Správy 10.04.2021

10/04/2021

Každý deň sa dozviete fascinujúce a relevantné správy a všetko sa mení, keď urobíme ďalší krok na tejto ceste. Bolo nám povedané, že Planéta Zem / Terra sa bude v najbližších dňoch hojdať a kotúľať sa ešte viac. Island zažíva okázalé prúdy lávy a včera sa stal tento príbeh. Dnes ľudia odchádzajú s oblakmi dymu na oblohe.

Karibský ostrov Svätý Vincent vyhlásil červené varovanie, pretože seizmológovia varovali, že sopka La Soufrière vykazuje známky bezprostrednej erupcie. Evakuácie nariadené. zdroj

[S] atanista princ Philip je – oficiálne – mŕtvy. Mnoho Anonov verí, že bol istý čas mŕtvy a DS zdržiaval jeho smrť, kým nebolo potrebné väčšie rozptýlenie. My svetlí bojovníci budeme musieť tolerovať záplavu sústrastí po celom svete, vrátane masívne falošných správ od nášho hlavného veliteľa. (DT) Neverte ani slovo.

Svet je opäť raz ostro rozdelený. Existujú ľudia, ktorí nemajú potuchy, kto vlastne princ Philip bol, a preto ho skutočne oplakávajú. Tí istí ľudia sa s najväčšou pravdepodobnosťou nedočkavo chystajú na vakcínu na vírus. Potom existujú milióny svetlých bojovníkov po celom svete, ktorí si všimnú odstránenie top člena [D] eep [S] tate – dôležitého ukazovateľa vo vojne Aliancie za oslobodenie ľudstva. Tento príspevok od Relentless Truth nám pripomína, že veci NIKDY nie sú také, ako sa zdajú.

Prepáčte … ale už neverím na náhody.

Vidíme, že sa veci posúvajú vpred. Táto jediná udalosť nám pripomína, že plán Aliancie sa v zákulisí rýchlo rozvíja. Je dosť pravdepodobné, že kráľovná pôjde do „permanentného smútku“ a zmizne – koniec zlej kráľovskej rodiny a jej moci nad ľudstvom po celé storočia. Nechajte svoje Svetlo jasne svietiť, Patrioti sveta. Keď sa bude akcia stupňovať, budeme musieť zostať pokojní a pozitívni.
TOTO VÍŤAZSTVO MÁME VO VRECKU. zdroj

Clif High vedie diskusiu, ako to len on vie, o odtrhnutej civilizácii sebou vyvolených elitných ľudí, ktorí sami seba presvedčili o svojom oddelení a elite, a tým už viac nepotrebujú ľudstvo. Vypracováva tiež teóriu o masovej traume ako prostriedku, pomocou ktorého elity kolonizujú budúcnosť svojimi vlastnými agentmi, pretože ich obete sú nútené stráviť celé tisícročia zotavovaním sa z traumy, ktorá im bola spôsobená.

Clif tvrdí, že elita verí, že môžu pokračovať v hackovaní metempsychózy – prevodu duše, a že niektoré ich technológie okolo tohto sú bizarné. Snažia sa obísť prirodzený proces a reinkarnovať sa v rovnakých pokrvných líniách. „Hacking má následky, pretože na hlbokej úrovni mení ich totožnosť. Neprejdú očistným procesom … a reinkarnujú sa v rámci svojej vlastnej línie. “ Tvrdí, že tento presný proces je popísaný v knihe Normana Mailera  „Ancient Evenings“ .

V zásade platí, že starý mužský príslušník elity, ktorý vykonal požadovanú „jogu“, oplodní mladú ženu určitými vlastnosťami a uskutoční s ňou sexuálny akt, vďaka ktorému sa stane jeho matkou, keď sa vtelí do tela plodu sformovaného ich zväzkom. Elitní praktici tohto obchádzajú to, aby sa znovu narodili ako chudobní, ale zároveň v tomto procese strácajú intuíciu.

