Správy 05.11.2021

05/11/2021

Najneuveriteľnejší šachový zápas v histórii je pripravený na záverečné odpočítavanie.

Zatýkanie prebieha, pretože tú bažinu vysušujeme. Rozumieme, že slovo „Durham“ má viacero významov a v dropoch Q sa objavilo niekoľkokrát, vrátane odhalenia, že bývalá vojenská prokurátorka Sidney Powell sa narodila v Durhame v Severnej Karolíne. Je toho súčasťou? Možno áno…

DURHAM ZATÝKA HLAVNÝ ZDROJ STEELA

A toto zatknutie je odkazom pre tých, ktorí podnecujú hnutie, aby prestali čakať a začali brať spravodlivosť do vlastných rúk. Domáci sú nepokojní a na internete som videla cielenú snahu vyburcovať ľudí a presvedčiť ich, že Plán trvá príliš dlho a nič sa nedeje a musí ísť rýchlejšie.

Odkedy si len tak vyberieme dátum a rozhodneme, že vojna sa musí skončiť podľa kalendára? Toto je najväčšia, najhoršia vojna v dejinách ľudstva a ľudia sa správajú, akoby ich nebavilo sledovať seriálový dokument a chceli sa dostať k vyvrcholeniu, ktoré ukončí sledovanie sezóny.

Sledujem tieto zločiny už viac ako desať rokov a po rozsiahlom výskume Bielych klobúkov, Plánu, vojenskej rozviedky Q, Sig-Intu, komunikátorov, Anonov, našej odrezanej duchovnosti, falošnej reality, našich priateľov hore, nemilosrdnej povahy predátorov a celého toho klbka som STÁLE za to, aby sme boli trpezliví a dovolili geniálnym mozgom, ktoré tento Plán navrhli tak, aby navždy ukončil zlo v tejto sfére a mimo nej, aby ho realizovali. Faktor frustrácie sa vymyká normálu a ja som STÁLE spokojná s tým, že robíme to, na čo sme určení; že hráme úlohy, ktoré sme prijali príchodom sem.

Nebolo už dosť očividných vojen, krviprelievania, bolesti a utrpenia? Plán bol zvážený, prehodnotený, upravený, preskúmaný pomocou technológie známej ako „Looking Glass“, dvakrát skontrolovaný cestovateľmi v čase, opravený prostredníctvom manipulácie s negatívnymi časovými líniami a preskúmaný pomocou rád mimodimenzionálnych starších a múdrych, o ktorých sme nevedeli, že existujú.

Je zrejmé, že existuje viac útočných akcií než kedykoľvek predtým a že sa vykonáva spravodlivosť, tak prečo by sme sa teraz na Zemi rozhodli prerušiť alebo neuvážene zasahovať do Plánu? Nedáva to zmysel. Sledovali sme, ako nepriateľ vyčerpal svoju muníciu a jeho zdroje sú vyčerpané. Toto je vojna.

Je bolestivé znášať tento dlhý proces, ale na základe rokov sledovania vývoja tejto vojny môžem povedať, že sme o svetelné roky vpred oproti stavu spred desiatich rokov, keď sa na verejnosti nedialo takmer nič, čo by ilustrovalo, že sa to rieši.

Ako už niektorí zdôraznili, netrpezlivé deti môžu dupať nohami a kričať, koľko chcú, ale Pozemská aliancia sa neodkloní od svojho plánu, pretože by sa tým mohla otvoriť škára pre nejakú nekonečne malú možnosť zlyhania, s ktorou sa nepočítalo pri ich starostlivom skúmaní každej možnosti, každého scenára, ktorý by sa mohol vyvinúť.

Ako nám bolo povedané, Plán nie je zavesený na časovom harmonograme, ale na harmonograme udalostí. Domino. Kým jedno nespadne, susedné zostane stáť, ale postup je zaručený – samozrejme, v pomalom tempe.

Aby sme nezabudli, Američania majú stále svoje zbrane. Veľa zbraní a občianska vojna by sa neskončila dobre. To bol celý zmysel operácie vojenskej rozviedky Q – poučiť obyvateľstvo, ktoré mohli osloviť. Už vtedy vedeli, že to bude úspešné. Veľké prebudenie. Vojenské: Spasitelia ľudstva. „Armáda je jediná cesta“. To nie sú len otrepané frázy.

Nikdy predtým nedošlo k takémuto verejnému zdieľaniu spravodajských informácií. JE to jediný spôsob. Budeme kvôli rozmaru zahadzovať päť rokov, pretože niektorí ľudia sú netrpezliví? Majú svrbivé prsty na spúšti? Myslia si, že to dokážu lepšie? Bola by som nerada, keby k tomu došlo.

Žartujeme o vidlách a fakliach, ale vážne – to by sme sa znížili na ich úroveň a oni sú na takýto druh vojny vyzbrojení oveľa lepšie ako my. Museli sme získať značný počet uvedomelých ľudí na stranu Svetla, aby sme túto vojnu pokojne vyhrali – VOJNA je kľúčové slovo. Vo vojne sú obete. Obete boli čo najviac zmiernené. Nepridávajme k nim ďalšie.

Existuje nespočetné množstvo spôsobov, ako to mohlo dopadnúť. Mnohé z nich by si vyžiadali veľké straty na životoch – oveľa väčšie, ako sme svedkami. Ak je také ťažké presvedčiť ľudí, že sú klamaní, keď majú každý deň pred očami všetky dôkazy, ako si myslíte, že by reagovali, keby Biele klobúky otvorene a okamžite zatkli Obamu, Hillary atď. v rámci očividného prevratu? Bolo by to krvavé, pretože cabala infiltrovala všetko a všade. Špióni. Lži. Utajovanie. Zrady. Nie je to dobrý plán.

Niektorí veľmi múdri a odvážni ľudia urobili čo najviac v zákulisí, tajne, aby neznepokojili verejnosť, ktorá nemá ani potuchy o tom, čo sa deje, alebo aby nezhoršili situáciu bezohľadným psychopatom, ktorí by skôr nariadili popravu, než by sa na nás pozreli.

