Správy 09.08.2021

09/08/2021

Dobré veci prichádzajú k tým, ktorí veria. Lepšie veci prichádzajú k tým, ktorí sú trpezliví. Najlepšie veci prichádzajú k tým, ktorí sa nevzdávajú. Všetko závisí od stavu vašej mysle. Zostaňte na ceste. Spolu sme silnejší, pretože kam ideme jeden, ideme všetci

Pravda vychádza na povrch; Veľké prebudenie sa začalo! Budete svedkami „Začiatku“ vojenskej fázy celosvetovej operácie Zásah! Na obzore je obrovská búrka! My ľudia musíme prejsť Temnotou, kým uvidíme Svetlo! Muselo to tak byť, aby sme zabezpečili budúcu prosperitu, voľby a zachránili naše deti pred skutočnou pandémiou: obchodovaním s deťmi! Patrioti môžu dokázať všetko! Ale čím dlhšie budeme čakať, tým viac bude Hlboký štát Odhalený! Každý scenár bol naplánovaný! Celý svet sa pozerá!

Vitajte na ďalšej úrovni pravdy! Sme uprostred Veľkého prebudenia „My, ľudia“! Ste svedkami najvýnimočnejšej vojenskej spravodajskej operácie všetkých čias! Pravda sa šíri široko-ďaleko! Démonický hlboký štát, politici, propagandistické médiá, veľké technológie, veľké banky a veľké lekárne sú odhalené! Čoskoro armáda uskutoční nové voľby! Pripútajte sa a verte! Bude to biblické! Sledujete film podľa scenára! A nič nemôže zastaviť to, čo prichádza. Nič! Naše masové prebudenie je najväčšou nočnou morou cabaly a hlbokého štátu! zdroj

Integrita volieb 2020: Sympózium Mikea Lindella budúci týždeň – aktualizácia – 8/6/21

-Lindell tvrdí, že medzi účastníkmi je teraz 45 štátov

-V súčasnosti chýba HI, CT, RI, DE a NJ

-Viac ako 300 politikov alebo ich delegátov

-70 kvalifikovaných odborníkov, chystá sa 90

-Medzi 60 a 70 národnými médiami

-Tvrdí, že medzi pozvanými 3písmenovými agentúrami sú CIA, DHS, NSA

-Zúčastní sa aj vysoký úradník z inej krajiny, ktorý sa zaoberá podobnými volebnými otázkami zdroj

Majster vojnového umenia

„Nakoniec budete šokovaní, keď sa dozviete, čoho ste v podstate boli svedkami.“ zdroj

Sme svedkami bitky vekov.

ONI chcú, aby ste si to mysleli:

Prebudení vs. Neprebudení.
Očkovaní vs. Neočkovaní
Konšpiračné teórie vs. nasledovníci „vedy“
Čierni vs. bieli
Podporovatelia Trumpa vs. podporovatelia Bidena

To všetko je nezmysel.

Chcú, aby ste si to mysleli, pretože v skutočnosti je to vlastne MY vs. ONI. Sú v prevahe milión ku jednej a rýchlo strácajú kontrolu nad naratívom.

NEDOVOĽTE im, aby vás ďalej rozdeľovali.

Všetci sme v zákopoch spolu.

Túto vojnu vyhráme len vtedy, ak sa postavíme ako jeden celok proti nášmu skutočnému spoločnému nepriateľovi. zdroj

Irán pri príležitosti výročia bombardovania Hirošimy odsúdil „neľudské“ USA a vyzval na denuklearizáciu sveta

Iránska vláda vo vyhlásení pri príležitosti 76. výročia amerického jadrového bombardovania Hirošimy odsúdila Spojené štáty a vyzvala na vytvorenie sveta bez jadrových zbraní. zdroj

Všetky jadrové elektrárne musia byť podľa GESARA odstránené. zdroj

Situácia sa nezhoršuje.
Odhaľujú sa. ODHALENIE
V roku 1″666″ spadlo Newtonovi na hlavu jablko.
„M“ slobodomurárov👁
Okultné štúdie a „objavená“ gravitácia.
Ďalšie komentáre si vyhradím, stačí povedať, že bol kľúčový pri vytváraní „vedeckých“ základov, ktoré nás dovedú k Veľkému klamu👁
John McAfee sa chystá vstať z mŕtvych a stane sa jedným z dvoch najväčších svedkov, ktorí kedy boli súčasťou histórie.
Pri súde biblických rozmerov.

