Správy 11.06.2021

11/06/2021

Ľudstvo sa dozvie veľa pravdy a veľká časť z nej nebude pekná. Zdá sa, že konšpiračné teórie, na ktoré sme sa snažili upozorniť, v skutočnosti vôbec nie sú teóriami.

US čelia masívnemu nedostatku konšpiračných teórií, pretože všetky sa stalo pravdou

Zdá sa, že audit v Arizone prebieha ideálnou rýchlosťou, aby mohol priniesť očakávané výsledky presne podľa plánu (Bielych klobúkov). V stredu boli na 80 % všetkých hlasovacích lístkov.

…Zdravotníci, ktorí spôsobili škodu ľudstvu, nebudú mať oporu pri súdnych procesoch v norimberskom štýle, ktoré prídu. Vedia, čo je správne a čo nie a mnohí vzali peniaze, aby nás zradili. Iní sa jednoducho pozerali inam, pretože bolo nepríjemné ísť proti prúdu. Mnohí z nás museli vystúpiť zo svojej komfortnej zóny, aby urobili správnu vec a tí, ktorí to neurobili, môžu ľutovať, že „len plnili rozkazy“.

Cesta vpred je každým týždňom jasnejšia, pretože tí, ktorí sú odhodlaní vytvoriť náš nový svet, robia to, čo je potrebné na prekonanie systému. zdroj

Senátorka Marsha Blackburnová vyzýva Fauciho, aby odstúpil a predstúpil pred Kongres, aby vysvetlil svoje prepojenia na Zuckerberga a veľké technologické spoločnosti:

„Myslím si, že je vhodné, aby Dr. Fauci odstúpil zo svojich povinností v NIAID a aby sa prihlásil do Kongresu, aby sa presne zistilo, ako sa spolčil s Markom Zuckerbergom a big tech.“

DS Pedowood je ohavný – najmä preto, ako sme sa VŠETCI nechali oklamať satanistami. Tom Hanks s milou tvárou bol hlavným pedowoodským satanistom. Dvojtvárnosť prenikla do všetkých našich životov. Roky som sledoval Priateľov a miloval som ich. Moje dcéry to sledovali, keď boli malé. Bolo mi zle, keď som si uvedomil, že celé herecké obsadenie boli satanisti. Stopy tam boli, ale my, nič netušiaci diváci, sme ich prehliadli. V Priateľoch bolo veľa porna – a jedli veľa pizze.

…Začal som sledovať 10. sériu Hviezdnej brány SG1. V prvej epizóde bolo niekoľko očividných bômb pravdy. Bol tam zdĺhavý záber na vchod do DUMB (Hlboká podzemná vojenská základňa). A hlavná postava hovorila o vojenskej základni na Antarktíde, ktorú používali na galaktické cestovanie. Teraz už vieme, že takáto základňa existuje. Táto epizóda bola natočená v roku 2007.

Na záver krátke video, v ktorom si moderátori mexickej televíznej relácie uťahujú z magnetov prilepených k miestu, kde sa nachádza vpich vakcíny. Boli šokovaní, keď sa nechtiac stali súčasťou bomby pravdy – v priamom prenose v televízii. Lyžičky a mobilné telefóny, ktoré sa magneticky prilepili na miesto vpichu. Pomôžte, aby sa toto video stalo virálnym.

Držte si klobúky, bojovníci svetla. V nasledujúcich mesiacoch to bude divoká jazda. Dôverujte plánu Aliancie. Náš vrchný veliteľ sa vracia. zdroj

Na obrázku môže byť text
Odporúčam každému, aby si vyhľadal Magna Charta, oddiel 61
Bola prijatá v marci 2001….

Magna Charta článok 61

Zabudnuté slovo a nový systém Sam Jane Brown
Jedným z pretrvávajúcich problémov je, že pravda je nepolapiteľná a manipulovaná tými, ktorí manévrujú, aby mali všetku moc. Možno žiadna pravda neexistuje. Brown hovorí o temnej sile, ktorá stojí za všetkým zlým na svete, a zastáva sa ľudí, ktorí sú unavení z toho, že nemajú väčšiu kontrolu nad vlastným životom. Knihy pani Brownovej Zabudnuté slovo a Nový systém upozornili na presadzovanie mnohých zákonov vládou, ktorá nemá v popredí záujem ľudí.

