Správy 06.05.2021

06/05/2021

Hlavné uzly na obchodovanie s deťmi/ľuďmi v systémoch podzemných tunelov pod China Lake, Kansas City a letiskom v Denveri sú teraz pod úplnou kontrolou Aliancie, rovnako ako všetky DUMBS v Amerike. Pod letiskom v Denveri sa nachádzalo osem veľkých miest, ktoré sa v niektorých častiach rozšírili na priemer 20 míľ a 20 poschodí hlboko.

Dňa 2. mája 2021 Gene Decode uviedol, že záchrana detí z 95% z hlavných DUMBs bola dokončená. Záchrana detí na celom svete sa uskutočnila v 52% z viac ako 10 000 míľ tunelov a 3 000 až 4 000 DUMB. Aliancia mala teraz nad DUMBs väčšinu kontroly. zdroj

V súčasnej vojne so zatajeným dychom čakáme, čo prinesie každý nový deň. Niektoré udalosti sú predvídateľné, iné nie. Vidíme víťazstvá i dočasné porážky, ktoré nás len viac odhodlajú prekonávať prekážky a hľadať cesty okolo nich. Vypočul som si diskusiu s ľuďmi, ktorí vykonávajú audity, a je veľa, veľa štátov, ktoré sa teraz skúmajú. Myslím si, že ľudia budú prekvapení, aká je to organizácia.

Niektorí ľudia tvrdia, že blázni z ľavice po zverejnení výsledkov auditu nikdy nepristúpia k priamemu presunu moci, čím sa Trump dostane do Bieleho domu, takže výsledkom budú nové voľby. Vieme, čo to prinesie, pretože teraz, keď je zavedený QFS, mám podozrenie, že kvantový volebný systém pre hlasovanie je tiež funkčný. Červené tsunami !!! (opäť) Tentokrát to bude pre všetkých viditeľné a nebude existovať spôsob, ako to napadnúť. Bude to zaujímavé leto.

Toto je vojna, keď masy nevedia, že nejaká prebieha. Taktiky sú nekonvenčné – biologické zbrane a zvláštne udalosti. Ich zabránenie vytvára zaujímavé scenáre, napríklad vianočné bombardovanie v Nashville.

Na mojich cestách po internete existujú kúsky pravdy, ktoré si nemusí uvedomiť každý, a keď sa objavia v podobe meme, neodolám. Niektorí si sú istí, že ostrov Devon je „Mars“. Niektorí to môžu chápať tak, že sme nikdy nešli na Mars, alebo nemôžeme, ale z toho, čo počúvame, má Mars svoje vlastné vojny s temnými flotilami, takže možno udržujú krok s divadlom tu na Zemi / Terre. NASA nie je vládna agentúra a Vesmírne sily držia všetkých pri zemi.

A tu môžeme vidieť rodinku Mars Roverov v ich prirodzenom prostredí na ostrove Devon, Kanada. zdroj
Čínska raketa sa dnes objavila v MSM. Začíname vidieť, ako sa na verejnosť uvoľňujú pomalé omrvinky. Toto pomalé kvapkanie je nevyhnutné na prijatie udalostí, ktoré sa majú stať. Myslite na SKY EVENT – udalosť na oblohe.
S viacnásobnými dropmi od roku 2018, ktoré s tým súvisia, vrátane trojročnej delty z 10. mája.
Nemyslíte si, že máme technológiu, aby sme niečo také zastavili?
Vopred naplánované. zdroj

Nemecké letiská nemajú žiadne lietadlá. Lietadlá a vlaky budú zastavovať !! Lietadlá a vlaky budú uzemnené.

Dbajte na varovania, toto sa stane .. Je to v dropoch. Masívne Zero Day Kybernetické útoky na lietadlá a vlaky, Globálny kolaps akciových trhov = Presný kybernetický útok na Cabal. POTUS nespočetnekrát uviedol, že akciový trh sa zrúti tak, ako to ešte nikto nikdy nevidel. Rovnako ako bitcoin – Heather Pierceová vás varovala, že vypnutie internetu ho zabije, a to je tiež v dropoch o tom, ako sa vypne internet, aby mohli pracovať na priehrade Tri rokliny. zdroj

Praveká šľachta, vysoká šľachta, monarchie, šľachtické rody, dynastie a rodiny

🇺🇸 Rodina Mars – chov koní, detské otroctvo, potravinársky priemysel (satanisti, okultisti a slobodomurári vysokého stupňa) Rodina Leeovcov je považovaná za najvplyvnejšiu rodinu v Singapure. Ázijský mestský štát Singapur má rozlohu iba 728 km², a preto je päťdesiatpäťkrát menší ako Švajčiarsko. Singapur je napriek tomu jedným z najväčších vyvážajúcich štátov a ekonomík v Ázii. Singapur je jednou z najbohatších krajín sveta. Singapur je popri Hongkongu najdôležitejším finančným centrom v Ázii a v súčasnosti je jedným z piatich najväčších daňových rajov na svete.

