Správy 12.06.2021

12/06/2021

Plán uvedený do života veľmi dávno (oveľa dlhšie, ako vieme) sa odvíja v prospech ľudstva. Spochybňovanie toho, čo sa stalo alebo prečo, je neplodné. Všetko pôjde, ako bude treba a budeme oslobodení z pekelnej existencie ako otrocká rasa a vystúpime do 5. hustoty. Ostatné duše to robia organicky, ale museli sme mať pomoc pri úteku z väzenia s neviditeľnými mrežami. Tma nás už nemôže držať späť. Už žiadne vriace žaby.

Na prvý pohľad sa môže zdať, že súčasná agenda je o politike, ale nie je jej základom. Je to o konci vlády teroru Satana a jeho prisluhovačov. Vo zvolenom okamihu vyjdú kúzlom spútaní členovia Ľudstva z ich tranzu a uvidia ich svet takým, akým sa stal. Je to proces učenie/ naučenie.

Toľko sa urobilo spôsobmi, ktoré neboli zjavné, pokiaľ nám to nebolo oznámené. Potrebovali sme spojené body, aby sme videli Veľký obraz. Nejde o to, kto vyhral alebo prehral voľby, alebo akékoľvek iné stranícke ukážky, ktorých sme v súčasnosti svedkami. Ide o to, kto sme a obnovenie našich zvrchovaných práv ako ľudských bytostí.

Zatiaľ čo veľká časť sveta stále spí v blaženom snení, my, prebudení napredujeme v agende pre nás všetkých.

V tomto boji už nie sú žiadne hranice; nie naozaj. Sme jedna rasa, s jedným spoločným nepriateľom = Samotné zlo. Globalistické bábky sa na všetko pozerajú ako na jedno a robia všetko pre to, aby odstránili hranice a vytvorili z národov otrockú polievku, ktorú môžu ľahko miešať a pridávať alebo odoberať svoje najnovšie hnilobné prísady, ako uznajú za vhodné. zdroj

Odborný lekársky výskumník podal predbežnú správu britskej regulačnej agentúre pre lieky a zdravotnícke výrobky (MHRA), v ktorej odporúča, aby boli vakcíny [C] OVID pre ľudí vyhlásené za nebezpečné. Výskumná spoločnosť našla dostatok dôkazov na to, aby dostali vakcíny „žltú kartu“. Zahrnul som celý dokument správy PDF so zoznamom všetkých nepriaznivých účinkov.

Správu pripravila Dr. Tess Lawrie, riaditeľka spoločnosti Evidence-based Medicine Consultancy Ltd v Bath vo Veľkej Británii. Zaistite, aby tento výpis a dokument PDF boli šírené široko ďaleko. Zachráni nespočetné množstvo životov.

Extrahovať … “… MHRA má v súčasnosti viac ako dostatok dôkazov o systéme žltých kariet na to, aby vyhlásil vakcíny COVID-19 za bezpečné pre použitie u ľudí.
Mala by sa pripraviť príprava na zvýšenie humanitárneho úsilia na pomoc osobám poškodeným vakcínami COVID-19 a na predvídanie a zmiernenie strednodobých až dlhodobých účinkov. Pretože sa zdá, že mechanizmus poškodenia vakcínami je podobný samotnému COVID-19, patrí sem zapojenie mnohých medzinárodných lekárov a vedcov so skúsenosťami s úspešnou liečbou COVID-19.
MHRA musí zodpovedať minimálne 3 urgentné otázky:
1 Koľko ľudí zomrelo do 28 dní po očkovaní?
2 Koľko ľudí bolo hospitalizovaných do 28 dní po očkovaní?
3 Koľko ľudí bolo očkovaním postihnutých?… “ zdroj odkazu

Ak je Biden skutočne vo vedení, prečo ešte nestrhol „múr“? Bidenova vláda vydala vyhlásenie, ktoré zastavilo výstavbu hraničných múrov hneď v jeho prvý deň v úrade. Ale radikálnejší nápad, vlastne zbúrať múr, nielen zastaviť novú výstavbu, nikdy neprišiel, aspoň pokiaľ viem. zdroj

