Správy 04.08.2021

04/08/2021

Ľudia falošne tvrdili, že sa nič nedeje, zatiaľ čo naše predpovede ako celok sa všetky stali, len to nebolo vždy oznámené. V niektorých prípadoch sa veci vlečú, ale dejú sa! Je to umenie vojny. Viac dosiahnete, keď budete mlčať, keď budete odvádzať pozornosť a nebudete vždy bojovať proti nepriateľovi čelom.

Trump má pravdu, niečo sa musí urobiť. Zlé sily sa snažia uväzniť ľudí svetla, ľudí, ktorí hovoria pravdu, a ľudí, ktorí na tomto svete konajú dobro. Na vlastnej koži som videl, ako sa skorumpovaní ľudia v orgánoch činných v trestnom konaní spájajú so zločincami, očierňujú vás, sú súčasťou skupiny slobodomurárov. Robia všetko, čo môžu, aby na tomto svete zaviedli nespravodlivosť a nechali zločincov chodiť. V tejto novej dobe to už nebude dovolené! Bojujte! Modlite sa a používajte pozitívnu vizualizáciu. Zaraďujte sa k dobrým veciam, nesústreďujte sa na zlé. Nepodliehajte taktike úderných jaziev. Zlé sily prehrávajú – a zločinci na všetkých úrovniach idú do väzenia. Časy podvodu sa skončili! Tí, ktorí sa nechcú podriadiť vo verejných funkciách, budú nútení odísť. zdroj

Podľa floridských úradov zatkli niekoľko zamestnancov spoločnosti Disney v rámci tajnej akcie zameranej na sexuálne zneužívanie detí.

Šesťdňové tajné vyšetrovanie detských predátorov vyústilo do zatknutia 17 osôb v celej centrálnej Floride v rámci „Operácie Child Protector“, uviedol úrad šerifa v Polk Country.

Šerif Grady Judd tvrdí, že zatknuté osoby mali v úmysle zapojiť sa do sexuálnych aktivít s deťmi, o ktorých sa domnievali, že sú to deti, ale namiesto toho boli policajti v utajení.

Niekoľko zadržaných osôb bolo zamestnaných v spoločnosti Disney World zdroj

Q & A – Pentagon.

Q: Kráľovná Romana, môžete nám povedať niečo o Pentagóne?

A: Prázdny zdroj

Otázky a odpovede časť 1

1 kedy sa vráti Diana?
Keď sa všetko odhalí

2 sme plochá zem?
Podľa môjho výskumu áno

3 kedy povstanú mŕtvi?
keď sa všetko odhalí

4 ako si zostal skrytý všetky tieto roky?
Veľa som sa sťahoval až do roku 2011

5 vyjde MJ čoskoro von?
áno, súčasťou tímu Q

6 Koľko ľudí je v programe na ochranu svedkov?

viac ako 900

7 povedz mi niečo o numerológii

Som človek na čísla, mám o nich niekoľko kníh

8 kedy prídu lekárske lôžka?

Už sa používajú na deťoch a v armáde.

9 bude očkovanie povinné?

Snažia sa, ale nie. Postavte sa na vlastné nohy.

10 Kto bolo tých 32 guvernérov, ktorí sa išli stretnúť s Trumpom ?

Viem, že 6 sa po stretnutí nevrátilo do svojho štátu.

Ospravedlňujem sa, chlapci a dievčatá, ak moje písanie nie je úplne presné. Ďalšie odpovede zverejním neskôr. Viac ako 600 otázok. zdroj

Na obrázku môže byť mapa, obloha a text, v ktorom sa píše „Bethel RECENT EARTHQUAKES 2:25 AM PAST YOUR PAST 2HOURS ..... PAST 24 HOURS ALERT DAY TEMP 80* WIND Cordova WAVE SCAN 09 HEWS ME CCம Calm GUST Port Helden Kodlak Sand Point False Pass M7.3“
Dovidenia aljašské podzemné základne.
M7.3. 🤨 source

Bola to pasca!
Veľkolepá pasca!
Celebrity a satanistické elity, ktoré vidíte diagnostikované s koronavírusom, padli do pasce kvôli špeciálnemu kmeňu vloženému do Adrenochrómu v rámci tajnej vojenskej operácie.
Gene Cosensei, privilegovaný a spravodajský analytik, sa dnes objavil na spravodajskom kanáli You Tube cirstenw a hovoril o tom, ako bol Tom Hanks a mnohí ďalší na celom svete, odhalení za zločiny proti ľudskosti, pretože používali kontaminovaný Adrenochróm.
„V prípade laboratória P4 sa stalo to, že nasadili trochu iný kmeň, ktorý je o niečo smrteľnejší ako [druhý]. Hovorí sa tomu prima facie dôkaz. Takže ak skončíte s COVID a máte tento kmeň; hádajte, kde ste ho získali? Adrenochróm. Čo sú zločiny proti ľudskosti. Takže to je dôkaz, že robíte Adrenochróm,“ povedal Cosensei.

