Správy 05.02.2021

06/02/2021

Donald Trump Jr. a Elon Musk vytvárajú novú sociálnu sieť, ktorá sa bude (predbežne) volať Trump Force One. Preto Elon Musk opustil Twitter? (Pre mňa osobne je jeho postava stále nejasná, veľmi nejednoznačná postava). Teraz vidíme pantomimu od Bidena. V skutočnosti nie je prezidentom ani nikdy nebude. Komunistická strana Číny (CPC) už bola zrušená (Ward túto správu prijal 29. januára). Sú úplne zbavení peňazí, takže bojujú tak urputne a odolávajú do posledného. Xi teraz pracuje s Trumpom na vytvorení Čínskej republiky, ktorá nebude komunistická. Putin tiež spolupracuje s Trumpom v rovnakom tíme ako Modi z Indie. Minulý víkend boli zatknutí niektorí americkí kongresmani (chce si zoznam skontrolovať so svojimi ďalšími kontaktmi). Zdroj

Pamätný štadión Roberta F. Kennedyho alebo štadión RFK je viacúčelový štadión, ktorý sa nachádza vo Washingtone v USA. Na štadión prichádza veľa autobusov. Už sme videli (https://t.me/Charlie_Ward/186), že tieto autobusy slúžia na prepravu armády do okresu Columbia. Budú tam do marca – je to úradník. Armáda riadi všetky východy z mesta, respektíve vchody. Každého dôkladne skontrolujú, skontrolujú jeho doklady. A vojenská prítomnosť v okrese naďalej rastie. Zdroj

Pentagón uviedol, že americká národná garda bude vo Washingtone tak dlho, ako to bude potrebné. Zatiaľ nie je známe, kedy dôjde k stiahnutiu armády, uviedol hovorca ministerstva obrany John Kirby.
Ako si možno pamätáte, informoval som, že niektorých kongresmanov a iných úradníkov už uväznili. Zoznam sa aktualizuje. S najväčšou pravdepodobnosťou sa práve teraz vo vojenskom okupovanom Washingtone konajú trestné tribunály. Na to je tu armáda. Tribunály pravdepodobne potrvajú do marca.
Washington je teraz skôr ako Silent Hill alebo akousi zónou súmraku.
Je veľmi dôležité si uvedomiť, že armáda NECHráni demokratov. Počas tribunálov udržiavajú poriadok. Trump riadi proces a sleduje. Pamätáte si jeho rozlúčkový prejav na letisku? „Budem sa pozerať, pozerať … čoskoro sa vrátime.“
Všetko je jasné a jasné.

Zdroj

Kto sa podpísal za Bidena?

Joe Biden (alebo ktokoľvek je za neho) trpí demenciou stredného až neskorého stupňa. Jeho manželka Jill sa mu snaží pomáhať a podporovať ho v čase zmätkov alebo iného nepredvídaného správania. Pamätajte, že plán démonokratov bol taký, že Biden zo zdravotných dôvodov opustí miesto a na jeho miesto nastúpi Kamala. Okamžite som si spomenul na jednu z predpovedí spred 20 rokov (nepamätám si, koho to bolo), ktorá hovorila o tom, že v USA sa prezidentom stane černoška a po Ameriku čaká koniec. Niečo na tom samozrejme je, ALE. Pekné ALE.
Našťastie sme na inej časovej osi. Udalosti sa vyvíjali inak, scenár sa zmenil. Trump bude prezidentom a Amerika sa znovuzrodí, rovnako ako zvyšok sveta. Možno bola v istom zmysle predpoveď správna. Ale teraz o niečom inom.
Existujú informácie, že Jill môže byť pre Joea niečo viac, než len manželka. Zasvätené osoby uvádzajú, že je kurátorkou tohto stvorenia (opäť sa musíme dotknúť témy doppelgangerov, ktorá u mnohých ľudí spôsobuje kognitívne disonancie).
Lekárnik z Missouri poslal spoločnosti The Gateway Pundit túto správu:

https://t.me/Charlie_Ward/220

„Som lekárnik z Missouri. Pred niekoľkými dňami som sa dočítal, že žiadny z výkonných príkazov Bidena neboli zverejnené vo federálnom registri. Pred niekoľkými dňami som si ich vyhľadal. Tieto výkonné nariadenia sa objavili. Avšak omylom som zistil, že jeho podpis môže byť falošný. Len som sedel a premýšľal o tomto objave s vedomím, že by si ho všimol niekto dôležitejší.
Súčasťou mojej práce ako farmaceuta je sledovať falošné podpisy lekárov a ja som som si istý, že Joeove podpisy sú falošné. Kto vysvetlí situáciu Američanom? Bolo by jednoduchšie podať žiadosť o federálny register? Domnievam sa, že je nezákonné, aby niekto iný podpisoval pečiatku na podpis právneho dokumentu (lekárnik) je si istý, že tieto podpisy dáva jeho nadriadená Jill). Videl som podpisy lekárov, ktoré sa menili na konci ich kariéry, ale nikdy za jeden rok, ako napríklad Joeove.
Ak máte kontakt s odborníkom na rukopis, môže ich požiadať, aby sa na to pozreli. Ale pozrite sa na prílohy (v ďalšom príspevku), ktoré som vytvoril, všetky zo zdieľaného prístupu. Je zrejmé, že Joe má zavedený podpis, ale posledné tri podpisy, ktoré zostali na dokumente, sú prevzaté zo samostatných výkonných príkazov, ktoré sú k dispozícii online vo federálnom registri. Je zrejmé, že podľa môjho názoru nejde o jeho podpis. Vyzerajú skôr ako podpis jeho manželky Jill. Zamerajte sa a uvidíte sami. “

https://t.me/Charlie_Ward/223

Všetky fotografie majú staré podpisy bývalého Bidena. Na poslednej fotografii jeho „nový“ podpis.

