Správy 06.04.2021

06/04/2021

Od prvého Q dropu v  októbri 2017 Q zmenil Hnutie pravdy, priniesol ho do médií hlavného prúdu a vytvoril celosvetové Veľké prebudenie.
Majte vieru v ľudstvo.
Majte vieru v seba.
Majte vieru v Boha.
Q povedal, verte plánu, nie plánu Q, alebo Trumpovmu plánu, ale PLÁNU – Božiemu plánu

Keď sa dnes ráno zobudíte, zhlboka sa nadýchnite slobody. Len aby ste vedeli, že je to s Trumpom isté – Boh ho pomazal. Čo o ňom skutočne nikto nevie je to, že študoval na MIT 7 rokov a nikdy nebol zapísaný v zozname študentov. Trump hovorí viacerými jazykmi, vedeli ste? Hovorí sa tiež o ňom, že je kvantovým fyzikom. Nepochybujem o tom ani na chvíľu, pretože ak si toho človeka naštudujete, narazíte na fotografie kníh v jeho kanceláriách v poličkách a na stoloch a všetko, čo musíte urobiť, je spojiť bodky. Je génius. Ja osobne viem, že sa to stane. Prezident Trump drží všetky karty.

Zdá sa, že Donald Trump naďalej používa vojenské lietadlá, čo naznačuje, že je stále de facto vrchným veliteľom. Ak viete, tak viete.

80% drog užívaných na svete pochádzalo cez Mjanmarsko, alebo Barmu v Ázii cez Čínu.
Práve teraz ničia DUMBs v Číne. Prebehli zatknutia. Teraz máme technológie a zlato na uzdravenie sveta. Z tunela pod Alpami a Vatikánom vyťažili zlato, starodávne dokumenty a vzácne umenie. zdroj

Groteskná operácia psychologického boja proti americkému ľudu, známa ako „Bidenovo prezidentstvo“, je riadená z podzemnej základne vo Švajčiarsku; zhodujú sa na tom MI6, NSA, FSB, CIA a ďalšie zdroje. Základňa sa rozprestiera na hraniciach Lichensteinu, Rakúska a Švajčiarska a podľa zdroja CIA umožňuje vstup z ktorejkoľvek z týchto troch krajín. Napriek drvivému temnému príbehu o pandemickej záhube a „zahraničných nepriateľoch“ v korporátnych médiách je však skutočnosť, že vládnuca trieda bola prinútená ustúpiť do Švajčiarska, v skutočnosti znamením, že prehrávajú vojnu o planétu.

Dostávame echo, že nielen Biely dom je neobývaný, ale aj Kongres, Senát, Najvyšší súd, Rada federálnych rezerv, ministerstvo financií atď. Teraz tiež prichádzajú správy z NSA, že ani budovy štátnej správy nie sú obsadené. Žiadame našich čitateľov, ktorí žijú v DC a v blízkosti budov štátnej správy, aby sa stali reportérmi pre občanov a pokúsili sa potvrdiť, či je to pravda. Živé prenosy kamier určite naznačujú, že je to tak, ale v dnešnej dobe digitálnych trikov sú najspoľahlivejším zdrojom ľudské oči.

Fox News Jessie Waters a Tucker Carlsen boli súčasťou Plánu po celú dobu.

Britské spravodajské agentúry vytvorili americké spravodajské agentúry. Britské spravodajské služby zabezpečili, aby sa každý, kto odíde do Nemecka, stal dvojitým agentom. 

Prečo väčšina lekárskych kníh zámerne vynecháva informácie, aby ľudia nemali úplný obraz o tom, ako funguje mozog a myseľ. Existuje niekoľko ľudí, ktorí chcú mať kontrolu nad tým, ako sa skutočne vykonáva kontrola mysle, takže chcú zabezpečiť, aby pravda nevyšla najavo. Práve používajú masovú kontrolu mysle a traumu na masách. 

Senátor Wyomingu John Barrasso, tretí republikán v Senáte, v nedeľu uviedol, že mu bolo povedané, aby vymazal fotografie zariadení pre migrantov na hranici – pretože tvrdil, že deti sú zabalené „ako sardinky“ vo vnútri. „Ide o humanitárnu krízu aj krízu národnej bezpečnosti,“ uviedol Barrasso počas rozhovoru pre Fox News. zdroj

Navrhujeme, aby ste všetky tieto novinové titulky nebrali ako fakt. Musíme čítať medzi riadkami a pochopiť, že operácia pozemskej Aliancie stále pokračuje.

Včera som sa dozvedel, že India zaviedla lockdown v Bombaji kvôli šialeným štatistikám Covid. Nie je to možné – pokiaľ nehovoria v kóde a toto sú úmrtia nežiaducich? Alebo môžu potrebovať ľudí z cesty, aby nezavadzali, keď budú vykonávať svoje skryté operácie. Často to znamená vypratávanie tunelov a DUMB, alebo zadržanie, ale na ďalšie informácie si budeme musieť počkať. Detaily môžu byť v najbližších dňoch zriedkavé, keď si bezpečnosť a úspešnosť operácie budú vyžadovať mlčanie.