Cosenei povedal, že existujú dva vírusy COVID.
„Jeden nie je taký nákazlivý ako ten druhý – ten druhý je nákazlivý tak, že sa nemáte dotýkať povrchov a dotýkať sa tváre, maska je skôr preto, aby ste sa nedotýkali tváre,“ vysvetlil Cosenei.
„Druhý je nákazlivý len injekčne; zdieľanie tekutín cez sex a znásilnenie v ich prípade,“ povedal Cosenei.
Cosenei povedal, že to, čo urobili v prípade adrenochrómu, je smrteľnejšie.
Cosenei vysvetlil, že Adrenochróm sa vytvára mučením dieťaťa, ktoré spôsobuje adrenalín v krvi. Cosenei uviedol, že Hillary Clintonová a Huma Abedinová sú na videu newyorskej polície zachytené, ako vláčia a potom trescú dieťa, zatiaľ čo ono kričí: „Prečo mi to robíte?“ Clintonová potom priložila odlúpnutú tvár dieťaťa na svoju ako masku, aby dieťa terorizovala a vytvorila adrenalín.
Detektívi, ktorí videli video s mučením dieťaťa Clintonovou/Abedinovou, údajne vzlykali, plakali, zvracali a potrebovali psychologickú poradňu. Sledujte správy a pozorujte, kto dostáva koronavírus. Všimnete si, že vírus dostávajú elity ako hollywoodski herci a vysokopostavení vládni úradníci.
Q povedal, že to bude biblické.
zdroj

Na obrázku môže byť text
Samokaranténa = domáce väzenie buď pod dozorom federálnych agentov, alebo s náramkom na členku.
Samokaranténa, vystavenie CV = zadržanie a vypočúvanie úradmi. Negatívny test na CV = žiadne priznanie, takže po celosvetovom hromadnom zatýkaní idú na súd. Ak budú odsúdení, ich povesť a odkaz budú zničené.
Pozitívny test na CV = priznali sa a prijali dohodu, ich poprava bude mimo pozornosti verejnosti. Poprava bude vykreslená ako samovražda alebo nejaký druh náhodnej smrti. Ich povesť a odkaz budú zachované. Nezabúdajte, že títo ľudia sú zatknutí za závažné trestné činy proti ľudskosti. ŽIADNA ĽÚTOSŤ

Ako POTUS Tweet a Q hovorí .. Všetko pôjde naozaj rýchlo zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „32 Anonymous 11/01/2017 02:44:10 ID: grTMpzrL 4chan Thread/Post 147433975 147454631 Direct Link: 147454631 Maybe one day but it cannot go slow The initial wave will be fast and meaningful. It will send a signal to others immediately and you'll see the tide turn (not even the MSM can hide and rest assured some will be jailed as deep cover agents).“

Na našej planéte sú milióny mrakodrapov a mnohé z nich ročne prilákajú viac ako miliardu návštevníkov. V tomto článku sa však zameriame na niečo úplne iné.
Máme do činenia s „obráteným mrakodrapom“ a na rozdiel od iných mrakodrapov tento vidia len určité starostlivo vybrané skupiny ľudí.
V základni postavenej v podzemí sa nachádza ultraokultná základňa mimozemšťanov. Nachádza sa na severozápade Pacifiku v Spojených štátoch a je chránená robustnou obrannou infraštruktúrou. Budova je v podstate nepriestrelné väzenie, ktoré sa dá otvoriť len elektronickým kľúčom.
Podzemná základňa je rozdelená do niekoľkých vrstiev, z ktorých každá má množstvo chodieb a ciel.
Keď sa mimozemšťan pohne, zdá sa, že v cele číslo 10 sa objavujú zvláštne zvuky. Na chodbe sa objavujú aj ženy vo vojenských uniformách.
To, čo ste si prečítali, je infiltrácia muža, ktorý sa dohodol s bývalým americkým prezidentom Jimmym Carterom, a v dôsledku tejto dohody treba vynechať veľa podrobností. zdroj

Aliancia bielych klobúkov pod kontrolou !!!
Otázka: prebudiť sa znamená presvedčiť ľudí o zle 😈, musíte im ukázať pravdu zdroj

