Správy 08.05.2021

08/05/2021

Na globálnej úrovni boli globalisti teraz prinútení do neudržateľnej situácie, pretože ich príjmy z obchodovania s ľuďmi, drogami, zbraňami a krytím zločinov boli teraz prerušené a sú teraz nepretržite sledované QFS, po akomkoľvek podozrivom prevode nasleduje zmrazenie bankových účtov, teda aj Rockefellerovcom, Rothschildovcom, Google, Twitter, Facebook, MSM a vlád.

Zločiny boli spáchané, 11. 11. USA, 3. 11. Japonsko, MH17 / MH370 Európa, ich páchatelia sú známi NSA, Veľkej Británii a Izraelu v spojení so SA a štátmi Perzského zálivu a tiež Iránom.

Obama s Hillary Clintonovou, Johnom McCainom (NoName) a Izraelom vytvorili ISIS, aby trvale terorizovali svet.

Je zapojená celá svetová elita od ľudí ako Merkelová, Macron, Abe, Rutte, Johnson, Trudeau spolu so všetkými tajnými službami, ktoré boli pod kontrolou CIA, rovnako ako MSM.

Donald J. Trump, ktorý sa ako hovorca vlastencov americkej armády presadil ako kandidát, právne pripravil cestu niekoľkými výkonnými príkazmi na obnovenie ústavy z roku 1776, keď USA neboli predmetom bankárov, ani dane neboli vyberané.

5. mája (5: 5) nelietali v Nemecku žiadne civilné lety, čo je v dnešnej dobe nevídané.

Celý finančný systém bude zničený, pretože centrálne banky nemôžu dodať hodnotné peniaze, ktoré možno budú musieť na nákup striebra použiť svoju vlastnú zlatú rezervu. Nie je preto náhodou, že po celom svete armáda teraz zvrhne vlády a obnoví demokraciu zavedením novej právnej ústavy pre nás ľudí.

Iba suverénne krajiny sa môžu zúčastniť na programe GESARA. WEF a FED, ECB sú mŕtve a už nemôžu ďalej tajiť svoj podvod.

Prevzatie komunikácií MSM satelitmi Starlink začne informovať svetovú populáciu o zločinoch spáchaných ich vlastnými vládami.

Pre Európu je Europe Defender 21 východiskový bod k zatknutiu skorumpovaných vládcov. V Európe ľahko zatkneme 3 milióny ľudí, pretože ani spolupáchatelia globalistov sa z toho už nedostanú, za zločin spáchaný na ľudskosti .

Len vďaka tomu, že jedlo a energia, zdravotná starostlivosť bude zadarmo, sa starý systém rozpadne, nikdy sa nevrátime k starému normálu, pretože to nebolo normálne.

Najvyšším cieľom a ašpiráciou na začiatku bude, poučiť sa z chýb minulosti, už nikdy si nenechať ublížiť, alebo sa vzdať svojej suverenity vládcom so záujmom a programom namiereným proti nám.

Vypnite televízor a zapnite svoju myseľ, začnite sa učiť a chápať, čo sa s nami deje na všetkých frontoch a kto spôsobuje našu biedu.

Pretože pre 0,1% sa stávame nebezpečnejšími každým dňom, keď si uvedomíme, čo urobili, povedal to nahlas sám George Herbert Waker Bush, keď ľudia budú vedieť, čo sme urobili, zlynčujú nás = zabiť ( predpokladaného) zločinca bez súdneho procesu rozzúreným davom. Z tohto dôvodu ide o formu sebaobrany.

Armáda je jedinou možnosťou, ak sa tak nestane, svetová populácia sa začne ozbrojovať, aby strhla ochranný štít okolo elity, a začne loviť týchto pedofilných satanistov, aby ich zabili.

Vzhľadom na súčasný vývoj musel program Europe Defender 21 zosadiť vlády do konca mája 2021, aby zabránil ďalšiemu chaosu a krviprelievaniu, aby uvoľnil cestu spoločnosti GESARA, pretože všetky minulé vojny boli bankárske vojny, ktoré vyvraždili svetové obyvateľstvo a podnecovali rôzne skupiny navzájom sa nenávidieť a zabíjať.

To, čo potrebuje celá svetová populácia, je mier a reflexia, aby sme sa vrátili do zdravej rovnováhy s novou realitou slobody pre budúcnosť.
Tí, ktorí chcú zastaviť tento oslobodzovací proces, sú odsúdení na zánik a neprežijú. zdroj

Posledných 6 mesiacov Obamovho predsedníctva. Predal jadrové mínomety Sýrii – 8 × M28 / M388 Davy Crocketts. Sýria jeden pustila. Zahynulo 20 ruských vojakov. Americké atómové bomby zabíjajúce Rusov. Nie tak dobré. Zvyšných 7 ukradol iránsky generál Qassam Soleimani, ktorý pracoval pre CIA. Pustili ho do USA, aby vzal urán a ďalšie zbrane späť do Iránu. Vlad začal sťahovať Rusov z Ruska. Pripravoval sa na 3.sv.v. v predvečer volieb. Rozhodol som sa ísť do kostola. Práve tam som začal hovoriť so skupinou 6 žien stredného veku. Boli to matky austrálskych vojakov nasadených v Afganistane. Naša austrálska armáda bola práve informovaná, že ak Hillary zvíťazí, chystá sa obklopiť Rusko nukleárnymi raketami a zahájiť 3. svetovú vojnu.

