Správy 05.03.2021

05/03/2021

V stredu 3. marca bol Washington DC Mesto duchov, v ktorom na niekoľkých miestach vyfukoval dym zo zeme.

V súčasnosti okolo celého DC nebola žiadna doprava. Zákonodarcovia neboli niekoľko dní prítomní v budovách kapitolu, Bieleho domu alebo Najvyššieho súdu. Hotely DC vraj boli rezervované, ale okolo nich nebol žiadny ruch ani autá, ktoré by potvrdzovali, že niekto pricestoval alebo odišiel. Kongres bol údajne evakuovaný (alebo pravdepodobne zatknutý?).

Z dôvodu hrozby bola inauguračná udalosť pravdepodobne zrušená, alebo viac než pravdepodobné, že to bola falošná vlajka Bielych klobúkov, aby sa zakrylo zničenie DUMBS pod vrchom Capitol. Všetky médiá hlavného prúdu informovali, že dnešný lockdown oblasti DC bol spôsobený hrozbou Trumpa a [Q] Anonových stúpencov na nepokoje v Kapitole

Podľa správ z 9. januára FBI zastavila forenznú analýzu skartovaných hlasovacích lístkov v Georgii. Agenti odobrali hlasovacie lístky tímu, ktorý už pracoval na možnom podvode. Hlasovacie lístky boli odvedené späť do skartovača, aby zničili posledný dôkaz.

Aktualizácia hlasovacích lístkov pre Georgiu: DHS sa tento týždeň pokúšala napredovať. Pred dvoma dňami FBI prišla dožadovať sa jurisdikcie. Včera 15:00 FBI prevzala kontrolu nad skartovacím nákladným autom a materiálom a nariadila, aby boli vrátené do skartovacej činnosti a skartovanie dokončené.

Celé sa to začalo tým, že si niekto najal skartovaciu spoločnosť, aby zničila volebný materiál. Tento „volebný materiál“ bol vlastne balíček plný hlasovacích lístkov a úradných záznamov z prezidentských volieb. Bola najatá spoločnosť na skartáciu materiálu.

Skartovací operátor zbadal niečo zvláštne a kontaktoval Trumpov tím v Georgii. Trumpovi ľudia sa snažili odhaliť volebné podvody Joea Bidena a celá vec im bola naozaj zvláštna. Začali preosievať listy papiera. Našli potvrdenia o tranzite zásielky súvisiace s adresami v Číne, hlasovacie lístky a ďalší materiál súvisiaci s „víťazstvom“ Bidena.

Bol kontaktovaný miestny vyšetrovateľ DHS s cieľom skontrolovať materiál a zabrániť jeho zničeniu. Spojenie s Čínou bolo dosť zvláštne a okamžite bol kontaktovaný Biely dom. O situácii v Georgii boli informovaní aj úradníci DHS vo Washingtone D.C. Ukázalo sa, že DHS vo Washingtone kontaktovalo úrad. Všetci vieme, čo sa stalo potom. To naznačuje jeden zo zdrojov.

Verte tomu alebo nie, vyšší pracovník DHS prinútil miestneho vyšetrovateľa DHS, aby od prípadu urobil krok späť. Na mieste sa objavili agenti FBI a celú operáciu zastavili. Trvali na tom, že nad operáciou majú jurisdikciu, a nariadili skartáciu zvyšného materiálu.

Niekto to celé vyfotografoval, aby dokázal úlohu Úradu pri víťazstve Joea Bidena. FBI pomohla Bidenovi stať sa našim prezidentom.

V nedeľu 21. marca „Into the Storm“ o Qanon, bude vysielaný na HBO. Trailer
Zdroj

Prečo pracujeme, zarábame si na živobytie alebo zarábame peniaze?

Aby sme mohli platiť naše účty, nevyhnutnosti, mať lepšiu kvalitu života. Čo ak sú všetky tieto veci splnené? Naša práca sa potom zameria na veci, ktoré chceme robiť. Veci, ktoré môžu VIAC zmeniť! Myšlienka zadlženia bánk sa čoskoro zmizne. To je skutočný blahobyt.

Vedeli ste, že Federálny rezervný systém nebol NIKDY auditovaný? Jediný pokus Federálneho rezervného systému o audit skončil u senátora, ktorý sa dostal k „nehode“.

V roku 1912, keď sa stala tragická udalosť Titanicu, to bolo preto, že na Titanicu bolo 6 ľudí, ktorí sa chceli zbaviť Federálneho rezervného systému a centrálnych bánk, a títo krívajúci cabali ich skolili spolu s viac ako 1500 nevinnými životmi.

V podstate sme sa stali otrokmi krívajúcej cabaly, keď sme sa narodili. Nevieme, čo nevieme.

Ich bohatstvo nestačilo, tak prečo nezruinovať a nezničiť nevinné mladé životy a zmeniť ich na ďalší biznis. Obchodovanie s deťmi predstavuje obchod za 150 miliárd dolárov a špinavé DC sa nestaralo o vaše dieťa, staralo sa len o to, koľko viac môžu na svojich bankových účtoch dostať.

Treba si položiť otázku, koľko z týchto špinavých ľudí niekedy urobilo niečo pre ľudstvo? ANI JEDEN!!! Každý zo špinavých cabal/pedowood robil iba veci, aby si naplnili vlastné vrecká a ničil životy i duše!

VEĽMI prvou agendou prezidenta Trumpa bolo zničenie obchodovania s ľuďmi. A toto urobil! Mal pred sebou obrovskú úlohu a každý z nich musel byť v kancelárii každý deň. Vrátane sviatkov! Celá jeho tvorba je pre svet a nielen pre Ameriku. Jeho plán a kroky vždy spočívali v ľudskosti a férovosti. Zdroj

Napokon aj Deep State mainstreamové médiá sú nútené informovať o neschopnosti Bidena fungovať ako „prezident“. Pozrite si tento článok v rámci Newsweek, ktorý KRITIZUJE Bidena za to, že počas najnovšej tlačovej konferencie Bieleho domu neprijímal otázky. Biely dom prerušil živé vysielanie, kde Biden povedal, že bude klásť otázky. Wow. Link

Mnoho ďalších Deep State globálnych médií informovalo o prerušení živého vysielania v Bielom dome skôr, ako Biden mohol odpovedať na otázky.

Domček z kariet DS padá dole – a POTUS ešte ani nehral svoju Trumpovu kartu. Zdroj

Pelosi a všetci ostatní členovia Kongresu už NIE sú členmi Kongresu, sú zbavení svojich práv a kancelárií spáchaním činu ZRADY.

Už nie sú zákonnými členmi Kongresu (a to nezahŕňa ani sudcov Najvyššieho súdu, ktorí sa podieľajú na vykonaní tejto zrady proti nášmu národu !!), a to vďaka oddielu 3 zo 14. dodatku. Teraz sa považujú za nepriateľov republiky, ktorí cudzej moci pomohli pri krádeži volieb. Ak ste sa dopustili vlastizrady, strácate svoje práva ako Američana. Nemáte žiadne práva. Vojenské právo vs civilné právo?

Na vojenských tribunálnych súdoch sú prípustné akékoľvek dôkazy, takže ukradnutý notebook Pelosi spolu s ďalšími 11 ukradnutými notebookmi môže byť použitý v jej vojenskom súde spolu so všetkým ostatným, čo Pelosi urobila, aby ju a ostatných zavreli na dobro.

Vojenský zákonník spravodlivosti 11.3 a 11.4 hovorí, že armáda bola povinná chrániť republiku a ústavu a potom čo najrýchlejšie obnoviť zákonnú civilnú autoritu na kontrolu vlády.

Akonáhle by sa platnými dôkazmi určilo, že hlasovanie by prebehlo opačným smerom, potom by armáda musela uznať Donalda Trumpa za zákonného prezidenta.

Ďalšie voľby by už neboli potrebné. Zdroj

Presun z mysle do srdca ako nového operačného systému sa môže spočiatku javiť ako veľmi cudzí. Ako každá iná zručnosť, zlepšuje sa cvičením.

Pomysli na to, ako sa naučiť korčuľovať. Keď sa prvýkrát začnete snažiť posunúť vpred, je to veľmi nepríjemné a mimo kontroly. Môžte párkrát zakopnúť. S praxou však nájdete svoju rovnováhu a zanedlho budete kĺzať pozdĺž a užívať si, o koľko ľahší a zábavnejší je váš pohyb vpred. Zdroj

Trump chce, aby sa ekonomika znovu otvorila do Veľkej noci.
Je to biblické. Video (Je to z minulého roka ale pravdepodobne to myslel vtedy na tento rok tak ako keď povedal že Covid zmizne v apríli) Zdroj

„Rozsiahle nebezpečné vlny tsunami“ sú možné po silnom zemetrasení o sile 8,0 stupňa neďaleko Nového Zélandu. Evakuácie nariadené. Zdroj

Ak predpokladáme, že väčšina miliardárov má na Novom Zélande bunkre, a je to známe, je pravdepodobné, že boli postavené na pobreží. Mohutné zemetrasenia 4. marca priamo pri severovýchodnom pobreží a neskôr pri zemetrasení M8.1 na severe Nového Zélandu zvyšujú pravdepodobnosť silného otriasania bunkrových systémov opakovanými silnými zemetraseniami a zaplavením vodou. To je tiež dôvod, prečo tsunami zasiahli susedné pobrežie iba veľmi slabo. Dôvod: po zničení voda prenikla do veľkých a zložitých bunkrových systémov. Inak by vlny vysoké meter zasiahli pobrežie ničivou silou, ale nestalo sa tak.
Bunkre čiernych elít / miliardárov neboli len ústraním, ale aj riadiacim centrom, ktoré ovládalo všetko na svete pomocou špičkových technológií, ako sú satelity, sledovacie systémy, komunikačné centrá atď., Aby monitorovali dianie vo svete, manipulovali atď. Ak predpokladáme, že všetky systémy zásobníkov, všetky núdzové východy (zemetrasenia 7.4 a 8.1) boli zničené, potom manažérsky tím už nie je k dispozícii, pretože zahynuli v bunkroch. To znamená, že poskokom, ako sú policajti, manažéri, vplyvní prenajímatelia alebo guvernéri miest, sa už nedostávajú pokyny. Čo to znamená? Zdroj

Mjanmarská armáda sa pokúsila stiahnuť miliardu dolárov držanú v newyorskom Fede. USA to zablokovali Zdroj

Faucimu trochu skáče hrdlo Video

DS zohrali hru, aby dostali podporovateľov Trumpa do DC, nepodarilo sa, ale to nebolo ich hlavným poslaním. Ich úlohou bolo vytvoriť myšlienku, že teroristi sú vonku a nechať svoje stráže a ploty na mieste. Všetko, čo DS robí, je v rozpore s tým, čo ľudia chcú, pretože každý deň ľudia vidia, ako [S ničí USA, pre nich to neskončí dobre. Zdroj

Polícia požaduje 60-denné predĺženie gardy na Kapitole USA Zdroj

Zopár Q dekódov na záver (bez prekladu)

Q4620 Link
Q3907 Link
Q34 Link

Podobné články

 • 10000
  Správy 04.03.2021"Počas tohto posledného týždňa zahynulo v pasci Cabaly toľko Special Ops síl, keď vyprázdňovali D.U.M.B.S. a zachraňovali deti v podzemných tuneloch a základniach zriadených iluminátmi po celom svete." Preto vlajka na Mar-A-Largo viala na pol žrde. Modlite sa, prosím, za všetkých našich odvážnych vojakov Aliancie. “ ...V pondelok 1. marca…
  Tags: a, v, na, sa, že, to, správy, spravy, trump, q
 • 10000
  Správy 03.03.2021Po Texase už aj guvernér štátu Mississippi končí s požiadavkami na rúška a sociálne dištancovanie sa; všetky podniky sa môžu znova otvoriť na 100% kapacity od zajtra. Zdroj „Trump bude vašim prezidentom dávno pred rokom 2024.“ Spoločnosť Dominion Voting Systems, ako viete, žaluje Mika Lindella s tvrdením, že spoločnosť ohováral…
  Tags: a, na, v, sa, že, to, ako, správy, trump, q
 • 10000
  Správy 02.03.2021Potom vstúpil na scénu prezident Trump a ľudia na celom svete sledovali a počúvali … tento prejav odznel pre demokratov, ktorí potrebujú jasno v tom, čo sa stalo s touto veľkou krajinou a ako ju Joe Biden zničil za jeden mesiac! Niektorí počujú jeho prejav úplne prvýkrát, takže prezident Trump…
  Tags: a, na, v, sa, to, že, správy, spravy, trump, q

0 Komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.