„Lietadlá a vlaky“
Tisíce letov dnes zrušených.
Letecké spoločnosti na celom svete sú vinné zo #CrimesAgainstHumanity a zaplatia za to.
Pani Christie
❤️⚔️ Čo je to za letecké spoločnosti, ktoré rušia lety ľuďom? Tvrdia, že pribúda cestujúcich 🧐 a chýbajú zamestnanci leteckých spoločností. Odkiaľ sa berú tí pridaní cestujúci ?
Ak zhasnú svetlá, vedzte, že Patrioti majú všetko pod kontrolou
A my, kde sme všetci sme mali ešte raz pravdu…. úžasné uvoľnenie všetkých týchto vecí teraz…a máme rovnakú tech. Pentagon tvrdí, že ich nová AI dokáže vidieť udalosti „dni vopred“ #LookingGlass

Nemecko pripravuje nový lockdown. BILD získal interný dokument, ktorý dokonca navrhuje obmedzenia, ktoré by sa vzťahovali len na neočkovaných občanov.. zdroj

Na obrázku môže byť 2 ľudia a text, v ktorom sa píše „Verschärfung für Millionen Bürger REGIERUNG WILL NEUE KNALLHART- MASSNAHMEN! Bild +“
I nemecke 🐑🐑🐑🐑 se neprobouzeji 👇👇
ZPŘÍSNĚNÍ PRO MILIONY OBČANŮ. Vláda chce nová opatření proti C.! Neočkovaní by se již neměli nikam dostat. zdroj
Na obrázku môže byť vonku a text, v ktorom sa píše „BLESK.CZ Menu Celebrity Zprávy Politika Volby Krimi Sport Fotbal Pro ženy Horoska V centru Brna se propadla ulice: Kousek od místa, kde pred 45 lety zmizela V podzemí žena“
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Nočni múra Brnan se vraci. V Kopečné ulici, jádru Starého Brna, se propadla ulice. Urady místo okamžite uzavrely- nalézá se totiz jen 400 metrủ od Pekarské ulice, kde se V roce 1976 propadla u tramvajového ostruvku do zeme žena. Část jejich ostatku se našla až o 16 let pozdeji na opačném konci Brna. Propad V Kopečné souvisis nejvetší pravdépodobnosti se stavebními pracemi a zdejšim nestabilnim podložim. "Pod vozovkou se totiz nacházeji stará sklepeni, rekla mluvči brnènské radnice Katerina Dobešová. Na mistè zasahovali stavbari, hasiči policie. Zatim neni jasné, jak velké škody sesuv pudy zpủsobil.“

📌 Včera proběhl rozsáhlý zátah stovek policistů na drogové gangy ve Wilhelmshavenu a Severním Porýní-Vestfálsku. Třicet psů v akci, dvě zatčení.
📌 Další domovní prohlídka u FC AUGSBURG, tentokrát pro podezření z ČERNÉ PRÁCE. Již před dvěma měsíci byla společnost FCA prohledávána. Šlo o podvody při prodeji vstupenek.
📌 Ministerstvo zdravotnictví Kalábrie (Itálie) je zcela rozpuštěno. Potřetí za posledních deset let! Mafie ‚Ndrangheta stále znovu proniká do zdravotnictví. Tentokrát získali několik milionů eur prostřednictvím fiktivních smluv. Včera proběhla velká racie: devět zatčení, sedm domácích vězení, včetně ředitelů. Zabavené miliony.
📌 V Brazílii spadl z nebe vrtulník s 340 kilogramy kokainu. Pilot na útěku. Vrtulník dříve patřil policistovi. Důstojník: „Ta věc nebyla vůbec letuschopná. Prodal jsem ho, protože jsem neměl na opravy.“ Drogové mafii bylo v posledních měsících zabaveno mnoho vozidel a letadel. Nyní se hledá náhrada.
📌 V Polsku byla odhalena nelegální továrna na cigarety. Kapacita: jeden milion cigaret denně. Šestnáct zatčení. zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „U.S. Navy @USNavy #USNavy Photos of the Day: @CVN70 conducts Flight Ops & GQ Drills, #USSAmerica conducts UNREP with #HMASBallarat (FFH 155) during #TalismanSabre2021, #USSSiouxCity (LCS 11) conducts Flight Ops View & download here Preložit Tweet go.usa.gov/xFkjU 204“
📌📌 Nedavno byla zprava od Simon Parkes 👉👉👉 MEGA BQQM !!! Zatím ne v hlavním proudu.
„Austrálie a Nový Zéland ztratí status Společenství národů.“
Budou spravovány USA, protože královská rodina ve Spojeném království se vzdala veškerého svého dědictví.
Zdroj: Simon Parkes
📌📌 Mnohé „bývalé kolonie“ jsou stále koloniemi, jen se v souladu s dobou nazývají Commonwealth. Jako by mohlo existovat „společenství“, když je vlastněno samotnou reptokrálovnou. To se nyní postupně mění a všechny tyto bývalé kolonie se stavaji samostatnými svobodnými národy. Základní požadavek pro účast v novém finančním systému Quantum QFS.
Proč myslíte, že se královna a její potomci vzdali celého svého dědictví (největšího na této planetě)?
Protože jsou poraženi, vyřízeni a skončili!
V Buckinghamském paláci nikdo nebydlí už 1,5 roku!
… nebo jinak řečeno:
Trump nyní ovládá Nový Zéland a Austrálii!
📌📌 V posledních týdnech jsme měli v hledáčku Nový Zéland a Austrálii, jejichž letová aktivita byla někdy neobvyklá.
Měli jsme pocit, že se tam z vojenského hlediska musí dít víc, než nám bylo ukázáno. Simon Parkes ve své zprávě ukázal, že obě země jsou pod správou USA a jsou tak vymaněny ze sionistických spárů Rothschildů ‼️
📌📌 A to vse nam jeste doplnuje tweet U.S.Navy, ze americke a australske lode maji spolecne „cviceni“ 😉
📌📌 Zpráva o letadlové lodi USS Vinson (CVN70) u Austrálie proste zapada. Zde dostáváme jasné signály, že tam vidíme velký pokrok, že vojenské operace postupují odpovídajícím způsobem a Australie a Novy Zeland jsou již součástí americké aliance..
📌 Preklad tweetu: #USNavy Fotografie dne: @CVN70 provádí letové operace a cvičení GQ, #USSAmerica provádí UNREP s #HMASBallarat (FFH 155) během #TalismanSabre2021, #USSSiouxCity (LCS 11) provádí letové operace zdroj
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „U.S. Indo-Pacific Command @INDOPACOM A @USairforce B-52 flies with @AusAirForce during #TalismanSabre 2021. #FriendsPartnersAllies 發 12:00 AM Aug 4, 2021 TweetDeck“
Dalsi potvrzeni toho co jsem vcera psala o Australii 👉👉 americké letectvo a australské vojenské letectvo spolecne 😉 zdroj

