Správy 07.06.2021

07/06/2021

Charlie Ward prvýkrát oznámil, že môže vystopovať Q späť k Abrahamovi Lincolnovi najmenej pred 8 mesiacmi.

Teraz, keď (Q) The Storm Rider overil Charlieho bod 6-6-21, som nadšený za Charlieho.

Myšlienky: Q vznikol dávno v roku 1860 1. apríla, keď 20 generálov dosadilo Abrahama Lincolna do úradu, aby bojoval proti chazarskej mafii ROTHSCHILDOV, ktorá vytvorila obchod s otrokmi a vlastnila 99% otrokov v USA.
Tento boj sa dodnes blíži ku koncu.
TRUMP
Q+

6-6-21 (Q) Storm Rider priniesol radostnú správu, že ANTIFA čoskoro padne. No, vieme to. VIEME, že vojna s diablom je vyhratá, ako už niekoľko mesiacov hovorí Charlie Ward. Ale potvrdenie je vždy dobré!

Vieme tiež, pretože Gene Decode a Charlie Ward o tom neprestajne informovali, a teraz aj mnohí ďalší, že kvantový hlasovací systém fungoval počas volebnej noci v roku 2020, a že prezident Trump a Q-Team boli v SCIF [Sensitive Compartmented Information Facility] a sledovali, ako sa hlasy prezidenta Trumpa prepínajú na Bidena v aktuálnom čase, pretože kvantový systém funguje v danom momente. VIEME, že prezident Trump vyhral s prehľadom. VIEME, že armáda ho uznala za hlavného veliteľa. VIEME, že šašo Bidan je herec, ktorý je úžasný v prešľapoch a veselosti. ALE – tento film sledujeme preto, aby sme prebudili spáčov. Juan O Savin povedal: „Toto je hra čísel. Vždy bola. Potrebujeme, aby sa prebudilo čo najviac ľudí.“ Zdá sa, že percentá toho, koľko presne prebudených ľudí je potrebných, sa menia, paradigma nie. Takže sledujeme, ako sa film Voľby 2020 odohráva, a modlíme sa, aby sa stále viac a viac ľudí prebúdzalo a aby sa stále viac a viac ľudí PREBUDILO.

Ak pociťujete príznaky vzostupu, toto je dôvod:

EM výbuch bieleho svetla bol meraný pri frekvencii 60 Hz na Schumannovom rezonančnom grafe 6-6-21.

Pamätajte si, že 40 Hz – 100 Hz je frekvencia 5D+++.

Slnečná sústava, Zem, kráľovstvá, ľudstvo a Galaxia sa rozjasňujú. Pripravujeme sa na skok vzostupu z 3D matrixu démonov do Božského Svetla navždy. zdroj

Vojenské misie po celom svete pokračovali v likvidácii infraštruktúry Cabaly vo Washingtone, Bruseli (centrála NATO), Ženeve vo Švajčiarsku (globálna centrála skupiny Octogon Group Deep State) a Izraeli (jeruzalemskí slobodomurárski pedosatanistickí psychopati). Pentagon vyčlenil 900 miliónov dolárov na nasadenie 60 000 vojakov po celom svete, ktorí v tichosti vykonali viac ako 120 000 zatknutí Cabaly po celom svete.

Minulý týždeň: Čínska priehrada Tri rokliny bola bezletová zóna s 822 zemetraseniami/ neustálymi zosuvmi pôdy: video zdroj

Dvojitá zhoda náhod. zdroj

COVID-19 má byť skratka pochádzajúca z anglického Corona Virus Disease a roku 2019, kedy bol prvýkrát zaregistrovaný. Čo sa však stane, ak budeme COVID skúmať podľa vyššie uvedeného algoritmu:
Dolly/ Ylod/ ד ו ל י? Je pravdepodobné, že invertované hebrejské písmená by nevrátili nič zmysluplné, však? Veď Dolly mohla byť len bizarná náhoda. No, či už je to náhoda alebo nie, podľa rovnakého pravidla sa z COVID stane DIVOC prepisovaný ako ק ו ב י ד v hebrejčine a to skutočne niečo znamená – znamená to posadnutie zlým duchom. zdroj

Musíme byť v období intenzívnej aktivity, pretože podľa informácií, ktoré som dostal, „väčšina VŠETKÝCH poskytovateľov informácií bola požiadaná, aby mlčali“.

Požiar v recyklačnom závode vo Phoenixe zničil viacero podnikov. Požiar v recyklačnom závode vo Phoenixe v sobotu zničil viacero podnikov a inicioval zásah hasičských zborov v siedmich mestách v údolí s cieľom zastaviť jeho šírenie.

