Správy 11.05.2021

11/05/2021

V celom USA sú hlboko pod zemou tunely so železničnými systémami na prepravu detí. Armáda okamžite popravuje dospelých, ktorí pracujú pre príšery zodpovedné za tieto veci. Vyhadzujú tunely do vzduchu. To je jeden z dôvodov oneskorenia zverejnenia. Mnohé z detí nevideli Slnko, ženy, ktoré čakajú, sú unesené a zadržiavané, kým sa ich deti nenarodia, potom je matka zabitá a deti použité na zlé účely. Veľa z toho, čo sa deje teraz, teda stále spočíva v tom dostať deti von. Tiež nájdenie vedúcich elity. Čím viac vojenských záchranných akcií na nájdenie detí, tým viac informácií od pracovníkov dostanú, pokiaľ ide o to, kto je zapojený a o mnohých spôsoboch distribúcie detí. Mnoho vojakov je tak emocionálne a fyzicky chorých z toho, čoho sú svedkami.

Tisíce detí sú zachránené po celých Spojených štátoch pred elitnými satanistami, ktorí prevádzkujú siete obchodovania s deťmi. A sú naštvaní, že armáda podľa výkonných príkazov Donalda Trumpa zasahuje.
Donald Trump rozpustil satanskú spoločnosť, ktorá sa nás všetkých zmocnila počas storočí. Podpísal výkonné nariadenia, ktoré zachránili možno milióny detí. Boh ho musel poslať.

Všetkým slobodomurárom, ktorí si myslia, že sa pripojili k tajnej spoločnosti, ktorá vykonáva charitu, pomáha chudobným atď. akonáhle sa dostanete na vrchol, v 33. stupni sa dozviete, že ide o maskovaný satanizmus. Kde zlo je dobro a dobro je zlo. Nenávidia Ježiša, práva ľudí a kresťanstvo.

Máme do činenia s bohatými, mocnými a slávnymi, ktorí sú zasvätení do tajnej spoločnosti, ktorá vyžaduje, aby sa členovia zaoberali čarodejníctvom, mágiou, sexuálnymi akciami s deťmi, jedli ich a pili ich krv. Všetko na vyvolanie zla, ktoré dáva bohatstvo, moc a slávu. Celebrity, ľudia v pozíciách moci a bohatstva sú členmi tejto tajnej spoločnosti. Oslavujú zlo. Vyžaduje sa to. Myslíte si, že bežní ľudia sa dostali na mocenské pozície tvrdou prácou alebo starosťou o spoločnosť, alebo cez rodinné vzťahy, alebo cez rozum a talent, tak to nie je. To je fantázia. Toto je realita. Všetci prechádzajú slobodomurárstvom. Lucifer je pre nich dobrý. Satanisti ovládajú všetko. Sú nepriateľom USA a bojujú za zavedenie nového svetového poriadku, v ktorom neexistujú práva ani kresťanstvo. Sú zlí. JEŽIŠ VYHRÁVA

Náš muž potvrdil, že prezident Trump sa 16. apríla v piatok stretol v Pentagóne s generálom Bergerom v ROVNAKÝ DEŇ, keď policajti na ochranu síl Pentagónu OTOČILI falošného Bidena pri vstupe do Pentagónu. Zatýkanie trvá už mesiace. Generál Milley tvrdil, že šesť z ôsmich spoločných náčelníkov štvorhviezdičkových generálov „pomáha Trumpovi robiť to, čo [Gen. Milley] nazval „tajné a nezákonné zatýkanie“ významných aktívnych politikov a politikov na dôchodku “

Panika bola všade, pretože generál Flynn zatýkal všetkých Zradcov, vzbúrencov a pedofilov na celom svete.

Zatknutí pracujúci pre zahraničné štátne orgány a agentúry boli prevezení do záchytného strediska vojenskej základne Sato Kona Honduran v GITMO, Honduras XPL, španielskych ostrovov Santa Cruz – OBČANIA USA, ktorí pracujú pre subjekty Rockefeller Deep State, Boli odvezení do vojenských väzení: Portoriko (Vojenské väzenie San Juan Guaynabo), vojenské väzenie námornej základne Fort Worth. K týmto zatknutiam patrili krysy cabaly obvinené z obchodovania s ľuďmi a deťmi, vraždy a atentáty, pašovanie drog, pranie špinavých peňazí atď. Trump omilostil Flynna, aby ho vrátil do hry na DoD (ministerstvo obrany). Ak by niekedy došlo k manévru, ktorý by sa dal charakterizovať ako „vypustenie Krakena“, je to ono. zdroj

Verím, že odpočítavanie začalo. Teraz je to vzrušujúce, pretože sa objavuje veľa znakov naznačujúcich, že je takmer ČAS. (viacerými spôsobmi) Máj sa považuje za TEN mesiac – a zostáva len 21 dní, aby sa to zúžilo. Neradi sa zameriavame na dátumy, pretože sme boli mnohokrát sklamaní.

