Správy 10.02.2021

10/02/2021

Mjanmarský vojenský vodca Min Aung Hlaing tvrdí, že armáda musela zakročiť, aby prevzala kontrolu nad vládou, ktorá prevzala moc zmanipulovaním volieb. Armáda čoskoro opäť zabezpečí skutočný demokratický volebný postup a eliminuje zahraničné sily, ktoré manipulujú s demokraciou nielen v Mjanmarsku, ale na celom svete, ako ukázali voľby v USA v roku 2020.
https://t.me/Charlie_Ward/336

Stále viac zhôd v Q dropoch nachádzajú vlastenci a tí, ktorí pozorne sledujú dianie vo svete.
Tu je teda niekoľko zaujímavejších bodov.
Z dekodéra:
„Pohodlne sa usaďte, oddýchnite si a užite si dekódovanie, zatiaľ čo kúsky skladačky zapadnú na svoje miesto.
„Zábava začne hneď potom, vďaka čomu bude Super Bowl vyzerať ako výstava šteniat.“ Áno, Q v drope č. 2473 uviedol, že zábava začína hneď po Super Bowle, a nech už je to čokoľvek, bude Super Bowl vyzerať ako výstava šteniat . Čo sa stane hneď po Super Bowle? Vypočutie izraelského predsedu vlády Benjamina Netanjahua.
A teraz niečo iné. Pokiaľ ide o ďalší krok, americké vojenské sily tweetovali o Super Bowle slovami: „Dnes“. Časová známka 11: 07. Q Drop 1107 hovorí doslova o IZRAELI. Náhoda?
https://t.me/Charlie_Ward/338

Ľudia, ktorí tvrdia, že QAnon je psychologická operácia, sa nedostali do podstaty, nesnažia sa pochopiť aspoň niečo.
Keby bolo všetko iba psyop, patrioti by neboli blokovaní na všetkých sociálnych sieťach a sám Q by nebol schopný presne predpovedať, čo sa stane o pár rokov. Ako napríklad tu. Minulý týždeň akciový trh poklesol presne o 666 bodov. A to je kvapka v mori. Bolo ešte veľa ďalších významnejších „náhod“.
https://t.me/Charlie_Ward/340

Kto má chuť čítať prepojenia pizzagate (je to dlhé a po anglicky) – https://dcpizzagate.wordpress.com/

Aktuálny post od Q z 9.2. : „Spravodlivosť“

Článok z roku 2011, ktorý ukazuje Billa G. a jeho zámer depopulácie cez nútenú vakcináciu. Vďaka pani, ktorá si tento článok odkladala celé roky. http://t.me/LondonPost

Brány pekelné

Bill GATES je finančným členom podskupiny LUCIS TRUST, pôvodne nazvanej LUCIFER TRUST, založenej v roku 1922 Alice Bailyovou, ktorá bola nacistickou podporovateľkou a duchovnou nástupkyňou dámy Heleny Blavatskej.

Blavatsky založil THESOPHY, okultné hnutie New Age s koreňmi v starobabylonskom gnosticizme a neopoplatonizme.
Ovplyvnilo to Hitlerov „Mein Kampf“, ako aj inšpirovalo jeho veľkého priateľa Aleistera Crowleyho, slávneho satanistu, ktorý obdivoval jeho prácu.

Pri formovaní EUGENICS pomohla práca Alice Baileyovej a Blavatskej, ktorej zakladateľ Francis Galton bol bratrancom Charlesa Darwina. Darwin dostal dedičstvo slobodomurárskeho učenia od svojho otca a starého otca, 33-stupňového slobodomurára.

EUGENICS primárne predpisuje dokonalé druhy, „pri ktorých sa eliminujú“ nedokonalosti, a znovu sa rodí ako plánované rodičovstvo v snahe vyčistiť svoj imidž.

