skúsenosti miestnych i ďalšie mimozemské kontakty (UFO). Mnoho odborníkov tvrdí, že medzi jeho osobnými skúsenosťami na hore vyniká noc, v ktorej mal 24. septembra 1994 vizuálny kontakt s bytosťami z iných svetov. A z tejto skúsenosti vyplýva, že je tu asi 15 svedkov, ktorí s ním založili svoj tábor. Chaves priznáva, ako sa na oblohe objavujú zvláštne oranžové svetlá, pričom jedno z nich je umiestnené na strome a ustupuje humanoidným postavám. Hovorí, že tieto bytosti strávili na mieste asi 20 minút. Ukazuje tiež, ako bolo počas dňa umiestnené UFO na rovnakom strome. Zvláštnosťou je, že chorí ľudia, ktorí sa dotkli tohto stromu sa uzdravili. Je to preto, lebo je známy ako „strom života“. Juan Sebastian Castañeda Soto je ďalšou osobou, ktorá tvrdí, že hora Juaica môže byť akýmsi portálom, ktorý umožňuje bytostiam z iných svetov uskutočňovať interdimenzionálne výlety. Psychológ a výskumník žil v Tabiu 15 rokov. Je presvedčený, že vo vesmíre nie sme sami a jeho skúsenosť s „Infinity Gate“ to potvrdzuje. Zo svojich príbehov hovorí, že z domu kamaráta videl, že sa v hore skrývalo mimoriadne jasné a veľké modré svetlo, ktoré sa pohybovalo veľkou rýchlosťou. Rovnaký prípad sa stal aj s novinárom Cesaru Eduardom Bernalom Quinterom, pracovníkom organizácie Radioifusora National de Colombia. Bernal poznamenáva, že všetci, ktorí sa narodili v Tabiu, prežili rovnakú skúsenosť ako ľudia žijúci v blízkosti egyptských pyramíd. Vesmír na nich vplýva iným spôsobom. Zaisťuje, že v Tabiu stačí otvoriť okná ich domov, aby bolo možné pozorovať plnú mystickej energie pozývajúcej nás dozvedieť sa viac o našom pôvode. Naznačuje to, že podivné udalosti, ktoré sa dejú v Peña de Juica, môžu byť riešené rôznymi vyhliadkami; z prírodovedných, historických, antropologických a samozrejme nadprirodzených. zdroj

Jozef Banas- byvaly agent stb, jeho knihy sú plne okultizmu a new age symboliky. Prekruca slovanske dejiny, chvali sa návštevami s pápežom a so CIA agentom Dalai Lama. Typicky dezinfo agent, riadená opozicia. K jeho dcere sa radšej nebudem vyjadrovať :)))) obaja sa ukázali v plnej kráse počas plandemie… zdroj

🟡🟡 Prave na Markize 😂👇 I kravatu ma zlutou 😂🤣 zdroj

Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia a text
Na obrázku môže byť 1 osoba, stojaca osoba a text

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 02.06.2021Neviem, ako hrať šach, ale aj ja vidím, že tento 5D zápas je určený iba pre majstrov. Preto SerialBrain2 označuje Trumpa ako „maestra“. Rétorika je zápalná a cabala v panike. Je ťažké uveriť, že médiá sú zrazu také priehľadné vo svojej úzkosti a agende. Dr. Douglas Frank vysvetľuje jednu zo stratégií návratu Trumpa:„Potrebujeme…
  Tags: a, v, na, je, to, že, sa, správy
 • 10000
  Správy 01.06.2021Nemôžeme súhlasiť s tým, že zavedené systémy a orgány budú robiť to, čo povedia. Organizácia Spojených národov to uvádza písomne, ale čo skutočne urobila? Každý jednotlivý štát je zodpovedný za ochranu svojho obyvateľstva pred genocídou, vojnovými zločinmi, etnickými čistkami a zločinmi proti ľudskosti. Táto zodpovednosť zahŕňa predchádzanie takýmto zločinom, vrátane…
  Tags: a, na, v, je, to, sa, správy
 • 10000
  Správy 31.05.2021Lož povedala Pravde: "Vykúpme sa spolu, voda v studni je veľmi príjemná. Pravda, stále podozrievavá, vyskúšala vodu a zistila, že je naozaj príjemná. Tak sa vyzliekli a okúpali sa. Zrazu však Lož vyskočila z vody a utiekla, pričom mala na sebe šaty Pravdy. Pravda, rozzúrená, vyliezla zo studne, aby získala…
  Tags: a, v, sa, na, že, je, to, správy

3 komentáre

 1. Raamil

  Skúsme veci troška na pravú mieru:
  „““THE CORONA ENERGY FIELDS ARE THERE EVERYWHERE“““

  Odpovedať
 2. Jana

  Veľmi pekne ďakujem za vašu prácu 👍 toľko informácií každý deň😍 ešte raz VĎAKA 👍

  Odpovedať
 3. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať

Trackbacks/Pingbacks

 1. 2021-06-03 Aktuální komentáře ANS / Suverenita | Svobodný vysílač CS - […] Dopis ředitelům škol […]

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.