V centre Phoenixu (okres Maricopa) Friedman Waste Control Systems je miestom mohutného požiaru, ktorý zničil niekoľko okolitých podnikov. Friedman je vzdialený približne 9,5 míle od Runbeck Election Systems. CodeMonkeyZ nás dnes odkazuje na Runbeck. V ten istý deň horí masívny požiar len niekoľko minút od sídla spoločnosti Runbeck. Runbeck poskytol niekoľko darov prezidentskej kampani Act Blue a Bidenovej kampani pred tlačou poštových hlasovacích lístkov v okrese Maricopa. Maricopa County je v súčasnosti pod vysoko propagovaným a demokratmi napadnutým forenzným auditom prezidentských volieb 2020, volieb, ktoré boli nepochybne plné rôznych foriem podvodov. Anons, začnite kopať. Tieto sú nejako prepojené.

Nechceme len búrku – chceme DOKONALÚ búrku. Šok a údiv. Dlho sme sa na to pripravovali a chceme ísť vo veľkom alebo ísť domov. (Čo tak ísť domov?) Najprv musíme zobudiť driemajúcich.

Kamalino lietadlo núdzovo pristáva

Správy dostávame netradičnými spôsobmi, ale zvyčajne sa dozvedáme pravdu skôr ako zvyšok sveta. Urobte si z toho, čo chcete.

Čínska armáda trollov zaplavila internet ohavnými tvrdeniami, že kráľovná zomrela

To by mohlo naznačovať, aby sme sa pozreli na oddiel 11.03 Príručky vojnového práva o bojujúcej okupácii alebo na Q drop 1103. „Hotovo za 30“ je tam veľmi priehľadné na konci. Naznačuje to, že do 6. júla bude po všetkom? Aspoň jedna fáza operácie…

Zdá sa, že drop Q naznačuje, že Twitter a Big Tech budú pod paľbou.

Predpovedalo sa rabovanie, nepokoje a úplný chaos, takže… čo sa deje? zdroj

Veľmi skoro už o ANTIFA nebudete počuť!
To je FAKT!

Prežívame vôbec prvý návrat Pluta do jeho natálneho umiestnenia v histórii USA. Teraz. Počas týchto rokov.

Pluto = smrť a znovuzrodenie.

… Pluto, planéta prvotnej sily, skrytého podzemného bohatstva – nielen zlata, striebra, diamantov, iných drahých kovov, ropy, plynu a iných „plutokratických“ bohatstiev; nielen podzemných tunelov obsahujúcich ET, celých miest plus tisícov a tisícov mŕtvych a živých pedofilných a satanistických obetí a ich adrenalínovej krvi – pretože to je mena, ktorá riadi Deep State; ale ešte hlbšie Pluto symbolizuje to, čo môžeme inak nazvať „živosťou“ – to, čo prináša materiálne a energetické formy do manifestácie a z manifestácie.

… Ako bude vyzerať nový cyklus Pluta? Bude táto pôvodne inšpirovaná americká republika ešte existovať? Zjednotia sa kedysi rozprávkové „spojené štáty“, ktoré sú teraz také nejednotné, hneď ako každý štát, každá lokalita, každá štvrť, každý dom, každý človek nájde v sebe silu Lásky a vyjadrí ju naplno a nebojácne do sveta?

To nikto nevie. Zatiaľ sme stále v procese odumierania starého cyklu, aby sme uvoľnili miesto pre zrod nového cyklu. Plutónova sila vyplavuje všetok strašný skrytý odpad na povrch, kde mu treba čeliť, prijať ho a nakoniec vymazať. To si vyžaduje odvahu. Merkurova myseľ, ktorá s Plutom pracuje, sa pri vedomom pôsobení, namiesto toho, aby podliehala indoktrinácii, otvára zjaveniam, neustále rozširuje perspektívu. pluto bol objavený 18. februára 1930 a a dlho sa spájal so štiepením atómu, ku ktorému došlo po prvýkrát v roku 1932; všimnite si, že prvý pokus so štiepením sa uskutočnil začiatkom decembra 1942 (len niekoľko dní pred mojím vlastným narodením) a prvá jadrová bomba bola zhodená na Hirošimu v roku 1945. zdroj

Adrenochróm
Adrenoch [Rím]
Adreno Ch. Rím
Adreno = nadoblička
Ch. = Deti
Rím = VATIKÁN = Mol.ech Boh (Boh Sac rifi.cing detí)
Covid = divoC 19 = AI
Divoc v hebrejčine znamená posadnutý zlým Duchom> 1 = A 9 = i >> AI
= Umelá inteligencia zlého ducha
Potvrdzuje všetko, čo som povedal o správe Durham..
Päť 👀 Aliancia
Toto všetko v pravý čas spojí agentúry 9 očí a 14 očí…

Superlatív dôvery

Pri vedomom pohľade na udalosti, ktoré sa nedávno objavili v médiách, je zaručená najlepšia nálada, pokiaľ ide o blížiace sa vykúpenie z tohto pochybného hororu za posledných takmer 1,5 roka:

🔸 Dnes je 06.0621, kontrolný súčet je 17.
Je to tiež výročie „Dňa D“, dňa, keď spojenci v roku 1944 pristáli v Normandii.