Margaret Sangerová založila Planned Parenthood = plánované rodičovstvo, v roku 1942, neskôr ju viedol William H Gates Snr, otec Billa Gatesa.
Hillary Clintonová, ktorá získala cenu Maragaret Sanger, je údajne veľká fanynka Sangerovej, ktorá vraj povedaa: „chceme vyhubiť čiernu populáciu“.

Dnes sú Bill & Mellinda Gates Foundation najväčšími darcami a podporovateľmi Planned Parenthood.

LUCIS TRUST šíri hnutie „New Age“ a naďalej je kľúčovým motorom v stroji NWO ako člen Hospodárskej a sociálnej rady OSN.

Billa Gatesa (v čase písania tohoto článku) vyšetruje Najvyšší súd Indie potom čo sa zistilo, že jeho očkovací program sponzorovaný nadáciou Billa a Melindy Gatesových nelegálne testoval vakcínu proti rakovine na
30 000 domorodých deťoch postihnutých chudobou s následnými ničivými účinkami na zdraví.

https://www.eyeopeningtruth.com/bill-gates-covid-19-id2020-globalization/

Priekopnícky výskum tvrdí, že CDC (centrum pre kontrolu liečiv) úmyselne porušil viaceré federálne zákony vrátane zákona o kvalite informácií, zákona o znižovaní písomnej administratívy a zákona o správnych postupoch. (Publishing Journal – Institute for Pure and Applied Knowledge / Public Health Policy Initiative) Najdôležitejšie je, že CDC nezákonne uzákonil nové pravidlá zhromažďovania a oznamovania údajov výlučne pre COVID-19, čo viedlo k 1 600% inflácii súčasných celkových úmrtí COVID-19.
https://www.thegatewaypundit.com/2021/02/cdc-exposed-inflated-covid-deaths-1600-throughout-election-violated-multiple-federal-laws-peer-reviewed-study-finds-state-local-governments-must-act/

Apríl 11 2020
Prezident Trump sa mýli v toľkých veciach o štúdiach na hydroxychloroquine. Tu sú fakty

Júl 2 2020
Štúdia zistila že hydroxychloroquine pomohol pacientom na koronavírus prežiť lepšie
-rovnaký autor

Vo Švajčiarsku sa bude čoskoro konať referendum o tom, či majú byť vláde odobraté právomoci na zavádzanie pandemických lockdownov. Stalo sa tak po tom, čo sa v krajine začali vo zvýšenej miere šíriť debaty o individuálnych právach občanov.
https://www.badatel.net/svajciari-budu-mat-referendum-o-odobrati-pravomoci-vlade-zavadzat-lockdowny/

Pentagon 4.2.2004 zrušil projekt LIFELOG na kompletní monitorování všech lidí nonstop. Facebook vznikl 4.2.2004

Prevádzkovateľ najväčšej sociálnej siete Facebook chce ostrejšie bojovať proti dezinformáciám a konšpiračnými teóriám týkajúcim sa očkovania. Doplnil preto článok, v ktorom vysvetľuje, ako chce zabezpečiť lepšiu informovanosť svojich užívateľov a obmedziť nepravdivé tvrdenia, ktoré sa v rámci siete veľmi ľahko a rýchlo šíria. Nové pravidlá Facebook konzultoval s poprednými autoritami – okrem iného napríklad so Svetovou zdravotníckou organizáciou (World Health Organization). Týkať sa budú nielen modrej sociálne siete, ale tiež Instagramu, ktoré spadá pod Facebook od roku 2012.
https://www.infovojna.sk/article/facebook-vam-mze-vam-zablokovat-ucet-kdyz-zpochybnujete-vakciny-anebo-za-sireni-zprav-ze-covid-19-je-umele-vytvoreny

Na toto poukazoval Q. Pán je servisní pracovník vysílacích věží. V práci mají zakázáno něco otevírat, mají za úkol pouze menit komponenty. A vidíte co je uvnitř? Cov19 označený 5G komponent. https://t.me/Dolekralicounorou/3053

Je zvláštne, že bývalý minister zahraničia tweetuje o „pizze“. Môže to súvisieť s Podesta & Pizza-Gate?