Na obrázku môže byť 7 ľudí a text, ktorý tam píše „Familie MARS Franklin Clarence Mars MilkyWay Forrest Mars, Jr. Mars Huhn Uncle Bens Chappi Forrest Mars, Sr. John Franklyn Mars Sheba CHOCOLATE'S DARK ECRET whiskas Victoria Mars SALZBURG GLOBAL SEMINAR n Jacqueline Mars Juicy WRIGLETS Fruit “

House of Savoy – Dom Savoy – vysoká šľachta, rád Vatikánu, koloniálni vládcovia, slobodomurári, lóža P2, mafia (satanisti, okultisti a slobodomurári na vysokej úrovni) Talianska šľachtická rodina má viac ako 1000 rokov a patrí tak k pravekej šľachte. Dom Savoyovcov je od roku 1861 kráľovskou rodinou Talianskeho kráľovstva, ktoré bolo založené v tom istom roku. Predtým to boli králi stredomorských ostrovov Sardínia a Sicília, ktoré patria Taliansku. Monarchia bola v Taliansku zrušená v roku 1946. Rodina je tradične spájaná s Vatikánom a jeho rádmi.

Na obrázku môžu byť 3 ľudia a text, v ktorom sa píše „Haus Savoyen Emanuele Filiberto von Savoyen Amadeus I. von Savoyen P-2 Loge P-3 Savoyen (Stammwappen). MONTE DEIPASCHI DISIENA BANKA OD 1472 SV! BANCAR SAN PAOL TORIN Lazarus-Orden Lazarus- BNL GRUPPO BNP PARIBAS Viktor Emanuel Il von Savoyen በ ก INTESA SANPAOLO BANCA D'ITALIA “

🇮🇹Rodina Berlusconi – médiá, mafia a lóža P-2 (satanisti a slobodomurári vysokého stupňa)
S majetkom 7 miliárd amerických dolárov je rodina Berlusconi jednou z najbohatších rodín v Taliansku. V roku 2005 stále vlastnili 12 miliárd a boli považovaní za najbohatších Talianov. Prostredníctvom svojej holdingovej spoločnosti Fininvest vlastnia „Arnoldo Mondadori Editore“, najväčšie talianske vydavateľstvo. Vďaka tomu vlastnia veľa talianskych vydavateľov kníh a časopisov (nie však noviny).

Na obrázku môže byť 8 ľudí, stojaci ľudia a text, v ktorých píše „Familie Berlusconi FORZA TALTA Istituto per IOR di Religione le Opere Flavio Carboni LA GALASSIA FININVEST Holding Berkusconi) Berluscani) Berlusconi) 1816 15,75% 1715% 20,48 % Azioni proprie 7,65% Eleonora FININVEST Mediaset Bunga Bunga 50,4% S Mondadori 25,4% Mediolanum Milan Moimed Mediobanca Fininvest Bunga Bunga oder Bunga- Bunga- Párty 2010 ako Bezeichnung Sex-Partys des italienischen Ministerpräsidente Berlusconi verbreit die Populärkultur ielen Ländern. Wikipedia „

🇮🇹Rodina Agnelli – automobilový priemysel, konferencia Bilderberg, médiá, zbrojársky priemysel a mafia (satanisti, okultisti, štvanci, Bilderberg a vysokí slobodomurári) Rodina Agnelli je považovaná za najdôležitejšiu rodinnú dynastiu talianskej obchodnej elity. Taliansko je jednou z desiatich najväčších exportných krajín na svete a má jednu z desiatich najväčších ekonomík sveta z hľadiska hrubého domáceho produktu. Rodina Agnelli sa sobášila s mnohými talianskymi šľachtickými rodinami a je dnes neoficiálne súčasťou talianskej šľachty (podrobnejšie je to vysvetlené nižšie). Neexistujú žiadne konkrétne informácie o ich majetku, hovorí sa však o viac ako 10 miliardách. V roku 2017 vlastnili rodinné akcie hodnotu 143 miliárd eur, čo je zhruba 175 miliárd amerických dolárov.

Na obrázku môžu byť 4 ľudia a text, ktorý píše „Agnelli-Familie JUVENTUS S / F FCA Exor FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES LEONARDO The 1001: ANature Trust Beim FIAT 1001: A Nature Trust eltes wurde. 1001 bekannt ine Stiftung finanziellen World Wildlife Fund eingerichtet AERITALIA Gründung: The Economist Bernhard zur Lippe- Biesterfeld, Philip, Duke Edinbugh Zeitungen in Italien Die Familie Agnelli übernimmt ein Medienimperium BILDERBERG MEETINGS 190 Economic Club of New York EST

Sorosova rodina – financie, mimovládne organizácie, migračné krízy, sociálne inžinierstvo, kvetinové a farebné revolúcie (satanisti, okultisti, bábkari a masoví vrahovia) Američan George Soros je považovaný za jedného z najúspešnejších manažérov hedge fondov všetkých čias a za jedného najdôležitejších politických darcov za posledné roky. Narodil sa v maďarsko-židovskej rodine, ktorá emigrovala do USA. Jeho čisté imanie sa v súčasnosti odhaduje na 8,6 miliárd dolárov. V roku 2017 sa majetok odhadoval na 25 miliárd dolárov. Jeho syn Jonathan Soros je tiež aktívny ako manažér fondu a politický darca.