Oxid grafénu a 5G

Kovové chemtrails sú popri očkovaní najlepším dodávkovým systémom pre nanotechnológie, ktoré technokratická elita potrebuje na to, aby ľudský druh uviedla do prevádzky a plne ho ovládla. Podávaním 5G-sympatickej nanotechnológie do životného prostredia vo forme dýchateľného aerosólu, a ak to bude možné, priamo do krvného obehu všetkých ľudských bytostí, sa celý svet premení na Internet vecí… nanotechnológiu vo vzduchu, ktorý dýchame, nanotechnológiu vo vode, ktorú pijeme, nanotechnológiu v Zemi, ktorú obrábame, nanotechnológiu vstrekovanú do nášho krvného obehu.

Svet a všetci ľudia v ňom sa stávajú riadiacou sieťou, ktorá sa riadi vzťahom medzi 5G a elektromagneticky vodivou nanotechnológiou v ľudskom tele.

Čo je však táto nanotechnológia, ktorú 5G tak ľahko ovláda? Oxid grafénový

Grafén je dvojrozmerná vrstva atómov uhlíka, ktorá je mimoriadne pevná, ľahká, pružná, ako aj tepelne a elektricky vodivá. Grafén je vlastne najsilnejšia, najľahšia a najvodivejšia látka, aká bola kedy objavená. Je supravodičom elektromagnetickej energie… takej, ktorú vyžaruje 5G.

Grafén objavený vo vakcínach

Koncom júna španielska skupina pre tvorivé a kritické myslenie La Quinta Columna zverejnila na svojom videokanáli Odyssey video. Vo videu v španielskom jazyku biostatistik Dr. Ricardo Delgado a Dr. José Luis Sevillan diskutovali o niektorých z mnohých fotografií mikroskopických analýz, ktoré tím výskumníkov, s ktorými spolupracujú, získal po tom, čo podrobil obsah zapečatenej fľaštičky „vakcíny“ BNT162B2 spoločnosti Pfizer sérii testov na určenie jej obsahu. Testy boli vykonané pomocou elektrónového mikroskopu JEM2100Plus.

El Gato al Agua, španielska celoštátna politická a publicistická relácia, nedávno poskytla rozhovor s Delgadom, v ktorom jasne uvádza, že neuveriteľných 98-99 % obsahu očkovacej fľaštičky zodpovedá oxidu grafénovému. Podľa Delgadových slov získala La Quinta Columna ďalších sto fľaštičiek z rôznych laboratórií a bude ich ďalej analyzovať spolu s univerzitou v Almerii.

Je to toxické? Áno.

Vedci dokázali, že ľudský imunitný systém sa s GO vysporadúva podobne ako s patogénmi. Delgado uvádza, že GO v experimentálnej injekcii skutočne spôsobuje tromby a úmrtia. Fenomén zrážania krvi ako jeden z vedľajších účinkov injekcií C19 je už dobre zdokumentovaný a vlastnosť atomárne tenkých plátov oxidu grafénového vyvolávať zrážanie krvi je tiež dobre známa.

Všetky hlavné injekcie C19 sa vyrábajú pomocou rovnakej nanotechnológie oxidu grafénu. Tieto konkrétne nanočastice zostávajú nemagnetické, keď sa nachádzajú v prostredí s teplotou pod bodom mrazu, ale magnetickými sa stanú, keď dosiahnu rovnakú teplotu ako ľudské telo. To môže vysvetľovať dnes už nepopierateľný jav, že nespočetné množstvo ľudí po očkovaní vykazuje magnetické vlastnosti.

