Správy 10.08.2021

10/08/2021

Kráľovná Romana ma baví a oslovuje všetkých vlastencov, nielen Kanaďanov. Odkaz na Telegram.
(Spa, čiže kúpele = GITMO, ak neviete.) Znie to, akoby to boli len malí prisluhovači, ktorí pobehujú ako sliepky s odrezanými hlavami. Nevedia, kedy si pre nich prídu patrioti a „federales„.

Hlavu hore, globálni vlastenci…
V najbližších dňoch sa nezmysly stredných a dolných pissošitov zintenzívnia kvôli nasledujúcemu:

1) Žiadne dohody pre ich šéfov, ktorých vzali do kúpeľov.

2) Už nemôžu tlačiť falošné (fiat) peniaze.

3) Došiel im čas… Nikto si neberie ich jedovaté injekcie.

4) Všetci ich finančníci boli odvezení do kúpeľov.

5) Vrchní pissošitos z každej krajiny boli odvezení do kúpeľov.

Zachovajte pokoj. Držte líniu… zdroj

Britney rozrezala pedofilnú cabalu na polovicu zdroj
Britney na IG videu rozrezala avokádo na 17 kúskov!🐸 zdroj
☝️😊Vojenské lietadlá USA a vojenské lietadlá spojeneckých krajín. To sú len vojenské lietadlá so zapnutými transpondérmi. 🐸 zdroj

Tu je môj zápis z marca/apríla minulého roka.
Končiaci PBK bol v Líbyi, UK a skúmal rodinu Hassanovcov:

TOTO JE JEDEN Z MOJICH STARÝCH PRÍSPEVKOV

Rozdelím to pre každého do samostatných príspevkov. Vezmite si kus papiera a napíšte si CIA a ďalšie spravodajské agentúry do rámčeka a časovú os.

V novembri 2018 NSA a armádna Inteligencia prevzala kontrolu nad CIA a jej partnerskými spravodajskými agentúrami. CIA/Mossad a spravodajské agentúry FVEYS. Pre Austrálčanov ASIO je súčasťou FVEY.

Každý vodca na svete prezident, premiér, kráľ alebo kráľovná musia odstúpiť od funkcie! To sa týka aj prezidenta Trumpa. Nebojte sa, on sa vráti.
Keď to urobí oficiálne (Jeho veľké rozhodnutie sa blíži), potom musíme mať voľby do 120 dní. Práve tu volíme vládu 10 % veľkosti tej, ktorú máme teraz. Už nikdy nebudeme mať demokratov proti republikánom alebo liberálov proti labouristom. Podľa GESARA sa vrátime k pôvodným ústavám a sediaci lídri budú pri moci tak dlho, ako budú chcieť, až do smrti, alebo budú robiť zle. Ak sa dopustia zla na ľuďoch, odstráni ich armáda.

Teraz si urobte čiaru od Vatikánu k bankovému systému Rothschildovcov (centrálne banky a Federálne rezervy) Rothschildovci vlastnia Vatikán a jeho banku.

Teraz máme v Európe rozsiahlu operáciu s názvom OPERÁCIA : OBRANA EURÓPY. Tá sa začala 17. marca 2020.

Ide o prevzatie kontroly nad Vatikánom, jeho mafiou a zabavenie všetkých centrálnych bánk Rothschildovcov.
Existuje niekoľko Centrálnych bánk t.j. Riksbank vo Švédsku, Európska centrálna banka a Deutsche Bank, ktoré mali obete koronavírusu.

Nakreslite čiaru od agentúr Intel po kráľovskú rodinu a napíšte marec 2019.

Kráľovská rodina je vlastníkom všetkých týchto spravodajských agentúr.
Vlastnia aj CIA. Vlastnia celú FVEY. Vytvorili Mossad v Izraeli a vytvorili aj saudskú rozviedku.

Teraz sú kráľovská rodina QE1 a QE2 germánskeho pôvodu. Spolu s vyššími predstaviteľmi vytvorili aj svetové vojny. Ukradli všetko ópium z Blízkeho východu a ázijských vojen. (Vietnam a Kórea) pomocou svojich spravodajských agentúr a dodávali ópium vatikánskej mafii, aby ho premenila na heroín a zásobovala ním svet.
Tieto spravodajské agentúry vytvárajú teroristické organizácie, teroristické útoky a útoky pod falošnou vlajkou. Podieľajú sa na všetkých druhoch obchodovania. Drogy, deti, bomby alebo čokoľvek iné.