Šestitýdenní mezinárodní rozsáhlá operace proti pašerákům drog („operace Orion“). Zapojily se i německé úřady. Kolumbie hlásí zabavení nového rekordu 116 TUN KOKAINU. Kromě toho:

 • 69 lodí a člunů
 • tři ponorky
 • pět letadel
 • mnoho vlastností
 • 539 zatčení! zdroj

Zemětřesení v Darmstadtu! Došlo k němu dnes ráno kolem 09:35 bez jakýchkoli informací o hloubce a síle.Podle informací se epicentrum nacházelo v okrese Bessungen! Dnes ráno tam byly ve vzduchu nejméně tři vrtulníky (NH90, Chinnok a EC). zdroj

Na obrázku môže byť mapa a text, v ktorom sa píše „Köln n Bonn trurt Jena Koblenz Zw Frankfurt am Main 66 Mainz 72 rier 93 Würzburg Mannheim Saarbrücken 70 Bayreuth Bamberg 3 Nürnberg A4 81 65 Heidelberg Karlsruhe Stuttgart 。 Tubingen A35 Straßburgo Regensbur St Ingolstadt 93 Colmaro Rreisaam Freiburg im Ulm Augsburg München“
Na obrázku môže byť mapa

Ste v najťažšej časti plánu!!!… Kde sa všetko zintenzívňuje, rýchlo rastie na oboch stranách vojny… /// je to ako čelná zrážka, ktorej ste svedkom….. Extrémna duševná bolesť, ktorú pociťujeme, sa bude stupňovať>>> vakcíny sa zmenia z experimentálnych >>povinné<< …….
/// za každú cenu len odmietnite vakcíny!!!!!<<<
Musíte praktizovať svoju slobodnú vôľu… Stojte pevne v najťažšej časti boja…////

Možno si nevšimnete, že veľa ľudí, ktorí už podstúpili prvé očkovanie, sa teraz rozčuľuje, pretože im hovoria, aby si brali ďalšie a ďalšie vakcíny (v rozpore s tým, čo sa predtým hovorilo… „Vezmite si vakcíny, aby ste získali slobodu“… Teraz vedia, že to bola lož a vakcínové spoločnosti idú po ich deťoch a hovoria im, aby si dali posilňovacie očkovania…) klamstvá CDC NIH WHO atď.. Všetky propagované na udržiavanie zmeny..
Tieto príbehy sa menia každý mesiac a spiace ovce začínajú pomaly vidieť lži viac a viac<<<< nevidíte údaje, ale hnev rastie!!!! Mnohí očkovaní ľudia sú čoraz nahnevanejší a obávajú sa, že sú súčasťou agendy…
A pomaly začínajú hľadať informácie zvonka, mimo mainstreamových médií…>>> CNN newsweek atď. [msm]… Má najnižšiu sledovanosť v 21. storočí//))