Budte úprimní…

Pred rokom 2020 (Väčšina) ste nevedeli nič o CDC, WHO alebo NIH.
O Anthonym Fauci ste nevedeli prakticky nič.
S najväčšou pravdepodobnosťou ste nevedeli, kto je George Soros.
Nezaujímali ste sa o extrémistické skupiny ako ANTIFA.
Neboli ste si vedomí toho, ako psychicky ochoreli mladšie generácie.
Nevedeli ste o rasistických a bigotných odpadkoch, ktoré sa každý deň učia v škole.
Nevedeli ste, že aplikácie sociálnych médií ako TikTok sú nástroje na vymývanie mozgov.
Nevedeli ste, ako často nám MSM nehanebne klame do tváre, aby presadili vykonštruovaný alebo falošný príbeh.
Nevedeli ste, že globalisti, satanisti, Moslimské bratstvo a sionisti sa pokúšajú preniknúť a zničiť našu krajinu zvnútra.
Nevedeli ste o plánoch „Veľkého resetu“, ktoré pre nás globalisti mali.
Asi ste si mysleli, že Bill Gates je čudný, ale nie sériový vrah.
Svoje slobody ste brali ako samozrejmosť.
Vedeli ste veľmi málo o ústave alebo vlastných právach.

Chrípkovú vakcínu ste si dávali každý rok bez premýšľania, pretože ste verili, že Big Pharma vám nikdy neublíži kvôli zisku.
Dôverovali ste vedcom, že vám povedia pravdu, namiesto toho, aby ste všetko skúmali sami.
Necháte sa ukojiť a zabudnete na dôležité veci, ktoré sa dejú v celej krajine.
Nevedeli ste prakticky nič o volebnej integrite alebo o tom, že naše hlasy sú nám ukradnuté už celé desaťročia.

S najväčšou pravdepodobnosťou ste vedeli veľmi málo o spojeniach medzi polovicou našej vlády a kongresom s Čínskou komististickou stranou.
S najväčšou pravdepodobnosťou ste nevedeli, že systém dvoch strán je vlastne jedna strana spolupracujúca z oboch strán, aby vás presvedčila o ilúzii voľby.
Pravdepodobne ste si mysleli, že Joe Biden bol iba hlúpy starý človek.
Pravdepodobne ste si neuvedomovali, aká hrozná je Nancy Pelosi.
Zoznam pokračuje a pokračuje.

Nie všetci sú vinní z toho, čo som uviedol, ale väčšina z nich je vinná. Hovoril som o tom mnohokrát, ale mali sme desaťročia vymývania mozgov, aby sme to zvrátili a muselo to prebehnúť rýchlo a efektívne.

Pomysli na to, ako ďaleko sme sa dostali.
Pomysli na to, koľko sme sa toho naučili.
Pomysli na to, ako veľmi ľudstvo kolektívne vzrástlo.

Boh sa usmieva. Robíme Ho hrdým. Jeho deti bojujú proti zlu za lepšiu budúcnosť. Aký čas byť nažive.

Boh žehaj každého z Vás  zdroja

Trojročná delta 
DJT
kniha všetkých kníh
biblické

SLEDUJTE VODU – VŠETKY RUKY NA PALUBE

G7 2021 = Vodná tematika = Vybudujme opäť lepšie

A1 B2 C3 D4 E5 F6 G7 – G7 – 77 – premýšľajte ZRKADLO
– Sledujte udalosť

VODA – obloha VODNÉ ZRKADLO

Vybudujme opäť lepšie = hematoencefalická bariéra = bbb = 666

Sledujte vodu = W23 + T20 + W23 = 66

Budúcnosť dokazuje minulosť.
Máte toho oveľa viac, ako viete.
Najväčší drop intel v našej známej histórii.
Symbolika bude ich pádom.
Udalosť G7 sa organizuje po 47 krát. Zaujímavá náhoda: Sep 8. 1793, dátum kedy sa položil základný kameň Washingtonu D.C. = 9/18/1793 = 47 Taktiež je zaujímavé poznamenať, že Carbis Bay, St. Ives, Cornwall = 119 tak ako 9/11
Ako by to vyzeralo, keby boli vlády naozaj transparentné zdroj
Kde je Soros? 😉

Mŕtve telá použité v produktoch: Cemex, Heinz, TerraMar, McDonald’s. Všetky sú používané na likvidáciu mŕtvych tiel. Choďte a nájdite všetky zatvorenia reštaurácií McDonalds odkedy začal Covid. Mesto New York, Kuta Bali, Viktória, Južná Austrália ako východiskový bod. Hlavy hore. VŠETKY BUDÚ ZATVORENÉ. Choďte a nájdite všetky továrne na spracovanie mäsa po celom svete. Mäsové koláče, párky, burgre a akékoľvek iné spracované mäso. Začnite Greggsom. Dodávateľ mäsa z McDonald’s, spoločnosť Keystone Foods, priniesol proces rýchleho indivudálneho zmrazenia. zdroj

Pán Pool príspevky na telegrame!
Zbohom Fiat!
Dočkáme sa pádu meny?
Tlač Fiat Dolárov… končí sa to?