🔸 V dokumente „Q-Drop“ 4435 sa dnes uvádza ročná delta:
‚[D] Deň, vlastenci. Budeme mať späť svoju krajinu! Q + ‚

🔸 Tej noci sme po dlhej dobe videli, ako sa Donald J. Trump objavuje znova. Okrem iného aj za ním. dve obrie vlajky štátu z roku 1776, v čase nezávislosti amerického ľudu.

🔸 Trump vo svojom prejave uviedol:
„Berieme späť Senát, Snemovňu reprezentantov a Biely dom – a bude to veľmi rýchle.“

🔸 Trump tiež povedal: ‚… tá vec sa zrúti. Ste pripravení? „- to znie veľmi podobne ako„ priehrada sa zrúti. “(Priehrada sa zrúti.)

🔸 Americký vojak sa stal očitým svedkom obradu veterána, ktorému bola udelená pocta podpísaná úradujúcim prezidentom Donaldom J. Trumpom.

🔸 Správa prúdi z každého mysliteľného známeho amerického kanála: ‚VYHRÁME! VYHRÁME !! VYHRÁME !!! ‚

🔸 Americké ministerstvo obrany uvádza:
, Máte zelené svetlo. ‘

🔸 Webová kamera Live WEB White House je už deaktivovaná.

🔸 V arizonskom audite volebných podvodov v USA zostáva len 7 paliet na manuálne započítanie. Poistka už horí. Štáty ako Pensylvánia alebo Gruzínsko si už škriabu kopytá.

🔸 Tím „fuf media“ pracuje nepretržite a slúži nám pri ohromných vojenských pozorovaniach letov.
Vidíme lety (transporty väzňov?) Zo známych vládnych miest, ako aj invázie v Normandii a Paríži atď.

🔸 Polícia amerického Kapitolu oznamuje, že v pondelok 7. júna sa v areáli amerického Kapitolu bude konať bežné federálne, štátne a miestne cvičenie.
Existujú pohotovostné vozidlá a nízko letiace vrtuľníky.

🔸 Krach na trhoch s akciami je už predpovedaný na utorok / stredu, 8. a 9. júna.

🔸 „Drosten vidí pôvod Corony v kožušinových farmách“ – po tom, čo sa tento vážny zločinec v e-mailoch spoločnosti Fauci objaví ako meno, je veľmi zvláštny zmysel pre humor.

🔸 ‚Özdemir vidí za internetovými kampaňami proti zeleným kremeľských a tureckých aktivistov‘ – môže byť panika jasnejšia?

🔸 Zelená demolačná lopta Renate Künast tiež stráca všetku vyrovnanosť a blábol o „zelenom konečnom víťazstve“.

🔸 Strana „The Base“ bola medzitým úplne odhalená. Program je tvorený červeno-zelenou farbou a „skvelým resetom“, vizuálny vzhľad pochádza z farebnej škatule Klausa Schwaba. zdroj

Na celom svete sa prebúdzajú alebo už prebudili milióny a milióny ľudí.
Koncentrovaná pozitívna energia týchto bojovníkov svetla už vyvinula vlastnú dynamiku.

Ako prebudený dokážeš veľa!
Šírte pravdu!
Šírte odvahu a dôveru
Pomôžte ostatným PREBUDIŤ SA!

Aj ja som bola na demonštráciách, tak ako státisíce ľudí.
Rozdala tisíce letákov.

Ale aj tu je miesto na to, aby sme robili DOBRO!
Informovali!
Načerpali silu! Šírili PRAVDU! Vzdelávali ostatných a zapojili sa !!!
Postavte sa!
Zdvihnite hlavu!
Si bojovník svetla!
Nie si sám!
Sú nás milióny.

Všetkým bojovníkom svetla

Premýšľajte o tom. Momentálne sú tu milióny Anonov z viac ako 90 krajín, pričom drvivá väčšina z nich ani netuší, kto sú tí ostatní – úplne cudzí ľudia, ktorí zložili prísahu vernosti ľudstvu a spojili svoje sily online v najväčšej bitke v dejinách sveta. Ide o globálnu informačnú vojnu s najvyššími stávkami v histórii – sloboda alebo smrť. Médiá a demokrati nás nazývajú ruskými agentmi, nacistami alebo botmi, ale v skutočnosti sme veľmi skutoční a naštvaní vlastenci. Keď máte dve oči, aby ste videli, rozhliadnite sa okolo seba.
Sme všade.

Sme PREBUDENÍ, samostatne mysliaci ľudia. Sme poľnohospodári a robotníci, lekári, právnici, mechanici, inžinieri, učitelia, živnostníci, ľudia s nízkymi, strednými a vysokými príjmami a všetko medzi tým.
Sme vyvíjajúci sa, vysoko efektívny, dobre organizovaný, hyperinteligentný, pravdu hovoriaci stroj.