Viem, že mnohí vlastenci a anoni strácajú nádej a čakajú a čakajú a čakajú a chcú dôkaz, že sa niečo deje…(mohol by som vám povedať státisíce do miliónov,, právnikov, lekárov, zdravotných sestier, bielych klobúkov, vysokopostavených úradníkov. Vojenské osobnosti, hovorcovia pravdy, podcasteri, tí všetci robia svoju časť pri odhaľovaní pravdy o podvode….. Ale väčšina ľudí chce len okamžite vidieť výsledky/potvrdenie/…
Smutná pravda je…Upozorňoval som už dávno… >>teória hier/Nashova rovnováha/blízka udalosť smrti<<< musí nastať….. Táto časť vojny/šachového ťahu je podstatná…A mnohí budú trpieť bolesťou…
Táto_udalosť bude pre svedkov mimoriadne bolestivá a budú mať pocit, že všetka nádej je stratená…
Ale v posledných záverečných okamihoch/ sa veci zmenia podľa plánu)

Táto svetová udalosť teórie hier sa musí stať!!!…
Aby ľudia na svete už nikdy nedovolili, aby lekársku tyraniu opäť ovládali svetoví bankoví majstri> a elity, ktoré ovládali a vytvárali všetky vojny a chudobu posledných tisíc rokov… Tí istí sprisahanci kontrolujú biologické zbrane, ktoré boli vypustené, kontrolujú deep state vlády, ktoré kontrolujú pedofilné kruhy, pašovanie, distribúciu a predaj drog. Siete obchodovania s ľuďmi…Táto veľká vojna, v ktorej sa nachádzate a ktorej ste svedkami, sa zintenzívni do obrovských okamihov udalostí, ktoré otestujú vášho ducha myseľ a telo až do bodu zlomu a stratených okamihov nádeje<<<<

Buďte silní, majte vieru
Pokračujte v zdieľaní informácií
Mnohé ovce sa prebúdzajú a potrebujú vaše vedomosti a súcit>>

Ste vo vnútri búrky
Muselo to tak byť

Nakoniec>>Vojsko je jediná cesta

//))) armáda nemôže vstúpiť.. Kým sa väčšina ľudí neobráti proti systému>>ds….}}, čo sa v súčasnosti deje podľa všetkých lží CDC, ktoré NIH NIAIG SEPI Gavi Pfizer GPMB WEF /facebook sociálne médiá vykresľujú> a ovce sa prebúdzajú do lží.
Viac kontroly. Hnev narastá na celom svete<< Nútené očkovanie je spúšťačom<<>prichádzajúcich<<
Zostaňte ostražití vlastenci na celom svete…Ste v najťažšej časti 21. storočia
Leto 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Ľudia na celom svete sa začínajú hnevať>. …
A ozvena sa dostáva k ušiam oviec zdroj

Prečo Trump uvoľnil vakcíny???

Ako teraz viete, deep state cabal už dávno plánovala zabiť miliardy ľudí prostredníctvom pandémie, ktorá bola naplánovaná už dávno… (môžete nájsť niekoľko zdrojov prostredníctvom lockstep>Rockefellerov plán/Gates niekoľko rozhovorov a prejavov na zníženie svetovej populácie/Georgia Guidestones/Fauci prejav, že pandémia sa blíži pre Trumpovu administratívu/všetky patenty vlastniace vírus corona(sars) atď.

Keď Trump rekordne rýchlo uvoľnil vakcíny…to úplne narušilo plány deep state cabal… (ich pôvodnými plánmi bolo zabiť a zotročiť ľudstvo prostredníctvom 5 rokov trvajúceho mučenia/úplného lockdownu/vojnového práva/psychologických operácií >[MSM] extrémne falošné pokrytie smrti po celom svete >>mockingbird<</[mali] iné plány, ako dostať miliardy ľudí do závislosti od opioidov a smrtiacich liekov (o ktorých hovorili, že budú bojovať proti vírusu), ktoré by spôsobili smrť a priviedli ľudí do ťažkej psychózy (už žiadna produkcia dopamínu/serotonínu/oxytocínu/endorfínov/)…

_druhý rok lockdownu lieky vrátane metamfetamínov (speed) nebezpečné lieky na spanie, lieky proti bolesti a 15 ďalších smrteľných liekov privedú miliardy ľudí do psychózy/smrteľnej depresie/samovrážd/ a zastavia produkciu epifýzy. Samotné drogy v kombinácii by zastavili zotavenie/sebauzdravenie organizmu a priviedli by telo do chaosu a ľahko by sa nakazilo vonkajšími zdrojmi, ako sú rakovinotvorné produkty v potravinách a jedovaté prísady vo výrobkoch, potravinách.
_počas rokov lockdownov by úmrtia z nútených liekov a psychických mučivých uzáverov a odstránenie základného ovocia, mäsa, zeleniny a obilnín zabezpečili choroby a úmrtia.