Národný deň pizze pripadá na 2/9
Q-post 29 spomína siete PEDO pozastavené, ale neukončené, kým nebudú hráči vo väzbe.

Otázka Q nám hovorí „DÔVERUJ KANSASU“ (Pompeo) a že „dôkazy sa začnú objavovať, keď sa 11.3 overí ako 1. značka“.

 1. značka = Obžaloba Podesta

Hovorí nám Pompeo, že Podesta bude čoskoro obžalovaný, takže budeme vedieť, že sa stala prvá zastávka (11.3), a môžeme očakávať, že začnú prichádzať dôkazy? https://anonup.com/thread/1291161

■ Lin Wood a Sidney Powell prešli zo 100mph za hodinu na neaktívnych v priebehu týždňa. To isté ako Trump. To znamená, že sú v zákulisí veľmi zaneprázdnení. Lin videl odtajnené dokumenty. Vie, čo má prísť. Trump mu ukázal, prečo videl, že je „v plameňoch“. Powell sa chystá žalovať súdy. Je to moderná Ester. (Pozri biblickú postavu Ester).
■ „Ezra Cohen“ hovorí, že aj keby bolo Trumpovo obvinenie schválené, bolo by neplatné, pretože by bola obnovená ústava z roku 1776 a prezidentúra spoločnosti, ktorá sa narodila v roku 1781, by prestalo byť účinné.
■ Výber impeachmentu tomuto celému dáva úplne nový význam. „Radšej by som bol, aby tie šípy zasiahli mňa.“ Preto je najväčším prezidentom všetkých čias. Ale aj to sa dá vrátiť späť. To znamená, že škvrny od obžaloby budú dočasné. Neostane po nich pamiatka. Všetko bude zvrátené prostredníctvom vyhlásení.

■ Ústava republiky z roku 1776. Nejde o ústavu spoločnosti. Sme otrokmi od roku 1871. Všetky farby a rasy boli otrokmi. Čierna proti bielej mala všetkých rozptýliť, zatiaľ čo elity DS plienili Američanov.
https://www.facebook.com/adrian.iulian.988926/posts/544320269849289

Charlie Field, hlavný poľný riaditeľ McDonald USA, končí po viac ako 50 rokoch v spoločnosti.
Ďalšia do zoznamu náhlych rezignácií 🙂
https://theorg.com/insights/charlie-strong-leaves-mcdonalds-after-50-years-at-the-company

Toto je veľké. Bývalý policajný šéf DC Capitol napísal list Nancy Pelosiovej, ktorý priamo vyvracia tvrdenie, že povstanie spôsobil prezident Trump.
https://rfangle.com/politics/former-capitol-police-chief-blows-hole-in-dems-case-against-trump/

Anderson Cooper z CNN prirovnal Trumpových priaznivcov, ktorí minulý mesiac zaútočili na budovu amerického Kapitolu, s genocídami v Bosne a Rwande, ktoré zabili státisíce ľudí. Počas januárových nepokojov zahynulo päť ľudí, vrátane štyroch civilistov. (škoda, že už aj samotné FBI a demokrati uznali, že nepokoje boli naplánované a hnutie ANTIFA sa priznalo k ich organizovaniu , niekomu asi horí pod zadkom 😉 )
https://thefederalist.com/2021/02/10/cnns-anderson-cooper-compares-capitol-riots-to-rwandan-genocide/

Oh nie! Rúško!, Oh nie! Dve rúška! , Oh nie! TRI rúška! 😀 a stále prejde

Zaujímavé čítaníčko pre tých, ktorí by sa radi dozvedeli viac o Billovi G.
https://tadesco.org/bill-gates-a-neofeudalismus-blizsi-pohled-na-farmare-billa-cast-1-3/

Otvoril impeachment p. Trumpa dvere na predloženie dôkazov?

Ako predložíte dôkazy legálne? → ich použitím na obranu proti obvineniu, ktoré vzniesli ONI?

