Správy 13.07.2021

13/07/2021

Máme pre vás prehľad viacerých aktuálnych príbehov, ktoré pochádzajú z Telegramu Trump Source:

Čo sa deje?

Testované hlasovacie lístky v okrese Maricopa sa počítajú už tretíkrát. Teraz to robí arizonský senát.
Nové prepočítavanie sa zameriava na počet hlasovacích lístkov a na rozdiel od prvých dvoch tabuliek nebude počítať skutočné hlasy.

Trump sa 24. júla zúčastní na predvolebnom zhromaždení vo Phoenixe v Arizone.

Predtým senátor štátu Pensylvánia Doug Mastriano inicioval úplný forenzný audit prezidentských volieb 2020 vo viacerých okresoch Pensylvánie. Táto správa jednoznačne šokovala pennsylvánskych demokratov.

Pennsylvánske ministerstvo zahraničných vecí vydalo smernicu, ktorou zakázalo okresným volebným komisiám spolupracovať na audite volieb v Senáte. Mastriano im odpovedal, že pozná právomoci svojho výboru a požaduje legitímnosť procesu.

Arizonský štátny senátor:
„Georgia má dôkaz, že niektorí ľudia hlasovali viackrát. Američania nemajú radi podvádzanie.“

Ministerstvo obrany USA vydalo správu, v ktorej varuje, že svet sa blíži k jadrovej vojne, keďže Rusko a Čína vyvíjajú nové jadrové rakety, bombardéry a ponorky.

Ministerstvo spravodlivosti vytvára databázu Američanov a súvisiacich údajov zozbieraných počas protestu 6. januára pred Kapitolom.

Kandidát na guvernéra Georgie Vernon Jones vyzýva na audit štátu: „Brian Kemp a Brad Raffensperger zlyhali pri vedení bezpečných volieb.“

Nedávna štúdia
v Spojenom kráľovstve ukázala, že z takmer pol milióna prípadov COVID zomrelo na toto ochorenie len šesť detí. Ďalších 19, ktoré zomreli, boli deti s už existujúcim ochorením. Napriek tomu niektoré krajiny vrátane Spojených štátov naďalej aktívne trvajú na očkovaní detí proti COVID.

Republikánski členovia justičného výboru Snemovne reprezentantov presadzujú plán na reguláciu sociálnych médií, konkrétne umožnenie cenzurovaným používateľom žalovať hlavné technologické platformy sociálnych médií.

Posledná úroveň plota postaveného po narušení Kapitolu v USA 6. januára bola odstránená.

Na leteckú základňu v západnom Iraku, kde koaličné sily stále bojujú proti zvyškom ISIS, dopadlo 14 rakiet.

Ľavicový lekár na CNN: Biden by mal Američanom povedať: „Ak sa nenecháte očkovať, musíte podpísať formuláre a dvakrát týždenne absolvovať povinné testy.

Úradujúci haitský premiér Claude Joseph povedal, že žoldnieri mučili haitského prezidenta Jovenela Moiseho predtým, ako bol smrteľne zranený pri útoku na jeho rezidenciu.

…Scott Mowry v nedeľu večer v konferenčnom hovore Zázraky Intelu prezradil, že zakaždým, keď sa Biele klobúky pokúsia presadiť RV/GCR, vystrčia svoje škaredé hlavy ďalšie bahenné tvory, ktoré to zablokujú a musí dôjsť k ďalšiemu zatýkaniu. Scott hovorí, že za posledných niekoľko mesiacov sa z tohto dôvodu uskutočnili tisíce a tisíce zatknutí a my sme stále bližšie k dosiahnutiu tohto míľnika na našej ceste k slobode.

Počuli sme tiež, že sľúbili, že keď odídu, vezmú so sebou čo najviac z nás, a verím, že to platí tiež. Našťastie sme z väčšej časti chránení. Duše, ktoré chcú odísť, tak samozrejme urobia. My ostatní robíme, čo môžeme, aby sme pokračovali v dobrom boji a ďakujeme Zdroju za božskú výsadu byť tu svedkami najväčšieho príbehu aký sa kedy odohral o ťažkej situácii Ľudstva a o našom „veľkom úteku“.