Dr. Jane Rubyová, odborníčka na vývoj farmaceutických liekov, uviedla, že je to spôsobené látkou pridávanou do vakcín, ktorá sa nazýva superparamagnetické nanočastice oxidu železitého. Pridávajú sa preto, lebo ide o agresívny doručovací systém, ktorý ju dostane do KAŽDEJ bunky tela. Tento proces sa nazýva „Magnetofekcia“ a je dostupný vo vedeckej literatúre, napríklad na Pubmed.

GO môže spôsobiť zápal pľúc, keď sa nanočastice dostanú do pľúc. Grafén tiež spôsobuje kovovú chuť a zápal slizníc, čo môže viesť k strate chuti a čuchu. Môže tiež spôsobiť silné magnetické reakcie vo vnútri hostiteľského organizmu a môže tiež spôsobiť poškodenie červených krviniek. Ak je na úrovni neurónov, spôsobuje neurodegeneráciu. Známe znejúce príznaky.

GO, nanotechnológie a hydrogély na báze grafénu sa neobmedzujú len na záber – nedávno zverejnená slovenská správa, ktorá odhaľuje, že „covidové testovacie tampóny“ sú kontaminované nanotechnológiami a lítiom. Lítium sa používa v lipidovej zlúčenine pokrývajúcej nanoboty, ktoré sa vkladajú do hydrogélov na balistické doručenie biologických látok.

Čo je oxid grafénový?

Oxid grafénu (GO) je oxidovaná forma grafénu. Je to materiál s jednou atómovou vrstvou, čo znamená, že je taký tenký, že je dvojrozmerný. Vzniká oxidáciou grafitu, ktorý je lacný a ľahko dostupný. GO sa ľahko spracováva, pretože je dispergovateľný vo vode a iných rozpúšťadlách, a je tiež mnohonásobne vodivejší ako meď a tvrdší ako diamant.
Oxid grafénu sa spája do opakujúceho sa šesťuholníkového vzoru.

Ikona pre grafén sú tri šesťuholníkové častice grafénu alebo 666.

Zaujímavé je, že oxid grafénu je číslom šelmy, 666, či nie?

Biomedicínske aplikácie materiálov na báze grafénu, vrátane dodávania liekov, sa v posledných rokoch rýchlo rozvíjajú. Grafén a oxid grafénu sa intenzívne skúmajú ako jedny z najsľubnejších biomateriálov pre biomedicínske aplikácie vďaka ich jedinečným vlastnostiam: dvojrozmernej rovinnej štruktúre, ultra veľkému povrchu, chemickej a mechanickej stabilite a vynikajúcej vodivosti.

Grafénová nanotechnológia sa používa na uzamknutie 5G a v podstate sa aktivuje 5G, čím sa ľudské telo redukuje na akúsi diaľkovo ovládanú batériu.

Prediktívne programovanie filmu Matrix

„Matrix je svet, ktorý vám bol natiahnutý cez oči, aby vás zaslepil pred pravdou… Matrix je počítačom vytvorený svet snov, vytvorený na to, aby nás udržal pod kontrolou s cieľom zmeniť človeka na toto.“ [v ruke drží medenú batériu typu D] zdroj

Mnoho rôznych skupín a kanálov a iných sociálnych médií Pravdovravci a iné úniky…. >>Nevedia, že spolupracujú/))<<( Bolo to takto naplánované cez INTEL)// Mnohí z nich nemajú radi Q …. Mnohí ANONI, ktorí sledujú Q, nemajú radi tieto iné skupiny a ich platformy…. /) Príklad>> ALEX JONES> mnohí si myslia, že je to pretláčač a majú k nemu odpor ( ale prečo potom s ním generál Flynn komunikoval a prečo Flynn robil rozhovor s Jonesom?)
Alebo David Icke, ktorý sa dištancuje od väčšiny organizovaných pridružených hnutí spojených s armádnym INTEL.
Alebo Allenovi pravičiari, ktorí nenávidia vakcíny a cítia sa ostrakizovaní zo skupín Q/.
Alebo hnutia veľkých duchovných skupín, ktoré neveria vo voľby alebo politické systémy a mnoho ďalších, ktorí sú teraz nútení vstúpiť do politickej arény, aby zverejnili svoje názory proti pandémii / vakcínam / lockdownom / falošnému mainstreamovému príbehu.

