Správy 06.08.2021

06/08/2021

Americkí vlastenci boli počas posledných niekoľkých rokov, odkedy Q prišiel na scénu, aby vysvetlil situáciu, veľmi pokojní a usporiadaní. Sú plne schopní mobilizovať sa rovnako ako tí vo Francúzsku, Veľkej Británii, Taliansku, Venezuele, na Kube, v Austrálii, Kanade, Nemecku a ďalších krajinách – A sú po zuby ozbrojení.

Budú, alebo nebudú? Uvidíme, čo sa stane. Mike hovorí, že za žiadnych okolností by sme sa na protestoch nemali objavovať so zbraňami akéhokoľvek druhu – dokonca ani s paprikovým sprejom. Hlboký štát sa zúfalo snaží zatvoriť pokojných demonštrantov a fanúšikov MAGA a my im na to nemôžeme dať žiadnu zámienku. Podujatie zo 6. januára bolo skúšobnou akciou. Cvičenia takmer vždy prebiehajú naživo.

…Masívne prebudenie si všetci okrem komatóznych vypočujú už čoskoro, keď budú oficiálne a s konečnou platnosťou oznámené fakty o voľbách v USA v roku 2020.

Medzitým môžeme skúmať a pozorovať, čo sa stalo 3. novembra 2020, čo takmer zvrátilo rotáciu Zeme pre vlastencov, ktorí dávajú pozor.

Musím súhlasiť; ak ste to raz videli, už to nemôžete nevidieť.

Hovoril som vám… Máme to všetko.
Môj najobľúbenejší mediálny kúsok za celý rok 2021.

Veľké prebudenie naberá na sile – 30% opýtaných ľudí dostalo v rokoch 2020 a 2021 červenú tabletku. Tento počet bude po zvyšok tohto roka exponenciálne rásť.

Infarkty môžu byť smrteľné. Q Zbohom, priateľ rodiny Bidenovcov. Zločiny proti ľudskosti.
Všetci padnú dole. Zomrel prezident AFL-CIO Trumka, významný odborový predák USA
CVS pripravuje na Floride núdzové generátory. Čo sa deje, CVS??? 🐸
Všetci padnú dole. Približne 640 lekárov v Indonézii zomrelo na Covid.
Spoločné vojenské cvičenie Moskvy a Pekingu: Ruský personál pricestoval do Číny.Cvičenie sa uskutoční od 9.8 do 13.8.(Zaujímavé dátumy)👀Prichádza to v čase, keď americké námorníctvo a námorná pechota tento týždeň odštartovali veľké globálne vojenské cvičenie – zahŕňajúce 17 časových pásiem. Vid Rusko MO
TOM HANKS GRÉCKE OBČIANSTVO PREČO??? DUMB základňa???
TURECKO TERMO NUKLEÁRNE VÝBUCHY!
Demokratický senátor štátu AZ zatknutý pre podozrenie zo sexuálneho správania s dieťaťom


Falošný biely dom v plnom rozsahu postavený na bývalej americkej vojenskej základni – falošný biely dom pre falošného prezidenta

Mnohí ľudia sa podvodu chytili, keď si všimli, že na niektorých záberoch boli jasne viditeľné chyby typu hollywoodskeho filmového štúdia; napríklad rozpadnuté steny alebo parkovisko s kamiónom za oknami Oválnej pracovne.

Tu je ďalšia fotografia z iného dňa:

Tu vidíme vedľa seba zábery Trumpa aj Bidena v Oválnej pracovni, ale pozrite sa, tapety sú u Bidena iné, na Bidenovom zábere je okno, ktoré na Trumpovom zábere nie je, a výška drevostavby na stene je u Bidena iná ako u Trumpa!

Potom aj na tejto fotografii je vidieť roh dvoch stien Oválnej pracovne, ktoré sa rozchádzajú nad ramenom Joea Bidena. Možno kulisári neodviedli dobrú prácu pri spájaní kulís?