Zákony o ohováraní (libel laws). Koniec MSM. Otázka: Toto je celá podstata diania Teraz. Pokúšam vysvetliť vám, že MSM je váš nepriateľ, a klamú o ABSOLÚTNE VŠETKOM. Predtým, ako ich zlikvidujú spoločnosti hájace zákony o ohováraní a projekt Odin. Obracia všetkých proti nim. Všetky sú ovládané (ľavicou, pravicou a medzi nimi MOSSAD / CIA). Je to ako 8 ramien chobotnice. Všetci idú do jednej hlavy. Toto nie je republikán vs. demokrat, liberál vs. labourista, alebo Fox vs. CNN. Je to dobré vs zlé. Urobili to pre nás zámerne. Všetci sme žili v rámci operácie Mockingbird, ktorá je vedľajším produktom operácie Paperclip. zdroj

Globalisti použili strach, aby nás naprogramovali a vyvolali odpovede, ktoré chceli. Súčasná „strašidelná udalosť“ vytrháva ľudí z ich spánku a núti ich venovať pozornosť a uvedomovať si, čo sa stalo. Biele klobúky samozrejme pripravili pôdu, zväčšili zlo a vytvorili postavy vo filme väčšie ako život, aby to fungovalo a urýchlilo to – a to funguje, ale chce to čas.

Slobodná vôľa nefunguje, ak poznáte budúce výsledky svojich rozhodnutí. To je vyhradené pre tím Q, aby mohli manipulovať s časovými líniami a nasmerovať nás pozitívnym smerom, bez ohľadu na manipuláciu našej mysle a konštrukciu temných kúzelníkov – alebo niečo podobné. Je to prebiehajúca práca.

Verím, že sa v Amerike dočkáme veľkých zmien, kde nebude mať velenie na starosti jedna osoba. Koľko z nich povedalo, že Trump bude „posledným prezidentom“? Bezpochyby pôjdeme do štýlu riadenia, ktorý bude tvoriť rada starších a volených úradníkov s konkrétnymi časovými limitmi.

Častejšie a bezpečnejšie voľby prostredníctvom systému kvantového hlasovania pomôžu udržať ľudí angažovaných, aktívnych, informovaných a je menej pravdepodobné, že zaujmú apatický a nedôverčivý postoj, ktorý mali príliš dlho a dostali nás do tohto neporiadku. Tímová práca, nie diktatúra.

Práve som si uvedomil, že počet dní, ktoré poslední traja súťažiaci strávia na ostrove v televíznom seriáli Survivor, je takmer rovnaký počet dní, koľko si podľa nich tento audit vyžiadal, čo je 40. Po 39 dňoch a nociach na ostrove vráťte sa do Ameriky na zvukovú scénu a urobte s divákmi záverečné hlasovanie o víťazovi, takže je to hotové za 40. Náhoda?

Zaujíma vás niekedy, prečo sú tieto monštruózne sochy pavúkov inštalované na rôznych miestach – napríklad v budovách kanadského parlamentu, pred katedrálou Notre Dame? Sochárka Louise Bourgeois to nazýva „Maman“ – čo je vo francúzštine „matka“. Je to priamo pred našimi tvárami, vážení.

Ottawa, Španielsko Bilbao, Švajčiarsko Zürich, Londýn, Tokio, Arkansas USA … je to choré a majú odvahu spojiť to s deťmi.

Tu je niekoľko výňatkov z e-mailovej aktualizácie Jima / Neznámeho bojovníka svetla pre dnešok z hromadnej meditácie 144 000. Toto si nemôžeš vymyslieť. Chiméra. To presahuje „pavúky z Marsu“. Jedno, ok, jedinečné umelecké dielo – ale po celom svete? Nie je ojedinelé. Je ako kult.

„Maman“ – výstava Louise Bourgeois v Paríži 2008


Ich umelecké diela odrážajú ich životný štýl. Pamätáte si tieto? Tony Podesta, brat Johna Podestu, si myslel, že sú veľmi senzačné. Jeho dom bol virtuálnou galériou podobných kúskov.

Jim hlási:

Ešte raz ... metaforické podania rúk od našich fyzických i nefyzických bratov mimo sveta prebiehajú u každého člena 144 000, pretože na niekoľkých miestach sa začali objavovať typické fyzické ukazovatele úspechu!

Čo si myslíte o tomto ako o „náhode“.

Celá flotila Chiméry je teraz vyčistená

Zostáva obmedzený počet väčšinou podzemných základní chiméry, ktoré ako rukojemníkov džia plelejáďanské, siriánske, arkturiánske a ďalšie rasy a sú ovládané pavúkmi z chiméry - preto im čistenie trvá dlhšie.

Pavúčí Kráľ a Kráľovná Chimera sú stále na slobode, pod veľkým konžským mestom Bukavu, ktoré je na južnom cípe jazera Idgwi (v skutočnosti som bol na oboch týchto miestach)

Vyššie uvedená základňa je „stále neporušená“. Znamená to ... boli uskutočnené útoky svetlých síl na túto základňu, najmä s malou pomocou 144 000!
...

Občianski novinári navštívili veľa nemocníc so svojimi fotoaparátmi a ukázali nám, že nemocnice sú prakticky prázdne. Skôr sú ako márnica v tichu.

Vieme, čo je pravda. PLANdémia. SCAMdémia. A to je nezákonné a považuje sa to za zločiny proti ľudskosti. Vedie k súdnym procesom v Norimbergu.