„V článku 61 Magny charty 1215 sa uvádza právo odmietnuť to, čo sa nespravodlivo ukladá ľuďom, ktorí si uvedomujú, že vlády nedodržiavajú zvykové právo,“ hovorí Brown. „Zdá sa, že jedinou konštantou je zmätok, stres a nekonečné zmiešané správy zo strany vlád a médií. Organizácia Spojených národov mlčí a nevysloví sa proti paródii na totalitarizmus po tom, čo svoje pôvodné úsilie vynaložila na mier a slobodu pre všetky krajiny. Vatikán prikyvuje na strach a zlyhania, ale robí len málo. Existujú sily mimo toho, čo vidíme, sily, ktoré sú nadpozemské a nekonečne mocné. Globálna elita predala svoje duše diablovi. Vlády predali svoje duše globálnej elite. Médiá zarábajú na zverejňovaní a neustálom opakovaní posolstiev o vyčerpávajúcom egu, vzájomných bojoch a postojoch „my vs. oni“. Nikto sa neodváži hovoriť o riešeniach, ktoré sú jasné v článku 61 Magny charty 1215. V skutočnosti pre tých, ktorí sú pod vplyvom temných démonov, platí, že čím viac konfliktov, tým lepšie. Zlí aktéri presadzujú konečný program pekla.“

Podľa Browna je Magna Charta 1215 článok 61 jediným skutočným zákonom, pretože uvádza právo odmietnuť to, čo sa na ľudí kladie. Verí, že občania by mali povstať a žiadať, aby sa s nimi zaobchádzalo ako s ľuďmi, čo je ich božské právo. Hlasitosť v ušiach ľudí začína byť ohlušujúca. Zúfalstvo a bolesť, ktoré sa vnucujú masám, viedli ľudí k tomu, aby sa obrátili na Magnu chartu 1215 článok 61 a vyniesli na svetlo, ako vlády vôbec nevládnu. Vnucujú vôľu veľmi malého počtu mocných síl, ktoré sú poháňané a ovplyvňované agendou, ktorá len čaká, aby sa mohla vrhnúť na zraniteľnosť národov.
Zákonná vzbura poskytuje ľuďom jednoduchý prostriedok nápravy. Ako sa môžu vzbúriť, aby to nebolo namierené proti nim? Vlády charakterizujú vzburu ľudu ako zradu, ľudia však vedia, že práve tieto vlády sú zradné, fašistické a autoritárske. Za nesúhlas sa ľudia dostávajú do väzenia. Čím viac zvyšok sveta vidí, že disidenti sú v tejto šaráde vykresľovaní ako tí zlí, tým viac sa odvracia pozornosť od pokračujúcich, zlých vodcov a ich prisluhovačov. Brownovi je jasné, že teraz je čas, aby všetci dobrí ľudia bojovali dobrý boj. zdroj

Ktorá úroveň DEFCON by bola vhodná teraz?
Čo sa týka mojej hlavy: DEFCON 1.
Už predtým bolo ťažké „informovať“ pre rôzne úrovne vedomia – teraz to prechádza do oblasti „nemožnosti“.
Takže: AirForce 1 a AirForce 2 (bez oficiálnej identifikácie) práve pristáli vo Veľkej Británii v rovnakom čase.
Lietadlo súdneho dňa („Posledný súd“) je tiež na ceste do Európy.
Oficiálne je Biden na ceste na summit G7 so svojím sprievodom, ale to je STUPIDNÉ!
Identifikačné číslo AF1 sa môže použiť iba vtedy, ak je na palube SKUTOČNÝ zvolený a ústavou potvrdený prezident. Takže na palube tohto AF1 môže byť JEDINE prezident Trump, prípadne s Bidenovým hercom.
Ale kto je potom v neidentifikovanom AF2? JFK junior? A kto je v stroji súdneho dňa? Tím Q?
GEORGEnews oznámili, že sa k Bidenovej ceste vyjadria v reálnom čase – zatiaľ ticho!
Bude to sakramentsky vzrušujúci ZOSTATOK TÝŽDŇA! zdroj

Patrioti sa musia naďalej modliť a bojovať. Mnohí z vás sú unavení a vyčerpaní. Ovocie všetkej vašej práce sa blíži. Ste súčasťou najväčšej duchovnej vojny v našom živote a ste v prvej línii tým, že sa delíte o pravdivé informácie a stávate sa aktívnymi na miestnej a národnej úrovni. Prúdia na nás ohnivé šípy, ale my máme celý štít viery. Pamätajte, že BOH Zvíťazil! Ako som už viackrát povedal, naďalej si obliekajte „plnú výzbroj Božiu“ Efezanom 6. ⚔️🛡🙏 zdroj

Médiá práve opäť začali hovoriť o Durhamovi 🧐 zdroj

Floridský guvernér DeSantis oznamuje návrh zákona, ktorý zakazuje „kritickú teóriu rasy“ vo všetkých školách.
„Floridský vzdelávací systém existuje preto, aby vytváral príležitosti pre naše deti. Kritická rasová teória učí deti nenávidieť našu krajinu a nenávidieť sa navzájom. Je to štátom schválený rasizmus a nemá miesto vo floridských školách,“ uviedol DeSantis na Twitteri. zdroj

CDC plánuje „mimoriadne stretnutie“ o zriedkavých srdcových zápaloch po vakcínach COVID-19 zdroj

Výpadok elektriny v Portoriku po výbuchu a požiari v elektrickej rozvodni v San Juane. zdroj

Videl som, že sa tu objavil príspevok o tom, ako sa ľudia obávajú, že samit G7 sa koná na línii Michal-Mária.

