Správy 03.09.2021

03/09/2021

Simonom Parkes konkrétne povedal, že plán nie je založený na dátumoch, ale na postupnosti udalostí, ktoré sa musia odohrať. Tie sa stanú vtedy, keď sa stanú. Zašiel tak ďaleko, že povedal, že Biele klobúky ani nepoznajú dátum.

Ako vieme, jedným z kritérií je stav prebudenia v celosvetovom meradle v ľudskej populácii. Ako sme počuli, udalosti budú čoraz extrémnejšie, poburujúcejšie a viac nám budú na očiach, až kým si 80 % Ľudstva neuvedomí aspoň časť toho, čo sa stalo, a nebude pripravené zapojiť sa a niečo s tým urobiť.

Podľa toho, čo naznačil Simon, armáda sa zapojí tesne predtým, ako sa bude zdať, že je všetko stratené; a v Amerike nastúpi Trump alebo niekto, kto potom povedie národ; keď si ľudia uvedomia, že predchádzajúce administratívy boli viac než skorumpované a jednoducho zlé.

Akokoľvek je ťažké pochopiť, ako je možné, že toľko ľudí nedokáže rozpoznať, čo sa odohráva s mierou tyranie a komunistickej taktiky, mnohí sú tak naprogramovaní, že si myslia len to, čo sa im povie. Médiá im predkladajú ich realitu a to je jediné spektrum svetla, v ktorom existujú, a je to sotva záblesk. V ich hlavách sa sotva rozsvieti svetlo. zdroj

01.09.2021
Toto ráno Charlie Ward spomenul, že démoni z hlbokého štátu mali 100 kufríkových bômb & zakopali ich po celom svete. Mohli zničiť 17 z 18 ľudí ak by sa bábka Bidan nedostala k „moci“.
Vďaka Bohu, že Q-Tím má teraz všetky bomby.

Podľa Juana O Savina kontinuita v stave vlády, čo je vnútorný stupeň DEFCON krajiny sa zvýšila z 3 → 2.
„Znamená to, že určití ľudia sú stiahnutí, aby odišli na bezpečné miesta.
Po voľbách sme prešli z 5 → 4.
Po 6. januári sme prešli zo 4 → 3.
Keď idete z 3 → 2 beriete ľudí na vyššej úrovni na bezpečné miesta a fungujú odtiaľ.
Veci sa dejú a nie sú zanedbateľné.
Je to neuveriteľne obrovské, ale nikto si neuvedomuje toho rozsah.
Dejú sa monštruózne obrovské veci. Trvalo nám 7,5 mesiaca, kým sme sa dostali z 3 → 2.
Je to zamerané vnútorne v krajine.“ zdroj

Veľa ľudí sa ma dnes pýtalo: „Kedy dosiahneme bod zlomu, keď bude potrebný fyzický zásah na záchranu našej krajiny?“.

Verte mi… AK ten čas niekedy nastane, dozviete sa to.

MIER a JEDNOTA sú tou najvyššou cenou.

[Oni] nás chcú rozdeliť.

[ONI] nás chcú rozptýliť.

[ONI] chcú, aby sme sa stali násilníkmi. (Sme teroristi, pamätáte?)

Musíme urobiť všetko, čo je v našich silách, aby sa to nestalo.

Miestnymi akciami si vezmeme späť našu krajinu.

Štát po štáte, okres po okrese, mesto po meste.

Ale nemýľte sa, ak sa Američania ocitnú bez iných možností… urobíme všetko, čo bude potrebné, aby sme zachránili tento veľký národ.

My, ľudia, sme poslednou oporou ľudstva. zdroj

Otázky a odpovede, deti zloduchov

Otázka: Kráľovná Romana, snažím sa dodržiavať pravidlá, dúfam, že to robím správne. Moja otázka znie, čo sa stane s potomkami (deťmi) týchto zlých ľudí? Ak zostane ich semeno, môže vyrásť a znovu na nás zaútočiť ?