V čase konania Tej Udalosti, prejdú všetky naše systémy na kvantový systém a náš „reset“ satanskej cabale neprospeje. Viete si predstaviť internet viac ako sedemkrát rýchlejší ako náš súčasný dinosaurus? Nekonečná, bezplatná energia? Bude to úplne Q (quantum, kvantové).

Čo sa týka činnosti v zákulisí, sú tu informácie. Nie vždy sa príbehy zhodujú – a to sa očakáva.

Simon Parkes vydal v nedeľu aktualizáciu, ktorú som zachytil pred Miracles Intel Call,  takže som bol veľmi informovaný. Volajúci uviedol, že na internete existujú ďalšie zdroje, ktoré uviedli, že generál Milley a šéf národnej gardy boli uväznení. Cítil som, že Simon robí „upravený“ príbeh o Milleym kvôli tomu, čo sa od neho žiada, aby zverejnil. Nikdy som nečítal, že je Milley Neo-Con, alebo anti-Trump, ale mohol som sa mýliť. Vieme, že dezinformácie sú nevyhnutné.

Simon hovorí, že Biely dom atď. sa v súčasnosti používa ako väzenie; ďalšie zdroje hlásia, že WH je zabavený. Každá z našich informácií môže byť pravdivá, ale v tomto okamihu to nie je potvrdené viacerými zdrojmi. Oblasť DC je zjavne zaplavená vodou, aby sa z nej stal skutočný močiar.

Neskôr vidím tento príspevok Q The Storm Rider a vieme, že nič nie je také, ako sa zdá. Odkaz na príspevok.

Neviem, či bol GENERÁL Milley použitý ako pasca na ostatných GENERÁLOV a priblíženie slučky bližšie ku krku JOHNA ROBERTSA ... ALE
Durham sa nemohol pohnúť vpred bez vojenských súdov zakončujúcich preverovanie.. Generálov. Admirálov. politikov. Štátni úradníci, ktorí boli všetci vydieraní podľa Patriot ACT (ktorí nielenže čerpali informácie zo všetkých telefónov .. E-mailov a počítačov, ale zaviedli pedofíliu .. Fotografie, videá, narafičené videá najvyšších úradníkov .. Peniaze s bločkami.. Transakcie) 
..Vojenské súdy skončili teraz a mnoho úradníkov sa zabvilo falošných vecí vložených do svojich telefónov a počítačov. /// VOJENSTVO vo svete preverovalo svoje vlastné vojsko odstraňovali temných generálov / admirálov a ľudí… .. A potvrdením dobrého vojen. personálu

Počas udalosti sme počuli, ako budú počas desiatich dní rozmiestnené svetové armády, aby hromadne zatýkali. Niektoré oblasti môžu zažiť stanné právo, pretože v Európe je zatknutie povinné na očistenie ich krajín. Môžu sa vyskytnúť zákazy vychádzania, vďaka ktorým budú ľudia vnútri, kde je to bezpečné, keď sa to stane.

Na chvíľu to bude šialené a pre niektorých trochu strašidelné, ak úplne spia, ale pre tých z nás, ktorí vedia, ktorí to už roky očakávajú, bude skutočne vzrušujúce vidieť v televízii iba jeden kanál s prúdiacimi informáciami brutálnej pravdy (pozitívnej aj negatívnej) počas celých dní – všetko navrhnuté Bielymi klobúkmi a pod jurisdikciou armády.

Pokiaľ ide o starú čínsku raketu, počuli sme, že podporná fáza už spadla na Zem, ale zvyšok je stále na obežnej dráhe a chápeme, že vesmírne sily navedú zvyšky na vopred určené strategické miesta … napríklad na kľúčové priehrady ako Čínske Tri rokliny, alebo Nevadská priehrada Hoover Dam.

Len čo budú zničené hydroelektrické a jadrové zariadenia cabaly a my sa budeme nachádzať v „bezplatnej energetickej sieti“, už nebudeme závislí od ich drahej energie. Tiež nás nebudú môcť ovplyvňovať cenami paliva. (Neverili ste tomu „hackerskému“ príbehu, však?)

Existuje tiež teória, podľa ktorej by „vesmírny odpad“ mohol nájsť cestu do Vatikánu, pretože Q narážal na to, že Pápež bude mať veľmi zlý máj. zdroj

 Podľa iného dôverného zdroja posledných pätnásť mesiacov vojenské jednotky špeciálnej operácie pod dočasnou vojenskou vládou USA zatýkali prominentných aktívnych politikov a politikov na dôchodku.

Od roku 2016 podal americký generálny prokurátor pre Utah John Huber a jeho 740 vyšetrovateľov viac ako 500 000 obžalob na federálne súdy a vzniesol štátne veľké poroty po celej krajine.