Títo hlúpi politici prestierajú stôl pre svoj vlastný zánik a všetko to bude na zázname z kongresu. „Lovci sa stávajú lovenými.

Ako, prebudíte verejnosť spiacu v navodenej kóme [kontrolovaní cez FAKE NEWS] z ich dlhého spánku?

Niekedy dovolíte svojim nepriateľom (otvorene) zaútočiť ……

Drop 3850 by mal upokojiť všetky pochybnosti o konečnom výsledku tohto filmu, ktorý práve pozeráme.
Keď budú všetky dôkazy predložené verejne a legálne, títo ľudia nebudú môcť chodiť po ulici.
teraz vstupujeme do prebudenia 2.0.
bude to biblické

https://anonup.com/thread/1269387

Vždy som bol presvedčený, že Aliancia využíva Impeachment. Hlavné slová „Ako predložíte dôkazy legálne?“ mi prebehli mysľou od prvého oznámenia obžaloby.

Globálne publikum nenávidiace Trumpa je pripravené a čaká na to aby bolo svedkom vystavenia prezidenta Trumpa ešte väčšiemu poníženiu, než aké už má. Akí sú naivní …!

Pamätajte, že karta Trump ešte nebola zahraná. Prečo by ste to hrali, keď je váš nepriateľ zaneprázdnený ničením seba samého?

Falošný [B] iden vyzerá s každým bizarným vzhľadom skôr ako zlomená bábka. Tento film sa takmer cez noc zmenil na podvod. My Ľahkí bojovníci sa môžeme túlať z miestnosti, aby sme získali viac popcornu, bezpečne s vedomím, že Aliancia PREDSTAVUJE ľuďom pravdu.

Pamätajte na ďalší obľúbený výraz Cue: „Nič nemôže zastaviť to, čo príde.“

Držte sa, Svetoví vlastenci. Naša trpezlivosť bude tisíckrát odmenená.
https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/02/alliance-ready-to-strike-sierra-nz.html

– Doplním, že od začiatku som mal z toho celého Impeachmentu taký chladný pocit, ani som tomu nevenoval pozorsnosť. Ako by to bolo len divadielko tak asi to tak aj bude.

Obr.1 Tieto informácie umožnia USA detekovať a obrániť sa voči potencionálnej kybernetickej hrozbe pri nadchádzajúcich voľbách v 2020.
Obr.2 Najväčšia vojenská operácia našich čias. Podporné kanály sú dôležité. Útoky sa znásobia. Zaútoč na tých, ktorí ťa ohrozujú najviac. Užite si šou! Q
https://anonup.com/thread/1285763
Ministerstvo obrany: Predstavujeme vám jedného z námorníkov, ktorí udržiava námorné lietadlá „locked and loaded“ – zbrane pripravené na použitie
Q drop: musí to byť urobené správne, podľa zákona, musí to mať váhu, musí to byť dokázané pred súdom
Nesmú sa stať žiadne chyby. Dobré veci chcú čas. Pokusy spomaliť/zrýchliť nevyhnutnú spravodlivosť neuspejú. D zásahy do volieb 2016 – Clinton Hussein ilegálne špiónstva, D zásahy do volieb v 2018 – Mueller, D zásahy do volieb 2020 – odvolanie prezidenta
Projekcia, títo ľudia sú chorí a MY (ľudia) sme liek, Q
https://anonup.com/thread/1286180

Aktuálne – Veľmi silné zemetrasenie M 7,9 juhovýchodne od Loyalty Island. Udalosť sa prehodnocuje, aby sa určilo, či existuje nebezpečenstvo pre západné pobrežie USA.