Toto sú číre špekulácie, ale čo ak … sa veľké množstvo predátorov vytráca a musia ich odstrániť? Vieme, že armáda je tam vonku a robí to, čo treba; len nevieme podrobnosti. Prídu niekedy neskôr. Medzitým dostávame titulné príbehy.

Hovorí sa, že náš mesiac sa stratil. My, konšpirační teoretici, dlho diskutujeme o Mesiaci a o tom, čo to v skutočnosti je. Myslím si, že to nie je to, čo nám povedali. Žijeme vo vykonštruovanom svete. Umelá konštrukcia.

Ako sa dá povedať, že „vírus“ sa „prenáša vzduchom“ prípadne kontrolovaný maskami, cez ktoré dýchame, 6 stôp od seba vzdialení a testami, ktoré dávajú falošné pozitíva u ľudí s nulovými príznakmi? Je to čistá šialenosť. Je to nelogické. Ľudia chodia po planéte ako zombie – v mnohých prípadoch dobrovoľne. zdroj

Ilúzia voľby
V roku 1983 90% amerických médií bolo vlastnených 50 spoločnosťami.
V roku 2011 tie isté média boli kontrolované 6 spoločnosťami.
zdroj

Tieto pripomenutia nám dáva vojenská časová značka 23:49, 23:49, Pompeov tweet z 5. apríla 2021.

Môžete spočítať ľudí, ktorí majú celý obraz na dvoch rukách.
Z nich (menej ako 10 osôb) sú iba traja mimo armády.
Tieto informácie nemá nikto iný.
ŽIADNE súkromné správy minulé / súčasné / budúce. Mimo tejto platformy NIE sú žiadne správy. Akékoľvek tvrdenia, ktoré sú v rozpore s uvedeným, by sa mali považovať za falošné správy a okamžite sa na ne nebude brať ohľad.
zdroj
A toto je môj screenshot z dnešného dňa. Krásne. Rúška nás chránia🤦‍♂️
309 vojenských letadel ve vzdušném prostoru USA ! zdroj
Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „Benine News Sport Lifestyle Entertainment Watch TV National Latest Coronavirus News National World Videos Live Today Show Sydney Opera House evacuated following gas leak By Joe Attanasio 8:07pm Apr 2021 LIVE : NEWS #9 NEWS RUTH WYNN-WILLIAMS REPORTING“
Opera Sydney se po úniku plynu evakuovala zdroj

Nic není tak, jak se zdá, a nic nezůstane tak, jak je. Stále podléháme námořním zákonům ale to se změní (změnilo se) Pamatujte na symbolické předání klíčů od Trumpa po DHL. SVĚTOVÁ POŠTOVÁ ASOCIACE / SMLOUVA (Vatikán) zde hraje nejdůležitější roli. Stali jsme se znovu „lidmi“, a pouze lidé (ne OSOBY) mají nárok / Právo na SVOBODU, MÍR, NEZÁVISLOST. Lidé jsou čísla= bytosti bez majetku= Otroci.

Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia
Na obrázku môže byť vonku, monument a text, v ktorom sa píše „t-online. Pagliarelli-Familie Mafia-Boss bei Osterfeier auf Sizilien geschnappt 05.04.2021, 15:40 Uhr dpa“
Rodina Pagliarelli. Šéf mafie byl zadrzen na velikonoční oslavě na Sicílii zdroj

Když nastal den inaugurace, měl jsem pocit, že se toho musí stát hodně, než se to může stát. Také jsem si byl vědom, že armáda najednou nepřijde jako bílý rytíř. I když by se to líbilo více než polovině země, včetně mě …
Neobtěžujte se s daty … poznejte to ….. věci jako zaseknutý Ever Given se nestávají jen tak. Suezský průplav je jedním z nejrušnějších přepravních pruhů na světě. Tyto lodě jsou na autopilotu. To bylo provedeno záměrně a pravděpodobně to byl hack Bílých klobouků. Nyní slyšíme příběhy obrovského počtu zbraní a lidí v kontejnerech. Pojďme se podívat, co se stane.
Použijte svou logiku; měla by ti říct, že plán se stále vyvíjí. Na všechno JE rande a zvedání závoje je jeho součástí.
Zde uvádím seznam věcí, které se dosud nestaly, a několik věcí, které se již staly. Bylo by hezké, kdybys to vzal v úvahu ve svých úvahách …