Zlyhanie neprichádza do úvahy a my budeme musieť len vydržať a dovoliť im, aby uskutočnili svoj dôkladný plán pre najlepšie a najvyššie dobro všetkých zúčastnených – vrátane bytostí a miest, o ktorých z tohto miesta s obmedzeným vedomím nevieme. Sme takmer na prelome, takže z neho musíme vyťažiť čo najviac, pretože vieme, že odmena bude stáť za to čakanie.

Zdá sa mi nevďačné kritizovať tých, ktorí tak dlho obetovali veľa, aby nás oslobodili, a urobili oveľa viac, než si vôbec uvedomujeme.

Kým sa neskončí vojna a vojenská agresia, nebude ani NESARA/GESARA, po ktorej tak mnohí volajú. Musíme mať mier, jednotu a odhodlanie ísť novou a lepšou cestou, inak sme neukázali, že sme pripravení napredovať. Musíme urobiť Zem opäť veľkou v jej celistvosti, nie v úlomkoch. Svet sleduje, čo sa deje v Amerike a Severnej Amerike, a my musíme hrať svoju úlohu s hrdosťou a pokorou.

To, čo môžeme bezpečne urobiť, je riešiť problémy na miestnej úrovni, a to sa nám darí. Veľké prebudenie nie je len o našom fyzickom oslobodení, ale aj o našom duchovnom vývoji a vzostupe.

Myslím si, že lekcie, ktoré nám Trump a Patrioti dávali, a bolestné skúsenosti a vedomosti, ktoré sme získali, nás nielen oslobodzujú od otroctva, ale aj od blokád v prostriedkoch, ktoré nám umožnia vystúpiť do vyšších sfér.

Takto sa armáda a aj my stávame „záchrancami ľudstva“, znie moja úvaha. Čo ak o tom „film“ bol celý čas? Čo ak je to skutočne jediný spôsob, ako priniesť vzostup rase, ktorá nemôže organicky vzostúpiť kvôli manipulácii svojich utláčateľov? Čo ak je to naozaj jediná cesta von z tohto matrixu falošného konštruktu? zdroj

Prečo je nové „meta“ logo Facebooku podobné novému logu spoločnosti Pfizer a novému logu fľaše CocaCola na rastlinnej báze? 🤔 všetky tri vlastnia BLACKROCK & VANGUARD.

Spoločnosť Pfizer zmenila dizajn svojho loga, aby sa zamerala výlučne na DNA. Odklonili sa od „tabletiek“ a zamerali sa výlučne na génovú terapiu, manipuláciu s DNA a zmena ich loga to odráža.

„Spoločnosť Pfizer sa stala oveľa viac než len farmaceutickou spoločnosťou. Naše nové logo signalizuje tento posun od obchodu k vede. Odomkli sme formu tabletky, aby sme odhalili podstatu našej činnosti: dvojitú špirálu, ktorá sa špirálovito dvíha.“

Úprava a aktualizácia „kódu života“ je pre farmaceutické spoločnosti novou cestou vpred. Genetické inžinierstvo, spájanie kódu. Úprava ľudských génov. Niektorí dávajú prednosť termínu TRANSHUMANIZMUS. zdroj

Ak nechcete nový svetový poriadok, ak nechcete lekársku mafiu, globálnu vládu, socializmus, komunizmus, ak nechcete nič z toho, potom sa musíte rozhodnúť, čo chcete, a musíte sa na to začať sústrediť, pretože vy ste tvorcovia, naozaj ste. Nemôžeme vytvárať dimenzie, ale môžeme vytvárať reality. Mali by ste vedieť, že môžete vytvoriť čokoľvek, čo chcete. Takto sme boli zneužití a zotročení systémami viery, ktoré obmedzovali naše myslenie. Ak odstránime všetky technológie, ktoré dnes na planéte používame, a zameriame sa len na psychológiu civilizácie, potom sme vo väčšine prípadov uviazli na stredovekej úrovni, pokiaľ ide o spôsob, akým myslíme, ako sa k sebe správame, ako sa navzájom vnímame, ako nám vládnu vládne štruktúry a iné druhy štruktúr, ktoré kontrolujú a manipulujú ľudstvo. To všetko sa robí zámerne, aby nás udržali na dne, utláčali a rozdeľovali. To všetko sa týka ľudstva.

Tí z vás, ktorí sledujú Schumannovu rezonanciu, vedia, že 10 000 rokov bola 7,85 MHz a teraz je nová norma 23 až 28 MHz a nie je zriedkavé, že jej maximum je viac ako 200 MHz. Vždy, keď dosiahne tento vrchol, naša DNA, ktorá slúži ako anténa, sa začne zväčšovať a potom opäť zmenšovať, ale vždy, keď dosiahne tento vrchol, naučíme sa zadržiavať viac svetla. Čím viac svetla a frekvencie dokážeme udržať, tým väčší tlak je vyvíjaný na našu DNA a tá sa rozširuje. Takže vy všetci, či si to uvedomujete alebo nie, stúpate, aj keď tomu neveríte, vaše telo stúpa, pretože Zem stúpa. Zem sa rozširuje, zväčšuje, nezrúti sa, ale rastie, aby uživila viac obyvateľov. Zem s nami neskončila, nie sme jej nepriatelia.

Takže teraz sa dostávame k dnešnému stavu. Ak sa na situáciu na Zemi pozeráte ako na šachovú partiu, multidimenzionálnu šachovú partiu, pretože v tejto šachovej hre máme zložky tretej, štvrtej a piatej hustoty, takže aby sme dosiahli oslobodenie ľudstva, musíme urobiť štyri posledné ťahy. Zostávajú nám už len štyri ťahy. Temná strana, ktorá sa nechce pohnúť a nechce urobiť svoj posledný krok, ktorý ešte musí urobiť, aby sa odtiaľto už naozaj dostala, namiesto toho vytvára spúšť, ako napríklad k_ovid, Afganistan a ďalšie falošné poplachy, ktoré sa čoskoro stanú, aby vytvorili chaos a p_andémiu. A jediným dôvodom tohto všetkého je snaha oddialiť ich najnovší krok. Milujúce sily, medzi ktoré patria Biele klobúky, ľudia na Zemi i mimo nej a milujúce hviezdne národy, ich tlačia k ďalšiemu kroku a chcú, aby sa celá záležitosť vyriešila do decembra nášho času, čo je niečo skutočne úžasné. Musím vás však varovať, že to bude divoké, naozaj divoké, bude to ich pád, ktorý bude škaredý. Správcovia tejto planéty ju ovládajú už viac ako 10 000 rokov a nemajú kam ísť, doslova, pretože ak budú zbavení moci, už nebudú existovať. Plánom nie je uväzniť ich, ale skoncovať s nimi, čo si nepochybne zaslúžia.