„Experimentálna“ vakcína porušuje všetkých 10 bodov norimberského kódexu, ktoré obsahujú trest smrti pre tých, ktorí sa snažia porušiť tieto medzinárodné zákony. 

Tím viac ako 1 000 právnikov a viac ako 10 000 lekárskych odborníkov pod vedením Dr. Reinera Fuellmicha začalo súdne konanie proti CDC, WHO a Davosovej skupine pre zločiny proti ľudskosti. 

Fuellmich a jeho tím predkladajú chybný test PCR a príkaz lekárov označiť každú komorbidnú smrť za smrť Covid ako podvod. Test PCR nikdy nebol navrhnutý na detekciu patogénov a je 100% chybný v 35 cykloch. Všetky PCR testy sledované CDC sú stanovené na 37 až 45 cyklov.

CDC pripúšťa, že akékoľvek testy v priebehu 28 cyklov nie sú prípustné pre pozitívny spoľahlivý výsledok. Toto samo o sebe zneplatňuje viac ako 90% údajných prípadov covid / „infekcií“ zistených použitím tohto chybného testu.

Trumpov odkaz pre dnešok má v sebe 3:42  . Toto je príspevok Q # 342 . „Koniec je blízko.“ Oh, to by bolo pekné.

Všetci ľudia sú vyzývaní, aby sa postavili na nohy, aby bojovali a zobrali si späť svoju slobodu a civilizáciu. Žiaden zo skrytých vládnych zločincov a ich bábok by nemal zostať bez toho, aby boli stíhaní a odsúdení. Naša krajina patrí nám a náš hlas sa musí počítať spravodlivo. Skutočná sloboda bude výsledkom našej odvahy a iniciatívy bojovať za ňu a pomáhať vypúšťať močiare Deep State po celom svete. Naša revolúcia sa začala a bude pokračovať, kým nebude nastolená pravda a skutočná sloboda !

Anunnaki zmenili frekvenciu Zeme a jej polarizáciu na negatívnu polaritu, určenú pre vojnu a ničenie. Keď je zabitých viac, tým lepšie môžu ovládať a manipulovať so zvyškom. Dlhové peniaze ľudí zadlžujú a robia z nich dlhových otrokov. Konšpirační teoretici sú klasifikovaní ako negatívni hľadači skazy, zatiaľ čo opak je pravdou, sú skutočnými lovcami pravdy. Ľudia majú tak hlboko vymyté mozgy, že z pozitívneho sa stal negatívny. Ovce žijú vo svete ilúzií, ak je demokracia propagovaná ako sloboda, zatiaľ čo v skutočnosti je to diktatúra, kde 51% vládne ostatným 49%. A anarchia sa zmenila na povstanie, zatiaľ čo pôvodne znamenala samovládu!

Vďaka našim digitálnym vojakom, všade okolo nás, vychádza pravda a čestnosť. Ovce, bohužiaľ, naďalej veria klamstvám svojej vlády a verejne tvrdia, že bdelí hľadači pravdy sú hovorcami skazy a hľadači deprimujúcich problémov.

Veľmi znepokojivé správy pochádzajú zo Slovenska, kde pracovníci nemocničného laboratória v Bratislave uskutočnili štúdiu o testoch COVID-PCR a dospeli k záveru, že testovacie tampóny, ktoré vám zaseknú v nose až po mozog, implantujú do vášho tela hydrogély . Tieto gély vyvinula Agentúra pre pokročilé obranné výskumné projekty, skrátene DARPA, čo je výskumné a vývojové stredisko pre cabal vo vlastníctve CIA a ktoré vytvoril 7. februára 1958 prezident Dwight D. Eisenhower. Táto agentúra vyvinula implantovateľný hydrogélový biosenzor financovaný Billom Gatesom, ktorého použitie sa podľa všetkého plánuje aj vo vakcínach COVID novej generácie. [sme už slávni aj v zahraničí :D]

Zo štúdie vyplýva; DARPA Hydrogel je umelá látka, ktorá vytvára prevod medzi elektromagnetickým signálom a živými bunkami v tkanivách a orgánoch. Konvertuje elektromagnetický signál z vysielača na signál, ktorému živá bunka rozumie a reaguje na ňu. DARPA-hydrogél sa injektuje do nervových štruktúr a dá sa ovládať pomocou 5G.

Nadácia Billa a Melindy Gatesových nadviazali partnerstvo so spoločnosťou Profusa , spoločnosťou v Silicon Valley, s cieľom vyvinúť časť  nanotechnológie  vyrobenej z hydrogélu, podobnú mäkkej kontaktnej šošovke, ktorú je možné injikovať a implantovať pod kožu pomocou vakcíny ako dodávacieho systému. Tento biosenzor, ktorý by bol menší ako zrnko ryže, by sa v tele účinne zlúčil. Ako súčasť  nanotechniky by sa mohla prepojiť s bezdrôtovou sieťou poháňanou 5G, čo je druh internetu vecí. Vysielalo by to vládnym orgánom informácie o vás a vašom tele a zároveň dostávalo pokyny. Tento biosenzor je už integrovaný do existujúcich vakcín mRNA-COVID .

„DARPA Hydrogel s lítiovým bunkovým blokom ničí epifýzu a spôsobuje, že mysliaca osoba je ovládateľná ako bio robot . Hydrogél je nosičom účinnej látky; jeho úlohou je dostať látku do tela na požadovanom mieste. “ zdroj

Podľa  vládou zverejnených údajov VAERS je úmrtnosť očkovacích látok v roku 2021 (zatiaľ) už takmer o 4 000% vyššia ako celková úmrtnosť očkovaných osôb v roku 2020. Čo je nové v roku 2021? Vakcína covid, vyrobená zo spike proteínu, ktorý spôsobuje poškodenie ciev.

