Správy 09.05.2021

09/05/2021

Správy sú falošné. Vojna je skutočná. Bojujeme o život, jednotní a silní. Už sa nemôžu schovávať v tme. Vojenské plánovanie je v najlepšom poriadku – vojenské právo vs. trestné právo. Koniec je blízko. Buďte trpezliví. Prichádza Búrka. Božie načasovanie je nielen dobré, ale aj dokonalé. Kam ideme jeden, ideme všetci. Dôverujte plánu “ Q… zdroj 

Biele klobúky našli oveľa viac zlata, ako sa predpokladalo pod vatikánskym mestom. Ľuďom na celom svete sa vracia oveľa viac peňazí, ako sa pôvodne predpokladalo.

Trump je pri moci a nakoniec potiahne spúšť. Keď bol Joe Biden druhý deň v senáte, senát bol takmer prázdny. DC je preč, DC je mŕtve. Zločinci z DC sú zatknutí. Pamätajte, že Donald Trump bol vždy prezidentom, od minulého roku nás nikdy neopustil. V určitom okamihu dal moc na riadenie krajiny armáde. JFK junior bol VP vlastne od minulej jesene, potom čo bol zatknutý Mike Pence, stal sa VP ešte za Trumpa. JFK junior chodil dovnútra a von z Bieleho domu, akoby sme hovorili, že sa to stane, zatiaľ čo mal na tvári masku.

Dokonca aj vo spravodajských reláciách Foxu nám Hannity a Waters hovorili, že Bidenova administratíva je štúdiová produkcia, virtuálna udalosť a falošné prezidentstvo.

Hodiny teraz tikajú, núdzové vysielanie sa blíži. Pamätám si, že v čase, keď sme vedeli, že Hillary Clintonová, Barack Obama a mnohí ďalší budú uväznení, mnohí (nie ja) očakávali dátumy v októbri a novembri toho roku. Kedykoľvek sa malo niečo stať, mali sme podvod s masovým strieľaním, alebo inú udalosť, ktorá mala odvrátiť pozornosť spravodajských médií od prípadného zatknutia. Keď sa mohla datovať séria dátumov, zatiaľ čo sa mohlo niečo stať, následkom čoho hlboký štát plánoval tieto udalosti, kde zatkli zločincov za podvody, nakoniec nezostal žiadny z aktérov, ktorí plánovali protiútoky. K týmto zatknutiam došlo potom na Vianoce a neboli tam žiadne protiútoky, pretože nezostali ani herci. Nie je tomu inak ani teraz.

Už sme mali nejaké falošné správy o streľbách, ktoré boli zinscenované a plánované udalosti na znak boja proti núdz. vysielaniu. Dátumy, kedy sa vysielanie presne deje, nebudú zverejnené vopred a tiež si myslím, že dátum je do istej miery flexibilný. Čo však viem, je to, že sa blížime a do konca júna to bude hotové.

Fikcia, ktorou sa svet stal, sa dostáva do bodu zlomu. Svet sa navždy zmení, stále hovorím, že je tu Nový svet / Nová Zem. Náš svet sa navždy zmení. Čo sa zmení? Napríklad to, ako robíme veci. Môžeme povedať, že náš predchádzajúci systém súdov, škôl, vlády atď. bol založený na dohode, ktorú uzavreli satanisti. Stali sme sa otrokmi systému a cieľom bola kontrola nad ľuďmi. Nový systém je opak toho. zdroj

Dnes vidím na Telegrame veľa zaujímavých správ. Znie to, akoby poskakoval Jeruzalem a Izrael je vojensky aktívny a vo vysokej pohotovosti a na stole je zatiaľ vôbec najväčšie vojenské „cvičenie“. To je z pamäti všetko, takže dúfam, že je to presné. Nie je čas skontrolovať každý nadpis.

Dostávame návrhy, že sme v 11.4 a  DEFCON 1

Growler E / A-18G, pripojený k „Zapperom“ eskadry elektronických útokov (VAQ) 130. #MightyIKE poskytuje vzdušné sily na ochranu amerických a koaličných síl z Afganistanu.

Máme 503. To znamená  Q príspevok # 503 .

Originál  [15]  min
DEFCON  [1]  KONF
Prepracované  [1]  min
Náhoda?

Mike Lindell povedal Steveovi Bannonovi, že on a jeho tím majú stroje Dominion (nie z Arizony) a čoskoro budú mať nejaké presvedčivé dôkazy, ktoré prezradia verejnosti. Povedal: „Máme všetko“ a „Je to pre nich koniec.“ zdroj

Prez. Trump je teraz generálnym riaditeľom všetkých bánk po celom svete a čoskoro ich začne všetky znova využívať po zatknutí a odstránení všetkých elementov cabaly v nich! Hunter Biden je mŕtvy a nahradený klonom. David Rodriquez uviedol: „Za posledný rok rezignovalo 1 300 generálnych riaditeľov.“ Vyzerá to, že Prez. Trump bude na Mt. Rushmore 4. júla 2021 a 40 z 52 štátov teraz zakázalo vakcinačný pas.
Sindney Powell povedala: „Žijeme v totalitnom komunistickom režime (to sa čoskoro úplne odstráni v zákonných voľbách GESARA v auguste).“
Michael Jaco povedal: „Úplné zverejnenie UFO americkými vojenskými vládami je naplánované na jún.“ zdroj

