Správy 13.02.2021

13/02/2021

Trumpov právnik odhaľuje demokratov za prehrávanie manipulovaného videa z nepokojov v Capitol.
Jedno z mnohých falzifikovaných videí, ktoré sú výhodne upravené, aby zachytili iba to, čo demokratom vyhovuje. Taktiež spomína ako kompletne sfalšovali tweet.
Video

Melania Trump otvára súkromnú kanceláriu v Mar-a-Lago.
Post

Bidenova administratíva nechala „uniknúť“ informácie o zdravotnom stave prezidenta Trumpa do New York Times. Typické médiá plné nenávisti: Napádajte Trumpa a jeho zdravie a zároveň kryte očividnú demenciu Joea Bidena.
Zdroj

Ivanka – inkarnovaná Plejáďanka
Melania – inkarnovaná Arkturianka

Guvernér DeSantis hovorí Bidenovi: „Choďte do p*e“ 😀 Po tom ako Biden skúša zaviesť zákaz cestovania z Floridy a na Floridu, guvernér DeSantis sa neplánuje podriadiť. V konferenčnom hovore bol aj Dr. Fauci.

„Florida to absolútne nebude dodržiavať,“ zopakoval DeSantis. „Zavedenie zákazu cestovania, alebo obmedzenia pohybu by bolo hrubým príkladom federálneho prekročenia bez opory v práve alebo vede. Máme Covid-19 pod kontrolou a vy sa snažíte uplatniť nezákonnú autoritu nad našim štátom a jeho obyvateľmi, “pokáral Bidena.

Lekár z „Deep State“ povedal DeSantisovi, že očakáva, že prevalencia britského variantu sa bude zdvojnásobovať alebo strojnásobovať každý týždeň až 10 dní. DeSantis sa potom Fauciho opýtal, koľko zarába na tejto vakcíne a opätovne sa pustil do Bidena:

„A Joe, ak budeš pokračovať v tomto postupe, splnomocním štátnu národnú gardu na ochranu pohybu občanov Floridy “

„Oslovte ma ako pán prezdient, alebo prezident Biden,“ povedal Biden. „Neoslovím, a môžeš sa strčiť do p**e,“ povedal DeSantis predtým, ako zložil telefón.

Zdroj

Nedávne súdne dokumenty naznačili, že Federálny úrad pre vyšetrovanie (FBI) vlastní nástroj, ktorý im umožňuje prístup k šifrovaným správam v aplikácii Signal. Signal si rýchlo získal popularitu, pretože monopolisti v Silicon Valley sa stali otvorenejšie nepriateľskými voči slobode prejavu, ale platforma môže byť citlivá na zadné vrátka, ktoré narúšajú ochranu súkromia poskytovanú prostredníctvom služby šifrovaných správ. Táto chyba zabezpečenia v aplikácii Signal nemusí byť chybou v dizajne, ale skôr zámerným zadným vrátkom, ktoré orgánom umožňuje prístup k súkromným správam. Aplikácia bola totižto spočiatku financovaná s podporou Deep State.
Zdroj

Osem detí, ktoré tvrdia, že boli použité na otrockú prácu na kakaových plantážach na Pobreží Slonoviny, začalo právne kroky proti najväčším čokoládovým spoločnostiam na svete. Obviňujú spoločnosti z napomáhania a navádzania na nezákonné zotročovanie „tisícov“ detí na kakaových farmách v ich dodávateľských reťazcoch. Spoločnosti Nestlé, Cargill, Barry Callebaut, Mars, Olam, Hershey a Mondelēz boli menované ako obžalované v súdnom spore, ktorý vo Washingtone DC podala firma pre ľudské práva International Advocates (IRA) v mene ôsmich bývalých detských otrokov, ktorí boli údajne nútení pracovať bez platu na kakaových plantážach v západoafrickej krajine.
Zdroj

Ten výraz 😂

Nemci zaznamenávajú negatívny vplyv rúšok na fyzické a psychické zdravie detí.
Zdroj

Význam žltej, zrazu sa všade objavuje 🟡
Zdroj

Testovanie núdzového vysielania?
Zdroj

Frekventovanejšie testovanie núdzového vysielania v minulom mesiaci?

Víte, proč v r.2009 prasečí chřipka přes noc zmizela z médií v Německu?
Protože 93% Němců odmítlo vakcínu, když vyšlo najevo, že obsahuje adjuvans, přípravky na zlepšení vlastností léčiv, která jsou nová a nevyzkoušená! Tyto nové přípravky se skládají z nanočástic, které jsou tak malé, že je lidský organismus nemůže metabolizovat a vylučovat! Vakcína skončila ve vysoké peci a s ní i celá pandemie! Zdroj

V ohniskách „nákazy“ nad Talianskom a Nemeckom, armáda NATO z lietadiel rozprašovala vysokotoxické nanopolyméry spôsobujúce Covid-19. Začiatkom roka 2020, v období vypuknutia pandémie v Európe, môžeme na grafe úmrtnosti pozorovať malý nárast úmrtí v dôsledku sprejovania z lietadiel. V tomto období armáda prášila jed na oblasti, kde už v minulosti ľudia trpeli pľúcnymi ochoreniami v dôsledku vysokého znečistenia ovzdušia.

