Správy 08.04.2021

08/04/2021

Celý vesmír prechádza vývojom vedomia. Ľudstvo je na prahu novej dimenzie, kde sa chápeme ako aspekt Boha. Je to zrod novej éry, ktorú svetové náboženstvá predpovedajú už tisícročia. Sme na konci všetkých yug, na konci tohto času, ako ho poznáme, a chystáme sa vstúpiť do osvietenejšieho veku. Helická špirála ducha preniká a informuje vonkajšie dosahy jeho vlastnej mysle a volá nás do nášho nového domova, kde sa spája božské a ľudské.
Všetko, čo si väčšina na Zemi myslela, že vie, sa má obrátiť naruby, keď sa obráti zadný vietor zeleného draka a všetci sme priťahovaní iným smerom, bližšie k srdcu nášho tvorcu. Falošné viery založené na strachu sa čoskoro rozpustia a na ich miesto sa chystá nová matica založená na láske, základnom princípe vesmíru. zdroj

Len sme vás chceli informovať, že sme konsolidovali a aktualizovali zmluvy upravujúce určité bezdrôtové, internetové a AT&T telefónne služby do & jedinej zmluvy o poskytovaní služieb zákazníkom.

Nie som si istý, či je to pozoruhodné alebo nie, ale je to v súlade s tým, o čom nikto nehovorí. Analýza syntaxe … správne a zákonné podanie jazyka. To v podstate diskvalifikuje takmer každú právnu zmluvu, ktorá bola kedy napísaná; hypotéky, zmluvné dohody, pôžičky, bankové účty, trestní sudcovia, trestné súdy, magna carta … VŠETCI diskvalifikovaní.

Toto je prvý SKUTOČNÝ dôkaz, ktorý som videl, a ktorý podporuje túto konkrétnu tému správnosti, nie politickej korektnosti, ale SPRÁVNOSTI. BODKA. Finančný, ​​politický a duchovný reinžiniering, ktorého nie sme svedkami má nedostatok skutočných dôkazov a to kvôli početným potlačeným témam, ktoré sú k dispozícii … existuje MNOŽSTVO, niektoré majú skutočné zásluhy a dôkazy.

Minimálne je nutné nejaké úsilie, pokiaľ nie ste pripravení na to, aby vás nakŕmili informáciami, ktoré vedú k vášmu vyhladeniu. Čo už dlho plánovali zlé sily, ktoré nie sú ľuďmi. VÍŤAZSTVO JE V JEŽIŠOVI. zdroj

Skúšali ho zavraždiť viackrát, ako som fyzicky spočítal na prstoch na rukách a nohách. Nechajte túto malú skutočnosť preniknúť dovnútra. Preto Trump musel zostať izolovaný. Musí byť stopercentne mimo a mimo pozornosti verejnosti, zatiaľ čo špeciálni operátori vykonávajú zvyšok plánu. Akonáhle je hotovo. Vráti sa. „To najlepšie ešte len príde“ nie je len fráza. MJ povedal to isté, zatiaľ čo on držal rovnaký červený spis, ktorý držal Trump v deň Ericových narodenín. Čo je v tom spise? Záverečný akt. Zdroj 

Bolo nám povedané, že veľká časť tohto boja za slobodu ľudstva sa bude viesť na súdoch. Preto sa Trump a jeho administratíva zamerali na menovanie ústavných sudcov a zbavovanie sa skorumpovaných. Justičný systém bol veľmi dlho rozbitý a kontrolovaný prisluhovačmi globalistov. Systém pracoval pre nich, nie pre nás, ľudí. Mnoho sudcov malo osobný prospech z korupčného väzenského systému, ktorý podporovali.

Médiá sa ničia, tak prečo do toho zasahovať? Nechajte ich. V nebezpečí je aj Big Tech. Tie mocné a bohaté korporácie, ktoré propagovala cabal, a ktoré predali svoje duše diablovi, zaniknú, ak sa ich ľudia rozhodnú zosadiť. Mnoho riaditeľov už rezignovalo, pretože boli zatknutí, alebo videli čo sa blíži a chceli sa preplaziť mimo radar. Bez ohľadu na to sa musíme postaviť za to, čo je správne, a zbúrať ich systém.

Ako sme sa v priebehu rokov dozvedeli, podstata našej reality bola prekrútená a skreslená a po preskúmaní informácií a skúseností zasvätených osôb vieme, že pravda je „tam vonku“. Ďaaleko vonku. Pravda je čudnejšia ako fikcia, ako sa ukázalo. Vieme, že mimozemské Bytosti chodia medzi nami a už dlho. Vieme, že vesmírne sily existujú už celé desaťročia.

