Správy 07.08.2021

07/08/2021

Boli by ste radšej, keby sprisahanci zostali naďalej skrytí a do konca života ovládali svet (ale vy by ste žili trochu pohodlne), alebo by ste radšej prežili hrboľaté, škaredé a divoké, ale v konečnom dôsledku oslobodzujúce obdobie odhalenia, hoci by vám to bolo väčšinu času nepríjemné?
Ja si vyberám expozíciu namiesto pohodlia. zdroj

Akú dôveru by ste mali v prezidenta svojej krajiny, keby ani nepoznal počet obyvateľov? Áno, je to Creepy Joe, ktorý nás ubezpečuje, že 350 miliónov pichnutých Američanov sa „má dobre“. Počet obyvateľov USA je 331 miliónov. Aliancia UKAZUJE ľuďom úplnú nekompetentnosť svojho falošného prezidentíka.

Bolo by zaujímavé porovnať „očkovaných“ ľudí, ktorí zomreli na „covid“, s menami ľudí na zapečatenom zozname obvinených.

Image
234 420 zapečatených obvinení (28.02.2021) zdroj

85-90% hospitalizovaných jsou plně očkovaní lidé, uvedl izraelský lékař zdroj

„Začínajú sa objavovať podrobnosti Trumpovho pokusu o štátny prevrat“ – titulná strana CNN
Spýtajte sa sami seba, prečo pokračujú v presadzovaní naratívu, že Trump sa pokúsil zorganizovať prevrat?
Ich naratív je starostlivo rozoberaný. Nemajú inú možnosť, len zúfalo presadzovať svoju agendu rýchlejším tempom, než očakávali. V dôsledku toho sa ich naratív rozpadá a tým, ktorí mu venujú pozornosť, sa zdá nezmyselný. Svet sa prebúdza. Nič nemôže zastaviť to, čo prichádza. zdroj

V roku 2016 U.S. armádny intel už vedel, že ČKS už vytvorila plány na ukradnutie volieb v roku 2020 a vedela, že niekoľko lídrov Demokratickej strany a Republikánskej strany sa chystá ukradnúť voľby a použiť mainstreamové médiá,trojpísmenové agentúry a použiť sociálne médiá, aby pomohli uľahčiť zahraničnú operáciu na zachytenie všetkých troch zložiek vlády Spojených štátov (súdnej, legislatívnej a výkonnej)

Americká armáda zaviedla PLÁN >>>PLÁN DEVOLÚCIE je potvrdený proces, ktorý zachováva americká armáda na tajné udržanie a záchranu administratívy prezidenta Donalda Trumpa.

Vnútri fungovania plánu moc dostal Ezra Cohen Watnick..veľmi zaujímavá osoba s Najvyššou civilnou previerkou vo vnútri vojenských operácií a Najvyššou previerkou vo vnútri spravodajských sietí a operácií/bol umiestnený Trumpom a generálom Flynnom. ..Ezra Watnick dostal aj najvyššiu právomoc Dávať DEKLASIFIKOVANÉ informácie<<

PLÁN DEVOLÚCIE zahŕňal tajné operácie výmeny politikov, vysokých kľúčových úradníkov, vysokopostavených GENERÁLOV, admirálov a dôstojníkov. Uskutočnila sa veľká operácia, ktorá mala zabezpečiť, aby voľby v roku 2020 dostal BIDEN ( KTORÝ SA ZABEZPEČIL< HRAJÚC SVOJU ÚLOHU) v operácii a svetových vojenských operáciách Sting OP.
VOJSKO prevzalo plnú kontrolu začiatkom roku 2020, keď ČKS uvoľnila biologickú zbraň vírus COVID-19
Tento bod bol potvrdeným markerom ČKS v súčinnosti s Obamom: Admin./Vatikán/ROTHSCHILDovci atď. a prevzatie Spojených štátov amerických. VOJSKO v tom momente prisahalo chrániť Ústavu Spojených štátov a uzákonilo prvé etapy PLÁNU DEVOLÚCIE. Zabezpečenie Prezidentských právomocí Hlavného a veliteľa Spojených štátov Donalda J. TRUMPA.
PLÁN bol spustený na monitorovanie všetkých zahraničných a domácich spoločností (Technických, Zdravotníckych, zdrojov, obchodov, Bankovníctva) personálu, vysokých elitných politických predstaviteľov a všetkých subjektov(CIA FBI atď.), ktorí konšpirovali v OPERÁCII ČKS zo zahraničia.