Čo ak sa tieto veci stali preto, že hlavný Bidenov podporovateľ a človek z filmového štúdia Tyler Perry po novembrových voľbách postavil pre Bidena REPLIKU BIELEHO DOMU? Našli sme to: Replika Bieleho domu je postavená vo filmovom štúdiu Tylera Perryho v areáli starej pevnosti Fort McPherson pri Atlante v štáte Georgia!

Postavil ho Tyler Perry a z Washingtonu je to do Atlanty len hodina letu . . oveľa rýchlejšie ako 5 hodín na západné pobrežie do ich veľkých filmových štúdií!

Najprv mapa s polohou pevnosti Fort McPherson:

Teraz bližší pohľad:


Ľudia si všimli na mnohých miestach vojenské jednotky na zemi, veľa vojenskej leteckej dopravy a v správach sa objavuje veľa vecí, ktoré sú znakom toho, že armáda sa na niečo pripravuje – vieme, čo to je.
Ide o záverečnú fázu prevzatia systému. Už pred časom som uviedol, že teraz ide o všetko, čo sa týka Nesary/zlatých štandardov. Ľudia tiež videli, ako sa všade privážajú obrovské generátory pre nemocnice atď. kvôli očakávanému výpadku elektriny. Výpadok elektriny bude len na krátky čas, niečo od pár hodín do maximálne troch dní. K výpadku prúdu dôjde v dôsledku prepnutia na voľný zdroj Tesla. Objavili sa aj správy o mnohých letoch, ktoré boli zrušené. Počas EBS už nebude prebiehať žiadna letecká doprava.

Nemám obavy, či sa Trump v auguste vráti (oficiálne) alebo nie. Viem, že sa vráti – koniec Bidenovho falošného prezidentovania sa blíži. Ako sa to bude odohrávať na verejnosti, uvidíte, že v súvislosti s Bidenom vypláva na povrch škandál a zrejmý bude aj podvod na voličoch.

Nezaujíma ma, že veci nie sú oznámené v hlavných správach. Nie som taký naivný, aby som veril, že to tak bude. Hlavné spravodajstvo je zavádzajúca propagandistická mašinéria. Vidíme však, že sa objavujú správy o newyorskom guvernérovi Cuomovi, týkajúce sa sexuálneho obťažovania atď. Pelosiová a Biden navrhujú, aby odstúpil, inak bude čeliť impeachmentu. Pre tých, ktorí o tom nevedia: Pelosiová a Biden boli pred časom popravení. Vonku boli klony, masky na tvárach a holografické projekcie. Práve teraz sú títo dvaja ovládaní bielymi klobúkmi. Prečo by mali hovoriť tieto veci? Ľudia majú veľmi vymyté mozgy a ide o mäkké odhalenie. Je veľmi efektívne, aby sa Deep state dohodol na zmenách, aby si ľudia, ktorí týmto agentom Deep state dôverujú, zvykli na zmeny tak, že ich budú akceptovať. Prijatie bez vzbury je veľmi dôležité. Vďaka tomu sa zmeny uskutočnia oveľa ľahšie.

V správach sa často objavuje aj Bill Gates. Hovorí sa o rozvode s Melindou, o jeho podvádzaní v Microsofte a o jeho ľútosti, že sa stretol s Jeffreym Epsteinom. Všetky tieto náznaky opäť vedú čoraz viac k celému obrazu Gatesa ako zlého človeka. Už je mŕtvy – ale opäť ide o verejnú verziu, ktorá sa občas mierne alebo veľmi líši od pravdy, o ktorej vieme.

Vysťahovávanie je pozastavené do októbra. V októbri vraj budú nové voľby. Veľa nájomníkov nebude môcť splácať nájomné, ktoré dlhujú. Vďaka novému finančnému systému „Nesara“ sa dovtedy zavedú ďalšie finančné úľavy, alebo lepšie povedané, nové riešenia.