Tvrdí, že existujú ilumináti a tajné spoločnosti, ktoré zhromažďujú čo najviac takýchto ľudí, ktorí si môžu spomenúť na svoje minulé životy, a ktorí sa považujú za postupujúcich prostredníctvom inkarnácií v priebehu času, aby priniesli „novú krv“ do elity. Nazýva ich „nie upírskymi“, ale „životnými konzumentmi“, ktorí sa často označujú ako „kráľovskí“. „Elity nie sú homogénne.“ Prechádzajú cez ne frakcie, a niektoré skupiny zaútočia na iné skupiny, aby sa mohli vrátiť a ovládnuť celú túto masu ľudstva, od ktorej sa odvíja moc.

„Celé to a Georgia Gudiestones, ktoré obmedzujú ľudstvo na menšie množstvo, vychádza z tejto myšlienky, že títo ľudia môžu existovať bez náhodnosti, ktorou je ľudstvo, ktorá je nevyhnutná na vytvorenie procesu, ktorým sa môže vyvíjať vedomie, môže byť vyjadrená karma a ako môže človek rásť. „Myslia si, že to môžu urobiť izolovane v laboratóriu.“ 

„Myšlienka, že zredukuješ ľudstvo na 500 miliónov, to skutočne môžeš urobiť, ale pre týchto ľudí to nebude dobré.“ V tomto procese budú vymazaní, len preto, že tých 500 miliónov povie iba: „Hej, kašlať na to, všetky obmedzenia sú preč.“ „Niektorí ľudia, ktorí sú z tejto skupiny, odtiaľ povstanú.“ Prevezmú časť tejto skupiny a iba ich vyhladia.

Clif vysvetľuje, že dôvod, prečo francúzsky kráľ  zabil katarov  a  templárskych rytierov,  bol ten, že „boli  rishi,  alebo  sanyasany,  alebo prebudení a … [preto] boli jeho nepriateľmi …“A tak sa pápež a francúzsky kráľ rozhodli vyhladiť partiu týchto mužov týmto veľkým tlakom, pretože z ich pohľadu je to vojna …

„Dlho ich mučili a potom ich upálili zaživa, pretože títo muži sú presvedčení, že spálením týchto jedincov môžu narušiť tento proces tu a uskutočniť ten „dlhý odpočinok“ [medzi inkarnáciami] na neuveriteľne dlho, kvôli obrovskému množstvu traumy z toho, že zažili upálenie. „Takže to bol ten nápad.“ „Nechceme, aby títo ľudia prechádzali okolo a vracali sa, kým sme ešte tu. Chceme, aby sa nevracali aspoň ďalších pár tisíc rokov, aby sme mali o niekoľko tisíc rokov viac na získanie moci, atď., atď., Viete, a užívať si predtým ako budeme musieť znova absolvovať tento boj v čase … zdroj

Q3924 bolo zverejnené pred rokom, 9. apríla 2020.
Tento muž je nevlastným bratom Baracka Husajna Obamu.
Zverejnil viac ako jednu vec, aby bolo jasné, na ktorej strane je.

„Dnešok je jedným z najsymbolickejších dní vôbec.“ Takzvaná smrť princa Philipa je dosť významná. Súvisí to s kódmi Zohar a Kabbalah. Pôjdem hneď k veci.

Zomrel vo veku 99 rokov. 9 + 9 = 18, 1 + 8 = 9

9. apríla 2021 je 99. deň v roku. 9 + 9 = 18, 1 + 8-9

9. 4. 2021 = 18, 1 + 8 = 9

Takže vyššie máme 3 sekvencie # 9. To je 999.

Kde sedí DJT v Masterpiece od Johna McNaughtona (Westminsterské opátstvo)?

WA = Márnotratný kostol britských kráľovských kráľov (sídlo pohrebu regenta princa Phillipa).

Stretnutie Johna McNaughtona / ANAGRAM / Anona

Majstrovské dielo = Veľké odhalenie = TGA

RR – Skýtsky potomok Vlada Drakula III., Kráľovského potomka drakov, sledujte pokrvné línie.

RR zomrel 9. apríla (99. deň v roku) = 999. zdroj zdroj2

V kabale sa uvádza, že existujú dvojčatá mesiáši. Ten, kto príde na prvom mieste, je politický mesiáš, Jozefov dom, alebo po hebrejsky nazývaný Ben Yosef. Vytvára vojnu a skazu. Jeho kód je 999 a znamená koniec zla.