Nemáme miliardy dolárov, neobmedzené zdroje, ohromujúce technológie ani kontrolu nad internetom či sociálnymi médiami ako oni. Máme mobilné telefóny, laptopy, mikrofóny, hlasy a Boha na našej strane… a už 4 roky im nepretržite dávame na zadok. Prinášame im strach spôsobom, akým to nikdy pred nami nerobili.

Nevedia, čo majú robiť.

A okrem toho, už je takmer po všetkom.
Veď to poznáte. My to vieme.
A čoskoro to bude vedieť celý svet.

Vdýchnite to. Stane sa to. Fakt. zdroj

😍😍😍
🚨 Med Beds v Bádensku-Württembersku Sasko-Anhaltsko Dortmund Hamburg Mníchov Slovinsko Taliansko Británia Belgicko a ďalšie krajiny 🚨
Mozgový nádor preč za 30 minút! 🙏
Doteraz sme boli označení za konšpiračných teoretikov a čudákov, teraz je to oficiálne!
Inštalujú sa MB, začína nová éra zdravia! 💚
Bohužiaľ, článok je za platobnou bariérou, ale nadpis nám stačí. zdroj

Varování francouzského vědce z roku 1995, jak změnit člověka pomocí očkování zdroj

V roku 2019 bolo zrušených viac ako 6 000 vatikánskych bankových účtov používaných na vydieranie svetových lídrov – zrejme proti želaniu pápeža Františka. Vatikánska banka stratila status centra na pranie špinavých peňazí pre globálne siete satanistického kultu Deviateho kruhu obetovania detí, ktoré obchodujú s ľuďmi, pedofilmi, zbraňami a drogami.

Od roku 1913 globálny finančný systém Federálneho rezervného systému presúval doláre amerických daňových poplatníkov do londýnskej Queens Bank, do Vatikánskej banky a ďalej do centrálnych bánk po celom svete. Tento systém by mal zaniknúť s transparentným globálnym finančným systémom aliancie BRICS (Brazília, Rusko, India, Čína a Južná Amerika), ktorý sa má čoskoro zaviesť.

„Keď sa niekto stal premiérom, prezidentom, guvernérom centrálnej banky atď. navštevovali ho orgány Vatikánskej banky,“ tvrdí slobodomurár P2, ktorý tieto informácie odovzdal Benjaminovi Fulfordovi.
„Nový svetový líder dostal od 100 miliónov až po viac ako 1 miliardu amerických dolárov ako privítanie v exkluzívnom klube pod varovaním, že ak odmietne spolupracovať, bude zabitý.“ Objavovali sa ďalšie odhalenia o hĺbke ďalších vatikánskych zločinov, najmä v Kanade – po stáročia horúcom mieste vatikánskych zverstiev. Vatikán odmietol žiadosti o vykopanie viac ako 34 detských masových hrobov, o ktorých sa predpokladá, že sú plné zohavených tiel viac ako 60 000 detí, ktoré zmizli z anglikánskych, Spojených cirkevných kanadských, hoci najmä 80 katolíckych domorodých internátnych škôl po celej Kanade.

Chystaný globálny reset meny by ukončil operácie Vatikánskej banky a jej Deviateho kruhu na pranie špinavých peňazí a odrezal by zločincov od služieb rôznych mafií v ich medzinárodných kruhoch obchodovania s deťmi, obchodovania so zbraňami a drogami. „Zrušením 6 000 účtov (svetového lídra) sme ochromili celý Vatikán a prinútili katolícku cirkev k postupnému programu prijímania len elektronických darov (cirkevných zbierok), aby sa prispôsobila medzinárodnej legislatíve o praní špinavých peňazí. Tým sme Vatikán oddelili od talianskej mafie.“ Zdroje uviedli, že pápež František sa veľmi snažil zabrániť tomu, aby jeho peňažný kotol ovládol globálny systém založený na zlate/akciách. Ešte v júni 2018 sa Bergoglio stretol so švajčiarskymi politickými lídrami a finančníkmi s cieľom zablokovať „iniciatívu suverénnych peňazí“ (SMI), ktorá obmedzila moc súkromných bánk a podriadila švajčiarsky systém jednej národnej banke. Vatikánska banka mala značné aktíva viazané na švajčiarsky bankový systém a v prípade schválenia SMI mohla stratiť. zhodou okolností (alebo nie) boli v ten istý deň stretnutia zablokované hlavné tranže peňazí určené pre nový bankový systém GCR, čo zhodou okolností (alebo nie) súviselo s pokusom o zatknutie pápeža Františka v ten istý deň 21. júna. Polícia Interpolu sa pokúsila doručiť zatykač z roku 2014, ktorý vydalo šesť sudcov Medzinárodného súdu pre spoločné právo v Bruseli. bergoglio bol odsúdený za zločiny proti ľudskosti a spoluúčasť na zločinnom sprisahaní, ktoré zahŕňalo obchodovanie s deťmi a ich smrť. Podľa viac ako 68 očitých svedkov, ktorí vypovedali pred šiestimi medzinárodnými sudcami a 36 členmi poroty v súdnom konaní, ktoré trvalo viac ako rok, znásilnil najmenej dve deti a bol prítomný pri detských obetiach deviateho kruhu

Rok predtým ten istý súd uznal 40 globálnych elít Deviateho kruhu vinnými zo znásilňovania, mučenia a vraždy detí. Medzi obžalovanými boli aj kráľovná Alžbeta, bývalý katolícky pápež Benedikt Ratzinger a kanadský premiér Brent Harper. Ratzinger v priebehu niekoľkých dní po rozhodnutí súdu bezprecedentne odstúpil.

