Správy 09.04.2021

09/04/2021

Osvetlenie zápasu pre ostatných

Počul som o Q pred novembrom 2018, ale bol som zmätený. Keď som mimochodom začul „QAnon“
Myslel som, že ľudia hovoria o anonymnom chalanovi, ktorý mal masku Guy Fawkesa.
Až keď som videl, že niekto píše WWG1WGA a opýtal som sa na to, uvedomil som si, že je to iná vec. V ten deň som začal pozerať Q videá, keď bol ten človek dosť milý, aby mi odpovedal a nasmeroval ma na niekoľko kanálov na YouTube. Preto by sa ľudia mali snažiť odpovedať aspoň na niektorých ľudí, ktorí kladú otázky.
Nikdy neviete, aký oheň budete šíriť. zdroj

GhostEzra hovorí … „Ak si stále myslíte, že Hillary Clintonová brázdi Zem, ste dôvodom, prečo film pokračuje. Nájdite zrkadlo a povedzte, je to kvôli mne. Som mŕtvy spiaci. “

Pozemská aliancia tlačí spáčov stále bližšie k priepasti.

Ak sledujete kanál WW3 Info – Battleground Research na telegrame, môžete vidieť, ako pripravujú šachovnicu pre konflikty na Ukrajine a zahŕňajú USA. Ako už niektorí povedali, bude to hrboľatá jazda, ale na druhej strane to bude neuveriteľné.

Ak ste presvedčení, že niekto iný urobí všetko obetavé a nebudete mať nepríjemnosti, alebo nebudete musieť robiť vôbec nič, aby ste oslobodili túto planétu, bude vaša jazda o poznanie náročnejšia. Ak prijmete realitu, prijmete výzvu a zaviažete sa robiť všetko, čo je potrebné pre prospech VŠETKÝCH, potom vás ostatní Pracovníci Svetla povznesú a budete zdieľať slávu.

Image
Image
Nakreslil lietadlom kvet života source

Satelity Mossadu boli zostrelené jednotkami Trump-vojsko-vesmírne sily s cieľom zabrániť zasahovaniu deep state do komunikácií Aliancie (vrátane kvantových internetových satelitov 123 spoločnosti Starlink a ich komunikácií) počas uvoľnenia RV / GCR.

Krysy sa stále pokúšali zahájiť tretiu svetovú vojnu na Ukrajine, ale Putin a Trump hovoria NIE.

Krysy sa pred 2 týždňami pokúsili presunúť masívnu zbraň hromadného ničenia (ZHN) na tankeri Evergreen v Suezskom prieplave, ktorú zastavili a skonfiškovali námorné námorné sily SEAL v rovnakom čase, keď boli z prepravných kontajnerov na Evergreenu zachránené deti, ktoré sú predmetom obchodovania. .

Krysy boli vždy pri svojich hlúpych aktivitách a CIA po vyhodení zo Severnej Kórey prevzala svoje krysie hniezdo odporu v Guatemale a snažila sa vytlačiť karavany ilegálnych cudzincov z Latinskej Ameriky k južnej hranici USA vrátane zvláštneho kropenia moslimských teroristov z organizácie Deep State, ako sú známi jemenskí teroristi, ktorí boli nedávno prichytení pri pokuse o prekročenie hranice s Mexikom.

Žiadne z týchto akcií deep state nezastavia RV, alebo odhalenie a pád falošnej administratívy Bidena, pretože Trump a armáda sú chytrejší a s prehľadom porážajú všetky krysy globálne, vďaka Bohu!

Hmmmm …. tak zomrel 9.? Vo veku 99 rokov? 

 9 9 9 <> 6 6 6
Mysli zrkadlovo zdroj

Keď bol tento Intel Drop zverejnený pred tromi rokmi 8. apríla 2018, týkalo sa to Sýrie a chemického útoku pod falošnou vlajkou. Neviem, či to má význam „budúcnosť dokazuje minulosť“, ale na celom svete panuje veľa rozruchu.