A budete mať pravdu, po tom, čo som vám vysvetlil, ako môžu ley línie pôsobiť v prospech toho, kto k nim má prístup, máte pravdu, že ste na to upozornili. Predstavte si všetkých skorumpovaných lídrov na jednom mieste, na jednej z najmocnejších ley línií, ktorá nielenže spája celý svet, ale prechádza aj cez brucho šelmy, ktorá je sama na križovatke línie Michal-Mária, ktorá sa križuje na Hore svätého Michala a línii Michal-Apolón, známej aj ako línia, ktorá je symbolom Michalovho meča, keď zabíja draka (Lucifera). Táto michaelsko-apoštolská línia vedie priamo do Vatikánu (brucha šelmy). Takže máte plné právo byť znepokojení, ide o najsilnejšiu kombináciu ley línií a nie je náhoda, že práve teraz zo všetkých čias sa koná toto stretnutie práve na tomto mieste, keď sme v posledných dňoch dobra vs. zlo.

Zistilo sa, že Alistair Crowley, ktorý je tým, čím je Ježiš pre kresťanstvo, je tým ekvivalentom satanizmu. Vedel, ako získať prístup k líniám, prepínať ich, používať ich na ovplyvňovanie tých, ktorí na líniách pracujú a tých, ktorí sú s nimi spojení, teda ľudského vedomia, ale nie pre väčšie dobro všetkých. Dúfajme len, že niekto zo Svetla to vedel dopredu, skôr než sa summit zhromaždil a prevzal kontrolu nad líniami. Predstavte si, že skupina svetových lídrov plná temnoty musí vykonávať svoje obchody na línii, ktorá teraz nie je tým, čím si pôvodne mysleli, že je, pokiaľ ide o kŕmenie šelmy, takpovediac. Ich mysle, srdcia a duše sa budú napĺňať energiou, ktorá nie je niečím, čo by chceli, čo by sa im páčilo a s čím by nerezonovali. Samozrejme, pokiaľ ich to nezmení zvnútra. Kto vie! Hádam len fantazijný nápad.

Hádam nám zostáva len modliť sa, aby sa to stalo 😇. zdroj

Kto bojoval za naše právo naďalej nakupovať strelné zbrane a strelivo počas lockdownu?
Kto bojoval za naše právo navštevovať bohoslužobné miesta?
Kto bojoval proti tyranským guvernérom, ktorí počas výluky vo veľkom zneužívali svoju moc?
Kto opakovane označoval MSM za „falošné správy“ a denne ich rozoberal na kusy počas výluky?
Kto zastavil cestovanie z Číny, keď sa pokúšali rýchlo rozšíriť vírus v celosvetovom meradle?
Kto sa aktívne ujal hydroxychlorochínu a presadil, aby sa používal ako liečba Covidu číslo jeden?
Kto diskutoval o ďalších liečebných postupoch, na ktorých sa v súčasnosti pracuje, ako napríklad svetelná terapia?
Kto vzal Regeneron a celému svetu povedal, že ho považuje za „liek“ na Covid?
Kto postavil Anthonyho Fauciho do popredia a do centra pozornosti, aby bol vystavený celej krajine?
Kto pred viac ako rokom povedal svetu, že Covid sa vyrába vo Wuhanskom inštitúte virológie?
Kto urýchlil vakcíny a zastavil plán globalistov držať nás pod večným lockdownon s povinným očkovaním, aby sme mohli cestovať, pracovať alebo nakupovať?

KTO NÁM MNOHOKRÁT POVEDAL, ŽE BOJUJEME PROTI NEVIDITEĽNÉMU NEPRIATEĽOVI?
KTO VIACKRÁT POVEDAL, ŽE LIEK NEMÔŽE BYŤ HORŠÍ AKO CHOROBA?
KTO ROBIL VŠETKO VYŠŠIE UVEDENÉ, PRIČOM BOL CELÝ ČAS ZOSMIEŠŇOVANÝ A PRIROVNÁVANÝ K HITLEROVI?