Na obrázku môže byť 11 ľudí a text, v ktorom píše „ACKLIVE UTEČENCI Familie SOROS Správa fondu Soros VITAJTE Theodor Schwartz ම OTVORENÉ ZÁKLADY SPOLOČNOSTI UEDEUTSCHE ME መር F MEDIENMACHER MoveOn hostwriter SWR >> PENSOCITY .ORG. rbb® AKCIA DEMOKRACIE ŽENY MAREC BR civis George & Alexander Soros United snívame HRANICE Chelsea Clinton und Marc Mezvinsky “

🇩🇪Rodina Finckovcov – šľachta, financie, NSDAP a AFD (vysokoškolskí slobodomurári, satanisti a obchodníci so zbraňami) Nemecký bankár Wilhelm Finck (1848-1924) bol jedným zo zakladateľov spoločností Allianz a Munich Re. Tieto dve spoločnosti sú teraz popri Deutsche Bank najdôležitejšími nemeckými finančnými spoločnosťami.

Na obrázku môžu byť 3 ľudia a text, ktorý píše „Familie Finck MERCK FINCK A QUINTET PRIVATE BANK Allianz Wilhelm Finck Munich RE Haus der Kunst Hitler FLICK Friedrich Flick August von Finck AfD Senior LÃWENBRÄU MÖVENPICK Degussa GROUP GOLD UND SILBER.“

Family Merck – chemický priemysel, financie, slobodomurári, farmaceutický priemysel (satanisti, okultisti a slobodomurári na vysokej úrovni) Rodina Merck z nemeckého Darmstadtu bola priekopníkmi a zakladateľmi farmaceutického priemyslu. Hamburská vetva rodiny produkovala bankárov, politikov a slobodomurárov a bola prijatá do nemeckej šľachty. Za posledných 100 rokov sa obe vetvy rodiny Merckovcov zosobášili s niekoľkými nemeckými šľachtickými rodinami.

Na obrázku môžu byť 3 ľudia a text, ktorý hovorí „Familie MERCK MERCK War Research Service Friedrich Jacob Merck George Friedrich Merck Morphin Merck 10 COCAINE MERCK Heinrich Johann Merck ORIGINAL mA RED CAPSULE“

Rodina Hoffmann, La Roche, Oeri a Merian – farmaceutika a financie (satanisti, okultisti, slobodomurári vysokého stupňa a Bilderberg) Rodiny Hoffmann a Oeri ovládajú švajčiarsku farmaceutickú spoločnosť Hoffmann-La Roche, ktorá bola druhou najväčšou farmaceutickou spoločnosťou na svete v r. 2019. Roche je jedným z najväčších rodinných podnikov v Európe. Rodina v súčasnosti vlastní 50% hlasovacích práv v spoločnosti Roche.

Armáda Spojených štátov je s nami. Nie Biden, alebo Cabal. Každý deň sa operácia posúva vpred aj v zahraničí, pretože sa to nemôže stať len tu, je to globálne. Bojovníci majú všetko pod kontrolou. Z tohto sa dostaneme. Trump 2021. zdroj

CEO Smartmatic predstavil Billovi Gatesovi ich snahy vylepšiť voľby v celom svete. Na stretnutí Global Citizen v centrále Facebooku v Londýne. zdroj
China Joe dnes vystúpil s prejavom o americkom záchrannom pláne, ktorý sa inak nazýva záchranný plán darcov demokratov .
Iba 649 ľudí sledovalo naživo  na kanáli Bieleho domu . zdroj

Existuje program s názvom „Nano Domestic Quell“. VY ste v programe bez vášho vedomia, alebo súhlasu. Vláda USA sa pustila do programu implementácie tajného „nano zariadenia Armageddon“, ktoré napodobňuje vírus chrípky, ktorý má byť aktivovaný verejne.
Nano zariadenia sú v tomto bode prenášané odhadom 87% populácie. Je pravdepodobné, že toto nano zariadenie už máte vo svojom tele, keď toto čítate. Nano zariadenia sú vo vašom jedle, vode, nealkoholických nápojoch. Pochopte: tieto nano zariadenia sú inertné, kým sa neaktivujú rádiovým signálom, alebo prenosom. Ste v bezpečí, kým telefónna veža, dron alebo iný spôsob prenosu neaktivuje zariadenia vo vašom tele. Po aktivácii budú zariadenia napodobňovať vírus chrípky. zdroj

Toto je program vyľudňovania vlády USA NWO / DARPA / Dark. Utajované dokumenty boli odcudzené a uvedené na internet DuckDuckGo. C19 je iba začiatok. Vakcína je otrávená C19 s výsledkom smrti, alebo dlhodobých chorôb. 6G je spúšťací spínač, ktorý ovládajú. zdroj

