Správy 08.06.2021

08/06/2021

Povedať, že veci sú na našej planéte extrémne, je podhodnotené a počasie nie je výnimkou. Počasie bolo zmenené na zbraň a nikdy nevieme, kedy to udrie znova. Horúce, horúce leto je tento rok v kalendári opäť. 
10. júna máme tiež každoročné zatmenie, ktoré by sa mohlo ukázať zaujímavé.

Čína dostáva biblické povodne z dažďov, ktoré sú dosť významné na to, aby prekročili priehrady, zatiaľ čo západné štáty USA sú dlhodobo v suchu. Tornáda už na jar tohto roku spôsobili devastáciu a hoci nehrozia žiadne najbližšie hurikány, môže to byť kedykoľvek.

Zúčtovanie planéty Zem je podívaná, ktorú môžu mnohí ignorovať, ale nie my. Pozorne sledujeme každý pohyb. Možno ich uvidíme, ako pripravujú pôdu pre nadchádzajúce udalosti a atrakcie pod vrcholom tohto leta. zdroj

Kontrolóri nechcú, aby ste vytvorili svoje osobné spojenie s Bohom / Stvoriteľom / Veľkým Duchom, zažili svoje multidimenzionálne ja, alebo aby ste mali vedomosti o multidimenzionálnom svete, v ktorom žijete.
Chcú pokračovať v kontrolovanom rozprávaní o duchovne a technologicky vyspelých návštevníkoch sveta, z ktorých niektorí sú naši starí predkovia. Hra je o to, aby všetko bolo externé, v minulosti, kontrolovať príbeh prostredníctvom plánovanej opozície, pretláčateľov agendy, recyklovanej nevedomosti, dezinformácií a oslabenia jednotlivca. Sú to vlci v ovčom rúchu, ktorí tvrdia, že: my vás ochránime, postaráme sa o vás, o vašu zvláštnu bytosť, ste obeťou a sme tu, aby sme vám po celý čas pomáhali pri napájaní vašich síl a plánovaní vášho zotročenia a prípadného zániku. Patria sem environmentálne programy, ktoré nemajú nič spoločné s prostredím, ktoré oni zničili alebo znečistili a všetko, čo súvisí s ťažbou bohatstva z ľudí a vydieraním podnikov. Potrebujete dôkaz? Vedeli ste, že CO2 tvorí menej ako 4% našej atmosféry a z toho 97% je prírodný? Ľudia tvoria menej ako 3% zo 4%. Oceány stúpli na severnej pologuli menej ako milimeter a na rovníku nula. Všetci oprávnení vedci vám povedia, že klímu riadi Slnko a jeho cykly. Ľudia majú malý, alebo žiadny vplyv. Všetky planéty v našej slnečnej sústave prechádzajú klimatickými zmenami. Ostrovy nezmiznú, v skutočnosti sa objavujú nové. Nedostatok plynu, mäsa a prichádzajúcich potravín pripravuje globálna elita.

Existuje vojna medzi Dobrom a Zlom a kvôli morálne postihnutým ľuďom, ktorí nemajú dokonalú integritu, zlo preniklo do takmer všetkých mocenských pozícií, vládnych a vedúcich síl dnešnej civilizácie. Toto nie je konšpiračná teória, je to potvrdená konšpirácia, alebo fakt. Stále existujú ľudia s vlastným záujmom, sociálne vyprodukovaní, kriticky mysliaci a skazení výskumom, ktorí budú pokračovať v tejto ceste a budú všetko popierať, až to nakoniec povedie k ich vlastnej strate slobody, ich slobody a slobody ich rodín, zlému zdraviu a prípadnému zániku. Musíme sa vyrovnať s tým, že s mnohými sa toto kúzlo sociálneho inžinierstva nedá prelomiť, nedajú sa vzdelávať ani zachrániť a budú si musieť zvoliť zostupnú špirálu podľa vlastného výberu. Môžeme sa však inšpirovať vzostupnou špirálou ako príkladom prežívania láskyplného, ​​radostného, bohatého života v harmónii navzájom a s prírodou. Je potrebné vyčistiť vládne a vedúce sily tými, ktoré sa venujú prebudeniu, uzdraveniu a obnove ľudstva a Zeme. Proces, ktorý je v plnom prúde.