Duše, ktoré teraz prichádzajú na túto planétu, sú neuveriteľne vyvinuté, čím myslím ich avatary. Ich úlohou je prísť a posunúť ľudstvo na vyššiu úroveň. Musíme sa postaviť za seba, musíme sa postaviť jeden za druhého a samozrejme, aj vy sa musíte postaviť za svoju slobodu, pretože ak sa nám to nepodarí, vráti to planétu o stovky rokov späť a my sa budeme musieť naďalej zaoberať týmito kreténmi. zdroj

📌Včera kolem 06:50 došlo v Polsku k zemětřesení o síle 3,6 stupně Richterovy škály.
Epicentrum se nachází poblíž města Glogow!
Jedná se o stejnou oblast jako při zemětřesení 17. října!!!
📌zpráva o zemětřesení ze 17. října: Dnes kolem 14:20 došlo v Polsku k zemětřesení.
Epicentrum se nachází mezi městy Glogow a Lubin severozápadně od Vratislavi. Jeho síla je udávána jako 4,3 stupně Richterovy stupnice a hloubka jako 10 km. Zajímavé je však opět umístění: Berlín a Oděsa jsou nám dobře známé – DUMB! zdroj


Mr Pool nove zpravy……. sledujte obrazky a zapojte logiku a intuici 😉 zdroj
1133 👉 Military Time

 1. 404 👉 Error
 2. hourglass
 3. Funny Money: Policie varuje před přesvědčivými falešnými padesátidolarovými bankovkami nalezenými v okolí města Georgia
 4. erehT tsomlA erA ruoY 👉👉 Your Are Almost There 👉👉 Už jste skoro tam


poslechnete si 👇….Nemci se shoduji 👉 urcite to cviceni nebylo 😉
Občas jsme to slyšeli, ale nikdy ne tak pozdě a tak dlouho. Ve Šlesvicku se dříve nacházela kasárna, která však byla před několika lety zrušena a od té doby je oblast zastavěna obytnými domy. Výstřely byly dnes slyšet více než dvě hodiny, ve stejnou dobu z Jagela startovaly stíhací letouny.
…v podzemí se nacházejí entity, které rozhodně nebylo tak snadné porazit. Mimochodem, letecký provoz v Mohuči je v současné době v noci nezvykle silný. zdroj

Na povrch vypláva bezuzdné sexuálne zneužívanie zo strany OSN a UNICEF. zdroj

Kolumbijský gang predával deti na satanistické rituály a adopciu homosexuálnym párom v Európe. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Odseknutie hlavy hydry - O Trumpovi, tíme Q, NSA, JFK Jr. a čistení bažiny - (1. časť)O zvrhnutí sprisahania napriek všetkému - Trump, NSA, Tím Q a JFK Jr. Donald J. Trump nechcel byť prezidentom Spojených štátov. Povolal ho tím Q a Pozemská aliancia (EA). Potrebovali človeka, ktorý nie je súčasťou Deep State a ktorý by si mohol zaplatiť vlastnú kampaň. Trump nechcel kandidovať. Keď sa…
  Tags: a, sa, je, v, to, na, správy
 • 100
  Súhrn starších správ (15.08.2021)Nedávno sme zistili, že Kvantový počítač (QC) zaznamenáva a archivuje každú konverzáciu uskutočnenú prostredníctvom elektronickej komunikácie a hlasových rozhovorov od jedného jednotlivca k druhému. Čo je to však tento počítač a prečo je práve teraz rozpútaný proti Deep State...
  Tags: a, v, sa, na, je, to, správy
 • 100
  Najväčšia bitka v histórii: Svetlo vyhralo! (1. časť)Informovaní ľudia, ktorí si urobili prieskum, poznajú časť tohto príbehu, niektorí ho poznajú takmer celý. Ale pre širokú verejnosť bola „najväčšia vojna v dejinách“ utajovaná až do tohto EBS (Emergency Broadcast System), ktorý bude zverejnený. Aliancia zverejní hrozné zločiny proti ľudskosti. Falošné médiá hlavného prúdu kontrolované temnými budú zrušené. Áno,…
  Tags: a, v, sa, na, to, je, správy
Subscribe
Notify of
guest
23 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
jirik
jirik
2 years ago

Sehráno podle tajné nahrávky

[video src="https://videos-cloudflare.jwpsrv.com/618582de_b525d7067a22e22c6f70c0e74c206ca355c67294/content/conversions/CMPirUvr/videos/MN5WE2by-32539417.mp4" /]

Tak to je bomba. Například od času 11:20
B – nám nic jiného nezbývá, ne? Ty lidi vystrašit, nic jiného nám nezbývá
S – No, ale já už nevím, jak je vystrašit
B – No tak já je vystraším, ale vy mi to musíte říct jako…