Oni sa pokúšajú začať vojnu.
source

Jenna Ellis je súčasťou Trumpovho tímu.
Nezabudnite na to, keď si prečítate jej tweet, ktorý retweetol @ilDonaldoTrumpo.

Páči sa mi, že ma @ilDonaldoTrumpo retweetuje rovnako často ako @realDonaldTrump.
Náhoda? Myslím, že nie, kolegovia vlastenci.
zdroj

Navy Comms ?! 

Prečo tweetovať o (irelevantnom) programe Hunter-Killer z druhej svetovej vojny? zdroj

Som jediný, kto videl film „Hunter Killer“ z roku 2018?
Mal som teóriu, že žijeme podobnou životnou zápletkou ako film …
Netreba dodávať, že tento tweet mi vyrazil dych!
Ruský prezident spolupracuje s USA na zastavení falošnej vlajky spôsobujúcej tretiu svetovú vojnu.
Skvelý film mimochodom.

Jeden z najbohatších mužov Británie Sir Richard Sutton bol nájdený mŕtvy s bodnými ranami vo štvrtok večer na jeho sídle v Londýne. zdroj

GEORGE = John.
4. júla 2019.
Viceprezident Pence odletel na AF2.
Niečo sa stalo. Lietadlo zmenilo aj volací znak Sam239 / 329
Odtiaľ GEORGE zložil prísahu ako nový viceprezident.
V tieni, môžeme povedať.
Hneď potom sa objavila twitterová stránka GEORGE „Official“ WhiteHouse.

GEORGE bol na palube AF1 minulý rok v januári, keď odleteli aj do švajčiarskeho Davosu na Svetové ekonomické fórum.
Od 4. júla 2019 ste mohli vidieť iného Mika Pencea. zdroj

Je toho toľko, čo my Anoni ešte môžeme nájsť. To, že princezná Diana nikdy nezomrela, už asi nie je tajomstvom … Našli sme veľmi zaujímavý fakt, ktorý môže jednoznačne potvrdiť naše myšlienky a „zbožné priania“ o údajnej smrti Diany … Jej „auto smrti“ Mercedes-Benz nebolo to auto, v ktorom mala nehodu! Existovali dve autá. … a výskumník nehôd, ktorý rozložil hlásenia celosvetových MSM … (slide vľavo) Zdroj

ELVIS ARON PRESLEY BOL AGENTOM FBI, VĎAKA PREZIDENTOVI NIXONOVI?
V decembri 1970 priniesol Elvis Nixonovi do Bieleho domu vlastnoručne napísaný list, v ktorom žiadal a ponúkol sa byť menovaý ako agent FBI!
Myslíme si, že sa niečo také stane „náhodou“?
Od roku 1971 bol Elvis veľmi pravdepodobne agentom FBI na oddelení / sekcii pre „omamné látky a nebezpečné drogy“!
Okamžite sa naskytne otázka, čo Elvis vedel a ako mohol pomôcť?
FAKT JE: CIA v tom čase zaplavila Ameriku drogami a zbraňami všetkého druhu.
Pablo Escobar bol Hitlerov syn a FBI vždy pracovala proti machináciám CIA!
Je to logický záver, a preto priamo odpovedá aj na otázku: „Čo urobíte so svojím zostávajúcim životom, ak vás v roku 1977 vyhlásia za mŕtveho?“
Práca pre spoločné dobro by bola pekným zamestnaním …
Aj keď Nixon narazil na svoju aféru Watergate, ukazuje to, k akým náladám v podstate patril. K Bielym klobúkom.
Niektorí tomu možno ešte neveria, ale je vysoko pravdepodobné, že Elvis (dnes 86) je veľmi živý a bol rovnako chránený Bielymi klobúkmi ako ostatní dôležití ľudia svetla. „
Tresknutie obíde celý svet, keď sa títo ľudia opäť objavia na verejnosti:
Elvis
Diana
Michael Jackson
Kurt Cobain
John Lennon a Yoko Ono
atď.
Mimochodom: DJT 45. následne ocenil Elvisa Presleyho „MEDAILOU SLOBODY“, medailou slobody, za jeho mimoriadne celoživotné dielo!
Medaila je vystavená v Elvisovom múzeu – Graceland. zdroj