Chcú, aby ste sa obávali a mysleli si, že sme prehrali. Je na nás, či budeme veriť, alebo nie. Ak veríme týmto rozprávkam, znamená to, že nemáme vieru a museli by sme sa na to pozrieť. Zmeny sa dejú bez ohľadu na to a my vyhrávame bez ohľadu na to, aké nezmysly sa hovoria či už v hlavných správach, alebo inak niektorými ľuďmi, ktorí nie sú v známych. zdroj

Na obrázku môže byť mapa a text, v ktorom sa píše „NATO06 Hex: 4D03CE Share Reg. LX-N90456 Luxembourg DB flags: military Type: E3CF BOEING E-3 Sentry CFM56) Type Desc. L4J Squawk: 2525 History SPATIAL Sped: Altitude: Rate: Track: Pos. Distance: 345 kt 31.025ft 384 ft/min 267 3.950° 8 _449° n/a SIGNAL Source: ADS-B“
Letoun E3 AWACS pokračuje ve své práci v oblasti Černého lesa, kde jsme jej již pozorovali v uplynulých dvou dnech.
📌 Na minulych profilech jsem mela nekolik zprav: V teto oblasti (Cerny les) byla plicni klinika Roth“sc5hil*da. Uzemi je samozrejme podtunelovane. Drive se tam poradaly tzv. hony na deti. Vypustily se v noci do lesa a ti zmradi je honili jako divokou zver. Aby policie a armada mohly toto uzemi vycistit, vymyslel se pribeh: hleda se nebezpecny clovek 👉 „Schwarzwald Rambo“. Samozrejme se cele uzemi cistilo a po dokonceni byla v Bild.de uverejnena zprava, ze Ramba chytili. Zprava byla zverejnena v 17:17 hod 😉 coz je Kju:Kju. Potvrzeni od Kju!
A ted se pravdepodobne jeste jednou scenuje 👇 a kontroluje. zdroj

Tak si shrneme:

 1. Prvne znicili krizovatku tunelu 👉 podivejte se presne na misto
 2. A ted se tam zene 👉 Tato bouřková buňka se na své cestě k severovýchodu zvětšuje a nad Polskem dosáhne téměř dvojnásobku velikosti Švýcarska.
  Při této velikosti rozhodně nelze vyloučit záplavy….
  (Snímek obrazovky ukazuje předpověď počasí na nedělní večer od 20:00 do 22:00)
 3. Treti obrazek je ze dneska v noci
  POTREBUJETE JESTE NEJAKE DUKAZY???? Tunely se scenovaly, zrusily, kontrolovalo se opet scenovanim a ted se zaplavuji 🤷‍♀️ zdroj
Na obrázku môže byť mapa a text, v ktorom sa píše „Hamburg Berlin MIHCK Polen Belarus eutschland Wa schau Prag Tschechien Kiew KиíB ® München Wie Slowakei Ãsterreich Ukr Budapest Ungarn ailand Moldawien Chișinăuo Odess oAec Slowenien ©Zagreb Belgrad Kroatien 6eorpaA Bosnien und Herzegowina Serbien Sarajevo Rumänien Bukarest“
Na obrázku môže byť mapa a obloha
Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „Novinky. cz Hledat.. WHO vyzvala k zastaveni očkování tretí dávkou 2021, 19:43 Ženeva 4.8.2021.19:43-Ženeva-CTK CTK Svetová zdravotnická organizace (WHO) vyzvala k dočasnému zastavení preočkovávání proticovidovou vakcínou. Podle ní má mít nyní prednost vakcinace chudších zemích, informovala agentura DPA. 17 77 2 2Q“
Uz verite na ciselne zpravy Q???? 👇 2x 17 (Q) 👈 jaka „nahoda“ 😉…. a zrovna u teto zpravy……….. 🤔 zdroj