Jana
Jana
2 years ago

Vďaka 👍😘

Peacemaker
2 years ago

už začínate byť ako tadesco že mažete komenty ? 😀 nebodaj som sa trafil ? 😀

tauri
tauri
Reply to  Peacemaker
2 years ago

Tobě ho někdo smazal?
Předtím jsem tu od Tebe nic nezaznamenal..
Zatím mi tu ani jeden daniel nesmazal…
A jsem rád, že to tu nikdo nemoderuje a každý si tu může slušně vyjádřit svůj názor, který na tadescu už teda dávno není…
Lidi už se bojí vyjádřit svůj názor, proto už tam ani nepíšou, nebo jim byl zrušen účet..
Což je uplně stejná cenzura, jako jinde na webech. Akorád, že jsou kamenování za to, že nesdílí názor danného webu.
A kdo nesdílí názor toho webu, je odpálen, že nevěří jen sám sobě…
A nebýt toho, že lidé pochybují, tak se učí myslet svoji hlavou a taky ověřovat si fakta, ale to dannému webu nelze vysvětlit.
Raději napadnou člověka, než aby ho nechali vyjádřit vlastní názor…Jenže když se chce někdo chovat sluníčkově, zase se jen přetvařuje a vlastně zapírá sám sebe a svůj názor, který tak cítí.
Sluníčkové lidi jsou stejně zaslepení, jako ospalci..protože obě skupiny odmítají realitu…

alan
alan
Reply to  Peacemaker
2 years ago

Ja som si vsimol, ze na tadescu ludia, ktori sa nebali vyjadrit svoj nazor a boli tiez kriticki uz nie su.
Boli to ludia co sa dali citat a citil som z ich komentarov ze nie su vobec spokojni s tym co tam RENE KOUKAL alias
„to mas marny“ spolu s yeb…tym carstenom a sprostou terezou dokazuju.
A to radsej pomlcim o servilnosti tych hlupakov tam. Napr. taky polarexplorer :)))))

K clanku,
toto je zatial najlepsia a najpravdivejsia vec aku som kedy cital. Pre mna nic nove, lebo taky isty nazor mam uz dlho,
ale dobre, ze sa to objavilo. Citujem:

„Ak odstránime všetky technológie, ktoré dnes na planéte používame, a zameriame sa len na psychológiu civilizácie, potom sme vo väčšine prípadov uviazli na stredovekej úrovni, pokiaľ ide o spôsob, akým myslíme, ako sa k sebe správame, ako sa navzájom vnímame, ako nám vládnu vládne štruktúry a iné druhy štruktúr, ktoré kontrolujú a manipulujú ľudstvo. To všetko sa robí zámerne, aby nás udržali na dne, utláčali a rozdeľovali. To všetko sa týka ľudstva.“

tauri
tauri
Reply to  alan
2 years ago

alan:
To já si zase carstena vážím, ale zkrátka nevím, co se tam děje a proč vyhodili zrovna ty lidi, který nikoho ani neuráželi a měli jen jiný názor. Jenže to se už ani nedozvíme a je to vlastně jedno…
To pominulo a musíme se soustředit na to, co má smysl a přitahovat k sobě lidi, kteří se nebojí slyšet pravdu, ale i odmítají hrát si na něco víc a druhé potlačovat. Ono je dost těžké najít takové lidi, kteří nejsou sluníčkový a zase, aby nebyli jen destruktivně naladění, protože s nimi taky není k žití. Když koukám na nějaká videa, kde jsou nějací duchovně založení lidé, taky mi nejsou sympatičtí, protože mají spoustu bloků, které neřeší, ale mluví, jakoby byli osvícení.

Ano souhlasím, pokud odstraníme technologie, co vlastně lidi umí..? Co vlastně chtějí umět?
Pokud vezmem mladým lidem telefony, dokáží myslet svojí hlavou a něco vyrobit, nebo opravit? (jen upřesním, sám jsem „mladý“)
Dokud denně neudělají desítky fotek na toaletách a nebo fotky jídel, jakoby nebyli..Takže je fajn, že nám mimozemštani dali technologie, ale to je to samé, když dám děcku do ruky pistoli, ať si hraje…
Lidi zkrátka měli ještě zůstat v jeskyních, protože jejich duše nejsou připraveny vážit si toho, co dostali a to nejsou technologie, ale i život obecně. Ženy obecne zlenivěly a podívejme, kde jsou…žena už se ani neumí postarat o dítě a je ráda, že se ho zbaví ať je ve škole a dusí se rouškou..Těch, kteří za ně bojují by si měl muž vážit..teda pokud se k muži chová slušně a je samostatná.
Takže dokud lidi nebudou brát v potaz, že tu jsme jeden pro druhého a zároveň každý za sebe, tak lidstvo se nikdy neosvobodí. Oni pořád myslí, že chlapi tu jsou od toho, že jim musí platit dovolené, výdaje a jiné potřeby..A u žen to vše začíná, protože tam začínají války a muž na to přistupuje…Protože žena je JIN a to je příjmutí..příjmutí života.
Z pohledu vyššího uvědomění je jedno, zda je duše muž/žena. Konstruktivní/destruktivní enrgie..tam prostě je.
Až jen z pohledu 3D se vše dělí na muž/žena..konstruktivní, destruktivní..
Ve výsledku harmonine, rovnováha je řešení, onen střed.
Každý pak je svým bohem…

Takže na druhou stranu je fajn, pokud se to tu vylidní, protože kdyby tito lidé dostali vše zadarmo, bez přemýšlení a bez toho, aby to brali jako dar a že pro to někdo něco musel udělat, obětovat, tak jim to do ruk nepatří a musí si to vyžrat a pochopit cenu věcí, ale i cenu života..Životem to začíná, věcmi končí. Bohužel pro nás, že jsme nuceni si to „vyžrat“ i s nimi.
Tak se jen vracím k otázce, co je význam slova destruktivní či konstruktivní z hlediska toho, jak to lidi chápou?
Pokud se budou lidi bez rozmyslu množit, je to ještě konstruktivní, nedo už destruktivní část?
Pokud destruktivní lidé zničí lidstvo, pomohou vlastně planetě, nebo ji ubližují, protože zabijí vše živé..?
Řekl bych, že vše, co vybočuje z harmonie je destruktivní a čeho je moc, toho je příliš..