Tento zoznam by mohol pokračovať ďalej a ďalej pre mnohých, ktorí nenávidia Trumpa..>> ale tiež nenávidia vakcíny/lockdowny/falošné MSM naratívy. Mnohí sa začínajú prebúdzať do svetovej nočnej mory spojenej s BIDEN alebo ich vlastnými vládami, ktoré majú kontrolu nad celým svetom.
( Toto sú príklady a len niekoľko zo stoviek tisíc)
///)Po celom svete je mnoho organizácií a skupín, ktoré sa navzájom nemajú rady a verejne sa nenávidia alebo urážajú…///Reálne.>>Nevedia, že sú na rovnakej strane bojových polí<<… Mnohé sa neznámo ako umiestnili do popredia a získali státisíce/milióny stúpencov alebo už mali svoju základňu… Ale teraz sa väčšina týchto skupín/internetových frakcií zbližuje proti PLANDEMICKÝM>>VAKCÍNAM>> FAKE MSM NARÁŽKAM/FAKE ZDRAVOTNÝM ORGÁNOM. DEZINFORMÁCIE A LŽI.. Z KRAJINY PO CELOM SVETE…VEĽKÉ PREBUDENIE>> PLÁN JE SILNÝ A V KURZE
/// Dokonca aj demokratickí voliči skáču z lode ako myši.. Ľudia, ktorí si vzali vakcíny, sú teraz nazývaní šíriteľmi vírusu a nezískali sľúbenú slobodu, ktorá im bola ponúknutá, ak si vezmú vakcínu… Vakcinovaní rastie hnev!!!.. obracia sa na zdravotnú mafiu a MSM lži…/))

Ste vo vnútri búrky celosvetového Prebudenia…. Zostaňte silní Patrioti /ANONI… A moji KRÁSNI PRIATELIA
MÁTE VIAC, NEŽ SI MYSLÍTE///OHNIVÉ LETO
TURBULENCIE PRED NAMI, BOLESŤ PRE NOVÁČIKOV!!!.
(Prebúdzajúce sa ovce/// tieto prebúdzajúce sa nové ovce spôsobia dupot )))///
Nie všetky prebúdzajúce sa ovce prídu do Q INTELU… 95% prebúdzajúcich sa oviec nie je súčasťou Q hnutia a vyberú si TEMNÉ odplaty/vzbury/chaos alebo sa potácajú v beznádeji….
Majte súcit a pokračujte v zdieľaní informácií ANONI..>> Blackout [nevyhnutný] zdroj

Nemecko
📌📌📌 Právnicka rika:
Lékaři a sestry mají zakázáno prozradit, že většina pacientů na JIP je VAKCINOVÁNA! zdroj

📌 Zemětřesení u Heilbronnu! Včera kolem 12:30 došlo v blízkosti Neckarsulmu k zemětřesení bez udání hloubky nebo síly! Myslím, že to nemusím vysvětlovat……
Přesně na trati Stuttgart – Hamburk: DUMBS!

📌 3 zemětřesení v Anglii!
Nevím, kolik zemětřesení se za posledních několik týdnů odehrálo na britských ostrovech…?
Je jich nespočet a zdá se, že jich přibývá!
Když vidíme, o čem mluvíme, nemůže toho být dost!!!