Mechanizmus je teraz dobre známy: Vakcína covid injekčne podáva pacientovi spike proteíny, tieto spôsobujú poškodenie ciev a agregáciu krvných doštičiek, čo vedie ku krvným zrazeninám, ktoré cirkulujú okolo tela a ukladajú sa v rôznych orgánoch (srdce, pľúca , mozog atď.), a ktoré spôsobia úmrtia pripisované „mozgovým príhodám“ alebo „infarktu“, alebo „pľúcnej embólii“.

Spoločnou príčinou je vaskulárne poškodenie pochádzajúce zo spike proteínu. V podstate milióny ľudí dostávajú injekcie s umelými faktormi zrážania krvi a potom zomierajú na krvné zrazeniny, zatiaľ čo katastrofálne nepoctivé podnikové médiá tvrdia, že všetky vakcíny covid sú úplne „bezpečné“ a nikomu neublížili. zdroj

Môže ísť o kresbu, na ktorej je 1 osoba a stojaca osoba
Ak ste frustrovaní čakaním 6 mesiacov na dokončenie operácie, posaďte sa do zadného radu.
Som tu od 1. dňa v roku 2015, keď Trump zišiel z výťahu. Pozorne sledujem Q od chvíle, kedy sa online dostalo v roku 2017.
John čakal od smrti svojho otca.
Pamätajte na to, keď budete nabudúce netrpezliví. Nakoniec bude všetko v poriadku.
Stále nám hovorili, že koniec sa blíži. Trpezlivosť je cnosť. Dôverujte Kristovi. Máme čo robiť, kým sa 45 verejne nevráti. zdroj

Tento týždeň boli trendy na Twitteri JFK ml. Zaujímalo by ma prečo? 
Dnes by som sa chcel poďakovať Kennedyovcom, Trumpovi, jeho generálom, všetkým, ktorí sú zapojení do pozadia a predovšetkým armáde!
Ďakujem za tento skvelý a skutočne neuveriteľný plán na záchranu ľudstva.
Ste skutočnými hrdinami.
Sme vo vojne medzi dobrom a zlom.
Bez nich by sme boli VŠETCI v prdeli!
Nikdy by sme na to nemali zabúdať. NIKDY! zdroj

Medzi nami je skupina miliónov bytostí, už ich veľmi nerád nazývam ľuďmi.
Sprevádzali nás celý život. A nejako nám vždy boli cudzí.
Hľadali sme popisy, nazývali sme ich nesympatickými, často narcistami, alebo možno aj psychopatmi.
Vždy nám sťažovali život. Boli zdrojom nespravodlivosti a utrpenia. Takmer pre všetkých je charakteristická túžba po moci, chamtivosť, potreba uznania a hrubá dominancia.
Počas roka je to čoraz nepochopiteľnejšie. Zjavne sa prejavili ako brutálni mizantropi.
Terorizovali nás, obťažovali, klamali a otvorene nás okrádali.
Potom máme veľa ľudí, ktorých sme zrazu už nespoznávali. Poklonili sa týmto ľuďom, zmutovali na prikyvovačov najznámejším zločinom.
Úplne vypnite svoju myseľ, popierajte akúkoľvek empatiu a osobnú zodpovednosť klasifikujte ako tabuizovaný výraz.
Ako jahňatá na ceste na jatky slepo sledujúc systém, vzali si vakcínu.
Bolo tiež veľa takých, ktorí to v určitom okamihu pochopili. Všimli si zločiny, protestovali.
Pretrvávali však v strachu a trpeli vedomým prežívaním všetkých možných scenárov súdneho dňa.
Ich najmúdrejším rozhodnutím bolo odmietnuť injekciu. Zachránili si tým životy.
A boli takí, ktorí tu prišli, aby našli svetlo a poznali pravdu.
Pochopili, že oslobodenie ľudstva, skutočne spása ľudstva, je už dávno spečatené.
V ich porozumení toto porozumenie prerástlo do najväčšej vojensko-spravodajskej operácie v histórii ľudstva, ktorá sa nazýva „Q“.
Na záver tu máme všetkých, ktorí dostali najväčší dar.
Sú to tí, ktorí našli cestu späť k nášmu Stvoriteľovi, ktorým bolo dovolené cítiť nášho Otca, ktorí boli schopní pochopiť jeho posolstvá. Pochopili, kto túto transformáciu vlastne riadi.
Tí najmúdrejší sa samozrejme nikdy neodvrátili od Boha. Táto búrka, hlboko zakorenená v ich viere, pre nich nikdy nebola len jemným vánkom. Na tejto spoločnej ceste do Nového sveta sú pred nami ešte obrovské úlohy. Mnoho nám drahých ľudí, ktorí boli súčasťou nás celý život, pravdepodobne zomrie. Toto nesmierne ľudské utrpenie je potrebné zvládnuť spoločne. Vo vzájomnej láske, starostlivosti a zodpovednosti. Kam ide jeden, ideme všetci. zdroj

Pozrite sa zblízka 👀
Čo do pekla je to ?? Tieňové vládne stredisko
Obamovo príkazové stredisko.
ZLO zdroj

