Správy 09.02.2021

09/02/2021

Donald Trump založil novú webstránku, ktorá poukazuje na všetko čo jeho administratíva dosiahla.
https://promiseskept.com/

David Wilcock hovorí, že vojenským vodcom boli predložené zoznamy, na ktorých sa nachádzali ako plánované ciele.
Zdroj

Falošná inaugurácia Biden sa uskutočnila v Hollywoode dva týždne pred „live“ vysielaním.
Bush a jeho administratíva postavila bunkre / tunely pod vrchom Capitol Hill.

V klietkach našli tisíce detí od niekoľkých mesiacov až po dospelých do 60 rokov v tuneloch. Boli podvyživení, fyzicky, psychicky, zneužívaní. Vojaci boli tak šokovaní, že by mohli utrpieť celoživotnú psychickú traumu v dôsledku toho, čomu boli vystavení.

V tuneloch našli laboratóriá určené na mučenie a extrakciu adrenochrómu a orgánov z tiel. Mnohí v týchto hrobkách strávili 30 rokov.

Len v USA bolo počas Trumpovho prezidentského úradu zachránených 5 miliónov detí. Až niekoľko dní po ukradnutých voľbách sa Trump dozvedel o základniach, laboratóriách a tuneloch pod vrchom Capitol Hill.
Len čo sa o tom Trump dozvedel, pripravil plán na záchranu obetí, zatknutie páchateľov a odhalenie týchto zločinov. Intel pochádzal od Jeffreyho Epsteina, ktorý nebol mŕtvy, ale bol zaistený americkou armádou a prevezený na nezverejnené miesto mimo USA. Tam ho vypočuli výmenou za pohodlnejší životný štýl.
Informoval o účasti Vatikánu, Londýna a Washingtonu DC na pašovaní detí pre pedofilov.

Trump dostal plány tunelov po celom svete. 6. januára mal byť Epstein vo Washingtone DC a vystavený verejnosti na Trumpovom prejave, došlo však k nepokojom, počas ktorých Epstein unikol.

Simon Parkes: „Armáda odstraňovala malé ryby, ale veľké ryby zatiaľ nie. Chceli niečo na súdoch. Chceli postaviť pred súd hlasovacie zariadenia Dominion, ktoré zmenili Trumpove hlasy, na Bidenove. Ak súdy odmietnu, potom môže armáda konať a chrániť ústavu.

Každý platný hlasovací lístok mal v sebe čip, aby mohli sledovať hlasovací lístok od vlastníka po hlasovanie. Krakenov tím mohol zistiť, či sú hlasy platné alebo nie.

Zákon o okrese Columbia z roku 1871 zaviedol Spojené Štáty Americké ako spoločnosť.

Obama je ten, kto prikazuje Bidenovi čo má robiť – Biden je nekompetentný a senilný. Biden uskutočnil iba jednu návštevu Washingtonu, a to keď nebol vpustený do Bieleho domu. Pôsobí v štúdiu Castle Rock Studios v Hollywoode, ktoré vlastní spoločnosť Amazon. Bezos odstúpil z Amazonu po tom, čo mu hrozili súdne spory pre spojenie s Bidenom.

Dobrí chlapci v deň inaugurácie nikoho nezatkli pre hrozbu výbuchu bomby v Španielsku.

Existuje ďalšie video Hillary Clinton a Huma, ktoré bolo stokrát horšie ako Frazzle drip – je to názov videa mladého dievčaťa na notebooku bývalého republikána Anthonyho Weinera v priečinku s označením „životné poistenie“. Video údajne ukazuje, ako Hillary Clintonová odrezáva tvár mladého dievčaťa. Clintonová a bývalá asistentka Huma Abedinová, Weinerova exmanželka, striedavo nosia tvár dievčaťa ako masku, aby vystrašili dieťa, takže jej krv je zaliata adrenochrómom. Pijú jej krv ako súčasť satanského rituálu.