-To s Pablom Escobarom som videl prvýkrát, tak som začal hľadať, čo je na tom pravdy a vyskočil mi tento článok: Kolumbijský historik má dôkaz, že Pablo Escobar bol synom Adolfa Hitlera

Preklad:
Podľa kolumbijského historika, ktorý pre portál Canal RCN uviedol, že „má nepopierateľný dôkaz DNA“, že Adolf Hitler žil po druhej svetovej vojne v Kolumbii 10 rokov a splodil „najmenej tri deti“ vrátane notoricky známeho narkobaróna Pabla Escobara.

Stretol som Juana Pabla Escobara Henaa, syna Pabla Escobara, na konferencii a zdvorilo som ho požiadal o jeden vlas z jeho hlavy“ Odmietol. Neskôr, keď bol skutočne opitý, som mu z vlasov odstránil jeden prameň. Sotva si toho všimol,“ vysvetlil Eduardo Bell pre najobľúbenejší kolumbijský spravodajský kanál.

Poslal som prameň vlasov na analýzu DNA a ukázalo sa, čo som tušil, že Escobarovci majú pre Kolumbijčanov z Medellinu extrémne vzácnu DNA. Sú v podstate napoly Rakúšania so židovskou krvou.

V reakcii na tvrdenie hosťa, že „je to všetko veľmi zábavné, ale nedokazuje to, že Pablo Escobar bol synom Adolfa Hitlera,“ prominentný historik potom vysvetlil, prečo sa uchýlil ku krádeži prameňa vlasov z hlavy syna Pabla Escobara.

Oficiálny príbeh Adolfa Hitlera sú falošné správy, ktoré presadzuje CIA,“ uviedol Eduardo Bell.“ Môžete to dokázať sami tým, že prejdete odtajnenými spismi FBI a budete čítať o Hitlerovi, namiesto toho, aby ste sa spoliehali na vykonštruovanú históriu, ktorú učia hlúpych ľudí z učebníc.“

Príbeh, že Hitler spáchal 30. apríla 1945 v nemeckom bunkri samovraždu, sa až do 70. rokov ani len nepovažoval za skutočný. Odtajnené súbory FBI bezpochyby ukazujú, že Hitler utiekol z Nemecka po ruskej invázii a po vojne bol s pomocou OSS presídlený do Južnej Ameriky.

OSS alebo Úrad strategických služieb bol vojnovou spravodajskou agentúrou a predchodcom CIA, ktorá presídľovala početných nacistov na vysokej úrovni do Argentíny, vrátane Adolfa Eichmanna, ktorý bol v 60. rokoch zajatý v Argentíne.

Tieto súbory si môžeš pozrieť sám a povzbudzujem každého z vás, aby tak urobil.“

Eduardo Bell sa odvolával na odtajnené súbory FBI, ktoré ukazujú, že CIA informovala o Adolfovi Hitlerovi žijúcom v Kolumbii až v roku 1955 a pracoval ako „zamestnanec prepravnej spoločnosti.

Webové stránky FBI.gov a CIA.gov odhaľujú, že americká vláda vedela, že Hitler je nažive a mal sa dobre – žil v Kolumbii až do roku 1955 a neskôr v argentínskych horách dlho po skončení druhej svetovej vojny. Súbory si môžete pozrieť tu a tu.

hitler-argentina
Novo odtajnené súbory FBI obsahujú fotografiu, o ktorej informátor CIA tvrdí, že je fuhrer v Kolumbii v roku 1955.
hitler-cia
Oficiálne spisy ukazujú, že bývalý vojak SS povedal špiónom, že sa pravidelne stretáva s nacistickým vodcom v Kolumbii.