Nejak se nam holka zmenila 😂😂 zdroj

Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „CNN Prima Menu Domáci Zahraniči KORONAVIRUS Byznys LOH 2021 Počet nakaženych stále klesá. Česko Sport Porady Zprávy Koronavirus ale čtvrtou nejhorší zemí počtu úmrti na covid TV žive V”CEINFORMA Bez očkováni se ke mnš nepribližujte. Anistonová se distancovala od odmítaču vakcíny Téma: Koronavirus Anna Lacinniková srpna 2021 21:49 Prehrávání videa této zemi neni licenčních dúvodủ povoleno. PRÁVE SE DEJE 00:16 Hana Zagorová ruší všechny své koncerty. Po covidu se její zdravotní stav zhoršil“
Na obrázku môže byť 2 ľudia

Trump a vlastenci plánovali předání moci od samého počátku. Tím je myšleno předání moci armádě. Čtyři roky, které Trump strávil v úřadu, byly věnovány přípravě celé věci, aby se Deep State dostal do pasti. A aby mohli pokročit, potřebovali lidi, kteří by za nimi stáli. Trump a vlastenci tam nemohli jen tak vlézt s armádou a zatknout a zavřít všechny lidi pracující pro Deep State, to by nikdo nepochopil. Trump by byl diktátorem vojenské junty a celý svět by byl proti němu. Ne, lidé museli být nejprve probuzeni a sami se přesvědčit, co je Deep State zač, jak je propojený, co je to za lidi, jaké mají plány a co jsou připraveni udělat. Jak probudit lidstvo, které bylo po desetiletí uspáváno a vymyté? Co je lepšího než vzít lidem hlas, zfalšovat volby a dosadit do úřadu zločince? Šokovat je! Po čtyřech letech prezidentství pro lidi, bez nových válek, s bezpečnými hranicemi, prosperující ekonomikou a historicky nejnižší mírou nezaměstnanosti se Američanům dostalo plného kontrastu. Při falšování voleb však byli hráči Deep State natočeni do nejmenších detailů. Plánem bylo chytit do pasti zahraniční i domácí nepřátele a vše odhalit americkému lidu. A právě tam se nyní nacházíme. Lidé se probudili a vstávají. A to nejen v Americe, ale po celém světě. zdroj


Jeseň neprežije mnoho vlád a medzinárodných organizácií riadených anglo-americkým močiarom s centrálou v londýne

Toto bude organizačným princípom štátnej správy resp. politického systému nielen na Slovensku, ako aj po celom svete. A bude to priamy dôsledok nielen masívnych čistiek, ktoré prebehnú, ale aj masívneho vymierania obyvateľstva. Dodávam, že ja osobne som sa zmieril s tým, že túto chrípkovú sezónu pochovám veľkú časť susedov, členov rodiny, kolegov a známych, lebo nedostatok vitamínu D, vakcína, ktorá poničila imunitný systém a hociktorá covid varianta je smrteľná kombinácia a to napriek tomu, že niektorí ľudia sabotujú vakcinačný program kde a ako môžu.

Prečo to bude priamy dôsledok čistiek a vymierania?

Pretože dav/ľudia pochopia dve veľmi jednoduché veci ohľadom svojho útlaku (budem sa opakovať, ale veci budú práve takto):

 • systém nielenže má v sebe zabudovanú systematickú korupciu, ale cez podvod aj umožňuje nastúpiť do pozície moci tým, ktorí chcú moc bez zodpovednosti t.j. skorumpovaných a skorumpovateľných;
 • elity nielenže zradili ľudstvo ako celok, ale vedú proti nemu vojnu minimálne po desaťročia na všetkých prioritách riadenia.