V tom období médiá vrátane sociálnych sietí a Google začali šíriť paniku “Covid-19”. Panika z tohto virtuálneho vírusu bola šírená cez všetky médiá vďaka jedinému zdroju a tým bolo Bill Gatesove W.H.O.

V máji 2020 letecká aktivita ustala a úmrtnosť klesla na hodnoty nižšie ako v rokoch minulých. V tomto okamihu sa mala otvoriť ekonomika a uvoľniť všetky opatrenia. Pokračovanie fiktívnej pandémie však pokračovalo vďaka médiám pre ktoré bol Covid senzáciou. Sledovanosť médií rástla, poháňal ju strach z neviditeľného nepriateľa. Dôkazy o tom, že ochorenie Covid-19 nie je spôsobené koronavírusom ale intoxikáciou, poskytuje mnoho popredných lekárov.
Zdroj

Článok z Kanady: Slovenská vláda teraz testuje celú populáciu na vírus Covid každých 7 dní! Viete, kde je Slovensko? Nie? Pravdepodobne to je dôvod, prečo sa naša vláda v rámci ich anticovidského úsilia odvážila zmeniť túto krajinu na nacistický experimentálny tábor. Pravdepodobne si myslia, že si to nikto nevšimne a nebude ho to zaujímať, že to nikdy nezachytí dosť pozornosti svetových médií kvôli bezvýznamnosti krajiny.
Zdroj

Nancy Pelosi obvinená z korupcie potom, čo bol jej manžel prichytený v schéme „Insider Trading“ (nelegálne tipy z akciovej burzy) Manžel Nancy Pelosi bol pristihnutý pri výkupe miliónov dolárov v akciách výrobcov elektrických automobilov len pár dní predtým, ako Bidenov tím oznámil, že nahradí flotilu federálnej vlády všetkými elektrickými vozidlami.
Zdroj

25 otázok, ktoré by sa mal každý opýtať predtým ako usúdi, či tu máme pandémiu (video forma) Zdroj

Nemecko v obave z nových variantov koronavírusu zavádza hraničné kontroly s Rakúskom a Českou republikou.
Zdroj

Rázny krok českej vlády: Tri okresy budú od piatka odrezané od okolitého sveta (Ako keby prebiehali čistky 🧐)
Zdroj

Tomu hovorím výsmech. Prípady chrípky celonárodne klesli o 98%, nádcha tiež

Qanon dostal priestor dokonca v RTVS, samozrejme je to sekta 😀 https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14084

Biely dom tvrdí, že Biden do konca svojho funkčného obdobia zatvorí väzenie v zálive Guantánamo (GITMO) Zdroj

Pre Nový Zéland a Austrálske pobrežie bolo vyhlásené varovanie zemetrasenia a tsunami, ktoré bolo zrušené.
Išlo o zničenie a zaplavenie bunkorv, tak ako sa to stalo pred týždňom v Španielsku kde zemetrasenia o sile 6,6 neboli nikde zverejnené.
Zdroj

DT je stále váš prezident

„Trump je šachovým majstrom. Tvrdením, že ho nemožno odvolať za to, že je obyčajným občanom, ich viedol k vytvoreniu prvého prípadu súdenia bývalých prezidentov. Nikto nemôže byť nad zákonom.“

Všetci bývalí prezidenti môžu byť teraz obvinení.
Hovorí vám niečo meno OBAMA?

Trump OBAMAGATE hovoril už v roku 2019 a teraz má právny precedens pre jej implementáciu.

Dobrovoľne sa pripravil na nastavenie pasce.
Hrali proti nepriateľovi, ktorý bol mimo ich dosah.
Zažili zložitú lekciu na vlastnej koži.
Patrioti to majú pod kontrolou!
Zdroj

Pred troma rokmi: odpratali James B. Comey z FBI, odpratali Loretta Elizabeth Lynch z Ministerstva spravodlivosti USA, odpratali Clintonovcov. 1 pokus o odvolanie prezidenta, Čína dosadila Bidena, Flynn vie všetko čo oni. Nachádzame sa tu, znie to povedome? Čoskoro, odhalené zločiny pedofilov

Kvôli vyhláseniu národnej núdze zákonom o povstaní sme boli v stannom práve, aby sme mali kontinuitu vlády. Pomocou FEMA (vládna feder. agentúra) pôsobili na politickej strane a držali krajinu na správnej ceste.

To bol posledný krok k zachyteniu tých, ktorí nás zapredali ČKS. Armáda na poslednú chvíľu zatýkala.

FBI, CIA, vnútorná bezpečnosť, FEMA a ďalšie vládne agentúry – neboli prenajaté na základe ústavy, ale na základe spoločnosti US Inc. – ktorá k 12. júnu 2020 zanikla. Preto neli tieto oddelenia platnú jurisdikciu.

Vo Washingtone DC bolo 15 000 národných gardistov, ktorí spali na podlahách. Boli tam, aby sa ubezpečili, že tí, ktorí sa v Kongrese previnili zradou, sa nedostali preč. Boli sme šesť dní od dvojtýždňového národného lockdownu. Všetky podniky by boli zatvorené. Preto sa FEMA začala pripravovať po celej krajine.

Minulý rok vykonali niekoľko zatknutí a poslali ich spoločnosti GITMO. Uviedli, že ich verejnosti oznámia okolo marca 2021. Medzi zatknutými bol Clapper, ktorého informácie boli sprístupnené v interview (správy z 11.2.)

Ďalším bol Joe B * iden. B * iden, ktorého vidíte v televízii, nebol on. Pred viac ako rokom bol zatknutý. Mark Zuckerberg, generálny riaditeľ spoločnosti Facebook a Jeff Bezos, generálny riaditeľ spoločnosti Amazon, boli nedávno zatknutí. Bolo im povedané, že ak budú spolupracovať, nezverejnia zatknutie, ale budú nútení zo svojich pozícií odstúpiť. Obvinenia boli vážne a zahŕňali zneužívanie detí, znásilňovanie, obchodovanie s nimi a pedofília. Čelili by vojenským tribunálom.
Zdroj

Vedeli ste, že M. Zuckerbergovo skutočné meno je Jacob Greenberg? Je vnukom Davida Rcokefellera. Zuckerberg = hora cukru (nem.), ich tajné meno pre FB. Bezpochýb: hora informácií, z ktorých môžu vyťažiť miliardy. Rotschildovci vlastnia takmer 10% všetkých FB akcií a FB bol založený s 500,000,000 dolármi z banky vlastnenej CIA – nie je to tajomstvom. Stále si myslíte, že FB bol založený unudeným nenzámym študentom?

Vieme, že je to falošný [B] iden pod maskou. Predstavte si, že ten chlap pod maskou Bidena je skutočne úžasný Patriot, ktorého si Trump vyberie za viceprezidenta. To by bolo nejaké predstavenie, hm?

PRAVDA o cestovaní vesmírom. Cesta na Mars trvá skutočne iba JEDNU HODINU, nie šesť mesiacov. Tento tweet pochádza od Dr. Michaela Sallu. SSP je tajný vesmírny program.

Tri vesmírne lode prilietajú na Mars od 9. do 19. februára zo Spojených arabských emirátov, Číny a USA. Všetko trvalo viac ako 6 mesiacov, kým sa tam dorazilo pomocou raketových pohonných systémov. Na rozdiel od toho zasvätenci SSP tvrdia, že čas cesty Mesiac – Mars trvá asi hodinu za použitia antigravitačnej technológie.

Na záver je tu srdcervúca realita života za „prezidentovania“ Falošného [B] idena. Modlím sa, aby táto situácia trvala krátko. Prezident Trump sa vráti veľmi skoro. Už nikdy nebudeme musieť pozerať takéto videá.
Zdroj

Zemetrasenie o sile 7,1 magnitúdy zasiahlo Japonsko. https://www.nippon.com/en/news/reu20210213KBN2AD0EB/

Dotknite sa nosa ak je JFK junior stále nažive
1. V snahe byť tolerantní voči trans ľuďom, sestričky by mali používať výrazy ako ľudské mlieko a „mlieko z pŕs“ namiesto kojenie a materské mlieko. 2. Obchodníci z bielym mäsom. Matka Tereza obchodovala s deťmi a zarobila medzi 50 – 100 miliónmi ročne pre Vatikán. Mená jej spoločníkov: Doc Duvalier, Robert Maxwell, otec Epsteinovej parťáčky Ghislaine Maxwell. Taktiež otvorila sirotinec s Hillary C., ktorý bol potichu zatvorený v r.2012. 3. Zoznam profesionálnych lekárov, ktorí spochybnili corona hoax

Trump „plánuje zostať v aréne“, hovorí bývalý šéf kancelárie Bieleho domu. Zdroj

Qanon falošné a nebezpečné postoje. Začalo to v roku 2017. Veria, že Trump používa kódované správy. Veria konšpiráciám o JFK, UFO, 11. Septembri. Veria, že svet je riadený satanistickými pedofilmi. Veria, že US poprední predstavitelia a celebrity su súčasťou konšpirácie. Veria, že táto cabal zabíja a pojedá svoje obete. Veria, že Trump je hrdina.

„Od chvíle, keď demokratom došli argumenty v prospech obžaloby, uplynulo necelých 24 hodín a vo falošných správach sa už objavili dva propagandistické články – jeden o údajnom telefonickom rozhovore medzi Trumpom a McCarthym (prečo túto otázku nevzniesli v 16 hodinách, ktoré mali?) a ďalšie, ktoré hrozia ďalším násilím, ak bude Trump oslobodený. Tieto osoby sú choré. “ https://t.me/Charlie_Ward/402

Reklama na FB: Pedofília, je prirodzená sexuálna orientácia.

Tretia, záverečná časť o Billovi farmárovi: článok

Bývalý príslušník SIS z kauzy Judáš sa zastrelil. Vypovedal o podplácaní Lučanského Zdroj

Máme omnoho viac, ako sme si mysleli!

Q nám povedal, aby sme si prečítali Alicu v ríši divov, aby sme vedeli, čo sa deje s jeho príspevkami a aký majú vzťah k udalostiam vo svete okolo nás. Celý príbeh som parafrázoval komentármi kritizujúcimi, ako zrkadlí epickú cestu, na ktorej sme všetci. Venujte osobitnú pozornosť šiestemu a poslednému obrázku, pretože popisuje pokus o ríši divov Trumpova karta a podrobne popisuje celý pohyb Q. Toto bude zásadné, ak ste neskúmali súvislosti medzi príbehom, pokleskami a Plánom na záchranu sveta od DT. https://t.me/HighDMary/3800

Senát ✓ https://anonup.com/thread/1456316

Povedal niekedy POTUS niečo čo nebolo potvrdené ako pravda? (budúcnosť) Myslite na načasovanie, na senát. „Pripravení do zbrane“ Spoločne vyhráme. Útoky sa znásobia, senát bol cieľom.

Toto je Sorosov syn. Dochádza vám to prepojenie? https://anonup.com/thread/1444776

Svedkyňa, ktorá prežila obchod s ľuďmi hovorí PRAVDU o elitných pedofilných krúžkoch. Toto je Ally.
Hovorí, že v tom ide Beyoncé, Joe Biden, Chrissy Tiegen, Ellen, Ron Jeremy, Whoopi Goldberg.
https://anonup.com/thread/1439568

Súd teraz bude trvať možno týždne. Senát hlasuje 55 – 45 za predvolanie svedkov a dokumentov na posldnú chvíľu, keď sa plánovalo, že proces sa bude pomaly končiť dnes. Zdroj

Trumpov tím má na zozname predvolaní 301 svedkov (dosiaľ)
Fotka vľavo je zo Super Bowl, vpravo zo slávneho Epsteinovho ostrova

Podobné články

 • 97
  Správy 10.02.2021Mjanmarský vojenský vodca Min Aung Hlaing tvrdí, že armáda musela zakročiť, aby prevzala kontrolu nad vládou, ktorá prevzala moc zmanipulovaním volieb. Armáda čoskoro opäť zabezpečí skutočný demokratický volebný postup a eliminuje zahraničné sily, ktoré manipulujú s demokraciou nielen v Mjanmarsku, ale na celom svete, ako ukázali voľby v USA v…
  Tags: a, sa, v, na, že, to, je, o, ako, správy
 • 97
  Správy 06.02.2021https://t.me/rytiri/1033 Trumpa komunikace-Chyby jsou vždy záměrné Trump vydal prohlášení, že si již nepřeje být součástí SAG (Screen Actors Guild), a oznámil svou rezignaci. Dnes v podstatě dal prostředníček Hollywoodu a jeho prohlášení naznačuje, že postupuje vpřed při decimování Deepstate a Hollywoodu. Trump použil T v ‚evidenT 'místo použití CED‚ evidenCED',…
  Tags: a, sa, je, na, v, to, že, ako, správy, spravy
 • 96
  Správy 12.02.2021Obrovská žiara osvetľuje oblohu na míle ďaleko, keď horí národný park Dartmoor.Hasiči na mieste sa pokúšajú bojovať s obrovským ohňom na Dartmoore, ktorý svedkovia označili za „biblický“Plamene naplnili nočnú oblohu jasne oranžovou žiarou, ktorú je možné vidieť až z Plymouthu a CornwalluHavarijný dôstojník národného parku odhaduje, že požiar je široký…
  Tags: a, sa, na, v, že, je, ako, to, správy, spravy

0 Komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here