Q2021
GCHQ poslal tiesňový signál? (London City Ltd. tento týždeň rozpustená) 💥💥
NSA viac nie je? 🔥🔥 zdroj

Toto je kancelárka Mjanmarska, ktorá bola obvinená z korupcie. Tik tak.

Toto je veľké!
Hlasovacích lístkov by malo byť 2,1 milióna. Niektorým schránkam chýba až 20% ich hlasovacích lístkov.
Myslel by som si, že AZ by mohla potvrdiť svoje volebné výsledky na základe veľkej priepasti chýbajúcich hlasovacích lístkov sama a nemusela by ani čakať na súdne vyšetrovanie, najmä preto, že Biden údajne zvíťazil o 10 500. Na pokračovanie tohto vývoja chýba iba 0,05%. zdroj

Posledný súd mení tempo cvalu
V noci sa objavilo video pre oficiálnu tlačovú konferenciu Senátu USA. 5 senátorov
vybalilo najjasnejšie pravdy: 
🔸 Oficiálna verzia rozprávky o Corone bola čistá lož.
🔸 Dr. Fauci, WHO, Big Pharma a všetci kľúčoví hráči pôsobili v sprisahaní s Čínskou komunistickou stranou a wuhanskými laboratóriami.
🔸 Bidenova vláda úplne zámerne nasmerovala túto lož proti americkému ľudu.
🔸 Médiá toto klamstvo prenášali prostredníctvom cenzúry, dezinformácií, zatajovania a inverzie pravdy.
🔸 Sociálne médiá (Google, Facebook, Youtube, Twitter atď.) Túto lož zámerne zdieľali.
🔸 Americké spravodajské agentúry neurobili nič pre to, aby odhalili pravdu alebo ochránili americký ľud, pretože boli zapojení.
🔸 Zatiaľ sa hovorí o viac ako 3,5 milióne „zbytočných“ úmrtí. Po kroku, ktorý spočíva v zverejnení e-mailov Dr. Anthony Fauci, v ktorých sa objavuje aj Christian Drosten, Senát predstaví verejnosti rozprávku Corona.
🔸Výsledky arizonského manuálneho sčítania úplne fingovaných amerických prezidentských volieb budú zverejnené v pondelok. Takže viac ako 80 miliónov voličov Trumpa VIE, že boli chytení do obrovského sprisahania. Všetci ostatní chápu, že tento „štát“ spáchal neobmedzené zločiny proti americkému ľudu.
To sa na nás následne okamžite prelieva. Teda za pár dní desiatky miliónov Nemcov pochopia, že:
🔸 NaZi-‚BRD ‚bola zameraná na neľudské a misantropické činnosti PROTI nemeckému ľudu, klamala a podvádzala a plánovala zámernú genocídu.
🔸 VŠETKY nemecky hovoriace médiá sú zapojené do sprisahania.
🔸 Súdnictvo, výkonná moc, „BND“, „Verfassungsschutz“ a všetky ostatné tieto trestné činy spáchané na nemeckom ľude.
🔸 VŠETKY voľby v minulosti boli úplne falošné.

Od tohto bodu už existujú iba malé kroky k pochopeniu NaZi-BRR ako sionistickej podnikovej ríše, k pochopeniu satanizmu a chazarskej mafie a k spojeniu s neuveriteľnými zločinmi. Cabal bol dávno porazený. Armáda je dlho v pohotovosti. Teraz zažívame rozvinutie tohto víťazstva svetla na prevádzkových úrovniach s vylúčením všetkých účastníkov. zdroj

Na obrázku môže byť 2 ľudia a text
Je to od nich tak zlé, že nám bránili byť zdraví a dokonca nás otrávili, aby nám bolo zle.
Predstavujem vám Raymonda Rifea

Na začiatku 20. rokov 20. storočia Dr. Raymond Rife vytvoril zariadenie, ktoré dokázalo vyliečiť viac ako 5 000 chorôb vrátane všetkých druhov rakoviny, infekcií a ďalších chorôb a zároveň urýchlilo prirodzený proces hojenia tela. Čo je na tom šialené? Toto zariadenie využívalo zvukové frekvencie zamerané na nádor, alebo problémovú oblasť na ničenie baktérií, rakovinových buniek atď. Bez poškodenia okolitého tkaniva. PREČO TOTO NEPOUŽÍVAME? zdroj

Trumpove vyhlásenie o všetkom.