📌 Přesvědčte se sami…..
Zlomek toho, co se děje DENNĚ! zdroj

Letela ve výšce asi 1000 m s otevřenými zadními dveřmi. Smer letu Stuttgart/Tübingen. 84+91 je CH-53 Sea Stallion. Skutečnost, že má v této výšce stále otevřené klapky, naznačuje nebo silně naznačuje, že vysazoval parašutisty. To by také vysvětlovalo četné zátarasy v okolí letiště ve směru na Tübingen.
Se zvuky střelby a detonací, které byly včera slyšet na různých místech, mohou mít příčinnou souvislost parašutisté 101. pěšího pluku i jednotky BW. zdroj
Trochu mě překvapuje, když se na tuto linii dívám bez ohledu na zemětřesení:
Řím – Atény – Bejrút – Damašek.
Výpověď britského reportéra, který loni informoval o těžkém výbuchu v Bejrútu, nabývá zcela jiného významu:
Mluvila o viditelném vchodu do zařízení podobného bunkru v kráteru!
Každému by mělo být jasné, že oficiální vysvětlení nemůže být správné. Při svářečských pracích údajně explodovalo asi 2750 tun dusičnanu amonného v důsledku odletujících jisker!
Je tedy náhoda, že se přímo v přístavu zřejmě nachází podzemní zařízení? zdroj

Dnes bylo zaznamenáno zemětřesení v blízkosti Ebersbachu-Neugersdorfu, přímo na německo-české hranici a mezi Krefeldem a Duisburgem ve Friemersheimu. Nachází se přímo u přístavu, a proto je zřejmé, že zde sídlí spediční firmy.
Ale tento název spediční agentury byl již několikrát zmíněn a to, že tam jsou i školy, je jistě „jen náhoda“… zdroj

Na obrázku môže byť mapa, obloha a text, v ktorom sa píše „Zielona Góra Cottbus e (Saale) Leipzig Leszno E261 13 jm Dresten 4 Bautzen Chemnitz Zwickau Legnica 72 Bresla Ústi-nad L'abem E40 Jelenia Góra Liberec Wałbrzych E40 93 Karlsbad E49 E55 E65 Prag Hradec Králové E67“
Na obrázku môže byť mapa
Na obrázku môže byť mapa a obloha
Když se na zemětřesení podíváme pozorněji, vidíme nejen jejich rostoucí počet, ale také stále se opakující vzorec, který naprosto jasně ukazuje na DUMBY!
Opět 3 zemětřesení v Anglii, z toho 1 v Londýně a ve Vídni!
V Praze bylo taky 💥 a vcera jsem mela zpravu, ze se tam zene dest 👉 opet vidite: zniceni DUMS a zaplaveni 🤷‍♀️….Krok za krokem….😉 zdroj

Zemetreseni 👉👉 Poslední aktualizace: Pondělí, 09.08.2021 – 14:31 zdroj

Na obrázku môže byť ‎mapa a ‎text, v ktorom sa píše „‎Vereinigte Königr Dänemark Irland Litauen MOC mocKBa Niederlande Berlin 。 utschland Polen Warschau Belgier Paris Belarus Kiew KиIB Tschechien Slowakei Österre Frankreich Ukraine Moldawien Ungarn Rumänien erbien Portugal Madrid Spanien 2x Italien Rom henisches Meer Schwarzes Meer ulgarien Istanbul Ankara land Türkei Marokko Tunesien Aserbaid cha Mittelmeer Syrien Libanon Algerien Irak Israel Jordanien Libyen Kairo الفاهره Ăgypten Iran Riad Persischer Golf‎“‎‎
Na obrázku môže byť mapa a text, v ktorom sa píše „BRITISCH-KOLUMBIEN SASKATCHEWAN ONTARIO NGTON MONTANA QUEBEC OREGON IDAHO NORDDAKOTA MINNESOTA SÃDDAKOTA WISCONSIN MICHIGAN WYOMING Ottawa NEVADAY MAINE NO NEBRASKA USA COLORADO KANSAS IOWA ILLINOIS INDIANA Toronto NEW YORK RHODE PENNSYLVANIA ISLAND MISSO San Drego Vegas ARIZONA NEW MEXICO OKLAH WARE WEST VIRGINIA UCKY VIRGINIA ORTH ROLINA TEXAS ARKANSAS MISSISSIPA ALABAMA CAROLINA GEORGIA LOUISIANA Houston FLORIDA“

Už od druhej svetovej vojny existujú pohotovostné plány, čo má armáda robiť, ak sú všetci ústavní nástupcovia neschopní. Prezident Donald Trump vydal nariadenia a memorandá na prípravu týchto plánov, a to nielen na ochranu Washingtonu, ale aj na prípravu na možnosť určitej formy stanného práva.