VŽDY UVAŽUJTE LOGICKY.
NIKDY NEUVAŽUJTE IRACIONÁLNE.
VEĽKÝ. OBRAZ. zdroj

Jedným z podceňovaných aspektov tohto brilantného plánu je, že elita bola nútená ukázať svoju ruku mnohými spôsobmi. Minuli miliardy a miliardy v márnom pokuse zastaviť to, čo prichádza a nakoniec o všetko aj tak prídu. VŠETKY NASADENÉ PROSTRIEDKY = PANIKE zdroj

Už to bude rok, čo som prebudený a môžem povedať, že to bol najlepší rok môjho života. Chcel by som povedať, že mi chýba pozeranie basketbalu a futbalu v TV, ale nechýba. Nechýba mi Hollywood. Nechýbajú mi filmy. Nechýbajú mi sociálne siete po tom, čo ma vyhodili. Po prvýkrát sa cítim, že znova žijem. Mám pocit, že môžem žiť pre to, pre čo chcem a nezaujímať sa o názor iných. To najlepšie? Nemal som samovražedné pocity celý rok a cítim sa oveľa bližšie k Bohu, nášmu zdroju. Už niet návratu a ani nechcem. zdroj
„Možno sa blíži búrka.“ Eric Swalwell 😉🐸 zdroj
Image
Ak je Q falošné, necítil by som hanbu za to, že som fandil proti pedo cabale a fandil som sa bezpečie detí. Na druhej strane, ak nemáte pravdu a Q je skutočné, budete sa musieť vyrovnať s faktom, že vaša ignorancia posilňovala globálny syndikát detskej obety. zdroj
Prezident Donald J. Trump v Severnej Karolíne:
„Ako prvý krok by mali všetky krajiny spoločne ZRUŠIŤ všetky dlhy, ktoré majú voči Číne, ako zálohu na reparácie.“
Vymazanie štátneho dlhu.
NESARA/GESARA
Prichádzajú.
🤣
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Never has it become more apparent than it has this year that you can be standing next to another person and be existing in two completely alternate realities.“
Ještě nikdy nebylo tak zřejmé jako letos, že můžete stát vedle jiného člověka a existovat ve dvou zcela alternativních realitách. zdroj
Na obrázku môže byť mapa a text, v ktorom sa píše „Karakhatan Morocca Aserbaljan Mongolia Libya Iran Mauritania Egype Mali China Sudan India INSIDER AMIGO Madagascar Pentagon Biolaboratories in 25 countries around Russia, China, Iran, etc. under DTRA Cooperative Biological Engagement Program (cBep) Source: DoD“
25 TAJNÝCH AMERICKÝCH BIOLOGICKÝCH LABORATÓRIÍ PO CELOM SVETE .
Americká armáda produkuje smrtiace vírusy, baktérie a toxíny v rozpore s Dohovorom OSN, ktorý zakazuje výrobu biologických zbraní. Dokumenty Pentagónu odhaľujú šokujúce fakty o programe vojenských biologických experimentov v USA a na celom svete. Vojenskí vedci testujú umelo vytvorené vírusy v laboratóriách Pentagónu v 25 krajinách sveta. Státisíce ľudí sú systematicky vystavení infekciám, nebezpečným patogénom a chorobám. Americké biolaby sú financované z vojenskej agentúry DTRA, programu v hodnote 2,1 miliárd dolárov. Biologické laboratóriá v zahraničí majú tretí stupeň biologickej bezpečnosti a sú k dispozícii iba občanom USA, ktorí majú prístup k utajovaným skutočnostiam. Týmto vedcom je diplomatická imunita poskytnutá podľa medzivládnej dohody s krajinou, v ktorej má laboratórium svoje sídlo.
Manažéri vojenských programov DTRA sú súkromné ​​spoločnosti. Nie sú priamo zodpovední Kongresu a môžu zákon obísť kvôli nedostatku priameho pozorovania. Pentagón vykonáva vojenské experimenty s hryzavým hmyzom. Entomologická vojna je druh biologickej vojny, v ktorej sa hmyz používa na šírenie infekčných chorôb. Séria experimentov s hmyzom sa uskutočnila v rámci amerického programu biologických zbraní. V biolaboratóriách existuje aj množstvo projektov na štúdium patogénov vojenského významu u netopierov. Pentagón navyše produkuje živé vírusy, baktérie a toxíny a aerosóly na postrek v mestách. zdroj
Rozmýšľali ste niekedy prečo je svet tak diabolský? Predstavujem vám muža, ktorý to tak plánuje. ČIerny pápež Adolfo Nicolas. Najmocnejší muž sveta, ktorý je za plánom pre nový svetový poriadok.
1. Nadradený generál Jezuitov, čierny pápež AN a jeho 6 generálov kontroluje „bieleho pápeža“ a Vatikán a tento list nižšie.
2. Ilumináti, Zionisti, globalistické elity, rada zahraničných vzťahov, skupina Bilderberg, Slobodomurári, Rada 300, OSN a rada Trent
3. Jezuti kontrolujú templárskych rytierov, Kolumbových rytierov a Rytierov Malty
4. CIA, FBI, NSA, ASIO, MI5, MI6, NCIS, FSB, DGSE, Mossad a každá bezp. agentúra na svete sú slobodomurári a kontrolovaní Jezuitmi
5. Jezuti infiltrovali väčšinu vlád a lídri vrátane Obamu z nich urobili bábky, ktoré vykonávajú príkazy Jezuitov