Odpoveď: Tí, ktorých pokrvné línie spáchali genocídu/zločiny proti ľudstvu – celá ich Rodina je vyhladená a ich kmeň DNA je odstránený. Natrvalo zmizne z planéty Zem. zdroj

Aj keď boli zlí, viedli si dôkladné záznamy. Preto sa dajú dávky adrenochrómu vystopovať až k darcom a presnému času extrakcie, preto sa darované orgány dajú vystopovať k neochotným a živým obetiam darcov a ako sa dá každý klon vystopovať späť k originálom.
Japonský premiér Jošihide Suga oznamuje, že odstúpi z funkcie pre rozsiahle sťažnosti na jeho postup pri podvodoch.
Všetci padnú
Je dosť dôležité, že laboratórium Pfizer v Madride dnes zhorelo.
Nie je o tom veľa počuť. Nie je to prvá spoločnosť vyrábajúca vakcíny, ktorá má v poslednom čase vážne problémy s požiarmi, súdnymi spormi, odstúpeniami a úmrtiach vysokopostavených generálnych riaditeľov a lekárov. Keď viete, tak viete. Karma si pamätá.
Lady gaga s krvou na ústach a hrudi vedľa 3 krásnych detí pijúcich krv z ich fliaš. Volajú to umenie. My to voláme satanické týranie detí.

Anoni špekulujú, že drahé vojenské vybavenie USA, ktoré zostalo v Afganistane, bolo určené pre Taliban, aby ho použil na zničenie makových polí CIA. Inými slovami, operácia bielych klobúkov. Podľa všetkého boli všetky vozidlá plne natankované a mali kľúče v zapaľovaní. zdroj

Svojím malým očkom špehujem…zdroj

Vojna o vzostup

Hovorí sa, že nebojujeme vo vojne z mäsa a kostí, ale vo vojne proti kniežatstvám a duchu. Toto je veľký obraz, ak sa nezohľadní, nič iné nemá zmysel. Byť osvietený znamená poznať všetko, obe strany mince, ciele agendy a modus operandi svetla a temna. Svetlá strana je o posilnení, službe druhým, fungovaní podľa univerzálneho zákona, ktorý je vo svojej najjednoduchšej podobe univerzálny mier, bratská/sesterská láska, individuálna sloboda a prosperita pre všetkých.

Tak ako existuje svetlá strana, existuje aj temná strana. Existujú mimozemšťania, ktorí sú technologicky vyspelí, ale duchovne zaostalí, v službe sebe samému, často označovaní ako šedí a reptiliáni, ale nielen ako Šedá aliancia. Existujú majstri temnoty, démoni, znetvorení zlomyseľní ľudia uväznení v astrálnych úrovniach alebo 4. dimenzii, ktorú niektorí nazývajú nižšia 4. hustota. Väčšina z nich je tam kvôli extrémnej pripútanosti, zmätku alebo porušeniu Univerzálneho zákona v minulosti.

Satanistické/Luciferiánske skupiny pracujú s týmito temnými energiami, aby ovplyvnili a získali moc nad ostatnými a bohatstvo bez ohľadu na akýkoľvek negatívny vplyv alebo na to, ako to ovplyvní ľudstvo a Zem. Títo ľudia si, žiaľ, osvojujú autoritu nad rámec toho, čo im bolo dané, a priťahujú sa k pozíciám moci a vplyvu.
Z týchto pozícií sa priživujú na nevedomých a menej šťastných ľuďoch. Je ich veľa v politických, náboženských a obchodných inštitúciách vrátane filmového a hudobného priemyslu. Vlastnia a ovládajú mainstreamové a sociálne médiá určené na sociálne inžinierstvo ľudí, aby spĺňali ich programy. Toto všetko bude zverejnené. Hovorí sa, že charakter muža alebo ženy sa určuje podľa ich činov. Sledujte ich činy mimo pódia mimo očí verejnosti. Fasády a masky padajú. Pravda sa už nebude potláčať.