Keď Trump uvoľnil vakcíny… Zničil Molochove svetové obetné satanské plány deep state na mučenie a zabíjanie miliárd ľudí prostredníctvom systematického genocídneho programu… A deti by verejne trpeli aj legálne závislé od nútených smrtiacich liekov a predávkovania ( mučenie, ktoré by znášali, by im zabezpečilo hospitalizáciu, ktorá by vyvolala ďalšie mučenie a výrobu bolesti>>> adrenochrómu<<(konečný plán)///.

Tým, že Trump zverejnil vakcíny, čelil plánom cabaly deep state. A oni boli nútení vynaložiť bilióny po celom svete na vytvorenie vakcín… Veľká časť vakcín je [falošný] soľný roztok.. Ale aj mnohé z nich sú pravé a doplnené mRNA a smrtiacimi zlúčeninami… Preto stále chcú, aby ste si brali ďalšie a ďalšie vakcíny…(pretože stále vyrábajú skutočné mRNA , nano, vedľajšie produkty smrtiacich prísad (na poistenie chorôb a smrti a kontrolu biotechnologického inžinierstva>> v jeho prvých fázach}

Keď Trump uvoľnil vakcíny.. Polovica Trumpových priaznivcov mala tiež veľký strach z covid-19 a verila Faucimu a WHO a verila v plandémiu…Trump nemohol stratiť týchto priaznivcov (neskôr ich plán je opraviť očkovaných2022 )/

Keď Trump zverejnil vakcíny, lekárska mafia spanikárila. Neboli pripravení… A prišli o bilióny dolárov a vo februári sa svet dostal do špirály v ekonomike… To všetko bolo naplánované…. To vytvorilo vlnový efekt cez deep state peňažné linky a väzby a skryté zlato / peniaze / kryptomeny zasiahli trhy… Bola to operácia na nájdenie všetkých spáčov a zistenie, kde sú peniaze, ktoré financovali DS v mnohých veľkých krajinách.

Keď Trump uvoľnil vakcíny, hlboký štát prišiel do zmätku / paniky / a to vytvorilo toľko chýb…. To ovplyvnilo lekársku mafiu a vedeckú platenú komunitu…. A pokračuje to…Odhalenie únikov sa deje a dokonca MSM informuje o veciach, o ktorých by nikdy neinformovali minulý rok.

Keď Trump zverejnil vakcíny…. Bolo to protiopatrenie vo vojne, v ktorej ste!!!!!

Trump už dávno povedal.
„voľba je na vás“

všetko čo teraz robí je optika…. Nie je to pre vás!!! Je to pre nich!!!…. _ hrá na obe strany….
Všetko to má svoj dôvod!!!

Všetko má zmysel

Máte oveľa viac, ako si myslíte zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 03.08.2021Správy od Simona Parkesa, ktoré, ak sú pravdivé, sú bombou, ktorá by potvrdila náš príbeh na celé mesiace: Austrália a Nový Zéland budú na pokraji odchodu zo Spoločenstva národov v dôsledku straty suverenity britského kráľovského rodu. Spojené štáty by prevzali jeho správu, čo by potvrdilo víťazstvo vlastencov. zdroj Mjanmarsko: Výnimočný…
  Tags: a, na, sa, v, správy
 • 10000
  Správy 02.08.2021Podľa jedného z hlavných spojencov sa tento týždeň konali Trumpove stretnutia s "členmi kabinetu" v jeho golfovom klube v New Jersey. "Nie som oprávnený hovoriť v mene prezidenta, ale môžem vám povedať nasledovné: dnes večer by sme sa nestretli, keby sme nemali plány na skutočný pokrok pod vedením prezidenta Trumpa,"…
  Tags: a, v, na, sa, správy
 • 10000
  Správy 01.08.2021Wow. Jeden z najväčších európskych denníkov, nemecký Bild, sa oficiálne ospravedlnil za zverejnenie propagandy o falošnom víruse a poškodenie spoločnosti, najmä detí. Redaktor Bild sa vyjadruje v krátkom videu, v ktorom označuje vírus za lož. zdroj odkaz Masívny protest v Paríži. Celosvetové Veľké prebudenie. zdroj Q & A - Nanoboti…
  Tags: a, na, v, sa, správy