Práve teraz musí celé ľudstvo naraziť do svojho ega a viery a naučiť sa, čo znamená dávať, zdieľať dobro a milovať seba a ostatných. Je čas sa odovzdať svetlu.
Po tichu a po strávení tejto intenzívnej chvíle po celom svete je pre ľudstvo nevyhnutný čas, aby si uvedomilo, že moc spočíva v nás a nie vo vládach. Nová vláda = ľudia sveta a nová republika, ktorá bude patriť novej univerzálnej vláde.
Ľudstvo bude čoskoro informované o všetkom otroctve, ktoré vládlo na planéte a ako bolo ľudstvo pripravované bytosťami svetla na veľkú premenu na Zemi.
Skutočná sila spočíva v láske, to, čo skutočne existuje; zvyšok je ilúzia, je to sen a z tohto sna je táto mágia miestom, kde sa všetci musíme prebudiť v tejto veľkej chvíli, dobe tu a teraz.
144 000 x 12 + 1 úplne pokrstených a korunovaných ľudských batérií je už pripravených v službách lásky ako také, ktoré z nej urobia skutočnú korunováciu na celej planéte a urobia ďalší krok v rozsahu planetárneho a univerzálneho života. zdroj

Búrka FAREGOD a kapitulácia

 1. mája 1945 sa nemecký Wehrmacht vzdal v sídle generála Dwighta D. Eisenhowera v Remeši.
  Oficiálne sa tým skončil národný socializmus po 5 rokoch vojny. Odvtedy NaZis pôsobili skryto a maskovane, aby prevzali kontrolu nad celou Zemou.
  Vojna proti ľudstvu a najmä proti nemeckému ľudu pokračovala 76 rokov až dodnes, 8. mája 2021.
  Nikdy predtým sme s takou radosťou nečakali nadchádzajúcu búrku. Nie sme ustráchaní, ale úctiví, riadime sa Božím plánom a túžime po konci tejto životnej skúšky.
  🔸Veľké nájazdy proti mafii Ndrangheta boli hlásené v celej Európe vrátane Nemecka, Talianska, Španielska a Rumunska.
  🔸Dozvedáme sa fascinujúce dôkazy o prežití ruskej cárskej línie Romanovcov, ktorú sa Rothschildovci pokúsili vyhladiť v
  rúchu boľševikov v roku 1918. Podľa toho prežila Anastasia Nicolaevna Romanovová a útiekla do Grécka. Existujú určité dôkazy, že Melania Trump je vnučkou Anastasie. Tým sa uzatvára kruh medzi ruským, gréckym a nemeckým ľudom spolu s prezidentským párom Trump na vrchole Bielych klobúkov.
  🔸CodeMonkeyZ (Ron), bývalý správca stránky 8kun, na ktorej sa objavili „Q-Drops“, je teraz tiež na Telegrame. Pripomína veľkosť podvodov s prezidentskými voľbami v USA, pri ktorých sa okrem iného v štátoch Arizona, Georgia, Michigan, Nevada, Pensylvánia a Wisconsin započítavalo štvrť milióna až milión falošných hlasov pre Pedo-Bidena.
  🔸Sčítanie volieb v arizonskom / maricopskom kraji sa blíži ku koncu. Jednoznačne to vyzerá na presné pristátie v deň kapitulácie.
  🔸Sledujeme hojné správy o dopravných nehodách vozidiel v Nemecku, ktoré by mohli predstavovať zastavené pokusy o únik pedo-zločincami.
  🔸Počet mediálnych aj skutočných vojenských pozorovaní ľudí rýchlo rastie.
  🔸Zo všetkých kútov Nemecka sme dostali správy o odhaľovaní detskej kriminality a korupcie. Satanská budova sa čoskoro zrúti, aj keď sa sionistické médiá naďalej snažia udržiavať úplne klamný príbeh.
  🔸Témy týkajúce sa masiek, testov a „očkovania“ zaujímajú iba tých, ktorí sa ani po 15 mesiacoch nedokázali vyslobodiť z mediálno-politickej matice klamstiev.
  🔸Celý rok boli verejnosti sprístupnené VŠETKY príslušné témy. Vrátane vecí ako DUMBS, Adrenochróm, obchodovanie s ľuďmi, obchodovanie s deťmi, detská kriminalita, korupcia, satanizmus atď.
  Aspoň v podvedomí by si mal každý všimnúť kľúčové slová.
  🔸V noci sme na oblohe videli bezprecedentne zreteľne existenciu systému „STARLINK“. Vyhliadka na budúci dátový prenos („kvantový internet“) a zároveň potvrdenie, že „plán“ precízne smeruje k cieľu. zdroj

Obavy smerujúce k Podestovi. Vyzerá to, že pripravujú verejnosť na zatknutie Podestu. zdroj

Hrot kopije vs. iluminátsky symbol ruky
Sú opačné.
Diamant = Ilumináti.
Nadol smerujúci hrot kopije = Proti Iluminátom.