Ďalej prichádza Dávidov dom. Je to duchovný / náboženský mesiáš, ktorý je hebrejsky nazývaný ben David. Vedie nás do mesiášskeho veku. Jeho kód je 1 000.

9. apríla 2021 je Veľký piatok pre východných pravoslávnych kresťanov. Táto nedeľa, 11. apríla 2021, je východnou pravoslávnou Veľkou nocou. Toto je SKUTOČNÁ Veľká noc predtým, ako ju Vatikán zmenil a skazil. Môže teda byť DNEŠOK symbolom konca zla? Smrť ben Yosefa, 999.

Môže byť TÁTO nedeľa vzkriesením Dobra? Je Mesiáš na ceste? Sú TOTO Veľkonočné sviatky, ktoré prezident Trump pred rokom predpovedal ako ukončením tohto šialenstva? “ zdroj

NEW YORK POST Princ Filip zomrel 9. apríla vo svojom dome na hrade Windsor. Anwar Hussein / Wirelmage Zdanlivý zmätok na britskej vládnej webovej stránky náhodou odhalil dátum Filipovho pohrebu – ráno v sobotu apríla 17. zdroj

„Z vysokej úrovne: Moji kolegovia Patrioti, bolo mi potešením pracovať s vami všetkými!“ Mojím účelom tejto správy je dať vám vedieť, že sme vyhrali vojnu. Aj keď vo filme musia byť stále odohrané určité veci, môžem vás ubezpečiť, že je po všetkom, okrem kriku. Najlepšie analógie, ktoré môžem uviesť, je toto: „Predstavte si, že váš tím vyhral futbalový zápas v 4. štvrtine 54:0 a zostávalo 5 minút.“ Áno, viete so 100% istotou, že vyhrávate hru, ale pred oslavou musíte jednoducho nechať hodiny zísť na nuly. To je miesto, kde momentálne stojíme! Keby bol film tehotenstvo, bolo by to spolu 8,5 mesiaca. Ale pravdepodobne príde skoro! Existujú určité aspekty filmu, ktoré je potrebné „naplno“ rozohrať, aby všetci Američania pochopili veľkosť toho, čo sa skutočne stalo a deje. Tomu sa z nejakého dôvodu hovorí Veľké prebudenie. Takže buďte trpezliví, pretože sa veci budú zhoršovať. Moji priatelia, je to zámerné, inak nikdy skutočne nepochopíte program DS, ak by ste sa nevenovali tomuto rozsiahlemu odhaleniu! Možno to teraz všetko nepochopíte, ale sľubujem, že sa to čoskoro zmení. Pán Trump nikdy neprezradí, čo má v rukách. Je to najväčší šachista všetkých čias. Od začiatku vedel, kto je s ním a kto nie je v jeho tíme. Otestoval ich všetkých. Udržujte svojich priateľov nablízku a svojich nepriateľov bližšie! Úplné zverejnenie vás šokuje až do špiku kostí. Akokoľvek je to vnútorná triaška, bolo úplne nevyhnutné, aby sa každý krok odohral na maximum, aby každý ocenil to, čo bude v blízkej budúcnosti. To, čoho sa my ako krajina chystáme byť svedkami, vás ohromí! Všetky tie veci, ktoré ste počuli, o ktorých ste si mysleli, že znejú šialene a je takmer nemožné ich pochopiť ako pravdu, boli v skutočnosti všetky pravdivé a budú čoskoro odhalené podľa uváženia našich najvyšších vodcov prostredníctvom určitých komunikácií. Pred pristátím sa teda pripútajte, čakáme trochu väčšie turbulencie. Ale verte mi, že táto turbulencia je nič v porovnaní s tým, čo vydržali špeciálne operácie! Títo odvážni muži a ženy sú skutočnými hrdinami! Zachránili toľko detí a dospelých. Znovu, moji priatelia, opakujem vám s ohromnou sebadôverou, že sme vyhrali, aby ste to nestrácali z dohľadu, nech už médiá posúvajú akýkoľvek príbeh. Verte mi, že to všetko je súčasť scenára! Čoskoro tu všetci skutočne pochopíte všetko. Na ceste ste to dotiahli o niečo dlhšie, vôbec vám neublíži. Buďte pokojní, buďte pokojní, verte DJT a spol, ale hlavne dôverujte Ježišovi, moji priatelia! zdroj

