Správy 10.06.2021

10/06/2021

Najnovšia správa Sophie od The One je nesmierne upokojujúca. V priebehu TROCH MESIACOV uvidíme masívne zmeny:

9. júna 2021 5:24

Som The One.

Momentálne sa na tejto planéte dejú veci, ktoré ovplyvňujú priebeh (ľudskej) rasy. V tomto okamihu sú tieto informácie pred verejnosťou skryté. Nie vždy budú. Je užitočné, aby ste o týchto veciach počuli. Keď to urobíte a spracujete ich význam, budete mať rozšírenejšie zobrazenie. Súčasťou tohto procesu rozširovania je tento pohľad. Začleníte do svojho videnia širšiu perspektívu a budete hlbšie chápať, ako váš život zapadá. Ako váš život zapadá do väčšej schémy vecí. Pretože ste tu s určitým účelom. Tento účel je osobný a aj to, čo by ste mohli nazvať globálnym.

Len čo pochopíte svoju skutočnú podstatu, zažijete zmysel pre cieľ, aký ste doteraz nemali. Bude vám to pripadať celistvejšie. Bude to komplexnejšie. Pre váš život ako hviezdne semeno má pracovník svetla, alebo šíriteľ pravdy iniciačnú silu pre tento planetárny posun. Je to kvôli vám, že sa to vôbec deje, a kvôli vašej prítomnosti sa to deje práve teraz. Bol tu pokus už dvakrát. Tentokrát bude dokončený.

Prišli ste s rôznymi zručnosťami a účelmi. Na istej úrovni bola vaša účasť vždy súčasťou vášho života. Tiež ste si prišli zahrať ľudské drámy a lekcie a súčasne ste presadzovali program. Agendu vývoja. Program osvety. Proces, ktorý bude pomáhať pri Nanebovstúpení (ľudskej) rasy. Teraz je možné povedať toto. Kumulatívny účinok vášho úsilia, úsilia hviezdnych semien, pracovníkov svetla, pravdy a svetelných bojovníkov priniesol nezastaviteľnú vlnu ničenia, očistenia a nakoniec – výživy. Je to prílivová vlna zmien. Je to čistá sila.

To, ako to vyzerá zo zemskej perspektívy, bude rozpad všetkého, čo držalo matrixovú spoločnosť pohromade. Skaza sa začala a pokračuje vážne. Jej kumulatívny účinok bude pôsobiť masívne a šokujúco. Budú to pre vás tu krátkodobé emócie. Rýchlo sa zmenia na výzvy na akciu. 
Každý z vás bude inštinktívne vedieť, aké kroky podniknúť.

Nepodliehajte strachu. Pre túto ďalšiu časť vás je tu oveľa viac, ako si momentálne uvedomujete. Čoskoro budú aktivovaní. Udalosti, ktoré sa čoskoro stanú, sa o to postarajú. Došlo k zmene velenia. Prenos machinácií riadenia v tejto fyzickej oblasti. Je to hotové. Musí sa to teraz hrať tak, aby toho ľudstvo bolo svedkom.

Dôjde k potlačeniu. Očakávajte nepokoj a trochu nepohodlia, ale nebude to trvať dlho. Uvidíte vývoj celého príbehu; pravdu. Nasledujúcich deväťdesiat dní bude pre komprimovaný efekt obrovských globálnych zmien ako nikdy pred nimi. Príbeh sa mení. Príbeh okolo zdravia, vlády, peňazí a kontroly začína svoju transformáciu. To sa deje už za zatvorenými dverami. Napriek tomu sa pripravte na to, že tieto dvere budú rozfúknuté dokorán. Rok neukončíte v tej istej hmle, v ktorej ste ho začali.