Viem, že si rozrušený a frustrovaný …
Ale hádaj čo?
Keby to tak nebolo, tento plán by bol zbytočný.
Ako zvrátite vymytie mozgov v polovici krajiny? Ako učíte ľudí chrániť svoje slobody?
Ako vyčerpáte močiar a odhalíte každého zradcu bez toho, aby sa vláda zastavila? Ako to dosiahnete pod rúškom normálu a počas prechodného obdobia budete chrániť svoju krajinu?
Ako sa uistíte, že sa to nikdy viac nestane?
Sloboda nie je dedená pokrvnou líniou.
Sloboda je zaslúžená
.
Ale najskôr … treba sa slobode naučiť.
Uspokojili sme sa. Stratili sme z dohľadu, kto sme ako národ. 
Stačilo mať jedného prezidenta, od toho, aby sme to navždy nestratili.
Mnoho ľudí sa naučilo množstvo lekcií.
Premeňte svoj hnev na spravodlivé rozhorčenie.
Bojujte za ľudstvo.
Bojujte za naše deti.
Bojujte za ďalšie generácie.
Môžeme nepriateľa zasiahnuť na digitálnom bojisku, napriek tomu sme vo vojne. Vojaci sa nikdy nevzdávajú. Držte. Líniu. zdroj

Deep State False Flag odvrátená? Chystali sa použiť raketu na zakrytie raketového útoku? Zvyšky najväčšej čínskej rakety pristáli v Indickom oceáne o 22:30 EST 8. 5. 21
Zhoda s časovou značkou Flynn 7:44 a referenčným zákonom Law Of War 11.3 potvrdzuje RR a zhodu pre diskusie o strelách z Q.
RR zhoda pre znovuobjavenie rakety
Pompeo potvrdzuje, že RR je strelivo, rovnako ako Ezra Cohen retweet s nesprávnym pravopisom. Delta 1 rok.
Pomôžeme vám viesť, keď zasiahnete cieľ , zhoda s 7:44 Flynn zdroj

BOOM 
Michigan požiadal o úplný forenzný audit. zdroj

Michiganský prokurátor Matthew DePerno predstavil nové údaje – vo voľbách v roku 2020 v okrese Antrim bolo nájdených 1061 hlasovacích lístkov „duchov“.

Riaditeľka CDC Rochelle Walenski pripustila, že ignorovala „vedu“ a prispôsobila odporúčania pre Covid tak, aby poskytli odborom učiteľov „to, čo potrebujú“. Takmer na rok zrušili učiteľské odbory v Spojených štátoch verejné školy.

Dcéra šéfa štábu Joe Bidena podpisuje list ministerstvu spravodlivosti, v ktorom požaduje zastavenie auditu volieb v Arizone.

Arizonská senátorka Kelly Townsend: „Každý vie, že by ste sa nepokúšali zastaviť audit s horlivosťou, ktorú vidíme, keby ste nemali čo skrývať.“ zdroj

Veľká AKCIA sa blíži
Rusko dodáva väčšinu ropy a zemného plynu do EÚ
Putin bol prvým prezidentom na svete, ktorý verejne oznámil satanskú pedofíliu a rituály západných vodcov z celého sveta.
Nemôže existovať odpustenie tým, ktorí zabudli na poučenie z druhej svetovej vojny a opäť rozvíjajú agresívne plány – Vladimir Putin
Kybernetické útoky, toto je len začiatok
Vodná infraštruktúra je na rade
Plynárenské vedenie v Európe bojuje proti útoku, o ktorom sa nehovorí /
Ak si myslíte, že je to zlé
Predstavte si 50 000 lodí na oceáne, ktoré prevážajú 90% globálneho obchodu a potravín / sú takmer všetky digitálne riadené
Americké vojenské veliteľské strediská s nemeckými veliteľstvami (NATO) a armádni spojenci NATO na spoločných cvičeniach (titulný príbeh) takmer po celej Európe.
SPRÁVA O KONFLIKTE tiež skrýva skutočné čísla (vojakov), aby nespôsobovala paniku /
Hovoril som vám všetkým armáda sa mobilizuje
MARŠÁLOVÉ ZÁKONY, puče
Prichádzajú zatknutia
Nemáte tušenie o GLOBÁLNEJ úlohe a práci na pleciach Bielych klobúkov, Vojakov , informátorov a Patriotov, ktorí bojujú túto globálnu vojnu za oslobodenie planéty z VEĽKEJ TMY, ktorá hypnotizovala spoločnosť a zabíjala ich celé generácie, tisíce rokov