To v praxi bude znamenať, že tie protesty napr. vo Francúzsku a Taliansku alebo u nás budú mať oveľa hlbšie dopady, ako Americký boj za nezávislosť alebo Veľká francúzska revolúcia. Lebo ľuďom na základe opatrení vlád dochádza, že súčasné vlády tam nie sú na to, aby slúžili nám, ale aby slúžili nejakým pofidérnym skupinám, ktoré ich dosadili tam, kde sú. A to zas znamená, že sa odkryje celá sieť lží a hĺbka podvodov páchaných na ľudstve. Hovorím to na základe toho, že ľuďom dôjde, že dosadiť do pozícií moci sa nedá inak než lžami a podvodmi a keď sa odkryje jedna séria lží a podvodov, tak sa automaticky začínajú rozplietať aj ostatné lži a podvody.

Prečo by sa to malo stať?

Pretože sa chystá zverejnenie výsledkov Arizonského auditu hlasov (podľa toho, čo teraz dáva Trump na Telegram, tak už tento týždeň, ale to sa môže zmeniť) a to v podstate delegitimizuje Bidenov režim s tým, že to nielen otvorí Pandorinu skrinku auditov v ostatných členských štátoch napr. Wisconsin a Maryland, kde občianske združenia našli nezrovnalosti a štát Ohio, kde Trump síce vyhral, ale stále sú podozrenia z podvodu, ale to aj povedie k politickému kolapsu USA a k systematickému kolapsu federálnej vlády t.j. Washington D.C. (bez ohľadu na to, či je to štát) na ktorý je/bude obmedzená federálna vláda a zvyšok USA. Čo je v podstate recept na politický chaos a prestavbu USA, ak sa toho Američania chopia, tak to bude na princípe „na dosah ruky“.

Ďalšie následky?

Nuž ak politickú bombu Trump odpáli teraz, tak na jeseň padnú mnohé vlády, vrátane tej Slovenskej (nie je to naša) lebo kádre a elity anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne budú musieť riešiť USA a to zas odčerpá zdroje a kádre od riadenia periférie ako je Austrália, Francúzsko, Taliansko, Kórea, Japonsko atď s tým, že nedostatok kádrov a politický chaos spolu s kolapsom federálnej vlády bude mať za výsledok to, že sa neschváli rozpočet na nový fiškálny rok, ktorý v USA začína 1. októbra.

Ďalšia vec je, že odkrytie siete lží a podvodov mnohé organizácie neprežijú (WHO, WEF, MMF, Fond otvorenej spoločnosti atď), a ak aj formálne prežijú, tak obsahovo budú iné, na to je horúcim kandidátom RKC a RPC (ruská pravoslávna cirkev), sú tam aj dobrí ľudia/kňazi len vedenie a ideologická náplň je prinajmenšom otázna. zdroj


Pre pripomenutie z rozhovoru s Thor Hanom z 25. februára 2021:
Elisa: „Je tu jedna otázka a odpoveď na ňu ma tiež veľmi zaujíma. Uvidíme niekedy zatýkanie a odvolávanie Terranov, ktorí sú na strane temných síl, celebrít, elity, generálnych riaditeľov a ďalších? Zaujíma ma, či sa to stane pred očami verejnosti, či uvidíme niečo, čo potvrdí to, o čom sa tu rozprávame alebo či sa to všetko udeje skryte. Nepotrebujem vedieť detaily, stačí mi iba áno alebo nie.“
Thor Han: „Keby tu teraz bol Annax, povedal by vám, aby ste sa zamerali na to, čo je vašou prácou. Elisa, v tvojeje otázke sú dve slová „zatknutie“ a „celebrity“. Už som vám predtým povedal, že zatýkania boli, ale nepríjemnosti vedieť nepotrebujete, potrebujete sa zamerať na to, čo máte robiť. Pokiaľ chceš odpoveď, tak áno, jedného dňa sa dozviete, čo sa teraz deje, ale teraz to nie je vaša starosť, to všetko by vás rozrušilo, rozptýlilo a odpútalo od toho, čo máte robiť. Rozptyľujú vás a dávajú vám prísľub nejakej vonkajšej šou, ale vy sa potrebujete zamerať na svoje vnútro a zdvíhať svoje vedomie, aby ste znovu získali svoju moc a roztrhali svoje reťaze a chcem vám preto povedať, aby ste sa teraz prestali pokúšať hľadať odpovede v mainstreamových médiách, pretože v nich správne odpovede nenájdete. Odpovede dostanete a bude vám všetko ukázané až po vojne. Toto je vojna a nič sa nesmie prezrádzať. Potrebujete sa sústrediť na svoj duchovný vývoj a nehľadať vonku to, čo sa nachádza vo vašej duši. Takže moja odpoveď je, áno Elisa, jedného dňa, keď túto vojnu vyhráte, sa to dozviete.“ zdroj

Úryvek – úvod k pořadu Elena Danaan na téma Probuzení… ze dne 4.8.2021 zdroj

Ivy pre vás preložila nové video s Gene Decode o časových líniach. Je to dlhé, takže to bude na 3 časti. Tu je prvá časť:

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Gene Decode a Nicholas Veniamin - Časové osi (1. časť)Nicholas: Ahoj Gene, ako sa máš? Ako začneme? Gene: Asi som trocha chorý, dávam si CBD a mám tu popcorn, aby som sa cítil trocha lepšie. Nicholas : Páči sa mi ten popcorn 😀 dobre, takže spomínal si, že keď urobíme nejaké rozhodnutie...
  Tags: a, to, sa, je, na, v, že, správy
 • 10000
  Správy 05.08.2021Najväčšie cvičenie námorníctva a námornej pechoty v 17 časových pásmach. Prebieha odteraz do 17. augusta Takmer akoby sa nám snažili niečo povedať. ↓ https://twitter.com/usnavycno/status/1422666372589494275?s=21 Čo by sa stalo, keby to Biden všetko priznal?Čo by sa stalo, keby to Fauci priznal?Čo by sa stalo, keby to Gates priznal?Ako dosiahnuť nestranný a zároveň…
  Tags: a, sa, v, je, na, to, správy
 • 10000
  Správy 04.08.2021Ľudia falošne tvrdili, že sa nič nedeje, zatiaľ čo naše predpovede ako celok sa všetky stali, len to nebolo vždy oznámené. V niektorých prípadoch sa veci vlečú, ale dejú sa! Je to umenie vojny. Viac dosiahnete, keď budete mlčať, keď budete odvádzať pozornosť a nebudete vždy bojovať proti nepriateľovi čelom.…
  Tags: a, sa, v, na, správy

20 komentárov

 1. jirik

  daniel, tady je obráceně datum – Cvičenie sa uskutoční od 8. 9. do 13. 8.(Zaujímavé dátumy)
  Má tam být od 9.8. – bylo by hezké, kdyby cvičení trvalo skoro rok, ale je to velmi nepravděpodobné.

  Odpovedať
 2. jirik

  Mám prosbu na zdejší ženy – potřeboval bych pomoct zmapovat, kde dělají vyšetření prsou jinak než mamografem. Oblast Česko-slovensko. Děkuji za spolupráci
  Pokud budete vědět posílejte na

  Kontakt

  Odpovedať
  • Dana

   kazda jedna ambulancia,ktora ma sono. sonom vidia to iste,akurat bez tych skodlivych vln,ako pri mamografii

   Odpovedať
   • jirik

    Ultrazvuk, ktorý je medzi bežnými ľuďmi považovaný za neškodný, môže nenávratne poškodiť genetický aparát akéhokoľvek živého organizmu!

    Po sérií testov došli vedci k prekvapivému záveru. Ultrazvuk ublížil molekulám DNA a oni si to zapamätali. Molekuly DNA zažili silný šok, po ktorom sa dlho spamätávali a nakoniec vytvorili vlnový fantóm bolesti a strachu, ktorý zostal na mieste pre nich strašného experimentu. Pod vplyvom tohto fantómu, aj druhé, nové molekuly DNA, prežili podobný šok, ktorý na nich zanechal rovnaké následky.

    Nebezpečenstvo ultrazvuku

    Odpovedať
 3. matyas

  Tak 17 minut povídáš 🙂
  https://ctrlv.cz/aWB1

  Stejně se těším, až to všechno skončí. Už se nemůžu dočkat 🙂 No a abych nezapomněl, samozřejmě děkuji za zprávy 😀 😀

  3
  Odpovedať
 4. Zerro

  Tak ten výpadek energie má být přechod na Tesla energii? A to mají někde v podzemí obrovské Teslovy generátory, které připojí na celou rozvodnou síť? Víte kolik by to muselo být generátorů plně funkčních po celé Americe? Řekl bych, že tady někdo žije v iluzích. Nic proti free energy. Ale ty přístroje které jsou dostupné třeba i na síti jsou tak 1-10kW. Tedy pro jednu domácnost.

  1
  Odpovedať
  • Daniel

   To viete čo majú za technológiu? Pýtali ste sa aliancie? Nechajme to prosím na budúcnosť, čo boli ilúzie a čo nie 🙂

   2
   Odpovedať
  • jirik

   v jednom článku jsem četl, že v USA je jedna teslova věž, která by dokázala zásobovat elektrikou celý svět…jestli je to pravda nevím, nemám jak ověřit…

   Odpovedať
 5. Soldier 17

  Trump se vrátí tento měsíc do úřadu oficiálně. Který den, to ví jen o on a Q. Sledujeme show a vítězství světla!!!

  Odpovedať
  • Jana

   Už sa moc teším🙏🙏🙏🙏

   1
   Odpovedať
 6. Jana

  Zdravím všechny!
  Děkuji za každodenní zprávy a články a dnes speciálně za úžasné video s Elenou Danaan s titulky. Se svou bidnou angličtinou s videy těžce zápasím.
  Tak jak psal v komentáři ‘jirik’, též jsem četla, že jedna Teslova elektrárna je v USA a jedna v Rusku, a jedna by stačila zásobit celý svět. Též to nemám ověřeno. Časem bych se o tom ráda dověděla víc.
  Děkuji! Děkuji! Děkuji!
  Jana

  1
  Odpovedať
  • Daniel

   Áno aj to bolo v starších správach ale to už nenájdem kde to presne bolo

   1
   Odpovedať
   • jirik

    Bolo nám povedané, že Teslova veža v Texase by mohla napájať celý svet voľnou energiou. Nasledujúce video nám ukazuje elektráreň Tesla v Rusku. Tie by mohli byť postavené kdekoľvek. Myslíte si, že v blízkej budúcnosti bude na našej planéte nedostatok energie? Už žiadne platenie cez hlavu za energiu. Energia je ZADARMO. Dovolili sme im, aby nám za ňu účtovali poplatky.

    Správy 23.06.2021

    2
    Odpovedať
 7. polarexplorer

  Ďakujem.

  Odpovedať
  • Daniel

   A prečo neokomentujete tie ďalšie obrázky? Či keď sa unúvam dať komentár tak len taký, čo môže niečo očierniť? Mimochodom porovnajte si vzdialenosť áut u oboch obrázkov a pozrite sa na google maps na oválnu pracovňu ako ďaleko od okna sa tam nachádza cesta, dá sa tam dať aj street view 🙂

   Odpovedať
  • Dominika

   Na amerických stránkach sa môžete dočítať že je biely dom od januára prázdny a nieje tam žiaden pohyb čo dokazujú kamery. Ďalším dôkazom že budete používa falošný biely dom je fakt, že lietadlo MAMA Mekrelovej neleteli na stretnutie s bidetom do dc. Ďalší dôkaz falošného Bieleho domu sú hollywoodske scény atď. A keď sme pri Tom biely dom sa pripravuje na návrat trumpa a bidet tam nemá čo robit

   Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here