Arménske ministerstvo obrany evakuovalo všetkých zamestnancov kvôli rodičom a rodinným príslušníkom padlých vojakov a zajatcom, ktorí sa včera mali vrátiť, ktorí prepadli oblasť.


195 zatknutých v medzinárodnej akcii zameranej na obchodovanie s ľuďmi. Interpol konečne robí svoju prekliatu prácu zdroj

Trump musí byť najčestnejším prezidentom, akého sme kedy mali. Vyšetroval ho Kongres, spravodajské agentúry, Špeciálna rada Muellersa a FBI, nenašli žiaden ním spáchaný zločin. Trump vlastní v USA stovky firiem, IRS nezistil žiadne trestné činy. zdroj


8. apríla
„Štart“.
Vychutnaj si šou.

Princ Philip zomrel, kráľovnej Alžbete trvá 8 dní smútenie.
Zastavuje všetky kráľovské povinnosti. Štátne záležitosti pozastavené.
Očakáva sa, že Spojené kráľovstvo pôjde do obdobia smútku 10 dní.

10 dní.
Tma.
Pokúšajú sa rozpútať vojnu.
Dobrí útočia proti zlým.
Náhoda?
Títo ľudia sú chorí
Plán veľkého obrazu je TU.
Sledujte správy.
Vypnúť.

„Hotové za 30.“
1108 dní od 3-27-18 rokov (Q 4770)
„Iránska hrozba reštartovaním jadrových zbraní“ – správa Drudge Like Clockwork.
Boli ste pripravení. zdroj

Nie je to tak dávno, čo sa v sieti objavil Trumpov účet s fúzmi. Štýl komunikácie, „rukopis“ je veľmi podobný skutočnému Trumpovi. Rozumie podstate toho, čo sa deje, a vždy zanecháva rozumné ostré komentáre.
Jenna Ellis, jedna z jeho právnych zástupkýň, nedávno napísala: „Prečo sa mi tak páči, keď ma retweetuje ako kedysi Trump? Možno preto, že to je on? “ A vlastne, prečo nie? Jeden z jeho nedávnych tweetov: „Čoskoro …» zdroj

Clintonovej vojenský tribunál: 1. deň (opäť info, že Hillary mala vo štvrtok tribunál, ale také info už nekoluje prvýkrát, takže kto chce nech si prečíta..)

Blížime sa k veľkému odhaleniu? Veľmi chcem povedať, ale nie je to na mne zdroj

Trump neľutuje smrť princa Phillipa a vie, že politik Marco Rubio je spodina. Herná teória. Optika. Toto nie sú ďalšie štvorročné voľby. MYSLITE vo veľkom!!! Prečítajte si tieto dropy Q a premýšľajte logicky. dropy tu

Kissinger varuje Washington: Prijmite nový globálny systém, alebo čeľte geopolitickej situácii ako pred 2.sv vojnou zdroj

Právnik Matthew DePerno správy Michigan Volebné forenzné správy – 66,194 neregistrovaných tajných hlasov sčítaných v 9 okresoch zdroj

Vlajka POW / MIA sa presunula späť na vrchol Bieleho domu zdroj 

Newsweek Porovná QAnon, ktorý nikdy nikoho nezabil – s ISIS, ktorý zavraždil viac ako 18.800 v Iraku samotnom zdroj