17 komentárov

 1. matyas

  No, tak opět děkuji za nádherné zprávy 🙂

  „Ľudia falošne tvrdili, že sa nič nedeje, zatiaľ čo naše predpovede ako celok sa všetky stali, len to nebolo vždy oznámené. V niektorých prípadoch sa veci vlečú, ale dejú sa! Je to umenie vojny. Viac dosiahnete, keď budete mlčať, keď budete odvádzať pozornosť a nebudete vždy bojovať proti nepriateľovi čelom…“

  Něco mi říká, že vím moc dobře, proč/kvůli komu jste to dal do zpráv a ještě k tomu na začátek 😂😂

  1
  Odpovedať
 2. jirik

  hodonotné zprávy, děkuji
  ***** ****
  rakovinotvorné produkty v potravinách a jedovaté prísady vo výrobkoch, potravinách.
  do jídelníčku začlenit bylinné čaje, kurkumu, černý pepř,….

  před heřmánkem smekni, před bezem klekni

  Černý bez je léčivý od květů až po kůru

  2
  Odpovedať
  • jirik

   místo černého pepře má být černý kmín (černucha setá), černý mletý pepř zvyšuje účinky kurkumy….

   1
   Odpovedať
 3. Helena Kuberová

  Len Slovensko bude zas posledné, lebo pre nikoho nič neznamená 😭😭😭😭😭😭

  Odpovedať
  • Palino

   naopak, myslím, že Slovensko je veľmi dôležité.Preto sa to u nás deje hneď za Izraelom, ktolrý už pár rokov nemal existovať, keďže bol vytovrený na 70 rokov.

   Odpovedať
   • Daniel

    Presne tak. My sme niečo ako bol Izrael za Ježišovej doby. Srdce Európy je duchovne vedúce. Preto sme tu boli ako prvé testovacie králiky a práve preto nás tu najdlhšie budú „trápiť.“ A hlavne to dovolíme..

    Odpovedať
 4. polarexplorer

  Ďakujem.

  Odpovedať
 5. Palino

  len poprosím slovo „control“ prekladať správne ako RIADENIE, nie kontrolu. Big Brother v Orwellovom 1984 kontroloval, títo riadia.

  Odpovedať
 6. pepe

  Zeby sa situacia nejak zacala obracat? Dneska som sa dostal k tomtuto:

  Cítíte to obrovské napětí, které se rozlévá po celé planetě Zemi????? A někteří lidé jsou Vám schopni naznačit či říci, že se nic neděje.

  Bylo by dobré začít tou první, která Vás připraví na další dny. Kdo je připraven, je na tom lépe než ti, kteří budou překvapeni. Pouze pro silné nervy. Tak tedy pozorně čtěte a připravte se:

  Chystá se VELKÝ biblický scénář, kde se bude předstírat, že jde o 3. světovou válku, ale ve skutečnosti se aktivují vojenské síly a pak se bombardují všechny tyto satanské luzeriánské památky. Uzavřou fondy GESARA a my, lidé, je obnovíme. UDÁLOST JE BIBLICKÁ. Jaké jsou některé z Velmi VELKÝCH (VV) satanských iluminátských památek ve světě? Q nám je ukázal. Vatikán, Buckinghamský palác, Whitehouse x 2 (USA, Německo), 3GD v Číně. Možná Cern na švýcarsko-francouzské hranici. Big Pharma ve Wuhanu = Izrael Izrael/Chazaři ovládají ČKS. Média atd. Padne 34 satanských budov a přehrad. Boží tyče/DEW WORLDWIDE Letadla a vlaky budou uzemněny a zastaveny. Světla a elektřina vypnuta Přechod na Teslovu volnou energii. Bitcoinové servery a datová centra zasaženy a nadobro vypnuty. 99,5 % kryptografie pryč = Čínské mince. Vstup ISO20022 Mince kryté drahými kovy.

  Událost vyvolávající strach z 3. světové války. Sirény atomové bomby. Událost s vodou (nyní v progresu po celém světě) Krach na burze. Globální stanné právo CASTLE ROCK -.Scénář Julian Assange. Kvantové systémy.