https://t.me/Charlie_Ward/250

Prvé oficiálne experimenty s čipovaním a ovplyvňovaním mysle živých bytostí sa začali uskutočňovať pred viac ako 50 rokmi. V polovici 60. rokov usporiadal španielsky neurológ z univerzity v Yale Jose Delgado demonštráciu na býčej aréne v španielskej Cordobe. Delgado vynašiel zariadenie, ktoré nazval „stimosiver“ – rádiom riadený implantát v mozgu, ktorý zachytáva nervové signály a prenáša malé elektrické impulzy do kôry. Keď Delgado vošiel do arény, pomocou červenej handry podráždil býka, aby zaútočil. Keď sa zviera priblížilo, vedec stlačil na svojom rádiovom vysielači dve tlačidlá: prvé tlačidlo ovplyvnilo kaudátové jadro býčieho mozgu a úplne ho zastavilo; druhá ho otočila a prinútila ho cválať smerom k stene.
Delgado sníval o použití týchto elektród na pripojenie k ľudským myšlienkam: prečítajte si ich, zmeňte ich, vylepšite. „Ľudstvo je na pokraji bodu obratu v evolúcii. Sme blízko tomu, aby sme boli schopní navrhnúť vlastné kognitívne procesy,“ uviedol pre New York Times v roku 1970 po pokuse implantovať svoje elektródy psychicky chorým. – Jedinou otázkou je, akých ľudí chceme ideálne postaviť? » Podobné experimenty pokračovali neskôr aj ďalšími vedcami. Informačné pokrytie vývoja má pomôcť chorým a pomôcť človeku získať nové príležitosti pre telo i myseľ a stať sa tak lepším.

https://t.me/Charlie_Ward/251

https://t.me/Charlie_Ward/252

Nádielka pizzzagate/pedogate videí od Charlieho Warda. Len pre silné povahy.

https://t.me/rytiri/939

V USA bolo aktivované „lietadlo súdneho dňa“.

Boeing E-4B Nightwatch vzlietol z leteckej základne McDill a smeroval na sever, pričom pristál na leteckej základni Wright-Patterson.

Boeing E-4B Nightwatch je skôr vzdušné veliteľské stanovište. Takéto lietadlá sa nazývajú „lietadlá súdneho dňa“ alebo „lietadlá súdneho dňa“. Sú určené pre prezidenta, ministra obrany a ďalších členov najvyššieho amerického vojenského vedenia v prípade jadrovej vojny, ak dôjde k zničeniu alebo poškodeniu štruktúr pozemnej kontroly.

Z FB, neoverené, ale potešilo by 🙂

Podobné články

 • 96
  Správy 12.02.2021Obrovská žiara osvetľuje oblohu na míle ďaleko, keď horí národný park Dartmoor.Hasiči na mieste sa pokúšajú bojovať s obrovským ohňom na Dartmoore, ktorý svedkovia označili za „biblický“Plamene naplnili nočnú oblohu jasne oranžovou žiarou, ktorú je možné vidieť až z Plymouthu a CornwalluHavarijný dôstojník národného parku odhaduje, že požiar je široký…
  Tags: a, sa, na, v, že, je, ako, správy, spravy, trump
 • 95
  Správy 09.02.2021Donald Trump založil novú webstránku, ktorá poukazuje na všetko čo jeho administratíva dosiahla.https://promiseskept.com/David Wilcock hovorí, že vojenským vodcom boli predložené zoznamy, na ktorých sa nachádzali ako plánované ciele.Zdroj Falošná inaugurácia Biden sa uskutočnila v Hollywoode dva týždne pred "live" vysielaním. Bush a jeho administratíva postavila bunkre / tunely pod vrchom…
  Tags: a, v, na, sa, je, správy, spravy, trump, q, plan
 • 94
  Správy 06.02.2021https://t.me/rytiri/1033 Trumpa komunikace-Chyby jsou vždy záměrné Trump vydal prohlášení, že si již nepřeje být součástí SAG (Screen Actors Guild), a oznámil svou rezignaci. Dnes v podstatě dal prostředníček Hollywoodu a jeho prohlášení naznačuje, že postupuje vpřed při decimování Deepstate a Hollywoodu. Trump použil T v ‚evidenT 'místo použití CED‚ evidenCED',…
  Tags: a, sa, je, na, v, že, ako, správy, spravy, trump

0 Komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.