Správy 10.05.2021

10/05/2021

Nepanikárte. Aliancia má kontrolu. Keď sú staré systémy preč, Starlink ovláda mnoho nových systémov po celom svete. Vo všetkých 209 krajinách zapojených do globálneho resetovania meny by sme mali nový internet, bezplatnú energiu, postele Med a transparentné systémy hlasovania.

Trump pred odchodom z funkcie uviedol do pohybu veľa vecí. Misie, ktoré teraz vykonáva armáda.

Biden nemôže armáde nič prikázať a nemôže čestne odpovedať na otázky týkajúce sa prebiehajúcich operácií. Pentagón ho neuznáva ako vrchného veliteľa. To všetko je len zlý film, ktorý sa čoskoro skončí.

Finančný systém je založený na podvode. Nastavený aby nás okrádal. Berie peniaze, pre ktoré tvrdo pracujeme a dáva ich malej skupine jednotlivcov. Vďaka nekonečnému prísunu peňazí sme im umožnili vziať si moc. „Dobrí chlapci“, ktorí sú s nami, vyvíjajú tlak na tento finančný systém, aby ho raz a navždy ukončili. A deje sa to teraz. Banky nemajú peniaze, Federálny rezervný systém už neexistuje, zločinci spanikárili a bránia sa mnohými spôsobmi vrátane kybernetických útokov. Je úplne zrejmé, že hlavou hada je finančný systém.

Biden, Harris, Pelosi a ďalší budú čoskoro preč. Len čo sa finančný systém zrúti, nemajú žiadnu moc a utekajú. Pozrite sa na bilióny, ktoré nám kradnú a posielajú do zámoria. Budú braní na zodpovednosť.

Snažia sa nás v júli podplatiť ďalším stimulom, aby čo najviac ukradli. Armáda to vie. Armáda vie, že Trump zvíťazil. Armáda je pripravená vziať na seba všetkých zahraničných i domácich nepriateľov. Hranice budú uzavreté.

Medzinárodné správy sú teraz veľmi dôležité. Cabal nechce, aby ste o tom vedeli. Ich médiá nezahŕňajú medzinárodné správy. Mnoho bankrotujúcich krajín a vodcov odstránených. Naša armáda kope Cabalu kam patrí. Trump ich zrazil o 4 roky dozadu.

Q1333 Trojročná delta (pondelok):  Zamknutý hrad „hmm“

Q4198 1 rok Delta (utorok):  Zelené svetlo. Prepojenie AC-130 týždeň, ktorý si zapamätáme, panika v DC, Pripomienka EZRA COHEN-WATNICK má na starosti deklasifikáciu, sme pripravení vypustiť peklo, MEMES sú pripravené, Príde dážď, DEKLAS – Buďte pripravení, deje sa to zdroj

V noci na dnes veľa pokroku: audity a dôkazy o ďalších vojenských operáciách v Kapitole. Žiadne úniky, prečo je tu toľko aktivít vo dne aj v noci v Bielom dome a na Kapitole. Tribunály? Príprava na niečo? Armáda, SS, Sanitky.

Očakávajte ďalšie kybernetické útoky od nepriateľa, pretože dobrí chlapci pokračujú v demontáži finančných systémov, ktoré Cabal používal celé storočie na okrádanie amerického ľudu. Armáda je na našej strane, nie na Bidenovej.

Keď bol Trump vo Washingtone, mal vnútorné zdroje v Bielom dome, niekoho, kto mu bol najbližší. Zdroje z Trumpovej kampane a niekto, koho vôbec nemôžem spomenúť. Po jeho odchode nikto nekomunikoval. Ale jeden zdroj, s ktorým som viedol priateľské rozhovory, mi dal … kúsky toho, čo počul. Niečo z toho som zverejnil. Povedal, že očakáva „násilnú udalosť, ktorá sa uskutoční v DC, ktorá vyústi do tvrdého stanného práva a odvetných vojenských štrajkov, ktoré nejakým spôsobom odstránia Bidena, Harrisovú a najvyšších členov Kongresu za zradu. Povedal, že naši spojenci budú vydesení a vyhlásia stanné právo. Povedal, že udalosť v DC môže byť pod falošnou vlajkou. Týka sa to elektrických sietí. Nebude ako druhá svetová vojna, ale rýchlo sa skončí. Povedal, že dobrí chlapci sledujú časovú os tu v USA aj v zahraničí. zdroj