Trumpovo vyhlásenie o všetkom: ▪️Hydroxychlorochin funguje
▪️Vírus pochádzal z čínskeho laboratória
▪️ Notebook Huntera Bidena je skutočný
▪️ Námestie Lafayette Square nebolo uvoľnené na fotografovanie
▪️Príbeh „ruských odmien“ bol falošný
▪️Skutočne sme vyrobili vakcíny do konca roku 2020 v rekordnom čase
▪️Lockdown v modrých štátoch nefungoval
▪️Školy musia byť otvorené
▪️Kritická teória rasy je katastrofou pre naše školy a našu krajinu
▪️Náš bezpečnostný program južných hraníc zaznamenal nevídaný úspech
zdroj

Deviaty kruh je silná tajná spoločnosť inšpirovaná Danteho Božskou komédiou. Organizácia bola založená v staroveku a bola zodpovedná za mnohé zmeny v ľudskej spoločnosti, vždy fungovala „zo zákulisia“.

Ak niekto vykradne kasíno, ak niekto nabúra do banky a vyprázdni jej účty, kam si myslíte, že si ukryl peniaze? Pod matrac? Ak chce zločinecká organizácia vybudovať arzenál … experimentovať s biologickou vojnou … ovládnuť mesto … kde si myslíte, že hľadajú pôžičky? Zlo je drahé. Zlí ľudia robia problémy, ale tí skutočne zlí tie problémy umožnia. Pravdepodobne to nie je prekvapením, že to počujete … naozaj zlí chlapci? Sú to bankári. Deviaty kruh je banka.

Hierarchická štruktúra veľkej lóže iluminátov funguje v kruhoch. zdroj

[9]
JE ICH [9]
Prvá obžaloba (odpečatenie) spustí masové prebudenie,
Prvým zatknutím sa overí akcia a potvrdí sa ďalšie smerovanie.
Budú bojovať, ale ste pripravení.
Značka (9).
Q
zdroj
100 miliónov ľudí je sledovaných pre ich krvnú líniu>Od minulosti cez súčasnosť až po budúcnosť Tieto DNA co.vi-d-19 testovacie tampóny ich budú kategorizovať z tisícov rôznych dôvodov a big Tech a svetové vlády kupujú, predávajú DNA v operácii na ťažbu DNA
Nový čínsky zákon zahŕňa „odmietnutie vydania víz, odopretie vstupu, deportáciu a zapečatenie, zabavenie a zmrazenie majetku jednotlivcov alebo podnikov, ktoré dodržiavajú zahraničné sankcie voči čínskym podnikom alebo úradníkom.
+😂 Xi Putin sa niekde smeje
[MSM] telegrafuje príbehy a obrázky svojim divákom, že havária, výpadky elektriny, nedostatok potravín. Katastrofa lodnej dopravy sa rýchlo blíži. Zasiahne to celý svet [MSM]
_Už ste vedeli, že to príde Vlastenci!
+Rozdiel medzi PRAVDOU a konšpiráciou?
AZ
Chýba 200 tisíc hlasovacích lístkov?
[JB]vyhral o 11k hlasovacích lístkov?
tieto čísla nezahŕňajú všetky hlasovacie lístky, ktoré boli vymenené domíniom>>>
ZUCKERBERG, GATES _KONIEC HRY
Blíži sa
„Roztrieštiť c_a na tisíc kúskov a rozptýliť do vetra“
Go ogle je C_a
+ZRADA
Indonézia, Filipíny, Austrália, Vietnam, Thajsko, Kambodža, Južná Kórea, Japonsko. Všetky majú hlavné vojenské pohyby za posledných 36 hodín/))
Šéf Pentagónu generál práve varoval
To vrhne USA do tretej svetovej vojny
keď ČKS zaútočí na Taiwan

Simon Parkes uverejnil tento obrázok:

Všetci poznáme toho muža s týmito vlasmi
Je to z oficiálneho odkazu na web

Spoločná tlačová konferencia Putina a Bidena sa nekoná: Joe sa ODMIETA postaviť vedľa ruského prezidenta a odpovedať na otázky médií po tom, ako sa budúci týždeň plánujú stretnúť pre „úprimný“ rozhovor. zdroj

Je to oficiálne. Senát Spojených štátov dnes vyhlásil: „Corona je lož! Médiá zatajujú pravdu 💥Big Pharma, Big Tech, Big Media, WHO a ďalší zradcovia sa budú zodpovedať zdroj

Príkaz
Hlava tejto chobotnice už bola odstránená. To, čoho ste svedkami v súčasnosti, je len ohýbanie jej chápadiel!