Názov operácie princa Phillipa je Forth Bridge. Kráľovná Alžbeta II. Je London Bridge.
Trojročná delta ↓

zdroj
Na obrázku môže byť 1 osoba, stojaca osoba, oblek a vonku
Vzpominate?? Tenkrat 👇👉 1️⃣7️⃣ kroku zdroj
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Chorvatsko bude od pondelí mezi nejrizikovéjšími zemémi Domáci Mezi tmave červené zemš S nejvétsim rizikem nákazy koronavirem se na takzvané mape cestovatele od pondelí presune Chorvatsko. Dosud bylo červené, návrat nej...“
Čistky 😉 zdroj
Na obrázku môže byť obloha a text, v ktorom sa píše „Dunkle Wolken ziehen im letzten Licht des Tages über die Bankenskyline von Frankfurt hin- weg. (Foto: Foto:dpa) dpa)“
DWN je nemecky MSM 😉
„Tikající časovaná bomba“: Konkurzy způsobí lavinu ztrouchnivělých půjček a bankovní krizi
Preklad k fotu: V posledním světle dne se nad panoramatem frankfurtského bankovnictví snáší temné mraky. 😉 zdroj
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Wir gewinnen diese chlacht Bild Neuer EU-Impfboss gibt uns ein erstaunliches Versprechen legt sich mit AstraZeneca an Franzose Thierry Breton“
ZLUTE Kju: „TUTO BITVU VYHRAJEME“ zdroj
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „C124HD HD 24HD žive Ministr Blatny byl odvolán z funkce Jirí Béhounek /nestr. za ČSSD/ místopredseda výboru pro zdravotnictví 11:23 Poslanecká snèmovna“
A porad jedeme ve zlute 😂 zdroj
Na obrázku môže byť mapa
🇨🇭 Současná situace ve Švýcarsku, zejména na sever od Curychu
Shodou okolností je tam FCK511 znovu a dělá kola kolem letiště a postrádá rádiový maják
https: //globe.adsbexchange.com / …
Informace pro MM: Pro mě to není náhoda, paralelní lety a oficiální průzkumné lety patří k sobě. zdroj
Na obrázku môže byť mapa
Vládní letadlo US AirForce, které jsem dnes viděl vzlétnout z Palerma, krouží nad americkou leteckou základnou „RAF Mildenhall“ ve Velké Británii téměř 2 hodiny.
Nemusíte být odborníkem na vojenské letectví, abyste věděli, že je to něco jiného než normální.
Děje se ve Velké Británii něco, co nevidíme? Byla princova smrt snad jakýmsi počátečním signálem k něčemu? Dobře, byl uz velmi stary – ale bylo by to možné?!
Stanice královského letectva Mildenhall je vojenské letiště používané společností US AirForse ve Velké Británii. Kromě nedalekého RAF Lakenheath je základnou jedna ze dvou zbývajících základen USAFE v Anglii, které jsou stále založeny na letkách. Lakenheath a Mildenhall tvoří největší místo USAFE ve Velké Británii. V samotném Lakenheathu pracuje přibližně 4500 vojáků a 2000 civilistů.
Mildenhall je v současné době základnou pro tankery, letadla pro speciální mise a elektronický průzkum. zdroj
Opis fotky nie je k dispozícii.
Před několika týdny jsme již viděli Boeing E-4 B Nightwatch, který letěl do Jižní Koreje přes japonský Havaj. Poté jsme mohli sledovat let do Nového Dillí. Zjevně také probíhala delší jednání (2 dny), než jsme se vrátili přes Evropu do Camp Springs a poté do domovského přístavu v Lincolnu.
Proč je to důležité? Právě pozorované spojení s letem NINJA60 velmi jasně naznačuje, že všude probíhají jednání a přípravy, které povedou k vytvoření státních struktur pro světový mír. Bangladéš a Indie (mimo jiné) byly anglickou koloniální dobou vyvedeny z rovnováhy a poté převedeny do obchodního práva. Všechny tyto věci musí být „uzdraveny“, aby se svět vrátil ke svobodě.
To nevyhnutelně přijde, protože to je božský plán, který zažijeme! zdroj
Na obrázku môže byť mapa, obloha a text
Zemetreseni Rumunsko zdroj