Problémy s dôverou vynárajú škaredé hlavy, pretože zlí aktéri v hlbokom štáte zaplavujú internet sugestívnou činnosťou, ktorá spôsobuje pochybnosti, neistotu a rozdelenie. Rozlišovanie je podrobené skúške a naši dobrí chlapci robia všetko pre to, aby nás udržali v obraze a povzbudených – zatiaľ čo niektorí sú v extrémnom podozrení. V tejto chvíli musíme použiť naše najlepšie filtre. (naša intuícia)

Zatočili sme fľašu a znova to ukazuje na Johna Podestu. Niektorí špekulujú, že to znamená, že by mohol byť prvým veľkým zatknutím. Zdá sa to ako večnosť od „Pizzagate“. Zdalo sa, že sa nič nedeje, ale v QT sa samozrejme urobilo veľa, z niekoľkých dôvodov. Vieme, že veľa z týchto zapečatených obžalôb bolo rozpečatených.

Nedávno sme počuli, že dôvod, prečo bol okres Kolumbia okolo Kapitolu a Bieleho domu obohnaný oplotením na vonkajšej strane, žiletkovým drôtom a je evidentná rozsiahla vojenská a policajná prítomnosť, je spôsobený tým, že sa tam konajú vojenské tribunály.

Čína (Čínska komunistická strana) je zjavne pod zbraňou a odhaľuje sa za svoje bezohľadné zločiny. V tomto televíznom vysielaní Epoch Times nižšie sa venujú podrobnostiam.

Gordon Chang: Komunistická Čína spáchala „masové vraždenie“ Američanov

ČKS zničila milióny ľudí vrátane ich vlastných pri hroznej praktike obchodovania s ľudskými orgánmi. Ukazujú nám, že ľudská rasa je jednoducho ďalšie zviera na ich farme s názvom Zem.

ČKS by mala prestať zabíjať ľudí pre svoje orgány, tvrdí 117 mimovládnych organizácií

Scottova e-mailová aktualizácia pre dnešok podľa jeho zdrojov na vysokej úrovni znie:

Mnoho, veľa historických udalostí sa naďalej odvíja. Mesiac máj 2021 bol doposiaľ skutočne veľkolepý s oveľa, oveľa úžasnejším vývojom, ktorý ešte len príde, ktorý oslobodí celý svet od zovretia gangsterov a satanistov nového poriadku. Očakáva sa oveľa viac, čo sa týka mája 2021, vrátane globálneho nastavenia meny (gcr), rv, obnovenej republiky, desiatich dní temnoty / zverejnenia a ďalších.

• V sobotu 1. mája 2021, v deň, keď si niektoré časti sveta pripomínali komunizmus počas prvomájových osláv, ako aj výročie dňa založenia bavorských iluminátov 1. mája 1776 Adamom Weishauptom, nebola to iba náhoda, že Pozemská aliancia sa rozhodla spustiť NESARA / GESARA v ten istý deň.

• Program NESARA / GESARA obsahuje najmenej 19 komponentov, ktoré sa teraz implementujú jeden po druhom pred úplným rozpoznaním po celom svete, avšak buďte istí, že všetci idú vpred!

• V pondelok 3. mája bolo oznámené, že kvantový finančný systém (QFS) sa stal JEDINÝM monetárnym systémom fungujúcim na svete. Čo znamená, že skorumpovaný súkromný Federálny rezervný systém bol natrvalo nahradený.

• V stredu 5. mája sa naďalej objavovali rôzne správy na sociálnych sieťach, kde jednotlivci mohli vidieť na oblohe vyššie satelity Elon Musk / Space-X Starlink.

• V piatok 7. mája (Q) Storm Rider na Twitteri potvrdil, že komunikačný systém Starlink je pripravený! Nastavte javisko!