Počuli sme, že obri ležia v stagnácii a niekedy sa pravdepodobne prebudia (tí, ktorí to ešte neurobili) a budú chcieť pokračovať v živote. Vieme, že klonovanie sú už staré správy, a že duchovia môžu skočiť do tela, aby ho oživili, ako to býva pri narodení dieťaťa, a že ostatní môžu „vojsť“ a prevziať dospelý „mäsový oblek“. Možnosti sa zdajú nekonečné.

Tvrdiť, že v tejto chvíli je niečo nemožné, sa zdá byť naivné a úzkoprsé. Počúvame teda úvahy Dr. Josepha Farrella o tejto divokej exkurzii nižšie do bláznovstva. Možno je to možné, možno nie, ale hovoríme o zúfalých psychopatoch s dlhou históriou groteskných experimentov pod ich kolektívnym opaskom. Existuje mnoho druhov hybridov a nespočetné množstvo neúspešných pokusov. Možno ste už počuli o Plum Island. Boli kentaurovia a morské panny mýtické bytosti? Boli to laboratórne experimenty, alebo prirodzene sa vyskytujúce tvory?

Bytosť v náručí zdravotníckeho personálu hore ↑ bola armádou zachránená z tunelov cabaly pod Zemou – pravdepodobne v minulom roku. Nebol som tam, ale z intelu, ktorý dostávame, nepochybujem. Celá táto planéta sa javí ako experiment, ktorý sa nepodaril. Kde sa to skončí?

V najbližších dňoch budeme musieť otvoriť svoju myseľ všetkým možným veciam, o ktorých sme nikdy nevedeli, že sú možné. Sú skutočne bežné. Tesne za hranicou videnia obyvateľstva hore na povrchu.

je apríl TEN mesiac, na ktorý sme čakali?

Nechceme „Mjanmarsko“ v Amerike, ale je potrebné urobiť čokoľvek na získanie kontroly nad vládou a obnovenie republiky, aby sme mohli oslobodiť zvyšok sveta od tyranie a udalostí hromadného vymierania.

Prvý týždeň v apríli práve končí a bol relatívne tichý. Avšak povráva sa, že všetko sa zmení, keď čakáme US armádu, ktorá prevezme oveľa verejnejší prístup. Veľa z predpovedaných dátumov sa doposiaľ ukázalo byť nepresnými. Takže, ako sme spomínali, všetko je to v tomto bode už pod Božím dohľadom a načasovaním.


Asi v pondelok, 5. apríla 2021, sa generál Michael Flynn objavil na akcii radničného typu, kde sa ho opýtali: „Chcem len vedieť, či stále patríme pod spoločnosť Corporation (USA, Inc.), alebo sme Republika?“ Generál Flynn odpovedal: „Dovoľte mi povedať len toľko, Bohom daná je Amerika ústavnou republikou!“ video

Prečo sú ľudia riadiaci planétu označovaní ako „elita“? Pretože si myslia, že sú lepší ako my. Myslia si, že zákony sú tvorené pre nás, nie pre nich. Veria, že môžu robiť, čo sa im páči bez následkov a bez námietok od poddaných ako sme my. Tie dni skončili.

My, ľudia, sme všade. Vidíme vás a už to nebudeme tolerovať. 
Už im nebude dovolené mrhať a kradnúť naše peniaze a budú nútení žiť podľa našich zákonov, ktoré sa len nedávno vrátili ku Common Law; pozemkové právo. Už žiadne nelegitímne morské právo pre ľudstvo. zdroj

Scavino video má 36 sekúnd.  Čiastočne je tu Q36  .

Jednoducho neexistuje iný spôsob, ako použiť armádu. Je to také skazené a špinavé. Buďte v bezpečí a modlite sa za tých, ktorí sú v ohrození, keď budú naďalej chrániť a slúžiť našej veľkej krajine.
zdroj

Q2099 zdieľa rovnakú časovú značku o 5:00 ako tweet spoločnosti Pompeo zo 7. apríla 2021.

Celonárodný pohotovostný výstražný systém plánovaný
zdroj
Aprílový checklist.
zdroj


Odkedy Kain zabil Ábela, vznikol neprerušený iluminátsky pokrvný zväzok so Satanom. Nasledujúce tri snímky sú iba 4 článkami v neprerušovanom a donedávna zriedka spomínanom reťazci neviditeľného velenia pri práci vo Vysokej tajnej spoločnosti, ktorá sa odvíjala po celé veky (dobre vedieť).