Drop # 4401
RED1: Prezident Trump (POTUS) je blokován z Twitteru. (Hotovo)
ROT2: Selhání centrální komunikace (kontinentální USA)
(Podle mého názoru se to ještě nestalo, ale Lin Wood sdílel, že je rád, že lidé využili jeho radu a byli připraveni na sněhovou bouři v Texasu)
ROT3: zahájení trestního řízení proti PELOSI nebo PENCE (dalo by se namítnout, že k tomu došlo již během „nepokojů“ v hlavním městě. Myslím, že je to 50:50)
ROT4: Přemístění zbraní a vojenského vybavení (mohlo by to znamenat také vojáky) [10. Mountain_1st Marine_CPSD_Marine_QVIR] na centrální místa pod záminkou kontroly civilních nepokojů. (podle mého názoru hotovo)
ROT5: Národní vojenské velitelské středisko (odpovědné za nouzové zprávy jednotkám rozmístěným po celém světě) (podle mého názoru hotovo nebo stále běží)
ROT6: Ministerstvo obrany vydává pokyny tajným službám
HRAD ROCK
(stále běží … podle mého názoru)


Drop # 1822
Vzpomeňte si na počet zapečetěných obvinění.
Přemýšlejte o počtu generálních ředitelů, kteří rezignovali.
Přemýšlejte o počtu rezignací senátorů.
Přemýšlejte o počtu rezignací v Kongresu.
Zvažte propuštění vyšších úředníků FBI
Přemýšlejte o rezignaci vysokých úředníků ministerstva spravedlnosti
Nadále jsme svědky rezignací, sebevražd a rezignací. Budou následovat další.


Joe je odvolán z funkce podle článku 25 (plán nástupnictví v případě smrti nebo nezpůsobilosti prezidenta).
Trump zdůraznil, že 25. ústavní článek se ho netýká, ale spadá zpět jako bumerang na Joe Bidena a bude ho pronásledovat.
Podle mého názoru Kamala nahradí Joe.
Joe je herec, pravděpodobně James Woods, to je můj názor znovu. James zmizel. Kamala je buď herečka, nebo si hraje stejně jako zbytek „kabinetu“.
Joe bude brzy odvolán z funkce. Ještě se to nestalo, ale mějte oči otevřené …


Propad na burzách
Trump řekl, že pokud by se Biden stal prezidentem, došlo by k pádu akciového trhu, jaký jsme nikdy předtím neviděli.
Pravdou je, že krach nového akciového trhu je NUTNÝ zavést nový systém. Zdravý systém založený na vzájemné kontrole / dělbě moci. Systém pro nás, lidi. A to se stane za Bidana.
Brilantní!!!
Ještě se to nestalo. Poté dojde k uzdravení a já předpokládám, že to celé nebude trvat tak dlouho, dokud si to každý bude myslet. Ale počkejte a uvidíte … zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Philipp A. Mende 3 Std Ich habe eben entschieden: Ich bin ein Transgeimpfter. Das bedeutet, dass ich mich als geimpft identifiziere, obwohl ich eigentlich nicht geimpft wurde. Impfung ist ein pektrales Konstrukt, und ihr seid intolerante Kacknazis, wenn ihr mich nicht so akzeptiert, wie ich mich identifiziere!“
Právě jsem se rozhodl: Jsem trans-očkovaný. To znamená, že se identifikuji jako očkovaný, i když jsem ve skutečnosti očkován nebyl. Očkování je spektrální konstrukt a jste netolerantní hovno nacisty, pokud mě nepřijmete, protože se identifikuji! zdroj

„Není náhodou, že si jedna z předních satanských zpěvaku říká Ozzy Ozburn, nebo že si určitá mexická čarodějnice říká Oz. Není náhodou, že čarodějnice napsala Čarodějky ze země Oz. Není náhodou, že elita propaguje téma Čaroděj ze země Oz s reklamami na výrobky v televizi. Není náhodou, že USA mají známky Oz, že v televizi jsou karikatury Oz a že postavy Oz se objevují všude. Na chvíli dokonce Kansas měl téma Oz na svém poznávací značka („Země Ahs“).Hillary Clintonová (iluminátská čarodějnice 6. úrovně a majitelka sadistického otroka panovníka) dostala čarodějnický klobouk v očekávání, že se bude jmenovat Zlá čarodějnice Západu a že Mary Matalin (která se provdala za Clintonovu nejlepší kampaň s Jamesem Carvilleem) dostala Had fotografii Hillary Clintonové jako Zlá čarodějnice ze Západu na její zdi s nápisem: „Dostanu tě, můj krásný, a tvůj malý pes taky!“Čarodějnický klobouk i titulek jsou u těchto lidí spojených s Bílým domem oblíbené, protože jsou tak bohaté na trojí a čtyřnásobný význam. Nejsmrtelnějším významem je, že otroci panovníka, kteří sexuálně slouží Hillary a Bill Clintonovi, naprogramovali Čaroděj ze země Oz. Hillary je opravdu Zlá čarodějnice Západu! pro ty ubohé beta otroky. Neustálé narážení na vybavení nebo obrázky Čaroděj ze země Oz pomáhá otrokům soustředit svou mysl na jejich programování Čaroděj ze země Oz. “