To, čo vidíme a počujeme v „správach“, je ilúzia. Budú v tejto ilúzii pokračovať tak dlho, ako to bude možné a Pozemská aliancia im umožní robiť, čo budú chcieť, aby bez okolkov ukázali, čo majú pre Ľudstvo pripravené a čo by v plnej miere vykonali, keby naozaj vládli. Sme takmer v bode, keď sa ukáže pravda a svet bude nútený uznať, že bol oklamaný a že už dlho spal za volantom. zdroj

Hlavné médiá tvrdia, že Kubánci protestujú, aby „dostali viac vakcín“. Tu je dôkaz, že je to lož. Tento graf tiež dokazuje, že počet očkovaní v mnohých krajinách je značne prehnaný

Ako viem, že protest na Kube nemá nič spoločné s prístupom k vakcínam?
DOSTÁVAJÚ VIAC VAKCÍN NA 100 OBYVATEĽOV AKO KTORÁKOĽVEK INÁ VEĽKÁ KRAJINA.
Ďalšou zaujímavou informáciou na tomto grafe je, že ľudia v Spojených štátoch zrejme prišli na to, že vakcína je jed, pretože naša denná zaočkovanosť sa ZNÍŽILA.

…Toto je fascinujúca informácia o Johnovi Kennedym (nie mladšom).

Picture
Títo ľudia sa podieľali na záchrane Johna F. Kennedyho po bitke, ktorá
ho nechala uviaznutého. Podskupinou pobrežných hliadok bola
trochu známa tajná jednotka s názvom „Špeciálna jednotka Z“.
JFK Jr. nosil znak Z Special ako tetovanie. zdroj

22 strán Najvyššieho súdu, aby vysvetlil, že osoby očkované mRNA môžu podliehať „licencii“, pretože už nie sú uznávané ako ľudské bytosti, ale skôr ako transľudia, a čo viac, akonáhle sa stanú transľuďmi na základe licencie, stratia všetky práva ľudských bytostí a podľa definície, keďže podliehajú licencii, stanú sa majetkom tých, ktorí o licenciu požiadali! zdroj

molekulárna štruktúra grafénu

COVID-19 je způsoben oxidem grafenu, který se do těla dostává několika způsoby

Svet sa prebúdza!

Každý deň sa viac a viac PÝTAJTE… hľadajte odpovede… a hľadajte lepšie a VYŠŠIE spôsoby života.

Keď v kolektíve začne prevládať SVETLO… dosiahne sa zlomový bod, v ktorom sa zmení rovnováha medzi Pravdou a Falošnou… Svetlom a Tmou…

Najprv sa budú snažiť hľadať z jediného miesta, ktoré v súčasnosti poznajú, a tým je ľudská myseľ…ale pretože sa do kolektívneho vedomia pridáva čoraz viac PRAVDY, títo jednotlivci k nej budú mať prístup a mnohí z nich začnú svoju cestu Prebudenia.

Chaos a boj, ktoré v súčasnosti vidíme vo svete, predstavujú rozpustenie starých energií, ktoré boli živé a dobre zakotvené v ľudskom vedomí po mnoho storočí.

Tí, ktorí ešte stále vedome prijímajú tieto Husté a Falošné Energie, sa cítia odvážne, keď zažívajú prítomnosť Energií, ktoré sa TERAZ vynárajú na povrch, aby sa OČISTILI. Mnohí zažívajú pocit paniky, keď pozorujú Chaos vo svete. Pretože existuje len JEDEN… mnohí ho pocítia, aj keď nie sú náchylní na emócie ako panika.

Ak alebo keď zažívame strach… úzkosť… alebo paniku, ktorá sa zdá, že prichádza z ničoho nič, pamätajte, že nikdy nie je naša, pokiaľ si ju nepriznáme za svoju. Jedinou realitou, ktorá je trvalo naša, je Plnosť vedomia BOŽSKÉHO ZDROJA. NEODPORUJTE, ak zažívate tieto druhy negatívnych emócií… ale radšej spočívajte v realizácii svojho PRAVÉHO BYTIA s vedomím, že BOŽSKÝ ZDROJ nikdy nesformoval seba ako ich. Buďte trpezliví, drahí… pretože ENERGIA sa rýchlo mení, aj keď sa to tak nezdá, a čoskoro uvidíme výsledky.

NIE v úplnosti… ale prostredníctvom zrútenia mnohých starých štruktúr a presvedčení, pretože čoraz viac ľudí má dosť súčasného stavu. To samozrejme vyvolá konflikt medzi tými, ktorí zo súčasného stavu profitujú, a tými, ktorí vidia potrebu zmeny. SVETLO vždy zvíťazí, pretože je JEDINOU realitou, takže všetko ostatné je len konceptuálnym obrazom v trojrozmernej mysli.