Budúcnosť je tvorená našou myšlienkovou energiou zameranou na náš zámer, akoby už existovala. Z toho vyplývajúce kroky sú funkčné a účinné. Naše základné viery sú pre tento proces zásadné. Skutočne ide o použitie moci, nie sily. Realita sa vytvára zvnútra von. A keď je dosť z nás v správnom vnútornom zameraní moci, veľký projekt obnovy nového sveta sa stane spontánne. A nebude to mať absolútne nič spoločné s tým, čo robí, alebo nerobí ktokoľvek na vonkajšej úrovni. zdroj

Scavino zverejnil tweet dňa 7/21/2021, ktorý viedol k jeho 29 sekundovému videu na Rumble

O toto sa nikdy nikto nepokúsil. Použiť verejnosť, aby kontrovali naratív, ktorý tlačia médiá. Analýza indikuje situačnú uvedomelosť verejnosti rastúcu extrémnym tempom. Útoky indikujú stratu kontroly nad informáciami. Armáda-civil. Aliancia zdroj
_Čínska padajúca raketa
_NASA odpálenie rakety
-Obe v ten istý deň ???
-V priebehu niekoľkých hodín (vojenské operácie) testy StarLink ??
Hmmm ??
Mali by ste už vedieť [MSM] [DS] príbeh o páde rakety//
Čo sa naozaj deje ??
Skutočná história;
OSN bola vytvorená prostredníctvom satanského okultizmu na počesť Lucifera
Lucis Trust od Alice Bailey financovanej Rockefellermi. Dnes sa skladá Luciferova prísaha v meditačnej miestnosti Lucis pre najnovších vodcov. Najväčší darcovia Gates Soros Turner GPMB
_Operácia_Lockstep
OSN = NWO

Tento víkend segmenty čínskej rakety spadli späť na zem.

Čínska raketa padá, štart rakety NASA a vypúšťanie satelitov Starlink sú do niekoľkých hodín po sebe.

Nick Shave, predseda UKspace „Aj krátke dočasné prerušenie satelitných dát by vyvolalo zmätok a spôsobilo by škodu 1 miliardu GBP každý deň“

Britskí vojenskí šéfovia varovali pred #PearlHarbor vo vesmíre

Tieto udalosti by mohli ospravedlniť „nevyhnutnú strašidelnú udalosť“
krytú ako čínske zbrane hromadného ničenia, čo by spôsobilo chaos a narušenie, ktoré oprávňujú svet ísť k núdz. vysielaniu a vojenským zákonom … Pozrime sa, čo sa stane … zdroj

Nová verzia internetu, ktorá je decentralizovaná a je postavená na blockchaine, sa momentálne pripravuje a môže čoskoro byť súperom pre spoločnosti Google, Microsoft a ďalšie technologické giganty v spôsobe správy údajov. zdroj článok

Ideme kvantovo

Jediným spôsobom, ako nechať svoje čakry / energetický systém otvoriť a správne sa točiť permanentne pri plnej rýchlosti kvanta, je rozvíjať svoje sebaovládanie.

Je nevyhnutné, aby sme pochopili spojenie medzi našim individuálnym energetickým poľom a kolektívnym energetickým poľom planéty Zem, ktoré nás spája s univerzálnou energetickou sieťou Svetla.
Svetlo, ktoré Tesla objavil, nám dodáva voľnú energiu.

My ľudia sme tvorení energiou, ktorá prúdi naším fyzickým telom a okolo nás v magnetickom poli, ktorá nás spája so všetkým, čo existuje.
Spájame sa cez naše srdcia a mysle a navigujeme tieto energie cez náš čakrový systém.
Tento geniálny systém nám dodáva poradenské centrum, aby sme pochopili, čo sa v nás deje, a dodáva nám neobmedzené množstvo dát a energie životnej sily.

Keď sa orientujeme v týchto energiách v každodennom živote, získavame informácie o energii od ľudí, miest, situácií, jedál a vecí, s ktorými prichádzame do styku okolo nás.
Energiu potom interpretujeme do myšlienok, pocitov a správania.

Dlho stratené vedomosti o prenikaní do poľa informácií o energiách pod a nad nami prostredníctvom éteru sú ďalším stupňom majstrovstva.
Ďalším krokom k znovuobjaveniu starodávnych poznatkov vo vývoji.

Zdá sa, že sme zúžili našu zásobu životnej sily a sme závislí na sile zo života okolo nás, čo nazývame 3D. Túto dimenziu riadi a chráni ego Myseľ, ktorá verí, že má chyby, je zadĺžená a jej prežitie a energia závisí na láske, prístreší a jedle.

Prostredníctvom ovládnutia svojich vnútorných energií budete schopní prelomiť 3D a otvoriť sa, aby ste mohli prijímať vyššie energie z éteru nad a zo zemskej mriežky pod vami. Bezplatná zóna kvantovej energie.

Zem má čakrový systém, ktorý sa rovná ľudskému systému. To je to, čo nás spája s ostatnými prostredníctvom mysle a srdca, s vesmírom.
Je to ako prirodzená WiFi sieť s neobmedzeným zdrojom údajov.
Ukotvenie do vysokých mierových a bezpodmienečných milujúcich energií a kolektívnych dávnych záznamov poznania, ktoré nazývame 5D.
Túto dimenziu riadi vaše vyššie Ja, váš božský Duch, nekonečný zdroj Boha v nás všetkých, spájajúci všetkých.

Tým, že sa stanete pánom svojej vlastnej energie, sa vymaníte z takzvanej 3D matice, ktorá vás drží v systéme viery ega. Keď sa naučíte, ako ovládnuť ego, stanete sa svojím kvantovým, vyšším nekonečným Ja.