REŠPEKTUJTE OPERÁCIE / je to BIBLICKÉ
10 000 D.U.M.B. po celom svete
USA má 1 800 … Nie je to jednoduchá práca, ako to napraviť .. Zabite to. Prevezmite kontrolu. Veľa premenných .. Ľudia. Deti
Zbrane. ZHN. Biologické zariadenia, továrne na klony. Inžinieri super vojakov. Hlavný vypínač. Pasce atď. Viera. 7,7 miliárd ľudí na Zemi , 2% = SUPER ELITA = 1 540 000 miliónov , 1% elita = 77 000 000 miliónov elít _10% 770 000 000 miliónov armáda.cia po celom svete trojpísmenové AGENTÚRY. Vo VŠETKÝCH krajinách .. Skorumpovaná polícia. Spravodajské stanice. Manažéri. Organizácie milícií. Podzemní vojaci Blackwater.. Skorumpovaní lekári. Vedci, právnici Úradníci. Farmaceutické spoločnosti. Veľké technologické odvetvia vo viac ako 190 krajinách sveta !!! Viac ako 800 000 000 síl a rozdelených vojakov v mnohých krajinách vo vnútri temného webu globálnej kontroly nad ELITAMI .. Je to veľká práca .. Vojaci. Ľudia, informátori umierajú, aby sa pokúsili zachrániť vás a napraviť sveta z 1400 rokov nadvlády chazarskou krvnou líniou> ROTHSCHILD, ROCKEFELLER, Svetové banky, VATIKÁN, kontrola nad 70 NÁRODMI,. atď. atď, atď. Obama .. Gates.. Bushes. CCP. atď, atď, atď. Biely klobúky.. Armáda. Snažia sa udržať počet úmrtí čo najnižšie
10 000 D.U.M.B. po celom svete
USA má 1 800 … Nie je to jednoduchá práca, ako to napraviť .. Zabite to. Prevezmite kontrolu. Veľa premenných .. Ľudia. Deti
Zbrane. ZHN. Biologické zariadenia, klonové továrne. Inžinieri super vojakov. Hlavný vypínač. Pasce..ďalšie.
Viera

Média informují o pravděpodobné závadnosti 70 milionů dávek vakcíny Johnson & Johnson

Na obrázku môže byť 3 ľudia, stojaci ľudia a text, v ktorom sa píše „≡ Menu Celebrity Zprávy Politika Volby Krimi Sport Fotbal Pro ženy BLESK.CZ Byvaly církevní soudce Jan Rozek promluvil o zneužívání v církvi: „Opiji ministranty a vyspí se s nimi," popisuje Církevnísoudce an Rozek (vpravo) (Autor: ČTK) soudce Autor:je 9. kvẽtna 2021 05:02 Sdilej: f“
zdroj

Z občanských průkazů může zmizet kolonka pohlaví. Změnu prosazují Piráti zdroj

Supermesiac bude 26. mája 2021 Kvetný a Krvavý mesiac. Nielenže to bude najväčší a najjasnejší supermesiac roka, ale tiež podstúpi úplné zatmenie Mesiaca. To znamená, že mesiac bude skutočne červený.

Podľa Almanachu starého farmára je každému splnu pridelené meno odvodené od pôvodných Američanov, alebo z koloniálnej tradície. Májový spln sa zvyčajne nazýva Kvetinový mesiac, pretože tento mesiac kvitne veľa kvetov. Hnutie Patriotov, ktoré ohlasuje návrat (do povedomia verejnosti) Trumpovho prezidentského úradu teraz prekvitá, pretože znovuzrodenie tejto jari je znovuzrodením našej republiky. Pravdepodobne úlohu bude hrať aj audit AZ a dominový efekt pri ostatných auditoch, ako aj kľúčové udalosti v zákulisí kvantového finančného systému a ďalších pohybov na hernej doske z tmy na svetlo.

Tento mesiac sa tiež nazýva Mesiac na výsadbu kukurice. A ako predpovedal Juan O Savin, táto volebná dráma = MAGA do tretej moci nad kukuricou (hlboký štát). Teraz je čas zakopať Deep State do hlbokej špiny.

Niektoré typy kazateľov vidia Krvavý mesiac apokalypticky, treba si však uvedomiť, že skutočným významom apokalypsy je „odhaľovanie“ vecí, ktoré bez odhalenia nebolo možné poznať. zdroj