Prejdite na DuckDuckGo a vyhľadajte „Nano Domestic Quell“ zdroj 

Držte pozíciu PATRIOTI! [Píšu o nás z nejakého dôvodu. Sme ich najväčšou hrozbou pre ich plány. „Ak je Boh pri nás, kto môže byť proti nám.“ zdroj

Zachytil niekto to, čo práve uviedol Trump vo svojom najnovšom vyhlásení?
„Sloboda prejavu bola prebratá od prezidenta USA.“
Nie „vzatá od bývalého prezidenta“. To znamená, že v súčasnosti stále zostáva prezidentom. zdroj

V najnovšom vyhlásení Trumpa:
„Pravda vyjde najavo aj tak, väčšia a silnejšia ako kedykoľvek predtým.“ zdroj

Charles Lieber – CCP – zatknutý. 50 tis. mesačne plus životné náklady a 1,5 milióna dolárov v platbe. Americký vedec, ktorý pracoval pre Gates-Rockefellerovu nadáciu a Wuhanské laboratórium. zdroj

Twitter zavádza „výzvu na urážlivé tweety“ založenú na umelej inteligencii, aby znížil počet „potenciálne škodlivých, alebo urážlivých“ odpovedí. Žiadne vyjadrenie platformy, či sa tiež sledujú a ukladajú údaje o „zlej reči“ pre ďalšie použitie, alebo čo sa ešte analyzuje pomocou rečovej AI. zdroj

Správa RAND podporovaná spoločnosťou Google odporúča infiltrovať a rozvrátiť „konšpiračné skupiny online“ zvnútra.
Počiatočná analýza bola zameraná na online chatovanie týkajúce sa návštev cudzincov, pôvodu COVID-19, bielej genocídy a antivakcinácie. zdroj

Účet na Twitteri s názvom @DJTDesk a „vytvorený Trumpovým tímom za účelom zdieľania jeho osobných vyjadrení“ je POZASTAVENÝ iba jeden deň po jeho vytvorení. zdroj

Všetci BLM, Antifa, [DS] [MSM] repub. si uvedomujú, že došlo k prevratu !! A maga, patrioti Q a anoni sú na ceste ku konfrontácii!
(nemysli si, že sa nič nedeje / si v búrke a nevedomky ťa vedú do boja)
Pripútajte sa, Ste vo vojne od útoku biologickými zbraňami / ds / ccp
Ak stále neviete, BLM a Antifa sú hlasom pre [DS] (soros, HRC, OBAMA, Rothchild, Rockerfeller, MSM, JB atď…) BLM a ANTIFA sú vojaci [DS]. Väčšina z nich ani nevie, že ich používajú na vytváranie občianskych nepokojov. ako plánoval [DS]
Aktualizácia / hlavolam auditu AZ
Gatesovci sa rozvádzajú _Dominion stroje sa dajú zmeniť cez Microsoft SQL Server _AZ demokrati chcú zastaviť agitáciu audítorov _JB pošle min. spravodlivosti na zastavenie auditu _AZ senátor VÝSTRAHA min. spravodlivosti „zostaňte od nás preč“, pokiaľ nechcú ísť do väzenia. AZ takmer 20% auditu hotovo
Vojenské súdy, ktoré majú v držbe Durhamovu správu
OBAMA ukradol bilión na financovanie vojen, iránskych nukleárnych programov a vrátenie peňazí späť do Talianska, Švajč.
Tieto peniaze prichádzali od Sorosa, obchodov s drogami v Kolumbii, obchodov s drogami v Európe, Antifa. A oveľa oveľa viac
Máme všetko
Q

Pred viac ako sto rokmi napísal Rudolf Steiner toto:

„V budúcnosti odstránime dušu pomocou liekov.“ Pod zámienkou „zdravého uhla pohľadu“ bude existovať vakcína, pomocou ktorej sa bude s ľudským telom čo najskôr zaobchádzať priamo pri narodení, aby ľudská bytosť nemohla rozvinúť myšlienku existencie duše a ducha. Materialistickým lekárom bude zverená úloha odstrániť dušu ľudstva. Ako dnes sú ľudia očkovaní proti tejto chorobe, alebo inej chorobe, tak aj v budúcnosti budú deti očkované látkou, ktorú je možné vyrobiť presne takým spôsobom, aby ľudia vďaka tomuto očkovaniu boli imúnni voči „šialenstvu“ duchovného života. Boli by mimoriadne bystrí, ale nevyvinuli by si svedomie, a to je skutočným cieľom niektorých materialistických kruhov.
Pomocou takejto vakcíny môžete ľahko uvoľniť éterické telo vo fyzickom tele. Len čo sa éterické telo oddelí, vzťah medzi vesmírom a éterickým telom by sa stal mimoriadne nestabilným a človek by sa stal automatom, pretože fyzické telo človeka musí byť na tejto Zemi doplnený duchovnou vôľou. Vakcína sa teda stáva akousi Ahirmanskou silou; človek sa už nedokáže zbaviť daného materialistického pocitu. Stáva sa materialistickým a už nemôže stúpať k duchovnému “ zdroj

