Správy 07.05.2021

07/05/2021

Stále musíme ignorantom dávať červené pilulky o ľuďoch ako komodite. Sami pravdepodobne nevieme úplne to najhoršie a nemusí sa to nikdy zverejniť všetko, ale vieme, že priemerný človek bude mať ťažkosti s prijatím niektorých častí.

Možno je niekedy ťažké sledovať a zúčastniť sa na tejto vojne, ale bolo by horšie, keby ste sa konečne zobudili a uvedomili si, že ste celú tú prekliatú vec premeškali. zdroj

Mimochodom: životné poisťovne neprijímajú zákazníkov, ak sú zaočkovaní .. takže to si môžete sem-tam prečítať na telegrame. Zaujímalo by ma prečo? Čo presne vedia? .. AHA. Banky takisto neposkytujú pôžičky očkovaným ľuďom. Čo teda presne vedia? Dobre, banky a poisťovacie spoločnosti aj tak hovoria dovidenia, ale tie správy boli zaujímavé. zdroj

Na obrázku môže byť lesklý text, v ktorom sa píše „IBM @IBM Goodbye Twitter Crop 2:30 May 2021 Sprinkir“
Spoločnosť IBM zverejnila na Twitteri „Goodbye Twitter Corp“ – Dovidenia Twitter  zdroj 

Snaží sa niečo povedať? 👀
Lin Wood: Americké ministerstvo spravodlivosti minulý rok opätovne potvrdilo, že federálne vlády stále používajú strelecké jednotky. Podľa môjho názoru je trest smrti zastrelením životaschopnou metódou presadzovania práva pre jednotlivcov, ktorí sú vinní zo zrady alebo zo zločinov proti ľudskosti. Každý, kto sa sprisahá so zahraničným subjektom, aby zasiahol do volieb v USA (napríklad do voľby nášho prezidenta), je vinný zo zločinu vlastizrady. Ktokoľvek znamená kohokoľvek. Každý, kto sa podieľa na obchodovaní s deťmi, najmä s maloletými, s cieľom ich mučenia, sexuálneho zneužívania alebo zabitia, je vinný z trestného činu proti ľudskosti. Ktokoľvek znamená kohokoľvek. Žiadna osoba nie je nad zákon. Tu patria aj volení úradníci, ako sú guvernéri a zákonodarcovia a štátni a federálni úradníci, členovia propagandistických médií, obchodníci a obchodníci, sudcovia, právnici, Hollywoodske celebrity a dokonca aj susedia na ulici. Amerika netoleruje činy zrady, alebo zločiny proti ľudskosti. Som presvedčený, že v Amerike je spravodlivosť nevyhnutná. Mnoho ľudí dnes v noci nespí dobre. zdroj

Druhé Guantanamo na Islande!!
Pre európskych zločincov proti ľudskosti?!
Trápil som si mozog už týždne – teraz som si takmer istý:
„NA ISLANDE JE DRUHÉ GUANTANAMO!“
Inak by sa tieto časté lety do pobrežného mesta Keflavík už nedali vysvetliť.
link
link2
link3
Prázdna americká AirForce základňa v Keflavíku bola mojím hlavným indikátorom od začiatku. Obrovská oblasť s budovami pripomínajúcimi bunkre okolo bývalého vojenského letiska. A bola tu aj skutočnosť, že tam dochádzajú iba civilné vojenské lietadlá a európske vládne lietadlá ako v pravidelnej doprave. A dnes som dostal zásadný tip z Ameriky od priateľov Anonov. Objavili správu z roku 2010 vo Financial Times.
Samozrejme, určite to nehovorí o tom, že plány sa niekedy realizovali – ale hej – všetci si vieme spočítať 1 a 1. zdroj

Najmenej 40 štátov vytvára právne predpisy, ktoré by zakazovali požiadavky na vakcíny

Toto sú servery pre voľby v okrese Maricopa. Externé disky, ktoré boli načítané bez súčtov predčasných hlasovaní za noc, sú zakrúžkované. Scott Jarrett uviedol, že ich v noci „kvôli bezpečnosti“ odviezli na „nezverejnené miesto“ mimo pracoviska zamestnanec, alebo dodávateľ spoločnosti Dominion pracujúci pre spoločnosť MC.
Deep Fake technológia vás prinúti veriť, že mŕtvi sú nažive a budú sa objavovať v televízii. Ktokoľvek môže byť predstieraný aj bez masky zdroj
Nancy Drew odvádza skvelú prácu pri dokumentovaní toho, čo sa deje v DC. 
Vážne to vyzerá ako mesto duchov. 
Veľmi málo automobilov. 
Malá aktivita okrem žeriavov a bagrov. 
Vyzerá to, že firemná cabala je preč! zdroj
10 dní…? zdroj