_ V súčasnosti sa nachádzate v reKONŠTITUCIONÁLNEJ fáze PLÁNU DEVOLÚCIE. A Blíži sa koniec.

Zachovajte silu PATRIOTI… Všetko má zmysel…
Sledujete záverečné časti filmu 🎥…..

Armáda je jediná cesta zdroj

👀 Ukázali ste nám, že Božie prúty majú škody ako jadrová bomba; bez rovnakých následkov

👀 A že 34 satanských budov po celom svete bude zasiahnutých Bož. prútmi

👀 A že defcon1 bude zastrašovacia taktika, ale je to hlavne optika

👀 A že 3GD je spúšťačom neautorizovaných jadrových bomb

💥 No práve teraz vidíme, ako nám pred očami vybuchujú DUMBy s HAARP a DEW

💥 A vidíme, ako 3GD dostáva na frak od dažďa a „zemetrasení“

💥 A vidíme, ako sa rozkopáva americký Kapitol, Obamovo sídlo v DC a ďalšie budovy

🤨 Ale nikdy ste nepovedali, na ktoré budovy sa zameriavajú Božie prúty

🤔 Myslím, že namiesto toho nám ukazujete…

😳 Myslím, že tieto vykopávky SÚ niektoré zo satanských budov, ktoré sú cieľom falošných jadrových bômb (BP). Doslova stavajú finálnu filmovú kulisu pre ww3 zdroj

REPRODUKTORY NÚDZOVÉHO VYSIELANIA 😳

Tieto boli nainštalované približne pred 4 mesiacmi a sú určené špeciálne na núdzové vysielanie!!!!!! Pod tými veľkými roštami s vrecami s pieskom sú tunely metra. Aj stanica Union Station je vzdialená len 2 bloky. Vlaky sa používajú z nekalých dôvodov a nakoniec budú zaplavené. Musia počítať s veľmi vysokou hladinou vody, pretože tieto vlaky idú o 50 stôp nižšie? 😳 stále potrebujete vrecia s pieskom? Takže reproduktory núdzového vysielania a vrecia s pieskom sú na mieste. Tie pre mňa potvrdili EBS. Počuli sme o tom, ale nikdy nič konkrétne, pre mňa. Toto je pre mňa konkrétny dôkaz. 🙌🙌 zdroj

NOVINKY Rýchle čítanie:

_Očkovanie proti vírusu COVID19 sa bude vyžadovať pri cestovaní „navždy“ a mladí ľudia bez neho „nebudú môcť opustiť krajinu“, povedal britský minister dopravy Grant Shapps pre BBC.
_Senátor štátu Arizona Tony Navarrete, demokrat z Phoenixu, bol vo štvrtok zatknutý na základe viacerých obvinení vrátane obvinení zo sexuálneho správania s maloletou osobou.
_V Americkej lekárskej asociácii sa prebudilo šialenstvo, pretože organizácia požaduje, aby sa v rodných listoch neuvádzalo pohlavie novorodencov
_Centrum pre prevenciu a kontrolu chorôb (CDC) skrýva údaje, ktoré ukazujú, že vakcíny proti kovid zlyhávajú pri riešení problému s variantom Delta
_Americké tajné služby údajne hackli cloudové servery obsahujúce vzorky vírusu z laboratória Wuhan
_Článok vo vedeckom časopise navrhuje, aby sa kritika Fauciho stala „federálnym zločinom z nenávisti“.
_Bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer varuje ženy v plodnom veku: „Neprijímajte tieto vakcíny“ – LifeSite
_Urýchlil Fauci vedome schválenie lieku so smrteľnými vedľajšími účinkami podobnými COVID? – LifeSite
_Vatikánske zdroje: Pápež František použije „špionážny systém“, ľavicového kardinála na potlačenie tradičnej latinskej omše – zdroj

📎Informácie z Code Monkey Z ďalej naznačujú, že vedúci volieb v Michigane zničili dôkazy o podvodoch pri výmene batérií v hlasovacích zariadeniach.