Do arizonského auditu bude zasahovať tá istá organizácia, ktorá vyrobila a riadila podvod s tajnou dohodou o Rusku a umožnila volebné podvody v roku 2020! Podľa Garretta Archera z ABC15 vo Phoenixe v Arizone sa bude Bidenovo ministerstvo spravodlivosti „do istej miery zapájať“ prebiehajúcim forenzným auditom. zdroj

NESARA / GESARA a Božský plán novej Zeme

Vyvinuli Antonella a Werner. Na začiatku neexistoval ŽIADNY fyzický peňažný systém, my ľudia sme boli peniaze. Nastal čas, aby si ľudstvo stanovilo, čo je naším zákonom. Tento plán prenáša ľudstvo z dlhu na pohodlie s neobmedzenou hojnosťou. Tento plán nahradí to, čo sme zažili, nejde o reštrukturalizáciu toho, čo už máme. My Ľudia, máme moc meniť sa a tvoriť s neobmedzenými schopnosťami, pretože sme Božskou iskrou. Na implementáciu tohto Božského plánu sa nevyžaduje nový zákon. My ľudia máme oprávnenie implementovať nový systém. Ako? So súhlasom väčšiny globálnych ľudí konajúcich v prestrojení za väčšie dobro ľudstva môže byť Boží plán uskutočnený s ľahkosťou. 

Božský plán nerozlišuje medzi rasou alebo vierou, je to všeobjímajúci plán. V skratke, neúplný opis toho, ako bude Nesara / Gesara fungovať. Božský systém peňazí, ktorý vytvorili ľudia, je už k dispozícii prostredníctvom kvantovej technológie. Je neobmedzený, ako to Boh zamýšľal. Božský menový systém je otvorený a je iba prechodným systémom. Akonáhle budú všetky body implementované, dôjde k návratu ľudskej spoločnosti k pokročilému systému bez potreby fyzických peňazí, alebo výmenného systému. Elektronický a digitálny distribučný systém fondov už existuje na celom svete. My Ľudia sme vlastníkmi tejto technológie a my musíme iba uplatňovať toto právo. Všetky technológie sú spoločne vlastnené spoločnosťou ľudí a individuálny majetok sa stáva nezmyselným a nekompatibilným s Božským systémom. Všetko je pripravené na úplnú podporu a prevádzku tohto systému TERAZ, požaduje iba podporu globálnej populácie. Vlády, politici, oligarchovia z minulosti tomu nemôžu zabrániť, pretože predstavujú menej ako 1% svetovej populácie. Môžu sa zapojiť, zdieľať a zúčastniť sa, alebo byť oddelení podľa vlastného výberu. Okamžité financovanie pre všetkých ľudí na podporu ich životných potrieb. To eliminuje strach a obavy vyvolané nedostatkom peňazí. Každý dostane príležitosť robiť prácu, ktorou rád prispieva do svojej miestnej komunity, a teda do celého sveta.

Veľké sumy peňazí sa rozdelia na humanitárne projekty, ktoré majú iniciovať transformáciu na nový svet: zóny príležitostí a geografické oblasti považované za chudobné, skutočné a organizované vzdelávanie, rekonštrukcia infraštruktúry, riešenie nedostatku lekárskych prostriedkov, nedostatku bývania, distribúcia zdravého jedla atď. Všetky súčasné finančné dlhy sú odpustené: kreditné karty, dane, pôžičky, hypotéky atď. Žiadny z týchto finančných dlhov nebude v novom peňažnom systéme existovať, pretože starý účtovný systém bude rozpustený. Ľudia budú mať prístup k neobmedzeným zdrojom, takže straty alebo zisky už nebudú mať žiadny účel. Energie sú zadarmo; telefón, elektrina / plyn, palivo atď. Osobná voľba pre zdravotnú starostlivosť, lekárske služby sú zadarmo. Uvoľnenie všetkých potlačených technológií a financovanie všetkých možností alternatívnej zdravotnej starostlivosti, lekárskej a prírodnej medicíny. Správcovia fondov na celom svete budú nakonfigurovaní pomocou jednoduchých programov na rýchlu distribúciu finančných prostriedkov po zavedení nového systému a na distribúciu prístupu pre všetkých na Zemi. Vrátime sa k Božiemu zákonu. Budú sa riešiť iba prípady týkajúce sa poškodenia tretích strán. To znamená, že keďže prístup k finančným prostriedkom je neobmedzený, všetky peňažné trestné činy prestanú existovať.

Súkromné ​​vlastníctvo: Každý, kto v súčasnosti vlastní nehnuteľnosť, ju bude vlastniť naďalej. Všetky pôvodné a domorodé krajiny budú vrátené. Všetky vládou kontrolované pozemky budú prevedené na ľud. Všetky pozemné, alebo vodné masy vlády, ktoré nie sú zahrnuté ako prírodné rezervácie, národné parky, svätyne, prírodné rezervácie na zemi aj vo vode atď., napríklad vládne budovy, prírodné zdroje – voda, elektrina, plyn atď. budú vrátené ľuďom. Zem už nebude mať hranice.