Korupcia je odhalená každý deň! Veľké banky vykazujúce známky zúfalstva. MSM je v čudnom režime. Pamätajte, že týmto skorumpovaným elitám, ktoré zneužívali ľudstvo (napríklad Gates), bol ich majetok zaistený podľa Trumpovho EO 13818. Takže ak uvidíte správy o akciách prevedených / predaných atď. Biele klobúky majú kontrolu. Podľa verzie GESARA prezidenta Trumpa ide o dobro pre ľudstvo a rovnosť a ústavné právo. Verte, prosím, a ak sledujete televíziu … sledujte čistú komédiu, alebo niečo, čo vašu myseľ kŕmi láskou a radosťou! MIER JE CENA !!!  zdroj

Fráza „Konšpiračný teoretik“ je iba iný výraz pre „Mysliteľ“.

Myslíte? Môžete byť iba „konšpiračný teoretik“.
Nesledujete príbeh pripravený pre ľudí, ktorí nemôžu myslieť sami za seba? Môžete byť iba „konšpiračný teoretik“.

Prečo tak rýchlo označujú svojich nepriateľov za „konšpiračných teoretikov“? Boja sa ľudí, ktorí myslia. Boja sa ľudí, ktorí nedodržiavajú naratív, ktorým sa majú riadiť. zdroj

Vedci po prvýkrát pomenovali nové druhy mravcov rodovo neutrálnejším, „inklinujúcim“ menom. zdroj

To je pekná hlava vlasov. Len vravím. zdroj

67% opýtaných vojakov a vojačiek nedávno uviedlo, že podporuje prezidenta Donalda Trumpa ako vodcu ozbrojených síl. Povedali, že sú presvedčení, že politika Trumpovej administratívy posilnila armádu.
Zdroj: Pew Research Center, nestranícky myšlienkový rezervoár so sídlom vo Washingtone, DC zdroj 

Čo sa deje v Kapitole USA?
Občianski novinári sú zadržaní a bolo im povedané, aby opustili oblasť, aby nikto nevidel, prečo je v hľadisku toľko vojenského personálu a vozidiel, čiernych vládnych SUV a sanitky. zdroj

Trump nie je v centre vojenského diania. Musí o tom mať vedomosti. Armáda však plánuje už roky. zdroj

Trump sa vracia. On neskončil. Ale veľa z toho, čo sa stalo a deje sa teraz, sa dá odhaliť. Verejnosť naozaj nevedela, s čím máme do činenia, ale teraz to vidíme. Aký je skutočný plán Trumpovej administratívy? Odhaliť hlbokú temnotu. zdroj

Niekto v AZ teraz priamo hovorí o zázname, že dozorcovia kraja v Maricope nemali vo voľbách v roku 2020 kontrolu ani administratívne heslo k zariadeniu, ktoré sa používa v ich kraji. Ukázalo sa, že iba DOMINION mal kontrolu nad volebným vybavením výhradným vlastníctvom správneho hesla. PREČO trvalo ŠESŤ MESIACOV, kým táto skutočnosť vyšla na povrch? zdroj

Vyzerá to, že Gatesovci sa snažia formovať príbeh a dostať sa z tohto príbehu skôr, ako vyjde všetko okolo Jeffreyho Epsteina a Ghislaine Maxwellovej a ich vzťahov s elitou. Na Daily Beast sa nedá vôbec spoľahnúť. Tu je príbeh:
Melinda Gates varovala Billa pred zdrojom Jeffreyho Epsteina

Twitter zaradí na čierny list účet zrkadliaci posty z webu Donalda Trumpa zdroj

Na obrázku môžu byť 2 ľudia a text, ktorý píše „NEW YORK POST New York Post @nypost Bill Gates previedol 1,8 miliardy dolárov na sklade Melinda v deň rozvodu novinky trib.al/ trib.al/RygKX6r“