zdroj

Vakcinácia na kovid a porušenie Hippokratovej prísahy

Všetci lekári, ktorí sa pokúsia vpraviť pacientovi látku, ktorý sa nazýva v mainstreame vakcínou proti kovidu, môžu porušiť Hippokratovu prísahu. Už dnes je pomerne známa početnosť vážnych vedľajších účinkov týchto látok vrátane smrti.

Vpravením tejto látky do tela pacienta môže preto dôjsť k porušeniu nasledovných častí prísahy:

a)Spôsob svojho života zasvätím podľa vlastných síl a svedomia úžitku chorých a budem ich ochraňovať pred každou krivdou a bezprávím.

b)Ani prosbami sa nedám prinútiť na podanie smrtiaceho lieku, ani sám nikdy na to nedám podnet.

c)Nijakej žene nepodám prostriedok na vyhnanie plodu.

Prísahu a zodpovednosť lekára nemožno obmedziť žiadnym vyhlásením, žiadnym naoko informovaným súhlasom ani zmluvným vzťahom s pacientom.

Očkovacie centrá dnes z hľadiska zodpovednosti fungujú na princípe rozpustenej zodpovednosti medzi viacero naoko nezávislých článkov tak, aby sa žiaden z článkov spolupracujúcich na príprave a podaní látky nemusel cítiť priamo zodpovedný. Možná paralela by mohla byť napríklad takáto. Pri poprave čatou strelcov mal vždy jeden strelec z psychologických dôvodov založený slepý náboj. V ambulancii to však bude iné. A pôjde o deti. Právnici, pripravte sa, v hre sú licencie lekárov, ktorí sa spreneveria svojmu poslaniu a povolaniu.

Celý text prísahy TU

Aktuálne dáta o úmrtiach v súvislosti s „vakcínami“ v USA

Pre pochopenie širšieho kontextu dnes zverejníme tabuľku za viacero rokov dozadu. Tabuľka zahŕňa za uplynulé roky úmrtia aj na chrípkové vakcíny a ďalších cca 55 vakcín, ktoré sa priebežne americkej populácii podávajú.

Pre úplné pochopenie kontextu je potrebné dodať, že množstvo vakcín podaných proti kovidu neprevyšuje napr. množstvo podaných vakcín proti chrípke za uplynulú sezónu (zdroj dát TU).

A nakoniec, je vhodné všimnúť si najmä pomer medzi predošlými rokmi a týmto stále prebiehajúcim polrokom. Pomer treba brať do úvahy najmä pre pomerne mizernú úroveň reportovania do systému VAERS.

Predikcia z roku 2017

Čo vedeli CIA už v roku 2017? Pozrite si screenshot zo zdroja deagel.com, agentúry, ktorá je dôveryhodným dodávateľom a spracovateľom informácií pre americkú CIA. Do roku 2025 má klesnúť populácia USA o 100 miliónov obyvateľov (aj keď dedukujúc podľa pravej časti tabuľky ide skôr o pokles na 100 miliónov, teda úbytok o 2/3 populácie) a HDP až o (na) polovicu!

Anne Marie van Blijenburghové sdílí svoje očité svědectví o vraždách a mučení dětí ze strany nizozemské královské rodiny a jmenuje i konkrétní osoby. Jen pro otrlé osoby. video a prepis

5 otřesů v Texasu!

Poté, co včera kolem 4:00 došlo k zemětřesení, následovaly dnes za poslední 2 hodiny další 4!

V této oblasti jsme v posledních týdnech zaznamenali spoustu skenovacích letů a obrovské pohyby vojenských letů.

Zdá se tedy, že předpoklady týkající se DUMBS jsou správné ….. zdroj

Další zemětřesení v Torontu a Los Angeles!