Ľudia budú môcť cestovať do geografických oblastí, ktoré boli kedysi neprístupné z dôvodu nákladov. Vďaka bezplatnej energetickej technológii a prístupu k neobmedzeným finančným prostriedkom to už nebude problém. Žiadna invázia alebo vniknutie, dôjde k prirodzenej migrácii. Ľudia budú môcť mať vlastnú pôdu, aby boli sebestační a neobsadzovali pôdu iných ľudí. Cestovanie bude zadarmo. Uvoľnenie a financovanie potlačených technológií pre všetky sektory tvorby. Máme moc a máme ju navždy! Vyberte sa zapojiť sa do Božského plánu a vytvorme spolu náš krásny nový svet. zdroj

Legislatíva v Kansase hlasovala za zrušenie práva veta demokratickej guvernérky Laury Kellyovej na niektoré návrhy zákonov o reforme týkajúce sa volieb, ktoré sú určené na riešenie problémov nastolených počas volieb v roku 2020.

Sorosova organizácia kontaktovala arizonskú ministerku zahraničných vecí Kathy Hobbsovú a teraz kritizuje súčasný audit vykonaný v okrese Maricopa so zameraním na jeho aktivity a politiky. Hobbsovej argumenty sú slabé, najmä v porovnaní s operáciami, nad ktorými dohliada. Hobbsová poslala šesťstranový dokument tímu, ktorý kontroloval výsledky v okrese Maricopa, a pokúsila sa kritizovať audit použitím nepresných údajov.

Liz Cheneyová v stredu dosiahla nové dno. Trumpova odporkyňa napísala výbušný článok pre krajne ľavicový Washington Post, ktorý útočí na republikánov, Trumpových priaznivcov a samotného Donalda Trumpa. Pelosi chváli Liz Cheneyovú za útok na Trumpa: „Ďakujem Liz za jej odvahu a vlastenectvo.“

Okresná prokurátorka v St. Louis Kim Gardnerová, ktorú financoval Soros, zamietla niekoľko otvorených a uzavretých prípadov z dôvodu, že sa domnievala, že miestni policajti sú rasisti.

Reštaurácie, ktoré vlastnia bieli muži, sú posledné v rade na pomoc v rámci Bidenovho „Fondu na reštauráciu“.

Guvernér Floridy Ron DeSantis ohlásil bonus 1 000 dolárov pre strážcov zákona svojho štátu. Bonusy dostanú všetky policajné, hasičské služby a zložky rýchlej reakcie v štáte.

Policajt z New Jersey bol po dvoch desaťročiach prepustený z práce kvôli tomu, že na sociálnych sieťach nazval „Black Lives Matter“ „teroristami“. Policajtku Sarah Erwinovú, policajtku z okresu Hopewell, prepustili v piatok po vyšetrovaní okresného prokurátora okresu Mercer a policajného oddelenia.

Psaki tvrdí, že Bidenova vláda požaduje VIAC cenzúry na sociálnych sieťach, pričom tvrdí, že si cení Prvý dodatok.

Nové podrobnosti: 1. mája 2018 začali FBI a americké ministerstvo spravodlivosti tajne špehovať Rudyho Giulianiho – v ten istý deň sa stal Trumpovým právnikom.

Trump vydal vyhlásenie a schválil členstvo predstaviteľky Elise Stefanik (Republikánska strana, New York), ktorá má nahradiť Liz Cheneyovú ako predsedníčku Snemovne reprezentantov Republikánskej strany.

Americká pohraničná hliadka na severnej hranici zaistila viac ako 14 libier fentanylu. To je len malý zlomok z takmer 540 libier, ktoré tento rok zadržala americká pohraničná hliadka (sever, juh a pobrežie). To by stačilo na zabitie 3 miliónov ľudí. Smrteľná dávka fentanylu sú 2 miligramy.

Nashvillský policajt bol po privolaní záchrannej služby prepadnutý a zastrelený. Strelec je označený ako Salman Mohamed.

Kvázi nezávislá dozorná rada Facebooku hlasovala za zachovanie zákazu Trumpovho prístupu na platformu po pozastavení jeho účtu pred štyrmi mesiacmi pre údajné podnecovanie násilia.

Trumpova právnička Sidney Powell: „Žijeme v komunistickom totalitnom režime.“ zdroj

David Daleiden z Centra pre lekársky pokrok tento týždeň svedčil o pokusoch na plodoch detí pred Zdravotným výborom Snemovne reprezentantov v Pensylvánii. Odhalil vládou sponzorovaný obchod s ľudskými plodmi.

Verejne dostupné informácie ukazujú, že Pittsburgh (mesto v Pensylvánii) uskutočňuje niektoré z najbarbarskejších experimentov s použitím potratených detí, vrátane skalpovania 5-mesačných potratených plodov, aby ich prišili k laboratórnym potkanom, vyvážali obličky po celej krajine a zabíjali deti. .,
dodané živé, na odber pečene.

To všetko financujú americkí daňoví poplatníci prostredníctvom Národných inštitútov zdravia a najmä kancelárie NIAID spoločnosti „Dr.“ Anthonyho Fauciho.