V stredu 14. apríla bol Generál Mark Milley, predseda Zboru náčelníkov štábu, zatknutý a obvinený z vlastizrady Pentagonu policajtov, spolu s Generálom Hokanson, vedúcim Národnej gardy Bureau. Generáli boli prevezení do dopravného lietadla C-17, ktoré oboch dopravilo na GITMO, aby čelili vojenským tribunálom.

Masové zatýkanie globálnych a politických elít bolo v plnom prúde. GITMO bolo údajne plné kvôli nedávno zatknutým osobám, zadržiavacie stredisko na antarktickej vojenskej základni bolo takmer plné a ďalší boli prevezení do zadržiavacích stredísk zriadených na tento účel po celom svete.

Obvinenia proti politikom Deep State boli podané po celom svete. Zatknutí pracujúci pre zahraničné vlády a agentúry Deep State boli prevezení do GITMO, Hondurasu XPL (zadržiavacie stredisko vojenskej základne Sato Kona Honduran) a na španielske ostrovy Santa Cruz.

Hovorilo sa, že prezident Trump bol jediným skutočným šéfom USA, namiesto Bidena, ktorému bol odmietnutý vstup do Pentagónu a vzdušných síl. Vojenskí velitelia lietali z Norfolku do Trumpovho sídla Mar-a-Lago. 866 aktívnych vojenských pracovníkov pracovalo pre dočasnú vojenskú vládu USA V priestranstve vedľa Mar-a-Lago.

V stredu 2. decembra 2020 sa  Trump v dôsledku zahraničných intervencií a volebných podvodov v prezidentských voľbách v roku 2020 dovolával zákona o aktivácii národnej obrany (NDAA). Armáda dokázala podvod prostredníctvom volebného počtu oficiálnych hlasovacích lístkov s vodoznakom, ktoré boli v obehu v tandeme s tabuľkami hlasovania 3. novembra 2020.  NDAA zakryla dramatický nárast vojenských zatýkaní špeciálnych síl DoD od novembra do mája 2021. zdroj

Izrael nariadil celej svojej armáde v celej zemi, aby sa postavila do boja, pričom jej najvyššia pohotovosť je v leteckej, pozemnej a námornej oblasti.

 • Hamas odsudzuje izraelský čin a vyzýva izraelské úrady, aby sa stiahli z mešity Al-Aksá, pokiaľ to nebude mať ničivé následky.
 • Izrael otvoril bombové prístrešky na juhu a požiadal ľudí takmer z celej krajiny, aby sa pripravili.
 • Izrael tvrdí, že to najhoršie sa môže stať kedykoľvek, a je pripravený na to, čo má prísť.
 • Izrael zastavil pohyb vlakov na juhu Izraela. * všetky jednotky boli v Izraeli postavené do vysokej pohotovosti

. * Turecký prezident odsudzuje čin Izraela a vyjadruje podporu Palestínčanom.

 • Čína bola znepokojená možnou eskaláciou medzi Izraelom a Hamasom.
 • Irán odsudzuje izraelské kroky a podporuje Palestínčanov.
 • OSN je znepokojená situáciou medzi Izraelom a Palestínčanmi.
 • Letisko v južnom Izraeli zmenilo trasu na potenciálnu eskaláciu.
 • IZRAEL: Všetci členovia našej armády sú v bojovej príprave na vrchole.
 • Egypt odsudzuje izraelské kroky proti Palestínčanom.
 • Mnoho moslimov po celom svete žiada vážnu zásadnú reakciu proti Izraelu.
 • Viac ako 250 Palestínčanov sa niekoľko hodín hlásilo proti mešite Al-Aksá.
 • Izraelský kabinet je momentálne na mimoriadnom stretnutí.
 • Spoločný veliteľ odporu: Izrael prekročil červenú čiaru.
 • Izrael tvrdí, že to najhoršie môže nastať v najbližších hodinách, nasledujúcich pár hodín môže byť kritických. zdroj

Etnické čistky Palestíny vykonané izraelskými okupačnými silami (IOF) opäť zaútočili na mešitu Al-Aksá a tentoraz posledný piatok ramadánu, keď bola mešita nabitá veriacimi. Útok pokračoval dodnes. Stovky bezbranných veriacich boli zranení a hospitalizovaní. Mešita Al Aksá bola vážne poškodená.

Palestínčania v mešite tiež prišli protestovať na podporu svojich spoluobčanov Palestínčanov, ktorí čelia nútenému vysťahovaniu zo svojich domovov židovskými osadníkmi v historickej dedine šejka Jarraha, ktorá má strategickú polohu a slúži na ochranu Al Aksy. Izraelskí sionisti chcú násilím vysťahovania prevziať kontrolu nad touto strategickou dedinou.