Vnútorná príprava – tipy na prípravu na zdvihnutie opony. Ak by sa to malo stať tentokrát, existuje niekoľko odporúčaní:
🔸 Pokiaľ budú sionistické kartelové médiá stále aktívne, dá sa očakávať, že budeme konfrontovaní s najabsurdnejšími správami. To môže zahŕňať čokoľvek od vyobrazení prvej svetovej vojny až po inváziu mimozemšťanov. Jednoduché pravidlo: médiá klamú, všetkým aj jedno druhému.
🔸 Bolo nám povedané, že bude vyhodených do vzduchu 34 satanistických štruktúr vrátane priehrad. Na vrchole čakacej listiny je priehrada 3 Gorges. Nečudujem sa.
🔸 Očakávané zatemnenie bude zahŕňať vypnutie všetkých médií, pravdepodobne aj veľkých častí internetu a celulárnych sietí. Často komunikované okno je 10 dní.
🔸 Podľa oznámení sa v určitom okamihu použije systém núdzového vysielania, t. J. Systém núdzového vysielania. Podľa toho by počas 10 dní existovali tri 8-hodinové bloky povedomia.
🔸 Môžeme predpokladať, že armáda prevezme kontrolu nad celým svetom. V našom prípade S.H.A.E.F. ak je to potrebné, s KSK a „Bundeswehrom“. Nebuďte prekvapení, keď sa objaví generál Laubenthal a / alebo brigádny generál Kreitmayr.
🔸 Logicky, ak by armáda mala velenie prevziať verejne, „BRD“ by bola históriou vo VŠETKÝCH možných individuálnych otázkach. Zahŕňa to VŠETKY „zákony“ a VŠETKÝCH prispievateľov.
🔸 Samozrejme, armáda je na strane čestných ľudí, bez ohľadu na to, aký národ sú. Očakávať môžeme najmä americký a ruský vojenský personál.
🔸 Existuje veľa postáv, ktoré nebudú príliš šťastné a môžu sa pokúsiť brániť. V prvom rade sú to ozbrojení žoldnieri z Constellis. Vyvarujte sa VŠETKÝCH miest, kde by mohlo dôjsť k boju.
🔸 „Vojaci“ DS podľa Sorosových lokajov v kroji Antifa stále existujú. Deklarovaným cieľom sú občianske vojny podobné nepokojom. Dodržiavajte prosím aj tu svoj odstup.
🔸 Od začiatku verejného odhaľovania uvidíme obrovské emócie. Od zúfalstva cez nevieru až po paniku. Najvyššia priorita: zostať pokojný a sebavedomý.
🔸 Od okamihu, keď nastane veľké porozumenie, mnohí zažijú pocity nenávisti, pomsty atď. Nezúčastňujte sa, skúste ich upokojiť. Nie sme poučení, aby sme súdili, nieto popravovali.
🔸 Vyvarujte sa zlomyseľnosti a „vševedkovania“. „‚ Hovorím to po celú dobu! ‘V tejto fáze to naozaj nikto nepotrebuje.
🔸 V prvom rade venujte pozornosť svojmu vlastnému vnútornému duševnému zdraviu. Pomôcť ostatným môžete iba vtedy, ak ste sami sami stabilní a zdraví.
🔸 Držte hubu v kruhu svojich blízkych. Dajte si navzájom silu a útechu. Všetci, ktorí nie sú tak ďaleko na ceste, potrebujú vašu pomoc.
🔸 Postupujte podľa jasného zoznamu priorít vo všetkom, čo robíte, vrátane pastorácie. Najskôr svoje vlastné deti, potom partnera, rodičov a súrodencov. Potom priatelia, susedia atď.
🔸 Pamätajte, že existuje teoretická možnosť hromadného úmrtia „očkovaných“ ľudí. Existuje tiež téza, že tento z. B. by sa mohli spustiť elektromagnetickými poľami. Ak sa teda prvé ukazovatele stanú viditeľnými, potom sa správajte podľa tejto predtuchy.
🔸 Pochopte, čo je uvedené vyššie, len ako potenciálnu možnosť – NEviem, čo sa stane, keď sa to stane (!) zdroj

Na obrázku môže byť pes a text, v ktorom sa píše „POLITIK SPORT POLITIK LEUTE NEWS SPORT BQQM AUTO EHEMALIGER „FIRST DOG" WURDE 13 JAHRE ALT Barack Obama trauert um seinen Hund Bo“

1️⃣3️⃣ 👉👉 Deep State 😉
Zprava: Every dog has his day!!!! 👉👉 Každý pes má svůj den……to znamena, ze nekdo z křápu je mrtvy nebo zemrel. Prozatim jsem nikdy nic konkretniho nenasla, jak to desifrovat jen ze se Kabala takto dorozumiva. Tato zprava byla uz u jesterky, James B. Comey a dalsich
👉👉👉 BÝVALÉMU „FIRST DOG“ BYLO 13 LET. Barack Obama truchlí nad ztrátou svého psa Bo. Bývalý prezident USA: „Bude nám velmi chybět“. zdroj

tak jsem si rikala, jestli tam nebylo zemetreseni a ejhle 🤷‍♀️ bylo!!! 😉 Nový Zéland: Zajímavé paralelní lety v oblasti New Plymouth. zdroj

Na obrázku môže byť mapa a obloha
Na obrázku môže byť mapa a text, v ktorom sa píše „VOLCANO DISCOVERY Start Erdbeben Aktuelle Erdbeben Vulkane Blog Aktuelle Erdbeben Top 0| Starke Beben Report quake! Archiv Nach Ländern/Regionen News Kontakt ÎA Q AX ".Français English Schwaches Erdbeben Stärke 2.3 Stratford District, 42 km südöstlich von New Plymouth, Taranaki, Neuseeland, am Samstag, 8. Mai 2021 um 19:03 GMT vor 1 Stunde 7 Minuten Erdbebendaten Interactive map Erfahrungsberichte Führere Beben im gleichen Gebiet Erdbeben in Neuseeland| Taranaki Manawatu-Wanganui Waikato Wellington M 2.3 earthquake New Zealand Saturday, May 2021 19:03 (UTC) Data: GEONET (NZ) Depth: D.:0km 0km“

Ve věku 67 let umírá zakladatel společnosti Yale university. Z americké Yaleovy univerzity udělal nejbohatší univerzitu na světě tím, že její majetek investoval do hedgeových fondů. Nyní finanční manažer David Swensen podlehl rakovině. zdroj

HARIBO v SRN – jeden pozorny clovek vyfotil jiz v cervenci 2020 nakladak EVERGREEN ve firme Haribo…vime co to znamena! zdroj

Zbytky čínské rakety pronikly do zemské atmosféry a zřítily se nad Indickým oceánem. zdroj