Image
Bývalá mocenská štruktúra na Zemi (stav k roku 2019)
Draco plazy zotročili Zem a všetkých
obyvateľov pred viac ako 100 000 rokmi.
Pred 16 500 rokmi uzavreli zmluvu s jedným z
pôvodných kmeňov aby umiestnili ich vládcu Anu ako
Kráľa sveta, výmenou za zbrane, čo malo za následok znásilnenie,
drancovanie, zber a skoro zničenie každého aspektu života na našej
planéte.

Verejné figúrky: Bilderberg, CFR trilaterálna komisia, Tavistock, NATO

Anu, „Jahve“. „Pán bol zabitý 13. júna 2019 – koniec miliónov rokov
útlaku v tomto vesmíre.

ENKI a ENLIL
Synovia Anu zabití v roku 2017 na základe dohody Svetovej rady

Syn Enkiho. Draco, kráľ sveta ovládal svet cez AI
Zmluva o dôvere a zbere Zeme
Bol zabitý po dohode so Svetovou radou v novembri 2016.

Predkovia človeka 1.0.
Ich úlohou bolo starať sa o ľudí (pripravť ich na žatvu)

Čarodejníci a čierni kúzelníci:
ovládajliDjinna a čas snov, temní kúzelníci. Teraz všetci Džinni sú pod príkazom zániku

Prepojené s 13 čiernymi Rodinami šľachty
zdroj

V Cornwallu se něco děje:
AirForce 1 z Jižní Koreje právě dorazil, zatímco E3 Awacs skenuje oblast a 2 EuroFighteri dělají svá kola … zdroj

Včera kolem 17:15 v Bonnu došlo k zemětřesení neurčené síly a hloubky!
Je dobře známo, že Bonn, jako „bývalé hlavní město“, je protkán bunkry.

Jeden z těchto tunelů vede z Bonn Hardtbergského ministerstva obrany do Euskirchen-Mechernich. Je tu největší podzemní sklad NATO v Evropě!

Nelze již vyloučit ani spojení z Bonnu s bývalým vládním bunkrem Ahrtalem! (Na tomto místě bylo 20. května hláseno zemětřesení! zdroj

VELKÉ JABLKO znovu!

V New Yorku včera kolem 17:20 došlo k dalšímu zemětřesení. zdroj

SRN – Od 20 sekund – bude slyšet! Vždy jsme tu chodili roky. Zní to jako střilení nebo malé výbuchy – to nemůže být normální, že? Jsou silnější a intenzivnější . Místo: Vulkanland am Rhein, Andernach zdroj

👆👆Nedivím se, vyse jsem hlásila zemětřesení v Bonnu.

To je vše „jedna“ oblast. Takže pro mě zemětřesení s tím souvisí !!

Vzdálenost Bonn – Andernach necelých 40 km! zdroj

Čína údajně financuje hybridy lidí a zvířat
Publikováno 10. června 2021
Tammy Bruce varuje, že demokraté zablokovali opatření zakazující financování experimentů s chimérou.
S.1260 – Zákon o nekonečných hranicích
Odd. 2203.
Pilotní program pro vznikající výzkumné instituce.
link Mezinárodní tým vědců vytvořil v Číně 132 embryí člověka-opice
„…
generovat lidské orgány u zvířat na transplantaci
… „
link zdroj

🧐 Tak Alenka prosi o pomoc, jooooo???? 🤔 A skryva to za poezii 🙈… ale aspon ji to zase moooc slusi 😆😂😂🤣🤣👉👉 Prosí o „pomoc shůry“ – modlí se o pomoc od odpovědných lóží (Zed+na+rs.kych) zdroj

Arizona, senátor Kelly Townsend říká: „Jen počet hlasovacích lístků, které nemůžete nikomu přiřadit a ani nevíte, jestli jsou to vůbec skuteční lidé, nebo jste sem jen vložili nějaké neexistující jméno, je jen v okrese Maricopa vyšší než počet hlasů, kterými jste nechali Bidena „vyhrát“. — To, co se právě děje, vlastně vypadá jako to, co Donald Trump nazval skandálem století, i když jsme teprve v pětině jeho průběhu. To je zánik Demokratické strany a některe RINOs stahnou s sebou . Přišli v houfech. Doufejme, že v panice neudělají nějakou hloupost, aby od sebe odvrátili pozornost. Je však příliš pozdě. V současné době se přepočítává příliš mnoho států. Prohráli. Je jen otázkou krátkého času, než to bude oficiální. Trumpovi stačí 3 státy. To je vše. zdroj