V Sheikh Jarrah nie sú povolené žiadne médiá, existuje rozsiahla prítomnosť polície, pretože stovky osadníkov vtrhli do domov a spôsobili hrôzu a násilie na palestínskych rodinách. Obete sú v kritických podmienkach, osadníci priniesli výbušniny, aby vyhodili do vzduchu brány, za ktorými sa ľudia skrývali, a boli udusení plynom.

Medzinárodné spoločenstvo, nieto ich susední arabskí bratia, neurobili nič pre zastavenie tejto ohavnej agresie IOF. Palestínčania sú v súčasnosti frontovými líniami chrániacimi a brániacimi Al Aksu a za to sú zabití a zranení.

Gaza potom vypustila rakety do niekoľkých oblastí v Izraeli. IOF na to reagovala oznámením, že sa začnú zameriavať na domy v Gaze. IOF štrajkovala obytnú budovu v Gaze. Mnoho ľudí vrátane detí bolo zabitých. Naši priatelia v Gaze počujú obrovské bombardovanie z leteckých útokov IOF a obávajú sa o svoje životy. zdroj

Sionistická rodina Rothschildovcov vlastní Izrael po neslávne známej Balfourovej deklarácii z roku 1917 – Oni stoja za dnešným masakrom Palestínčanov.
zdroj
Balfourova deklarácia bol neoficiálny otvorený list, ktorý poslal 2. novembra 1917 britský minister zahraničných vecí Lord Arthur James Balfour v mene jeho vlády Lordovi Rothschildovi, ako neoficiálnemu židovskému predstaviteľovi.
Balfourova deklarácia bude tiež neplatná. zdroj

1814-1914-2014 Jedna svetová vláda nie je nový nápad!

5 bratov Rothschildovcov a ich Cabala sa v rokoch 1814-1815 na viedenskom kongrese pokúsili zostaviť vládu jedného sveta. Financovali Napoleona v rámci dohody o získaní kontroly nad Francúzskou bankou. Keď Wellington zvíťazil na Waterloo, Rothschildovci zvíťazili v Londýne a dobyli Bank of London využitím vojnových dlhopisov. Medzi 5 bratmi, ktorí mali kontrolu nad hlavnými bankami v Európe, bol problémom ruský cár Alexander I., porazili Napoleona a zostali pod kontrolou svojej banky, preto sa od roku 1814 nepripojili k NWO a myšlienka zlyhala. To viedlo k tomu, že Rothschild uviedol, že jeho potomkovia uvidia, ako cárovi potomkovia vymiznú z povrchu zemského, čo sa stalo v roku 1917 počas ruskej revolúcie, ktorú financovali bankári Rothschildovci / Oppenheimerovci z vlastných peňazí Cárov.

V roku 1897 sa vo Švajčiarsku zišiel prvý sionský kongres, ktorého hlavným cieľom bolo presídliť Židov do „zasľúbenej zeme“, správy o tom sa dostali pred ich stretnutím, ktoré sa malo konať v Mníchove v Nemecku, protest medzi židovskou komunitou však bol tak veľký, že presunuli Kongres do Švajčiarska („Protokol učených starších z Siona“ sa považuje za „zápisnicu“ z prvého sionského kongresu). Keď sa začala prvá svetová vojna, „Zasľúbenú zem“ ovládla Osmanská ríša, na konci vojny Anglicko ovládlo Zasľúbenú zem a tiež mali Balfourskú dohodu z roku 1919, ktorá podporovala „židovské právo“ na vrátenie svojej vlasti, toto bolo inšpirované priamo rodinou Rothschildovcov, pamätajte, kto ovládal Bank of England! Na konci prvej svetovej vojny sa zrodila aj Spoločnosť národov, „divoké zviera“, ktoré vystupuje z „mora nepokojov“ prvej svetovej vojny.
Vydieraním prezidenta Wilsona „sionistu“ spustil Federálny rezervný systém (na pomoc pri financovaní 1.sv.v.). Dostali tiež prvého menovaného sionistického sudcu Najvyššieho súdu. Rudolfa Hessa považujte za jedného zo sudcov a je to skoro to isté . Sionisti podporovali IBA Izrael, nikoho iného. Nacisti boli kombináciou nemeckých národných robotníkov (Arbeit = práca) NA a sionistov, ktorí ich ovládali, teda NA-ZI, alebo nacista. Existuje veľká pravdepodobnosť, že Hitlerovým dedkom bol rakúsky barón Von Rothschild. 