Špecialisti na miestne potraty v Západnej Pensylvánii
dodávajú potratené plody, zatiaľ čo Pittsburgh sponzoruje činnosť miestnej služby plánovania rodiny, ktorá vyzerá ako nezákonný proces Quid Pro Quo (quid pro quo) na extrakciu častí tela plodu, ktorý je zakázaný americkým kódexom 42 289g- 2 a Pennsylvánsky zákon č. 18 3216.
Zákon taktiež ustanovuje ako trestný čin pokusy na živom plode, alebo neposkytnutie okamžitej lekárskej starostlivosti živému dieťaťu.

Vypočujte si rozhovor s Davidom Daleidenom v plnom rozsahu tu

Na obrázku môže byť text
Big Pharma sú hady, ktoré jedia vajcia (epifýza) a ktoré majú kontrolu nad našimi lekárskymi a vedeckými ústavmi a majú úplnú kontrolu nad našimi novinkami, aby pomohli občanom vymývať mozgy a vymyť im mozog v domnienke, že sú chorí. zdroj

Nové zprávy od německého advokata Fuellmicha
slovenské titulky
video

Myšlence, že vysoce postavení politici byli nahrazeni členy reptiloidní rodiny, věří spousta „kreativních“ myslí.

Podle těch, kteří věří v tuto konspirační teorii, jsou královna, Bill a HIllary Clintonovi, Barack Obama samozřejmě a dokonce i dva Bushové reptiloidi (plazí humanoidní tvor).

Lze jen hádat, že Němci chtěli svého vlastního zástupce rodiny plazů a v jednu chvíli infiltrovali Merkelovou, zcela bez povšimnutí veřejnosti. Nebo si to všimli?

Tvrdí, že to byla německá národní hymna, která způsobila otřesy Merkelové. Vzhledem k tomu (!), Že reptiloidy nemohou vydržet pozitivní energii – musím být sám sebou, protože příliš pozitivní energie mě také rozechvěje a vlasy mi stojí, když poslouchám německou národní hymnu – vyzařovanou německou národní hymnou. NWO Fakten říká, že tato hymna představuje mír, bratrství atd. To způsobí, že píseň vibruje vysokou frekvencí, což je mučení pro každého reptiloida. zdroj

„Antarktida, francouzské ostrovy Kerguelen“
Tento strategicky důležitý ostrov se nachází uprostřed jižního Indického oceánu.
Nedaleko vesnice Port-aux Francais
Zdá se, že existuje systém, který velmi připomíná anténní systém HAARP. Tato stanice také nese název „Satelitní sledovací stanice“, což naznačuje, že může existovat spojení se satelitními systémy.
📡 HAARP je systém, který ovlivňuje ionosféru a může tak automaticky ovlivňovat klima. Oficiálně by zařízení bylo používáno pouze pro výzkumné účely. V minulosti však byla využívána i pro vojenské účely.
„Proč stále vidíte silné energie, které z tohoto ostrova vyzařují ve formě skalární interferometrie / skalárních vln?
🔸 Věnujte také pozornost jemným frekvenčním vzorcům kolem ostrova.
😉 Zdá se, že ne všechno bylo graficky odstraněno pomocí Photoshopu v počítači. zdroj
Putin ví, že se nedotkne ničeho, čeho se tito hadi dotkli.
Také nechce číst tento propagandistický odpad CIA.
Putin se na něj ušklíbl a pomyslel si: „Vím, jaka je budoucnost
připrav te se … zdroj

KDO dela dobry film? Dobri herci. Nepremyslejte jestli se Ivanka dala ockovat, podivejte se kde to je, je to obchod-drogerie….bude to jako posledne, bude to vzkaz,znameni tak jako vzdycky. Ma na ruce cerveny naramek…bile saty, jeste nevim, ale brzo se to dovime

MORALNI POVINNOST!!! Amerika chce proti vuli EU a jinych zemi zastavit ockovani vakcinami covid19 po celem svete! zdroj

Bývalá hvězda „Jamese Bonda“ Frank McRae je mrtvý
Americký herec Frank McRae zemřel 29. dubna v Santa Monice v Kalifornii. Bylo mu 80 let. Zemrel na strdecni infarkt….to je ted nejak caste umrti, bud neznama pricina nebo srdecni infarkt 🤔 zdroj

Protože mnozí jsou tak netrpěliví a často nemohou pochopit, proč šílenství zvenčí zdaleka nekončí, je zde malý příklad toho, že vojenské operace jsou v plném proudu.

Měli bychom se opravdu pokusit myslet ve větším měřítku a zjistit, nakolik Deep State vládl podzemnímu světu a dělal tam kriminální obchody.

Při pozorování letu se hodně zamyslíme, když obdržíme odpovídající zprávu.

Tento týden mi bylo zasláno toto:

„Dobrý den, Franku. Moje kolegyně mi dnes řekla, že její manžel (voják ČB) musí jít do Středozemního moře, aby vyčistil miny. Není mu však dovoleno říci žádné další podrobnosti. Okamžitě pomyslel na ponorky DUMBS, které jsou chráněny pod vodou.“ doly. Mfg „

Máme podezření, že by to mohl být tunel mezi Vatikánem a Izraelem. zdroj

Hamburk-Berlín-Mnichov:
Hlavní letiště v Německu ve 12:00 v režimu spánku.
Tam, kde se letecké společnosti se obvykle klepou na každé místo, je zívající prázdnota!