Šelma všetko konzumuje, chce všetko ovládať a ovládnuť. Nakoniec sa zviera zožerie samo, po ňom nasleduje tisíc rokov mieru, znovuzjednotenia s Hviezdnymi národmi a planéta je uzdravená a obnovená. Hráme rovnakú hru, ktorá spôsobila zánik Atlantídy a Lemúrie alebo Mu. Padlí Atlantíďania uctievali intelekt, vedu a pomocou tejto vedy sledovali, kontrolovali a dominovali nad každým, kto spochybnil ich predpokladanú autoritu. Stali sa samoúčelnými narcistickými tyranmi. Sila bez silného morálneho kompasu a bezchybnej integrity poškodzuje.

…Nemôžeme poprieť skutočnosť, že pri zmene elektromagnetického svetelného spektra sa svetlo zvyšuje. Slnko vysiela nevídané svetlice a CME reagujú na zmeny v galaktickom jadre alebo centrálnom slnku. 
Schumanova rezonancia stúpala mimo rozsahu. Došlo k nárastu nepriaznivého počasia, zemetrasení a sopečnej činnosti. Spoločnosť prechádza zásadnou transformáciou, ľudia opúšťajú mestá, ktoré boli v mnohých prípadoch skazené, že ich nemožno vykúpiť. Pokles vedomia a energie priťahuje prírodné katastrofy určené na čistenie a obnovu krajiny. Pochopte postup. Poznajte ciele cabaly a globálnej elity „Zviera“, ktoré vytvára rozdelenie medzi rodinami, kultúrami, náboženstvami a pohlavím, aby ich rozdelili a dobyli. Vedzte, kto sú biele čiapky, kto stojí za slobodu, ústavu a listina práv, ktoré sú príkladom univerzálneho práva. Počas Zrýchlenia, alebo Veľkého prebudenia vaša budúcnosť určí, na ktorej strane plotu stojíte.

Polarity sa zosilňujú, vzdialenosť medzi špirálou nahor a smerom dole sa zväčšuje. Nič nezostane skryté, karma sa urýchli. Je to všetko súčasť prebudenia, uzdravenia a planetárneho oslobodenia ľudstva a Zeme. Musíme si zvoliť svoj osud, cestu, ktorou sa počas tohto procesu vydáme. Vybral by som si však rozumne. Jedna cesta vedie k sociálnemu, ekonomickému a environmentálnemu kolapsu, druhá k láskyplnému, radostnému a bohatému život v harmónii navzájom a s prírodou. Čoskoro nebudú žiadne šedé oblasti. zdroj

Generál Flynn práve porovnal doktora Fauciho s doktorom Zellom, vysoko postaveným nacistickým vedcom zdroj

Guvernér Texasu Greg Abbott práve podpísal zákon č. SB968, ktorým zakazuje súkromným podnikom a vládnym agentúram vyžadovať pasy s vakcínami. zdroj

Stovky podozrivých v 18 krajinách zatkli po tom, čo nevedomky používali aplikáciu #AN0M, ktorú spravuje FBI a ktorá v reálnom čase 3 roky sledovala ich správy. Krajiny, ktoré sa zúčastnili na operácii: USA, Austrália, Kanada, Švédsko, Holandsko, Litva, Fínsko, Maďarsko, Nórsko, Rakúsko, Spojené kráľovstvo, Nový Zéland, Estónsko, Škótsko, Nemecko, Dánsko zdroj

Trump a očkovanie.

Anonym:

Prečo by mal Trump schváliť očkovanie proti COVID-19?

1) Je to súčasť vojenskej operácie.

2) Podľa plánu globalistov mal COVID „vypuknúť“ hneď po víťazstve Hillary Clintonovej. Keď sa tak nestalo, kabala počkala, kým sa priblíži koniec Trumpovho funkčného obdobia, a spustila operáciu COVID z niekoľkých dôvodov:

A) utajenie volebného podvodu

B) Začiatok depopulácie

C) Zastrašovanie/kontrola verejnosti

D) Nedostatok času na vývoj vlastnej vakcíny a zavedenie vakcíny, ktorú schváli FDA a bude povinná pre všetkých.