Hitler strávil 10 rokov v Kolumbii, než ho presunuli do Argentíny. V Kolumbii pracoval ako zamestnanec prepravnej spoločnosti … aspoň to bolo jeho krytie,“ uviedol Eduardo Bell.

V skutočnosti bol Hitler majetkom CIA a mladému Pablovi pri obchodovaní s drogami pomáhali mafiánski šéfovia jeho otca Adolfa v CIA.

Tieto tvrdenia čiastočne podporuje syn Pabla Escobara Juan, ktorý nedávno vydal záznam a uviedol, že jeho otec, notoricky známy medellínsky kartelový kráľ, „pracoval pre CIA.

V novej knihe „Pablo Escobar In Fraganti“ Juan Escobar, ktorý žije pod pseudonymom Juan Sebastian¡n Marroquan, vysvetľuje, že jeho otec nebol človekom, ktorý sa vypracoval sám, ale CIA mu dosť pomohla.

Môj otec pracoval pre CIA pri predaji kokaínu na financovanie boja proti komunizmu v Strednej Amerike,“ píše.

CIA robila to, že si kupovala kontrolu, aby dostala drogy do svojej krajiny, a získala úžasnú dohodu.

Nezarobil peniaze sám,“ Marroquan v rozhovore uviedol: „ale s americkými agentúrami, ktoré mu umožnili prístup k týmto peniazom. Mal priame vzťahy s CIA.“


Vypočutie tvrdení Ghislaine Maxwellovej, že jej cela je plná plesní a potkanov mi dnes pomôžu spať o pár minút navyše. zdroj

V tomto bode som si celkom istý, že anoni poznajú príručku globalistov lepšie ako oni. zdroj

Rovnakých 9 ľudí, ktorí trúbia na zhromaždeniach Bidena, sú teraz „stovky“ falošných zoom divákov Jill Biden.
zdroj
Image
source Dal som si vakcínu, ale ak si TY dáš vakcínu, moja vakcína bude fungovať lepšejšie 🤷‍♂️
Očakáva sa aktívna sezóna hurikánov so 17 búrkami? hmmm

Probíhá analýza EVER GIVEN black box se ztrátami odhadovanými na 1 miliardu dolarů v Suezském průplavuKapitán uvedl, že cílem vyšetřování je odpovědět na otázku, zda kapitán lodi postupoval podle pokynů průvodce Suezským průplavem dříve, než narazil na mělčinu, a naznačil, že soud bude probíhat veřejně, protože je předmětem globálního zájmu.Úředník poznamenal, že pokud loď odmítne vyšetřovani a neposkytne potřebné informace, bude dočasně zabavena – spolu s nákladem – a bude zahájeno občanskoprávní řízení.To by trvalo dva roky. Sheisha však spekuluje, že řešení – jako je vyrovnání a odskodneni – bude dosaženo za 3-4 dny. zdroj

Obrovská racie s tisíci policisty v ITÁLII. Bylo zatčeno více než padesát Camorra a ‚Ndrangheta mafiosi. Byli zapojeni do špinavých ropných obchodu. Zkonfiskována JEDNA MILIARDA EUR v hmotném majetku! zdroj

Spojené státy. Správa národních archivů a záznamů uvádí, že se snaží zpřístupnit všechny tweety ze pozastaveného účtu bývalého prezidenta Trumpa zdroj