Kajuli
Reply to  tauri
2 years ago

Tauri, víš proč většina žen chce bohatého manžela? Ne proto aby se válela na gauči a nic nedělala, ale proto, že když otěhotní a má děti , potřebuje , aby se o ni někdo postaral.Protože pokud sis nevšiml, žena dává život dítěti, ona ho musí mít stále u sebe a kojit ho, aby mělo tu nejlepší imunitu pro celý budoucí život, ona je s dítětem doma, když je nemocné, ona je tím, kdo dělá veškeré domácí práce včetně vaření, bohužel, pořád muži chtějí servis, jako tomu bylo u jeho maminky. Když chlap žije sám, dělá si všechno sám(?), ale většinou si zaplatí uklízečku( nebo tam má bordel) a chodí na obědy do restaurace a nebo k mamince !!! Když se ale sestehuje s partnerkou automaticky jí všechno uklízení , praní, žehlení jeho košil hodí na hlavu. A podle tvého názoru by ona po něm neměla nic chtít, když ona dělá práci i za něj v jejím volném čase? Osobně si myslím, že chlap, který neumí ženu podpořit a postarat se o ni, když s ní má dítě( protože ona se nemuze zaroven starat o decko a finance) , tak takovej chlap je jí k ničemu, akorát má dvakrát víc prace a nic z toho nemá a proto ty vztahy končí, protože dokud muži a ženy nepochopí co znamená VZÁJEMNE SE DOPLNOVAT a nežít na ůkor druhého , co se týká energie v jakékoliv formě, nebudou vztahy fungovat. Upřímně se těším na to a doufám, že se toho dožiju, že lidé nebudou ovládáni penězi. Jak skvělá představa. Uvidíme potom, jak to které pohlaví bude zvládat.

tauri
tauri
Reply to  Kajuli
2 years ago

kajuli:
Přesně to je ono, mít bohatého manžela…Oni nechtějí normálního, ale bohatého, protože to chce většina žen, tak proč ne já?
Většina žen je s dítětem doma 3-4 roky, jenže pak hned chtějí druhé, takže 6-8 let. Takže chlap musí živit a dělat za 2-3, aby uživil rodinu a postavil barák. Vážně ti to příjde málo?
Vážně ti příjde v pohodě, že muž tohle musí podstupovat? Muž má semeno, které se rozpustí v ženském vajíčku a vznikne dělení. Tam vzniká život díky oběma..
„žena dává život dítěti“ nepřipadá ti sobecké, že jen žena dává život dítěti? Muž u toho nebyl? Muž neživí rodinu? Nebýt muže, asi by nepřežilo ani dítě, ani ty, protože byste neměli kde bydlet a za co žít.
Tak si to prosím neber osobně, ale stále jsou v tom dva a ne jeden…A bohužel, jeden musí nosit dítě..příroda to zařídila tak, aby lidi byli spolu a ne každý za sebe a přesto si toho neváží a berou to jako nutnost, samozřejmost.

Stále slýchám od žen, co toho mají a co dají práce děti..A víš co? Já jen vidím povětšinou nevychované děti, které mohou vše, protože otec dělá přesčasy a matka dětem dovolí vše. Pak příjde občas zlý táta a zakáže tohle a tamto a děti se upnou k matce, protože je hodnější a vše jim dovolí..
Ne skutečně je to o obou a i žena má chodit pak do práce a podílet se na chodu domácnosti..
A jasně, je spousta chlapů, kteří si neumí ani uvařit jídlo, vyprat věci, přitom pračka dneska vše umí, že tak co je natom těžkého. Ale pokud obě pohlaví si přestanou měřit „pinďoury“ kdo je víc, tak skutečně tu nebude harmonie..I žena má v sobě mít mužskou energii, aby si dokázala něco opravit a nastavit dětem hranice..Muž má mít i v sobě ženskou energii, aby měl smysl pro cit a empatii..Aby dokázal mit po práci pořádek a nemusela to uklízet žena či pomohl ji s nádobím..A pokud si budou vypomáhat oba dva, kdy žena se naučí mužské práce a muž ženské, mělo by jim to šlapat..Teď si řekneš, ale k čemu by mi pak takový muž byl?
Tady nejsme, aby nás vyplňoval partner a byl tu nuceně pro nás..Dva jsou spolu, protože chtějí a ne že musí..V tom je ten rozdíl, kdy oba partneři jsou soběstační, ale vycházejí spolu..Pak jsou tu další, co očekávají, že každý má své povinnosti a místo…Nee to je karma a nucené žití.
Tohle je jen vštěpené myšlení, které se předává z generace na generaci..
Ano, jsou větší proporce, kdy žena má smysl pro cit a muž smysl pro tvoření a těžko si představím ženu, jak opravuje motor u auta..muž má sílu a žena jiné přednosti, ale každý by měl dělat, co zvládá a nebýt partnerovi na obtíž.
Ale skutečně to není o penězích..Soběstačná žena neprahne po muži, co má balík peněz. To dělají jen ženy, co sami nemají cíl a nic moc nedokáží, tak to chtějí po druhých. A jen těží z muže, který dělá za x lidí, aby jim plnil sny, protože je ten, co má přece větší svaly..
Narazil jsem na ženy, které chtěly přesně takové a víš ty co? Když žena očekává peníze, muž loajální chování a věrnost. Jenže pak mnoho žen neudrží nohy a chodí jinam, protože muž jen vydělává a žena je vlastně nespokojená, protože muž večer nemůže, nebo je pořád v práci. Pak je tu mlácečka…ten chlap mlátí ženy, protože když ona chce peníze a muž nedostane, co chce za ty peníze tedy, pak to bere násilím…A věř mi, spousta žen nechce normálního muže, protože s nim není sranda a bojí se, aby zabezpečil rodinu..Proto raději pracháče, který je občas seřeže, nebo nechá s dětmi a pak platí raději alimenty, ale ženy mají stálý příjem.
Proto říkám, je dobrý zlatý střed..Nikdo neví, jak dopadneme za měsíc, půl roku. Pracháč se chová tak, že většinou škube druhé, to proto má většinou hodně peněz a nebojí se jít za hranice. A i z pracháče může být chudák a to ho pak necháš? Pokud už tak vydělává i slušně, jako programátor, většinou pro to musel i mnoho udělat, ale co vlastně to samé udělá žena? Umí vydělat tak, jako on, aby to bylo vyrovnané i kdyby neměli děti? Dokážeš mi teďka říct, dokážu brát stejně, jako chlap? pokud teda toto žádáš, mela by jsi to samé nabídnout i jemu 🙂
Já ale chápu, že žena hledá někoho, kdo je nenechá ve štichu…ale když tvýho pracháče srazí auto, bude na vozíku, kdo se pak o děti postará? Dokážeš vydělat to samé i ty? Pořád je to o vzájemnosti..Pamatuj, když něco chceš od druhého, měla by jsi mu to samé nabídnout i ty..Mnoho mužů není zas tak špatných a vše skutečně není jen o penezích..to je zase jen strach. Kolik dětí žije v přepychu a jsou nevychované a kolik je z normální rodiny a jsou hodné, protože si váží mála a nechtějí stále víc..