Pekna fotomontaz, ale tak nejak to bude👍 zdroj

Jean-Claude Van Damme říká „ne“ očkování a rouskam …
Belgický hrdina akčních filmů Jean-Claude Van Damme říká ve francouzské talk show úžasné věci o nošení rousky a očkování koronou … odkaz zdroj

Lidé utíkají před „vítězem voleb“
Američané opouštějí státy ve velkém množství, kde vládne Demokratická strana JOE BIDENA. Za pouhých několik měsíců je to STO TISÍC! zdroj

Generální prokurátor Merrick Garland oznamuje, že americké ministerstvo spravedlnosti prošetří všechny povolební zkoušky kvůli důkazům o porušení franšízy.

Ministerstvo spravedlnosti je nyní oficiálně zapojeno. video

Očkovaní nebudou moci létat. Potvrzeno!! Spanelske a ruske airlines varuji ockovane lidi ohledne krevnich srazenin, nebudou moci na palubu letadel………….. 🤔🤔 mozna se budou pridavat dalsi 😉😉 zdroj
Môže ísť o detailný záber, na ktorom je 1 osoba
Bily puntik, jeste jsem o nem neslysela 👉 premyslim nahlas: vsichni ti 🤡💩🤡💩 by meli ve vlade zustat 👉 musi dohrat svou roli do konce a pritom trpet, protoze vi, co je ceka 👉 vime, ze media jsou z vetsi casti uz brebrana WH 👉 je bily puntik od WH???? 🤔 Co vy na to????……….jen jeste dodam: puntiky se davaly nejen k osobam na fotce, ale i k tematum ve zprave – jako souhlas nebo nesouhlas zdroj

„Lucis Trust“ je organizácia, ktorá ovláda Spojené národy a svet!Bola založená začiatkom 20. rokov 20. storočia a pôvodne sa volala Lucifer Publishing, ale myslím, že to bolo príliš očividné, pretože to zmenili na Lucis, ale ak si prečítate ich ciele, všetko sa to týka nového svetového poriadku! zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „LUCIS Let the Plan of Love and Light work out LUCIS TRUST Lucis is a form of the Latin word, lux, and means 'Light'“
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „The Lucis Trust's publishing was founded in the early 1920s as the Lucifer Publishing Company.[1 The Lucis Trust says that the name ne was probably chosen to honor Lucifer. The name was changed in 1925 to the Lucis Publishing Company. In Latin lucem ferre means "to bear light" and lucis means of light. The company has headquarters in New York City, London, and Geneva.“

Anunnaki sú hlavným predmetom hypotézy o starovekých mimozemšťanoch a často sa spájajú s biblickými Strážcami (Kniha Henochova), „synmi Božími“ z 1 Moj 6,4, ktorí sú predkami Nefilimov. Meno Anunna sa prekladá aj ako „Tí s kráľovskou krvou“ a dokonca „hviezdni vládcovia“, keďže prvým symbolom v ich klinopisnom mene je 𒀭 (An), čo pôvodne znamená „hviezda“.

Ide o rasu, ktorá vytvorila krvné línie Kanaáncov, 13 krvných línií a je negatívnou krvnou líniou rodín nazývaných cabala / ilumináti. Myslia si, že sa narodili, aby vládli, podľa svojej pokrvnej línie.

Z knihy Gene Decode opäť pochádza aj príbeh kanaánskych rodov z krvnej línie Anunnaki alebo 13 takzvaných vládnucich rodov. Dôvod, prečo chce Trump vakcínu: zabije ľudí s hlavnou kanaánskou krvnou líniou, podľa genetiky. Sú to ľudia s 13 prekrytými dušami, nie ako skutoční ľudia, ktorí majú 75%, ale majú skôr „multiduše“. Tieto kanaánske krvné línie väčšinou nemajú súcit, empatiu, žiadnu skutočnú dušu. Ľudia majú jednu dušu a pochádzajú od Stvoriteľa. Ľudia majú prirodzený súcit a empatiu, ľudstvo nie.

Vedzte, že s vakcínami, druhou dávkou, programom je ovládnuť vaše telo AI (umelou inteligenciou), nemyslíte sami za seba. (Mnohí ľudia s dvojkomorovou mysľou teraz NEmyslia, nie sú pri vedomí). S druhou injekciou vás môžu sledovať, nano umiestnené vo vnútri sa rozšíri po celom vašom tele a prevezme kontrolu. Urobte si test s magnetom, či sa prilepí na miesto vstupu do vášho očkovania. Priložte si na kožu na rôznych miestach nezapojenú žiarovku, rozsvieti sa?

Gene: Pochopte, ľudstvo (cabala caninities), ak máte viac ako 52% až 75% ľudských génov, vakcína nano vás zmení viac na ľudí. Vakcíny prežijete. Je to súčasť programu Aliancie, ak máte príliš veľa cabalistických génov, nano prekoná vaše telo a zabije vás. Ak NIE ste človek; nechceme vás v 5. hustote.

Ak ste dokonca absolvovali test covid-19, (test PCR výteru z nosa), má to rovnaký účinok a rovnaké chemikálie, ale naozaj v menšom množstve ako vakcíny.

…Anunnaki vytvorili VŠETKY náboženstvá. Je to pre vás, aby vám vymývali mozgy na rôzne viery. Je Ježiš skutočný? Áno. Ježiš tu bol, pretože Stvoriteľ nechcel, aby bola Zem príliš negatívna, pomohol ju zachrániť, pre Svetlo. Ale toto náboženské rozdelenie NIE je to, čo chce Prvotný Stvoriteľ, boj a vojnu kvôli ideám, náboženstvu alebo politike.

Vieme, že približne pred 12 000 až 15 000 rokmi existovali dve veľké civilizácie, Lumera a Atlantída, ktoré mali na Zemi vyspelú technológiu, jednu v okolí Tichého oceánu a druhú v okolí dnešných Bahám. Dosiahli síce 5. hustotu a riadili sa „zákonom Jedného“, ale v priebehu tisícročí boli pomaly zvedení na Temnú stranu. Nakoniec sa aj oni vyhodili do vzduchu, preto sa Lumera a Atlantída naozaj potopili, ako uvádza legenda. Prežili, ale väčšina žije v podzemných mestách, alebo v Dutej zemi. Kedysi boli podľa Gene Decode všetky pevniny na Zemi prepojené, vojny, antihmota či jadrové vojny kontinenty oddelili. Keby ste ich naozaj poskladali, so správnymi dielikmi skladačky by do seba všetky zapadli. Púšť Gobi a Sahara boli kedysi tropické dažďové pralesy, vďaka antihmotovým bombám pršal piesok a zmenil tieto pralesy na púšte, bola to jedna z dávnych vojen medzi Anunnakmi a Ľudskou rasou, spôsobilo to aj jednu z dôb ľadových.

Presuňme sa trochu viac do histórie, povedzme do roku 1871, kde sa preznačená cabala nazývala ilumináti. Tu bol podplatený prezident Grant, ktorý dovolil, aby naša pôvodná Deklarácia nezávislosti a Ústava boli prepracované, aby ako jeden príklad; „Ústava Spojených štátov“ na „Ústava pre Spojené štáty“, aby to nebol skutočný dokument. Vtedy sa z nej stala korporácia vlastnená Vatikánom a spravovaná anglickou korunou. Vedzte, že v týchto právnych dokumentoch všetci ľudia podliehali korunnému admirálskemu právu. Dokonca aj naše mená sa podľa zákona mali uvádzať všetkými veľkými písmenami, alebo veľkými tlačenými písmenami. To znamená niečo úplne iné. Ide o BAR, čo znamená British Admiralty Registrar. Všetci právnici v tejto krajine sa budú musieť vzdať členstva v BAR, akonáhle začneme uplatňovať „Common Law“. Všetky krajiny na svete boli takto spravené a vlastnené Vatikánom.

Samozrejme, prezident Trump to všetko zmenil tým, že zbankrotoval starú korporáciu, zbavil sa „Federálnej rezervnej banky“, ktorú vlastnili rodiny Cabaly a tento subjekt bol korporáciou pod korporáciou krajiny Amerika. Teraz máme druhú Deklaráciu nezávislosti, ktorá nadobudla platnosť 4. júla 2020.

Prezident Trump je skutočným prezidentom, pričom armáda využila mimoriadne právomoci, aby zastavila zahraničné prevzatie novej republiky. S masívnymi podvodmi na voličoch, ktoré boli spáchané. Armáda odviedla skvelú prácu a po dokončení svojej práce odovzdá moc späť verejnosti.

Aliancia musela byť múdrejšia, a to infiltrovaním ich organizácie a zapojením viacerých dobrých ľudí z vlády aj do iných vlád. Galaktická rada a jej Federácia planét tiež veľmi pomáhajú. „Plán“ má teraz tri veľké zväzky s opatreniami a protiopatreniami, všetky s rovnakým výsledkom, mocná Aliancia zvíťazila! To zasa poskytne všetkým ľuďom na planéte skutočnú slobodu s veľkým posunom vo vedomí a technológii, ktorá bola navždy zadržiavaná. Nachádzame sa v „Najväčšom prechode v histórii ľudstva“ a ďakujeme Prvotnému Stvoriteľovi a všetkým, ktorí pomáhali, na celej Zemi, vo vesmírnych lodiach nad Zemou a ľuďom pod Zemou. Mimochodom, film „Godzilla vs. Kong“ je jemným odhalením „Dutej Zeme“, vlakov Mag-Lev v podzemí a D.U.M.B.. Nech sa povie pravda! Ako vždy, víťazstvo Svetlu! zdroj


Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 11.06.2021Ľudstvo sa dozvie veľa pravdy a veľká časť z nej nebude pekná. Zdá sa, že konšpiračné teórie, na ktoré sme sa snažili upozorniť, v skutočnosti vôbec nie sú teóriami. US čelia masívnemu nedostatku konšpiračných teórií, pretože všetky sa stalo pravdou Zdá sa, že audit v Arizone prebieha ideálnou rýchlosťou, aby…
  Tags: a, na, v, sa, je, že, zdroj, správy
 • 10000
  Správy 10.06.2021Najnovšia správa Sophie od The One je nesmierne upokojujúca. V priebehu TROCH MESIACOV uvidíme masívne zmeny: 9. júna 2021 5:24 Som The One. Momentálne sa na tejto planéte dejú veci, ktoré ovplyvňujú priebeh (ľudskej) rasy. V tomto okamihu sú tieto informácie pred verejnosťou skryté. Nie vždy budú. Je užitočné, aby ste o týchto veciach…
  Tags: a, v, to, je, že, na, správy
 • 10000
  Správy 09.06.2021Niet pochýb, dejú sa zvláštne a zaujímavé veci a niektoré z nich sú „kybernetické“. Iným spôsobom sa to nedá opísať. „Boom“ .. https://twitter.com/TheInsiderPaper/status/1402335296360955912?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1402335296360955912%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fanons.news%2F%3Fp%3D4049preview%3Dtrue Dnes 🚨 Masívny požiar po výbuchu v polysilikónovej (vysoko toxickej) chemickej továrni v meste Shihezi, Xinjiang, Čína Biele klobúky si idú po víťazstvo. Dokonca aj Fox odhaľuje dlhodobý pandemický…
  Tags: a, v, to, sa, na, je, zdroj, správy

6 komentárov

 1. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať
 2. Jana

  Ten záver je skvelý👍😁 ja ho milujem 😍

  Odpovedať
 3. Mária

  ĎAKUJEM…ÚŽASNÉ… MODLÍM SA…🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Odpovedať
 4. Gabo

  … Vakcíny prežijete. Je to súčasť programu Aliancie …
  Ale ako?
  V článku „Ako vakcína zmení náš energetický status“ (z 26.5. a 6.6.2021 od Ivy) môžeme čítať,
  že vakcína natrvalo zmení energetický systém človeka.
  Po tomto zostáva otázka rovnaká: tak ako?

  Odpovedať
  • Daniel

   Tak ono sa to nijako nevylučuje, vakcínu prežijete 🤷‍♂️ a energetický status sa robí na očkovaných, čo sú asi zväčša práve tí s pokrivenou dna. Verím, že čistému človeku by to neublížilo tak ako inému, ale zasa taký človek predsa na vakcínu ani nepôjde.. Takže môže to byť, pravda, že veľmi skazených to proste zabije, pretože takýto nebudú môcť byť medzi nami po vzostupe, pretože práve vďaka zlým ľuďom sa ukotvuje temnota. Toto je samozrejme len informácia a nemusí byť pravdivá, ale je od Gene Decode, ktorý má úžasné informácie. Za mňa a za každého čistého človeka sú prosto vakcíny zlo a nikto taký by si to dobrovoľne nedal, takže mi na tom až tak nezáleží. My tu vždy dávame rôzne názory ak sú zaujímavé, nech sa ľudia zamýšľajú nad tým.

   1
   Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.