Velka racie na drogove bandy v Severním Porýní-Vestfálsku a ve Španělsku. V průběhu let vydělala miliony v obchodu s konopim. Bylo zabaveno osmdesát kilogramů trávy, ostrých zbraní, padělaných peněz a nejrůznějších dalších věcí. Čtyři zatykače.
📍📍 Zdá se, že kromě drogových racii bylo vydáno velké množství zatykacu proti obchodníkům s drogami. Prudký nárůst počtu je hlášen u hranic. Hledaní lidé z organizovaného drogového zločinu jsou tam téměř každý den zatčeni.
📍📍 Dalších pět tun 💥 Celní správa USA pouze tento týden zabavila ČTYŘI TUNY KOKAINU a loď pobřežní stráže „ALERT“ zabavila do 48 hodin JEDEN TUNU KOKAINU. Šíleně velké mnozstvi! Třináct pašeráků ve vazbě.
📍📍 Mafiánske imperium roztristeno. Úder kladivem proti obrovské mafiánské říši ‚Ndrangheta! Devadesát zatčení po celém světě. Provadeli gigantické OBCHODOVÁNÍ S KOKAINEM prostřednictvím dvou společností v GUYANĚ. PĚT MILIARD DOLARŮ ZISKU ZA MĚSÍC! zdroj

NOVÝ ÚNIK MEGA DAT. Ukradeno 500 milionů datovych záznamů z LinkedIn. Na Darknetu se obchoduje s půl miliardou dat zákazníků. To ovlivňuje více než dvě třetiny ze 740 milionů registrovaných uživatelů. zdroj

Na Sibiři sněží z nebe mikroplasty. Vědci problém teprve začínají zkoumat zdroj

Od vlastenca: Môžem vám povedať, že ide o najväčší počet dekódovaní, ktoré som urobil v krátkom časovom období, a všetky boli prepojené. Skutočne, aprílové dažde!
Vojenské spustenie.
Veľký mesiac.
Na všetkom záleží.
Aprílové dažde.
Q

Tieto prelínania sú dychberúce, ale najdôležitejšie tu je to, čo vidíme – operácia prebieha podľa scenára, plán funguje. Apríl nás prekvapí zdroj s obrázkami

Generál Flynn po prvýkrát oficiálne povedal niečo, čo všetci veľmi dobre poznáme, ale je dôležité, aby si to spiaci Američania (a nielen) dávali pozor. „Napadnutie“ Kapitolu 6. januára sa uskutočnilo pod falošnou vlajkou, to znamená, že toto všetko zinscenovali demokrati s cieľom obviniť Trumpa. Prečo Flynn robí takéto vyhlásenie až teraz? Sme blízko rozuzlenia? zdroj

Ron DeSantis oznamuje veľké súdne konanie proti Bidenovi zdroj

Twitter neumožní Národnému archívu ukladať Trumpove tweety na platforme.
Národná správa archívov a záznamov nesmie vytvárať uložené verzie tweetov bývalého prezidenta Donalda Trumpa, ktoré sú k dispozícii na jeho platforme. Od vlastenca:

Prečo nám teraz chcú zabrániť aj v starých Trumpových tweetoch? Je to bezprecedentné, tak prečo teraz? Je to preto, že všetko, o čom varoval, sa napĺňa? Každá predpoveď bola presná. Nechcú, aby ovce, ktoré ho kedysi šikanovali, videli, že mal pravdu hneď od začiatku? Heh. Nemôžete zastaviť svetlo. Deepstate. NCSWIS. PANIKA! zdroj

Bývalý minister zahraničných vecí Mike Pompeo sa podpísal pod Fox News Media ako platený prispievateľ, počas toho ako Fox naďalej spolupracuje s významnými osobnosťami Trumpovej administratívy a rodiny. zdroj

Prezident Trump, Dan Qomms! 🍿

-45 Vyhlásenie + dekódovanie.
Pokúšajú sa rozpútať vojnu
Vyhlásenie, správy a QDrop 8. apríla a všetky sú navzájom prepojené. Náhoda?

-Dan TS 22:15/2215 MT
Q2215: PANIC IN DC. PANIC V UK.
Mjanmarské veľvyslanectvo v Londýne zadržané armádou
Snemovňa bude hlasovať o prijatí
Q22: Kto ovláda NG?
Otázka 15: Soros je cieľom

-Dan TS 10: 17/2217 MT
U1.
Irán od januára vyrobil 20% uránu
Náhoda?