Musíte deklarovať, ako prekonávate obavy, hanbu, vinu, ilúzie, ego pripútanosť, klamstvá, smútok, aby do vášho poľa mohlo vstúpiť viac Svetla kvantového poľa.

Musíte dosiahnuť úroveň duchovného porozumenia každej myšlienky a emócie vo vnútri. Deklarovaním čistoty zámeru je to, ako prekonáte svoju Temnotu, ako odstránite blokádu konkrétnych čakier.

Opustenie konceptov strachu, hanby a viny je portálom na nový začiatok s oveľa väčším potenciálom v živote. V zásade musíte deklarovať a konať tak, aby ste odstránili každý konkrétny blok, aby ste sa vzkriesili. zdroj

Taliansko bolo uvedené do pohotovosti z dôvodu opätovného objavenia sa čínskej rakety.

Talianske úrady varovali, že existujú „časti“ 9 stredo-južných oblastí, medzi nimi aj Sicília, ktoré by mohli byť zasiahnuté padajúcimi fragmentmi čínskej vesmírnej rakety Long March 5B. zdroj

Musí to byť znamenie, že sme tak blízko 😏 …  zdroj

Spoločnosť Colonial Pipeline, najväčší americký plynovodný systém a systém nafty, zastavila v piatok po kybernetickom útoku všetky operácie.

Potrubie spoločnosti Colonial prepravuje každý deň 2,5 milióna barelov a odoberá rafinovaný benzín, naftu a prúdové palivo z pobrežia Mexického zálivu až po prístav v New Yorku a na hlavné newyorské letiská. zdroj

Výbuchová sezóna. Po masívnom požiari v meste Bushehr v noci na dnes iránske médiá informujú o výbuchu v chemickej továrni v Qazvine. zdroj

Satelity Starlink vypúšťajú iskry na obavy z invázie mimozemšťanov na západné pobrežie USA, uviedli médiá zdroj 

Cistky pod zaminkou „cviceni“ …….. Hodne stesti a dekujeme 💙💙 zdroj

Na obrázku môže byť text
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „#StayTuned pro akci na obloze 82. vysadková divize se pripravuje na společnou mnohonárodní leteckou operaci #SwiftResponse, které se zúčastní #vysadkári 5 0 rüznych zemí. Letošni cvičení Swift Response je spojeno S vetším cvičením série #DefenderEurope 21, které umožšuje USA #StrengenTogether se #Allies a #Partners, cvičit ve společném úkolovém uskupeni a dále zlepšovat interoperabilitu. Ministerul Apararii Nationale Rumunsko www.mapn.ro @AmbasadaSUA Velvyslanectví USA ve Varšave Ministerstwo Obrony Narodowej 173. vysadková brigáda Evropské velitelství USA (EUCOM) Armáda USA Velvyslanectví USA V Londyne Velitelství výcviku 7. armády Ministerstvo obrany 3. brigádní bojovy tým, 82. vysadková divize“

Red 2 Výpadek centrálních komunikací… zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „FROM THE DESK DONALD J. TRUMP Donald !xowAT4Z3VQ No. 894467 Apr 42018 15:28:25 (EST) Trump 1011 morning othe State miraculously fthe about No 894401 15:24:51 (EST) >894110 votes dump eceived fthose him.H State Senate started CONTROL. simply th Likewise, given State way. SHEEP. Biden. Where "votes" Constitution. LEVEL EVENTS DESIGNED TO DECREASE THREAT OPULATION. that neither under the HAPPY][BACKEND DEAL]. RIGGING YOUR VOICE DOES NOT MATTER. [CLAS-D] CHEMICALS PUSHED HOME USE CLEANING THE [NOT ALL]. ? OPIOIDS. TIMATE [DEATH MONEY]. ROTHSCHILD. 'CONSPIRACY' ATIONS ENOUGH ENOUGH. USE ESTING NEW MISSILES. THREAT. MAINTAIN THREAT AWAKE? RETAIN“
Trump napsal o „podvodných prezidentských volbách v roce 2020“.
Čas = 10:11
Kju Drop#1011 obsahuje: „ELECTION RIGGING“ (FALŠOVÁNÍ VOLEB) zdroj
Odhadovaná doba dopadu padající čínské rakety je aktuálně uvedena mezi (8- 9. kvetnem.
Bod nárazu lze vypočítat pouze asi 2 hodiny předem, protože raketa zřejmě nekontrolovaně havaruje rychlostí 24 000 km / h!
Se startovací hmotností 22,5 tun je to největší a nejtěžší raketa, která byla v Číně kdy vyrobena.
května zahájil posilovač 5B (největší část odpalovacího zařízení) nekontrolovaný opětovný vstup do zemské atmosféry.
PS: Dosavadní „nekontrolovaná havárie“ „největší raketové části“ s nepravděpodobnou možností dopadu v oblasti New Yorku nebo v jižní Evropě nebo v samotné Číně (poblíž přehrady 3 💥Gorges Dam – červená značka na videu) se zdá být něco jiného než podle mě náhoda!💥💥💥💥💥💥💥
Ale kdo ví, možná zbytek raketového odpadu, který nebyl spálen, jen vrhne do moře! zdroj

Tolik lidí bude mít problém se zakonem. Červený kříž vzal peníze a financoval obchodování s dětmi pod záminkou záchrany dětí.