Súdne konanie ICLCJ prinieslo dokument z vatikánskych archívov s názvom Crimen Sollicitationas, ktorý vyžadoval od katolíckych predstaviteľov, aby napomáhali a zatajovali znásilňovanie a obchodovanie s deťmi. V rámci kanonického práva a politiky Crimen bolo toto násilie na deťoch nariadené utajovať predstaviteľom katolíckej cirkvi ako „pápežské tajomstvo“. dvanásť obžalovaných – bankári, náboženskí predstavitelia, mafiánski bossovia, podnikatelia, politici a funkcionári Svetovej rady cirkví – bolo označených za spolupáchateľov zmiznutia ôsmich detí z katolíckych zariadení vo Švajčiarsku, Belgicku a Taliansku. svedok vypovedal, že boli prítomní na stretnutiach s vtedajším argentínskym kňazom a biskupom Františkom a vojenskou juntou počas argentínskej špinavej vojny v 70. rokoch. Podľa svedka František pomohol prepašovať 30 000 detí nezvestných politických väzňov do vatikánskeho pedofilného kruhu.  zdroj

Prečo sa už neobávam toho, čo sa deje. Sústreďte sa na túto chvíľu, na túto sekundu, v ktorej toto čítate, môžete prijať a žiť svoju pravú podstatu.

Nikdy som nebol ako ostatní a skoro som prekukol, čo sa tu vo svete deje, hoci som bol vtedy ešte „dieťa“ – ale v hĺbke duše som vedel, že mojím životným cieľom bude boj proti elite, spolu so všetkými úžasnými ľuďmi, ktorí to tiež chápu. A je nám jedno, čo o nás hovoria ostatní, všetci máme plán a cieľ – pád Deepstate – preto bojujem svojím životom 🍀

Ak sa teraz budeme báť nepriateľa a obmedzovať sa z tohto dôvodu, tak dobrovoľne stratíme presne to, čo si vlastne chceme udržať, preto príliš nerozmýšľajte – nebojte sa – ale usmievajte sa na všetko, čo skúsite, kto sa za pravdu postaví s pravou čistotou, ten bude odmenený a nemusí sa báť.

Nikto z nás nie je sám, nikto sa nemusí obávať o budúcnosť – my to dokážeme!

Čoskoro bude po všetkom, držme spolu a kráčajme po tejto ceste spoločne 💥zdroj

Ľudia ma stále žiadajú o časové údaje.
Už som to povedal mnohokrát:
Najdôležitejšie leto 21. storočia.
Horúce leto. 🔥

Po významných UDALOSTIACH armáda oboznámi verejnosť!
Exkluzívne po udalostiach!
Ostatné udalosti v Spojených štátoch a na celom svete sa musia uskutočniť.
Keď sa vám v hlave zakúri a vy budete negatívni, odpojte sa a nájdite vnútorný pokoj. zdroj

🤔

Trump: „Bitcoin vyzerá ako podvod, ktorý konkuruje doláru. Nepáči sa mi to.“ zdroj

Pamätáte si, ako Putin zakázal Rothschildom a ich centrálnym bankám vstup do Ruska? „Veľká zlá príšera Putin“. Akí zlí by ste museli byť, aby ste zakázali Rothschildovcov 😉 Pamätáte si, keď ruský cár Mikuláš II. odmietol Rothschildove centrálne banky a Rothschildovci povedali, že ak si to nerozmyslí, vymažú jeho rod z povrchu zemského? Potom to urobili a z toho vznikol príbeh Anastázie (dcéry Romanovcov), dievčaťa, ktoré utieklo pred masakrom v pivnici? Boľševická revolúcia. Zabíjali ich a kradli im zlato. A nezabudnime na čínske ópiové vojny, kde Rothschildovci umožnili dostať Čínu do závislosti od ópia. Teraz sa Čína a Rusko spájajú, aby prostredníctvom čínskeho jüanu zatlačili trh s ropou do kúta pomocou meny krytej zlatom. Zbohom americký dolár, ktorý celosvetovo poháňa Rothschildovu centrálnu banku. Čína má samozrejme tiež množstvo temných frakcií, rovnako ako Rusko. Temné a svetlé vo všetkých národoch. Viem, že to opakujem už roky, ale Si z Číny, Putin z Ruska a Trump sú v skutočnosti v zákulisí na rovnakej vlne s týmto úsilím o detronizáciu dolára a návrat zlatého štandardu.