3) Donald Trump musel urobiť odvetný krok, aby sa zbavil COVID/strachu/kontroly, odhalil veľké farmaceutické spoločnosti a zabezpečil, aby expresná vakcína bola klasifikovaná ako experimentálna, nie povinná.

Musel som zvážiť obe možnosti:

A) Povedať Amerike, že vakcíny sú veľkolepým plánom globalistov/farmaceutických spoločností na zníženie počtu obyvateľov.

B) Podporiť dôsledky oboch možností.

Ak by vydal varovanie, médiá by sa naňho vrhli, vykreslili by ho ako porazeného, ešte viac by sa zamerali na plandavosť, žiadali by skutočnú vakcínu a on by nemohol odhaliť volebné podvody, vykonať tisíce zatknutí, odhaliť plán hlbokého štátu a prirodzene zmeniť situáciu, kým sa ľudia prebúdzajú. Musel zastaviť volebné podvody okamžite, skôr než by sa mohli prejaviť (to sa deje teraz). Museli by sme sa zmieriť s chaosom a občianskou vojnou, s násilnými útokmi MSM, zvýšenými nepokojmi a verejným terorom.

Propagovaním očkovania, ale poskytovaním pravdivých informácií v alternatívnych médiách, Trump v rozpore s plánom Deep State robí očkovanie dobrovoľným, NIE povinným. Ak sa Trumpovi podarí šikovne zmeniť situáciu, dokáže to zastaviť, bude oveľa menej mŕtvych a bude možné zabrániť následkom očkovania oviec frekvenčnou terapiou a podobne (tiež nikto nezrušil prirodzený výber, to platí pre tých, ktorí si dajú vakcínu na pivo, hamburgery a účasť v lotérii).

Vo vojne si niekedy musíte vybrať medzi dvoma zlými možnosťami. S hlbokou štátnou stratégiou v rukách si Trump a armáda vybrali minimalizáciu obetí. Druhá alternatíva by bola pre ľudí oveľa horšia na mnohých a hlbokých úrovniach. zdroj

Prezident Macron dostal počas turné po Francúzsku facku
zdroj (je dôležité vyjadriť svoje pocity 😄)

Dnešné chaty od @GEORGENEWS: „Fauci odvádza pozornosť od auditov““Audity sú najväčšia hrozba, teror alebo objav““+++ čoskoro““rallies= odhalenia““Návrat bude väčší ako neúspech“ zdroj

Čistiace práce pokračujú …. 😎
Ach áno, spolupráca medzi vládami a podsvetím je fakt!
Niet divu, že sa v minulosti veľmi málo pohlo 😉

FBI PRELOMILA ŠIFROVANÉ ČETY‼ ️
Celosvetový zásah šokuje podsvetie‼ ️💥

 1. júna 2021 – 15:26

Frankfurt nad Mohanom / Wiesbaden / Essen – Vyšetrovatelia po celom svete niekoľko týždňov vyhodnocovali správy z novo dešifrovaného šifrovacieho chatu. Šifrovaná messengerová služba z podsvetia, v ktorej si tisíce zločincov vymieňajú informácie.
Teraz veľká razia, aj v Hesensku a v oblasti Essenu (Severné Porýnie-Vestfálsko) – jedna z doteraz najväčších operácií na svete. Celkovo sa uskutočnilo 100 prehliadok, z toho 60 len v Hesensku! Podľa informácií BILD zasiahli takmer súčasne desaťtisíce vyšetrovateľov na celom svete v rámci spoločného boja proti zločinu!
Ide o obchod s drogami, zbraňami, ľuďmi a vojnovými zbraňami vo veľkom meradle.‼ ️💥  zdroj

Guvernér Texasu Greg Abbott práve podpísal zákon č. SB968, ktorým zakazuje súkromným podnikom a vládnym agentúram vyžadovať pasy s vakcínami zdroj

📎Audit v Arizone: počíta sa 80% hlasov.