„Zemětřesení, které zasáhlo Szechuan brzy v úterý ráno, vyvolalo obavy, že by mohlo způsobit sesuvy půdy, které ještě více ohrozí přehradu 3 soutěsky v Číně.4. dubna čínský výzkumník zemětřesení, který informoval o nepochopitelném čínském kanálu YouTube, předpověděl, že stoupající povodně v řece Jang-c‘-ťiang dosáhly vysoké úrovně a že je možná další zemětřesení, pokud jde o situaci kolem přehrady 3 soutěsky dotyčný dále zhoršil a předpověděl, že v ten den mohla zasáhnout koryto řeky katastrofa, a doporučil obyvatelům oblasti, aby se připravili na možné evakuace.Čínský meteorologický úřad varoval před silnými dešti napříč Čínou 31. den po sobě a jak seismologové předpověděli, v ten den v 4:07 zasáhlo kraj zemětřesení o síle 3,2 ??? v provincii Szechuan, v hloubce pouhých 8 km, jak uvádí centrum čínského zemětřesení. zdroj

Desítky zatčení při racii proti „ropné mafii“ v Itálii. Vyšetřovatelé proti mafii podnikli kroky proti přibližně 70 podezřelým v odvětví minerálních olejů v Itálii. Zatkli různé členy různých mafiánských skupin. Kromě toho byly zabaveny finanční prostředky, společnosti a nemovitosti. zdroj

Patriot General Flynn se v rozhovoru zmínil o výbušném dokumentu z Univerzity Johna Hopkinse, který ukazuje, jak byla pandemie zinscenována od samého začátku. Flynn navíc ve svém svědectví „rehabilitoval“ alternativního novináře Alexe Jonese, který papír nedávno objevil a před několika dny publikoval. Jedna z věcí, které chci doporučit lidem, je mi jedno, co si myslíte o muži, kterého se chystám zmínit. Včera mi uniklo video, které je v zásadě dokumentární, a sledoval jsem ho včera v noci a vytvořil ho Alex Jones (Infowars) a média si pohrávají se všemi druhy jmen, jako je konspirační teoretik a žhář, ale vím o jedné věci že pan Alex Jones. Miluje svou zemi, má bystrou mysl, 100% věří v to, co dělá, dělá výzkum a dělá si domácí úkoly. Zkontroloval jsem to, protože mi to doporučil kamarád. Jmenuje se „EMERGENCY SATURDAY BROADCAST: World Shocked By SPARS 2025-2028 Document“ a je založen na celé této lži Covid a Alex vede své diváky válečnou hrou, kterou naše vláda v době mezi roky 2016 a 2017 pod jiným názvem – místo toho SPARS Sars-Covid – plánováno. Je úžasné, jak všechno, co bylo plánováno v této válečné hře před 4 nebo 5 lety, běží paralelně s tím, co se děje právě teď. Dokonce připravili věci na sociálních médiích, jako jsou tweety a podobně, a stejné tweety, které byly plánovány ve válečné hře před 5 lety, byly v minulém roce použity jeden na jednoho. Mám na mysli přesně stejná slova a přesně stejné hashtagy. Je to jako velký klam. Takže věc Alexe Jonese opravdu musí být viděna širokou veřejností! zdroj

Zprava k cistkam v CRDo messengeru mi doslo nekolik zprav. V noci Brno vypadek el. proudu a v oblasti Ase – asi tunely do Nemecka (se domnivam) – vybuchy.

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „BRNO Pohled z okna Tma jak V prdeli Lampy zhasnuty Vrci to tady jak kombajn“
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Hlavní stránka Príspèvky Videa FH100 Fotky Rádio Krokodyl je ve mestš Brno. 16h. BRNO DNES V NOCI ZHASNE SVETLA Dnes V noci zhruba po pulnoci, a pravdépodobnè V sobotu, zhasnou lampy verejného osvétlení V Brnè. Cilem experimentu je získat informace o svẽtelném smogu. Bèhem trí hodin bude nad mestem létat letadlo a fotit ulice. Snimky by pak mély ukázat, kde svételny smog vytvári mesto, a kde jsou to naopak domácnosti nebo soukromé subjekty. Na základš dat pak muže vedení mesta rešit, jak a kde má smysl svételny smog regulovat. zdroj: Události Brno“
Na obrázku môže byť ‎mapa, obloha a ‎text, v ktorom sa píše „‎02 Family 2:56 flightradar24.com 24.com % ZÍSKAT vApp Storu -30% AliExpress 48% -20% M €2.05 44 -50% €0.24 €0.42 flightradar24 OKGIS OKGIS TopGis BRQ Brno ©Roman Sykora N/A CALIBRATED ALT. 5,350 ft GROUND SPEED 114 kts Vulcanair P68C TC 3D view REG OK-GIS Route More אا 7× Follow Share‎“‎‎
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Petr Fink 1 Std. 3 Sere mẽ to. noci nespím. Je vikend, tak sem se tešil, že bude klid. Co th minuty, to rána. NIKDY το TU NEBYLO TAKHLE HUSTÉ ZA SEBOU. Fakt ak když vám nekdo odstreluje metro pod barákem. Hnus jalovej toho mám bolehlav. .BC CHZ Fant 2021 1/10/21 00:00:00“
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Getallt mir Antworten td. Petr Fink Petr Rípa no.. já tady V okoli žiju celej život. Byly tu nedavno tuším 2015* otresy 4 magnituda. To už je fakt, jak když Ti najede buldozer do baráku. Dneska to sice neni 4 magnituda, ale je to extremné rychle za sebou. Το tu ješté nikdy nebylo. Zemétresny roje jsou tu ted málem na kvartálním porádku. Né ale takhle enormné zhuštšny.“
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Seznam epicenter 744 epicenter DENNÍ SEISMOGRAMY Stárí zemétresení Hloubka v Km Magnitudo 10.4. 2021 08:53 8,53 3.21 10.4 2021 08:52 8,44 1.17 10.4 2021 08:50 8,84 0.27 10.4.2021 10. 2021 08:49 8,98 0.16“

Ctete mezi radky 😉

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Matovič uvedl, že Sputnik V byl objednany, aby bylo možné Slovensku napomoci vyjit ze tmy". Sputnik V ale má na Slovensku údajnš velmi mnoho vysoce postavenych neprátel, nehledè na to, že se jedná "mimorádnè kvalitni vakcínu" Sputnik V je na Slovensku využíván jako zbrań V „hybridní válce", která vedla k sesazeni ministra zdravotnictvi predsedy vlády. uvedl na tiskové konferenci Igor Matovič.“
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Rusové se podle slov Matoviče cítí mimorádnẽ poškozeni" tím, jak konal slovensky Státní úrad pro kontrolu léčiv. Slovensky SÜKL podle vyjádreni Matoviče sveril posouzeni vakciny necertifikované laboratori. Tao Sputniku V rozšírila ntormace jež vakcínu ve svèté velmi poškodily.“

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 09.04.2021Osvetlenie zápasu pre ostatných Počul som o Q pred novembrom 2018, ale bol som zmätený. Keď som mimochodom začul „QAnon“Myslel som, že ľudia hovoria o anonymnom chalanovi, ktorý mal masku Guy Fawkesa.Až keď som videl, že niekto píše WWG1WGA a opýtal som sa na to, uvedomil som si, že je…
  Tags: a, v, že, na, sa, zdroj, je, to, správy
 • 10000
  Správy 08.04.2021Celý vesmír prechádza vývojom vedomia. Ľudstvo je na prahu novej dimenzie, kde sa chápeme ako aspekt Boha. Je to zrod novej éry, ktorú svetové náboženstvá predpovedajú už tisícročia. Sme na konci všetkých yug, na konci tohto času, ako ho poznáme, a chystáme sa vstúpiť do osvietenejšieho veku. Helická špirála ducha preniká a informuje vonkajšie…
  Tags: a, sa, v, na, je, to, že, správy
 • 10000
  Správy 07.04.2021Kontajnerová loď EVERGREEN Ever Given stále stojí v Great Bitter Lakes. Čo sa tam deje, nie je známe, môžeme len hádať. Jachta Jeffa Bezosa, Flying Fox, pricestovala do Egypta včera ráno a kotví tiež v Sueze južne od Ever Given. Mimochodom, zaujímavý detail … Pamätáte si na príspevok o Minerve…
  Tags: a, je, na, sa, v, zdroj, že, správy

0 Komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.