-Dan TS 22:36 / 2236 MT
Q22: Kto ovláda NG?
Q36: Mil Intel

-Dan: Diera v jednom, Trump WH.
TS 11: 00/2300 MT
Q1100: Vypustite močiar
Q2300: Červený október. DECLAS.
Samovražedné telefónne číslo.
Americká armáda zverejnila rovnaký # rovnaký deň.
Náhoda?

-Dan FB: Všetko, čo má v rebríčku Chart, je s QDrops, ktoré zahŕňajú Alice & Wonderland alebo Snow White, a spomenul HRC / SA. Náhoda?

-Nastavte javisko. Rusko ohybné raketové technológie.
Náhoda?

-17 Búrky? Kek.
Dan FB Trump späť v WH! dekód + obrázky tu a tu

Scavinov tweet golfovej strely, ktorá sa javí ako nemožná, predstavuje Trumpov návrat do Bieleho domu, o ktorom by si mnohí mysleli, že je nemožný zdroj

NESARA / GESARA by sa mali implementovať na celom svete v priebehu nasledujúcich troch mesiacov zdroj

Ruské separatistické sily podporované na Ukrajine otestujú centrálny oznamovací systém pre verejnosť vrátane elektronických sirén medzi 14:00 a 14:30 miestneho času. zdroj

Podľa internej štúdie Health Human Services a Harvard je  menej ako 1%  vedľajších účinkov vakcín hlásených vládnym systémom hlásenia úrazov vakcínami. To znamená, že skutočné úmrtia v Európe z experimentálnych injekcií na Covid sú asi o 99% vyššie, ako sa uvádza. zdroj

Prepáčte madam, musíte mať rúško. Nemôžem, ja mám ZR. Čo je ZR? Zdravý rozum 😂
Dnes chcem iba poďakovať Bohu za jeho dar života. Žiadne požiadavky, sťažnosti, iba som vďačný za to, že som nažive.

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 08.04.2021Celý vesmír prechádza vývojom vedomia. Ľudstvo je na prahu novej dimenzie, kde sa chápeme ako aspekt Boha. Je to zrod novej éry, ktorú svetové náboženstvá predpovedajú už tisícročia. Sme na konci všetkých yug, na konci tohto času, ako ho poznáme, a chystáme sa vstúpiť do osvietenejšieho veku. Helická špirála ducha preniká a informuje vonkajšie…
  Tags: a, sa, v, na, je, to, že, správy
 • 10000
  Správy 07.04.2021Kontajnerová loď EVERGREEN Ever Given stále stojí v Great Bitter Lakes. Čo sa tam deje, nie je známe, môžeme len hádať. Jachta Jeffa Bezosa, Flying Fox, pricestovala do Egypta včera ráno a kotví tiež v Sueze južne od Ever Given. Mimochodom, zaujímavý detail … Pamätáte si na príspevok o Minerve…
  Tags: a, je, na, sa, v, zdroj, že, správy
 • 10000
  Správy 06.04.2021Od prvého Q dropu v  októbri 2017 Q zmenil Hnutie pravdy, priniesol ho do médií hlavného prúdu a vytvoril celosvetové Veľké prebudenie. Majte vieru v ľudstvo.Majte vieru v seba.Majte vieru v Boha.Q povedal, verte plánu, nie plánu Q, alebo Trumpovmu plánu, ale PLÁNU - Božiemu plánu Keď sa dnes ráno zobudíte, zhlboka…
  Tags: a, že, v, na, je, to, sa, zdroj, správy

2 komentáre

 1. Soňa

  Nikdy som neverila že Hitler- taký psychopaticky narcista by spáchal samovraždu… ! Som rada že sa o ňom píše lebo ľudia to berú ako science minulosti ale žijeme dnes tým aj my…

  2
  Odpovedať
 2. Jana

  Toľko skvelých správ a nik v mojom okolí tomu neverí a s nikým nemám možnosť sa o tom rozprávať😱 už aby o tom hovorili v TV…. 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here