Celodenní roušky, plošné testování dětí 2x týdně je neobhajitelné. Přečtěte si právní analýzu zdroj

A v hojnom počte. Všetky podstatné problémy jasne pomenovali, svoje postoje logicky a odborne zdôvodnili a hlavne: navrhli riešenia. Kolegovia v SR, na čo čakáte? Má snáď titul MUDr. alebo PharmDr. na Slovensku iný obsah? zdroj

Rakúsky súd rozhodol, že testy sú protizákonné! Mainstream sa pokúša zamlčiavať fakty zdroj

Kvantový skok I Galaktická transformácia 2012 – 2022 vrcholí I 3D do 5D I Akcelerácia synergií video

Boomerang, [DS] bol podvedený a uväznený, ďalšia fáza prichádza, kontrola sa vracia ľuďom video

Rusko. Ukr. USA NATO v POZÍCII _SYRIA, Irán Rusko, USA saudská ext. stredný Východ v POZÍCII _India, Čína, Mjanmarsko, Pakistan v POZÍCII_Taiwan, Čína, Japonsko. NK. SK u.s. v POZÍCII. Viac ako 100 krajín na vysokých leveloch ostražitosti, lode a ponorky sa hýbu + PLANDÉMIA bude odhalená zdroj

Americkí maršali tweetli TEST a odstránili ho, teraz americkí mariňáci zverejnili ČERVENÝ banner a odstránili ho. Sme na DEFCON 2
Varovanie pred masívnou cenzúrou, ktorá sa chystá zasiahnuť. Varovanie americkou armádou pred Nultým dňom. Vojenské jednotky sú na svojom mieste zdroj

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je unnamed-1-5.jpg
Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je unnamed-2-3.jpg
Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je unnamed-12.jpg

Taliansko, Maďarsko a Poľsko vytvárajú nové vlastenecké spojenectvo s cieľom „Znovu vytvoriť skvelú Európu“ zdroj

Takže v podstate toto.
1776 Zákon pre všetkých.
Ceny pre všetkých z 50. rokov.
Kvantová potlačená technológia pre všetkých.
QFS = dúhové meny kryté vzácnymi kovmi a ISO20022 US regulované mince tiež kryté vzácnymi kovmi.
Namiesto Rothschild centrálnej banky podporovanej ropou, čo znamená nekonečné vojny.
To je najlepšie pre všetkých na ZEMI. Už žiadne vojny, nijaká chudoba, už ani bezdomovectvo, ani choroby, ani drogy, ani veľké technológie, ani veľká farmaceutika. Boží plán. zdroj

P. Trump komunikácia dekódovanie

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 05.04.2021Niektorí hovoria, že svet sa odklonil na cestu skazy, keď začali lockdowny.Hovorím, že svet začal pociťovať pôrodné bolesti, ktoré povedú k zrodu Veľkého prebudenia. Amen na tieto slová múdrosti. Udržujte svoju vieru jasne žiariacu, svetoví patrioti. zdroj Anon:  „Asi o  9:00 dnes ráno  4. apríla mi zavolala priateľka, ktorá pozeral BYU-TV, keď EBS oznámila, že robí…
  Tags: a, na, je, zdroj, sa, to, v, že, správy
 • 10000
  Správy 04.04.2021Tento mesiac očakávame záplavu informácií. Veľa z toho šokujúce, bez ohľadu na to, ako dobre sme informovaní. Veľké odhalenie musí prísť niekedy pred Veľkým prebudením a my sa k tomu blížime. Ako spojíte republikánov a demokratov? Je to jednoduché, zatknete demokratov aj republikánov, ktorí sú vinní za svoje zločiny. Potom…
  Tags: a, v, že, na, to, sa, je, zdroj, správy
 • 10000
  Správy 03.04.2021Čoho sa Deep State najviac bojí, pravdy, obratu od strachu k zdeseniu populácie.Populácia, ktorá sa spája, sa nenechá rozdeliť, cez žiadne zážitky v živote.Podnikatelia, ktorí sú tak nahnevaní a už nebudú platiť dane potkanom z genocídy Bilderberg.Nemecký minister nám hovorí, že lockdown sa použije na zmenu systému počas Veľkej noci,…
  Tags: a, sa, v, na, je, zdroj, to, správy

2 komentáre

 1. Jana

  Každý deň čítam všetky vaše správy, a aj keď vám nepíšem každý deň, každý deň vám za ne VEĽMI PEKNE ĎAKUJEM. Boh nám žehnaj. Amen. Mám vás rada. Posielam veľké objatie.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here