O vyhostení elity na Mars

O vyhostení elity na Mars a o situácii na Marse hovorí Thor Han, veliteľ plejádskej flotily Galaktickej federácie svetov
Telepatické spojene: Elena Danaan (5. máj 2021)
„Galaktická federácia svetov posledný mesiac veľmi usilovne pracovala na tom, aby dostala preč z tejto planéty všetkých vodcov, ktorý spolupracujú s temnou stranou.
Keďže bol Mesiac vrátený späť Terre a terranským ľuďom, tak sú vodcovia zhromaždení buď na lodiach Marse alebo tiež na mesiaci Saturnu. To bol dôvod, prečo sme iba prednedávnom zahájili operácie na Marse. A dnes večer by som vám chcel vysvetliť, prečo sme so spustením týchto operácií čakali, čakali sme na vyčistenie Terry. Na Terre pracujú už iba ľudia z podzemia. Velitelia a vodcovia za sebou zanechali na Terre svojich chránencov, klony a bábky, ktorých na diaľku ovládajú, ale tie skutočné živé bytosti sú na Marse, kde sú momentálne veľmi dobre chánené a zakopané pod povrchom Marsu. Na Marse je veľa staníc a zariadení. Jedenásť z nich patrí medziplanetárnej korporácii, ale nie iba tej. Temná aliancia vlastní päť hlavných zariadení, ktoré Mars chránia. V dvoch z nich sídli logistika a ústredie a ďalšie tri slúžia pre pracovnú silu. Tieto dve sily si navzájom konkurujú.
Na Marse zasahujeme rovnakým spôsobom ako na Terre, intervenujeme v zákulisí, aby sme pomohli miestnemu obyvateľstvu, aby sa prebudilo a mohlo vzostúpiť. Obyvateľov Marsu sme vyškolili, všetke starodávne reptiliánske mierumilovné druhy, ešte starodávnejšie druhy insektoidov a mnoho ďalších stvorení obdarených inteligenciou. Oni sú tými, ktorí zachraňujú svoju planétu, mi im pomáhame a neutralizujeme všetky technológie vo vesmíre, všetky temné zbrane, ktoré patria flotile temných. Uspejeme, ale veci ešte nie sú stabilizované, čo môže trvať mesiace.
Vodcovia Ciakahrriánov nechcú z Marsu odísť. Vo vašom hviezdnom systéme preto vysielame vysoké frekvencie, hlavne okolo Marsu a Terry, aby zdvihli úroveň frekvencie u tých, ktorí ju majú nižšiu a aby neboli schopní odporu. Odstraňujeme tak ich nenávisť a agresivitu, ale agresivitu Ciakahrriánov nemôžeme odstrániť úplne, môžeme ju iba narušiť, aby mohli pocítiť túžbu. Táto vojna je aj o frekvenciách, to preto vás neustále žiadam o zvyšovanie vašich frekvencií, lebo tak sa dostanete z dosahu ich vplyvu a nebudú môcť ovládať vašu myseľ. Na kontrolu vašej mysle používajú vaše základné zvieracie inštinkty, chcú, aby ste sa báli, aby ste medzi sebou bojovali, aby ste ste jeden druhého nenávideli a rozdeľovali sa do čo najväčšieho možného počtu skupín. Manipulujú vami, rozptyľujú vás, mätú vás v otázke pohlavia, v otázke presvedčení, aj v otázke informácií. Je to veľmi jednoduché, ničím z toho, čo rozprávajú vaše mainstreamové médiá sa netreba riadiť. Viac toho povedať nemôžem, inak by som tým ohrozil Elenu, ale všetkých vás žiadam, aby ste sa nebáli a našli si čas o tom popremýšľať.
Máme povolené útočiť na Marse, kde sa nachádzajú všetci vodcovia korporácií, ktoré ovládajú satelity na obežnej dráhe Terry, ktoré majú aktivovať lieky a zariadenia, ktoré chcú vložiť do vašich tiel a kde sa nachádzajú všetci vodcovia korporácií, ktoré tieto lieky a tieto mikroskopiské zariadenia vyrábajú. Títo všetci sa teraz nachádzajú na Marse. Keď sa pozriete na mená tých, ktorí tieto zariadenia a tieto jedy produkujú, tak nikto z nich už viac na Terre nie je. Sú chytení do pasce a toto je ich koniec. Panikária a ich posledný boj a ich posledná šanca je vás vydesiť a naposledy sa pokúsiť podrobiť si vašu myseľ. Neverte ničomu, kde sa hovorí, že Nebu a Ciakahrriáni sú vašimi priateľmi, lebo pokiaľ sa obrátia na stranu mieru, tak odchádzajú. Viac už k tomu nemám čo povedať, len toľko, aby ste používali svoj zdravý rozum a nerobili nič, čo je vyprovokované strachom a zmätením.
Galaktická federácia svetov je tu preto, aby vám pomohla, aby vás podporila, vaše ruky vyzbrojila nádejov, technológiou a silou. Všetci by ste mali pochopiť, že sa všetci spolu potrebujete zjednotiť, spojiť sa duša s dušou zdvíhaním svojich vibrácií a pozdvihnutím svojho vedomia. Všetci spolu preto, lebo keď zvýšite svoje vedomie, splyniete v jedno, všetci sa zjednotíte do spoločného vedomého kolektívu vyššieho Ja celého ľudstva a budete slobodní.
Nikdy nebude dosť, aby som znovu zopakoval, že máte zvyšovať svoju frekvenciu, tým, že nájdete svoj vnútorný kľud a znovu sa spojíte s tým, čím skutočne ste. zdroj

Zpráva oficiálního informátora o operaci washington dumbs v bývalém washingtonu d.C. A marylandu.