• Očakáva sa, že komunikačný systém Starlink bude hrať neoddeliteľnú úlohu pri spustení 10 dní temnoty / odhalenia, ktoré sa očakávajú ešte niekedy v mesiaci máj 2021. A takisto sa očakáva, že Starlink bude obsahovať nový ultrarýchlostný procesor Quantum internet. zdroj

Bol vyvinutý nový mikročip, ktorý údajne poskytuje dronom a samoriadiacim automobilom prístup k mobilnému internetu „6G a vyššie“. Vedci tvrdia, že čip novej generácie dokáže prenášať dáta viac ako 30-krát rýchlejšie ako doteraz najvyspelejší 5G internet. zdroj

Melinda Gatesová sa v roku 2019 stretla s rozvodovými právnikmi, tvrdia ľudia, ktorí sú ich známi a dokumenty, ktoré preskúmala WSJ. Jedna obava z jej manžela: Bill Gates sa poznal s Jeffrey Epsteinom, odsúdeným sexuálnym delikventom, ktorý zomrel vo väzení. zdroj

Sirény znejúce v južnom Izraeli. Iron Dome zachytáva rakety nad Aškelonom. zdroj

Irackí demonštranti obkľúčili budovu iránskeho konzulátu v Karbale v reakcii na zabitie civilného aktivistu. zdroj

Všetky štyri hlavné línie systému Colonial Pipeline System sú po kybernetickom útoku na Ransomware stále offline. Colonial Pipeline je najdôležitejším plynovodom v USA. 5 500 míľ dlhý, napojený na takmer 30 rafinérií a takmer 300 distribučných terminálov. zdroj

Nezvestný lekár, ktorý liečil Putinovho kritika Navaľného, ​​je nájdený NAŽIVO. V pondelok sa objavil v dedine, 32 kilometrov od poľovníckej základne, kde sa v piatok vydal do sibírskeho lesa. zdroj

Aktívni vojaci v službe varujú francúzskeho prezidenta Macrona, že v hre je „prežitie“ Francúzska, keď v druhom otvorenom liste zverejnenom v nedeľu „urobil ústupky“ islamizmu. zdroj

Toto je jediný človek, ktorému som kedy vo Washingtone DC dôveroval zdroj

Skupina amerických národných bezpečnostných a vojenských veteránov požaduje rezignáciu nedávno potvrdeného šéfa CID Williama Burnsa z Bidenu po úplných klamstvách Senátu Spojených štátov ohľadom Burnsových väzieb na čínsku komunistickú stranu. zdroj

Ultimátum vojenského krídla Hamasu: Izrael musí dnes do 18:00 stiahnuť policajné sily z Al-Aksá a šejka Jarraha. Podľa izraelského štátneho vysielateľa izraelská armáda nariaďuje všetkým bojovým jednotkám, aby sa pripravili a pripravili na eskaláciu. zdroj

Hamas vypustil niekoľko rakiet smerom do stredného Izraela Jeruzalem minúty po skončení ultimáta o 18.00h. zdroj

Vedeli ste, že Hitlerov skutočné meno bolo Rotshschild? Dedo G. Busha mu pomohol k moci. Bez nich a IBM by nebola 2.sv.v.

Knesset evakuoval v Izraeli kvôli raketovému útoku Hamasu. zdroj

Pozrite sa na krajiny, v ktorých teraz prebiehajú Norimberské a Magnitskyho súdne procesy.
Niektoré som už zverejnil.
Nemecko, Spojené kráľovstvo, Nórsko, Kosovo-Srbsko a možno nedávno Kanada.
Výkonný príkaz blokujúci majetok osôb zapojených do závažného porušovania ľudských práv, alebo korupcie
Masívne zatýkanie na celom svete za zločiny proti ľudskosti.
Aktivácia Nesara / Gesara.
S pridanou kvantovou technológiou.
Trumpova verzia.
AKCIOVÝ TRH skolabuje, Trump vám to povedal 170017 krát, že to bude za vlády Bidena, bude PRESNÝ KYBER, ktorý je produktom výkonného príkazu 1221. Isaac Kappy spieva o roku 1221. zdroj

Ohňostroj
Mena
RV = mena

ohňostroje
Trump žartuje po tom čo zabudne, čo je RV (myslite mena) Prezident DT o devalvácii meny. zdroj