Joe M nám tolikrát řekl:

„Červený kříž je celosvětově industrializovaný kartel obchodování s dětmi a lidmi.“ zdroj

RED1: Odstranění POTUS z Twitteru

ROT2: porucha centrální komunikace [kontinentální USA]

ROT3: Klasifikovaný pohyb PELOSI nebo PENCE

ROT4: Přemístění vojenských jednotek 10th Mountain_1st Marine_Camp Pendleton San Diego_Marine_Quantico Virginia] na centrální místa pod rouškou civilní kontroly nepokojů.

RED5: NÁRODNÍ VOJENSKÉ ŘÍDÍCÍ ŘEDITELSTVÍ

ČERVENÁ 6: MINISTER OBRANY _Výroba

Americká tajná služba

CASTLE_ROCK

Q

—- Ještě nejsme za Rot2. Věřím, že selhání ústřední komunikace teprve přijde. Tehdy všechno vypnou. Twitter, Facebook, YouTube a podobně. CASTLE_ROCK odkazuje, alespoň si myslím, na to, že Bílý dům je otřesen a svět to může sledovat. A také věřím, že jakmile bude Bidenova vláda odhalena a plně prokázána, bude ji muset převzít armáda, aby vytvořila efektivní vládu a zajistila zákon a pořádek. zdroj

Říkal jsem znovu a znovu: UDÁLOSTI, NE TERMÍNY
Například 3/11 bylo potvrzeno 6. května … Toto je AKCE. Dnes, 11. dubna, byla potvrzena další AKCE
Jedná se o vojenskou operaci, která využívá technologii Looking Glass prostřednictvím kvantových počítačů.
„Plán“ již byl vyhrán, musíme se dostat na konec. Existuje mnoho způsobů, jak se tam dostat. Přemýšlejte o tom jako o šachové hře. Tým Trump musí počkat, až tým Satan provede svůj další tah … jakmile to udělají, pomocí zrcadla zjistěte, jaký bude jejich další tah, aby se dostali na další událost. Takto to pokračuje, dokud není přehrán poslední tah a hra není vyhrána. Data proto nejsou absolutní, protože se mění časové osy. Data používám pouze jako vodítko pro další událost. zdroj

Stránka Twitter USS Theodora Roosevelta (CVN-71) včera označila vojenský kód 11.3 zdroj

Stovky amerických parašutistů míří k ruským hranicím v Estonsku za největšími vojenskými cvičeními vedenými USA v Evropě za posledních 25 let.

Je zřejmé, že toto se deje 200 km od 2. největšího města Ruska nelze považovat za provokaci zdroj

Zahájeno vyšetřování: Ve 20 zemích: případy zneužívání a násilí hlášeny v SOS dětských vesnicích
Děti a mladí lidé jsou údajně oběťmi násilí a zneužívání v zařízeních humanitární organizace ve dvaceti zemích Afriky a Asie. Nezávislá komise má nyní incidenty vyšetřit. Podle organizace byly děti a mladí lidé, o které se starají SOS dětské vesničky, oběťmi násilí a sexuálního zneužívání ve dvaceti zemích. Mezi 90. léty a nedávnou minulostí bylo v 50 zařízeních vyšetřováno 22 případů, uvedl mluvčí SOS dětské vesnice Boris Breyer v Mnichově. zdroj

Všechno je skutečné. Nejde o předplatitele, reklamu ani nic jiného. Jsem tady, protože SVĚT SE MĚNÍ. Jsem tu, abych vám ukázal druhou SKUTEČNOU stránku toho, co se děje.

A toto je největší cesta. zdroj

Dan Scavino = 9:50 = Q Drop 950 = Verte v Kansas (Mike Pompeo) = FaceBook / Big Tech cenzúra = 10:44 = QD 1044 = FaceBook / všetky Big Tech mŕtve.

Orol pristáva (Phoenix Rising – fénix vstáva)
Big tech sa kráti čas … …

Internetová listina práv už čoskoro „Internet, kde môže ktokoľvek a kdekoľvek vyjadriť svoje presvedčenie bez cenzúry alebo strachu, že bude nútený k mlčaniu / konformite“ – John Perry Barlow

V ten istý deň Q (628) prvý spomína Barlowa Q (634) a tiež hovorí: „Infarkt môže byť smrteľný.“ Barlow zomrel o 11 dní neskôr (na infarkt – strašidelné).

Big Tech odstráni DJT = DJT odstráni Big Tech

 • Bočná poznámka John Perry Barlow bol mentorom
  JFK Jr (ktorý strávil letá na svojom ranči), naučil ho lietať, varoval ho, aké nebezpečné je lietanie, a tancovali spolu na koncerte Prince večer pred smrťou pri leteckej katastrofe … nie je to strašidelné (čo sa volajú _ _ _ agenti?).

Pripravte sa VEĽKÉ / VEĽKÉ (VEĽKÉ) veci sú na CESTE …

Manlinda a Billy tu už nejsou, slouží pouze jako aktiva k přesunu peněz. To má přímý dopad na situaci se Suezským průplavem a na veškerý majetek zabavený Ever Giver. Aliance rozdrtila Deep State. Celý tento finanční tlak padl na bankéře, miliardáře, EU, OSN a celý globalistický Deep State. Nemají přístup k tiskárně peněz Fed a nyní mají likvidní aktiva, aby mohli dál běžet. Příběh o rozvodu Gatesových jim poskytuje dočasné krytí a záminku k převodu všech peněz, ke kterým mají přístup. Mnoho miliardářů je také zoufalých, jak to udělat, například Bezos. zdroj

Daily Mail napsal, že Číňané vyvinuli koronavirus dlouho před pandemií. Velká červená pilulka pro OVCE, vzhledem k hlavnímu zneni zdroje.