Vojna proti vzostupu je vojnou proti rozvíjajúcemu sa vedomiu. Je to vojna o vaše telo, vašu myseľ a vášho ducha. Vojna proti telu má niekoľko frontov. Znečistili ovzdušie výrobou a výrobou odpadu produkujúceho energiu, „chemtrails a geoinžinierstvom“. Znečisťujú vodu nespočetným množstvom toxických, karcinogénnych chemikálií, „fluoridom“. Znečistili vaše potraviny toxickými prísadami a konzervačnými látkami. Do týchto kategórií patrí aj znečisťovanie a ničenie pôdy, aby vás udržali v otroctve prostredníctvom závislosti, „ropa, uhlie a jadrová energia“. Od začiatku 60. rokov máme voľnú energiu, anti/gravitáciu a medziplanetárne cestovanie. Kde to je? Oslobodilo by to ľudí, vyčistilo životné prostredie?

Akoby títo tyrani vo svojej bezuzdnej chamtivosti viedli vojnu so Stvorením a sú v nej preto, lebo si to vyžaduje temno, ktorému slúžia. Teraz idú po vašej DNA. Vedeli ste, že kozmické energie vytvárajú zmeny vo vašej DNA a podľa NASA sa kozmické energie exponenciálne zvyšujú? Toto je práca Stvoriteľa. Všetky Slnká sú spojené s Veľkým centrálnym Slnkom, zdroj toho, čo sa deje, je mimo tejto slnečnej sústavy, mimo tejto dimenzie. Väčšina ani nedokáže pochopiť, čo sa odohráva. zdroj

Bezpečnostná operácia pri príležitosti úmrtia kráľovnej zahŕňa výpadky sociálnych médií zdroj

KÓDOVÉ MENO

„Internetová apokalypsa“

(Informovali o tom mnohé webové stránky a mainstreamové médiá//>Forbes rozoberá príbeh pre členov Fortune 500 a ELITES)

[ONI] vytvárajú príbeh o vypnutí INTERNETU.

OBVIŇUJÚ SLNKO<

PRAVDA A ROZUM 👇
Budovanie naratívu, myslenie ekonomiky, veľký reset, forenzný audit, vlastenci poznajú príručku zdroj

📌 Tak nas uz pripravuji !!!!!! 😉📌 Jesterka je uz po smrti davno!!! Londýnský most byl uz uzavren a to bylo znameni, ze je mrtva. 🤷‍♀️ Presne datum nevim, musela bych hledat📌 Uz v roce 2018, kdy Trump s Melanii navstivili Londyn nam bylo symbolicky receno, ze jesterka je zbavena moci 👉 viz. video 😂. Miluji to video 🤣🤣🤣🤣……….Trump neni zadny hulvat, jak o tom psal tenkrat MSM 👉 jen dal svetu najevo, kdo je ted sefem 💪😎📌 Podivejte se, jak vypadala kralovna, kdyz byla u moci 👉 korunovacni klenoty……..a jak vypada na dnesnim ilustracnim fotu 👉 jak obycejna „zenska“ z ulice 🤷‍♀️😂

📌 Před několika týdny jste napsal příspěvek o zemětřesení v Dubaji. Využil jsem toho jako příležitosti, abych se do této záležitosti ponořil hlouběji. Kju nám vždy připomínal, že máme myslet ve větším. S ohledem na to jsem se blíže podíval na zemětřesení v Evropě, na Blízkém východě a v Asii za posledních 18 měsíců. Zaměřil se na zemětřesení v podezřelé hloubce kolem 10 km.
A z toho, co jsem objevil, mi naskočila husí kůže po celém těle: našel jsem řadu stop, které ukazují na megatunel Řím-Izrael-Kuvajt-VAE-Indie-Asie! Asie znamená přinejmenším Malajsii. Pokud se podíváte na další průběh této linie, najdete v Indonésii dokonce další potvrzující zemětřesení ve „správné“ hloubce.
V příštích několika zprávách vám pošlu řadu snímků obrazovky. Bohužel toto hledání nebylo tak snadné, protože globální mapa zemětřesení na webu volcanodiscovery.com nezobrazuje všechna zemětřesení i přes jasné nastavení. Nápravou je vyhledávání v jednotlivých zemích.