📎Ekonóm Peter Navarro:
„Fauci bol strojcom utajenia a zakrytie je vždy horšie ako samotný zločin.“

📎 Čína odmietla Trumpovu požiadavku na odškodnenie 10 biliónov dolárov za pandémiu koronavírusov. Hovorca čínskeho ministerstva zahraničia Wang Wenbin uviedol, že Trumpova výzva je pokusom o presun zodpovednosti za smrť tisícov občanov.

📎Michael Ryan, riaditeľ programu núdzového manažmentu Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), uviedol, že riziko prenosu koronavírusu možno znížiť, iba ak je zaočkovaných najmenej 80 percent všetkých ľudí na planéte. Široké očkovanie je podľa neho v súvislosti s pandémiou COVID-19 veľmi dôležité.

📎V odtajnenej správe národného laboratória vlády USA o genomickom zložení SARS-CoV-2 z mája 2020 sa uvádza, že vírus mohol uniknúť z čínskeho laboratória vo Wu-chane.

📎Psychiatrička, ktorá povedala publiku na Yaleovej univerzite o svojich predstavách o streľbe do bielych ľudí, hovorí, že jej komentár bol vytrhnutý z kontextu.

📎Medzinárodné orgány činné v trestnom konaní oznámili rozsiahlu trojročnú globálnu operáciu s cieľom preniknúť do šifrovaných telefónov agresívnych zločineckých skupín, v dôsledku ktorej boli po celom svete zatknuté stovky ľudí. Odhalením „najsofistikovanejšej“ lži na svete uviedli agentúry z Austrálie, Európy, Nového Zélandu a USA „správu“ bezpečných telefónov zločincov v 16 krajinách. zdroj

Internet nič nezabúda [Dr.] Anthony Fauci, v GITMO skončíte! ️ Pred tridsiatimi rokmi Dr. Robert Willner obvinil Anthonyho Fauciho z genocídy počas epidémie AIDS. Jeho prejav je dnes ešte aktuálnejší. Genocída je ich agendou už celé desaťročia! video

Kybernetickí zločinci sa zameriavajú na Kongres: 60 členov z oboch strán je kvôli posledným hackerských útokom ransomvér niekoľko týždňov neschopných získať PRÍSTUP k údajom zdroj

Deň, keď sa internet zlomil: Stovky webových stránok po celom svete vrátane CNN, NYTimes, Amazon a Reddit idú DOLE po výpadku serverovej spoločnosti v USA – Fastly zdroj

Výbušné, objavené video ukazuje, že Peter Daszak popisuje „čínskych kolegov“, ktorí vyvíjajú „zabijacké“ koronavírusy.

Další zemětřesení jižně od Bostonu poblíž Rhode Island. Hloubka a síla zemětřesení nebyly definovány!Vzdálenost mezi New Yorkem a Barnsable je přibližně 330 km

K dalšímu zemětřesení došlo dnes kolem 17:00 v Kanadě na hranici se Spojenými státy.Epicentrum se udává jako Surrey / Vancouver. Nejsou k dispozici žádné informace o síle a hloubce

Tentokrát je to Albuquerque v Novém Mexiku, síla a hloubka nebyly definovány.V teto oblasti byl v minulych tydnech zaznamenam velky pocet vojenskych skenovacích letů! zdroj

7. června 2021 – 9:54
C-5M – maximální náklad: 118 387 kg nebo až 345 vojáků
C-17 – Maximální užitečné zatížení: 77 519 kg
Na tomto radarovém snímku muzeme získat dojem obrovského množství materiálu, který je transportován z USA do Evropy. Tyto letouny můžou mit naklad  dobrých 400 t nosnosti … zdroj

US armada v SRN – Mimochodem, věděli jste, že USA již v roce 2018 rozmístily 3 jednotky prvního úderu poblíž Lüneburg Heath a že většina vojáků, kteří se v posledních měsících stáhli z Afghánistánu, jsou poblíž Kaufbeurenu pro další výcvik a jsou zde nasadení? Na začátku roku 2020 zde měly americké ozbrojené síly kolem 34 000 vojáků a nyní by jich mělo být kolem 380 000 zdroj