Takže Adolf Hitler bol Rothschild. Po skončení vojny ho spolu s 12 000 nacistami prepašovali do Argentíny v rámci operácie: Paperclip.
Aj tí, o ktorých viete, že sú rodina „BUSH“, sú v skutočnosti rodina SCHERF z Nemecka. George Bush starší slúžil v nemeckom námorníctve a spolu s nacistickým atentátnikom ho prepašovali do USA v rámci programu kontroly mysle MK ULTRA.

To bol teda stručný náčrt toho, čo kráľovská rodina urobila. Takže v marci 2019 USA prešli a zbavili sa všetkých kráľovských právomocí po tom, čo ich plne ovládla CIA.

Ďalej chcete urobiť čiaru od Kráľovskej rodiny až po Vatikán. Vatikán vlastní kráľovskú rodinu.

Takže v roku 2019 bol Vatikán dvakrát napadnutý a môžete si to vyhľadať. Zatkli aj 5 alebo 6 na vrchole Vatikánu a tiež nechali zatknúť nejakú vatikánsku mafiu.

Rovnako ako v roku 1999, keď armáda prinútila Billa Clintona podpísať Nesaru. Armáda donútila Borisa Johnsona, aby presadil brexit. Čo teda brexit skutočne spôsobil? Preťal nitky Vatikánu.

Akonáhle to všetko bolo dobre a skutočne v plnom prúde. V novembri 2019 išla americká armáda a zbavila sa všetkých kráľovských aktív. USA teraz úplne vlastnia Spoločenstvo národov a spravodajské agentúry.

Potom sa vo februári 2020 stane brexit oficiálnym. Kráľovské majetky boli oficiálne vyňaté z vlastníctva Vatikánu.

Takže si tu môžete zapísať 3 dátumy.
Polovica roka 2019 alebo dátumy vatikánskych razií
November 2019 Kráľovský majetok odňatý.
Február 2020 Brexit.

Viete, ako som práve rozdelil tento proces. Zistili ste, že kráľovská rodina kontroluje spravodajské agentúry. Patrí sem izraelský Mossad a Saudská Arábia.
Boli to títo ľudia a nemecká rodina Bushovcov/Scherffovcov, ktorí vytvorili 11. september. (Kráľovská rodina/nacisti) útok na USA, aby zastavili NESARU/GESARA a vytvorili ďalšiu depopulačnú/opiovú a ropu ovládajúcu vojnu.

Takže PBK bol poslaný do Veľkej Británie a žil na mnohých miestach a 20 rokov bol hlavným námorným inžinierom. zdroj

Hassan = Satan
Má niekto môj úplný zápis o mene.
Sú to satanistické rodiny v s kráľovskou rodinou Spojeného kráľovstva.
Zdroj Sanussi/Hassan Family zdroj

Kto je Aaron Vaughn?
Údajne bol zabitý v Extortion 17.
Teraz sa o to podelím.
Extortion 17 bol tím navy seals, ktorý bol použitý pri falošnom atentáte na Usámu bin Ládina. Vrátili sa domov. Krátko nato ich poslali do Afganistanu. Obama/Biden a Killary ich nechali zostreliť z oblohy, pretože vedeli príliš veľa.
Všetci boli oficiálne vyhlásení za mŕtvych.
Nie všetci boli… zdroj

A John McAfee má mnoho dvojníkov.

Rovnako ako tá 6 cm kratšia verzia HRC na falošnej inaugurácii.

Viete, prečo nosia masky?
Aby ste nevedeli povedať, že sú to dvojníci. zdroj

Hej, stále je tam z roku 2017.
Je to vaša cestovná mapa.

Kto to má pod kontrolou?
Dobro a zlo sa musia odohrávať vedľa seba až do poslednej strany.
Boh víťazí

Q je starodávny
Je biblický. zdroj

Kto má video chlapíka v kníhkupectve, ktorý našiel starú knihu so správou o Q?
Toto sú moje 2 výtlačky strateného evanjelia.
V Biblii bolo 777 kníh, nie 66.
Viem, že boli zabavené/odkryté spod Vatikánu a boli a sú zostavené na vydanie. zdroj
Obsah toho, čo číta z knihy: Nie je ľahké vyrozprávať tento príbeh stručne a jasne. Prvé kresťanské storočie – bolo o ňom napísaných viac kníh ako o ktoromkoľvek inom porovnateľnom období dejín. Hlavné pramene, ktoré sa týkajú jeho
sú evanjeliá a epištoly Nového zákona, a tieto – opäť musíme urobiť porovnávacie vyhlásenie – boli dôkladnejšie preskúmané zvedavými mysľami ako ktorékoľvek iné knihy, ktoré boli kedy napísané. Historická kritika sa venovala najmä v posledných dvoch storočiach a dospela až k verdikt, že v Novom zákone sa ranokresťanské náboženstvo o Ježišovi prekrylo a upravilo záznamy o náboženstve samotného Ježiša, teda o jeho vlastnej viere, ale o stupni úpravy nie je jednotný názor. Je známe, že samotný Ježiš nezapisoval svoje učenie, ale spoliehal sa na svojich učeníkov, že budú hlásať to, čo učil.

Historici vo všeobecnosti predpokladajú, že po jeho smrti niektorí z nich zapísali jeho výroky, s občasnými poznámkami o historickom prostredí, skôr než by mali upadnúť do zabudnutia; ďalej, že vznikol dokument alebo skupina dokumentov, ktoré učenci nazývajú „Q“ (od nemeckého slova Quelle, teda „zdroj“). Všeobecne sa má za to, že „Q“ bol podfarbený predsudkami prvých kresťanov a že pridali rozšírenia, ktoré išli nad rámec jeho vlastných slov. Je to je pravdepodobné, že takáto zbierka výrokov sa stala primárnou zdrojovým materiálom pre autorov Matúša a Lukáša. Tieto autori použili aj množstvo iného materiálu, ústneho aj písaných; napríklad veľa materiálu čerpali z Marka, už existujúceho (65 – 70 n. l.), a využili aj zdroje jedinečné pre každého z nich: „M“ v prípade Matúša a „L“ v prípade Lukáša. Jánovo evanjelium bolo napísané až na konci storočia a potom zväčša zo záujmu o teologické Ježišovho života a smrti.
Cez všetky tieto záznamy prechádza často neviditeľné rozdelenie medzi tým, čo pochádza od samotného Ježiša, a tým, čo pochádza od apoštolov veku. Keď sa však od učencov žiada, aby oddelili materiál, ktorý autenticky odhaľuje historického Ježiša, od materiálu, ktorý odráža rastúcu kristológiu prvých kresťanov, líšia sa vo svojich interpretáciách veľmi odlišujú. V určitých bodoch je každý študent po dôkladnom štúdiu vrhnutý späť, na osobný úsudok, alebo dokonca intuitívneho pocitu pri rozhodovaní o tom, čo je z historického Ježiša a čo je z ranej cirkvi – alebo či je to vôbec dôležité, alebo či je vôbec možné takéto rozlišovanie. Pretože neexistuje pramenný materiál od „objektívnych pozorovateľov“, každý Ježišov život musí rekonštruovať z udalostí, ako ich vidí viera, a, samozrejme, moderní vykladači sa pozerajú cez objektívy, ktoré sú založené na ich vlastnými hodnotovými predpismi. zdroj (našla som tento úryvok v angličtine aj na google books: tu)

Spomeňte si na viktoriánske nemocnice, ktoré boli zasiahnuté kybernetickými útokmi, ktoré zastavili plánované operácie.

Nemocnice v Queenslande boli práve napadnuté kybernetickým útokom. Všetky systémy sú nefunkčné.

Dá sa povedať, že tieto austrálske štáty sa pripravujú na MED BEDS. zdroj

1776 – Vakcíny sú nezákonné.
Med Beds, t. j. nebeské komory, zvrátia poškodenie vakcín.
Začínajú sa dodávať.

Pozrite sa na Zapsurgical.com zdroj

Vidieť vzorec s nemocnicami, elektívnymi operáciami, Elektou – liečbou rakoviny atď…… Ak viete, viete..
Med Beds incoming.

Pozri Zapsurgical.com ako začiatok.
Verte, že existujú 3 typy Med Beds.
Nakoniec budú aj nebeské komory. zdroj

Austrália je stále uzavretá a je to tu dosť zlé, ale je tu niekoľko dobrých správ.

Nemám nič konkrétne na zdieľanie a nemám rád predpovede, pretože som sa už predtým mýlil, ale z pohľadu na tony informácií a ako sa tieto informácie zmenili, myslím, že tento týždeň od 9. a najmä od 11. uvidíme veľké veci.

Nechcem znižovať význam všetkých veľkých vecí, ktoré sa udiali približne za posledný týždeň, ale verím, že väčšie veci ešte prídu. Vidím, ako sa všetko odohráva s vojenskou presnosťou po tom, čo sa stali.

Takmer celé americké námorníctvo je už 2 týždne na cvičení v Tichomorí. Je to v rovnakom čase, keď je celá východná časť Austrálie v tvrdom uzávere od Melbourne po Townsville a všetky hlavné centrá medzi nimi. Veľká vojenská prítomnosť v Austrálii vrátane USA a ďalších krajín.

Taktiež oznámenie o cvičeniach námorníctva v 17 časových pásmach.

Naši politici (austrálski) sa zbláznili do toho, čo sa snažia urobiť s Austrálčanmi, a mnohé termíny sa zhodujú s 11.08.

11.08. začína sa korupčné predstavenie Mikea Lindela, nastane posledné odvolanie Juliana Assangea pred súdom, fámy o lockdowne v USA, fámy a informácie o McAfeem, informácie a súdny prípad Britney Spears, ruské námorníctvo na cvičeniach, ktoré sú tiež dobré, masové presuny vojsk v USA, Austrálii, Rusku, Anglicku, Európe, o ktorých viem.

WHO robí salto vzad. Zlý doktor Fucky klame, ako sa mu zachce, a stále sa necháva prichytiť. Je odsúdený na zánik. Všetky informácie o tom, aké zlé sú vakcíny, vychádzajú na povrch.

Všetky súdne spory, ktoré vyhrali tí dobrí, vrátane veľkého sporu v Kanade a veľkého sporu v Austrálii.

Demokrati hodili pod autobus newyorského guvernéra, aby odvrátili pozornosť. Demokrati sú ako hyeny, ktoré lovia a vyberajú mŕtvoly a budú držať spolu ako svorka, kým nebudú môcť niekoho vyhodiť, aby sa zachránili.

RV GESARA/NESARA ak nebude dokončená, tak sa tak stane čoskoro. Teraz o tom hovorí oveľa viac ľudí. Veľa predpovedí rôznych vecí, takže sa niečo deje, ale neviem čo.

Médiá sa zbláznili v tom, čo hovoria a menia sa zo dňa na deň. Totálna panika. Pár MSM, ktorí sú skorumpovaní, teraz začínajú informovať o pravde. Hádžu ľudí pod autobus, aby sa zachránili. Neskoro.

Správa americkej armády o voľbách potvrdzuje masívne podvody. To podľa mňa stačí na to, aby armáda prevzala moc a dosadila Trumpa, len neviem, ako to zahrajú.

Verím, že Biele klobúky len čakajú, kým Cabala vypne všetky médiá, ktoré nekontroluje, vrátane sociálnych sietí a potom bác nastane vypnutie a všetky vojská sú na mieste, všetky médiá budú zatknuté v 3 dňovom výpadku a potom 10 dní filmov.

Podrezanie a spálenie na mieste so všetkými požiarmi po celom svete. Prehrávajú; ak to nemôžeme mať, nenecháme vám to. Teraz idú po deťoch. To si zúfajú, aby narobili čo najviac škody, kým prehrajú. Chráňte svoje deti za každú cenu.

Jedna z Trumpových nástrah vybuchla. Demokrati opäť urobili daňový audit, do ktorého sa zapojilo Chicago. Skúste ma presvedčiť, že Trump a najlepší účtovníci na svete nevedeli, že Trumpovi dlhujú 1,03 milióna USD z roku 1999. Viac ako 20 rokov auditov a Trumpovi účtovníci najlepší na svete to nikdy nezachytili? BUM ups, na to som nemal šliapať.

Čo je to za časy, keď žijete a viete o všetkom, čo sa deje. Momentálne nevieme zarobiť žiadne peniaze, takže všetok svoj voľný čas trávim skúmaním. Netuším, čo sa stane a kedy, len tuším.

Buďte v bezpečí, majte okolo seba nejaké náhradné potraviny. Prajem vám všetko najlepšie. zdroj

Dnes som hovoril s klientom. Pracuje v oblasti zdravia a wellness. Jeho klient pracuje pre federálnu vládu (aspoň tú falošnú). Povedala, že už viac ako rok pracujú z domu a bolo jej povedané, že sa NIKDY nevráti do práce v parlamente. Len som si myslel, že je to malé potvrdenie toho, čo hovorí Romana 🙂 zdroj

🇮🇱 V Tel Avive horí vojenská chemická továreň zdroj

Zamyslite sa nad tým:

Prebieha decentralizácia, krajina sa bojí očkovacích mandátov a nelegitímneho prezidenta, ktorý nebol zvolený.

Na čo čaká Trump?!? Nuž treba ukázať ľuďom. Čo sa dnes chystá demonštrovať Mike Lindell? Zahraničné zasahovanie do našich volieb. Čo sa Arizona chystá čoskoro vypustiť? Výsledky auditu!

Čo máte, keď sa cudzia krajina spolčila s politickou stranou v našej vláde, aby zosadila riadne zvoleného prezidenta?

Všetci poznáte odpoveď. Tieto udalosti sa museli odohrať, Trump musel zabezpečiť, aby Američania bez najmenších pochybností poznali pravdu.

Lindellov cieľ = zahraničné zasahovanie
Arizona cieľ = demokratický podvod
Výsledok = ukradnuté voľby
Riešenie = Rozpustiť vládu pomocou armády a obnoviť vieru.

„Musíte ľuďom ukázať “ zdroj

GEORGE News Chat: „Biele klobúky majú vlastné rozptýlenie pre DS.“

⚠️DÔLEŽITÉ>pripomienka<

OBAMA (skutočný tieňový prezident Deep State>>) vedel o víruse ( Covid 19/SARS), ktorý bol vytvorený a bude uvoľnený po jeho prezidentovaní…Takže v čase svojho prezidentovania vytvoril internetový kill switch…ktorý môže byť aktivovaný aj CDC…Tento internetový kill switch by mohol/bol použitý v čase pandémie. V čase, keď by sa verejnosť >začala brániť NARIADENIAM CDC/NIH/NIAIH/PRESIDENTSKEJ ADMINISTRATÍVY, ktoré by boli spojené s epidémiou, ktorá by spôsobila Pandémiu.

OBAMA vedel, že Slobodný tok informácií prostredníctvom internetových sietí by mohol naratív o Falošnej pandémii rozbiť… A jediný spôsob, ako udržať NARATÍV/PLODENIE STRACHU, bolo vypnúť internet!!! Nahradiť vojnovým stavom a úplnou kontrolou len prostredníctvom spravodajských médií DS, ktoré by mohli kontrolovať všetky vlny a satelity/))
(>Trump vytvoril Spravodajskú agentúru vesmírnych síl, aby týmto krokom čelil>> _ armd. Operácie sa uskutočnia počas týchto temných dní…>>> ) zdroj

📌 Několikrát týdně se nyní konají racie proti detske pornografii. Dnes přišla řada na Horní Falc, 14 prohlidek.

📌 Je obviněn ze zneužívání dětí a výroby dětské pornografie: V New Yorku dnes začíná soudní proces se známým zpěvákem R. KELLYM. Hrozí mu trest odnětí svobody na desítky let.

📌 Francouzští vyšetřovatelé odhalili podvodné call centrum v Bulharsku. Podvedli mnoho německých investorů a připravili je o miliony. Hlavní pachatelé, Němec, Izraelec a dva Bulhaři, byli zatčeni.

📌 V USA byl zatčen nechutný youtuber. Uniklé zvukové nahrávky ukazují, že transsexuál znásilňuje svou 80letou matku. Policie ve Virginii ho klasifikovala jako „ženu“. Nyní je násilník ve vězení pro ženy.

📌 Rozsáhlá operace v Nigérii: zabaveno osm tun kokainu a heroinu, 15 zatčených. A: U Kolumbie zastavena ponorka se dvěma tunami kokainu, tři zatčení. zdroj

WELT 👉👉 drive tvrdy MSM 👉👉 vitr se obraci 😉Režim Corona se nesmí stát trvalým zdroj

🌟🌟🌟

Neznáme lidi, kteří plán vypracovali a provádějí. Nebudeme znát ani podrobnosti o tom, jak a kdy ji provedou. Víme jen, že na jejím konci bude úplná likvidace Deep State. Jediné, co můžeme udělat, je pokusit se dát smysl informacím, které jsme dostali, tím, že poskládáme kousky skládačky dohromady. Celá věc je obrovská vojenska operace, nepravidelná válka proti velmi silnému nepříteli. Operátoři mají své rozkazy, ale nikdy je neprozradí. Jsou připraveni k provedení. Vlastenci mají vše pod kontrolou. zdroj

Harald Thiers
Pro informaci o Americe, světelných silách, Bílých kloboucích!
2020 Pokud je BRD dceřinou firmou USA, pak je taky mimo hru. Mírová smlouva tohle všechno zrušila, 22. 7. 2013, kdy Vatikán vše zrušil, rozpustil všechny organizace, které založil. Všechno vzniklo nově podle práva. Všichni aktéři nově jednají dle tohoto systému jako soukromé osoby. Každá správa, policejní stanice, každý starosta jsou zapsání v obchodním rejstříku. Právní osoby byly převráceny na soukromé. Pokud se temné síly ale budou pokoušet si udržet moc, budou se všichni chovat, jako by se nic nestalo. Světelné síly se budou pokoušet něco dělat, více ukázat svou moc, svou vojenskou moc. Dali zakázku belgické firmě na výrobu několika tisíc aut s nápisem Armádní policie. Když se v Evropě najednou objeví několik tisíc aut s nápisem Armádní policie a navíc bude vše veřejně oznámeno, řekne si normální občan, co to má dohromady s normální policií, stojí tam policie, to je obchodně právní ochranná značka, ale ARMÁDNÍ POLICIE? Tím by se tato armádní policie dostala do popředí vnímání občanů, protože by byla vnímána jako něco víc, než normální policie. A VÍTE, co udělali členové Deep State se všemi, kteří se jakkoliv podíleli na plnění závazků této smlouvy? Všechny zavraždili. Úplně všechny. To bylo těmto silám trnem v oku, proto musely ukázat svou sílu. My, jako lidé, nic moc nemůžeme našimi demonstracemi v ulicích změnit. Všechno jde přes vyšší dimenze. A taky přes armádu. Je třeba vědět, že armáda se také rozštěpila vedví, její lepší část se rozhodla bojovat za svou zemi, vlast a právo. Podívejte se na NATO, to je armáda Rothschildů. Neustále někde shazují bomby, v Iráku, Afghánistánu… Lidé už ale vidí, že jen masakrovali lidi. Že je vysáli, probíhá to intergalakticky.
Pentagon se taky rozštěpil, jedna část pracuje stále pro Deep State. Druhá strana se snaží prosazovat právo. Když se budou lidé víc a víc probouzet, bude možné, aby se světelné síly ukázaly. Zatím nevíme, jak vypadají.
Skládáme jako lidstvo zkoušku. Někteří nic nepochopili, nechají se očkovat a tak dále, musejí přijmout následky. Zemřou, ale není třeba litovat, zemře jen tělo, duše se inkarnuje. Bohužel se lidé začnou probouzet asi až začnou po očkování umírat jejich děti. Pak budou páchat sebevraždy, nebo začnou chápat. Začnou vidět, komu věřili. Jaký to byl všechno velký švindl.
Ostatní, kteří ten tlak ustojí, vystoupí ze systému. Nebudou se všeho účastnit, vydrží bez marketů, nemocnic atd.nějakou dobu. Pak tu budou lidé, kteří byli očkování kvůli práci, policisté, úředníci, zdravotní personál. Ti bohužel zemřou. Vše začne krachovat, nebudou mít lidi, nikdo tam nebude nakupovat a tak dále. Pak se vše otočí. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 09.08.2021Dobré veci prichádzajú k tým, ktorí veria. Lepšie veci prichádzajú k tým, ktorí sú trpezliví. Najlepšie veci prichádzajú k tým, ktorí sa nevzdávajú. Všetko závisí od stavu vašej mysle. Zostaňte na ceste. Spolu sme silnejší, pretože kam ideme jeden, ideme všetci Pravda vychádza na povrch; Veľké prebudenie sa začalo! Budete…
  Tags: a, sa, na, je, v, to, správy
 • 10000
  Devolúcia časť 2. - Obranná spravodajská služba a prebehlíciObranná spravodajská agentúraDefense Intelligence Agency (DIA) je spravodajská služba armády Spojených štátov. Ich poslaním je "poskytovať spravodajské informácie o zahraničných armádach s cieľom predchádzať vojnám a rozhodne v nich víťaziť". Riaditeľ je "hlavným poradcom ministra obrany". Ich funkčné obdobie je zvyčajne trojročné. Súčasného riaditeľa, generálporučíka Scotta D. Berriera, vymenoval DJT…
  Tags: a, v, je, sa, na, to
 • 10000
  Správy 08.08.2021Ako sa očakávanie a taktika búrky rozširujú, cítime napätie. Vo všeobecnosti vieme, čo sa blíži, ale nevieme presne, ako to bude vyzerať. Očakávame, že nepriateľ bude tlačiť stále viac v snahe kompenzovať svoju slabosť. My nikdy neustúpime a oni nás budú musieť všetkých zlikvidovať, aby zastavili pohyb Patriotov. Keď pochopíte,…
  Tags: a, v, na, je, to, správy

5 komentárov

 1. jirik

  Španielski výskumníci tvrdia, že vakcíny, rúška aj testy obsahujú grafén

  Ako uviedla táto skupina výskumníkov:

  „Používané a v súčasnosti predávané rúška obsahujú oxid grafénu. Nie iba tie, ktoré boli časom stiahnuté, ako naznačili médiá, ale nanočastice oxidu grafénu obsahujú aj PCR a antigénové testy.

  Aj vakcíny na Covid vo všetkých svojich variantoch – AstraZeneca, Pfizer, Moderna, Sinovac, Janssen, Johnson & Johnson, atď. – obsahujú značnú dávku nanočastíc oxidu grafénu. Taký je výsledok ich analýzy elektrónovou mikroskopiou a spektroskopiou, spolu s ďalšími technikami, použitými rôznymi verejnými univerzitami v našej krajine.

  Nanočastice oxidu grafénu obsahovala vakcína proti chrípke, aj nové vakcíny proti chrípke a tiež nové, a pravdepodobne intranasálne, vakcíny proti covidu, ktoré sa pripravujú, tiež obsahujú obrovské dávky nanočastíc oxidu grafénu.

  Oxid grafénu je jed, ktorý v organizme vytvára krvné zrazeniny, jed, ktorý spôsobuje zrážanie krvi. Oxid grafénu spôsobuje zmenu imunitného systému. Dekompenzáciou oxidačnej rovnováhy vo vzťahu k zásobám glutatiónu.

  Ak sa akýmkoľvek spôsobom podania zvýši dávka oxidu grafénu, spôsobí to kolaps imunitného systému a následnú cytokínovú búrku.

  A tiež, podľa tejto štúdie, ampulky istej „vakcíny“ obsahovali až do 99% oxidu grafénu a máločo iné.

  Španielski výskumníci tvrdia, že vakcíny, rúška aj testy obsahujú grafén

  Odpovedať
 2. matyas

  Jsem si tak projížděl videa s prezidentem Trumpem a narazil na tohle:

  Zdá se mi to a nebo kreslí rukou to co si fakt myslím že kreslí? 😂

  1
  Odpovedať
 3. Helena

  Ivermectin rozkládá grafen. Proto je zakázaný.
  Prezident opravdu kreslí to, co myslíš – matyas. Je to moc pěkné video.

  1
  Odpovedať
 4. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here