Když si tu linii dobře prohlédnete, uvidíte, že jde z Austrálie přes Thajsko, Indii, Dubai, Kuwait až do Jeruzaléma. Je to celé jedna linie a ta zemětřesení na ní opravdu všechna leží. zdroj

📌 Tak nas uz pripravuji !!!!!! 😉
📌 Jesterka je uz po smrti davno!!! Londýnský most byl uz uzavren a to bylo znameni, ze je mrtva. 🤷‍♀️ Presne datum nevim, musela bych hledat
📌 Uz v roce 2018, kdy Trump s Melanii navstivili Londyn nam bylo symbolicky receno, ze jesterka je zbavena moci 👉 viz. video 😂. Miluji to video 🤣🤣🤣🤣……….Trump neni zadny hulvat, jak o tom psal tenkrat MSM 👉 jen dal svetu najevo, kdo je ted sefem 💪😎
📌 Podivejte se, jak vypadala kralovna, kdyz byla u moci 👉 korunovacni klenoty……..a jak vypada na dnesnim ilustracnim fotu 👉 jak obycejna „zenska“ z ulice 🤷‍♀️😂

📌 Ahojky Marti, jsem na Cerném mostě a co se tu dnes kolem 11:00 zaclo dít je hustý 👉 vrtulníky….. bylo jich strašně moc minimálně 12 kousku pak strašně moc letadel a letali nizko. Bylo mi řeceno, že takto nizko a hodně tu nikdy nelitaji. Kousek odsud je letiště Kbely, ktery využívají vetsinou papalasi. Ještě mám zprávy, že ty vrtulniky byly videny i v Nehvizdach a v Krči -praha 4. zdroj

💥💥
NIKDY JSEM NEVIDĚL TOLIK VOJENSKÝCH LETŮ DO GUANTÁNAMA.
(A Okolní ostrovy… Střední Amerika atd.)
NA JEDNOU!!! ✈️👀
PODÍVEJTE SE NA 2 LETADLA, KTERÁ SI ZMĚNILA VOLACÍ ZNAK NA ANON!!!!. ZMĚNĚNÉ
TO SE U TĚCHTO LETADEL NIKDY NESTALO!!!! 🤯🤯🤯
*Poznámka.
Letadla na vrcholu jsou nedohledatelná/
nedostupné u Kuby, Haiti, Panenských ostrovů atd…zdroj

📌 Byl jsem svědkem dopravní nehody. Byla tam ještě žena jako svědek. Přijela policie, neměli jsme masky, ani policisté v autě je neměli, ani když vystupovali. A teď to přijde: Svědkyně jim dala svoji soukromou adresu. To vozidlo bylo přihlášeno na jejího manžela, který tu pracuje u US-armády. Když přišel zpět od policistů, ptal jsem se ho, kdo je prezidentem v Americe. Začala se smát a řekla, že celá US-armáda stojí za Trumpem, že nezná žádného Bidenova příznivce. zdroj