Čo majú spoločné CIA a CCP? Absolútne všetko. zdroj

Vo štvrtok bol na Najvyšší súd AZ podaný príkaz Quo Warranto, ktorý môže viesť k odvolaniu všetkých štátnych funkcionárov zvolených od roku 2018.
Federálny zákon vyžaduje, aby volebné zariadenie bolo každé dva roky certifikované akreditovaným laboratóriom. Okres Maricopa nechal svoje zariadenie certifikovať firmami, ktoré neboli akreditované EAS.
To znamená, že voľby v roku 2018 aj 2020 v okrese Maricopa sa uskutočňovali na strojoch, ktoré neboli v súlade s federálnymi volebnými zákonmi. zdroj

pokoj pred búrkou zdroj
Žiadne úniky na Kapitole a už niekoľko týždňov sa tam deje niečo veľké.
… dobrí chlapci sledujú časovú os tu v USA a v zahraničí. zdroj

Guvernér Ron DeSantis podáva rozsiahly súdny spor proti spoločnosti CDC za ekonomické škody podnikom na Floride. zdroj

Budúcnosť medicíny bude prispôsobená pre každého pacienta. Personalizovaná medicína je založená na myšlienke, že každý sme iný. Máme rôzne gény, inú stravu, iné prostredie a iný životný štýl. Pretože čoraz viac ľudí má zdravotné poistenie, lekári sledujú čoraz väčší počet pacientov, ktorí sú pre nich špeciálne „prispôsobení“. Vďaka tomu bude budúcnosť medicíny prispôsobená pre každého pacienta.

Lekári už nebudú predpisovať tabletky ani liečbu. Aj keď to môže znieť zvláštne, s našimi lekármi sa budeme rozprávať spôsobmi, ktoré zvýšia účinnosť toho, čo už robíme. Namiesto predpisovania liekov budú lekári odporúčať pacientom dietológov, odborníkov na výživu, odborníkov na cvičenie a ďalších lekárov, ktorí môžu uskutočniť zmeny životného štýlu jednotlivca. Na diagnostiku a predpovedanie sa použijú veľké dáta. Na diagnostiku podmienok a predpovedanie určitých výsledkov budeme využívať obrovské množstvo dát. Lekári budú pri svojich liečebných odporúčaniach osobnejší. Budúcnosť medicíny umožní lekárom určiť úroveň starostlivosti, ktorú pacient potrebuje.

Ak je choroba prispôsobená pacientovi, umožňuje to pacientom nadviazať kontakt s ostatnými, ktorí s touto chorobou v súčasnosti žijú. Osobná „diagnóza“ je neuveriteľne mocný nástroj. Spoločnosti zamerané na personalizáciu medicíny sú extrémne zriedkavé a oveľa menej bežné, ako by sa dalo predpokladať. Ale ako budú náklady na diagnostické nástroje stále klesať, tieto spoločnosti sa prirodzene začnú objavovať.

Lekári sa pomocou osobných zdravotných informácií (biobanky) pokúsia zistiť, ako vyliečiť každého jednotlivého pacienta. Vďaka správnej počítačovej analýze môžu sledovať špecifické vzory DNA a zistiť, čo je s každým pacientom „v neporiadku“. Väčšina lekárov považuje personalizovaný liek za „prostriedok na zmenu hry“. Sú z toho nadšení, pretože vedia, že to zmení medicínu. Pacienti sa môžu naučiť, ako žiť zdravším životným štýlom, a vypracovať plán „detoxikácie“, aby si udržali silný imunitný systém a zostali zdraví.

Do roku 2022 bude zdravotnícky priemysel úplne transformovaný genomickou revolúciou. zdroj

Dochádza vám to? _Toto nie je o ďalších voľbách. VEĽKÉ PREBUDENIE. Bude sa vám páčiť koniec … Sú to KVANTOVÉ pohyby
je tu BOH
a Opak SATAN
Preto satanistické / VOJNY / VRAŽDY /
PEDOFÍLIA / VYDIERANIE/ kontrola mysle / CABAL / DS /
_Príklad> ZÁKLADŇA DULCE> TUNELY / mimozemšťania, ADRENO,
Démoni. Duchovia. atď. atď.
/ väčšina ANONOV si stále nedala dokopy to, čo sa skutočne deje. Skryté.
_vychádza na povrch
Novinky:
Izrael dočasne pozastaví tréningové cvičenie „Chariots of Fire“ z dôvodu vypuknutia konfliktu / Izrael bombarduje Sýriu dnes ráno _Gaza strip naráža na Breakout. Rakety lietajú, sirény znejú stále
_armádne presuny po celom svete .. Hlavné pohyby v EU, Ázii
_ťažký týždeň sa blíži
Správy;
1000 právnikov a 10 000 lekárov podávajú žaloby na skupinu CDC, WHO, Davos za zločiny proti ľudskosti
UK. Kanada Austrália 17 ďalších významných NÁRODOV podniká podobné kroky na žalovanie svojich vlád. Podľa článkov 32 a 147 Ženevského dohovoru
Všetky exp. s vakcínou porušujú Norimberský kódex

Blesk Dana Scavina na oblohe blízko washingtonského pamätníka nebol Q. Bol to symbol Phi. Zhodou okolností POLOVICA vzorec pre elektrinu. „Phi x Psi = Q (doska), celková elektrifikácia“ zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „wiaa9.com ወ Electricity magnetism Ether ACIZ Water ELECTRIFICATION Q=Ψ×ф ΥΓΙΘΑ (dielectric Induction) Phi (magnetic the unit of Electrification“
Na obrázku môže byť 2 ľudia a text

Nikola Tesla, ktorý bezdrôtovo získava energiu z atmosféry, a JP Morgan, ktorá ju využíva prostredníctvom vedení z PRESNE rovnakého miesta, len aby nás nabila. Žiadne „elektróny“ sa negenerujú v žiadnej elektrárni, ale skôr distribučné centrá, aby sme mohli byť NABITÍ. 🤔 Čo ak je energia už zadarmo, je využívaná z čistej éterickej atmosféry a prepravovaná, ale [aj tak] si za ňu účtujú poplatok? zdroj

Na obrázku môže byť 8 ľudí a text, v ktorom sa píše „www.irishtimes.com THE IRISH TIMES LATEST NEWS MOST READ LISTE Mirror SHARE f COMMENTS Conor Wilmot 'foun something on the internet that went wrong' Priest warns n danger atfune teenager 6/6 10: blAck LISTEI speak shows on Natasha's phone "Loretta," relationshi appeared start innocently online someone believes Sandy recognized "international number. Sixmilebridg an Conor Wilmot, 13, believed die Challenge Irusted WIKI Privacy ish Mirror "Parents nowad OPEN S.T. Suicide Sandy says, calls turned money. thManyM the friendship progressed, challenges and demands says, somehow "Loretta" got Your Computer Anywhere PitusUate Boy, 13, becomes youngest to die from Covid-19 AELIACLAR 1,2020“
Tento chlapec má několik životů! Jako kočka😉. Falešná zpravodajská média ho nechala zemřít několikrát – každý rok 🤷‍♂️
V případě, že vám někdo řekne, že mainstreamová média to myslí vážně 😂 zdroj
První snímky pořízené z notebooku Hunter Biden.
Tohle je Nicole. Je jí 18 let a byla unesena ve Francii. Uvedli její velikost a to, že nemá žádné pohlavně přenosné choroby. Jeji počáteční cena byla 150 000 tisíc dolarů. zdroj
Realita je někdy strašidelnější než fikce.
Pokud jste zvědaví, kde 800 000 dětí, které zmizí, skončí … to jsou noční můry.
Nyní delaji kultovní obětní rituály a pak daji masám jíst vlastní děti.☠️ zdroj
SRN – ❗️ Astrazenecká očkovací kampaň ve Freiburgu ❗️ zdroj

Prezident Putin vysílá jasné varování zločincům v oblasti lidských práv!
Jeho oznámení jsou jasná a přesná a měla by uklidnit mnoho pochybovačů.
„Neexistuje žádné odpuštění ani ospravedlnění pro ty, kdo znovu dělají agresivní plány.“ (Zaměřeno na EU a Schwabovo kriminální fórum)
Ruská hlava státu zároveň poukázala na to, že v současné době dochází k pokusům o opětovné použití velké části nacistických myšlenek.
Nejde jen o radikály a mezinárodní teroristy. Existují pokusy přepsat historii a ospravedlnit zločince.
Rusko příliš dobře ví, kam to smeruje.
„Rusko důsledně hájí mezinárodní právo.
Budeme také pevně chránit naše národní zájmy a zajišťovat bezpečnost našich lidí. “ zdroj

Tuna po tuně
Policie v posledních dnech zabavila obrovské množství drog.
Aktuální příklady

 • Peine:
  Drogový dealer zamčený, velké ryby
 • Paraguay:
  Půl tuny kokainu v kamionu
 • Honduras:
  1,6 tuny kokainu v pozemském bunkru
 • Maroko:
  Internátní banda Hašiš gang ve vazbě
 • V Evropě
  různé velké konopné plantáže

Novináři dostávají několik zpráv o farmách adrenokromu, zbraních a obchodování s dětmi, jak se stalo před několika dny z Belgie, kde byly z dětských farem osvobozeny tisíce těžce těhotných žen. Dokonce jsme zde mohli publikovat videa …

V této souvislosti je třeba chápat také současné největší vojenské operace. zdroj

Holandsko:
Pouze za poslední týden 2,7 tuny kokainu.

Cistky bažiny deepstate a jeho pomocníků a kompliců pokračuje …..

👆👆👆👆👆Jejich zdroj příjmů brzy vyschne a jejich žoldnéřské jednotky jsou za mřížemi.

Díky odvážným lidem v uniformách, zejména armádě, kteří musí v podzemí zažít hrozné scény.
Upřímnou soustrast asi 200 vojákům, kteří byli nedávno zabiti při podzemní operaci. Hluboký stát se pustil do akcelerátorů požáru, ale také do plamenů vojáků.

Všechny tyto obrázky a důkazy samozřejmě nebudou oficiálně zveřejněny, dokud nebude operace dokončena. Pak potřebujeme také psychologickou podporu, jako mnoho vojáků v akci ….. zdroj

šechno naznačuje, že bude plně odhaleno celé téma plazů, mimozemšťanů, klonů atd.
Základna Dulce na hranici mezi Coloradem a Novým Mexikem (poblíž města Dulce v Novém Mexiku) je společně provozované podzemní zařízení pro lidi a mimozemšťany, které existuje ve Spojených státech.

KOMPLEXY DULCE PYRAMIDY Zabezpečení Zařízení Dulce je vícepodlažní komplex skládající se z centra, bezpečnostní stanice a několika fotografických laboratoří. Každé patro má silnější bezpečnostní opatření, čím hlouběji jdete. Od 90. let 20. století bylo v různých vysoce zabezpečených oblastech (u východů a laboratoří) více než 3 000 kamer. Ochranka nosí kombinézu se symbolem Dulce nahoře na přední levé straně. Standardní zbraň v Dulce je „blesková zbraň“, která je účinná jak pro lidi, tak pro mimozemšťany. Průkaz totožnosti, který je vyžadován pro čtečky karet na dveřích a výtazích, má nad průkazem totožnosti symbol Dulce. Vládní šéfové používají karty s pečetí Spojených států (The Cult of the All Seeing Eye). Ultra Podle rozhovoru Brantona z roku 1996 s Thomasem Castellem je „Ultra“ krycím názvem základny Dulce. zdroj

USSMonterey zabavil ilegalni zbrane v severnim arabskem mori. zdroj
Môže ísť o snímku obrazovky z Twitteru, na ktorej je text, v ktorom sa píše „Department of Defense @DeptofDefense The blue waters of the Black Sea. The @USArmy's 12th Combat Aviation Brigade is conducting maritime operations near the coast of Bulgaria in support of exercise #SwiftResponse. Preklad z angličtina od Google Modré vody Černého more. The @USArmy 12. bojová letecká brigáda provádí námorní operace blízko pobreži Bulharska na podporu cvičeni #SwiftResponse.“
Na obrázku môže byť vonku

Stručný popis vodního toku přehrady 3 soutěsk, řeka má v současné době přibližně 70 000 metrů krychlových za sekundu vody, což je přibližně 10 000 metrů krychlových nad přehradou, která protéká nejvíce. Nastavili otvor pro maximální větrání. Ale to nebude stačit, protože se očekává příliv kolem 80 000 až 90 000 metrů krychlových za sekundu, když hostinu zdokonalia dvě další rozpadlé přehrady proti proudu. zdroj

Je velmi, ale velmi příznačné, že ve stejném týdnu, kdy se na obloze planety objevila konstelace družic Starlink, se představuje decentralizovaný internet založený na technologii blockchainu, jehož cílem je marginalizovat velké společnosti jako Google a Microsoft, které udělaly tolik pro to, aby skryly pravdu, zničily názorové proudy a nakonec i ty, kteří zpochybňují verzi reality vnucovanou velkými ekonomickými skupinami. Tato oznámení jsou nakonec kvantovým internetem, který nám přinese nový finanční systém, jenž osvobodí lidstvo od staletí útlaku. zdroj

Tak u to jede v ruske televizi
V Německu se objevil skandál, který se může rozšířit i do dalších zemí. Byla odhalena největší síť pedofilních zvrhlíků. Zvláště zarážející je, že jejich počet se počítá na desítky tisíc. Propojení těchto lidí, kteří na internetu sdíleli hrůzné detaily svých zločinů na dětech, dalece přesahuje hranice samotného Německa. zdroj

Dalsi symbolika Zedn*aru 👇👇👇👇
Zednářské znamení ruky: Skrytá ruka
Dalším oblíbeným zednářským znamením je „skrytá ruka“. Obrazy a malby velkých mužů minulých století odhalují společnou nit, která je spojuje. Je to náhoda, že mnozí z nich při pózování pro portrét jednu ruku skrývali? Zdá se to nepravděpodobné. Podíváme se na zednářský původ „skryté ruky“ a na mocné muže, kteří toto znamení používali na slavných portrétech. Většina lidí, kteří toto znamení používají, jsou prokazatelně (a často nadšeně) členy svobodných zednářů. Vzhledem k velkému významu tohoto gesta v zednářských rituálech a skutečnosti, že veškerá elita byla buď součástí zednářstva, nebo o něm věděla, je prostě nemožné, aby opakování tohoto znaku bylo výsledkem náhody. „Skrytou ruku“ lze ve skutečnosti nalézt v rituálech královského zednářského stupně a světoví vůdci, kteří toto znamení používají, tím nenápadně říkají ostatním zasvěcencům řádu: „To je to, čeho jsem součástí, v co věřím a pro co pracuji“. Toto gesto rukou je údajně inspirováno Exodem 4:6. V tomto biblickém verši znamená srdce („hruď“) to, čím jsme, a ruka to, co děláme. Lze jej tedy vykládat takto: To, čím jsme, je to, co nakonec děláme. Symbolický význam tohoto gesta může vysvětlovat důvod, proč je tak hojně používáno slavnými zednáři. Skrytá ruka dává ostatním zasvěcencům najevo, že zobrazený jedinec je součástí tohoto tajného Bratrstva a že jeho činy byly inspirovány zednářskou filozofií a vírou. Ruka, která úkony provádí, je navíc schovaná za látkou, což může symbolicky odkazovat na utajenou povahu zednářových činů. Mezi nejznámější vůdce v dějinách, na jejichž portrétech se objevuje signál „skryté ruky“, patří Josef Stalin, Napoleon Bonaparte, Karel Marx. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 09.05.2021Správy sú falošné. Vojna je skutočná. Bojujeme o život, jednotní a silní. Už sa nemôžu schovávať v tme. Vojenské plánovanie je v najlepšom poriadku - vojenské právo vs. trestné právo. Koniec je blízko. Buďte trpezliví. Prichádza Búrka. Božie načasovanie je nielen dobré, ale aj dokonalé. Kam ideme jeden, ideme všetci. Dôverujte plánu “ Q... zdroj  Biele klobúky našli…
  Tags: a, sa, na, v, je, to, že, správy
 • 10000
  Správy 08.05.2021Na globálnej úrovni boli globalisti teraz prinútení do neudržateľnej situácie, pretože ich príjmy z obchodovania s ľuďmi, drogami, zbraňami a krytím zločinov boli teraz prerušené a sú teraz nepretržite sledované QFS, po akomkoľvek podozrivom prevode nasleduje zmrazenie bankových účtov, teda aj Rockefellerovcom, Rothschildovcom, Google, Twitter, Facebook, MSM a vlád. Zločiny…
  Tags: a, je, na, v, sa, to, správy
 • 10000
  Správy 07.05.2021Stále musíme ignorantom dávať červené pilulky o ľuďoch ako komodite. Sami pravdepodobne nevieme úplne to najhoršie a nemusí sa to nikdy zverejniť všetko, ale vieme, že priemerný človek bude mať ťažkosti s prijatím niektorých častí. Možno je niekedy ťažké sledovať a zúčastniť sa na tejto vojne, ale bolo by horšie, keby…
  Tags: a, v, zdroj, na, že, je, sa, to, správy

1 Komentár

 1. polarexplorer

  Ďakujem Ivy.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here