Vo vašej armáde došlo k potvrdeniu velenia a riadenia. Budete o tom počuť šeptom a nepotvrdenými správami. Ak tak urobíte, vedzte, že sa jedná o skutočný prenos kontroly. Čo treba povedať, je toto. Teraz je veľa ľudí, ktorí tu pomáhajú. Boli uväznení vo svojom živote a nie sú si plne vedomí svojho účelu pre túto dobu. Väčšina z nich bude teraz zaiskrená, bude „zapnutá“ a bude smerovať k ich plánovanej úlohe. Zaujmú svoje miesto a budú asistovať. Prenos bude chaotický, napriek tomu úplný a rýchly. Ide o globálne úsilie.

Vedzte, že každé posunutie dovnútra vás nasmeruje bližšie k miestu, kam ste zamýšľali ísť. Možno to nevyzerá tak navonok. Dôverujte. To, čo rýchlo zistíte, je, že všetky systémy sú v chode a že miesto, kam idú, je sloboda a mier, prosperita a radosť. Na tomto mieste vládne stav lásky, nie strachu. Toto je miesto. Tu ste, aby ste ožili, privítali ho a užívali si. Toto je vaša nová Zem. Nemôže sa to prejaviť nijako inak, ako pravdivo. Vedzte, že keď vidíte alebo cítite klamstvá a klam, ste svedkami posledných dychov toho, čo po sebe zanechávate. Vaša nová Zem dorazí v plnej transparentnosti – čistej a celej. Čokoľvek iné ako to neprežije, nebude pokračovať.

Už žiadne klamstvá. Už žiadne klamstvo. Už žiadne prepínanie.
Chystáte sa začať éru sily s plnou silou. Kombinované úsilie s jediným účelom. Jednota.
Keď budete svedkami zlomov a zvratov v týchto nadchádzajúcich časoch, držte sa skutočnosti, že všetky klamstvá musia padnúť skôr, ako bude možné odhaliť pravdu. Pravdu poznáte podľa jej frekvencie. Bude si treba trochu zvykať, veľa ste tam nežili.

Chystáte sa. Uvidíte, drahí ľudia, v najbližších dňoch veľa zmien. Vedzte, že všetky vedú k miestu, ktoré ste prišli spoločne vybudovať ako Jeden. Toto je úžasné miesto a bude stáť za každý urobený krok. Nebudete sklamaní. zdroj

Máme podozrenie, že ide o hrozby, pretože pravdy je stále príliš veľa na to, aby DS vydržal. Sú mimo seba a sú takí zúfalí, aby zostali nažive, že by mohli urobiť  čokoľvek . Nech sa stane čokoľvek, verím, že Patrioti majú kontrolu a poškodenie / spád z akýchkoľvek kaskadérskych kúskov, temné ťahy budú zmiernené, ak nebudú odvrátené. Armáda je na našej strane a bude chrániť civilistov. Iba nečestné prvky predstavujú hrozbu.

Pán Pool to zverejnil a vie o tom všetko.

… vrchný veliteľ Kanady nás uisťuje:

Ahoj muži, ženy a deti z Kanadskej republiky.

Chcel by som všetkých ubezpečiť, že vďaka návratu a prerozdeleniu bohatstva Kanady … Každý muž, žena a dieťa z Kanadskej republiky budú žiť v * množstve * peňazí / bohatstva / lásky / a mieru.

Žiadne otroctvo; a žiadna tyrania.

Bude to tak v každom národe na Zemi / Terre. Keď nám Q povedal „svet sa čoskoro zmení“, mysleli to vo všetkých možných aspektoch. Zostaňte naladení. zdroj

_3 rakety boli vypálené Na základňu Camp Victory v Bagdade . Všetky americké a zahraničné základne v Iraku sú v stave pohotovosti.
Európsky parlament rokoval o kybernetických útokoch, vypnutí sietí a útoku na vodné zariadenia, bankovníctvo a plynárenstvo
JÚN 💥
Už dávno som povedal, že to príde
Potvrdené!
Trumpom
JÚN 💥
Treba poznamenať, že; LTC Andrew Rhodes veliteľ 1-8 pechoty „Fighting Eagles“,nedávno sa zistilo, že Rhodes prevádzkuje súkromný, „prebudený“, ľavicový účet na Twitteri pod menom „Dru“.
(Hovoril som vám, že [DS]arm. základne majú temných vodcov >>FF OPS a misie)
JÚN 💥
♟️Šach♟️
Nenechajte sa pomýliť. Prehrali a vedia to!
V šachu obe strany vedia, kedy sú urobené posledné ťahy pred šachom. Prehrávajúci má jedinú možnosť – zdržať hru – to trvá len chvíľu> pred KONIEC_HRY
+Všetky prestrelky & fb-.i sračky a hranice atď.atď sú zdržiavanie

Flynn 4:58
Zrkadlo 4:59> 9:54

Získané z prepisov zo zasadnutí za zatvorenými dverami
WWG1WGA
Vlajky von
Si hore?
Neveríte, že strácajú svoju otrockú moc?
Neveríte, že vyhrávame?

zdroj

Dr Anthony Fauci viedol konferenciu v r. 2017, kde sa zúčastnili výskumníci ústrední v pôvode COVID-19 a následnom jeho utajení vrátane predsedu EcoHealth Alliance – Peter Daszak a vrchného výskumníka Wuhanského laboratória – Shi Zhengli zdroje

Pcr testy boli testy krvnej DNA. Nemajú nič spoločné s Covidom. To je dôvod, prečo boli kozy, papáje a redbull pozitívne testované. Biblické. zdroj

Práve som na to prišiel.
Všetky príspevky pána Poola vlny, galaxia na nebi, mesiac atď. – Sledujte vodu.

Hora svätého Michala = Mount St. Michael – je ostrov v Mount’s Bay, Cornwall, Spojené kráľovstvo.

Čo je meč svätého Michala?

Quis ut Deus? Kto je podobný Bohu? Toto bol bojový pokrik, ktorý vydal svätý Michal Archanjel na začiatku prvej vojny v dejinách, vojny, ktorá sa bude viesť až do konca vekov. Teda boj medzi deťmi Božími a deťmi Lucifera, toho starého hada. Nie je teda prekvapením, že tento slávny bojovník za Božiu vec v nebi bude vhodným patrónom pre tých, ktorí sú oddaní jeho najsvätejšej veci na zemi..

Úcta k svätému Michalovi prekvitala v stredoveku najmä medzi mníšskymi rádmi, ktoré sa považovali za Kristových bojovníkov. Z toho prirodzene vyplýva, že tieto duchovné „špeciálne jednotky“ v boji za spásu duší pomenovali svoje kláštory a svätyne po svätom Michalovi Archanjelovi.

Veľkým, ale zväčša neznámym znakom tejto pobožnosti je existencia dokonalej línie línií známej ako Meč svätého Michala, ktorá spája líniu kláštorov z Írska so samotným srdcom viery, Svätou zemou:

 • Skellig Michael (Írsko)
 • Hora svätého Michala (Cornwall, Spojené kráľovstvo)
 • Mont-Saint-Michel (Normandia, Francúzsko)
 • Sacra di San Michele (Turín, Taliansko)
 • Sanctuary of Monte Sant’Angelo (Mount Gargano, Taliansko)
 • Kláštor Stella Maris (Haifa, Izrael) zdroj

Meč svätého Michala, leží po celej krajine, od Írska po Jeruzalem, diabol sa nezastaví.
Meč svätého Michala leží hlboko v tvojom srdci, zabíja ego, tam to musí začať.
Meč svätého Michala vyčistí tvoju cestu, aby si mohol vidieť cestu, ktorú pred tebou vytýčil Boh…
Potom, keď dosiahneme zasľúbenú zem, Meč svätého Michala bude vložený do vašej ruky.

Bojujte zo všetkých síl, toto je obrat, zlo v tomto svete a diabol ustúpi.
Verte, že tvárou v tvár takýmto temným a obludným veciam, pravá láska vo vašom srdci prinesie zmenu.
Skutočný Jediný Stvoriteľ je naším Hlavným veliteľom on splodí všetky vaše bolesti a smútky.
Blahoslavení sú Tvorcovia pokoja, lebo sú Božími deťmi. zdroj

V nasledujúcich dňoch sa Satanské NWO stretnú v zálive Carbis a v jeho okolí, je to generálka na niečo zlovestné. Hora svätého Michala je posvätné miesto na hlavnej ley línii vedúcej cez Spojené kráľovstvo a potom cez Európu až do Jeruzalema. Vedia o miestach posvätnej energie Zeme, špekulovali sme, prečo sa skupiny G7 stretávajú v malom mestečku v Cornwalle, myslím, že nám to dáva veľkú nápovedu. zdroj

Biden: „Stále zabúdam, že som prezidentom.“ zdroj

📎Fauci: „Ak sa snažíte dostať ku mne, útočíte skutočne nielen na mňa, ale aj na vedu.“

📎JBS, najväčší svetový dodávateľ mäsa, vyplatil ransomvér hackerom bitcoiny vo výške 11 miliónov dolárov.

📎V máji bolo na hraniciach USA zatknutých 180 000 nelegálnych cudzincov – o 674% viac ako v minulom roku.

📎Lekárski konzultanti CDC: Počet prípadov srdcových chorôb u mladých dospelých a dospievajúcich po očkovaní vakcínou Covid je „vyšší, ako sa očakávalo“.

📎Biden americkým jednotkám: „To nie je vtip – najväčšou hrozbou, ktorej Amerika čelí, je globálne otepľovanie.“

📎Audit v Arizone. Na spočítanie zostávajú už iba TRI palety hlasovacích lístkov. Úradníci očakávajú OBROVSKÉ nezrovnalosti v počte hlasovacích lístkov.

📎Spoločnosť InfoWars uviedla, že Čína platí americkým spoločnostiam za propagáciu ich propagandy.

📎Potvrdené: Čínsky program biologického boja zapojený do vypuknutia epidémie COVID-19 je prepojený s ich ozbrojenými silami, má však prístup k vedomostiam, zručnostiam a financovaniu z USA.

📎Predseda republikánskej strany v Nevade Michael McDonald, bývalý zamestnanec LEO, je ohromený bezpečnosťou a transparentnosťou auditu v Arizone. Šesť štátov už prijalo potrebné audítorské skúsenosti. zdroj

Mimochodem, SSSR je jasně napsán v Chartě OSN, neexistuje Ruská federace
Stejne tak je tam Ceskoslovensko, NEEXISTUJE Ceska republika ani Slovensko! zdroj
Balkanska mafie mela ve Vidni sklep na muceni. zdroj

👉👉 Velmi zajímavé je, že nyní existuje několik senátorů, kteří žádají maršály USA o jakékoli dokumenty týkající se cest soudců Nejvyššího soudu. Chtějí vědět, do kterých států a zemí tito lidé cestovali. Patří mezi ně senátoři Sheldon Whitehouse a John Kennedy. Napsali dopis ze dne 4. června. Byl zveřejněn. A žádají maršálskou službu o všechny dokumenty týkající se cestování, které byly za posledních deset let přijaty soudci za účelem zajištění transparentnosti. Bude zajimave, co z toho vzejde, protože jakmile zjistí, kam se někteří z těchto lidí dostali, jsem si jistý, že budou otázky. Proč jste cestovali do této země? S kým jste se setkali? Co jsi tam dělal? Velmi zajímavé.
👉 Víme, že je národní krizi na hranicích. A víme, že to má na starosti Kamala Harrisov, která hranice nenavštívila. Odcestovala do Guatemaly, ale hranici nenavštívila. Proč? Protože ví, že by tam byly kamery, lidé by se ptali a krize by ji zahnala. Takže se snaží napravit všechno tam dole, takže se snaží rozšířit krizi a dát lidi do hotelů, aby to vypadalo, že to není tak špatné, a samozřejmě tam nakonec půjdou. Byla tedy vyslechnuta a reportér se zeptal:
„Ještě jsi nebyla na hranici.“ Harris řekla: „Nebyla jsem ani v Evropě …“ Co to s tím má společného? Je viceprezidentka, že? Dostala odpovědnost za krizi na hranicích. Koho zajímá, jestli jsi byla v Evropě nebo ne? Jsme tady v Americe. Dole na hranici je krize. Američané vědí, že je krize, a předstírají, že tam dole nic není, a snaží se to všechno vytlačit. Se svým smíchem vypadá jako zlý diktátor. Jen to potlačuje svým smíchem.
👉 FBI zřídila aplikaci pro zasílání zpráv pro vrahy a drogové dealery a zatkla kolem 800 lidí v globální akci. Tato aplikace se jmenuje ANOM. A nahradila dvě platformy, které policie odstavila. Tito lidé si pomysleli: „To je skvělé, máme tento skvělý šifrovaný software pro komunikaci.“ Zločinecké gangy se vrhly na to a pomyslely si: „Páni, nikdo nezjistí, o čem mluvíme.“ Policie zkontrolovala přibližně 27 milionů zpráv odeslaných prostřednictvím ANOM po dobu 18 měsíců. S poučením z komunikace dokázali vystopovat složitou síť obchodu s drogami, praní špinavých peněz a organizovaného zločinu.
👉 Promluvme si o bohatých, o politicích, o královských lidech a o celebritách, protože se zdá, že měli vlastní tajnou telefonní síť. Velmi zajímavé. EncroChat. Jedná se o zařízení, která jsou v samostatné síti. Jsou šifrované a nikdo neví, o čem to mluvíte. A zdá se, že šlechtické rodiny, politici a celebrity tuto síť využívají.
„Je to tajná platforma, kde mohou uživatelé soukromě komunikovat mezi speciálně navrženými kapesními zařízeními. Těmito zařízeními jsou obvykle smartphony založené na systému Android s odstraněnými senzory GPS, mikrofony a fotoaparáty a ve výchozím nastavení nainstalovanými šifrovanými aplikacemi pro chat, aby bylo možné odesílat soukromé zprávy.“
Zajímavý. Proč mají šlechtické rodiny, politici, celebrity samostatnou síť, kde je vše šifrováno a nikdo neví, o čem mluví? A normální lidé jako my? Může nás špehovat, že?
Víme, že jakmile vyjde najevo pravda a lidé si uvědomí, o co ve skutečnosti jde, nebudou všichni tito lidé moci v budoucnu veřejně vystupovat.
👉 Víme, že v určitém okamžiku už všichni tito lidé nebudou moci v klidu kráčet po ulici. Ve Francii to dnes prezident Macron trochu okusil: „Prezident Emanuel Macron byl překvapen, když mu místní muž během turné v jihovýchodní Francii dal facku. Muž řekl:„ Dolů s makronismem “a pak mu dal tvrdou facku.“ Mnohým se to v budoucnu stane, bez ohledu na to, zda pocházejí z politiky, hromadných sdělovacích prostředků, zábavního průmyslu nebo sportu. Lidé si budou pamatovat, kdo tančil na píšťalku Deep State. zdroj

👉 Při megazátahu na chatovací síť ANOM bylo jen v Rakousku zatčeno 81 osob, včetně hledaného několikanásobného vraha. Země byla považována za jeden z hotspotů sítě. Kromě toho byl ve Vídni vykopán mučírenský sklep balkánské mafie. Ministr vnitra: Díky údajům z ANOM „bude následovat mnoho dalších operací“.
👉 Téměř každý den je nyní zabaveno velmi velké množství drog. ŠPANĚLSKO: Policie našla ve Valencii půl tuny kokainu, tři zatčení. MALTA: Nový rekordní nález. Necela TUNA nejčistšího kokainu.
👉 Obrovské množství DVOU TUN KONOPNÝCH KVĚTU dovezl do Rakouska jen za posledních několik měsíců jeden vídeňský gang. Od včerejška jsou ve vězení. Z velkého dovozu zbylo 36 kilogramů a maska klauna. zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „CITY OF LONDON CORPORATION LTD Company number 11820854 Follow this company Overview Eiling history People More Registered office address 20-22 Wenlock Road, London, England, N1 7GU Company status Dissolved Dissolved on 8 June 2021 Company type Private limited Company Incorporated on 12 February 2019“
Spoločnosť city of london
Rozpustená: 8.júna 2021
zdroj
Na obrázku môže byť 1 osoba, lopta a text, v ktorom sa píše „LEUTE| TV NEWS LEUTE SPORT NEWS POLITIK T NEWS SPORT NACH ZWEI CORONA-FÄLLEN IM TEAM Spanien wird von der Armee geimpft“
Hmmmm, ve Spanelsku asi nejsou lekari 🤷‍♀️😉😉
PO DVOU PŘÍPADECH KORONY V TÝMU. Španělsko bude očkovat armáda.
Corona ve španělské reprezentaci! Kapitán Sergio Busquets (32/Barcelona) a Diego Llorente (27/Leeds) jsou v karanténě. Oba byli pozitivně testováni na tréninkovém kempu v Las Rozas (nedaleko Madridu). Mezinárodní rada pro zdraví dala zelenou kompletnímu očkování oddílu vakcínou Biontech. Očkování provede armáda, která již očkovala 900 španělských sportovců, kteří se v létě zúčastní olympijských her v Tokiu. zdroj

Událost 💥

Co je to za událost? Tato událost by mohla být doposud nejdůležitější událostí v lidské evoluci a mohla by se uskutečnit v naší velmi blízké budoucnosti. Pokud přicházíte z biblické perspektivy, někteří tomu říkají vytržení. Událost je kvantový posun v našem vědomí, který ovlivní každého z nás hlubokými způsoby. Všichni v současné době procházejí procesem vzestupu, ať už o tom víte, nebo ne. Projdete to na individuální úrovni a my to projdeme také kolektivně. Tento vzestupný proces se skládá z mnoha složitých zkušeností krok za krokem, které nás všechny připravují na tuto závěrečnou událost, která by brzy mohla vypuknout v jedinou mocnou událost, která by ukončila dlouhou a dlouhou historii lidstva a ohlašovala nový začátek.
Tato událost se údajně koná každých 26 000 let. Podle mého příspěvku „Precese (gyroskopický pohyb) rovnodennosti“ v komentářích. To se shoduje s proměnou věků. Zároveň přecházíme z věku ryb do věku vodnářů. Říká se o něm náhlý galaktický impuls, sluneční událost, která změní frekvenci vibrací lidstva. Vyšší frekvence s sebou přinese širší rozsah reality, což znamená vyšší vhled, moudrost, znalosti, psychické schopnosti a neuvěřitelné vědomí. Tato událost uvolní extrémně oslepující světlo vycházející z našeho centrálního slunce, které v minulosti spustilo kvantový skok v naší duchovní evoluci pokaždé, když k ní došlo. Tato událost solárního impulsu zahájí proces transformace hmoty, energie, vědomí a biologického života, jak jej známe.

Věřím, že to je doba, kdy benevolentní síly převezmou veškerou komunikaci a globální éter a začnou zveřejňovat informace pro lidskou populaci. Budou zveřejňovat informace o našich tajných vesmírných programech, nelidských zločinech Cabaly proti lidskosti atd. Také věřím, že budou existovat videa svědectví ukazující lidské populaci, jak nás ovládla satanská agenda. Bude čas na tyto hromadné zatýkání? Osobně věřím, že k masovému zatýkání dojde před sluneční událostí. Je to to, na co se právě teď připravujeme?
Tato zatčení budou provedena pro osoby na obou stranách v Kongresu Spojených států. Budeme si jisti, že tito zločinci už nikdy nebudou v mocenských pozicích. Pokud jste dávali pozor, můžete vidět pohyby, které jsou prováděny.

Mezitím, až k tomu dojde, dojde k další monumentální transformaci, která bude zahrnovat globální reset měny. Někteří tomu říkají GESARA / NESARA. Existují lidé, kteří věří, že tento reset měny pochází z Nového světového řádu, a ano, chtějí také reset, který přináší socialistickou agendu, což v konečném důsledku znamená větší útlak, kontrolu a tyranii. Pamatujte, že vidíme konflikt mezi satanskou temnou agendou a agendou osvobození založenou na světle. Program založený na světle si přeje reset, který přinese udržitelnou správu věcí veřejných, která bude ku prospěchu každé lidské bytosti na planetě směrem ke svobodě a osvobození. Celá naše globální ekonomika bude přivedena zpět ke zlatému standardu, spíše než k fiktivnímu systému fiat, který prospívá pouze temnotě.

Budou implementovány potlačené technologie. Technologie bezplatné energie budou postupně uvolňovány pro veřejnost. Mnoho potlačených technologií z tajných vesmírných programů Cabalu bude také uvolněno pro veřejnost. Přírodní bohatství planety bude distribuováno všem a náš ekosystém bude obnoven. Také v době, kdy se Země usadí zpět na původně vytvořenou frekvenci, začne veškeré uzdravování na fyzické a psychologické úrovni. Proces stárnutí lidstva se neuvěřitelně zpomalí. Odstranění Archonů ve vyšších dimenzionálních rovinách, které se právě odehrávají, rozpustí jakýkoli vztah, který mají v této transformaci. Válka bude minulostí. zdroj

Víte, čeho se bojí (oni) stejně jako pravdy?
Naše důvěra v to.
Nenechte se nimi zastrašit. zdroj
Členové médií, kteří lhali a uvedli Němce v omyl, byli odsouzeni k smrti obesenim, stejně jako lékaři a zdravotní sestry, kteří se účastnili experimentů s použitím živých lidí jako morčat.
Budoucnost dokazuje minulost.
Norimberské procesy II se blíží. zdroj
Komentar nahore : Na co se dívá, lidi?
Myslím, že sleduje tribunál v Gitmo! zdroj
Počkej, přátelé. Už tam skoro jsme. Před námi je dlouhý víkend. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 09.06.2021Niet pochýb, dejú sa zvláštne a zaujímavé veci a niektoré z nich sú „kybernetické“. Iným spôsobom sa to nedá opísať. „Boom“ .. https://twitter.com/TheInsiderPaper/status/1402335296360955912?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1402335296360955912%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fanons.news%2F%3Fp%3D4049preview%3Dtrue Dnes 🚨 Masívny požiar po výbuchu v polysilikónovej (vysoko toxickej) chemickej továrni v meste Shihezi, Xinjiang, Čína Biele klobúky si idú po víťazstvo. Dokonca aj Fox odhaľuje dlhodobý pandemický…
  Tags: a, v, to, na, je, správy
 • 10000
  Správy 08.06.2021Povedať, že veci sú na našej planéte extrémne, je podhodnotené a počasie nie je výnimkou. Počasie bolo zmenené na zbraň a nikdy nevieme, kedy to udrie znova. Horúce, horúce leto je tento rok v kalendári opäť. 10. júna máme tiež každoročné zatmenie, ktoré by sa mohlo ukázať zaujímavé. Čína dostáva biblické povodne z…
  Tags: a, v, je, na, správy
 • 10000
  Správy 07.06.2021Charlie Ward prvýkrát oznámil, že môže vystopovať Q späť k Abrahamovi Lincolnovi najmenej pred 8 mesiacmi. Teraz, keď (Q) The Storm Rider overil Charlieho bod 6-6-21, som nadšený za Charlieho. https://twitter.com/Littleb29872980/status/1401689050571022344?s=20 Myšlienky: Q vznikol dávno v roku 1860 1. apríla, keď 20 generálov dosadilo Abrahama Lincolna do úradu, aby bojoval…
  Tags: a, v, je, na, to, správy

2 komentáre

 1. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here