1666-1766: Sabbatai Zevi, Jacob Frank, Adam Weishaupt & Mayer Rothschild (poslední 3 ako základ triumvirátu známeho v modernej dobe ako NWO – tisíc svetelných bodov). „Postupujte podľa krvných línií“ – Q

Európsky súd pre ľudské práva rozhodol, že povinné očkovanie je legálne a môže byť potrebné v demokratických spoločnostiach. zdroj

Ľudia, ktorí sa ponáhľali dostať vakcínu sú porovnateľní s deťmi, ktoré boli oslovené na strane cesty podozrivou dodávkou, ktorá im sľúbila sladkosti a rozhodli sa skočiť dovnútra. zdroj

Len pre pripomenutie, čo prezident Trump povedal minulý rok:

Viete, veľa ľudí si myslí, že v apríli to spolu s horúčavou zmizne – keď teplo príde. Zvyčajne to v apríli zmizne.

Údaje CDC ukazují míru přežití koronaviru: 99% plus pro věk 69 a mladší, 94,6% pro starší zdroj

Americká armáda bola veľmi zaneprázdnená ničením ČKS, Komunistickej korporácie USA a ich pedofilných politikov, zatiaľ čo zachraňovala milióny detí z rozsiahleho medzinárodného kruhu obchodovania s deťmi, vrátane tých, ktoré boli zhabané na hraniciach USA.
Pokiaľ ide o Evegreen, Navy Seals, ruské špeciálne sily a ochranná skupina Aliancie evakuovali z lode Evergreen 1 245 tínedžerov a dospelých určených na obchodovanie so sexom. 20 000 kontajnerov na Evergiven bolo tiež naplnených 1366 mŕtvolami. Krátko pred vyplávaním z prístavu bol náklad upgradovaný na tínedžerov a dospelých spolu s kojencami a deťmi, ktorých telá mali byť použité na transplantáciu orgánov.
Zajatie lode Ever Given vyšlo rodiny iluminátov, ktoré riadia globálny finančný systém už viac ako 7 000 rokov, draho. Preprava od spoločnosti Evergreen bola jadrom ich lukratívnych obchodov s ľuďmi s cieľom extrakcie orgánov a výroby adrenochrómu, obchodovania so sexom, zbraňami, drogami a farmaceutických skupín pochádzajúcich z kancelárie vo Vatikáne.
Špeciálne operačné tímy z USA a ďalších krajín taktiež dokončili čistenie miliónov podzemných tunelov a zachránili detské obete obchodovania s ľuďmi po celom svete, a to aj pod vrchom USA Capitol Hill.
Špeciálne sily USA, Ruska a Indie zničili podzemné základne v Číne.
Tieto špeciálne sily vyčistili asi 150 kilometrov dlhý tunel pod Alpami a Vatikánom a zabavili zlato, starodávne dokumenty a vzácne umelecké predmety.
Spoločnosť Ever Given niesla jadrovú hlavicu, ktorá mala byť odstránená v rumunskom prístave a potom doručená železnicou, aby sa pod vedením Bidena začala vojna na Blízkom východe. Bola to súčasť ich plánu.
Šéf egyptskej vlády bol chytený ako zapojený do situácie s Evergreenom, hrozila mu smrť, ak odmietne spolupracovať s Alianciou. zdroj

Svedectvo ženy, ktorá bola ako dieťa predaná v Disneylande. Zavolajú vás do pivnice, okúpu a ak dostanete žlté šaty, znamená to, že idete do Disneylandu. Používajú farebné kódy na zabezpečenie hladkej transakcie medzi klientami a predávajúcimi. V Disneylande je plno ľudí a nikto si to nevšimne. Potichu vám povedia, choďte k tej a tej osobe a vy poviete „ocko hľadala som ťa“ a vložíte svoju ruku do tej jeho. Potom sa tá osoba vytratí s 2-3 deťmi zdroj

GhostEzra : Sú to už 2 mesiace a stále nemáte Cgi fotografiu Tigera Woodsa v obsadení? Som veľmi sklamaný z produkčného tímu.

Tim Cook hovoří o rezignaci na funkci šéfa Apple zdroj

Musíte pochopiť, že existuje vojenská operácia, ktorá oslobodzuje ľudstvo a odstraňuje skrytý zločinecký syndikát, ktorý zotročuje ľudstvo už stovky rokov.