📌 Info k vojenským letadlům a vrtulníkům
Co dělají vojenská bojová letadla ve vzduchu? Můžeme de facto pouze sledovat indicie a udělat si celkový obrázek. Vysledovali jsme, že od loňského roku se vojenský letový provoz znásobil a letadla jsou mnohem víc vidět. Může to znamenat dvě věci. Buď byl zvýšený provoz i dříve, ale nebylo zapnuté sledování vojenských letadel, což myslím není ten případ, protože my vidíme obvykle jen část vojenských letadel, ostatní jsou na radaru vypnutá, což v civilním provozu nelze. Tato varianta by tedy znamenala, že je zapnuto sledování více vojenských transportérů, než dřív. Pak by mě tedy zajímalo, proč to tak je.
Druhá varianta je, že se koná víc vojenských cvičení. My víme, že se mělo konat větší cvičení, ale bylo posunuto kvůli koroně. Konalo se letos. V mezičase byl ale přesto letový vojenský provoz tak velký, jak se očekávalo právě při cvičení. Pak by mě tedy zajímalo, proč bylo cvičení ohlášeno jako časově ohraničené, ale probíhá průběžně.
Taky vidíme stále víc vojenských aut na silnicích. Vysvětlení může spočívat v tom,že dnes mají lidé mobily a mohou vše natáčet, takže je toho víc vidět. Tomu ale nemůžu uvěřit, protože těch zpráv o zvýšeném vojenském provozu je opravdu hodně. Sám jsem jich viděl na cestách spoustu, na železnici i dálnici. A to cestuji méně. Dostáváme hlášení i z pozorovacích míst, odkud hlásí, že je provoz zvýšený.
Pomocí indicií můžeme dojít k závěru, že na pozadí probíhají různé věci. Víme, že mírové smlouvy, uzavřené po první sv.válce, po 100 letech vypršely. To vše má souvislosti. Slyšeli jsme, že německá vláda už od května loňského roku nevládne. Nic o tom veřejně neslyšíme, ale tenkrát jsme si mohli všimnout různých obrazů a hlášení, např. že Merkel byla odvážena ve zcela zvláštním autobusu a tak dále, to vše lze brát jako indicie. Vidíme v ulicích americkou armádu, vidíme jednotky, zodpovědné za politickou transformaci atd. Je tedy jen logické,že se armáda staví na pozice.
Je také možné, že i USA a Rusko mají nějaký konflikt a důvod je jednoduchý, vidíme zvýšený pohyb námořnictva a letectva, takže asi měli cvičení a je poznat, že to nejsou žádné spřátelené skupiny, porotože používají nepřátelskou taktiku. Viděli jsme to při námořní hádce u Krymu,kde Rusko varovně vystřelilo na anglické námořnictvo, které se muselo stáhnout a zajímavé je, že o dva dny později se všichni angličtí námořní důstojníci ocitli v co-r-ona karanténě. Tyto maličké body se musejí spojovat a pak lze spatřit, že se vše děje ve správný čas.
Samozřejmě lze říct, že přání je otcem myšlenky, moc bych si přál, aby to tak bylo, ale spousta věcí říká, že by to mohlo být i jinak. No, nacházíme se v procesu transformace a nemůže být vše zřejmé a zřetelné. Doufám, že byly vrženy poslední kostky této transformace a vše se otočí na stranu Bílých klobouků. Jediné, co vím, je, že to pro nás lidstvo bude vše příznivější. Myslím, že proces probouzení probíhá čímdál tím lépe a jednou se to překlopí, tím jsem si jíst. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 02.09.2021Máme za sebou tretí štvrťrok 2021 a stále sme tu. Väčšina z nás. História bude zaujímavá, keď sa obzrieme späť, však? zdroj Tvrdiť, že Q mal udržať pasivitu patriotov, je viac ako idiotské. Otvorte očI a pozrite sa na svet okolo seba. Vyzerá to tak, že ľudstvo je v súčasnosti…
  Tags: a, sa, v, to, je, na, že, správy
 • 10000
  Správy 31.08.2021Vypočujte si, čo o smrti Hillary Clintonovej povedala televízia ABC v nasledujúcom videu. Video sa začína dnes už slávnymi zábermi z 11. septembra, na ktorých Hillary Clintonová padá do čierneho SUV obklopená tajnou službou. Sme si dostatočne istí, že ju v tom momente zatkli, pretože ju hneď potom určite nahradil…
  Tags: a, na, je, v, to, se, sa, že, správy
 • 10000
  Súhrn starších správ (30.08.2021)Ľudstvo prijíma zmeny, iba ak je alternatíva príliš bolestivá. Toto je len časť ľudskej skúsenosti, pretože sme pohltení našimi malými kútmi sveta a našimi vlastnými skúsenosťami. Pretože ľudstvo nehľadá zmenu, musí nás zmena posunúť vpred, či už sme na ňu pripravení, alebo nie.V skutočnosti všetky zmeny nastávajú na úrovni duše.…
  Tags: a, v, sa, na, je, to, že, správy

0 Komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here