Ľudský stav vedomia je podmienený „konať“, pretože jeho pocit oddelenia od Dobra ho núti neustále opravovať… liečiť…vymýšľať. Slúžiť atď..To sa premietlo aj do duchovného života prostredníctvom potreby mnohých obradov… spevov… rituálov…atď.

My jednoducho sme. Presvedčenie, že duchovnosť je robiť to alebo ono, je oddeľovanie. Našou prácou je jednoducho BYŤ SVETLOM v každom okamihu… keď ideme do práce… keď umývame riad… keď žijeme svoj bežný život. VYŠŠIE Frekvencie rozvinutého vedomia tvoria Energetické pole človeka, ktoré automaticky vyžaruje navonok, kamkoľvek sa pohne. Mnohí to cítia a môžu byť priťahovaní, zatiaľ čo iní sú odpudzovaní.

To, ako ostatní reagujú na našu Energiu, NIE je to náš problém… dôležité je, aby sme udržiavali SVETLO tým, že budeme SVETLOM. Takto pomáhame pozdvihnúť ENERGIU sveta, ktorý tak dlho uviazol v hustote a bolesti viery, že je oddelený od Boha ZDROJA a všetkých ostatných.

Toto je to, čo Evolučná ZMENA ponúka osobne a globálne tým, ktorí ju prijmú – Oslobodenie od útlaku iných, ktorí majú nad vami moc. Slobodu od viery, že sme len Ľudským telom, ktoré podlieha všetkému, čo si kedy vysnívali mysle neznalé Pravdy. NIKDY nepochybujte o tom, že sme bytosti zo Zdroja, ktoré sa rozhodli žiť v nižších rezonančných energiách trojrozmernej planéty, aby sme duchovne rástli a pomáhali iným robiť to isté.

Dovolenie je schopnosť ustúpiť a pozorovať neustále sa meniace predstavenie, pričom si plne uvedomujeme realitu. Dovoliť znamená Dôverovať, že naše VYŠŠIE JA vie, čo potrebujeme, aj keď sa zdá, že naše životné skúsenosti NEODPOVEDAJÚ ľudským štandardom.

Dovoliť znamená Dôverovať, že Evolučný proces sa rozvíja osobne aj globálne bez toho, aby sme ho museli osobne opravovať… liečiť… alebo meniť. Duchovná evolúcia je nevyhnutná a NEMÔŽE sa zastaviť, pretože je Realitou. To, ako rýchlo sa uskutoční, závisí od ľudí na Zemi. zdroj

Skutočná panika. Koľko pozadí na Twitteri, kým to už nebude náhoda? zdroj
Masívna slnečná búrka smerujúca k Zemi rýchlosťou 1,6 milióna km/h môže ovplyvniť signály mobilných telefónov a GPS. V atmosfére Slnka sa otvorila diera a smerom k Zemi sa valí prúd slnečného vetra.
zdroj

Pri Guyovej nemocnici neďaleko Londýnskeho mosta sa našla nevybuchnutá bomba z 2. svetovej vojny, polícia oblasť uzavrela. zdroj

V niektorých častiach Londýna dochádza k veľkým záplavám. Stanica metra na Sloane Square je zaplavená. zdroj

Povodňová hrôza v Londýne: Ulice a autá sú zaplavené, keď hlavné mesto zasiahol biblický dážď zdroj

Pennsylvánia: množstvo správ o vode, ktorá sa valí do domov a obyvatelia sú uväznení. zdroj
Čína: Silné dažde a záplavy prinútili tisíce ľudí evakuovať sa v juhozápadnej čínskej provincii Sečuán a úrady v nedeľu vyzvali občanov v celej krajine, aby sa pripravili na ďalšie lejaky. V provincii S‘-čchuan prívalové dažde od piatku zdvihli hladiny 14 riek, strhli lode a mosty a vynútili si evakuáciu viac ako 4 600 ľudí, informovali štátne médiá. Hoci neboli hlásené žiadne obete, štátne médiá uviedli, že dážď a záplavy postihli viac ako 120 000 ľudí, vynútili si zrušenie niektorých vlakových spojov a spôsobili škody za viac ako 27 miliónov dolárov. V meste Bazhong v provincii Sichuan bolo hlásených približne 27 000 domov bez elektrickej energie. Približne 560 kilometrov severovýchodne v meste Sin-čou v provincii Šan-si bolo na fotografiách štátnych médií vidieť autá jazdiace po zaplavených uliciach. Mesto Jincheng, tiež v provincii Shanxi, zvýšilo signál silného dažďa na červený, čo je najvyšší stupeň zdroj
AZ audit PANIKA! MSM sa blázni nad Q zdroj

Dokumenty odhaľujú, že Obamova agentúra EPA v roku 2011 schválila rakovinotvorné chemikálie pre frakovanie

V rokoch 2012 až 2020 vstrekovali spoločnosti vyrábajúce fosílne palivá do zeme pri frakovaní ropy a zemného plynu potenciálne karcinogénne per- a polyfluóralkylové látky (PFAS) alebo chemikálie, ktoré sa môžu rozkladať na PFAS, po tom, čo Agentúra na ochranu životného prostredia bývalého prezidenta Baracka Obamu schválila ich používanie napriek obavám vedcov agentúry z toxicity. zdroj

Rusko: Rosgvardia odštartovala cvičenie Zaslon 2021 vo viacerých regiónoch Ruska, ktoré bude prebiehať od 12. do 30. júla a je prvým rozsiahlym cvičením svojho druhu. zdroj

Správy o výpadku elektrickej energie po obrovskom výbuchu v elektrárni v Khemis Miliana, Ain Defla v Alžírsku.
Viac ako 100 infikovaných (obvinených zo zločinov proti ľudskosti)
1000 ľudí v karanténe (sú vypočúvaní)
Mali sme to vidieť minulý rok v tomto čase.
Ešte horšie je to so zamestnancami väznice a hasičskej zbrojnice.
To ma núti k úsmevu.
———–
Väznica v okrese Duval zaznamenala nárast počtu nových prípadov COVID-19
Macron bude ďalším, ktorého odstráni armáda.
Skryte sa a sledujte.
Už bol nahradený.
———–
Francúzsky prezident Macron oznamuje povinné očkovanie #COVID19 pre všetkých zdravotníckych pracovníkov od 21. júla a dodáva, že „pravdepodobne budeme musieť niekedy uvažovať o povinnom očkovaní všetkých francúzskych občanov“.
Včera sa po celej krajine ozývalo burácanie rýchlych nízko letiacich vojenských lietadiel, zatiaľ čo všetci boli rozptýlení futbalovým zápasom.
A teraz záplavy.
Rovnako ako v New Yorku pred niekoľkými dňami.

Vzbura na Kube.
Južná Afrika v plameňoch.
Zavraždený haitský prezident.
Blízky východ sa zmieta v konflikte.
Čína na pochode a Rusko strieľa varovné výstrely.
Medzitým sa vodca slobodného sveta lúska s dvojitou zmrzlinou. zdroj

India, Bengalúru:

Mestská polícia za posledných šesť mesiacov zachránila 111 žien a zatkla 134 osôb v 45 prípadoch obchodovania s ľuďmi.

Štyridsať prípadov je registrovaných podľa zákona o prevencii nemorálneho obchodovania (ITPA) z roku 1956. zdroj

📎V súvislosti so smrtiacim útokom na haitského prezidenta Jovenela Moiseho bol zatknutý lekár žijúci na Floride.
Polícia uviedla, že Dr. Christian Emmanuel Sanon je jedným zo strojcov sprisahania. Podľa nich pricestoval na Haiti minulý mesiac súkromným lietadlom z “ politických dôvodov.

📎Poľsko čelí nárastu nelegálnej migrácie na hraniciach s Bieloruskom.

📎Vyvíja sa viac ako 100 vakcín proti koronavírusovej infekcii. Informovala o tom hlavná výskumná pracovníčka Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) Sumya Swaminathan.
„Vo vývoji máme 105 kandidátskych vakcín. Mnohé z nich sú v tretej fáze klinických skúšok, “ povedala počas brífingu.

📎Šéf WHO Gebreyesus: „Vysoko nákazlivý kmeň koronavírusu delta bol zaregistrovaný už vo viac ako 104 krajinách a čoskoro sa stane dominantným kmeňom na svete.“ zdroj

[DS]HAARP FF>>TESTOVANIE NA KANADSKEJ DEDINE//

Kanadské mesto Lytton vyhorelo niekoľko dní po vydaní varovania pred HAARP NOTAM (oznámenie pre letcov a lety) *Testovanie sa uskutoční
21.-25. júna 2021

 1. júna sa začala vlna horúčav, ktorá do 30. júna zabila viac ako 230 ľudí… pričom vo vodách sa v dôsledku horúčav uvarila miliarda mäkkýšov.
 2. júla niekoľko dní po TESTOVANÍ HAARP-u zhorela dedina v KANADE. Dokonca aj kovy, ktoré by mohli odolať takému teplu, sa roztavili… 90 % dediny Lytton, KANADA, Predjordánsko. zhorelo.
  Severoamerická sieť na zisťovanie bleskov zaznamenala 30. júna_júla1. 710 000 bleskov.
  Ale ani jedna agentúra neobviňuje z požiaru osvetlenie.. Ale obviňujú KLIMATICKÉ ZMENY.
  _>> Premiér ďakuje vláde za vytvorenie dažďa na uhasenie požiarov v priamom televíznom prenose? zdroj

Nemecké ozbrojené sily vytvárajú vesmírne veliteľstvo >>Weltraumkommando<< Svetové veliteľstvo snov<
V najbližších dňoch sa v Nemecku dokončí testovanie príkazov satelitov/ovládania sektora energetickej siete a systémov EBS. Vojenské operácie zabezpečujúce pozemné riadenie Neu Sats. prostredníctvom 401 administratívnych dist. 294 vidieckych okresov a 107 mestských okresov. zdroj

Ozbrojené sily Nemecka oznamujú začiatok služby nového vesmírneho veliteľstva („Weltraumkommando“) (Deutschlandfunk) zdroj

Výbuch zasiahol izraelský reaktor v Ašdode zdroj

Čínsky kanál hrozí Japonsku jadrovou vojnou

Významný čínsky vojenský kanál zverejnil v sobotu video. Hovorí sa v ňom, že ak Japonsko vyšle jedinú vojenskú jednotku, aby zasiahla do prevzatia Taiwanu Čínou, Peking odpovie totálnou vojnou. zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „LooP @00_LooP_00 It is precisely in the most difficult moments that you will discover who you really are. Your true nature will take over. Once you find your true self you will no longer be able to lose yourself. Use this opportunity to understand who you are and you will find your balance. 4:44 AM Jul 12, 2021 Twitter for iPhone“
Právě v těch nejtěžších chvílích zjistíte, kým skutečně jste. Vaše pravá přirozenost se prosadí. Jakmile naleznete své pravé já, nebudete už moci ztratit sami sebe. Využijte této příležitosti, abyste pochopili, kdo jste, a naleznete rovnováhu. zdroj

🇨🇭 Švýcarsko je zaplaveno …
Také letiště Curych.
Vyhlášen 4. stupeň povodňové pohotovosti Na severu území existuje značné až lokálně vysoké riziko povodní. – © FOEN
Povodňová situace se zhoršuje. Spolkový úřad pro životní prostředí (FOEN) zvýšil stupeň varování pro některé vodní toky na stupeň 3 (značné nebezpečí). Patří mezi ně Rona, Aare, Reuss a Vysoký Rýn. Pro Thunské a Lucernské jezero je v současné době vyhlášen 4. stupeň nebezpečí (velké nebezpečí).
Kromě hydrologických výstrah vydala společnost MeteoSwiss také výstrahy před deštěm. Stupeň nebezpečí 3 platí pro celé západní Švýcarsko, severní Ticino a západní a centrální Alpy s výjimkou centrálního Valais. zdroj

Na obrázku môže byť mapa
Teď byly velké exploze kousek od Litovle( někde nad Cholinou) ..až se pes schoval. Je tu lom ten je ale severně a bylo to spíš západně a na jejich stránkách jsem nic nenašel…jinak tu v noci pořád něco lítá a přes den Antonovy🤭 Párkrát něco letělo a radar nic neukázal zdroj
Na obrázku môže byť mapa a text, v ktorom sa píše „Hex: AE17A6 Share Reg.: H Great Britain Image O Brendon Attard 91-0303 United States DB flags: military Type: F15 McDonnell Douglas F-15E Strike Eagle L2J 6110 Type Desc.: Squawk: History SPAT AL Spd: Altitude: Rate: Track: 519 kt 33.000f 144 ft/min 329.0“
✈️…….to je neskutecne kolik toho je……same scenovani, zemetreni, kontroly po zemetreseni…….vojenske prelety do Gitmo atd……………….vsude jsou CISTY v plnem proudu 👍 Bezi to ‼️💥😁
👉 Britský vzdušný prostor:
5 tankerů, 1 letoun E3 AWACS nad Severním mořem a 7
amerických letounů F-15 Eagle… zdroj
Na obrázku môže byť text
Ano, i ja dostavam hodne podobnych zprav od pratel z Nemecka. Lepsi dukazy, ze vse bezi….uz vam nemuzu dat. Budme trpelivi, cekejme a dejme vsem, kteri se na cistkach podileji dostatek casu, aby svou praci provedli peclive 💙………….. a jak uz jsem nekolikrat psala 👉 cistky probihaji po cele zemekouli – Cesko a Slovensko nevyjimaje 😉
Cistky u Mnichova?
Drahý Franku,
Nejprve bych vám chtěl poděkovat za vaši fantastickou práci!
Chtěl jsem vás krátce z našeho včerejška
Nahlásit pozorování … Žijeme v Taufkirchenu jižně od Mnichova. V sobotu večer včera, po krásném slunečném dni, přišla od jihozápadu bouřka. Vlastně nic zvláštního. Seděli jsme s naším sousedem asi do 23:30. na naší terase. Co nás však ohromilo, byla skutečnost, že ačkoli bouře s blesky zuřila jižním směrem, hromy vždy přicházely z východu. Neznělo to ani jako normální hrom, ale spíš jako série detonací.
Navíc bylo jasně slyšet zvuky vrtulníku východním směrem. Samozřejmě kvůli počasí nebylo nic vidět, ale zvuky vrtulníku byly jasné. Kromě toho jsme si několik týdnů všimli velmi hlučných vrtulníků. Mohlo by se samozřejmě také stát, že je na cestě záchranný vrtulník Christoph-1, který je umístěn nedaleko od nás, ale podle internetového výzkumu se používá pouze od 7:00 do západu slunce.
Zajímavá je ale nyní oblast, ze které hromy (nebo detonace) přepracovat.
Na východ od nás, asi 2,5 až 3 km vzdušnou čarou, se nachází průmyslová oblast Taufkirchen / Ottobrunn. Následující společnosti jsou najdete zde:
– Airbus Defence a Space
– Ariane Group
– Vrtulníky HTM (zde byste samozřejmě mohli také zvuky letu přicházejí pozdě v noci)
– vesmírná technologie EURASPACE atd., Atd …
Naše oblast byla několikrát
Letět přes skenovací letadla, která jsme také viděli sami. Snad naše pozorování pomůže vašemu výzkumu.
Zdravím z Bavorska zdroj
zdroj

Na pripomenutie odkaz od Romany Didulo:

Ahoj Kanado, jsem Romana Didulo. Jsem zakladatelka strany „Kanada´s first“. Od února 2021 jsem hlava státu a vrchní velitel republiky Kanada. Ptáte se, kdo mě do těchto funkcí jmenoval. Lidé, kteří mě jmenovali, jsou White Hats, Bílé klobouky, spolu s armádou US a globálními online skupinami a jejich vládami. Ty stejné skupiny lidí, které pomáhaly prezidentu Trumpovi, které zabavily majetek Vatikánu, majetek falešné královské rodiny spojeného království (které si převáděli od centrálních bank přes 200 let). Ti samí lidé, kteří zabavili majetek 13 pokrevním rodinám a majetek královským rodinám v celé Evropě. Stejná skupina lidí, která odstraňovala kriminální vlády na celém světě.
Nyní bych chtěla zvláště pozdravit a poděkovat ozbrojeným složkám US i Kanady. Děkuji jim za jejich oběti a službu lidem. Především vám děkuji ve jménu lidí Kanady. Zvláštní poděkování patří digitálním vojákům. Tito lidé obětovali spoustu svého času, aby informovali lidi po celém světě.
Nyní bych chtěla mluvit o očkování a injekcích, které v celé republice od února a března tohoto roku probíhají.
Jako vrchní velitel Kanady jsem Kanadu prohlásila za zemi osvobozenou od očkování. Všechna očkování a injekce jsou protizákonné a jsou zločinem proti lidskosti. A pro skupiny a lidi, kteří to možná nevědí, nechť je řečeno následující: Uvnitř republiky je trestem za zločin proti lidskosti, zradu, hospodářskou sabotáž a bioterorismus smrt. Budou za zločiny proti lidskosti postaveni před soud podle Norimberského kodexu. A pokud to nestačí, já je povolám jako nejvyšší velitel před tribunál, kde budou za zločiny obžalováni a zde dostanou za uvedené zločiny trest smrti. Upozorňuji vás, že vláda, pro kterou nyní pracujete a která řídí stát jako firmu, od níž dostáváte příkazy, tu nebude, aby vás chránila a obhajovala. Nebude už existovat. Bankovní systém a tato vláda nebudou existovat. Proto vám doporučuji, abyste velmi dobře přemýšleli a své jednání přehodnotili a přestali dodávat, šířit a podávat očkovací látku. Nejsou to jen očkovací látky, nejsou povoleny pro použití, jedná se o nouzové případy. Experimentujete s těmito látkami, je to drogový a jedový koktejl, který namíchaly farmaceutické průmysly a používá národ Kanady jako laboratorní krysy. A tyto akce neprojdou bez trestu. Přijde čas, kdy vůdce kanady, a to jsem já, bude podepisovat soudní příkazy a já to udělám.
V BRD vypadá situace tak, že vrchní velitel ještě není uveden. Přenos jeho funkce závisí na special forces, armádě a globální Alianci a federativních silách a speciálních mezigalaktických silách obrany Země a lidskosti a na Bílých kloboucích, kteří ve své většině, pokud ne všichni, vznikli od skutečných a starých královských rodin, pokrevních linií. Pro zjednodušení, jsou zde struktury, které leží nad německou říší, to je firma BRD a firma Výmarská republika, jsou označovány jako německá říše. Bez ohledu na státní hranice.
Nový velitel vyhlásí Německo s okamžitou účinností za zónu bez testů a očkování. Protože naplňují známky zločinu proti lidskosti, vražedného úmyslu podle přírodního práva, nejvyššího práva tohoto vesmíru a dalších práv a článků mezinárodního soudního dvora, norimberského kodexu atd. Všichni budou souzeni bez výjimky za své činy před národním tribunálem. V zónách budou vše zpočátku řídit armády, aby chránily lidi, a budou se konat tribunály za zradu, biosabotáž, provinění proti lidskosti atd.
Nový vrchní velitel vyzve všechny zúčastněné, aby zastavili veškerá jednání v souvislosti s dodávkami, žádostmi atd. s těmito očkovacími látkami. Velmi dobře si musí rozmyslet své konání, protože nejen v Německu, ale v celém světě jim pak nebude udělena výjimka. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Odseknutie hlavy hydry - O Trumpovi, tíme Q, NSA, JFK Jr. a čistení bažiny - (1. časť)O zvrhnutí sprisahania napriek všetkému - Trump, NSA, Tím Q a JFK Jr. Donald J. Trump nechcel byť prezidentom Spojených štátov. Povolal ho tím Q a Pozemská aliancia (EA). Potrebovali človeka, ktorý nie je súčasťou Deep State a ktorý by si mohol zaplatiť vlastnú kampaň. Trump nechcel kandidovať. Keď sa…
  Tags: a, sa, je, v, na, správy
 • 10000
  Správy 12.07.2021Nie tak smiešny by bol ďalší útok na ľud. Táto vojna sa neskončila a my sa nemôžeme spoliehať na to, že nás naše vlády ochránia a postarajú sa o nás. Musíme byť aktívni a prevziať zodpovednosť, pretože vo väčšine prípadov je [tieňová] vláda nepriateľom, a áno, urobili by to, ale…
  Tags: a, sa, v, na, je, že, správy
 • 10000
  Správy 11.07.2021Vysvetlím vám, na čo sa pozeráte. Toto sa stalo minulý rok v DC. Všetci sme videli drevenú konštrukciu postavenú v blízkosti Bieleho Domu? Desať štvorcových míľ DC nie je súčasťou Spojených štátov. Patrí kráľovnej. (Aj ona je falošná a dávno mŕtva) Je to District of Columbia, takže rovnako ako v…
  Tags: a, je, sa, na, v, že, správy

2 komentáre

 1. miloš

  Ďakujem. Čím je Tma väčšia, tým menej Svetla stačí.

  Odpovedať
 2. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.