Pochopte, že Covid je divadlo, ktoré pripravuje pôdu na odstránenie, obnovenie a prebudenie ľudstva z ilúzie slobody.

Pochopte, že všetky politické, finančné a farmaceutické scenáre sú súčasťou tej istej vojenskej operácie za fázou Covid.

Pochopte, že táto operácia spočíva v očistení zlej matice korupcie, obchodovania s ľuďmi a toxického znečistenia tela mysle, ktoré unieslo našu planétu.

Scenár, ktorý sa bude hrať a bude sa zrútiť, zrúti maticu, ktorá sa bude rúcať už roky.

Všetko sa to rozpadne:
Systém finančného trhu
Systém presadzovania politického práva
Hlavný systém sociálnych médií
Systém farmaceutických liekov

Svet, ako ho poznáš, sa skončí. Iba tak môžeme začať nový.

Keď prepneme prepínač
Z ponuky Swift> QFS
Z námornej oblasti> vojenské> prírodné zákony
Z MSM / Mossad> Project Odin
Z Toxické lieky> Medbeds
Z federálnej energetiky> Tesla
Od € kryté nulou> XRP fam kryté ISO kovmi

Pochopte súvislosti všetkých scenárov, ktoré sa vám hrajú pred očami:

 • predvolebné audity
 • kryptomena a regulácia
 • Prekážka Hodvábnej cesty Suezským prieplavom
 • Európsky obranca 2021 Rusko Ukrajina
 • Mjanmarská vojenská moc
 • Iránska dohoda a Biden
  Atď….. Je to všetko spojené.
  Q plán na záchranu sveta zdroj

Zaujímavý vývoj na Slovensku. Matovič sa na vlastnú päsť rozbehol do Moskvy vyjednávať Sputnik, vládu z toho celkom vynechal (iba oznámil cestu), dokonca píše o sprisahaní v našich vysokých kruhoch, ktoré chcú Sputnik politicky zastaviť. Dnes má v Moskve o Sputniku rokovať a zajtra sa chystá do Maďarska, zrejme sa stretne aj s Orbánom. O čom sa bude viesť diskusia nevie nik, všetci vo vláde pozerajú na kroky Matoviča ako vyorané myši. článok

Otázka na generála Flynna, či je JFK nažive (odpovedá, že nie je v Mar a Lago) video

Slobodomurári – na Slovensku sú tri slobodomurárske lóže zdroj

Q komunikácie p. Trump, Scavino, Pompeo, námorníctvo tu

Brazílsky prezident odmieta výzvy covid-expertov zaviesť v krajine lockdown: Nezavedieme politiku zatvárania ľudí doma a zastavenia ekonomiky! zdroj

Oblečte sa do úplnej Božej výzbroje, aby ste boli schopní pevne stáť proti schémam zla. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Správy 03.06.2021Vládne armáda a Trump? Od Dr. Laurie Roth, 28. května 2021 Právě jsem mluvila po telefonu s vysoce důvěryhodným vojenským zdrojem, který znám. Potvrdil mi pár věcí. Pokud jde o spekulace / nejasnosti ohledně toho, zda prezident Trump podepsal zákon o povstání či nikoli, učinil to. Podepsal ho 14. ledna…
  Tags: a, v, že, sa, je, na, to, správy, trump
 • 98
  Vytriezvenie demokratov - mohol za všetko Trump?Donald Trump už nie je v Bielom dome, táto „chyba voličov“ a „ruský agent“, ako ho prezentovali centrálne americké médiá, už krajinu nevedie a situáciu v krajine pre bežného občana to veľmi  nezmenilo. Táto skutočnosť sa stala predmetom diskusie na kanáli HBO zo strany Trumpových odporcov, počas ktorej dospeli k…
  Tags: sa, a, v, je, to, na, že, správy, trump
 • 96
  Správy 24.05.2021Patrioti, Pracovníci Svetla a Bojovníci Svetla sa stretávajú s temnou cabalou tvárou v tvár na bojisku. Sme tak blízko, že im vidíme bielka očí a cítime z nich zápach strachu. Azda najočividnejšou správou, ktorú si treba uvedomiť, je, že Audit AZ pokračuje v pondelok 24. mája a démonkrati sú bez…
  Tags: a, je, v, sa, na, to, že, správy, trump

2 komentáre

 1. Dalibor

  Skvělý souhrn informací. Děkuji.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.