📎Podľa senzačnej správy organizácie Judicial Watch Ministerstvo zdravotníctva a sociálnych služieb (HHS) zaplatilo najmenej 2,7 milióna dolárov za iniciatívu Pittsburskej univerzity, ktorá využíva tkanivovú banku s orgánmi z potratených plodov.

📎Moderna vyzýva na tretie očkovanie na ochranu pred novými kmeňmi a v ten istý deň spoločnosť oznamuje zisk z vakcíny za 2. štvrťrok vo výške 4 miliardy dolárov.

📎CNN vyhodila troch zamestnancov, ktorí sa odmietli dať zaočkovať.

📎Obyvatelia dvoch gréckych miest severne od Atén dostali o piatej ráno príkaz evakuovať sa a zamieriť na pobrežie, pretože lesné požiare sa vymkli spod kontroly.

📎V Madride zadržali bývalého šéfa najvplyvnejšej talianskej mafiánskej skupiny „Ndrangheta“ Domenica Pavilianitiho. zdroj

Donášková služba supermarketu bude v rozmachu. V Nemecku budú môcť nakupovať potraviny iba očkovaní ľudia. zdroj

Moderna a Pfizer zámerne stratili kontrolnú skupinu pre klinické skúšky testujúcu účinnosť a bezpečnosť vakcín. zdroj

Klebetí sa, že celosvetovo zatvárajú McDonalds ( podávajú ľudsk=mäso). Nie je to len fáma. Je to skutočnosť. A ten v mojej oblasti má stále linky, ktoré sa tiahnu až na ulicu.

Znovu vam pripominam: neupinejte se na zadne pevne terminy (predchazite tim zklamani) Snazim se vam tady davat ruzne zpravy, sami si je logicky a intutivne posudte. Musime byt trpelivi. O tom clanku v Bild.de jsem tenkrat mela na minulem profilu rozbor a uz tenkrat jsem to oznacila za velke BQQM 💥 Clanek jsem znovu nasla a vlozim to tady k prekladu
📌📌 Preklad hlasove zpravy: V Norim)berku odstartoval nový projekt Kju, zprávu o tom podal Bild. Jerusalem Post píše, že je to 75 let od posledního Kju-projektu, tím jsou míněny No&rimbe(rské tribunály po 2.sv.válce. 5.8.2021 bylo zveřejněno, že BBC informovala o těchto tribunálech celý svět a také to, že je to 75 let od tehdejšího oznámení tribunál, resp.výsledků. V tutéž dobu stejná delta, můžeme si to převést 1:1. Süddeutsche a BR24 informovaly, že 13.4.2021 bude sál 600 určen pro přehlídku světové kultury. Tento sal 600 znáte z fotek na§ci)stů na lavici obžalovaných. Je tedy nasnadě, že tento sál sloužil nyní k obžalování sa§ta/nistů a dalším nor)imbersk+ým procesům. Již to je ukončena věc. Vse bude zveřejněno. Tím začíná nová etapa lidstva. Dnes, 6.8.2021, nastal okamžik, o němž jsme se doslechli už vloni v souvislosti se Sidney Powell, akce se jmenovala „vypustte Krakena“ a znamená to, že se na veřejnost dostanou širší a podstatně detailnější informace. Dnes tedy byl tento projekt spuštěn, pravda se dostane mezi lidi, což lze chápat jako aktivaci dalšího kroku. 11.8.by měly na všechny smartphone na zemi přijít nouzové sms, tedy klasických 7 sms, kde DJT oznámí, že armáda je opět aktivní, že na celé zemi platí stanné právo, což by bylo uprostřed dní, kdy Mike Lindell má ID 10.do 12.8.sympozium. S velkým očekáváním doufám, že zde na tom sympoziu bude oznámen celý velký volební podvod. Také doufám, že 13.8.bude oznameno,ze DJT je stále 19.prezidentem. Vše vypadá velmi dobře a kryje se to s mými vlastními průzkumy.
📌📌 Muj dodatek: Podle Kju gematrie je 13 Deep State a 11 Signal 👉👉 Nektere casy zverejneni clanku nejsou nahodna!!! Timto casovym razitkem vysila Kju Signal k Deep State.
📌📌 Preklad titulku clanku: OTEVŘENÍ STAVENIŠTĚ. Zahájení velkého norimberského projektu „The Q“. Norimberk – Nyní se bude stavet! Staveniště „The Q“ otevřel starosta Norimberka Marcus König (40, CSU) společně s členem představenstva společnosti Gerchgroup Mathiasem Düsterdickem (52) a ekonomickým poradcem Dr. Michaelem Fraasem (51, CSU). zdroj