Podľa nových dokumentov a rozhovorov s vojenskými expertmi sú jednotlivé plány – nazvané Octagon, Freejack a Zodiac – tajnými zákonmi na zabezpečenie kontinuity vlády. To znamená, že Amerika sa bez velenia a riadenia nezaobíde dlhšie ako niekoľko minút. Velenie a kontrola je otázka, na ktorú chce miliarda ľudí na celom svete odpoveď; hneď teraz.

Tieto mimoriadne plány boli navrhnuté tak, aby sa obišli bežné ústavné ustanovenia o nástupníctve vlády a vojenskí velitelia mohli byť postavení pod americkú kontrolu. Prečo? Dôvody môžu byť len dva.

Po prvé, hlavy vlád v nástupníckej línii sú mŕtve. Po druhé, hlavy vlády v nástupníckej línii boli kompromitované, alebo nahradené dôstojníkmi Globálnej únie. 84 % Američanov je presvedčených, že najmenej 70 % Kongresu bolo skompromitovaných a aktívne vydieraných zahraničnými mocnosťami.

„Sme na novom území,“ hovorí jeden z vysokých dôstojníkov, celá paradigma plánovania po 11. septembri bola vyhodená von oknom. „Bojový veliteľ“ Spojených štátov je zodpovedný za to, či vedúcich predstaviteľov Washingtonu vyviedla z miery smrť, choroba alebo kompromitácia. To znamená, kým sa nepodarí dosadiť nového civilného vodcu.

Čo ak záznam o Durhamovom zatknutí ovplyvní týchto skompromitovaných predstaviteľov tak hlboko, že nebudú schopní zhromaždiť kvórum?

Podľa predpisov ministerstva obrany sú vojenskí velitelia oprávnení konať na vlastnú päsť – za mimoriadnych okolností – keď „riadne ustanovené miestne orgány nie sú schopné situáciu zvládnuť“. Medzi tieto podmienky patria „neočakávané občianske nepokoje veľkého rozsahu“, ktoré zahŕňajú „značné straty na životoch, alebo bezohľadné ničenie majetku“.

Zbor náčelníkov štábov tieto pravidlá kodifikoval v októbri 2018, ale generál Milly neúnavne pracoval na tom, aby tieto rozkazy premenil na svoju túžbu po moci. Vojenskí velitelia sú oprávnení bez ďalších pokynov rozhodnúť o „dočasnom zapojení sa“ do vojenskej kontroly za okolností, keď „komunikácia s prezidentom nie je možná“ alebo keď miestne orgány „nie sú schopné kontrolovať situáciu“. Nová smernica Pentagónu z Trumpovej éry tieto situácie nazýva „extrémnymi situáciami“. Vo všetkých prípadoch, aj keď vojenský veliteľ vyhlási stanné právo, sa v pokyne uvádza, že civilná vláda by mala byť obnovená čo najskôr.

„V scenároch, keď je mesto alebo región zdevastovaný, je to pomerne jednoduchý proces,“ povedal mi vojenský plánovač. „Ale v prípade koronavírusu, kde je účinok celonárodný, sme na území, na ktorom sme nikdy predtým neboli.“

Realita je takáto.

Máme dve vojenské a spravodajské sily, ktoré operujú s tým, čo vyhlasujú za ústavnú právomoc. Obe sú ochotné zomrieť, aby splnili svoju misiu. Obe sú americké, ale majú úplne odlišné veliteľské štruktúry. Jednu financuje a velí jej Globálny syndikát. Druhá je riadená a verná vlastencom a otcom zakladateľom.

Musíme si vybrať, ktorú z nich podporíme. zdroj

Reiner Fuellmich Update: Začíname vyhrávať na súdoch!

Toto je odkaz celému ľudstvu. Začíname vyhrávať na súdoch. Som presvedčený, že Alberta ustúpila a znížila kategóriu covid 19 na sezónnu chrípku V PRÍPADE SÚDNYCH PRÍPADOV po celom svete.