Zdroj: Zdroj


Melania a Barron majú v tejto Epickej odysei dôležitú úlohu pri záchrane sveta. Je zaujímavé, že Melania Trump sleduje 45 ľudí vrátane (legitímneho) Barrona Trumpa a Barron Trump sleduje iba Melania Trump … ale zatiaľ si neaktivoval svoj účet. Melania jasne vedela o Búrke (a pláne) už v roku 2012. https://anonup.com/thread/1194226

Triáda bombardérov letiacich nad Super Bowlom počas štátnej hymny (Hviezdami posiata zástava).
Keď sa ohňostroj doslova premenil na „červenú žiaru rakety“ ( “rocket’s red glare” , slová z hymny) je to nepochybne silná správa od skupiny Q, ktorá dáva „v noci dôkaz, že naša vlajka stále existuje“ (proof through the night that our flag is still there” slová z hymny)
POTUS pod kontrolou počas , Koniec obžaloby = Čoskoro SPRAVODLIVOSŤ!
https://anonup.com/thread/1186740

Javisko je pripravené. https://t.me/officialcharliewardshow/540

Lindell spochybňuje Dominion a tvrdí, že jeho dokument si pozrelo 22 miliónov ľudí. Lindell opäť vyzval Dominion, aby sa k nemu pripojil v živej televízii, aby bod po bode prešli volebný podvod a stále čaká na vyjadrenie.
Video
Informátor 5G: Test na koronavírus šíri samotný vírus! Covid-19 nemôžete chytiť, pokiaľ si nedáte urobiť test Covid-19, alebo pichnúť vakcínu! Prezentácia Claire Edwards! Musíte vidieť zakázané videá !!
Video

Zoznam popravených, ktorí boli nahradení dvojníkmi, klonmi alebo hologramami
Zdroj

Nové vakcíny mRNA COVID vstrekujú operačný systém do vášho tela – nejde o konšpiračnú teóriu, Moderna to pripúšťa.
Zdroj

Igor Matovič nariadil zmrzačiť národ testami, ktoré obsahujú životu nebezpečné látky.
Článok

WHO mi ponúkol 20 miliónov dolárov, aby som vložil trochu toxického prostriedku do liečby Covid-19“ – Prezident Madagaskaru odhaľuje WHO.
Zdroj

17tky sú všade, určite náhoda.
https://twitter.com/DeptofDefense/status/1358822912149618690

Po požiari veľkej Norimberskej elektrárne mesto vyhlásilo katastrofickú situáciu. Dodávka diaľkového vykurovania je ovplyvnená v okresoch Gebersdorf a Röthenbach. V týchto oblastiach je 1150 prípojných miest na diaľkové vykurovanie, oznámilo mesto. Dotknuté sú to okrem domácností aj veľké spoločnosti, klinika, školy, nákupné centrum a dva domovy dôchodcov a opatrovateľov.
Zdroj

Liečivé svetelné komory od Teslu sú už tu. Zdroj

Vakcíny sú stále v štádiu štúdií, je to na oficiálnej stránke klinických skúšok.
Zdroj

CDC prichytené ako nadmerne nafukujú počet úmrtí na C19 o 94%
Zdroj

Peter Socha: Konzekvencie medzi chemtrails a Covid-19
Video

V USA bolo vznesených viac ako 222 000 obvinení proti globálnym elitám a viac ako 3 000 000 zatknutí na celom svete.
Zdá sa, že nemecká polícia a americká armáda spolupracujú. Toto je koordinovaná akcia vedená generálom Flynnom, ktorý riadi niekoľko vojakov z rôznych krajín v rámci očistnej operácie proti Deep State!
Asi pred rokom nemecká armáda (Europe Defender 2020) už bola USA zbavená ťažkých zbraní a prinútená v rámci SHAEF plniť rozkazy americkej armády. Americké vybavenie z tohto cvičenia sa do USA nikdy nevrátilo, ale čaká na akciu, do Antverp dorazilo ešte viac armádneho vybavenia, ktoré bude možno použité na obliehanie kancelárií EÚ v Bruseli počas zatýkania.
Preto sa zdá, že masové zatýkanie je v súčasnosti v plnom prúde a že štát Deep State, vlády B.ilder.ber.g po celom svete budú zatknuté s cieľom oslobodiť obyvateľstvo a zastaviť genocídu, pozri tiež vyhlásenie Vladimíra Putina na WEF.
Aliancia nad Kabalou výrazne víťazí.
Všetky skorumpované vlády zadržiavajú svetovú populáciu ako rukojemníkov takmer rok a so strachom uväznili ľudí na podrobenie sa a nosenie masiek, aby boli psychologicky k dispozícii pre vakcináciu.
Sme trpezliví, všetko sa pohybuje v pozadí, uvidíme a zažijeme, keď bude všetko pre obyvateľstvo bezpečné.