– V tejto správe nejde o dátumy, zmyslom toho bolo poukázať na to, že o tom písal Bild..

Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje obyvateľov Slovenska na plánovaných desať cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl cez územie SR. Uskutočnia sa v období od 9. do 15. augusta. TASR o tom informovala hovorkyňa MO SR Martina Kovaľ Kakaščíková.

„Pôjde predovšetkým o presun spojeneckých vojakov v súvislosti s prepravou materiálu a účasťou na medzinárodných cvičeniach.

V období od 9. do 15. augusta sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR v rámci Slovenska na trasách… zdroj


Zdá sa, že veci sa vyvíjajú veľmi pomaly, hoci v skutočnosti je to práve naopak, pretože už dlhší čas sa veci zrýchľujú. Dostávajú sa do bodu, keď možno považovať za vhodné, aby verejnosť vedela, čo sa deje a ako to ovplyvní vašu budúcnosť.

Je zrejmé, že pravdu pred vami nemožno tajiť príliš dlho a mala by byť povznášajúca a vysvetľujúca niektoré nezvyčajné udalosti. Vo všeobecnosti to budú dobré správy, pretože Aliancia môže po prvýkrát otvorene hovoriť o svojich aktivitách zameraných na obmedzenie a zníženie moci Iluminátov a na vaše oslobodenie spod ich kontroly.

Ich vedenie je v rozklade a nedokáže uspieť vo svojom pláne na ovládnutie obyvateľstva. Buďte si istí, že sa budú zodpovedať za svoje vražedné a diabolské plány na odstránenie veľkého počtu ľudí. Museli mať slobodnú vôľu, ale vyššie sily zabránili tomu, aby ich činy viedli k rozsiahlym úmrtiam.

Teraz, keď sa situácia zvrátila, bude možné zverejniť niektoré podrobnosti o tom, čo sa dialo, ale buďte si istí, že vaša budúcnosť už bola napísaná a ako často spomíname, je veľmi svetlá a všetci ju privítajú.

Sily Svetla nezaháľali a jasne monitorovali všetky kroky, ktoré podnikli Temní. Môže to znieť zvláštne, že im je stále ponechaná určitá voľnosť pri vykonávaní ich ohavných zločinov, ale tak to už vo „Vesmíre slobodnej vôle“ býva. Znovu vám hovoríme, že podľa Vesmírneho zákona musia Temní oznámiť svoje zámery a potom je na Silách Svetla, aby reagovali tak, ako uznajú za vhodné.

Vaša história zaváňa bitkami medzi temnotou a Svetlom, ale nech sa stane čokoľvek, môžete si byť istí, že Svetlo bude dominantnou silou. So začiatkom nového cyklu v roku 2012 bolo Svetlo pozdvihnuté a porážka Temných zaistená. Odvtedy sa dosiahol veľký pokrok v obmedzovaní ich aktivít a mnohí ich podporovatelia boli vyradení z obehu, a tak to bude pokračovať.

Konflikty sa odohrávali nad zemským povrchom aj pod ním, kde sa odohralo toľko bitiek. Celý príbeh by zaplnil zväzky a vy máte len málo vedomostí o tom, čo sa skutočne odohrávalo, a mnohé by znelo neuveriteľne a dokonca ako fikcia.