Další zemětřesení došlo ve dvou městech bez jakéhokoli náznaku hloubky a síly. zdroj

Disney se pravděpodobně nebude moci otevřít ani dnes !! zdroj

Generál Flynn: „Můj odhad je, že v příštích asi 3-4 týdnech – možná méně, ale určitě 3-4 týdny – uvidíme nějaké skutečné bomby z Arizony a několika dalších míst, pravděpodobně Georgie …“ video

Velký zatah na krypto scéne v Číně: 1100 zatčení! Jsou obviněni z podvodu. zdroj

Výroční zpráva Institutu pro obchodování s lidmi tvrdí, že drtivá většina případů s obchdováním se sexem se odehrála na Facebooku, zatímco k cílení na děti byla použita také přidružená síť Instagram. zdroj

Indičtí právníci žalovali hlavní vědce WHO za potlačení údajů o ivermektinu používaném k léčbě COVID zdroj

Arizona renovuje plynové komory ve snaze obnovit popravy zdroj
Na obrázku môže byť 3 ľudia a stojaci ľudia
Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, stojaci ľudia a text, v ktorom sa píše „1123 f4282c 98245760 98245 മജള Who is standing next to Pence & POTUS? Message? Bolton cleaning house. Out they go! clean House very important.“
Q Drop 1123:
Kdo stojí vedle Pence & POTUS?
Poselství?
Bolton uklízí dům.
Ven s nimi!
Čistý dům je velmi důležitý. zdroj

👉👉 Velká racie Europolu ve Španělsku. Největší nález hotovosti v historii země: 16,5 milionu eur. Také 1,6 tuny KOKAINU. 29 zatčení
👉👉 Velká racie na čínské scéně CRYPTO MONEY. 1100 zatčení! Jsou obviněni z podvodu. zdroj

Summit G7: V hotelu ochranky Merkelové vypukla korona. V hotelu, kde byli na summitu G7 v Cornwallu ubytováni dva členové ochranky kancléřky Angely Merkelové (CDU), vypukla epidemie Corony. Mluvčí britského premiéra Borise Johnsona ve čtvrtek na žádost novinářů potvrdil, že kancléřka se summitu nadále zúčastní. Berlín také večer uvedl, že případ nebude mít žádný vliv na cestu kancléřky a její delegace na summit. zdroj