Problém Spoločnosti národov spočíval v tom, že USA sa do nej nezapojili, aj keď prezident Wilson napísal Chartu ligy, nedokázal presvedčiť Kongres, aby sa pripojil. Druhou otázkou bolo, že sa žiadni Židia nepresťahovali do Svätej zeme, boli šťastní, že žijú, bolo treba motiváciu! Takže sme dostali druhú svetovú vojnu a Hitler aj Roosevelt sa dostali k moci v roku 1933 a obe krajiny boli pripravené na vojnu. Prvá vec, ktorú Roosevelt urobil, bolo, že pre Američanov bolo nezákonné používať zlato na vyrovnanie dlhov a nikto nemohol vlastniť viac ako 100 dolárov v zlatých minciach. Rothschildovci kúpili americké zlato za 23,67 dolára za uncu a v hodnote 380 miliárd dolárov, v budúcom roku sa Roosevelt zmenil na štrajkovú cenu zlata na 35 dolárov za uncu a Rothschildovci zarobili 40% na svojej investícii a Američania dosiahli 40% zásah do svojej „Bankovky Federálneho rezervného systému “. Rodina Rooseveltovcov je najstaršou bankovou rodinou v Amerike, ktorá založila Bank of New York v 18. storočí, môžete si byť istí, že nechali Rothschildovcov za ne kúpiť všetko americké zlato. Keď mala druhá svetová vojna viac ako 6 miliónov židov, väčšinou ortodoxných, mŕtvych, Spojené štáty sa stali hybnou silou výmeny Spoločnosti národov, OSN a prvou vecou, ktorú OSN urobila, bolo vyhlásenie Palestíny za vlasť Židov a Izrael sa stáva štátom. zdroj

Sedem vecí, ktoré ovplyvňujú vašu frekvenciu vibrácií z pohľadu kvantovej fyziky.

Vibrácie v kvantovej fyzike znamenajú, že všetko je energia. Sme živé bytosti na určitých frekvenciách. Každá vibrácia je ekvivalentná pocitu a na svete „Vibračnom“ existujú iba dva druhy vibrácií, pozitívne a negatívne. Akýkoľvek pocit vás prinúti vysielať vibrácie, ktoré môžu byť pozitívne alebo negatívne.

* myšlienky *

Každá myšlienka vyžaruje do vesmíru frekvenciu a táto frekvencia sa vracia k počiatku. Takže v prípade, že máte negatívne myšlienky, skľúčenosť, smútok, hnev, strach, toto všetko sa vám vráti. Preto je také dôležité, aby ste sa starali o kvalitu svojich myšlienok a naučili sa, ako vypestovať pozitívnejšie myšlienky.

* spoločnosť *

Ľudia vo vašom okolí priamo ovplyvňujú vašu frekvenciu vibrácií. Ak sa obklopíte šťastnými, pozitívnymi a odhodlanými ľuďmi, vstúpite aj do tejto vibrácie. Teraz, ak sa obklopujete ľuďmi sťažujúcimi sa, klebetiacimi a pesimistami, buďte opatrní! V skutočnosti môžu znížiť vašu frekvenciu, a preto vám zabránia použiť zákon príťažlivosti vo váš prospech.

* hudba *

Hudba je veľmi silná. Ak počúvate iba hudbu, ktorá hovorí o smrti, zrade, smútku, opustení, bude to všetko zasahovať do toho, čo cítite. Venujte pozornosť textu hudby, ktorú počúvate, pretože by to mohlo znížiť vašu frekvenciu vibrácií. A pamätajte: priťahujete presne to, čo vo svojom živote cítite.

* veci, na ktoré sa pozeráte *

Keď sa pozriete na programy, ktoré sa zaoberajú nešťastiami, mŕtvymi, zradami atď. váš mozog to prijíma ako realitu a uvoľňuje do vášho tela celú chémiu, ktorá ovplyvňuje vašu frekvenciu vibrácií. Pozerajte sa na veci, vďaka ktorým sa cítite dobre a pomáhajú vám vibrovať s vyššou frekvenciou.

* atmosféra *

Či už ste doma alebo v práci, ak trávite veľa času v chaotickom a špinavom prostredí, ovplyvní to tiež vašu frekvenciu vibrácií. Zlepšujte, čo vás obklopuje, usporiadajte a vyčistite svoje prostredie. Ukážte vesmíru, že ste pripravení prijímať oveľa viac. Postarajte sa o to, čo už máte!

* Slová*

Ak tvrdíte, alebo hovoríte zlé veci o veciach a ľuďoch, ovplyvní to vašu frekvenciu vibrácií. Aby bola vaša frekvencia vysoká, je nevyhnutné vylúčiť zvyk sťažovať si a zle rozprávať o druhých. Vyhýbajte sa teda dráme a šikane. Prevezmite zodpovednosť za rozhodnutia svojho života!

* VĎAČNOSŤ *

Vďačnosť pozitívne ovplyvňuje vašu frekvenciu vibrácií. Je to zvyk, ktorý by ste teraz mali začleniť do svojho života. Začnite ďakovať za všetko, za dobré veci a to, čo považujete za zlé, ďakujte za všetky skúsenosti, ktoré ste zažili. Vďačnosť otvára dvere tomu, aby sa vo vašom živote diali pozitívne veci. zdroj

Takto funguje programovanie mysle. Slová ovládajú vašu myseľ, telo a ducha vnútorným alebo vonkajším dialógom. To, čo počujete, myslíte, vidíte alebo hovoríte, spôsobuje to, ako sa cítite a čo robíte, vidíte alebo prežívate vo svojej realite. Všetko má vibráciu. Všetko na vás má vplyv. Rozpoznajte a vyberte si, čím a kým sa živíte. Udržujte svoje myšlienky, slová a činy čisté. zdroj

Lindell .. To všetko sa muselo stať z nejakého dôvodu.
Strata dvoch kresiel Senátu v Georgii ..
Zostrelenie Texasu na Najvyššom súde ..
Vedel som, že keď bude ACB menovaná do SCOTUS, bude súčasťou tohto zázraku.
Keď sa obzrieme späť, uvidíme, že takto sa muselo stať VŠETKO. zdroj

Na Jeruzalemskom chrámovom vrchu teraz zúri oheň
zdroj
Tweet Kasha Patela. Vidím intel! Podobný intel, ako keď bol odstránený Solemani! Kto šiel dole? Obaja vyzerajú vážne! Takýto príspevok od Kasha vidíme zriedka zdroj

Paľba rakiet vystrelená na izraelský Aškelon. Všetko zastavil Iron Dome – mobilným systémom protivzdušnej obrany . video

Izraelský premiér Netanjahu smeruje uprostred vyhrotenej situácie do HaKirya, ústredia IDF v Tel Avive. zdroj

Ďalšie rakety vystrelili z Gazy do Izraela. A zastavené Iron Dome nad Aškelonom. video

IDF zasahuje viac cieľov v #Gaze. 
Operácia pokračuje. 
zdroj

Predstavte si, ako zdesení budú demokrati, keď zistia, že namiesto toho, aby Trump postavil múr, pretože je rasistický, to robil preto, aby zastavil obrovský problém obchodovania s ľuďmi, drogami a zbraňami na hraniciach a taktiež stopnutie obrovského množstva nelegálneha prisťahovalectva, ktoré sa používa na zriedenie hlasu a hlasovania amerických občanov.

Existuje dôvod, prečo nám bolo povedané, aby sme sledovali hraničné štáty ako CA a AZ.

Mysli na „plynovod“. „Kalifornia je zvláštna“. Maricopa County je 2. najväčšia volebná jurisdikcia v krajine.

Podľa môjho skromného názoru sa audit nebude týkať iba „odovzdania štátu“ Trumpovi … bude to iskra, ktorá zapáli veľa poistiek, ktoré povedú k zničeniu demokratickej strany prijatím VOTER ID zákonov.

Verím však tiež, že to všetko sa bude riešiť PO tom, čo sa voľby zvrtnú.

Pozerajte na Kaliforniu, moji priatelia.

Môže mi niekto povedať, čo sa stane, ak sa od Bidena vezme 55 hlasov ES a odovzdá ich Trumpovi?

Pamätaj. ŽIADNE ÚNIKY. zdroj

Pompeov tweet o Izraeli má 2:58 časovú pečiatku, ktorá sa zhoduje s Q dropom: Izrael si nechávame
nakoniec.
Aj MSM press uvádza „Red Line (červená čiara)“, odštartoval to incident s návratom rakety?
 zdroj 

NIE VIAC DC. 🙏⬆️
Povedal som, že je to hotové … Už dávno, v okamihu, keď Trump oznámil svoju prezidentskú kampaň. Armáda to urobila.
Ghostezra: Vyberte si hlavu zo zadku, ak si myslíte, že na jednu minútu by Trump a NSA teraz nepriniesli horúčavu? FISA funguje oboma spôsobmi. Prebuďte sa zo zeme snov. Dvojníci, herci, cgi, film. V roku 2016 to skončilo. Rok 2019 bol rokom bumerangu. 2020 Covidová búrka v Hollywoode a DC. 2021 to všetko zabalí. Vitajte pri veľkom prebudení. zdroj

Tento nový mesiac v Býkovi prináša niekoľko nových silných energií.
Prináša niekoľko masívnych vplyvov zo svetla a veľkých upgradov DNA. Sezóna Býka odomkla silný portál a viac plejádických energií. Závoj medzi fyzickým svetom a duchovným svetom je čoraz tenší.
Anjeli môžu vždy prekročiť túto hranicu, aby nám priniesli správy a vedenie. Teraz to môžu urobiť ešte jednoduchšie. Práve teraz sa duchovnosť otvára ešte viac. Hľadajte vzorce a synchronicity a uistite sa, že vám bude poskytnutá plná podpora z duchovného sveta. Váš život sa vždy uberá správnym smerom. Tento nový mesiac ovplyvňuje smer, ktorým sa bude váš život uberať po zvyšok roka. Vaše zámery, ktoré momentálne cítite a žijete, sú dôležité. Preto je také dôležité, aby ste vždy zostali pozitívni. zdroj

Hlavný sudca Spojených štátov John Roberts má 800 miliárd SKRYTÝCH (tak si myslel) / spojenie s generálom Milleym a Milleyho spojenie ostatnými svetovými temnými generálmi a ich ochrana elitnej moci CABAL je ukončená // Mnoho z nich bolo minulý týždeň odstránených z moci .
ZLO Patriot ACT
Vzal všetky informácie z e-mailov. Telefóny a počítače. Tiež implantované pedofi. obrázky, videá a falošné dôkazy_ $$ transakcie za vydieranie / trestné stíhanie> to prinieslo veľa nevinných dobrých generálov a ľudí do KONTROLY / strachu.
Vojen. Súdy sú teraz preverované najviac a sú očistené
Talianske intel:;
Prezident Mattarella, pápež František a ďalších 16 úradníkov letelo do DC za posledných 72 hodín, aby svedčili v rámci vojen. Súdov /
|| čas uteká || / Biden bol prítomný na nočných vojen. Súdn. pojednávaniach, ktoré trvali 16 hodín ///
+
may day may day
tik tak
Správy:
Všetci pracovníci a kapitán stále zadržaní úradmi / Obrovský dôkaz: Obchodovanie s ľuďmi / Obchod s drogami a adrenoch./ Zbrane na zmenu podnebia / zbrane hrom. ničenia / ilegálne vakcíny
Loď stále vyšetrujú a izraelská, egyptská , americká. saudská armáda VŠETKY zhromaždili priame dôkazy
Stále sa dnes ráno vyskytujú bombové útoky, pásmo GAZY. Budovy apartmánov zasiahnuté
_ Začiatok nedostatku plynu v oblastiach US / ovplyvní prepravu nákladných automobilov (potraviny / zásoby)
Armáda Začína hnutie v Gruzínsku, Uzbekistane, Turkestane, Kazachstane [DS] nepokoje/ plánované po celom svete
Väčšina ľudí nechápe veľkosť / nedostatok plynu = bude ovplyvňovať nákladé vozidlá – preprava, pošta, dodávky zásob pre podnikanie, tovar, dodávky pre podnikanie po celých USA / = sifónový plyn zo západného pobrežia / to je len začiatok / = viac prichádza budúci týždeň_ kybernetické ÚTOKY
Pripravte sa

Rímskokatolícka cirkev je najväčším vlastníkom pôdy na svete. Čím viac vieš. zdroj

Webová stránka Colonial Pipeline je teraz uprostred kybernetického útoku nefunkčná. Vyzerá to, že FBI a úrady nepovedia celý príbeh. Zdá sa to oveľa závažnejšie, ako sa doteraz zverejňovalo. zdroj

Poslední kroky na naší společné cestě

Jsme na úplně posledním úseku cesty transformace, kterou jsem nazval „fáze 1“.
V tomto nám byla ukázána dualita, zejména existence, struktura a fungování temné, satanské stránky.
S následujícím aktuálním přehledem toho, co se děje, bych vám rád na základě důvěry a porozumění poskytl trochu kvality života.

🔸 Certifikovaný kanál „US Spec Ops Europe“ hlásí vojenské operace od 10 zemí plus 5 hostujících zemí do pátku tohoto týdne, 14. května 2021.
To se shoduje s pozorováním Veikka ze začátku minulého týdne.

🔸 Konglomerát 1 000 právníků a 10 000 lékařů podal trestní oznámení na WHO a světové vlády v 17 zemích za masivní zločiny v oblasti lidských práv a porušení norimberského zákoníku.

🔸 Situace ve Francii je vnímána jako zhoršující se. Armáda se chystá převzít moc.

🔸 Mega-volební podvod v USA, který je dobře známý od listopadu 2020, se v Arizoně blíží zveřejnění. Chybí pouze poslední drobný šrot.

🔸 I v Minnesotě nyní volební podvody pronikají veřejností ze všech sil.

🔸 V Izraeli vidíme splněna nespočetná proroctví. Chrámová hora hoří. Mešita Al Aqsa byla zpustošena. Mezi sionisty a věřícími v Boha zuří otevřená válka.

🔸 Útok IT na potrubí USA se nyní projevuje v uzavřených čerpacích stanicích kvůli nedostatku dodávek. I to se dalo dlouho očekávat.

🔸 Z amerických kanálů jsme se dozvěděli, že role Izraele na temné straně je mnohem vážnější, než si dokážeme představit.

🔸 Různé analýzy vojenských operací vedou k předpokladu, že z Jeruzaléma přes Ankaru na Ukrajinu probíhají obrovské DUMBY.
To dále také vysvětluje satanské síly, které jsou nápadně usazeny na Ukrajině a v Izraeli.

🔸 Německý Michel/Ovce se z „Deutsche Wirtschaftsnachrichten“ dovi, že ZELENÍ/Grüne jsou založeni na zakládajících členech s minulostí NSDAP.

🔸 Lidem se běžně provádí další doktorský podvod „politika Spolkového sněmu“ (Franziska Giffey).

🔸 „Bono“ z „U2“ je již roky odmaskováno – nyní se také připravuje na spící ovce.

🔸 Otevřeno v Anglii od 17. května. (Pondělí) všechny školy a univerzity bez masky a požadavku na test. Od pondělí tedy již nebude žádná „pandemie“.

Itself Samotná „federální vláda“ vysvětluje německé komatu, že zákazy vycházení „byly vydány bez jakéhokoli nápadu a bez údajů“.

🔸 Ruský prezident Waldimir Putin hovoří ještě jednou prostým textem, zejména s ohledem na války vedené první a druhou světovou válkou proti německému lidu.

🔸 Navzdory „očkování“ Horst Seehofer onemocněl Coronou a je doma. Přeloženo: Zadržen armádou.

🔸 Polský nejvyšší soud byl evakuován kvůli „bombové hrozbě“. Zatýkání tedy probíhá také zde.

🔸 Nyní dostáváme křišťálově jasná prohlášení od Donalda J. Trumpa, Michaela Flynna a Lin Wooda, která signalizují bezprostřední konec tajné operace.

🔸 Frank Zimmermann z „Ochrana dětí“ opět potvrzuje pochopení, že VŠECHNY osoby zapojené do nacistické „BRD“ jsou zapojeny do pedo-kriminality. Satanský mor se šíří mezi „soudci“, „státními zástupci“, „úřady pro péči o mládež“ a „starosty“ až k poslednímu žoldnéři Constellis.
Nic nového – jen další potvrzení ze skutečné praxe. zdroj

Joe Biden je čistý ďábel.

Odmítl zmínit Boha v Národní den modlitby. zdroj

Tak nam zacinaji Boriska verejne odstavovat 😂😂🤣🤷‍♀️ A opet Kravata 👉👉 Kravatový úchyt Jako tajný identifikační znak svobodných zednářů se kravatový úchyt prosadil, je také nouzovým signálem,pokud se někdo absolutně neudrží na veřejnosti, zednářský bratr bude moci marně čekat na pomoc,obvykle také skryté volání o pomoc bratřím FM v soudnictví. Samozřejmě bychom neměli hned podezřívat každého, kdo si kravatu narovná, protože se mu uvolnil uzel. Gesto sevření kravaty předpokládá vědomé jednání, protože někdy je pouhým znamením uznání mezi svobodnými zednáři, že k nim člověk „patří“. zdroj

Experti na kybernetickou bezpečnost byli zavedeni ještě před zahájením voleb‼
Vědí, kdo to udělal, jak se to stalo, kolik hodin, kolik hlasů bylo vyhozeno a země, která na nás zaútočila zdroj
nedavny Q drop… Izrael az na konec…..takze jsme u konce???🤔 zdroj
3 spojenci /partneri + 5 hostujicich zemi+ vzduch, zeme, more+letadlove lode+hodne SOF akci! Do 14.5. 2021 zdroj

Gaza – vybuchy tunelu. zdroj

Podívejte se na tuto „mapu světa“ explozí. Synchronizace? 😎 zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 10.05.2021Nepanikárte. Aliancia má kontrolu. Keď sú staré systémy preč, Starlink ovláda mnoho nových systémov po celom svete. Vo všetkých 209 krajinách zapojených do globálneho resetovania meny by sme mali nový internet, bezplatnú energiu, postele Med a transparentné systémy hlasovania. Trump pred odchodom z funkcie uviedol do pohybu veľa vecí. Misie, ktoré teraz vykonáva armáda.…
  Tags: a, v, na, je, sa, že, to, správy
 • 10000
  Správy 09.05.2021Správy sú falošné. Vojna je skutočná. Bojujeme o život, jednotní a silní. Už sa nemôžu schovávať v tme. Vojenské plánovanie je v najlepšom poriadku - vojenské právo vs. trestné právo. Koniec je blízko. Buďte trpezliví. Prichádza Búrka. Božie načasovanie je nielen dobré, ale aj dokonalé. Kam ideme jeden, ideme všetci. Dôverujte plánu “ Q... zdroj  Biele klobúky našli…
  Tags: a, sa, na, v, je, to, že, správy
 • 10000
  Správy 08.05.2021Na globálnej úrovni boli globalisti teraz prinútení do neudržateľnej situácie, pretože ich príjmy z obchodovania s ľuďmi, drogami, zbraňami a krytím zločinov boli teraz prerušené a sú teraz nepretržite sledované QFS, po akomkoľvek podozrivom prevode nasleduje zmrazenie bankových účtov, teda aj Rockefellerovcom, Rothschildovcom, Google, Twitter, Facebook, MSM a vlád. Zločiny…
  Tags: a, je, na, v, sa, to, správy

1 Komentár

 1. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here