Priatelia, celé dni som videl intenzívny prechod vrtuľníkov ponad moju oblasť, ktorá je na hranici so Švajčiarskom … Čo to bude? Všímate si tiež rovnaký pohyb?
Zdroj


Politici boli nútení, aby získali prístup k vyšším úrovniam vlády, aby obetovali svojich prvorodených potomkov. Podľa satanistov je to najvyššia obeta pre satana. To vysvetľuje, prečo prezident John F. Kennedy po narodení, ktoré malo za následok smrť, skryl dve svoje deti – prvorodenú Arabellu a posledné dieťa Patricka, ktoré sa narodilo 3 mesiace pred jeho „vraždou“. Pravidlo platí aj pre hollywoodske hviezdy – buď ponúknuť svojim prvorodeným potomkom Sat . a . na (boh Molloch), alebo im zmeniť pohlavie. Väčšina známych hviezd bola nútená zmeniť svoje pohlavie, aby sa dostali do povedomia. Najznámejšie hollywoodske herečky sú v skutočnosti muži, ktorí na zmenu pohlavia berú veľa hormónov. Pre rodinný pár Bill a Hillari C. nebola urobená nijaká výnimka. Zoznámte sa s touto blondínkou z videa nižšie. Toto nie je ryšavá Chelsea z videa vpravo, ktorú poznáme, a ich prvorodení potomkovia, ktorí boli nútení obetovať, aby sa povzniesli do politickej hierarchie.
Zdroj

Dokumentárne video o záchrane detí zo 4-kilometrového tunela pod Central Parkom na Manhattane, spojené s ústredím nadácie „Bill and Hillary Clinton“ v prístave v New Yorku. Táto operácia sa začala 29. marca 2020, odhalil ju osobne prezident Trump a pripravila pôdu pre najväčšiu vojenskú operáciu v histórii ľudstva, ktorá bola určená na záchranu detí zo všetkých podzemných vojenských tuneov používanými v satanských rituáloch politickej elity . Od začiatku karantény v marci 2020. V New Yorku bolo doteraz zachránených 200 000 detí. Zahynulo tam šesť vyšších dôstojníkov zabitých elektromagnetickým pulzným / laserovým lúčom. Stal sa z nich doslova prach. V austrálskom Melbourne bolo zachránených 300 000 detí a milión v celej Austrálii. 22 000 detí denne zmizlo v „svetskom utrpení“. Pri tejto svetovej operácii bolo zabitých asi 100 vojakov špeciálnych síl. Najťažší a najviac podnetný je princíp tejto histórie s ľuďmi, ktorí vládli svetu, bankám, médiám a cirkvi. Mali ste všetku moc.
Zdroj