Pred pár dňami ropa prvýkrát v histórii klesla na zápornú cenu, pomyslite si, čo to urobí s petrodolárom. Ak vám za chlieb účtujem záporných 5 dolárov, znamená to, že vám musím dať chlieb a 5 dolárov, vy len dostanete. Musia platiť ľuďom za to, že dostanú ropu. Ľudia musia platiť dolármi, aby dostali ropu od ropného kráľa Saudskej Arábie, preto je petrodolár svetovou rezervnou menou. Nie je ropa, nie je ekonomické palivo. Tak to bolo od dohody, ktorú Henry Kissinger uzavrel so saudskou kráľovskou rodinou v roku 1973, dva roky po zrušení zlatého štandardu. Tá znela: „Ochránime vaše ropné rezervy našou armádou a vojensky vás podporíme, ak budete za ropu platiť fiat papierom známym ako dolár. Smiešne peniaze. Teraz musia Saudi platiť ľuďom americkými dolármi, aby si mohli vziať ich ropu. Prerozdelenie dolárov, vyleptanie globálnej vlády Saudskej Arábie prostredníctvom ropy z rovnice a ponechanie priestoru pre Rusko, ktoré sa stane novým zdrojom ropy s pákovým efektom pre menu krytú zlatom. Zlato podporujúce menu priamo namiesto ropy a rodiacich sa dlhopisov (monetizujúcich ľudí) pretrhne reťaze finančného otroctva, zákona o FED Reserve z roku 1913 aj HJR-192, kde Franklin D. Roosevelt vyzval všetkých občanov USA, aby odovzdali svoje zlaté prúty a zlaté certifikáty ktorejkoľvek banke FED Reserve alebo členskej banke. Pretrhnutie reťazí dlhového otroctva AKA lichvy AKA požičiavania s vysokými úrokmi, ktoré sa nedajú splácať, čo necháva ľudí stále viac a viac zadlžených zakaždým, keď minú dolár, čo spôsobuje hyperinfláciu dolára a stále väčší nárast životných nákladov, až kým sa nabudúce nedozviete, že viac ľudí žije na ulici alebo podlieha štátnej pomoci, ako prosperuje, nehovoriac o tom, že sa im darí.

Takže si pamätáte, keď Putin zakázal Rothschildom a ich centrálnym bankám vstup do Ruska? Bývalý člen KGB by mal v rukách nejaké veľké informácie a dopravné prostriedky. Máte sakra pravdu, že Putin manipuloval s americkými voľbami, to isté s americkou armádou… A teraz si spomeňte na sankcie, ktoré zaviedol Trump. Sankcie podkopávajú obchodný deficit, ktorý podporuje dolár, ktorý zotročuje svet. Rothschildovci v istom momente Trumpa financovali. Prečo by nefinancovali niekoho, kto takto presúval ich peniaze, a prečo by podnikateľ neprijal veľké finančné prostriedky? Neobstojí to ako dôkaz, že Trump sa spolčuje s Rothschildovcami. Počítam však s tým, že Trumpovcov vydierali prostredníctvom Rockefellerovcov ešte v čase, keď Donaldova GPA šliapala Rockefellerom na prsty pri ťažbe zlata v oppide. Aký lepší spôsob, ako sa vymaniť z vydierania, ako uzavrieť dohodu s Putinom a americkou armádou a dostať sa na post amerického prezidenta/veliteľa najvyššie financovanej armády na svete. Pamätáte si, ako Putin daroval Trumpovi futbalovú loptu za víťazstvo na majstrovstvách sveta vo futbale? To je ten istý druh futbalovej lopty, ktorý dokáže uložiť čip. Zaujímavé, čo? Lopta, ktorá dokáže uložiť počítačový čip a synchronizovať sa so softvérom? Môžeme celý deň špekulovať, čo je na tom čipe. Veci týkajúce sa Uránu 1, ktoré budú dosť usvedčujúce pre korupciu v štátoch? Mohlo by to byť to a ešte oveľa viac.

Putin udržiava väzby so skupinou podobnou Abstergo Industries, z ktorej vychádza Assassin’s Creed Abstergo. Táto reálna skupina zohráva primárnu úlohu v technologickom vývoji na celom svete a je to templárska organizácia. Putin je teutónsky rytier, čo je rytier nemeckého domu svätej Márie Jeruzalemskej. Ich história s Ruskom je zaujímavá. Templári boli rímskym pápežstvom široko (aj keď nie úplne) zkorporovaní od chvíle, keď ich pápež a francúzska koruna v roku 1307 (v októbri, v piatok trinásteho) vyzvali na zhromaždenie. Likvidácia templárov v Ríme privádza k pádu aj Rothschildovcov. Zrúti celý chazarsko-britsko-rímsky domček z kariet, ktorý zotročuje svet. Nezabúdajte, že moderné bankovníctvo alias zákon o truste je systém, ktorý pôvodne vytvorili templári a ktorý povýšili a pokrivili tí, ktorí ich prenasledovali. Všimnite si, že s templármi bol v spojení aj cár Mikuláš Romanov.