Poslední mojí misí je zveřejnit to, co se stalo 31. ledna 2021 v podzemí, v podzemní vojenské operaci ve Washingtonu D.C. a Marylandu. Rád bych k tomu uvedl předmluvu s updatem spolu s faktem, že jak donedávna TLS udržovali svou práci v tichém módu díky přirozené povaze jejich mise a operací. S tím, že bylo řečeno, že následující informace mi byly dovoleny sdílet čas s cílem uzavřít, pokud jde o mise a operace, o nichž se hovořilo 31. ledna. Rád sdílím, že jak operace TLS ve Washingtonu DC, tak i v Marylandu byly úspěšně provedeny a dokončeny a oficiálně skončily koncem března, jak jsem stručně zmínil v aktualizaci z 31. ledna 2021. Ačkoliv se operace nesoustředila primárně na děti, protože v tunelech pod Washingtonem DC a Marylandem jich není příliš mnoho, díky těmto misím se jim podařilo mnoho z nich osvobodit. nicméně Nesdělil jsem přesné podrobnosti ohledně přesných čísel. Také nejsem na Liberty, abych diskutoval o tom, kam jsou tyto děti přiváženy, ale mohu vás ujistit, že jsou na bezpečném místě. Těžištěm obou těchto operací bylo připravit jisté jednotlivce a organizace se zlými úmysly o jejich moc tím, že vzaly a v některých případech zničily zdroje, které mu dávají jejich moc v první řadě, jako jsou peníze, zlato, diamanty, stříbro, ale hlavně byly také zabaveny v průběhu operací zlaté, vysoce kvalitní nekonvenční energetické zbraně, speciálně zbraně, které pracují prostřednictvím velmi pokročilé laserové technologie využívající technologii elektromagnetické laserové pulzace jinak známou jako EMLP. Nakonec byla zabaveny a zničeny chemikálie stejně jako neblaze proslulý adrenochrom, který se vyrábí na těchto temných a hrozných místech pro velmi zlovolné účely. Pro každého, kdo se možná diví, že podzemní vlakový systém, o kterém jsem mluvil v minulosti, spolu s nákladními vozy byly použity pro transportní purpury během těchto operací a misí. A pro každého, kdo se možná diví, jak TLS dokáže převzít podzemní vlakový systém, který je provozován těmito zlovolnými organizacemi, aniž bych zacházel do přílišných podrobností. Často používají metodu zvanou TRANS(c)EDUCING. Ještě jednou, aby úspěšně splnili své mise. Tato metoda je názvem jedné z kapitol v „RAYS OF LIGHT“, jak je nastíněno v obsahu, který sdílím s vámi všemi 31. ledna 2021 téhož dne, kdy byla vydána poslední aktualizace mise TLS. Celkově a už zmínil obě tyto operace ve Washingtonu DC a Maryland skončily na konci března a znovu, byly provedeny a úspěšně dokončeny. Prozatím nemám žádné informace, o které bych se s vámi všemi podělil, a nevím, kdy mi bude poskytnuta další aktualizace, protože informace nedostávám soustavně. Ujišťuji vás, že to je vše. Budu-li mít více informací v jakékoliv kapacitě, tak se o ně zase možná podělím s vámi všemi. Děkuji. zdroj

Písali nám ľudia, ktorí hovoria, že Matovič bol na školeni v USA v roku 2017. Vtedy pol roka nechodil do parlamentu. Do parlamentu sa vrátil v decembri 2017. Kuciaka zabili vo februári 2018, o pár mesiacov neskôr, ako sa mal vrátiť z USA. Bol to práve on, kto sa vyjadril, že vraždou Kuciaka dosiahli miľník. Konkrétne: „Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice. V roku 2020 Matovič vytvára vládu, nebyť udalosti a vraždy Kuciaka, Matovič nezostaví vládu a nerobí so Slovákmi experimenty, z ktorých jeden bol – plošné testovanie. zdroj

Skoro denne davam zpravy o zabaveni tun drog, cisteni klanu, prostituce 👉 vsechno financni zdroje Kabaly, kde by teda vzala penize na Chemtrails po celem svete???? Ano obloha byla v urcitych zemich (casove ruzne) mlecne zatazena 👉 dle mne to bylo schvalne WH zarizeno 👉 nad touto mlecnou dekou preletavaly vojenske letadla, nemohlo se riskovat zdeseni nic netusiciho, spiciho obyvatelstva!!!!! Dle MEHO znovu jen MEHO nazoru je Chemtrails uz davno minulosti a jestli se ted rozprasuji vitaminy, germanium…….nevim, zadne rozbory jsem nedelala.