++ zemětřesení ++Kolem 8:30 v Manchesteru v Anglii došlo k zemětřesení neurčené síly a hloubky. Centrum je označeno město! Pokud jde o Anglii, víme, že existuje nespočet podzemních systémů, zejména ve větších městech! zdroj

++ zemětřesení ++Tentokrát se Země třásla kolem 8:55 hodin pod kalifornským městem Sacramento. Také zde nebyla specifikována síla a hloubka.KAŽDÝ kdo sleduje tuto skupinu alespon jeden mesic by měl vědět, že tu nemluvíme o přírodních otřesech! zdroj

Tentokrát je ovlivněn Boston na východním pobřeží. Zemětřesení s nedefinovanou silou a hloubkou bylo asi 10 km od centra města a stalo se dnes kolem 9:45!Musíte říci, že včera, ne 50 km daleko, již bylo registrováno „zemětřesení“ a lze předpokládat, že tyto události přímo souvisejí! zdroj

Toto „zemětřesení“ se na první pohled jeví jako nezajímavé, protože v Kalifornii je prakticky uprostřed NICEHO.Ale při bližším pohledu je to v bezprostřední blízkosti čínského jezera, které si pamatujeme až příliš dobře:Byl tam objeven jeden z největších DUMBS!Zde opět odkaz na video o podzemních zařízeních 👇 zdroj

Dnešní zemětřesení v 10:20 není třeba komentovat! A prece pro ty kdo nevi – Disneyland je pedofilni banda!☠️ zdroj
* Jeff Bezos poleti do vesmíru příští měsíc* Roger Federer odstupuje z French Open* Linc z Mod Squad je mrtvý* Oddělená hlava byla v polovině volebního období hozena do volební místnosti* Počet hlasovacích lístků v Arizoně bude dokončen 14. června, v den narozenin prezidenta TrumpaPokud rozumíte … zdroj
15 mrtvých při masivním požáru chemické továrny v indickém Pune – Sputnik
Na místě v současné době bojují s požáry hasiči. Závod v západním státě Maháráštra údajně vyráběl dezinfekční prostředky na ruce. zdroj

Iransky zakladatel Mohtashampour zemrel

Sef Scolastic CEO Richard Robinson zemrel

Burzovni maklerka Annette Weirauch zemrela 56 let

Flowfack zakladatel, Lars Grosenick NECEKANE zemrel 57 let

AC Milano fotbalovy hrac, Seid Visin spachal sebe vraždu

Mluvci strany Grüne/zeleni Ulli Fibiz zemrel 61 let zdroj

7. června 2021… zem se otevírá v Jeruzalémě a přepadávají se auta … 👀 zdroj
POPRVÉ KOMPLETNĚ DEKÓDOVÁN LIDSKÝ GENOM. Jedná se o obrovský skok v medicíně? Již 20 let se má za to, že lidský genom, tedy naše genetická informace, je kompletně rozluštěna. Stále však existovaly velké mezery a nejasnosti. Nyní vědci z Kalifornie chtějí poprvé odhalit chybějící podrobnosti. Jedná se o obrovský skok? A co to mění v medicíne? zdroj

👍 Bezi to ………………….300 POLICISTŮ V AKCI. Nelegální hazard: rozsáhlá razie v berlínském hotelu zdroj

Co se stane, když se lidé dozvědí PRAVDU?Co se stane, když se lidé PROBUDÍ?Nebudou moci chodit po ulici.VELKÉ PROBUZENÍ. Q zdroj

⚠️Světový soud v Holandsku má plné ruce práce se zločiny proti lidskost! Zdroj: Dr. Charlie Ward zdroj

‼‼‼‼‼‼ 🚨 07.06.2021: V Duisburgu nalezena bomba 🚨Silnice A40 je kvůli evakuaci bomb uzavřena. Evakuační zóna má poloměr 250 metrů, zasaženo je 59 osob.https://www.lokalkompass.de/…/kontrollierte-sprengung…Pozici jsem jednou označil na letových mapách, mohly by lety souviset s tímto???? 🤔…………….. a k tomu dam jeste jednou moji zpravu ze vcerejska 😉😉😉😉😉 zdroj