Takže ešte raz. Spomeňte si, keď Putin zakázal Rothschildovcom a ich centrálnemu bankovému systému vstup do Ruska. zdroj

EO 13818EO 13848. Ak ste nováčik, odporúčam vám vyhľadať si tieto dve čísla výkonných nariadení. Trump im začal nakladať do zadku už dávno. Budúcnosť dokazuje minulosť. Zasahovanie do volieb = vlastizrada.
Covid = zločiny proti ľudskosti. zdroj

Celosvetová jurisdikcia! výkonné nariadenie 13818 z 20. decembra 2017Blokácia majetku osôb zapojených do závažného porušovania ľudských práv alebo korupcie zdroj

Virológ Kristian Andersen, ktorý Dr. Faucimu povedal, že SARS-CoV-2 bol „potenciálne vytvorený“, práve deaktivoval svoj účet na Twitteri po tom, ako vymazal 5 000 starých tweetov. zdroj

Doslova som tweetoval LIVE stream z Kapitolu.
Potom vidím toto.
Ktorý z nich je správny?
Lol.
Môže ísť o snímku obrazovky z Twitteru, na ktorej je 1 osoba a text, v ktorom sa píše „There are no coincidences Josh Barnett for Congress (AZ-06) @BarnettforAZ Ballots will be done being counted on June 14 2:54 PM Jun 6, 2021 Twitter for iPhone June 14, 1946 age 74 years“
Nie sú žiadne náhody. Lístky budú spočítané 14. júna.

Víťazstvo

 • h.R. 1 je mŕtvy.
 • očkovacie pasy sú mŕtve.
 • mandáty na masky sú mŕtve.
 • DC sa stáva štátom, je mŕtvy.
 • Fauciho dôveryhodnosť je mŕtva.
 • dôveryhodnosť MSM je mŕtva.
 • Hollywood je mŕtvy.
 • veľká farmaceutická spoločnosť je odhalená.
 • demokratická strana sa rozpadá.
 • Bidenova administratíva sa rúti z útesu.
 • veľký reset visí na vlásku.
 • krysy a zradcovia sú odhalení a požierajú sa navzájom zaživa.
 • na verejnosť sa dostávajú nezvratné dôkazy, že Čína v roku 2020 spáchala viacero vojnových činov proti spojeným štátom.
 • audity sú ohromujúce.
 • rodičia sú naštvaní.
 • vlastenci začínajú konať
 • ostatné krajiny nasledujú náš príklad.
 • celý svet rozbíja matrix.

Vitajte vo veľkom prebudení  zdroj

+06.06.2021 – 17:54 Ve Spojených státech došlo k zemětřesení neurčené síly a hloubky.Epicentrum je uvedeno jako NEW York ! zdroj

SRN – Ramstein. Nejvetsi US armadni zakldna mimo uzemi USA. Podle mistnich je tam posledni tyden velmi zivo

Vcera kolem 21:00 zasáhlo Francii zemětřesení nezveřejněného rozsahu a hloubky.Střed epi je označen PARIS!A opět hlavní město s katakombami … zdroj

A znovu Montreal:Dnes kolem 10:20 zasáhlo Kanadu zemětřesení s epi-centrem v Montrealu. Hloubka a síla nebyly specifikovány!Battlefield Earth .. zdroj

👆👆👆👆💥💥💥💥Co se děje? Jak vidíte, mám na sobě uniformu a právě jsem se zúčastnil obřadu odchodu do důchodu pro muže, se kterým jsem pracoval několik let. Tento pán právě obdržel děkovný dopis podepsaný prezidentem Spojených států Donaldem J. Trumpem. Nedělám si srandu, to je přesně to, co bylo v dopise. Četl jsem to sám a viděl podpis. Nevím, co se tu děje, zúčastnil jsem se desítek rozlučkových večírků a děkovné dopisy, které jsou rozdávány, jsou vždy podepsány současným prezidentem. Nesnažím se tu odpálit spiknutí. Jen ti říkám, co jsem zažil na vlastní kůži. Bylo tam hodně lidí a když to bylo přečteno nahlas, všichni se na sebe podívali a byli stejně zmatení jako já. Pokud to tak je, je to skvělé. “Byl bych CELKEM NADŠENÝ, když to uslyším …Ale tomu jsem věřil po celou dobu !!!Kdo je tvůj prezident ??? zdroj