Minulou sobotu začátek „Astral Knights 2021“, den před hacknutím TU Berlin. V pondělí byla v Darknet napadena hra „ToyBoy“ s více než 400 000 uživateli a letiště od včerejška stojí.
Mělo by to zabránit možnému uteku ze zeme???? zdroj

Nemecky moderator Jan Hahn zemrel po kratke nemoci ve veku 47 let.
17:17 Hodin zdroj
Právě jsem dostal nouzové varování zde v Britské Kolumbii v Kanadě (vůbec první) v televizi i telefonu. Zvláštní bylo, že bylo uvedeno „Prezidentské varování“ … a nemáme tu žádného prezidenta zdroj

TURAN
VÁLEČNÝ
ALIANCE

Turecko-Kazachstán 2021, podepsán plán implementace vojenské spolupráce

Plán zahrnuje 17 aktivit zaměřených na speciální výcvik, společná cvičení atd.

Kromě toho je plánována výměna zkušeností s průzkumnými a útočnými taktikami s bezpilotními vozidly.

Poznámka: četli jste?

Sedmnáct aktivit! zdroj

Vypadá to na zlaté časy! Prrávě jsem měla na radaru „GOLD44“, což znamená, že máme ve vzduchu pět zlatých letadel.

Fort Knox je základna americké armády v americkém státě Kentucky. To je nejlépe známé jako sklad pro zlatou rezervu amerického ministerstva financí, známý jako depozitář drahých kovů USA. Fort Knox je domovem jednoho z největších množství zlata na světě. Podle jejich vlastních prohlášení je však ještě více zlata ve Federální rezervní bance v New Yorku, ale také zlato od zahraničních bank a centrálních bank. zdroj

PREVZATO-GITMO TAKÉ NA Krétě?!
Předpoklad, že existují další pobočky GITMO (také v EU), se nyní zdá být potvrzen.
Přátelský americký zdroj, který mě odkázal na Island, se také zaměřuje na středomořské ostrovy.
Sardinie s 1/3 omezeného vojenského prostoru (zatím žádné důkazy).
Když byl nalezen článek: „Terorista bude přenesen na Krétu“ – kliklo.

Lety německých vládních letadel, kterych jsem si všimla – stejně jako mnoho dalších vládních letů z celé EU na Krétu.

Věznice v Agii byla již po druhé světové válce pro spojence strategicky důležitým vězením.

V roce 2015 byla plocha o rozloze 5 km2 přeměněna na „vězení s nejvyšší ostrahou“ bez zjevného důvodu = kategorie GITMO.

V roce 2019 Mike Pompeo navštívil Řecko a slíbil pomoc v boji proti „terorismu“.

Zbytek můžete znovu dát dohromady zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Správy 15.05.2021Vitajte vo Veľkom prebudení Tento neuveriteľný geopolitický prechod ovplyvní všetky aspekty nášho života k lepšiemu: od bankových a finančných inštitúcií až po lekársky a farmaceutický priemysel; od dopravy a energie po naše budúce voľby, ako aj náš súdny systém a ďalšie oblasti.Všetko sa zmení v dobrom (natrvalo) a v dobrom.Avšak v…
  Tags: a, v, sa, je, na, že, správy
 • 100
  Správy 13.09.2021Verím, že Trump a biele klobúky chcú, aby sa Amerika a svet zjednotili. Jedným z ich hlavných cieľov je spojiť ľudí na spoločnej pôde. Aktéri deep state/čiernych klobúkov chcú presný opak. Presadzujú tie isté únavné naratívy, ale s novými zvratmi. Očkovaní alebo neočkovaní. Rasové rozdelenie. atď.Predtým, ako sa Trump vráti…
  Tags: a, v, na, je, sa, že, správy
 • 100
  Správy 14.06.2021Všetko najlepšie k narodeninám prezident Trump! Bibi Netanjahu po 12 rokoch pri moci končí vo funkcii izraelského premiéra aj po tom, čo ponúkol, že výmenou za obmedzenú moc prevezme vládu muž, ktorý by podľa zdrojov mohol byť vydieraný Iránom. Novú koaličnú vládu vedie ultranacionalista. Brilantné meme o zasadnutí G7. Ako…
  Tags: a, v, na, sa, je, že, správy

4 komentáre

 1. polarexplorer

  Ďakujem Ivy.

  Odpovedať
 2. Jana

  Ďakujem za výborné správy 👍

  Odpovedať
 3. Palino

  Len maličkosť: tvrdenie „V budúcnosti odstránime dušu pomocou liekov.“ vyznieva, akoby Rudolf Steiner podporoval toto úsilie. Opak je pravdou – jeho tvrdenie bolo „V budúcnosti bude odstránená duša pomocou liekov.“ Hovoril o iných, ktorí sa o to budú usilovať.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here