👍 ZLUTA 🟡🟡 zdroj
💥Zemětřesení u Surrey / Vancouveru💥Jednou jsem vyznačil polohu na letových mapách, mohly by lety případně souviset se zemětřesením????. 🤔 zdroj
Pokud světla zhasnou, vězte, že máme situaci pod kontrolou. Nepropadejte panice. ‼️‼️Kamarádi Patrioti,bylo mi doporučeno, aby akce vyvolaly zrychlené protiakce.Zatím jsme nezjistili rozsah útoku. Sledujte zpravodajské kanály.POTUSovo stažení Twitteru nebylo náhodné (jak bylo zmíněno před několika hodinami).Pokud světla zhasnou, vězte, že máme situaci pod kontrolou. Nepropadejte panice.Jsme připraveni a prostředky jsou na místě.Bůh žehnej – v tuto chvíli musím nadobro odejít. Q zdroj
🤔🤔 Tak ted uz je to snad jasne, ze maji od WH noticky a musi je dodrzovat. Zadny politik by nebyl takovy sebevrah, aby toto navrhoval pred volbami 🤷‍♀️😂😂😂😂😂KLADIVO PŘED FEDERÁLNÍMI VOLBAMI. Vládní poradní rada navrhuje odchod do důchodu v 68 letech. Podle současného právního stavu se věková hranice pro standardní starobní důchod bez srážek od roku 2012 postupně zvyšuje z 65 na 67 let až do roku 2029. zdroj
8. června 2021 – 9:17Speciální jednotka dorazila za úsvitu s policejním tankem. Vrazili do brány vily v Leverkusenu. Poté těžce ozbrojená elitní policie otevřela přední dveře.Obrovský zatah klanu v NRW. Přední člen klanu Al-Zein byl zatčen! zdroj

88% obchodovaných dětí pochází z pěstounských rodin. Stát dostává ročně ve výši 80 000–1 500 000 $ ve federálních grantech na dítě za každé pěstounské dítě … Více peněz, když je dítě mnohonárodnostní nebo má zdravotní postižení.To bylo možné, když Bill Clinton podepsal zákon o adopci a bezpečných rodinách z roku 1997. Je zaručeno pouze 8% pěstounské péče, což znamená, že 92% pěstounských dětí by nikdy nemělo být přemístěno ze svých domovů – doslova za peníze. Vypnutí CPS a všech ostatních úřadů pro péči o mládež by zničilo největší centrum obchodování s dětmi na světě. zdroj

Vcera v 15:50 zasáhlo zemětřesení mezi Baltimorem a Washingtonem DC!Padají jeden po druhém .. zdroj

V oblasti NJ / SE Philadelphia se děje něco velkého. Poprvé jsem viděl tolik špionážních letadel, B350 a E-6B, jak dělají šílené vzory, non-stop, den / nocSleduji letecký provoz každý den už deset let. Pracoval jsem na Joint Base McGuire-Dix-Lakehurst. Něco se děje … nevím co právě teď … zdroj

2. „zemětřesení“ dnes poblíž Washingtonu vcera v 18:30! VELKY “ uklid“ probiha! zdroj

K dalšímu zemětřesení v New Yorku došlo kolem 20:20 poblíž čtvrti Queens s nedefinovanou silou a hloubkou! zdroj

„Zemětřesení“ 6. a 7. června 2021 pouze ve 3 metropolích Washington, New York a Boston! zdroj

Pokud je to čistě vojenský, je to „teoreticky“ 14měsíční plán. Geniální plán zatknout 300 milionů globálních bažinatých tvorů nebo dokonce popravit většinu z nich.

Vždy nám říkali, abychom se učili jazyk. Skrytý kód je:
Virus = celosvětovy kabal (Deep State)
Očkování = zatčení

Trump nechtěl očkování. Věděl, že řešením bude jiná léčba. Zde je třeba znovu zmínit hydroxychlorochin (HCQ). Zatímco si MSM dělalo legraci z Trumpa a HCQ, nechali Dr. Fauci a Dr. Birx vypadali jako hrdinové.