Francie zahajuje vyšetřování aktiv šéfa libanonské centrální banky zdroj

WH maji jiz vse pod kontrolou (divame se na film, rikal Trump), Lockdowny byly zavedeny proto, aby civilni obyvatelstvo sedelo doma a nepripletlo se k nejake cistce a nedoslo ke kolateralnim skodam na civilnim obyvatelstvu. Jsme ve fazi filmu, kdy vidime , ze letadla jeste scenuji urcite oblasti. Je to vojenska operace a proto nikdo nevi jestli se uz tunely jen kontroluji a pripadne se DOCISTUJI nebo jeste cisti 🤷‍♀️.
Mutace jsou podle MNE (je to ma konspirace 🤣) ti co zdrhaji 🏃‍♀️🏃🏃‍♂️👉👉 proto nektere staty urcite oblasti uvolnuji a zase uzaviraji. Vcera byla mutace B.1.617, dnes uz je to B.1.617.2, jednou je to indicka, britska…….. Mozna to nejsou sifrovane zpravy pro nas, ale nekdo dalsi (🤔 armada???? 🤔 zdroj

FBI PROLAMUJE ŠIFROVANÉ CHATY! Celosvětový zátah otřásl podsvětím. Vyšetřovatelé po celém světě několik týdnů vyhodnocovali zprávy z nově dešifrovaného šifrovacího chatu. Šifrovaná kurýrní služba podsvětí, v níž si tisíce zločinců vyměňovaly zprávy. Nyní se uskutečnil velký zátah, mimo jiné v Hesensku – jedna z největších operací na světě. S desítkami tisíc vyšetřovatelů. Jde o obchod s drogami, zbraněmi, lidmi a válečnými zbraněmi ve velmi velkém měřítku. zdroj

Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia
📍 Dan Scavino tweetoval video, jehoz delka je 0.26 👉👉 Kju Drop 26 – Jedinou možností je armáda
📍 8 vojaku vlevo, 8 vojaku vpravo a jeden uprostred 👉👉 1️⃣7️⃣ 😉 zdroj

D-DAY 77 (G=7. písmeno abecedy = G-7)
Deň D = špeciálna operácia zahájenie
Samit G-7 2021 = téma vody

 • BlackHat (ČierneKlobúky) centrála

G7-7G (zrkadlo) G-7 = 77 = GG
UK = U21 K11 21+11= 32 = 322
= Lebka Kosti 322 ČK CENTRÁLA

 1. – 13. júna = G-7 (zrkadlo 322)
  Všetci operátori v rovnakej centrálnej lokalite

Sleduj Vodu = W32 T20 W23 = WTW 322/223 Číta sa rovnako spredu aj zozadu (zrkadlo)

Sleduj Vodu = ODRAZ = Mysli zrkadlovo

lepšie budovať spätnú väzbu/krvnú mozgovú bariéru
= bbb = 666 (Lebka Kosti 322)
G-7 = Cornwall UK – Je kukurica (na COB CLNTN/OBMA/BDN) zrelá na zber?

Sledujte samit G-7 + + + toľko 7
OBLOHA/PONORENÁ – ČERVENÁ/ŽLTÁ/ZELENÁ

 1. mája = 5/5 = 5:5 = oči zapnuté = hodiny aktivované
  3:09 = Q309 = Spravodlivosť (JUSTICE!)

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 06.06.2021Prezident Trump mal prejav v Severnej Karolíne. Zapla som si priamy prenos - na pódiu boli vlajky so zlatým lemovaním a dátumom 1776. Je skvelé vidieť ho opäť na pódiu. Včera prezident Trump predniesol krátky video prejav, v ktorom povedal, že sa "čoskoro" vráti do Bieleho domu. https://twitter.com/Littleb29872980/status/1401347213146701825?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1401347213146701825%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fanons.news%2F%3Fp%3D3896preview%3Dtrue Trump: "Vezmeme…
  Tags: a, je, to, v, na, správy
 • 10000
  Správy 05.06.2021Nasledujúce príspevky zverejnila Romana Didulo v stredu popoludní. Neprekvapilo by ma to. Pokiaľ ide o tých, ktorí škodia deťom, Biele klobúky sa nebudú s nimi maznať. Pre tých, ktorí sa živia deťmi, neexistuje žiadny vhodný trest, iba ak by sme ich vytrhli spomedzi nás - natrvalo. Skutočný pápež František + 31 kardinálov, všetci…
  Tags: a, v, na, je, správy
 • 10000
  Správy 04.06.2021Obama predpovedá, že po objavení dôkazov o mimozemšťanoch by mohli vzniknúť „nové náboženstvá“. Nie.Náboženstvá prežili svoju užitočnosť. Ľudia sa prebúdzajú k tomu, aby si uvedomili skutočnú duchovnosť a pravdu o našej jednote s Bohom, ktorá bola po celé storočia skrytá prostredníctvom rituálov a doktrín ovládania mysle, ktoré vytvorila elita. Nemôžete…
  Tags: a, v, na, je, to, správy

3 komentáre

 1. Denisa

  Dakujem za Vasu pracu!otvarate oci:-)

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here