Bolo vydané varovanie pred vlnou cunami! Región: juhovýchodne od vernostných ostrovov, riziko: vysoké, veľkosť: 7,9, miestny čas: 00:19, potenciálne ovplyvnené: Vanuatu, New Caledonia, Fidži, Solomon Islands
https://t.me/disclosetv/596

Aktuálne – „strážny pes“ EÚ v oblasti ochrany súkromia podporil tlak bloku na potlačenie sily spoločností Apple, Amazon, Alphabet, Google a Facebook prostredníctvom nových prísnych pravidiel a navrhol ďalšie záruky na posilnenie práv používateľov na ochranu súkromia. https://t.me/disclosetv/597

Vo štvrtok 25. februára 2021 o 11.00 h PST naša agentúra a americký geologický prieskum (USGS) spoločne pošlú testovaciu správu Wireless Emergency Alert (WEA) naprieč mnohými bezdrôtovými zariadeniami v okresoch King, Pierce a Thurston. Táto demonštrácia je prípravou na spustenie systému včasného varovania pred zemetrasením v štáte Washington v tomto roku.
https://mil.wa.gov/alerts?fbclid=IwAR0AI88K9RdYuH6h79jOvXvesQQ5K1LZodyeX59VHyNAxKDeOASHsIEEvjw

38 osôb bolo zatknutých v tajnej operácii zameranej na sexuálnych delikventov a predátorov
https://www.wifr.com/2021/02/08/38-arrested-in-undercover-operation-targeting-sex-offenders-and-predators/

Horúca Správa: YouTube vymazal kanál LifeSite, ktorý bol výrazne tzv. pro life = uznávajú nutnosť ochrany života od počatia po prirodzenú smrť a odmieta praktiky, ktoré by mohli tento proces ovplyvňovať – interrupcia, eutanázia a i. , všetky ich videá sú preč. Cenzúra?
https://www.lifesitenews.com/news/breaking-youtube-shuts-down-lifesites-channel-every-video-completely-gone

Bidenova administratíva podporuje repatriáciu džihádistov: americký diplomat 😀 https://www.newsmax.com/politics/jihadists-isis-repatriation-terrorism/2021/02/10/id/1009490/

Rodová fluidita?
Preklad „Moje pohlavie nie je stále rovnaké, niekedy sa cítim viac mužom, niekedy viac ženou, niekedy som viac bi, niekedy to niekedy tamto….Buď ticho ty debil!“
https://www.facebook.com/tatiana.diana.716970/videos/122583079755498/

Podobné články

 • 99
  Správy 12.02.2021Obrovská žiara osvetľuje oblohu na míle ďaleko, keď horí národný park Dartmoor.Hasiči na mieste sa pokúšajú bojovať s obrovským ohňom na Dartmoore, ktorý svedkovia označili za „biblický“Plamene naplnili nočnú oblohu jasne oranžovou žiarou, ktorú je možné vidieť až z Plymouthu a CornwalluHavarijný dôstojník národného parku odhaduje, že požiar je široký…
  Tags: a, sa, na, v, že, je, ako, to, správy, spravy
 • 99
  Správy 06.02.2021https://t.me/rytiri/1033 Trumpa komunikace-Chyby jsou vždy záměrné Trump vydal prohlášení, že si již nepřeje být součástí SAG (Screen Actors Guild), a oznámil svou rezignaci. Dnes v podstatě dal prostředníček Hollywoodu a jeho prohlášení naznačuje, že postupuje vpřed při decimování Deepstate a Hollywoodu. Trump použil T v ‚evidenT 'místo použití CED‚ evidenCED',…
  Tags: a, sa, je, na, v, to, že, ako, správy, spravy
 • 97
  Správy 13.02.2021Trumpov právnik odhaľuje demokratov za prehrávanie manipulovaného videa z nepokojov v Capitol. Jedno z mnohých falzifikovaných videí, ktoré sú výhodne upravené, aby zachytili iba to, čo demokratom vyhovuje. Taktiež spomína ako kompletne sfalšovali tweet. Video Melania Trump otvára súkromnú kanceláriu v Mar-a-Lago. Post Bidenova administratíva nechala "uniknúť" informácie o zdravotnom…
  Tags: a, v, na, sa, že, je, to, ako, o, správy

4 komentáre

 1. Dux

  Super web. Díky!!!

  Odpovedať
 2. Slovan

  Tak to je výborný web. Skoro každý deň nové správy.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here