Na obrázku môže byť text
Když už jsme v režimu MILITARY… a mluvíme o LETADLECH… tady máte JINÝ SIGNÁL. Loni jsem vám na FACEBOOKU řekl, že od konce 2Q19 je na příkaz TRUMPA svět postřikován z nebe ANTIDOTEM (CHLORIN DIOXIDEM) a VITAMÍNY… ale málokdo mi věřil. Připomínám vám, že se díváme na FILM… a že musíte DŮVĚŘOVAT a dívat se na velmi MODROU oblohu, která je nyní na celé planetě. Jak je vidět z jejich vlivu na atmosféru, „DOBRÉ DRAHY“ v přímce… mohou také vypadat jako CHEMTRAILY, aniž by byly CHEMTRAILY. zdroj

Romanovci boli strážcami Gréckeho zlata, pretože boli Gréci a len Gréci mohli strážiť grécke zlato. Popravili ich na príkaz Rothschildovcov, pretože chceli zlato ukradnúť. Ale niekto im ušiel, alebo pravdepodobne niekomu zo strážcov… Anastasia prežila popravu a ušla po mori a dostala sa do Grécka k príbuzným, ktorí tu neboli veľmi známi. Títo príbuzní ju okamžite akceptovali do rodiny, kde sa ako 25 ročná vydala za jej bratranca, väčšine neznámeho, Andreasa Kalligasa a mala dve deti Iro-Maria a Ioannis. Iro-Maria sa vydala za Ioannisa Malefakisa potomka rodiny z Benátok, Malfatsovci, ktorí tiež žili v Libro doro.
Mali dieťa Andrea Malefakis. Ioannis Kalligas sa opäť oženil, ale nie s potomkom kráľovskej rodiny. Andreas Malefakis ma mal so sesternicou Alexiou, dcérou Konštantína. Anastasia Romanovová zomrela vo veku 90 rokov prenasledovaná celý svoj celodenný dospelý život a bola pochovaná na cintoríne v Kefalónii v rodinnej hrobke. Farár poznal jej pravú identitu a preto bol pre ňu zariadený špeciálny pohreb. Bolo leto a cikády sprevádzali pohrebnú procesiu. Jej kosti odpočívajú pod borovicou na jej obľúbenom mieste v Lassi v Kefallonii…. teraz je voľná. Je to žena vľavo na fotke vo veku 80 rokov. V strede je môj otec a jej vnuk a vľavo je jej syn a strýko môjho otca. To je všetko o histórii. Niečo, čo sme doteraz nevedeli:
Manželka prezidenta Trumpa, Melania, je slovanská dcéra vnučky stratenej princeznej Ruska Anastasie Nikolaevny Romanov, ktorá prežila povstanie boľševikov v roku 1918. Preto je Melania Trump princezná Romanov a dedička ich majetku! Preto aliancia Ruska s Bielymi klobúkmi.
Boľševici zabili Romanovcov v roku 1918 na príkaz Rotschilda. Jediný, kto prežil, bola princezná Anastasia Ruska a Slovinska, bez toho, aby si to všimla popravná jednotka. Zmenila si priezvisko a 1990 zomrela. Až do jej smrti sa Rothschildovci obávali všetko povedať verejne. Melania je jej vnučka.
Melania je veľmi dôležitá a dokázala zničiť a rozobrať Britský palác, keďže ich králi pochádzajú z rodu Rotschildovcov. Toto je dôvod prečo Trump nedávno odišiel do Anglicka a bol jediným mužom na zemi, ktorý kráčal pred kráľovnou Alžbetou a nechal ju v za sebou a je verejne známe, že sa jej nikdy neklaňal tak ako všetci vodcovia štátov zemí, ktorí navštívili kráľovstvo vo Veľkej Británii. Jedným z dôvodov bolo a je, že pravá princezná Romanov bola Melania. Melania je tu na zemi princezná, kým tam hore je kráľovná.
Po tomto odhalení sa fakty a situácie menia spôsob, akým sa doteraz hrali. Zem patrí len ľudstvu a obývajú ju len ľudia, ktorí majú hodnoty a sú zaliati pocitom lásky a dobra svojich blížnych ľudských tvorov. Svetlo vyhralo!!! zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 08.05.2021Na globálnej úrovni boli globalisti teraz prinútení do neudržateľnej situácie, pretože ich príjmy z obchodovania s ľuďmi, drogami, zbraňami a krytím zločinov boli teraz prerušené a sú teraz nepretržite sledované QFS, po akomkoľvek podozrivom prevode nasleduje zmrazenie bankových účtov, teda aj Rockefellerovcom, Rothschildovcom, Google, Twitter, Facebook, MSM a vlád. Zločiny…
  Tags: a, je, na, v, sa, to, správy, trump, q
 • 10000
  Správy 07.05.2021Stále musíme ignorantom dávať červené pilulky o ľuďoch ako komodite. Sami pravdepodobne nevieme úplne to najhoršie a nemusí sa to nikdy zverejniť všetko, ale vieme, že priemerný človek bude mať ťažkosti s prijatím niektorých častí. Možno je niekedy ťažké sledovať a zúčastniť sa na tejto vojne, ale bolo by horšie, keby…
  Tags: a, v, na, že, je, sa, to, správy
 • 10000
  Správy 06.05.2021Hlavné uzly na obchodovanie s deťmi/ľuďmi v systémoch podzemných tunelov pod China Lake, Kansas City a letiskom v Denveri sú teraz pod úplnou kontrolou Aliancie, rovnako ako všetky DUMBS v Amerike. Pod letiskom v Denveri sa nachádzalo osem veľkých miest, ktoré sa v niektorých častiach rozšírili na priemer 20 míľ a…
  Tags: a, v, na, je, sa, že, správy

1 Komentár

 1. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here