Napriek tomu sa bitka o myseľ a dušu vás všetkých valí už mnoho rokov. Pravda je zvláštnejšia ako fikcia a časom vyjde najavo. Vaše životy boli ovládané iluminátmi jednoducho preto, že mali svojich podporovateľov na mnohých riadiacich a dôležitých pozíciách.

Nikdy ste neboli zabudnutí alebo ponechaní čeliť problémom sami a buďte si istí, že existujú veľké a mocné Bytosti, ktoré dohliadajú na váš pokrok, a vy máte istotu víťazstva, aj keď ste zažili veľmi ťažké časy.

V rámci toho všetkého zohrala veľkú úlohu karma a výsledkom je, že mnohé, mnohé duše očistili svoju osobnú karmu a môžu sa slobodne pripojiť k Svetlu. Ako vidíte zo svojej histórie, žiadna situácia nie je bez pozitívneho výsledku, aj keď sa to v danom momente nedá pochopiť.

Zdá sa však možné, že na obzore sa črtá významná udalosť a konečne dôjde k odhaleniam, ktoré všetkým otvoria oči a ukážu pravdu. Takéto veci sa objavujú celkom pravidelne a keď si myslíte, že budú odhalené, nič sa nedeje. Je jasné, že všetko má svoj dôvod, ale je pre vás veľkým sklamaním, keď sa to nestane.

Veci sa však nedajú stále odkladať a s pribúdajúcim časom sa odhalenia o vašej budúcnosti stávajú otázkou istej naliehavosti. Len málo ľudí je proti tomu, aby pravda vyšla najavo, ale Temní by boli radšej, keby ste boli udržiavaní v nevedomosti, aby ste sa dali ľahšie ovládať.

Boj teda pokračuje a čas plynie rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a potreba objasniť vám, čo vás čaká v budúcnosti, sa stáva naliehavejšou. Dosiahol sa bod, keď sa stáva životne dôležitým, aby ste boli uvedení do obrazu, aby ste boli pripravení na budúce udalosti.

Ste tak ďaleko za udalosťami, že o nich potrebujete vedieť oveľa viac, aby ste mohli zaujať svoje miesto pri nich. Boli časy, keď sa myslelo, že nedokážete zvládnuť pravdu, ale dostali ste toľko, čo naznačuje smer, ktorým sa Ľudstvo uberá, a v skutočnosti ste pripravení dozvedieť sa viac.

To by vám uľahčilo viesť vás k ešte väčšiemu pochopeniu, aby ste boli plne pripravení na veľké zmeny, ktoré prichádzajú. V minulosti vždy existovala neochota odhaliť príliš veľa, ale teraz je tu istá naliehavosť „vložiť vás do obrazu“. Musí sa to stať, aby ste mohli byť pripravení na ešte väčšie odhalenia, hovoríme samozrejme o pozitívnych udalostiach, ktoré vám pomôžu pochopiť, čo vás čaká v budúcnosti.

Veci sa práve v poslednom čase pohli tak rýchlo, že ste v chápaní tak ďaleko za sebou, že niektorí ľudia nebudú schopní prijať to, čo sa deje. Niekedy sme naznačili zmeny, ktoré sa udiali, ale teraz je nevyhnutné, aby ste sa dostali do obrazu. Buďte si istí, že mnohé zmeny budú veľmi prijateľné tým, že vás posunú do Nového veku, pokiaľ ide o technológie, najprv trochu a potom postupné zavádzanie do nového spôsobu myslenia a práce.

