Správy 14.01.2022

14/01/2022

Všetci sme toho v poslednom čase veľa prežili. Prednedávnom bola zavraždená CirstenW, patriotka. V správach sa uvádzalo, že mala covid. Môžete vidieť znaky toho, že Deep state chce presadiť naratív a lož, že antivaxeri by sa mýlili a „zomreli by na covid, ak by sa nedali očkovať“. Bola známa tým, že informovala ľudí o tomto hnutí, rovnako ako to robím ja a niekoľko ďalších patriotov. Či ste ju mali radi alebo nie, stratili sme ďalšieho Patriota.

Denník Daily Beast uviedol, že Weldonová bola „propagátorkou QAnon, ktorá vyzývala svojich stúpencov aj cudzincov, ktorých míňala na ulici, aby si nedali vakcínu COVID“, a ako príčinu jej smrti uviedol COVID-19. Bola na podujatí v Los Angeles a jej hotelová izba bola postriekaná aerosólom, ktorý mal v sebe vírus alebo niečo podobné, čo jej spôsobilo zápal pľúc alebo podobné príznaky chrípky. Jej kamarátka ju priviezla do nemocnice a skrátka ju zabili.

Už pred rokmi som uviedol, že chcú používať vakcíny so smrtiacim vírusom, ktorý vás zabije do desiatich rokov. Keď bol prezidentom Trump, očkovanie nebolo také škodlivé, ako sa stalo o niekoľko mesiacov neskôr, keď to prevzal falošný Biden. Farmaceutické spoločnosti začali počúvať pokyny čínskej cabaly, ktorá ovládala „Bidenovu šou“.

Ľudia sa stále pýtajú, prečo prezident Trump stále odporúča túto injekciu. Vyjasnime si to: neverí v očkovacie látky, je antivaxer. Pri jeho odporúčaní očkovania zohrávajú úlohu tieto dôvody:

-šachová hra; z akéhokoľvek dôvodu v danom momente odvrátiť pozornosť od konania.

-vydieranie

-Biele klobúky nútia Trumpa hovoriť a robiť veci, ktoré nie sú medzi vlastencami populárne. To spôsobuje, že si Trumpa menej idealizujú. Musíme menej hľadať vodcovstvo mimo seba a radšej ho nechať vzísť zvnútra. Dôverujú, že Patrioti sú bdelí a vedia, že môžu povedať „nie“ vodcovi a úderke.

-Boli sme svedkami antivaxerských Patriotov, ktorí za svoje postoje zaplatili životom. Trump používa projekt Lookingglass ako nástroj, aby videl do budúcnosti. Protiútoky zo strany Deep state môžu byť obrovské, keď sa odhalia ich schémy najmä v lekárskom priemysle.

Ruské a spojenecké mierové jednotky prúdia do Kazachstanu už tretí deň, pretože prezident Kazašska nariadil poriadkovým silám strieľať na teroristov bez varovania; „Banditi musia byť zničení, a to čo najrýchlejšie“. Kazašsko bolo sídlom iluminátov/Hlbokého štátu a vlastenci si krajinu vzali späť.

Kazašská polícia a vojská v súčasnosti čistia mesto Almaty, ktoré bolo najviac postihnuté rabovaním a násilím. Zločinecké živly sa počas tohtotýždňových nepokojov zmocnili obrovského množstva strelných zbraní. Doteraz bolo zatknutých 4 000 ľudí.

Národná garda je v stave vysokej pohotovosti v 30 štátoch, podľa toho, čo uviedli niektorí zasvätení. Zaznamenali sme ich v nemocniciach. Napríklad v Arkansase bola Národná garda mobilizovaná na viacerých miestach v nemocniciach, aby pomohla pri testovaní COVID. V skutočnosti ide o prítomnosť. Pripravujú ľudí na vojnový stav.

Sme svedkami toho, ako sa svetové udalosti rozhorievajú do možného stavu núdze, napríklad Ruská invázia a raketový útok na S. Kóreu. Spomínali sme, že sa odohrá nejaká mimoriadna udalosť, aby sa spustil EBS.

Bude uvoľnený nový internet s najmodernejším bezpečnostným systémom. Kvantový internet je tiež formou vedomia. Umelá inteligencia bude ľahšie odhaľovať škodlivé aktivity na internete vrátane zločineckých sietí.

Vojna bola dlhá a ešte sa neskončila, ale vidíme náznaky, že aspoň niektoré aspekty sa končia. Plán je dôkladný, cesta náročná, ale neúspech neprichádza do úvahy a kvôli mnohým nášľapným mínam musíme postupovať opatrne.

Domáci sú nepokojní, ale len blázni sa ponáhľajú. Bez ohľadu na chaos a paniku musíme zachovať pokoj, chrániť sa, ako sa len dá, a vyžarovať sebadôveru a pozitivitu.

Teraz vidíme oveľa viac výsledkov ako ešte pred mesiacom, takže to pomáha živiť oheň slobody, ale mnohí sú toho názoru, že ak v najbližšom týždni neuvidíme prielom na verejnosť, niečo sa muselo pokaziť.

Prítomnosť Národnej gardy bola zaznamenaná pred nemocnicami aj v nich. V uliciach sú približne od Vianoc, keď sme o tom informovali. Jej prítomnosť má za cieľ pripraviť ľudí na vojnový stav alebo niečo podobné.

Je to z veľkej časti informačná vojna a my sme sa zmierili s tým, že údaje zneužité a prekrútené do lží a propagandy môžu byť rovnako smrtiace ako bomba. Za tie roky sme sa poučili a už nenaletíme na triky tak často ako na začiatku.

V týchto štátoch je aktivovaná Národná garda:

Alaska

Arizona

Arkansas

Connecticut

Colorado

Delaware

Georgia

Iowa

Kentucky

Louisiana

Maine

Maryland

Massachusetts

Michigan

Minnesota

Missouri

New Hampshire

New York

New Jersey

Ohio

Oregon

Pennsylvania

Rhode Island

South Carolina

Tennessee

Texas

Virginia

Washington

West Virginia

Wisconsin zdroj

Blíži sa úplný kolaps systému. Potom sa niektorí ľudia budú snažiť pokračovať vo svojich životoch, ale život už nebude rovnaký.

Všetko sa zmení… súdy, školy atď.

S. Kórea raketový útok, Rusko vojnová invázia; to všetko je divadlo.

Už tiež nie sme pod kontrolou britskej monarchie. Rothschildovci, Rockefellerovci, iluminátska pyramída, Bushova a Clintonova dynastia sú rozpustené. zdroj

Den začíná silným zemětřesením!
V uplynulých hodinách došlo k několika zemětřesením v oblasti Řecka, Turecka, Kypru a Egypta.
Jak je vidět na mapě, nejsilnější zemětřesení udeřilo východně od Kypru a mělo sílu 6,6 stupně.
Další s magnitudou 5,7 udeřil severně od Kréty a následovaly menší otřesy v pevninském Řecku a Turecku.
Je velmi zarážející, že ke dvěma takzvaným „falešným zemětřesením“ došlo přímo ve městě Káhira. O hloubce ani síle těchto otřesů nejsou k dispozici žádné informace. Stalo se to dnes v noci v egyptském hlavním městě v rozmezí asi 45 minut!
Kde jinde je letadlová loď? Správně….. na Kypru! zdroj

NABÍZELI DÍVKU (12) K SEXU! OBVINĚNÍ PROTI MANAŽEROVI (35)!
Policie rozbila pedofilní gang na „markt.de“ zdroj

📌 Tádžický mírový kontingent převzal ostrahu další elektrárny v Almaty.
Během nepokojů a rabování spali dělníci v elektrárně, dílnách a skladech a báli se jít domů.
Tádžičtí příslušníci mírových sil vzpomínají na dobu, kdy kazašské mírové síly pomáhaly jejich zemi, a považují si za čest, že jim to mohou oplatit.
Murado
📌 Ruské mírové jednotky posílily na žádost Kazachstánu klíčové telekomunikační centrum v Almaty.
Jedná se o mimořádně významné místo, které je přísně střeženo. Místní obyvatelé a dělníci, kteří se obávali dalších násilností, jsou spokojeni – a přinášejí vojákům jídlo a pití.
Murado zdroj

🇮🇱 Včera večer vedle premiérova domu. Velké protesty za svobodu léčení v Izraeli. Lidé v Izraeli odmítají být otroky vakcín! zdroj

VELKÉ ⚠️ Ukrajina je připravena přijmout nezbytná rozhodnutí k ukončení války ve východním Donbasu na novém summitu lídrů Ukrajiny, Ruska, Francie a Německa, uvedl v úterý ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. „Je čas dohodnout se na ukončení konfliktu a my jsme připraveni k přijetí nezbytných rozhodnutí během nového summitu vedoucích představitelů čtyř zemí,“ uvedl Zelenskyj v prohlášení. zdroj

Čekáme na pád Matrixu, ale ten se nám hroutí před očima. Nový světový řád, pokrevní elita, moc vlád je již v zákulisí demontována, a to prostřednictvím mnoha operací, tajné společnosti, probuzení, tíhy vlastní neudržitelné tyranie…..Jsme svědky toho, jak se poslední zbytky umírající diktatury zoufale drží u moci tím, že rozpoutají náhlou skrytou válku a vrhnou na lidstvo všechno, včetně kolektivního kyble chaosu, aby přežily Velké probuzení, na které již nejsou naladěny jejich frekvence. zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „BERGISCH GLADBACH vor 3 Stunden Kindesmisshandlung Schwerer Kindesmissbrauch aufgedeckt: 65 Kinder befreit- jüngstes war drei Monate alt Die Polizei-Ermittlungsgruppe "Berg" hat in den vergangenen beiden Jahren 65 Kinder befreit und 439 Tatverdächtige identifiziert. Selbst erfahrenste Ermittler sind über den Fall tief erschüttert. Das jüngste vergewaltigte Kind soll nur drei Monate alt gewesen sein.“
Z BERGISCH GLADBACH pochazi znama modelka Heidi Klum a jeji otec 😉
BERGISCH GLADBACH
Zneužívání dětí
Nejmladší oběti jsou tři měsíce – 65 zneužitých dětí osvobozeno: „Podezřelí ze všech společenských vrstev
Policejní vyšetřovací skupina „Berg“ osvobodila za poslední dva roky 65 dětí. I ti nejzkušenější vyšetřovatelé jsou případem hluboce otřeseni. „Máme podezřelé ze všech společenských vrstev,“ řekl vedoucí oddělení. zdroj
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
Podle místních zpráv byly na silnicích v Chabarovském kraji několik dní po sobě spatřeny kolony ruské vojenské techniky směřující na západ.
Obyvatelé si stěžují na dopravní zácpy způsobené vojenskými konvoji. zdroj

Dnes sme sa dozvedeli, že náš mobilný účet v AT&T bol zrušený. Normálne stojí asi 150 dolárov mesačne a dostali sme oznámenie, že na účte sa neúčtujú poplatky – ale obaja máme stále mobilné služby. Manžel zavolal, aby zistil, čo je to za zmätočný príkaz, a nechal si to potvrdiť. Náhoda? zdroj

Mladí vojaci >ARMY< budú bojovať proti „skúseným bojovníkom za slobodu“ v dvoch desiatkach okresov Severnej Karolíny v rámci dvojtýždňového „partizánskeho cvičenia“, v ktorom sa pokúsia zvrhnúť

‚ NELEGITÍMNA VLÁDA<

Kandidáti > špeciálnych síl sa zúčastnia na dvojtýždňovom cvičení Robin Sage, v ktorom budú nacvičovať zvrhnutie nelegitímnej vlády

Robin Sage umiestni vojakov do „politicky nestabilnej“ fiktívnej krajiny a použije „nekonvenčnú partizánsku vojnu“ na porazenie „početne silnejšieho nepriateľa
Vojaci budú počas cvičenia, ktoré slúži ako záverečná skúška špeciálnych jednotiek, čeliť skúseným príslušníkom armády a špeciálne vycvičeným civilistom
Niektorí občania sa však obávajú, že cvičenie povzbudzuje vojakov, aby sa zameriavali na civilistov
Novinky o cvičení prichádzajú v USA v napätom období, len päť dní po tom, ako krajina oslávila prvé výročie nepokojov v Kapitole
Nasleduje to aj po tom, ako ministerstvo spravodlivosti vytvorilo novú jednotku pre „domáci terorizmus“, keďže krajina podľa úradov čelí „zvýšenej hrozbe zo strany domácich násilných extrémistov“. zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Gold Telegraph @GoldTelegraph_ 34m BREAKING NEWS: ONE OF UNITED STATES LARGEST STUDENT-LOAN PROCESSORS WILL CANCEL THE DEBT OF 66,000 BORROWERS, TOTALING $1.7 BILLION. 15 bet the United States wishes they could cancel the national debt as well. 60 வ்Sகpp 192 Gold Telegraph @GoldTelegraph Source: NAVIENT wsj.com Student Loan Processor Navient to Cancel $1.7 Billion of Debts Navient, one of the nation' largest student-loan processors, will cancel the debt of 66,000 borrowers, totaling $1.7 billion, in an agreement with 40 state.. 7:32 PM Jan 13, 2022 Twitter Web App“
👉 1️⃣7️⃣ 😉
Jeden z největších zpracovatelů studentských půjček ve Spojených státech odpustí dluh ve výši 1,7 miliardy dolarů 66 000 dlužníků. zdroj

12.01.22 Zemětřesení ve Švýcarsku 🇨🇭 VYČIŠTĚNÍ PODZEMÍ; CERN – ŽENEVA, LINKA ŘÍM – AMSTERDAM zdroj

Žaloba, kterou Virginia Giuffreová podává na prince Andrew, nabývá rozměrů tsunami. Pro ty, kteří neznají pozadí: Virginia Giuffreová je jednou z nezletilých obětí, které Andrew zneužíval. Agenti Mossadu Ghislaine Maxwellová a Jeffrey Epstein obchodovali s ní a dalšími mladými dívkami, které byly součástí celosvětového pedofilního kruhu řízeného Mossadem. Andrew údajně usiluje o mimosoudní vyrovnání s Giuffrem, aby se vyhnul ostudě a image katastrofě, kterou by přineslo obvinění v New Yorku. Pokud Giuffreová dohodu odmítne, což má zřejmě v úmyslu, její právník předvolá členy britské královské rodiny. Manželé Windsorovi budou zapleteni do soudního procesu kvůli celosvětovému pedofilnímu spolku. Svět se dozví, že mocní lidé ve vyšších patrech globalistických kultů jsou závislí na pedofilii. Vše probíhá přesně tak, jak Q oznámil na své stránce. Svět se brzy na vlastní oči přesvědčí, že za obchodováním s dětmi po celém světě stojí moc Nového světového řádu. (RT) zdroj

Čo sa stalo s oblasťou medicíny a liečiteľstva? Vo veľkom sa to stratilo. Je načase vyniesť na svetlo sveta holistické liečenie – PRAVÉ liečenie -, ktoré podporí ľudské telo a ducha, namiesto toho, aby ich rozbíjalo.

Koľko sa myslí na bezpečnosť, praktickosť, zdravý rozum, pohodlie alebo rešpekt? Zdá sa, že málo alebo vôbec. „Medicína“ je podnik generujúci zisk. V Amerike vám hneď po vstupe do nemocnice pripevnia náramok s čiarovým kódom a zdá sa, že lekári počujú len „ka-čching-ka-čching“ pokladnice.

Ale nebojte sa, pri odchode nemusíte platiť – ak odídete živí -, pretože vám budú posielať faktúry ešte niekoľko mesiacov po vašom pobyte. Budú vás držať pri živote, kým budete prispievať k ich zisku a obscénnemu životnému štýlu, ale nakoniec zlatá hus bude môcť zomrieť, pretože tam, odkiaľ prišla, je ešte veľa prísavníkov. Keď vložíte svoju slamku do systému sociálneho zabezpečenia, vaše dni môžu byť spočítané.

S pacientmi v zdravotníckom systéme sa zaobchádza ako s dobytkom bez práv a citov, pretože to si o nás myslela bývalá vládnuca garnitúra; sme menej ako stodolové zvieratá. Obludy, ktoré riadili svet sú odhalené a Ľudská populácia musí prevziať ich pozíciu autority a osobné a občianske práva a uspokojiť sa s ničím iným, než čo si zaslúži. Skorumpovaný lekársko-priemyselný komplex musí odísť!

Podporujte lekárov, ktorí „neškodia“; naturopatov, homeopatov, chiropraktikov, odborníkov na výživu, liečbu zvukom, termografiu, holistických zubárov, terapeutov, ktorí ponúkajú skutočnú prevenciu a bezpečnú diagnostiku. Prestaňte užívať toxické chemikálie a odmietnite sa nechať ožarovať, rezať, páliť a tráviť. Masakra sa musí skončiť, ale ľudstvo ako celok to musí požadovať a postarať sa o to, aby sa tak stalo. Zúčastnite sa. Zapojte sa. Vykonajte.

Každý z nás je jedinečný. Každý z nás má svoj jedinečný energetický podpis a všetko ostatné. Dokonca ani jednovaječné dvojčatá nie sú identické. Od liečiteľov by sme mali vyžadovať individuálne služby. Tí, s ktorými som mal tú česť sa stretnúť, ctia našu jedinečnosť a precedensy používajú len na porovnanie a diagnostiku, aby zúžili problém. Riešenia sú individuálne. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Incunabula: najvyššia úroveň tieňovej vlády svetaNa konci decembra 1997 sa uskutočnil rad mimoriadnych rozhovorov medzi „novinárom“ a „informátorom.“ Nikto nemôže s istotou povedať, kto tento „novinár“ a „informátor“ v skutočnosti bol; riziko vystavenia by bolo určite príliš veľké na to, aby odhalili svoju skutočnú identitu. Niet pochýb o tom, že strhujúce a bezprecedentné dialógy, ktoré viedli, sa…
  Tags: a, sa, na, v, je, že, správy
 • 98
  Vakcinácia ako smrť duše: Krv a DNA tvoria most pre pôsobenie ducha v hmote na Zemi!Spomenuli sme veľmi reálnu možnosť, že plánované pravidelné očkovanie môže zmeniť ľudskú DNA, a tým aj genetické zloženie krvi, a tak prerušiť spojenie medzi ľudskou dušou a Božskou iskrou! Áno, má to biblický presah… Mnohé stopy spájajú tieto udalosti so satanským znamením šelmy, pred ktorým varuje biblická kniha Zjavenie Jána!…
  Tags: a, sa, v, že, je, na, správy
 • 97
  Súhrn starších správ (19.08.2021)V USA bolo vznesených viac ako 222 000 obvinení proti globálnym elitám a viac ako 3 000 000 zatknutí na celom svete.Zdá sa, že nemecká polícia a americká armáda spolupracujú. Toto je koordinovaná akcia vedená generálom Flynnom, ktorý riadi niekoľko vojakov z rôznych...
  Tags: a, v, na, je, sa, správy
Subscribe
Notify of
guest
15 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Mikael
Mikael
2 years ago

Tohle je zřejmě skutečný plán globalistů:

https://rumble.com/vr0xbq-pln-globalist-vldy-budou-zlikvidovan.html

Anna
Anna
2 years ago

Pokud jsou Ti, z těch vladnoucich rodin odstaveni od moci, proč nadale si vlady jedou ve svem genocidnim očkování? Proč zprávy nehlásí pravdu když už před časem se psalo,že bile klobouky ovladli zpravodajství? Dnes kuprikladu obvinili trumpovce,ze ve spoustě statu falsovali hlasovani…
V usa je cvičeni na guerillovou válku,ktere probíhá každý rok!
Proč už nejedeme v novych kolejích,když bile klobouky maji možnost se podivat do budoucnosti?
Kazdy mesic minuleho roku se melo „neco“ udat,ale nic se vlastne nedeje.
Uz jste cetli o tom,ze umela inteligence vytvorila vir Covid19?
Uz jste cetli,ze quantovy system je ve sve podstatě otrocky system,kdy se timto budou evidovat vsichni lide na planete?
Nejak mi to porad nejde do hlavy, chci tomu vsemu verit, ale „hmatatelne“ dukazy mluvi pravy opak. Kdy nam to bude ukazano?,jak tvrdi Q?

Jana
Jana
Reply to  Anna
2 years ago

Vydržať✋ a dôverovať Q😍

tauri
tauri
Reply to  Anna
2 years ago

Anna:
Pokud bude internet bezpečný, jak tedy mohou ihned zjistit, kdo obchoduje s pedofílií..
Pokud je něco bezpečného, nikdo by neměl vědět, co si s kým posílám..
A když si rýpnu do pedofílie, taky by se mělo říkat dětem, že sex má být pouze s někým, koho opravdu milují a ne že dnes je běžné, když děti příjdou o svoji cudnost už ve 13., max. 14. letech a to jsme ve vyspelém světe a ne v Ugandě. Taky by se mělo dát do podvědomí žen, proč jsou tak promiskuidní a proč muži prahnou po někom, kdo je ještě čistý. Proč mají ženy potřebu střídat partnery..Tohle není o věčném odsuzování někoho, jen kvůli věku, ale měla by být lidem taky nabídnuta léčba duše a taky odpovídající lidé, kteří mohou nabídnout věrnost a minimum partnerů ve svém životě. Když vidím kolem sebe, kolik průměrná žena má za život partnerů a příjde ji to normální, tak by se měla společnost zamyslet i nad tím, proč to vzniká a jak s tím pracovat dál.

Pořád jen čekáme, co se stane, pořád jen už už, čekejte EBS a ono prd..celé to nějak smrdí. Znáte to vyprávění o tom, jak si jeden človíček dělal na vesnici srandu, jak hoří..lidi se děsili, pak znovu a když skutečně hořelo, nikdo mu už nevěřil a byl průser..Stejné je to s tímhle..pořád je to před námi, ale ať ubíhají dny, stále je to daleko a až to příjde, lidé nebudou ani věřit, že je to tu, pokud teda vůbec něco bude. Přes 70% lidí ještě chrápe, čeká na další dávku a my stále máme vydržet a trpět za tyhle blbce, kteří si vybrali sami smrt a zatáhnou do toho ještě zbytek populace, který chce žít zdravě a svobodně.

rudo
rudo
Reply to  tauri
2 years ago

opravovat sa da len dusa, ktora existuje,

mnoho promiskuitnych ludi, vyzeraju ako bioroboti a mnohi z nich ako bioroboti iba na sex
nemyslim si ze biorobot sa da prevychovat
a my tu mame este specificke etnikum, ktore ma len telo, nema dusu a len dziga zadara ci za 5 eur

ten pribeh o chlapcovi co stale krical ze hori, je v angl. jazyku znami ako pribeh o chlapcovi co stale krical VLK! a ked nakniec vlk naozaj prisiel…

lenze co ked je to aliancia co stale krici vlk! alebo hori! a zlocinci DSC zakazdym v strachu bezia so sbalenym kufrom do krytu pod zemou a trasu sa.
a uz su tak otupeli z opakovania, ze prestanu reagovat a uz nebuduce nikam nepobezia?

tie falosne vykriky hori a vlk su pre nas, alebo pre cabalistov ?

ako pozname ze sa „nieco“ konecne deje ?

– konci covid, velmi sa zmeili vyhlasenia WHO, CDC, herca co hra Gatesa a Fauciho,
vlady menia covid rezimi, v UK Johnson priznal verejne ze v nemocniciach su fakticky len zapichanci

– rozpad kralovskej rodiny jasteric, Andrew zbaveny titulov a postaveny pred sud, konecne

-rozpad NATO !!! ide to cez „konfrontaciu s Ruskom, oslobodenie Kazachstanu, kapitulacia Ukroruiny na Donbase, a aj vlastizradcovia NAD+KORCOK+CAPUT fakticky akceptuju koniec NATO a preto zmluva s USA.

hmatatelny dokaz pre obcana Slovienska bude co?
potrebujeme zavesenych na kandelabroch?

tauri
tauri
Reply to  rudo
2 years ago

rudo:
Opravou duše jsem myslel hlavně pochopením druhého, láskou a opravou psychického rázu. Opravou myslím to, aby si jedinec sám v sobě opravil a uvěřil, že i on má čistou duši a žil jen s těmi, kteří to mají podobné. Oprava duše je sice možná, ale pokud duše nepříjde na to, kde k tomu přišla, může později blok opakovat a oprava by byla k ničemu. Je to jako nestrkej tam ty ruce, pálí to.On sice může mít fóbií z ohně, ale když by se tohle opravilo jen zrušením bloku, časem by nemusel mít respekt z ohně, prostě by to „zapoměl“..Ale to hádám, protože psychologie je hlavně o přijetí a pochopení srdcem..Takže nevím, jak uplně pracují s opravou duše na psychické úrovni technikou. Každopádně změna bude muset nastat i u mužů, aby přestali podporovat takové ženy, protože i ženy s duší jsou promiskuidní..když si jich rodiče nevšímali, nebo je šikanovali, tak hledají to hezké u mužů a hned zase odejdou…Pak to samé dělají druhým..Mají sex, využijou partnera a když je na mizině, zase odejdou..Přitom u takových žen to mohla způsobit u maličkost, protože většina žen se řídí emocemi a ne hlavou a srdcem..A chlap ji chce tohle doplnit, ale ono ji to nedojde, stále neřekne dost a pak je nespokojená..proto, když ji to nedojde srdcem, stále budou děti rodit děti a co je tedy pedofílie…20 letá matka, která je hloupá a rodí děti jedno za druhým a nic jim nepředá? Věk je jen číslo, to moudrost určuje náš „věk“ ..Proto by i dospělí lidé měli mít zákaz se množit, protože jsme teď tam, kde jsme díky nim. Vysoká rozvodovost, děti neukázněné, kouří, vztahy mají povrchní na pár týdnů, úcta nikde…

Ty falešné výkřiky nevím, pro koho jsou..dříve jsem si věci hodně navnímával, ale už nemám ani energii a ani mě tahle hra z obou stran už nebaví. Často se snad i budoucnost změnila a to jsem to dokázal vnímat tak na 3 měsíce dopředu. Ale oni si hrajou jak časem, tak budoucností a o to je těžký teď vše určovat a je to jakoby v mlze…
Jsem rozhodně rád za dobré zprávy, ale těch dezinfo už bylo tolik, že mě to nechává klidným a musím žít s tim, co je nám všem nabízeno..zatím přežít a bojovat. I když člověk slýchá, jak se to kolem mění, nemám zájem tohle řešit a být v dobré náladě, protože dokud změny neuvidím a nepocítím i já, nebo my všichni, tak jsou mi krásná pozlátka, která se dějí k ničemu…NATO se sice údajně rozpadlo, ale pořád to nepociťujeme..pořád si hrajou to své. Většina ospalců chodí dál pro další dávky, teď je ještě těžký najít práci, protože ve většině chtějí jen zapíchance.
No podle mě je na čase říct lidem pravdu, pak se konečně probudí ze sna i očkovaní a začnou jednat sami za sebe a uvědomí si, v jaké jsou brindě. Zatím se ale nestřetli s realitou a nic moc jim nedošlo.

polarexplorer
polarexplorer
Reply to  rudo
2 years ago

rudo plne súhlasím, veľmi dobrý komentár si napísal.

Osobne nepotrebujem ich vidieť zavesených, bude mi stačiť, že nastala spravodlivosť a dostali svoj trest.

Ďakujem Daniel, Ivy za vynikajúce správy.

jirik
jirik
Reply to  polarexplorer
2 years ago

s tmto také souhlasím:

Osobne nepotrebujem ich vidieť zavesených, bude mi stačiť, že nastala spravodlivosť a dostali svoj trest.

Mária
Mária
Reply to  Anna
2 years ago

Večný príbeh. Milión krát nám bol predkladaný. A my nič… Nechápeme. Odbiehame k cetkám.
Jeden z nich – https://nithyanandatimes.org/how-i-became-a-yogi/

pacifik
pacifik
2 years ago

Falošná zelená politika :))) ___ je to automatický preklad.

Jachty budou vyňaty z plánu EU na stanovování cen uhlíku

PÁTEK 14. LEDNA 2022 – 09:44
Pokud je ještě někdo zmatený, proč je ESG a celé „zelené“ hnutí jeden obří, vroucí kotel lží, pokrytectví a podvodů, čtěte dál.

Loni v létě jsme informovali , že Evropská komise – ta vražda kariérních byrokratů – navrhla vyjmout soukromá letadla, jeden z nejvíce znečišťujících druhů dopravy, od plánované daně EU z leteckého paliva. Návrh naznačoval, že daň bude postupně zaváděna pro osobní lety, včetně těch, které přepravují náklad. Soukromé tryskáče budou požívat výjimku prostřednictvím klasifikace „obchodního letectví“ jako používání letadel podniky pro přepravu cestujících nebo zboží jako „pomoc při výkonu jejich podnikání“, pokud se obecně považuje za neveřejné. Je to lepší: další výjimka je udělena pro „zábavní“ lety, kdy je letadlo používáno pro „osobní nebo rekreační“ účely, které nejsou spojeny s obchodním nebo profesionálním využitím.

To je zvláštní, protože nedávná zpráva zjistila, že emise CO2 ze soukromých letadel v Evropě vzrostly mezi lety 2005 a 2019 o 31 %, přičemž lety do oblíbených destinací výrazně vzrostly během letních prázdnin. Takže pokud by se Evropa skutečně zajímala o omezení emisí CO2, šla by zdánlivě po některých z největších viníků… ale ne.

Samozřejmě, protože jsou to většinou miliardáři a ultrabohatí, kteří létají soukromě, a titíž miliardáři a ultrabohatí mají tendenci být vyňati z regulací (které obvykle píší politici, které ultrabohatí dříve podplatili nebo koupili), které se vztahují na zbytek rolnictva, to bylo stěží velké překvapení.

Což je důvod, proč pochybujeme, že nejnovější zprávy ukazující, jak všudypřítomné je „zelené“ pokrytectví, budou také překvapením.

Podle nové zprávy společnosti Transport & Environment (T&E) nazvané „ Klimatické dopady výjimek na návrhy EU v oblasti lodní dopravy:
Svévolné výjimky podkopávají integritu právních předpisů v oblasti námořní dopravy “ by více než polovina evropských lodí byla vyňata z plánu Evropské komise pro stanovování cen uhlíku. sektor. Mezi nimi: vysoce znečišťující, pokud je to extrémně žádoucí – pro sadu Monte Carlo – jachty.

Podle zprávy zveřejnila Evropská komise v červenci 2021 soubor návrhů na dekarbonizaci námořního sektoru. Co se však tiše nezmínilo, je, že navrhovaný systém stanovování cen uhlíku (ETS) a norma pro nízké emise skleníkových plynů (FuelEU Maritime) se budou vztahovat pouze na lodě nad 5 000 GT a vylučují řadu typů lodí, jako jsou pobřežní plavidla, rybářská plavidla a …. jachty .

Zdá se, že prahová hodnota velikosti byla zavedena poté, co bylo přesně povoleno, aby jachty patřily mezi plavidla vyňatá z tohoto nařízení. Problém je v tom, že stanovením tak vysoké prahové hodnoty by lodě představující téměř 20 % emisí z lodní dopravy v EU byly příkladem, což je dvojnásobek toho, co Komise původně tvrdila, že se na ně vztahuje výjimka.

Nebo, jak to říká T&E, „návrhy EU o lodní dopravě osvobozují od znečištění tolik, jako jsou celkové roční emise CO2 v Dánsku“.

Ale… ale… těžba bitcoinů je tak špinavá a musí být okamžitě zastavena!

Opět je to jen proto, aby evropští letití oligarchové mohli pozvat své 20leté ruské milenky na palubu jejich jacht na kotvě vedle Monte Carla.

Ve zprávě T&E píše, že analyzovala současné návrhy, aby zjistila, že příliš mnoho silně emitujících lodí by bylo vypuštěno. T&E místo toho „doporučuje systém, který je založen na prahové hodnotě emisí, a nikoli na velikosti. To by pokrylo více emisí, aniž by to znamenalo administrativní zátěž pro průmysl.“

To se samozřejmě nikdy nestane, protože takový systém by již nevyjímal jachty. A protože jádrem celé frašky Green/ESG je vytvořit dvě sady pravidel: jedno pro 0,001 % a druhé pro všechny ostatní, bude rolníkům řečeno, aby to přijali… a pokud se odváží sundat si masky, když protestovat, budou posláni přímo do australských koncentračních táborů omilostněných 5hvězdičkových karanténních zařízení.

rudo
rudo
Reply to  pacifik
2 years ago

ja Clovek, taketo scenare odmietam
a nepripustim si ich do mojho vedomia

naco to niekto cita? chyba vam strach ci depresia?

pacifik
pacifik
Reply to  rudo
2 years ago

Svoj svet si tvoríme cez poznanie skutočného stavu, ak sa uspokojíme stým čo nám niekto predkladá ako skutočnosť tak sa nečudujme že sme tam kde sme.

Hľadáme, porovnávame, odhaľujeme a informujeme okolie a tým robíme z našej strany svet lepší.
Neklameme a nezavádzame a nešírime nepravdivé informácie.

Strach a depresia sú súčasť úrovni nášho vedomia, podstatné je nepretrvávať na týchto úrovniach .

jirik
jirik
2 years ago

o benešových dekretech
https://www.youtube.com/…JWQ

jana
jana
2 years ago

Výborné zprávy, děkuji za článek.❤️

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK