Správy 11.02.2021

11/02/2021

„Táto misia [pre WHO] bola intenzívne vyjednávaná s podmienkami navrhnutými tak, aby nič nezistili.“
Gordon Chang tvrdí, že návšteva WHO vo Virologickom ústave bola „úplne bezcenná“ pri určovaní pôvodu koronavírusu. http://ept.ms/210210gordonchang

Konflikt záumov: Vyšetrovateľ C19 z WHO je príjemcom čínskej hotovosti a 18 rokov pracoval v laboratóriu Wuhan. https://thenationalpulse.com/exclusive/who-investigators-ccp-covid-ties/

„Falošný príbeh, ľahkovážne vyvádzanie a chatrné dôkazy. Demokrati servírujú ďalšie divadlo v Kapitole.
https://t.me/MidnightRiderChannel/2808

Republikán Swalwell pristihnutý pri falšovaní „dôkazov“. Ak sa nemýlim, považuje sa to za zločin.
https://t.me/MidnightRiderChannel/2814

Eric Swalwell mal sexuálny vzťah s čínskym špiónom a sedí vo výbore pre spravodajské služby.
A je jedným z manažérov obžaloby. Čína tlieska vášmu úsiliu, Rep Swalwell. https://twitter.com/mtgreenee/status/1359567885396541444?s=09

Mužovi v perinatálnom centre oznámili, že jeho žene sa počas pôrodu narodili dve mŕtve deti. Potom boli údajne zabalené do pohrebného materiálu a odovzdaní ich otcovi. Pred pohrebom sa muž rozhodol pozrieť sa na svoje deti a boli tam bábiky. Deti boli pravdepodobne predané. https://t.me/Charlie_Ward/351

Simulátory, herci, hráči, supervízori, hodnotitelia, pozorovatelia, vizážisti, pracovníci médií, falošný plyn, falošné násilie …
Tu je celý výber videí od 6. januára vo Washingtone, ktoré sa NIKDY nebudú vysielať na stanici CNN. Pozerajte sa na tento cirkus a pokúste sa uvedomiť si, že na základe všetkých týchto nezmyslov sa DS snaží podať obvinenie proti Trumpovi. https://t.me/Charlie_Ward/355

Konečná fáza?

Najvyšší súd USA naplánoval konferenčný hovor na 19. februára o výsledkoch volieb v Pensylvánii, žalobe Sidney Powell v Michigane a žalobe Lyn Wood v Gruzínsku.
Toto je dôležitý dátum: 19. februára – Bidon bude na falošnom poste presne 30 dní.

Q „Záverečná fáza. Koniec od 30. upratovanie domu“. Delta dva roky: 19. februára 2019. „My sme Q!“

Vyšetrovanie ICE (úrad zodpovedný za kontrolu imigrácie) vedie k obvineniu človeka z údajného pašovania 119 osôb. https://justthenews.com/government/federal-agencies/ice-hsi-led-investigation-leads-indictment-man-allegedly-smuggling-119

Ručné prepočítanie hlasov odhalilo, že volebné automaty vlastnené Dominion znížili počet hlasov každému republikánskemu kandidátovi vo Windhame v štáte New Hampshire o 300 hlasov! https://www.thegatewaypundit.com/2021/02/huge-development-hand-recount-finds-dominion-voting-machines-shorted-every-republican-windham-new-hampshire-300-votes/

Hillary Clinton: Ak senátori GOP neodsúdia (Trumpa), dokazuje to, že porota „zahŕňa aj jeho spoluspiklencov“
https://www.breitbart.com/politics/2021/02/10/hillary-clinton-if-gop-senators-dont-convict-it-proves-that-the-jury-includes-his-co-conspirators/

Súkromné mediálne spoločnosti v Poľsku pozastavili spravodajstvo 10. februára na protest proti novej dani z príjmov z reklamy. Tvrdia, že daň nemá veľa spoločného so zvyšovaním príjmov a je v skutočnosti súčasťou širšieho vládneho plánu na zníženie redakčnej nezávislosti súkromných mediálnych spoločností. https://emerging-europe.com/tag/media-bez-wyboru/

Štátne zákonodarstvo sa snaží anulovať Bidenove „protiústavné“ výkonné nariadenia.
https://trendingpolitics.com/huge-state-legislature-seeks-to-nullify-bidens-unconstitutional-executive-orders/?utm_source=star&utm_medium=twitter

George News sa nachádza v Trump Tower v New Yorku a včera zverejnili množstvo informácií o Pentagone z 11. septembra. Skupina nikdy predtým nevidených videí FBI z Pentagónu z 11. septembra. Skopíroval som ich a nahral do Brighteonu na archiváciu, pretože vieme, že Youtube odstraňuje všetko cenné.

https://t.me/q_anon8/5820

Q má pod kontrolou NSA (federálna spravodajská služba Spojených štátov). NSA zaznamenala všetko, čo Deep State urobil. Máme všetko.

Pediater z Detskej nemocnice v Stanforde, 33 rokov, je zatknutý za pedofíliu po tom, čo sa stretol s maloletým dievčaťom, ktorému poslal pornografiu a namiesto dievčatka ho čakali policajti.

Dylan O’Connor bol zatknutý po tom, čo sa dohodol na stretnutí s dievčaťom za účelom sexu v Redwood City v Kalifornii,

Policajti o ňom dostali tip od policajného oddelenia v San Jose, urobili operáciu, kde sa vydávali za maloleté dievča, aby nalákali O’Connora. Poslal jej explicitné fotografie a potom plánoval, že sa s ňou stretne kvôli sexu. Minulý piatok sa odviezol na adresu, aby sa s ňou stretol, privítali ho policajti.
Situácia núti človeka zamyslieť sa čo asi robil svojim malým pacientom.
O’Connor bol Stanfordom prepustený na neplatené administratívne voľno a čaká na dátum súdu.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-9246981/Pediatrician-33-Stanford-Childrens-Hospital-arrested-lewd-charges.html

Prečo mal Jeff Bezos vybudovanú 5 miliardovú loď, ktorá sa dá použiť ako ponorka? https://anonup.com/thread/1279704

Multimiliardári a vlády majú tzv. „bunkre súdneho dňa“, ktoré sú vybavené zbraňami, liekmi, semiačkami a i. Taktiež majú plavidlá (sledujte vodu) pretože očakávajú, že čokoľvek sa stane, spustí potopy. Vybudoval DT poľné nemocnice a zmenil námorné lode na „plávajúce pohotovosti“ lebo vedel, že sa niečo blíži? Bol C19 iba test pred niečím horším? Prečo vedúci všetkých veľkých spoločností odchádzajú do úzadia? Bola by Kabala schopná zničiť svet ako ho dnes poznáme , len aby ostali vo vedení? Q: Ako sa má tieto dni bunker?

Tragédia v Španielsku – v domovoch s opatrovateľskou službou za týždeň zomrelo 761 starších ľudí.
Stále sa objavujú strašné správy o zomieraní starších ľudí v domovoch dôchodcov. Čo je však desivejšie, je to, že väčšina týchto starších úmrtí nastala po očkovaní.
https://uncut-news.ch/tragoedie-in-spanien-761-aeltere-menschen-starben-in-einer-woche-in-pflegeheimen-die-meisten-von-ihnen-nachdem-sie-geimpft-worden-waren/?fbclid=IwAR3v41IsWiunFgIYxyhYYMUzo_TTdBw3H05LIuofjKcbehj0HtkyRBnnLhQ

Bola vakcína vyrobená v roku 2008 a jej platnosť uplynie v máji tohto roku ??? Som zvedavý, čo si o tom myslíte.
Kde je povinné číslo šarže?
Pokiaľ ide o lekárske výrobky a lieky, vždy existuje povinnosť uvádzania čísla šarží. V prípade vyšetrovania je možné pomocou čísla šarže určiť: Kde bol výrobok vyrobený, Kedy bol výrobok vyrobený, Kto to vyrobil, Ktoré stroje boli použité pri výrobe a nakoniec, ktoré suroviny a prísady sú v cene. https://www.facebook.com/adrian.iulian.988926/posts/545182566429726


Udate z 10. februára 2021
Podľa našich vojenských informácií by pre nás globálne výmeny (meny) na úrovni 4B mohli začať kedykoľvek od konca tohto týždňa do začiatku budúceho týždňa. V stredu 10. februára mala byť aktivovaná nová platforma bankového systému pre krajiny Blízkeho východu – Buna.

Očakávalo sa, že Irak v krajine zavedie svoju novú dinárovú sadzbu a čínski starší si želali, aby sa úroveň 4 A, B začala pred čínskym Novým rokom – čo znamená, že to bude v stredu 10. februára alebo vo štvrtok 11. februára.

Zelená (OK pokyn) bola daná v utorok 9. februára o 14.00 EST, aby začali uvoľňovať likviditu trhu vyššej úrovne v 27 platobných kategóriách, čo by znamenalo vynútené spustenie do konca tohto týždňa.

900 vojakov pôsobiacich v Rene s približne 300 zamestnancami sa zdá byť stále na mieste a podľa plánu a na ceste dokončiť misiu na čínsky Nový rok, ktorý sa začína v piatok 12. februára.

S blížiacim sa uvedením na trh platitelia, právnici a vedúci skupín dostali príkaz mlčania a boli požiadaní, aby zostali vo svojich bankových centrách po celom svete.

V stredu 10. februára sa očakávalo, že Irak zverejní nový rozpočet s sadzbou dinárov vo výmennej hodnote približne 16,40 USD.

Šou Biden a spol. mala byť dočasnou vojenskou vládou ukončená. Armáda by zabezpečila, aby prostredie po výmene meny bolo bezpečné pre každého, kto obchoduje / zachraňuje, aby bolo možné tieto prostriedky použiť na pomoc tým, ktorí to potrebujú, pri vytváraní pracovných miest a ochrane uzdravenia planéty.

A. Ut, 9. februára Anon: „Aktivovali ste Buna 10. februára – nový bankový systém medzi arabskými krajinami.“
B. Utorok, 9. februára 2021 Veľký telefonát, Bruce: Thebigcall.net 712-770-4016 pin123456

Zdroje Intelu vyschli, pretože sme si boli tak blízko.

Rozpočet Iraku bol schválený a môže byť uvoľnený v stredu 10. februára. Národy Stredného východu sa spojili a vytvorili digitálnu platformu – ktorá potrebuje iracký dinár na digitálne obchodovanie s menou. Obchodovanie s touto platformou sa malo začať v stredu 10. februára o 9:30 bagdadského času.

Naše oznámenia môžu doraziť v najbližších dňoch.
Čínsky Nový rok začína v piatok 12. februára. Číňania chcú, aby sa úrovne 4 A, B začali pred čínskym novým rokom – to znamená v stredu 10. februára alebo vo štvrtok 11. februára.

V nedeľu večer 7. februára bola digitálna mena v systéme QFS (kvantový finančný systém, kde sú všetky meny založené zlatom) pripravená na použitie.

(Viac o QFS v článku tu: https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2019/09/10/qfs-quantum-financial-system-financni-system-na-obezne-draze/)

NESARA a oznámenie boli na spadnutie.
C. Utorok, 9. februára, aktualizácia s Charlie Wardom.

Zastavenie globálnej ekonomiky vírusom C19 prerušil Trump. Záchrana detí (viac ako milión) z tunelov bola dokončená v Austrálii. Podzemné základne boli vyhodené do vzduchu.

Charlie sa v piatok 29.01 pýtal osoby, ktorá mu poskytla dezinformácie o plánovanom získaní masmédií.
Jeho odpoveď: „Použili sme ťa, aby sme splnili bod plánu. Biden bol zatknutý.“

E. Vojenská aktualizácia v pondelok 8. februára. Zariadenia CIA v Nemecku obsahovali servery Dominion, ktoré sa používali na prevod Trumpových hlasov pre Bidena.

V sobotu 9. januára 2021 americké špeciálne sily vtrhli do kancelárií CIA v Nemecku, prevzali kontrolu a skonfiškovali servery – čo dokazuje volebný podvod v amerických prezidentských voľbách v roku 2020 zo strany zahraničných subjektov.

F. Pondelok 8. februára Beach Broadcast, Zverejnenie operácie zahŕňa fotografie JFK juniora a syna v Pentagóne z roku 2011.
https://inteldinarchronicles.blogspot.com/2021/02/restored-republic-via-gcr-update-as-of_11.html

Twitter hovorí, že Trump má navždy zakázané tweetovať, aj keby opäť kandidoval na prezidenta. https://www.theblaze.com/news/trump-twitter-ban-forever?fbclid=IwAR0PNyGeB0tDo9yR_CpKvAORP7Iwiteq13roU_c0KxtFXVz5OKsFbQ9xeoY

Správy o obrovskom výbuchu vo Washingtone DC. Vyšetrovanie bytového komplexu v DC pokračuje po výbuchu šachty, zatiaľ čo posádky skúmali zvýšenú hladinu oxidu uhoľnatého vo vnútri budovy. Hasiči informovali, že incident sa začal okolo 21:30. v trojposchodovom bytovom dome v bloku 1300 na Vermont Avenue NW.
https://twitter.com/RealCandaceO/status/1359708841848541189?s=20 https://twitter.com/dcfireems/status/1359691525404446723?s=20

IKEA je podozrivá z obchodovania s malým švédskym chlapcom menom Ektorp Sofa. https://unsubscribedmedia.com/2020/07/13/ikea-suspected-of-child-trafficking-little-swedish-boy-named-ektorp-sofa/

Vedci z univerzity J. Hopkinsa uvádzajú, že z dôvodu stále sa zvyšujúceho počtu odmietačov očkovania je možné zaočkovať populáciu prostredníctvom PCR testov. Zatiaľ sa testy robia výterom z hrdla, ale Čína vyvinula účinnejší spôsob výterom z konečníka, nakoľko zariadenie, ktoré sa do tela dostane, aby dávkovalo ”liečivo” sa usádza v hrubom čreve. [a je to tu 😀]
https://www.epochtimes.de/gesundheit/johns-hopkins-university-impfung-per-wattestaebchen-moeglich-a3445060.html

Twitter uzamkol účty Jamesa O’Keefeho a Project Veritas za správy na Facebooku VP Guy Rosen a jeho vyjadrenia, že Facebook „zmrazuje“ komentáre na miestach, o ktorých si algoritmy myslia, že „môžu byť“ nenávistné prejavy.

V okamihu, keď sú deti vo veku DVOCH rokov vyvádzané z detského sexuálneho brlohu v chudobinskej štvrti na Filipínach, je zatknutý ženský „pasák“ – po tom, čo polícia „našla videozáznamy znásilnenia austrálskeho pedofila“
https://www.dailymail.co.uk/news/article-9247191/Nine-children-rescued-Philippines-Australian-accused-paedophiles-arrest.html

Pred 1 rokom sa dnes reportér pýtal POTUSa: „Viete, kto je Anonymous?“ POTUS odpovedal: „Nechcem nič povedať, ale boli by ste prekvapení.“ https://anonup.com/thread/1343620

Počkajte až uvidíte, kto sa s vami rozprával cez Q

Pokračovanie trilógie farmár Bill Gates: https://tadesco.org/bill-gates-a-neofeudalismus-blizsi-pohled-na-farmare-billa-cast-2-3/

Nemecké mníšky predali osirelé deti sexuálnym predátorom.
https://www.thedailybeast.com/german-nuns-sold-orphaned-children-to-sexual-predators-says-report?so

Výsluch Jamesa Clappera, bývalého poručíka US vzdušných síl

Clapper hovorí o Dirty Tricks Squad z Baltimoru (oddelenia špinavých trikov). Oddiel viedol Rod Rosenstein a bol v ňom aj viceprezident Mike Pence, Paul Ryan, Mitt Romney a sudca Roberts. Rosenstein využil svojich právnych znalostí a pokúsil sa odvolať prezidenta Trumpa z funkcie prostredníctvom 25. dodatku.

Clapper opisuje prebujneú pedofíliu a vydieračskú korupciu naprieč agentúrami vo Washingtone DC – vrátane tajnej služby („písmenkové agentúry“ – príklad FBI, CIA atď.). Epstein bol kľúčovým hráčom v aktivitách Oddielu špinavých trikov, obstarával deti pre sex.
Počúvanie nahrávky je vytriezvením. Potvrdzuje obrovskú úlohu, ktorej čelila Aliancia pri znižovaní stavu [D] eep [S]. Q vždy naznačoval, že 95% Kongresu bude po vypustení močiara preč.
My bojovníci svetla môžeme byť touto extenzívnou operáciou vyčerpaní. Táto nahrávka nám však ukazuje, že plán Aliancie MUSÍ byť vykonaný dôkladne. Q naznačil, že vždy bude iba JEDINÁ šanca na zničil [D] eep [S] tate

Zdroj: https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/02/interrogation-video-of-james-clapper.html
Video výsluchu: https://rumble.com/vdf4nn-james-clapper-interrogation-2.html

Bývalá hviezda Disney Jordan Pruitt podala na Disneyho súdny spor o sexuálne zneužívanie.
Bývalá hviezda Disney hovorí, že bola roky ako dieťa v Hollywoode obťažovaná a nikto s tým nič neurobil.
Polícia objavila vo floridskom Disney Worlde obrovský reťazec PEDOFILIA, kde bolo zatknutých viac ako 35 zamestnancov pre údajné trestné činy znásilnenia detí.
Výkonný riaditeľ spoločnosti Disney bol zatknutý za velenie prsteňu PEDOPHILE
Disney Pedophiles „Disney World je najväčšou atrakciou pre deti a pedofilov na svete“,
hovorí profesor Jack Enter, špecialista na kriminalistiku na North Georgia College.
https://www.facebook.com/adrian.iulian.988926/posts/545915979689718

Vatikánske strašidelné tajomstvá! Práve vo Vatikáne sa uskutočňujú najvýznamnejšie zasvätenia členov slobodomurárskych lóží a tajných satanských spoločností. Iniciáti zároveň skladajú prísahu službe satanskému „novému svetovému poriadku“. Najtajnejšie satanské rituály tam držia aj veľkňazi síl temna s obeťou detí. Nie nadarmo si niektorí moderní bádatelia ezoterických vedomostí sú istí, že Vatikán v žiadnom prípade nie je centrom katalytického náboženstva, ale rezidenciou dvanástich veľkňazov satanského egregora Amuna-Set-Yahweha-Jehovu-Satana. A na napájanie sily tohto egregora sa používajú krvavé ľudské obete. Pri prechode a obzretí si týchto chrámov si budete „utierať oči“ – na mnohých chrámoch a v interiéroch uvidíte slobodomurárske a satanské symboly. Všetky tieto tajné okultné a náboženské spoločnosti slúžia jednému pánovi, ktorý nemá nič spoločné so Stvoriteľom vesmíru. MoM
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=136432344996723&id=101593995147225

Simon Parkes interview o tom, prečo je v DC každý večer zhasnuté : https://m.facebook.com/groups/108787304380144/permalink/129674065624801/

P. Trump s Q https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=136160915023866&id=101593995147225

Kežmarok sa čuduje číslam, ktoré zverejnilo ministerstvo zdravotníctva o hospitalizovaných pacientoch. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/577640-kezmarok-hlada-pacientov-v-nemocnici-nie-su/

Matovič na koberci u Macrona – majiteľ vily vo FR prehovoril o podvode Matoviča pred voľbami. https://www.youtube.com/watch?v=KT6ZJZWLrm4&feature=youtu.be

Ombudsmanka Patakyová žiada Ústavný súd o posúdenie zásahov do práv občanov počas korona-opatrení na Slovensku.
https://dennikpolitika.sk/archiv/121579?fbclid=IwAR2kFSIfyLvcAToX1-w4NEwAt4N04UEpz0yoce-VyEJt1PFgZaDjwshrr6U

Podobné články

 • 94
  Správy 13.02.2021Trumpov právnik odhaľuje demokratov za prehrávanie manipulovaného videa z nepokojov v Capitol. Jedno z mnohých falzifikovaných videí, ktoré sú výhodne upravené, aby zachytili iba to, čo demokratom vyhovuje. Taktiež spomína ako kompletne sfalšovali tweet. Video Melania Trump otvára súkromnú kanceláriu v Mar-a-Lago. Post Bidenova administratíva nechala "uniknúť" informácie o zdravotnom…
  Tags: a, v, na, sa, že, z, je, o, správy, spravy
 • 93
  Správy 09.02.2021Donald Trump založil novú webstránku, ktorá poukazuje na všetko čo jeho administratíva dosiahla.https://promiseskept.com/David Wilcock hovorí, že vojenským vodcom boli predložené zoznamy, na ktorých sa nachádzali ako plánované ciele.Zdroj Falošná inaugurácia Biden sa uskutočnila v Hollywoode dva týždne pred "live" vysielaním. Bush a jeho administratíva postavila bunkre / tunely pod vrchom…
  Tags: a, v, na, sa, je, správy, spravy, trump, q, plan
 • 93
  Správy 10.02.2021Mjanmarský vojenský vodca Min Aung Hlaing tvrdí, že armáda musela zakročiť, aby prevzala kontrolu nad vládou, ktorá prevzala moc zmanipulovaním volieb. Armáda čoskoro opäť zabezpečí skutočný demokratický volebný postup a eliminuje zahraničné sily, ktoré manipulujú s demokraciou nielen v Mjanmarsku, ale na celom svete, ako ukázali voľby v USA v…
  Tags: a, sa, v, na, že, je, o, správy, spravy, trump

0 Komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here