Kvalita vášho života sa pozdvihne a vy budete mať oveľa viac času pre seba, aby ste mohli napredovať vo vlastnom chápaní zmien okolo vás. Nachádzate sa v Novom veku a stanete sa bytosťami, ktoré sú vybavené na jeho zvládnutie. Neočakávajte však príliš veľa naraz, ale vedzte, že vám bude predstavených mnoho prijateľných vecí, ktoré pozdvihnú kvalitu vášho života. zdroj

2. časť ↓

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Gene Decode a Nicholas Veniamin – Časové osi (2. časť)Pamätám si, že za čias Lincolna, keď začali na mojej časovej osi stavať kupolu nad Bielym domom, kupola bola vchodom, ktorý umožňoval iný vstup do Bieleho domu, Kongresu, Senátu a Najvyššieho súdu. A tak je to opäť úplne iné. Okrem celkového usporiadania vám stále ukazuje sovu, ale samotná budova, viete,…
  Tags: a, sa, to, je, na, v, správy
 • 10000
  Správy 06.08.2021Americkí vlastenci boli počas posledných niekoľkých rokov, odkedy Q prišiel na scénu, aby vysvetlil situáciu, veľmi pokojní a usporiadaní. Sú plne schopní mobilizovať sa rovnako ako tí vo Francúzsku, Veľkej Británii, Taliansku, Venezuele, na Kube, v Austrálii, Kanade, Nemecku a ďalších krajinách - A sú po zuby ozbrojení. Budú, alebo…
  Tags: a, na, sa, to, v, je, že, správy
 • 10000
  Správy 05.08.2021Najväčšie cvičenie námorníctva a námornej pechoty v 17 časových pásmach. Prebieha odteraz do 17. augusta Takmer akoby sa nám snažili niečo povedať. ↓ https://twitter.com/usnavycno/status/1422666372589494275?s=21 Čo by sa stalo, keby to Biden všetko priznal?Čo by sa stalo, keby to Fauci priznal?Čo by sa stalo, keby to Gates priznal?Ako dosiahnuť nestranný a zároveň…
  Tags: a, sa, v, je, na, to, správy

7 komentárov

 1. matyas

  Jsem si vědom toho, že se nemáme spoléhat na data, ale kdyby se v půlce srpna přešlo na volnou energii atd, vůbec bych si nestěžoval 🙂

  Odpovedať
 2. polarexplorer

  Ďakujem Ivy.

  Odpovedať
 3. Helena

  Děkuji za pravidelné zprávy a každý den Vás čtu. Vaše práce nám všem pomáhá a rozšiřuje obzory. Jsem a budu trpělivá.

  Odpovedať
 4. Dana

  u nas v Nemecku je velkou temou,ze si vlada jednoducho povedala,ze neockovaní nebudu moct ist nakupovat.
  Kazdy ich ma v p***i !!! Absolutne nikto si z toho nerobi nejake starosti, kazdy si povie „no a co,ved su aj regionalni predajcovia“ . Zatial je tu asi 60% obyvatelov,ktori sa nechcu dat ockovat a ti mantaci,ktori naockovani su, sa nevedia dockat,kedy sa im ujde tretia vakcina proti delte. Boze, to je take vymlete !!!!
  Co sa tyka tych obchodnych retazcov, hovori sa,ze ked im zrazu 60% neockovanych obyvatelov nebude moct robit trzby, tak si hned uvedomia,ako si sami nasr***li do topanok.
  Takze,ja uz taketo ich wow-spravy ani nevnimam. Uz ma to doslova nudi !
  Dnes som dostala spravy od viacerich znamych,ze sa zaklada stranka,kde budu informacie pre neockovanych, kde kto predava ake produkty,ktore obchody, ktore kadernictva beru ludi bez problemov bez testov atd… proste akoby nova platforma s informaciami pre neockovanych.
  Takze sa fakt tesim.
  A takisto je uz zname,ze hranice su prazdne, nikto tam nekontroluje,ale hlavne ze media strasia,ze kazdy,kto prichadza do krajiny musi do karanteny alebo potrebuje test. Takze zase len vela kriku a prd pravdy.

  1
  Odpovedať
 5. mysak

  Boze tak velmi sa tesim, ale aj bojim, zial som sa pustila do prerabky a este aspon 2 tyzdne potrebujem, aby to bolo obyvatelne……nespala som skoro vobec,….drzme si palce a nech t dopadne akokolvek, bol to plan pre mna 😉

  2
  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here