Rovněž se opakovaně hovořilo o výstřelu, nikoli o očkování.
Jak se vypořádáte s tímto globalistickým kabalským močálem, který tak dlouho pronikl do světa?
Všichni musí být „uzdraveni střelou“.
Všechny obrázky slavných lidí, které jsme ukázali, bez ohledu na jejich obor, naznačovaly, že je vyřadili ze hry. I kdyby tam někdo byl, kdo musel zmizet ze scény mnohem dříve. Jednalo se o vnější vzhled.
Virus byl zničen.

Co jsme viděli po mnoho měsíců a co jsme viděli nedávno v posledních několika týdnech?

Armáda zachraňuje děti, čistí DUMBS a zatýká tisíce satanistů za všechny tyto zločiny proti lidskosti a zradě.

Pokud se vrátíme na časovou osu zkráceného procesu výroby vakcín, mluvíme o období 14 měsíců. Takže od 15. května, 2Q2Q do 15. července, 2Q21.

Možná bychom tomu tedy měli věnovat časovou pozornost.

Q řekl: 4-6% ZTRACENÉ NAVŽDY.

Co kdyby 4–6% nebylo pro nás, ale pro Cabala?

300 milionů tvoří zhruba 4% světové populace. Zhruba odhadovaný.

Max. 14 měsíců soudů a tribunálů celosvětovych kabalu.

Gigantická vojenská zatýkací operace … Uzavření vše uzavřelo, aby mohli zatknout a mohli jsme být doma v bezpečí.
Víme, že Síly světla pracovaly na tomto plánu po celá desetiletí.
Měli tuto jedinou šanci všechny vypnout.
To MUSÍ být provedeno. Myslím, že je to téměř u konce.

Mimochodem: hned po konci časové osy je 16. července. výročí pádu letadla JFK Jr. zdroj

Další otřesy, kupodivu VŠECHNY v řadě, jako je toto z Las Vegas do Elizabeth City na východním pobřeží.Může to být náhoda, ale toto město má letiště PŘÍMO u moře! zdroj

💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥                    Síť kryptoměny „ANOM“ praskla! Včera celosvětova mega-razie ve více než STO ZEMÍCH v Italo-Mafii, v rockerských a drogových gangech. Výsledek:

– 700 prohlidek
– 800 zatčení
– 100 objednanych vražed zmařeno
– osm tun kokainu
– pět tun konopných květů
– dvě tuny amfetaminu
– šest tun prekurzorů drog
– 48 milionů dolarů
– Zbraně a luxusní vozy byly zabaveny

Německo:
150 prohlidek , 70 zatčení

Během Trumpova působení FBI propašovala stovky vytvořených telefonů ANOM do syndikátů podsvětí. Nyní je sklizeň. Europol: „V blízké budoucnosti lze očekávat řadu dalších vedlejších účinků tohoto útoku.“ Razie byla jednou z největších policejních operací v historii lidstva. ❤️❤️❤️👍 KDO rika, ze se nic nedeje??? myslis, ze tyhle razie objednala Merkel, Babis nebo jini EU politici🤣🙏 zdroj

Svedska nejvetsi opozicni strana chce poverit armadu aby zemi vycistila od kriminalnich band. zdroj

NEAPOL – V boji proti mafii chytila policie v oblasti Neapole desítky podezřelých. Podle italských zpravodajských agentur byl v úterý vydán zatykač na 31 osob mezi Neapolem a Casertou. Jsou mimo jiné obviněni z obchodování s drogami a vydírání. Byly zabaveny nemovitosti v hodnotě přibližně 25 milionů eur. zdroj

Od anonymních zasvěcených osob:
„Co se stalo Bibi (Netanjahuovi)? Jedná se o velmi znepokojeneho Bibi, ktery čelí důchodu po 12 letech u moci. Je to skutečny Bibi nebo dvojnik? Fulford uvedl, že Bibi byl popraven v březnu 2021, a tuto zprávu jsme potvrdili.“ Stejně jako v případě poprav a nahrazování dvojníků ve Spojených státech a Evropě izraelské Bílé klobouky plánovaly provozovat dvojníka, dokud nebude  Bibi volbami zbaven moci. Nyní je hotovo: byla vytvořena nová koalice, která bude fungovat bez Bibi v čele.
Jeho spojení s Izraelem zahrnovalo zmanipulované volby a možnost využívat Mossad, jak uznal za vhodné. Během několika voleb se vyhnul odvolání z funkce a pokusy o jeho odvolání z funkce kvůli zneužití chování opakovaně selhaly. Když se měl Bibi v lednu 2020 setkat s prezidentem Trumpem, vyslal doppelgangera v obavě z atentátu. Doppelganger nyní vede kampaň v Izraeli. “ zdroj