Megyn Kelly sa opýtala Juliana Assange prečo WikiLeaks nezverejní špinu na Trumpa, on jej odpovedal, že žiadna neexistujeZnak šelmy
Správa ľudstvu od ľudí z Egarothu z Mesy
Channeling: Elena Danaan (3. december 2020)
„Volám sa Annax a hovorím k vám v mene svojich ľudí. Som z miesta, ktoré je od vášho sveta veľmi vzdialené.
Už dlhú dobu sledujeme, ako sa vyvíjate a chránime vás a vaše práva. Z generácie na generáciu vám pomáhame aktivovať vaše schopnosti a vylepšujeme vašu DNA rýchlejšou cestou, než by sa to dialo prirodzene. Bolo to nevyhnutné, pretože ste boli v nebezpečenstve. Impériá z ríš temnoty si podmanili vašich vodcov, aby mohli presadiť svoje plány.
Po celú dobu na tom pracujeme, rovnako, ako Rada piatich a pomáhame vášmu druhu, diskrétne a bez toho, aby ste o tom vedeli, vám pomáhame prežiť túto podzemú opovrhnutiahodnú vojnu. Taraz je už váš nepriateľ, váš okupant porazený a odchádza. Bude porazená celá aliancia, ktorú vytvorili spolu s vašimi vodcami a skrytým riadením v rámci vašich vlád. Všetky dôležité osoby na kľúčových pozíciách úplne nahradili svojimi a teraz, keď je ich prehra na spadnutie, presadzujú proti vášmu druhu všetky svoje plány, horúčkovite a narýchlo. Vidíte ako panikária? Je to očividné, chod svojich plánov zrýchľujú a je to stále zrejmejšie. Svoje plány mali prichystané na dlhšie časové obdobie, ale teraz sa ponáhľajú, pretože oni sú tí, ktorí sa boja.
Ľudia na Terre, buďte preto silní a trpezliví, chráňte sa energeticky, svoju myseľ chráňte pred manipuláciu strachom, ktorú vložili do vášho ducha a do vášich sŕdc. Strachom ovládajú iba slabé bytosti, preto buďte silní a chráňte sa.
Moje hlavné dnešné posolstvo a mojím hlavným dôvodom, prečo som dnes kontaktoval svoje „dieťa“, je veľká hrozba. Musíte byť silní a trpezliví a tejto hrozbe sa musíte vyhnúť. Keby prišli k vašim dverám a pokúšali sa vás ovplyvniť a presvedčiť kontrolou mysle, buďte silní.
Moje posolstvo je takéto:
Nedovoľte im, aby vás označili sledovačom znetvorených. Keď raz do vašej kože vložia túto substanciu, ktorá obsahuje veľmi malé čiastočky prachu, ktoré sú pomocou ich satelitov kvantovo prepojiteľné s centrálnou inteligenciou, budú ovládať vaše myšlienky. Táto substancia obsahuje aj látku, ktorá degraduje vašu DNA, aby zničili našu prácu a aby vás pripútali k nižšej hustote, pretože keď ste v nižšej hustote, tento prach zo sledovača znetvorených funguje. Funguje, keď ste v dolnej časti hustoty riadenej pomocou strachu a keď ste ním skrotení. Pokiaľ ste dosť silní na to, aby ste svoju frekvenciu zvýšili, touto substanciou zmenia vašu DNA tak, že vaše schopnosti zablokujú. Nenechajte ich prísť k svojim dverám a vložiť si pod kožu substanciu, ktorá znehodnotí vašu DNA a nenechajte si vložiť do krvi a do nervového systému sledovače, ktoré z vás všetkých urobia ich otrokov.
Toto je posledný boj umierajúcej šelmy a táto šelma má mnoho hláv a to je dôvod, prečo je také ťažké ich odrezať. Pretože má mnoho hláv, treba ich odzrezať všetky a na tom pracuje Galaktická federácia. Sú to vaši priatelia a spojenci. Zabránili mnohým katastrofám vo vašej minulosti.
Toto je moja správa, správa ľuďom na Terre od Agarothu z Mesy.
Naše srdce je naplnené láskou k vám. Vydržte. Všetci tým prejdete. Domáhajte sa svojej suverenity a práv svojho tela a svojej duše, pretože keď vás raz označia, bude to vaša duša, ktorú bude treba zachraňovať.
Hovoril k vám Annax.

Zdroj
Podobné články

 • 98
  Správy 08.02.2021Superbowl bol pre ovečky na prebudenie. Mnoho skrytých správ. Ak si prečítate poslednú správu od Q, hovorí sa, že zábava začína hneď potom. Vďaka tomu bude SB vyzerať ako výstava šteniat. Súd o odvolaní prezidenta Trumpa sa začína tento týždeň krátko po superbowle. Zhruba v tomto období by sa mali…
  Tags: a, sa, v, na, správy, spravy, trump, q, plan
 • 96
  Správy 12.02.2021Obrovská žiara osvetľuje oblohu na míle ďaleko, keď horí národný park Dartmoor.Hasiči na mieste sa pokúšajú bojovať s obrovským ohňom na Dartmoore, ktorý svedkovia označili za „biblický“Plamene naplnili nočnú oblohu jasne oranžovou žiarou, ktorú je možné vidieť až z Plymouthu a CornwalluHavarijný dôstojník národného parku odhaduje, že požiar je široký…
  Tags: a, sa, na, v, je, správy, spravy, trump, q, plan
 • 95
  Správy 05.02.2021Donald Trump Jr. a Elon Musk vytvárajú novú sociálnu sieť, ktorá sa bude (predbežne) volať Trump Force One. Preto Elon Musk opustil Twitter? (Pre mňa osobne je jeho postava stále nejasná, veľmi nejednoznačná postava). Teraz vidíme pantomimu od Bidena. V skutočnosti nie je prezidentom ani nikdy nebude. Komunistická strana Číny…
  Tags: sa, na, a, je, v, správy, spravy, trump, q, plan

0 Komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.