Časová známka Pompeo 3:41 6. mája 2021 sa zhoduje s časovou značkou Q4426

Dôležité pochopiť. Sociálne siete uvádzajúce, že my sme menšina sú falošné. Sme väčšina a rastieme každou sekundou každého dňa. Sociálne site uvádzajúce, že sme rozdelení sú falošné. Sme spojení a silnieme. Ľudia sú zobudení a vidia, čo sa deje. patrioti nemajú žiadnu farbu pleti. Ľudstvo je dobré. Q zdroj
Ako skoro? Neinformujeme našich nepriateľov o detailoch. Namiesto toho do nich implantujeme strach z našich neplánovaných a katastrofických protiťahov. zdroj

Jen Psaki, Bidenova tlačová tajomníčka, plánuje odstúpiť o rok. „Myslím si, že asi o rok tento post prevezme iná osoba,“ uviedla.

Biden sa spolieha nielen na telepromptér, ale aj na poznámky. To sa stalo, keď prišiel do New Orleans. Tento „prezident“ nevie nič robiť sám, bez vonkajšej pomoci. „Zbožný katolík“ Biden sa nezmieňuje ani o „Bohu“ pri vyhlásení Národného dňa modlitieb.

Južná Karolína súhlasila s opätovným nasadením hasičskej jednotky v súlade s popravovacími postupmi štátu. Zákon, ktorý prešiel 66 hlasmi za vs. 43 proti, by vyžadoval, aby si väzni v cele smrti vybrali buď popravu zastrelením, alebo usmrtenie elektrickým prúdom, ak počas plánovanej popravy nie sú k dispozícii lieky na smrteľné injekcie.
„Tento zákon podpíšem, hneď ako sa dostanem k môjmu stolu,“ tweetoval po hlasovaní guvernér McMaster.

Bojovníci BLM maľovali na portlandských vozidlách AR-15 a AK-47. Na mieste nie je žiadna polícia, pretože vláda teroru ľavice tu pokračuje v plnom prúde.

Psaki pripustila, že odporúča Joeovi Bidenovi, aby neodpovedal na improvizované otázky novinárov.

Po príchode Bidena do Lake Charles v Louisiane sa s ním žiaden priaznivec nestretol a to vraj získal 81 miliónov hlasov.

Špinavá partizánska profesorka Pamela Carlan, ktorá minulý rok zdieľala surový „vtip“ o Barronovi Trumpovi, napísala tento týždeň výhražný list arizonskému senátu.

Demokratická guvernérka Michiganu Gretchen Whitmerová si požičala súkromné lietadlo miliardára na tajný let na Floridu počas prudkého nárastu Covidu a lockdownov.

„Ak nás skutočne chcú zastaviť, vidím v tom veľký problém!“ – Riaditeľ arizonského auditu Ken Bennett rokuje s Jordanom Conradsonom z TGP po tom, čo Bidenovo ministerstvo spravodlivosti pohrozilo, že bude zasahovať do kontroly štátnych volieb.

Arizonská republikánska strana teraz tiež tvrdí, že ministerstvo spravodlivosti sa snaží zasahovať do auditu okresu Maricopa.

Bola odhalená ďalšia organizácia stojaca za pokusom o zastavenie auditu v okrese Maricopa – národná volebná krízová pracovná skupina ETG.

V školskej štvrti Bellingham vo Washingtone, kde učiteľ prvého stupňa nedávno čítal prváčikovi knihu o transrodovosti, sa chystá obrovský škandál. Rozruch nad knihou prinútil rodičov kontaktovať školskú radu a bolo zrejmé, že prezident školskej rady vlastnil obchod so sexuálnymi hračkami „pre všetky vekové skupiny“.

Bidenova administratíva oznámila, že pozastavuje práva duševného vlastníctva a poskytuje informácie o patentoch na vakcíny COVID Číne a svetu. Veria, že bezplatné poskytnutie štúdie pomôže ukončiť pandémiu čínskeho vírusu.

Podrobnosti: „Externé zariadenia“ s aktuálnymi výsledkami hlasovania boli odstránené z webu každú noc počas volieb zamestnancami okresu Maricopa, alebo „špecialistami“ z Dominionu.

Šiestačka zahájila paľbu na školu v Spojených štátoch a zranila dvoch študentov a jedného zamestnanca.