EPI centrum v Budapešti dnes kolem 15:00 zasáhlo zemětřesení neurčené síly.Takže další hlavni mesto .. zdroj

1020+ zemetrasení v južnej kalifornii

Rakousko – Salzburg- Pizzerie v Bürmoosu byla odhalena mezinárodní DRUGOVA BANDA. Velky obchod s drogami! Libanonský gang je zodpovědný za B. největší pilulka Captagon na světě se 14 tunami loni v létě. Zpočátku 15 zatčení, probíhají další vyšetřování. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 07.06.2021Charlie Ward prvýkrát oznámil, že môže vystopovať Q späť k Abrahamovi Lincolnovi najmenej pred 8 mesiacmi. Teraz, keď (Q) The Storm Rider overil Charlieho bod 6-6-21, som nadšený za Charlieho. https://twitter.com/Littleb29872980/status/1401689050571022344?s=20 Myšlienky: Q vznikol dávno v roku 1860 1. apríla, keď 20 generálov dosadilo Abrahama Lincolna do úradu, aby bojoval…
  Tags: a, v, je, na, správy
 • 10000
  Správy 06.06.2021Prezident Trump mal prejav v Severnej Karolíne. Zapla som si priamy prenos - na pódiu boli vlajky so zlatým lemovaním a dátumom 1776. Je skvelé vidieť ho opäť na pódiu. Včera prezident Trump predniesol krátky video prejav, v ktorom povedal, že sa "čoskoro" vráti do Bieleho domu. https://twitter.com/Littleb29872980/status/1401347213146701825?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1401347213146701825%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fanons.news%2F%3Fp%3D3896preview%3Dtrue Trump: "Vezmeme…
  Tags: a, je, v, na, správy
 • 10000
  Správy 05.06.2021Nasledujúce príspevky zverejnila Romana Didulo v stredu popoludní. Neprekvapilo by ma to. Pokiaľ ide o tých, ktorí škodia deťom, Biele klobúky sa nebudú s nimi maznať. Pre tých, ktorí sa živia deťmi, neexistuje žiadny vhodný trest, iba ak by sme ich vytrhli spomedzi nás - natrvalo. Skutočný pápež František + 31 kardinálov, všetci…
  Tags: a, v, na, je, správy

4 komentáre

 1. Zerro

  Jak mám rozumět této větě?
  – 60 členov z oboch strán je v posledných hackeroch s obsahom ransomvéru niekoľko týždňov NEDOSTATOČNÝ K PRÍSTUPU k údajom.

  Odpovedať
 2. Terpentýn Drbohlaf

  4. 6. v 16:24 skenování letadly východně od Prahy. Letadlo GPM12C od Grup Air Med provádělo plošný sken s mnoha smyčkami. Už jednou se to tady na východní periferii provádělo! Asi tam v podzemí bude pěkně dusno.

  Odpovedať
 3. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať
 4. Dana

  dakujem za super novinky. No co sa tyka toho pocasia- kde je prosim vas horuco??? My tu v Nemecku mame november !!! Uz asi 7tyzdnov prsi a prsi. Mali sme tu 2-3 dni teplo,ale to je uplne smiesne oproti ostatnym letnym teplym dnom na celom svete. My tu mame rano 9´C a dazd, cez den max.16´C a dazd a vecer, ked ma zapadat slnko,tak slnko vyleze a svieti tak polhodinu.
  Od buduceho tyzdna maju vraj byt horucavy ! No to chcem najskor vidiet, ved uz ma vajecniky bolia od zimy !!! Ale zase tomu moc neverim, nemci frflu,ze je horuco uz pri 23´C…

  1
  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here