To znamená, že ostatné provincie budú nasledovať. Neprestávajte vyvíjať tlak, ľudia, toto sa nikdy neskončí, KÝM VŠETCI ZLOČINCI nebudú obvinení, odsúdení a popravení za zločiny proti ľudskosti. zdroj

„Som vyvolený“ Všetko má význam. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 08.08.2021Ako sa očakávanie a taktika búrky rozširujú, cítime napätie. Vo všeobecnosti vieme, čo sa blíži, ale nevieme presne, ako to bude vyzerať. Očakávame, že nepriateľ bude tlačiť stále viac v snahe kompenzovať svoju slabosť. My nikdy neustúpime a oni nás budú musieť všetkých zlikvidovať, aby zastavili pohyb Patriotov. Keď pochopíte,…
  Tags: a, v, na, je, to, správy
 • 10000
  Správy 07.08.2021Boli by ste radšej, keby sprisahanci zostali naďalej skrytí a do konca života ovládali svet (ale vy by ste žili trochu pohodlne), alebo by ste radšej prežili hrboľaté, škaredé a divoké, ale v konečnom dôsledku oslobodzujúce obdobie odhalenia, hoci by vám to bolo väčšinu času nepríjemné?Ja si vyberám expozíciu namiesto…
  Tags: a, sa, v, že, na, je, to, správy
 • 10000
  Správy 06.08.2021Americkí vlastenci boli počas posledných niekoľkých rokov, odkedy Q prišiel na scénu, aby vysvetlil situáciu, veľmi pokojní a usporiadaní. Sú plne schopní mobilizovať sa rovnako ako tí vo Francúzsku, Veľkej Británii, Taliansku, Venezuele, na Kube, v Austrálii, Kanade, Nemecku a ďalších krajinách - A sú po zuby ozbrojení. Budú, alebo…
  Tags: a, na, sa, to, v, je, že, správy

5 komentárov

 1. mysak

  Tak kedy myslite ze to zacne u nas? Drzme si palce

  3
  Odpovedať
 2. jirik

  Díky za zajímavé zprávy.

  Toto by se mohlo hodit
  SARS-COV2-SPIKE PROTEIN-ACE2…..možná řešení

  SARS-COV2-SPIKE PROTEIN-ACE2…..možná řešení

  a

  Čo je glutatión?
  Glutatión je jednoduchá molekula neustále produkovaná naším telom. Skladá sa z troch aminokyselín – cysteín, glycín a glutamín.

  Najlepšou vecou ohľadne glutatiónu je, že obsahuje síru. Tá v tele zachytáva všetky škodlivé látky, ako napríklad voľné radikály, toxíny, ortuť či iné ťažké kovy a potom ich vyplavuje von z tela.

  Táto jeho vlastnosť je veľmi dôležitá hlavne v dnešnom svete, keď sme neustále zovšadiaľ bombardovaný ťažkými kovmi.

  Kde je možné získať glutatión?
  Ako už bolo spomenuté, telo si ho dokáže vyprodukovať samé, často však nie v dostatočnom množstve pre dnešný znečistený svet. Preto je potrebné jeho tvorbu cielene podporovať.

  Tuto nasleduje zoznam potravín, ktoré obsahujú prekurzory potrebné pre jeho výrobu:

  brokolica
  ružičkový kel
  kapusta
  karfiol
  avokádo
  broskyne
  červený melón
  škorica
  kardamon
  kukurma
  paradajky
  hrach
  cesnak
  cibuľa
  červené papričky (feferóny)
  křen
  Všimli ste si, že sa všetko jedná o zdravé potraviny, ktoré v našom jedálničku často chýbajú?

  POZOR NA GMO VERZE TĚCHTO PRODUKTŮ!

  COVID-19 je způsoben oxidem grafenu, který se do těla dostává několika způsoby

  2
  Odpovedať
 3. Jarmil

  Kdy dojde na nase cesky Motyle a podobny????

  1
  Odpovedať
 4. Jarmil

  Babis je MK-ultra premytej CIA deepstate, symbolika motylu je ocividna….

  Odpovedať
 5. polarexplorer

  Ďakujem.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here