tauri
tauri
Reply to  Kajuli
2 years ago

Věř mi, že Tě chápu a spousta toho jsou bloky z dětství a to, že člověk hodně očekává nejdřív od druhých a pak až se možná zapojí sám. Víš, jak pro mě bylo těžký přestat čekat věčně na druhé a začít nejdřív u sebe? Rozhodně nejsem dokonalý! Nemám každý den náladu dělat vše a taky dokážu být lenoch, protože raději dělám v hlavě, než rukama těžkou práci. Ale kdyby začal každý u sebe jako první, řešit otázku peněz, nebo zabezpečení bude nepodstatné, protože většina lidí to bude mít zvládnuté a není třeba to řešit. Pak si člověk váží toho, co má. Pamatuj, že tady nejsme od peněz, ale dokázat žít s druhým, jít kupředu a pak až peníze, které si do hrobu nevezmeme..A pokud je slušný partner i partnerka, děti budou slušné taky a nebude třeba je stále hlídat a věčně jim něco vysvětlovat a říkat, protože dítě si na to příjde samo a ví, že má být slušné..Jenže spousta žen dětem nevěří a myslí, že jsou hloupé a pořád jim musí něco vysvětlovat…
Dítě to vnímá a začne věřit, že je hloupé a tak se tak chová.
Ale to bych to tu zaspamoval…Každý, ať si na to příjde sám, protože i když to vysvětlím, kdo není připraven stejně nepochopí a musí si to prožít na vlastní kůži.

Pavla
Pavla
Reply to  Peacemaker
2 years ago

Ano, zde se komentare nezverejnuji, zvlaste ty, které jsou jineho nazoru.

polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

rudo
rudo
2 years ago

nam nazoaj nezalezi na tom kedy ukazu zatknutie a popravu HITLERY co OBOMBU
kludne nech to odkladaju roky

ale uz davno mohli zatknut CAPUTOVU LENGVARSKEHO KRMERYHO
to by nijako ozbrojenych amikov nedohnalo do obcianskej vojny

zastavenie zapichavania v malej krajine v europe by nevyprovokovalo cabalu rozhadzat atomove bomby kade tade po svete

pre maly oddiel SHAEF by to bola oddychova dovolenka na prekrasnom Sloviensku

tauri
tauri
Reply to  rudo
2 years ago

rudo:
Ale co s tim naděláme? Možná, že kdyby řekli lidem, kolik jim zbývá života, že se nechali zaočkovat, tak by hned většina „prozřela“, ale takhle mi příjde, že už kdo chtěl, uvědomil si, co se děje..zbytek je stejně ztracen a jen do protahují.
Vidíme sami, že generální stávky s politiky nic nedělají.
Zůstat doma? A kolik lidí tohle udělá, když mají hypotéky a v hlavě vymalováno?
Jukni na tohle videjko..
Paní z letadla odmítá sedět vedle neočkovaného samozřejmě pilot to bravůrně zmáknul.
https://gab.com/TommyRobinsonOfficial/posts/107213117590512963

tauri
tauri
2 years ago

Ještě video o tom, kdo ovládá svět, korona atd.

„Monopol – dokument, který fakticky ukazuje, jak vlastně funguje svět, a kdo ho řídí. Uvidíme, kdo vlastní akcie největších společností na světě, ke komu všemu to vede, a jak vše je na úrovni elit propojené“

jirik
jirik
2 years ago

RUSKO: 20.‒21. října 2021 proběhla v Petrohradu vědecká konference, jejíž první část měla název „Zdravotní a politické zvláštnosti vakcinační prevence covidu-19 v Rusku“. Konference se zúčastnili vědci a zdravotníci nezávislí na světovém fašismu.

Citace z usnesení vědecko-zdravotnické konference:

Konsolidovaný, ale legitimní ODPOR vůči nemorálnímu a transhumanistickému pošlapávání práv a svobod obyvatel Země malou skupinou globalistů, která cynicky využívá jí vyvinutý mechanismus biologického a informačního terorismu, SE MUSÍ opírat o pevný vědecký základ, přesnou argumentaci a názory autoritativních profesionálů. Jedině to nám umožní vyvrátit vymyšlená obvinění, vznesená na naši adresu médii masové dezinformace, a v dostupné formě podat osvětu obyvatelstvu států, které byly podrobeny hybridní intervenci, a mobilizovat a zkorigovat sílu veřejného mínění správným směrem.

Účastníci konference dospěli k závěrům: 11. března 2020 předseda Světové zdravotnické organizace (WHO) Tedros Ghebreyesus jménem WHO vyhlásil pandemii, přestože k tomu neměl kompetenci. Zavedení termínu „pandemie“ nebylo z právního pohledu stanoveno předpisem (reglementováno) a nepředpokládá přijetí dalších zvláštních opatření. Epidemické prahy nebyly překročeny, a epidemie nebyla deklarována. Opatření proti zvýšenému výskytu infekčního onemocnění a úmrtím, které způsobilo, byla a jsou:

1) vědecky nepodložená;

2) převážně chybná, neodpovídající mezinárodní a domácí legislativě jednotlivých zemí;

3) porušováním práv a svobod občanů a ohrožování jejich životů a zdraví.

Fakticky všechno, co se děje pod záminkou existence pandemie a epidemie covid-19 je podvod a šarlatánství v celoplanetárním měřítku. Tyto aktivity podle našeho názoru vyžadují podrobné prošetření mezinárodním trestním soudem ve prospěch budoucích generací.