Výňatek:
„Tom Tugendhat z Výboru pro zahraniční věci považuje zveřejněné důkazy za„ vážný problém “. Dokument podobný bombě tvrdí, že biogenetické zbraně budou v konfliktech„ primární zbraní k vítězství “, dokonce popisuje ideální podmínky pro propuštění biologické zbraně a dokumentování jejich dopadu na „nepřátelský lékařský systém“.
Tento nejnovější důkaz, že Peking zvažoval vojenský potenciál koronaviru SARS již v roce 2015, také vyvolal nové obavy ohledně příčiny Covid-19, protože někteří úředníci stále věří, že virus mohl uniknout z čínské laboratoře.
Dokumentace vědců a zdravotnických pracovníků Lidové osvobozenecké armády zkoumala manipulaci s chorobami za účelem výroby zbraní „dosud nevídaným způsobem“. zdroj

Rusko
Izrael
Austrálie
Armáda si je dobře vědoma toho, že Starlink dostal GO… Vidím jejich zpravodajské informace a oni se šklebí, že sdílejí zprávy na svých vlastních kanálech…..
Někteří z vás to nevědí, ale Starlink je vojenský program, který soukromník (Elon Musk) použil k vystřelování satelitů do vesmíru….. Udělali to (Starlink), protože…. Kdyby to udělala armáda… Pak by to trvalo roky a armáda by musela bojovat proti agenturám na tři písmena a přisluhovačům CABALu ve vládním systému.
SFG (Space Force Guardians)
(Q) The Storm Rider
Na otázku, zda je Elon Musk bílý klobouk, odpověděl Storm Rider takto: 👇.
Byl použit. Dezinformace byla nutná, aby se (Q) distancoval od EL.Muska.

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „GEORGENEWS "WE HAVE IT ALL" means just that. WE. HAVE. IT. ALL. 54.8K 05:16“
GEORGEnews 👉 casopis zalozeny JFKjr. 😉
„MÁME VŠECHNO“
znamená přesně TOTO:
MY. MAME. VŠECHNO. zdroj

Vše záleží na úrovni, na které vnímáte události, které se dějí. Pro některé je záchrana žen z otroctví s plody dětí určených pro elitu běžnou zprávou, ale pro mě je to obrovský důkaz boje proti Cabale.
Některým se Bidenovo chování zdá divné, ale vidím v něm spoustu signálů a odkazů na to, že je herec, který hraje svou roli. Pamatujte, že „pouze na okraji propasti najdou lidé sílu jít dál.“
Bílý dům je ve tmě, v Arizoně probíhá historický hlasovací audit, Lyn Wood a James Caviezel otevřeně hovoří o satanistech a adrenochromu, ale někteří lidé mají stále pocit, že jsme vedeni za nos a nic se neděje. Samozřejmě pro vás je horko zatýkání a popravy, ale nesmíme zapomínat, že mluvíme o celé planetě. Toto je bitva o Zemi. A příprava lidstva alespoň na tato zatčení je mnohem více vzrušující, než na co skeptici čekají. Máte právo věřit nebo ne, bát se nebo být statečný, milovat a přinášet světlo nebo se utápět ve svých pochybnostech, panice a hněvu. Vezměte prosím na vědomí, že jsem dal pouze několik příkladů výše.
Osobně jsou moje očekávání splněna, protože vidím, CO se děje a jak se věci mění. Trochu pozornosti a soustředění skeptikům neublíží.
Mnoho scén operace se odehrává v zákulisí, my to nevidíme, protože tak daleko je to nutné, to však neznamená, že se nic neděje. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 97
  Správy 09.05.2021Správy sú falošné. Vojna je skutočná. Bojujeme o život, jednotní a silní. Už sa nemôžu schovávať v tme. Vojenské plánovanie je v najlepšom poriadku - vojenské právo vs. trestné právo. Koniec je blízko. Buďte trpezliví. Prichádza Búrka. Božie načasovanie je nielen dobré, ale aj dokonalé. Kam ideme jeden, ideme všetci. Dôverujte plánu “ Q... zdroj  Biele klobúky našli…
  Tags: a, sa, na, v, je, to, správy, trump, q
 • 92
  Odseknutie hlavy hydry - O Trumpovi, tíme Q, NSA, JFK Jr. a čistení bažiny - (2. časť)Po odtajnení dokumentov Národnou bezpečnostnou agentúrou… to by bol prvý krok. Saudská Arábia bola veľkým hráčom a potrebovala vstúpiť na scénu. Je dôležité vedieť, kam sa Trump po tomto kroku dostal. Do svojho tímu si vzal aj Saudskú Arábiu. Trump tam jednoducho nešiel a úplne ich neodstránil, pretože teraz pracujú…
  Tags: a, sa, v, to, trump, je, na, správy
 • 91
  Správy 08.04.2021Celý vesmír prechádza vývojom vedomia. Ľudstvo je na prahu novej dimenzie, kde sa chápeme ako aspekt Boha. Je to zrod novej éry, ktorú svetové náboženstvá predpovedajú už tisícročia. Sme na konci všetkých yug, na konci tohto času, ako ho poznáme, a chystáme sa vstúpiť do osvietenejšieho veku. Helická špirála ducha preniká a informuje vonkajšie…
  Tags: a, sa, v, na, je, to, správy, trump

1 Komentár

 1. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here