  Projekt Odin zapnut. Nesara/Gesara/RV. Převracení voleb prostřednictvím vojenských soudů – FISA Vojenské tribunály / přiznání / 10denní film – 3 × 8 hod. zasedání. V 10 zemích bude probíhat EBS, aby byl pokryt celý svět. Odhalení. Inaugurace IZRAELSKÝ MOSSAD ovládá SVĚTOVÁ MÉDIA z USA. V příloze je Q1871, který to nastiňuje. Projekt Odin, jak se zmiňuje Ron Code Monkeyz, je MOCNÝ PROTIDEPLATFORMAČNÍ NÁSTROJ. Projekt Odin je součástí Quantum Starlink. Naše nové Kvantové systémy mají být chráněny a to Tajnými vesmírnými programy mimo dosah Kabaly. Q2337 říká, že budou odstraněny mediální prostředky Mossadu. Myslete na lidi jako Alex Jones, Anderson Cooper atd. a také na satelity Mossadu. Izraelské zpravodajské služby – stáhněte se. (neustále jsem opakoval neúčastnit se hry, ale stát v pozici pozorovatele. Poslechli jste mě?)

  [TERM_3720x380-293476669283001] Mediální aktiva budou odstraněna. Tato část 2527 vám říká, že něco mocného se chystá vyřadit mediální satelity Mossadu. Tím dojde k výpadku médií po celém světě, Přepněte nás na Kvantové systémy. Jedná se o PROJEKT ODIN. Vše dohromady dává důvod k aktivaci vojenské EBS. Pokud si vyhledáte raketu TURKSAT, která odstartovala z USA v lednu, zjistíte, že byla určena speciálně pro VOJENSKÉ KOMUNIKACE s lidovými televizemi a rádii v AFRICE, na Blízkém východě, v Evropě a ve Střední Asii. Tato akce má mnoho aspektů. Celosvětový výpadek proudu pro přechod na energii TESLA. Vyřazení mediálních satelitů, QFS, Božích prutů na přehradách a 34 budovách a mnoho dalšího. Akce bude eliminovat 34 budov. Jsou velmi významné. Tedy Whitehouse, královské hrady, Buckinghamský palác, Vatikán, Gettyho muzeum, sídlo Playboye a jim rovnocenné. To jistě způsobí kolaps akciového trhu, stejně jako přesná kybernetika spojená s exekutivními příkazy 13818 & 13848. Všechno je to jen divadlo. (a vy máte být jenom pozorovateli. Minulý rok na jaře jsem Vám tuto větu neustále zdůrazňoval).Výměna bankovek Rothschildovy centrální banky za duhové státní dluhopisy, které jsou nyní kryté drahými kovy (nikoli ropou/válkami). Jsme ještě v pohodlí? Nebo se bojíme? Obojího trochu je normální. Trump plní své sliby. Mějte víru konsteuktivní sílu vesmíru. Ona vás v bouři utěší. Kdo viděl, že v lednu až 10 zemí najednou bylo vypnuto? Byl to test vesmírných sil? Těsně předtím se to stalo na 30 minut i Izraeli. Když dokážou vypnout 10 zemí najednou, tak není nic jednoduššího než všechny najednou. Mohou to udělat se vším všudy. Vítejte v Tesle. VÝPADEK JE NUTNÝ. Podívejte se na všechna ta globální vojenská „cvičení“, která se nyní zavádějí. Všechno se to děje přímo před Vámi. Je to největší GLOBÁLNÍ VOJENSKÁ OPERACE v historii planety Země. A vy všichni můžete být ŠŤASTNI že se jí můžete zúčastnit. Odděluje se zrno od plev, myslící od nemyslících. Za tímto účelem test inteligence = COVID a jeho následky. Přechod na Gesara/Velkolepost. Teď už jen musí sehrát falešný scénář 3. světové války, aby se rozezněly sirény v každém národním vojenském velitelském centru. To mána celé planetě ospravedlnit mnoho věcí, které se již odehrávají. Skutečnost, že bylo zavedeno vojenské právo Gesara. Tajné vojenské tribunály, přiznání atd. Popravy a mnoho dalšího. A jak to obvykle dělají všechny armády, budou pomáhat budovat nové věci. Novou lidskou společnost. Máme se tedy na co těšit.

  zdroj: Tadesco

  Dalej som narazil na tento 6h dokument, nasa historia, vsetko je uplne inak ako sa nam prezentuje, na zemi sme cca 200 rokov

  1
  Odpovedať
  • matyas

   Ale prosím vás, žádná situace se neobrací, jenom konstruktivní síly vesmíru podniknou finální tah proti zlu. Šach-mat. pepe, pamatujte si, my už dávno vyhráli, jenom si to ještě musíme prožít 🙂

   1
   Odpovedať
 7. Erik

  Uz minule ste naznacili Plochu Zem. Teraz znova. Som rad, ze ludi pripravujete na to, ze Zem je plocha.
  Ja som si robil prieskum od konca 2017 vyse pol roka kazdy den!!!! Od vtedy som presvedceny, ze EARTH IS FLAT.

  Odpovedať
 8. Monika

  Mozem sa spytat kto vystupuje pod psedonymom Princezna Romana?

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here