Masové PCR testování k detekci nakažených SARS-Cov-2 se ukázalo jako nedůvěryhodné a je nevhodným způsobem identifikace infekčních pacientů s covid-19, protože toto onemocnění je způsobeno virem RNA s krátkým řetězcem a naproti tomu metoda PCR testování byla vyvinuta pro viry RNA s dlouhým řetězcem.

VELKÁ VĚDECKÁ KONFERENCE PROTI FALEŠNÉ COVIDOVÉ PLANDEMII, PETROHRAD 20.‒21. ŘÍJNA 2021

jirik
jirik
2 years ago

Antikoncepce se nebojí, vakcíny ano
„Někteří lidí jsou pěkní k….i,“ neudrží se 73letý Josef Durstin z Jablunkova, když má říct názor na neočkované sousedy. Štvou ho mladí i staří odmítači. „Bohužel, nepřesvědčil jsem ani svoje děti a teď dcera dostala covid.“ Vakcínu proti nemoci COVID-19 považuje za bezpečnou. „Mladé holky nemají problém s antikoncepcí, i když na tyhle prášky občas také někdo doplatí. Proč tedy mají tolik obav z vakcíny,“ kroutí hlavou. A dodá, že bezpečný sex si vzít nenechají, na bezpečí seniorů ale bezohledně kašlou.

Kolem vývěsky jablunkovské pohřební služby právě vede bicykl 48letá Marta K.: „Dokud mě k očkování nedonutí nějaký policajt násilím, píchnout si to nenechám. Začíná to být zase jako za komunistů, já si to ještě docela pamatuji. A přitom je ta vakcína k ničemu.“ Chvíli oponuji, že vakcína už prokazatelně zachránila nejednoho starce, což je přece krásné. „To není pravda. Teď na covid zemřeli tři staří lidé z Jablunkova a všichni byli očkovaní. Vakcína je k ničemu,“ stojí si za svým 48letá žena.
https://cnn.iprima.cz/hon-na-neockovane-je-hnus-rikaji-tvrdohlavi-gorale-z-beksyd-proc-odmitaji-vakcinu-50459?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_id=14142880

tauri
tauri
2 years ago

Zkus poprosit daniela, proč tomu tak je, popř zkusí opravit chybu. Aby se tu neházelo něco na člověka, který za to třeba nemůže.
Ale jak říkám, mazání komentů, které jsou slušné, pouze nesdílí názor autora, je cesta do pekel a každý by měl právo vyjádřit svůj názor, který nemusí zrovna kdekdo příjmout.

Nemysli si, někdy mé komenty mohou odradit taky spoustu lidí, protože zrovna nezvedají dobrou náladu..ale to je tím, že ze všeho nejsem hned vyplesklý a není všechno zlato, co se třpití. Kor, když jsme ve válce a nejednou jsem se spálil, že jsem se nechal unést i svými emocemi a občas jsem chtěl vidět věci lépe, než byly, za což jsem zaplatil…Taky jsem napsal několik věcí, které se splnili, ale lidi si toho ani nevšimnou, protože se snadno zapomíná a ne každý chce reagovat a když člověk napíše onu věc, tak je popř. ukamenován, že takovou budoucnost tam nechtějí, popř. že si ji lidi zbytečně přitahují.
Je věc vidět takovou, která je z globálu „danná“ pro to, aby se lidi něco naučili…to mnohdy ani změnit nelze, protože ta budoucnost se změní tehdy, až pokud si člověk-lidi uvědomí onu chybu. Bez toho uvědomění je to jen o opakování danné chyby, sledu událostí, tak, aby to člověka konečně prásklo do hlavy..Proto se dějiny opakují, protože lidé se stále odmítají ponaučit a stále poslouchají druhé, namísto sebe. Jenže pokud někdo odmítá makat na blocích, je pak těžké se rozvíjet..
A jak z toho a myslet za sebe? Nechejme druhým svobodu a sami ji získáme. Až lidem dojde, že co děláme druhým, necháme dělat sami sobě, že vše je propojené, tak pak se pohnou dál..Zatím věří iluzi oddělnosti. Žijeme v zrcadlech, zrovna dokonce aluška na to měla nějaký článek. Vše už máme uvnitř, jen si to uvědomit a přestat to hleda v druhých.

jirik
jirik
2 years ago

Jak pořádně potrápit KHS a policajty
5. listopadu 2021 | Blog
Včera jsem měli s našimi novými báječnými přáteli kreativní podvečer. Napadla nás taková pěkná taškařice vhodná pro každého, kdo chce pomoci v boji za svobodu tím, že zahltí strážníky a báby z hygien tak, aby nemohli už vůbec nic dalšího dělat.
Rouška jako biologická zbraň
Už jsem o tom psala dřív, ale dnes je to vzhledem k chování policajtů a městapa aktuálnější. Jistě víte, že každý odhozený respirátor nejen že ničí životní prostředí, ale také obsahuje celou řadu děsivých patogenů. Proto volejte fízly pokaždé, když na nějaký natrefíte a žádejte, aby ho předpisově zklikvidovali jako nebezpečný odpad. Nemůžete přece připustit, aby si s tím hrály děti. Musíme myslet hlavně na děti!
Policie radí: Co dělat při nálezu biologicky nebezpečného materiálu?
V případě, že občané někde zahlédnou tento nebezpečný materiál, neměli by ho sami z důvodu vlastní bezpečnosti vůbec sbírat, ale neprodleně zavolat na linku tísňového volání 156. Strážníci jsou vybaveni technickými prostředky, mají speciální sběrné mini boxy, ve kterých jsou pak nalezené injekční stříkačky předány k odborné likvidaci.
Udávejte sami sebe!
Já vím, že jste určitě nedbalí. Prostě se vám tu a tam stane, že vám respirátor, který jinak nosíte řádně utěsněn, aby ani kousíček virové RNA nepronikl tam ani ven, sklouzne z nosu nebo vám třeba praskne gumička. Neštěstí je na světě a vy jste spáchali hrozný přestupek. Ohrozili jste zranitelné seniory! Zemře babička i koťátko!
Nedá se svítit, je na čase sám sebe udat KHS a žádat prošetření přestupku. Vtip spočívá v tom, že se KHS musí každým podnětem zabývat. Kdyby na to náhodou nebrali zřetel, bombardujte je stížnostmi na pochybení úředníků, kteří řádně nestíhají rouškové přestupky.
Upozornění: To druhé je spíše fór, ještě byste ty KHS hajzlbáby doopravdy naštvali a ony by vám vážně pokutu uložily. Nezapomínejte, že za špatně nasazený náhubek je možné uložit pokutu do výše 3 míčů. To nechcete. Nicméně první nápad vtip není. Potrapte ty chudáky v uniformách, kteří se k vám navíc musí chovat slušně. Vždyť jste jen mimořádně dbalí a odpovědní občané, kterým tak moc záleží na druhých.