Na obrázku môže byť vonku a text, v ktorom sa píše „POLITIK SPORT NEWS TV POLITIK SPORT POLITIK LEUTE POLITIK NEWS CORONA-AUSBRUCH VOR G7-GIPFEL Bodyguards von Merkel in Quarantäne“
Na obrázku môže byť text
Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „DER GROSSE BETRUG MIT DEN INTENSIVBETTEN Was wussten Merkel und Spahn? Bild +“
HOROROVÉ ÚDAJE ZFALŠOVÁNY. Velký podvod s lůžky intenzivní péče. Co věděli Merkelová a Spahn? Jde o jeden z největších skandálů koronové krize: Řada nemocnic úmyslně vykázala méně volných lůžek intenzivní péče, než měla – aby získala peníze od daňových poplatníků! Vyplývá to ze zprávy Spolkového účetního dvora (BRH). Nejhorší na tom je, že federální vláda o této manipulaci věděla několik měsíců. zdroj
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Alarm wegen Intensiv-Kollaps so WURDE MEPN MIT DER ANGST POLITIK GEMACHT“
Tak BILD to rozjizdi ve velkem 👇 👉 11 Signal! od 22 Globalniho prediktora-ochrance planety ‼️‼️
ZLUTE Kju: 👉 Takto se politika dělala pomoci strachu
Poplach kvůli údajnému přeplnění jednotek intenzivní péče neměl mezí, když federální vláda a její poradci prosadili v zimě druhé uzavření a v dubnu „federální nouzovou brzdu“ (zákaz vycházení, zákaz kontaktů, uzavření škol). BILD uvádí příklady toho, jak nás politici a odborníci panikaří:
► Ministr zdravotnictví Jens Spahn (41) 6. listopadu naplno spustil poplach: „Jakmile jsou jednotky intenzivní péče plné pacientů Covid 19, jakmile jsou přeplněné, je pozdě.“
► Expert SPD na zdravotnictví Karl Lauterbach (58) 10. listopadu 2020 varoval: „Bez jasné uzávěrky nás čeká třídění a katastrofální stavy na jednotkách intenzivní péče. A to za několik týdnů.“
► 8. prosince vyzvali vládní poradci Národní akademie věd „Leopoldina“ k uzavření škol a podniků. Nemocnice jsou podle nich „již na hranici únosnosti“.
► Spiegel 19. března s odvoláním na lékařské odborníky napsal, že „v květnu bude muset na jednotkách intenzivní péče bojovat o život 12 000 až 25 000 pacientů s koronou“… zdroj
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „f Teilen Twittern 10.06.2021 22:11 Uhr 2 M Der Alarm wegen angeblich übervoller Intensivstationen war“
Na obrázku môže byť vonku
Olomoučtí kriminalisté dopadli organizovanou skupinu podezřelou z rozsáhlé výroby pervitinu. K dispozici měli podle policistů látky na výrobu více než sta kilogramů této drogy. Při zásahu zadrželi kriminalisté sedm mužů a jednu ženu, všichni skončili ve vazbě.
…Kriminalisté provedli celkem 12 domovních prohlídek na celém území Olomouckého kraje a tři prohlídky jiných prostor. „Zajištěno bylo šest kompletních varen pervitinu, 7600 tablet léků, ze kterých se metamfetamin vyrábí a 150 gramů pervitinu,“ zdroj
Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „CNN Prima NEWS Domácí Zahraniči Volby ANDREJ BABIŠ Byznys EURO 2021 Nákupy Porady Europoslanci odsoudili Babišúv stret zájmủ. Podle premiéra se snaži ovlivnit volby ČR Živé vysiláni 8 Prihlášeni VICE INFORMACI TAJEMSTVÍ FAUCIHO E-MAILU CNN Prima N 21:39 ŠVÉDSKÁ FOTBALOVÁ REPREZENTACE OHLÁSILA KRÁTCE PRED ME PRÍPAD KORONAVIRU V TÝMU. 0:22/11:47 Pochází koronavirus z laboratore? (zdroj: CNN Prima NEWS) C]“
Taaaak!!!! A je to na Prime ‼️ zdroj
Na obrázku môže byť 3 ľudia, stojaci ľudia, vonku a text, v ktorom sa píše „Novinky.cz Hledat... Ve Frankfurtu rozpustili celou policejní zásahovku. Byla samy extremista Dnes 13:42 Frankfurt nad Mohanem CTK V némeckém Frankfurtu nad Mohanem rozpustili celou tamní zásahovou jednotku policie SEK. Její členové jsou podezrelí, že tíhli k extremismu. Podle agentury DPA oznámil ministr vnitra spolkové zemé Hesensko. POLIZE Benefit Term S0“
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Inspekce vyšetruje 19 aktivních jednoho bývalého príslušnika SEK. Na 17 nich si podle vyšetrovatelu vymeñovalo zprávy S extremistickym obsahem a vyobrazeními byvalé neonacistické organizace. Tri z obvinčnych jsou nadrízení, kterí proti extremistickému počinání členu jednotky nezakročili. "Zahajujeme od základu novy start SEK, rekl hesensky ministr vnitra Peter Beuth dodal, že organizace jednotky bude kompletne zmšnena. Podle magazínu Der Spiegel začalo vysetrováni loni v srpnu poté, co jeden z príslušniku nahlásil jako soukromá osoba svého kolegu. Pri následné domovni prohlídce nalezli vyšetrovatelé zarízeních podezrelého policisty snímkys detskou pornografií a rovnež fotografie Adolfa Hitlera, hákové križe či materiály útočici na azylanty.“
Na obrázku môže byť ‎2 ľudia a ‎text, v ktorom sa píše „‎tam, neznám Player SP Play Tools Help Now layng Burn Real Guide SuperPass 124 HD Music Games ۔ Studio ČT24, 2021 *7. června 1953 června 2021 23:40 Zemrela herečka Libuše Šafránková MOSKEVSKÝ SOUD UZNAL FONDY A ŠTÁBY SPOJENÉ A. NAVALNÝM ZA EXTREMISTICKÉ ORGANIZACE. (Paused) CT24 othratoviy kvuli obrovské náhodé zemrel pripomínaji si Šafránkovou politici ((9700Kbs Playlist Baza Deníky Dovolená 31:28 /Live -0 JIZaniTady Radio/Klasik Mapy Reality Mobilni aplikace Recepty‎“‎‎
🟡 Zajimave, zajimave ta zluta 🤔 … problem je, ze jsem bulvar hodne dlouho nesledovala…….neco podezreleho v jejim zivote???? zdroj
Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, stojaci ľudia a text, v ktorom sa píše „2a0 QQ 18 Candidates who embrace QAnon are winning elections across the US“
Q vyhrává volby. Američané se probouzejí! „Kandidáti blízcí QANONu vyhrávají volby po celé zemi,“ píše CNN. zdroj
11.6.21 Rim zdroj
11.6.21 Washington DC zdroj

Další zemětřesení ve Washingtonu DC a na Rhode Islandu!

Ve Washingtonu dnes ráno kolem 7:50 se Země znovu otřásla v nedefinované hloubce a síle. Nedávné zprávy DC týkající se nově zaplavených ulic vedou k silnému předpokladu, že to přímo souvisí. zdroj

SRN – Velky zatah proti detske pornografii v Halle. Okolo 50 policistu prohledali ve stredu 13 bytu. zdroj

Španělské ministerstvo práce a sociální ekonomiky zasaženo kybernetickým útokem.
„Odborníci“ varují, že počítačové hackerství, EMP (efekty atomových výbuchů) a sluneční bouře by mohly zničit náš elektrický systém.
Summit G7 se bude konat na lince Michael-Mary Ley Line. V poslední době se toho o ley lines říká hodně. Zkontroluj je. zdroj

Ohľadom Galaktickej federácie

Som kresťan. Verím v jedného Boha, ktorý stvoril nebo a zem a všetky veci v nich. Nič v tomto vesmíre nevzniklo samo od seba. Prišli od Boha, skrze Boha a k Bohu. Kvôli pádu človeka Boh poslal na zem svojho Syna Ježiša Krista, aby nás prostredníctvom Ducha Svätého priviedol späť k Bohu Otcovi.

Tieto bytosti, ktoré tvrdia, že pochádzajú z vesmíru, nikdy nepripisujú Bohu česť, nikdy nespomínajú jeho Syna Ježiša Krista a Ducha Svätého. Neverím vo vzostúpených majstrov. Sú to učenia nového veku. Nie je to od Boha. Nikto nejde k Otcovi inak ako cez Ježiša Krista.

Boh nám dal túto zem, satan Lucifer nám ju ukradol.

Ak táto Galaktická federácia robí to, čo im povedal Boh, potom by to mali povedať tak, ako to je, a nevynechávať Božie meno. Pravým kresťanom sťažujú situáciu, aby jednoducho verili ich slovám bez toho, aby ich spochybňovali. zdroj

– Samozrejme nie všetci, a preto je potrebné rozlišovať vlastným cítením odkiaľ informácie pochádzajú, pretože ako môžu byť zo svetla, tak to môže byť prevlečená temnota. Preto som tu aj tento text priložil, aby ste si uvedomili, že nie všetko čo vyzerá navonok krásne, je skutočne krásne. Nikdy ničomu slepo neverte a spochybňujte veci. Používajte svoj cit a svoj zdravý úsudok. Sú dobré rasy a sú zlé rasy, ktoré sa tvária, že sú dobré a používajú taktiky na zneistenie a oslabenie ducha.. A nezabúdajte, zdroj a východisko všetkého je Boh.

PS: Ospravedlňujeme sa za dlhé správy, ale aspoň ste informovaní 🤣

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 10.06.2021Najnovšia správa Sophie od The One je nesmierne upokojujúca. V priebehu TROCH MESIACOV uvidíme masívne zmeny: 9. júna 2021 5:24 Som The One. Momentálne sa na tejto planéte dejú veci, ktoré ovplyvňujú priebeh (ľudskej) rasy. V tomto okamihu sú tieto informácie pred verejnosťou skryté. Nie vždy budú. Je užitočné, aby ste o týchto veciach…
  Tags: a, v, je, že, na, správy
 • 10000
  Správy 09.06.2021Niet pochýb, dejú sa zvláštne a zaujímavé veci a niektoré z nich sú „kybernetické“. Iným spôsobom sa to nedá opísať. „Boom“ .. https://twitter.com/TheInsiderPaper/status/1402335296360955912?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1402335296360955912%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fanons.news%2F%3Fp%3D4049preview%3Dtrue Dnes 🚨 Masívny požiar po výbuchu v polysilikónovej (vysoko toxickej) chemickej továrni v meste Shihezi, Xinjiang, Čína Biele klobúky si idú po víťazstvo. Dokonca aj Fox odhaľuje dlhodobý pandemický…
  Tags: a, v, sa, na, je, zdroj, správy
 • 10000
  Správy 08.06.2021Povedať, že veci sú na našej planéte extrémne, je podhodnotené a počasie nie je výnimkou. Počasie bolo zmenené na zbraň a nikdy nevieme, kedy to udrie znova. Horúce, horúce leto je tento rok v kalendári opäť. 10. júna máme tiež každoročné zatmenie, ktoré by sa mohlo ukázať zaujímavé. Čína dostáva biblické povodne z…
  Tags: a, v, zdroj, je, na, správy

6 komentárov

 1. Anonym

  Děkuji za dlouhé zprávy 🙂

  Odpovedať
  • Dana

   co znamena ta zlta farba pri „Safrankovej“? viem,ze farby pozadia maju nejaky vyznam,ale nemozem to najst,co prave tato zlta znamena

   Odpovedať
   • Palino

    žltá je farba Q. Problém – prečo hneď hľadať niečo u Šafránkovej? Neznamená to len, že ČT24 mení líniu z lží na pravdu? Že sa to netýka jej ako osoby, ale televízie?

    Odpovedať
 2. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať
 3. Jana

  srdečná vďaka … a tá smrť Šafránkovej sa mi hned nezdala košér … uvidíme čo sa z toho vykľuje …

  Odpovedať
  • Vismaior80

   Správy sú veľmi dobré👍👍

   Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here