Marine Le Pen francúzskym generálom: „Pripojte sa ku mne v boji o Francúzsko.“ zdroj

Pred Epsteinom bol Hefner (vydieranie z cia / pasce), ktorý vydieral viac ako milión politikov, influencerov a elít /
Tunely sú stále ničené. Vojaci zabití v operáciách.
Trojročná bitka končí KONIEC.
HOLLYWOOD adreno mesto

Nový príspevok DJT Bblogu má časovú značku a má to dôvod:

11:57 = QD 1157 = POTUS potvrdzujúci dropy prostredníctvom Twitteru (NOVÝ BLOG) podľa plánu / načasovania. Budúcnosť dokazuje minulosť. Chápete komunikáciu?

480 QD = to, čo sa stalo v súvislosti s voľbami do roku 2020 (vopred), čo sa deje a čo sa stane (minulosť predpovedá budúcnosť, budúcnosť dokazuje minulosť).

RUSKO RUSKO RUSKO = RUSKO RUSKO RUSKO = Matematická pravdepodobnosť udalosti C19 = dokonale načasovaný DOPAD na 3. novembra Prezidentské voľby.

KTO benefituje najviac? Väčšie, ako si dokážete predstaviť.

Zverejnil niekedy POTUS vyhlásenie, ktoré nie je pravdivé? Nič uvedené by nemalo byť brané naľahko.
RÝCHLY POHYB.

Povolenie podvodu bolo súčasťou starostlivo pripraveného plánu na odhalenie nelegálnej, poburujúcej a zradnej činnosti skorumpovaných politikov, spoločnosti Big Tech, MSM a samoúčelných medzinárodných plutokratov (atď.). Teraz môžu byť (legálne) odstránení z naratívneho / politického spektra Washingtonu (svet) a post volebnej integrity je zabezpečený (geniálny) DJT & Q.

V Nizozemí si děti budou moci změnit v rodném listu pohlaví zdroj

Hladiny protilátek prudce poklesly po 3 měsících druhého očkování vakcínou Pfizer, uvádí studie zdroj

Na obrázku môže byť mapa a text, v ktorom sa píše „IAM1480 Hex: 33FD5F Share Image avistion Reg. DB flags: Type MM62317 Italy military B350 Beech King Air 350 Type Desc.: L2T Squawk: 5106 History SPATIAL Sd: Altitude: Vert. Rate: Track: Pos.: Distance: 281 kt 24.000 0 ft/min 2.6° 1.509° n/a 43.119° 119° SIGNAL Source: RSSI: Rate: ADS-B -5.5 20.7“
Existuje spojovací tunel ze Ženevy do Vatikánu? Je velmi vzrušující vidět, co se děje přímo ve Středozemním moři, ale zapadá to do předpokladu, že mezi Ženevským jezerem ->CERNem a Vatikánem je další tunel. Rozhodně!! „Švýcarská garda“ stála na stráži ve Vatikánu! Švýcarsko je sídlem rodin Deep State, takže jeho „neutralita“ nebyla nikdy zpochybněna. Podívejte se na satanistický zahajovací ceremoniál v Gotthardském tunelu nebo na pozadí „CERNu“. zdroj

Cistky tunelu 😉
Metro bylo zcela evakuováno. Na hlavním nádraží v Hamburku vypukl požár zdroj

👉👉👉 Rozsáhlá razie ve čtyřech spolkových zemích proti pravicové teroristické organizaci „Der harte Kern“. Útoky byly naplánovány. Čtyři podezřelí, vedoucí: žena. Policie ji vypátrala v tajných rozhovorech.
👉👉👉 Dnes 450 policistů a příslušníků SEK provedlo zátah na gang obchodníků s drogami v Berlíně, Lipsku a Durynsku. Pět zatykačů.
👉👉👉 ČTYŘI MAFIOSI uvězněni na Sicílii. GIUSEPPE CONDORELLI, výrobce cukrovinek, se nenechal vydírat, ale udal mafii. Teď ho všichni oslavují. Říká: „Pokud chcete bojovat proti mafii, existuje jen jeden způsob: nahlásit vydírání.“ Výsledek: celý klan ve vězení. zdroj

Dnešní rozsáhlý zátah s 27 mrtvými v Riu de Janeiru. „Nejsmrtonosnější racie v dějinách města“, píše tisk. Drogový gang se chtěl utkat s policií. Velká přestřelka, zasaženi také cestující ve vlaku. Těžká obrněná vozidla v akci, různé výbuchy. Jeden policista mrtvý, gang zlikvidován. zdroj

Podezření z financování terorismu: racie v Mnichově. Policisté prohledávají byty členů zakázaného sdružení „Ansaar International“. Zabavili také kontejner na darované oblečení. V souvislosti se zákazem údajné islamistické sítě kolem údajné pomocné organizace „Ansaar International“ prohledali ve středu ráno policisté mnichovského policejního ředitelství tři byty. zdroj

Bezi to……………. 3️⃣3️⃣ Zedn*ari 😉
46 racií v Německu, 33 zatykačů „Operace Platinum“: vyšetřovatelům se podařil velkolepý zásah proti mafii v Německu. Přibližně 800 policistů a daňových vyšetřovatelů z Německa a Itálie ve službě proti mafii, 33 zatykačů a desítky prohlídek: Taková je bilance velkolepého zásahu kalábrijské mafie ‚Ndrangheta proti mezinárodnímu obchodu s kokainem. Zároveň vyšetřovatelé ve středu v Německu odhalili síť, v níž byly italské hospody a obchody s potravinami využívány – podle obvinění – k rozsáhlým daňovým podvodům. „Díky této operaci jsme se dozvěděli mnoho o zločinu, o kterém mnozí nevěří, že v Německu existuje,“ řekl Johannes-Georg Roth, vrchní státní zástupce v Kostnici, na společné tiskové konferenci se svými italskými kolegy v Turíně. „Dnes je krásný den pro prosazování práva a špatný den pro temnou stranu moci.“ zdroj

Na obrázku môže byť 3 ľudia a text, v ktorom sa píše „Julianna Margulies Reveals That Her 'In- Person' Oprah Interview Was Actually Done Using Green Screen By Matt Webb Mitovich/ May 2021, 7:33 AM PDT juliannamargulies 88.8Kfollowers Margulies urned Down llion and Walked Away View Watch OWN Watchon YouTube Julianna Margulies recent sitdown interview Winfrey was fact the technology. actress revealed outdoor View More on Instagram surprising act Instagram side-b Angeles) alongside Oprah's "Movie magic," Super 7,022 likes juliannamargulies caption, adding: "Thank @Oprah for #sunshinegirl" memoir, Sunshine "What answer questions." view Movie magic. Thank you @Oprah the great interview answer questions sunshinegirl #balllantinebooks #randomhouse #reading #memoir 155 comments #sunshinegirl“
„Julianna Marguliesová prozradila, že její osobní rozhovor s Oprah byl ve skutečnosti natočen pomocí zeleného plátna“. zdroj

Economist obálka z dnes: Govcoin, „In TECH We Trust (V techniku veríme)“ so vševidiacim okom. zdroj

Opis fotky nie je k dispozícii.

Tunely ve Vidni vycisteny a zaplaveny!!!! 👉 2x 👉 v lednu a v kvetnu
Prasklé potrubí ve Vídni-Penzingu zablokovalo tramvaje a dopravu. Prasklé vodovodní potrubí způsobilo ve Vídni dopravní komplikace. V oblasti Linzer Straße – Reinlgasse ve 14. obvodu se přes vozovku přelila velká voda a vyplavila trať Wiener Linien.
Na Zehetnergasse ve Vídni-Penzingu prasklo v pátek ráno vodovodní potrubí. Ulice připomíná potok uprostřed města. zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Die Presse Nachrichten Meinung Magazin Wien Straßenbahn und Verkehr nach Rohrbruch in Wien- Penzing behindert Ein Wasserrohrbruch hat Wien für Verkehrsbehinderunger gesorgt. Im Bereich Linzer Straße Reinlgasse im 14. Bezirk ergoss sich jede Menge Wasser über die Fahrbahn und unterspülte einen Gleiskörper der Wiener Linien. 22.01.2020 um 09:44 17 Speichern Drucken“
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „: 11°C, Wien Heute HEUTE ePaper COMMUNITY LESER Leser-Reporter f 07.05.2021,09:24 Wasserrohrbruch flutet Straße in Wien-Penzing Home Neueste Videos nzing Leserreporter“
Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „CORONA-KRISE VIRUS-RADAR So sieht es in Ihrem Kreis aus Laschet überrascht mit Corona-Aussage Impfen ist nicht der Weg in die Freiheit“
Dalsi zpravy od Kju. Kdyz Trump mluvil o VAKCINE myslel ARMADU!!!!………….😉😉😄
1. 👉👉👉 Zlute Kju 👉👉 Ockovani – Svoboda
2. 👉👉👉 PRVNÍ MILIONOVÉ MĚSTO UVOLNUJE. Hamburk chce zrušit zákaz vycházení
3. 👉👉👉 Nove rekordy v ockovani („zatykani“) zdroj

Velitelství vojenských ženistů americké armády (se zajímavým logem Hradu) se opět ohání významným plotovým sloupkem – a to hned ve dvou po sobě jdoucích tweetech!
Tweet 1 je samozřejmý – myslím?!
Mějte na paměti hlubší význam bodů:
Mokřady!
Žáby!
Migranti!
A Tweet 2 „prohlídka tunelu“ věčně zmrzlé půdy se zástupci 30 zemí…..
Zahrajeme si kolo hry „Já vidím, co ty nevidíš“?! zdroj

Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia a text, v ktorom sa píše „VILLE PÄTIÄLÄ REPOSTED Zalie Guthrie @za @zalieguthrie 49 minutes ago 32,000 Miles of tunnels D.U.M.B's "Drain The Swamp' is not a catch phrase It's a Live Military Operation "Drain The Swamp' Flood the Tunnels END HUMAN TRAFFICKING“
Myslím, že na ně nemůžeme dostatečně často myslet a nemůžeme dostatečně často posílat do vesmíru velká přání vojákům! zdroj
Opis fotky nie je k dispozícii.
Proč mají „astronauti“ hvězdu
na hollywoodském chodníku slávy
za nejlepší herecký výkon???
If you know you know. zdroj
Na obrázku môže byť 1 osoba, mapa a text
Focus.de pise o pocasi v Nemecku a tlakova nize na vikend je pojmenovana 👉 Boj se Boha …..😉
Bouře Eugene zuří i ve středu. Tryska leží nepříznivě nad Německem, a tak se ve středu Německa vyskytují organizované bouřky s bouřkovým potenciálem. Chladné počasí vydrží až do víkendu, než tlakova nize Fürchtegott přinese teploty až 30 stupňů. zdroj
Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „[CN]“
Zeptejte se pedofila Borise Johnsona na všechny zmizelé děti a děti ukradené státem pod záminkou nucených adopcí, které vytvořil pedofilní válečný zločinec TONY BLAIR.
… 220 000 „ukradených“ dětí ročně z tajných rodinných soudů ve Velké Británii…
Už je nikdy nikdo neviděl!
Boris není náhodou ženatý se satanistkou! zdroj
Na obrázku môže byť 1 osoba
Ľudia sa často pýtajú, prečo by to všetko NASA vymýšľala?
Odpoveď je veľmi jednoduchá a priamo zo samotného finančného hľadiska.
365 (dní) X 62 (rokov) s financovaním v priemere 55 000 000 dolárov dolárov denne od daňových poplatníkov.
Mali dôvod klamať 1 244 650 000 000 dolárov.
Tieto peniaze vložili do rozsiahleho systému podzemných tunelov na obchodovanie s deťmi po tom, čo žili svoj honosný životný štýl. Na NASA a ich klamstvách veľmi záleží. zdroj

Q nenapsal pro nic: Bude to biblické!
Apokalypsa je všudypřítomná (podívejte se na správnou definici apokalypsy)
Ale myslím si, že lidstvo se už dávno rozhodlo pro „buď“ místo „nebo“!
Žádná „oběť“ by neměla být marná!
Přepíšeme historii a LEPŠÍ!
To nejlepší teprve přijde! zdroj

Jsem z Berchtesgadenu a tady na Obersalzbergu měl Hitler svůj Berghof. Je tu spousta bunkrů, většina z nich byla zavřená. Celá hora je švýcarský sýr. Také mě překvapuje, že zde nebylo žádné skenování ani nové měření. Co je však ještě více ohromující, je dokumentace, která byla vytvořena tam, kde býval Platterhof. Tato dokumentace byla několik let v rekonstrukci. Části dokumentu jdou hluboko do tunelů. Toto je staveniště, které nikdy není dokončené a každý rok se rozšiřuje o několik milionů eur. Začalo to 3 nebo 6 miliony, nyní jsme na 21 milionech. Bylo by zajímavé vedet, co dělají v horách.

Když jsme zde měli první Lockdown, krátce poté, co se setkali Söder a Kurz (jsme v pohraniční oblasti), dáma, jejíž obchod byl během lockdownu zavřený, natáčela „přetíženou“ nemocnici. Můžes hádat zbytek, absolutně nic. Svítilo jen malé nouzové světlo. nemocnice prazdna. Stejné lži jako všude.

Než jsme zde byli znovu prohlášeni za hotspot, byla zřízena zkušební silnice. To mělo za následek dostatek případů k opětovnému zavření škol a jeslí. Stejné lži …
Pošlu ti několik dalších obrázků, ale určitě jsou chráněny autorskými právy. zdroj

Navy Tweet
Loď 25
Drop 25
Důkaz začíná 11.3 zdroj
„Donald Trump se vrací do Bílého domu v 10:09 po cestě do Phoenixu.“ Stalo se to vlastně už dávno. Ale stojí za to podívat se na slavné hodiny z Q drops. Označují přesně tentokrát. Phoenix, neboli Phoenix, je město v Arizoně, kde se provádějí hlasovací audity. zdroj

Filipínská dětská továrna – děti se prodávají na Instagramu, Facebooku a dalších kanálech – The Untouchables
V celé jihovýchodní Asii se stovky novorozenců prodávají online i offline za pouhých 6 $. zdroj

Krevní skupina A obsahuje části reptiloidů.
Krevní skupina B obsahuje části Marťanů.
Krevní skupina AB pak nese obě části (plazy a Marťany), které vznikly prostřednictvím společných testovacích projektů.
Krevní skupina 0 obsahuje čistou, nesmíšenou původní informaci, která byla použita při stvoření lidí zdroj

Obrovská exploze dnes ráno zasáhla citlivou izraelskou raketovou továrnu v Jerichu zdroj

Rusko je připraveno opustit systém SWIFT. Před časem bylo zveřejněno, že Ruská federace si s ohledem na budování vlastního platebního a transakčního systému ponechá v rukávu trumf pro případ, že by v určitém okamžiku došlo k přísným americkým sankcím, včetně možného odpojení země od mezinárodního systému SWIFT. zdroj

Jsme neustále informováni o skutečných událostech. Je pouze nutné porozumět sdělením, ať už jsou mediální povahy, nebo vjemům v naší vlastní realitě.
🔸 „NTV“ hlásí: „Berlín si vynucuje hru „všechno nebo nic“. Myslím, že víme, jak tato „hra“ skončí.
🔸 Také Vídeň má podle předpovědi zažít první letošní den s 30 stupni tepla. Myslím, že oslava probíhá všude ve stejnou dobu.
🔸 V Berlíně „policie“ zastavila řidiče, který měl nehodu. Někdo se asi snažil uniknout z dosahu armády.
🔸 Opět zprávy o úmrtí osobností veřejného života ve středním věku. Tentokrát to byl moderátor televizní snídaně RTL Jan Hahn. ‚BILD‘ zveřejněno přesně v 17:17.
🔸 V okrese Detmold / Paderborn / Lippe našli vyšetřovatelé u „bývalého zaměstnance policie“ spisy o pedofilní trestné činnosti. Smyčka veřejné pravdomluvnosti se utahuje.
🔸 S výjimkou Frankfurtu nad Mohanem se zdá, že všechna civilní německá letiště ukončila letový provoz.
🔸 V Durynsku a Sasku se objevily zprávy o „rozsáhlé policejní razii proti drogám“. V překladu to znamená zatýkání pedofilních zločinců armádou.
🔸 Deník Berliner Zeitung píše o „10 zatčených při velké razii proti překupníkům“. I to zavání vojenskou čistkou v souvislosti s obchodováním s lidmi a dětmi.
🔸 BILD se ptá: „Kdo smí jít o víkendu na grilovací párty?“. Moje odpověď zní: každý, kdo se doposud probudil!
🔸 Datum zveřejnění výsledků řádných arizonských voleb se nezadržitelně blíží. Už je jasné, jaká detonace se spustí.
🔸 Přibývá důkazů, že na Islandu a možná i na Krétě a Sardinii existují detenční centra podobná GITMO. Přesto je berte s rezervou.
🔸 Od různých lidí dostávám zprávy o pozorování pohybu vojenských letadel. Příklad: V krátké době 5 silnějších vrtulníků v Münsterlandu poblíž nepoužívaného muničního skladu.
🔸 Sám jsem během dne sledoval na západě Mnichova nad uzavřenou oblačností zvuky vrtulníků i tryskáčů.
🔸 Z Hamburku mi jeden člověk nahlásil civilní vozidla osobní dopravy s modrými světly.
🔸 Přesně před rokem, 6.5.2020, se objevil „Q-Drop“ 4121 s textem:
„Někdy nemůžete veřejnosti říct pravdu. MUSÍ TO UKÁZAT. Jen tak najdou lidé vůli ke změně.“
Přesně takový „projev“ zažíváme. zdroj

Prohráli. Protože tím, že nás zavírají, nás nutí čelit našim stínům, dívat se přímo na naše vlastní démony, uzdravovat je a transformovat.
✨ Prohráli. Protože tím, že nás navzájem izolovali, povzbudili nás, abychom se shromažďovali, posilovali a propojovali naše pouto od srdce k srdci.
✨ Prohráli. Protože tím, že nám bezostyšně lžou, nás navádí, abychom hledali pravdu jinde a tím se dostali z iluze.
✨ Prohráli. Protože tím, že se nás snaží vyděsit, tlačí nás, abychom věci pustili, zůstali soustředěni, sebevědomí a spojeni s naší duší.
✨ Prohráli. Protože tím, že ovládají naše fyzická těla, nám umožňují rozšiřovat naše jemná těla a svědomí, tedy naši sílu.
✨ Prohráli. Protože tím, že z nás chtějí udělat nemocné, nám nakonec poskytnou více volného času, odpočinku a znovuzrození.
✨ Prohráli. Protože tím, že chtějí, abychom se ztratili ve tmě, nutí nás růst a kultivovat naše vnitřní světlo.
✨ Prohráli. Protože tím, že se uzavíráme před matkou přírodou, dovolujeme jí, aby se očistila a uzdravila, a my o ní můžeme meditovat jako nikdy předtím.
✨ Prohráli. Protože tím, že nás manipulují, aby nás zotročili, nás nutí vzít si zpět naši suverenitu a svobodu.
✨ Prohráli. Protože lockdown je pěkná alegorie našeho uzamčení v 3D matici, což nám umožňuje stoupat ještě více na 5D.
✨ Prohráli. Protože tím, že nás uspávají a omezují, rozvibrují a probouzejí celé lidstvo.
✨ Prohráli. Protože tím, že nás infantilizují, přimějí nás růst. Útočí na naše jinde a děti, nutí nás řvát.
✨ Prohráli. Protože tím, že nás chtějí oslabit, zesilují Bojovníka světla, který spí hluboko v každém z nás. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 97
  Správy 29.07.2021Zdá sa, že v tuneloch došlo k určitým vedľajším škodám. Len hádam, keďže na iných miestach sme už nejaký čas videli požiare a dym vychádzajúci z roštov a kanalizácie po tom, čo sme sa dozvedeli, že ich armáda buď vypaľuje, zaplavuje atď. Druhý 57-ročný muž z New Yorku je ťažko…
  Tags: a, v, na, se, je, to, o, sa, že, zdroj
 • 97
  Správy 14.05.2021Biele klobúky šíria svoj vlastný druh dezinformácií, pretože v rámci ich psyopu prebiehajú masívne operácie na prebudenie ľudstva. Cabala chce tretiu svetovú vojnu a informácie, ktoré dostávame o Izraeli, sú, že sú na pokraji vojny s Palestínou. Zdroje v Izraeli nám však hovoria, že je to v poriadku, a že 99…
  Tags: a, v, na, je, že, sa, zdroj, o, se, to
 • 95
  Správy 29.05.2021Charlie Ward nám minulý rok povedal, že prezident Trump a Biele klobúky už MAJÚ dobrých pobožných ľudí na prechod Zeme z démonických vlád hlbokého štátu do vedenia v súlade s NESAROU / GESAROU. zdroj V klonovacích centrách sú ľudia (vrátane nevinných detí) obťažovaní, znásilňovaní, mučení a zabíjaní. Tieto klonovacie centrá…
  Tags: a, v, na, je, sa, zdroj, to, se, že, správy

1 Komentár

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here