Jak pořádně potrápit KHS a policajty

jirik
jirik
2 years ago

Generální ředitel společnosti Pfizer zatčen, obviněn z podvodu

Generální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla byl v pátek ráno zatčen ve svém domě na bohatém předměstí Scarsdale v New Yorku FBI a obviněn z vícenásobného podvodu. Bourla je ve vazbě, zatímco čeká na jednání o kauci. Federální agenti v jeho domě a na mnoha dalších nemovitostech, které vlastní po celé zemi, provádějí příkaz k domovní prohlídce .

Albert Bourla čelí obvinění z podvodu za svou roli při klamání zákazníků ohledně účinnosti „vakcíny COVID-19“. Pfizer je obviněn z falšování údajů a vyplácení velkých úplatků. Podle agenta FBI, který mluvil s konzervativním Beaverem , Pfizer lhal o účinnosti vakcín a uváděl zákazníky v omyl ohledně vážných vedlejších účinků, které vakcíny mohou způsobit. Pfizer je obviňován z toho, že vládám a mainstreamovým médiím doplácí, aby mlčely.

https://beforeitsnews.com/eu/2021/11/ceo-of-pfizer-arrested-charged-with-fraud-media-blackout-2678929.html

jirik
jirik
2 years ago

Generální ředitel společnosti Pfizer zatčen, obviněn z podvodu

Generální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla byl v pátek ráno zatčen ve svém domě na bohatém předměstí Scarsdale v New Yorku FBI a obviněn z vícenásobného podvodu. Bourla je ve vazbě, zatímco čeká na jednání o kauci. Federální agenti v jeho domě a na mnoha dalších nemovitostech, které vlastní po celé zemi, provádějí příkaz k domovní prohlídce .

Albert Bourla čelí obvinění z podvodu za svou roli při klamání zákazníků ohledně účinnosti „vakcíny COVID-19“. Pfizer je obviněn z falšování údajů a vyplácení velkých úplatků. Podle agenta FBI, který mluvil s konzervativním Beaverem , Pfizer lhal o účinnosti vakcín a uváděl zákazníky v omyl ohledně vážných vedlejších účinků, které vakcíny mohou způsobit. Pfizer je obviňován z toho, že vládám a mainstreamovým médiím doplácí, aby mlčely.

https://beforeitsnews.com/eu/2021/11/ceo-of-pfizer-arrested-charged-with-fraud-media-blackout-2678929.html

jirik
jirik
2 years ago

Kdysi jsem viděla zajímavou přednášku od Robina Kopeckého o tom, jak snadno slepá víra dokáže obhájit jakýkoli výsledek jako jasný a nezpochybnitelný důkaz boží existence.

Znělo to nějak takto – vrahoun vystřelí na papeže Jana Pavla a naprosto cokoli pak následuje zcela jasně a nevyvratitelně potvrdí boží sílu, která ovládala kulky i ruku střelce. Pokud by se střelec do papeže netrefil, je to důkaz toho, že boží síla kulku odvrátila. Kdyby střelec papeže přeci jen zasáhl, ale způsobil mu jen lehké zranění, tak je to jasný důkaz, že boží síla ovlivnila let kulky a zachránila papeže před těžkým zraněním nebo před smrtí. Při těžkém zranění by pochopielně bylo jasně prokázáno, že bůh papežovi zachránil život. Při těžkém a navíc i mrzačícím zranění to je vliv boží síly, která chce ukázat, jak papež překoná těžkou zkoušku a zůstane naživu. A kdyby kulka Jana Pavla zabila, je to důkaz boží síly také, protože se papež alespoň nemusel trápit kvůli těžkému zranění nebo zmrzačení.

Při rozhovoru o experimentální covid vakcinaci dnes u řady lidí narážíte na velmi podobnou obtíž. Přestože se statistiky ohýbají a různými triky zkreslují až z toho znásilňovaná věda ječí bolestí, naplňuje se i tak předpoklad mnoha skeptiků z podzimu minulého roku – i kdyby náhodou na začátku experimentální vakcíny nějak fungovaly, tak nyní už nemají v boji proti rychle mutujícím koronavirům žádný zásadní význam. Je to slepá cesta. Přesto se veškerá medicína zdá se zvrhla do fanatické touhy ala “jediné možné řešení krize je opíchat co nejvíc lidí…hlavně musíme opíchat pětileté děti!“.
https://bornova.pub/2021/slepa-vira-v-experimentalni-smakuladky/

jirik
jirik
2 years ago

Tisíce žen si stěžovaly, že po vakcinaci proti koronaviru se jim změnil menstruační cyklus. Vědci jejich tvrzení zpočátku odmítali jako nepodložené. Nyní ale připouštějí, že za bolestivější menstruaci možná skutečně může očkování proti covidu-19.
Jak uvedla na svých stránkách Al-Džazíra, ženy hlásily silnější krvácení, migrény a nepravidelnost menstruačního cyklu. Problémy se mají týkat všech značek vakcín.
https://cz.sputniknews.com/20211107/po-pocatecnim-odmitani-vedci-pripustili-ze-vakciny-proti-covidu-19-ovlivnuji-menstruaci-16427516.html

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK