Správy 14.02.2021

14/02/2021

Porušujú povinné masky a vakcíny 10 bodov Norimberského zákonníka?
Všetkých 10 bodov je možné nájsť online. Ja uvediem bod, ktorý ma zaujal najviac:
Bod č. 4: Vyvarujte sa všetkého zbytočného utrpenia a zranenia
Štvrtý bod kódexu je:

„Experiment by sa mal uskutočňovať tak, aby sa zabránilo všetkému zbytočnému fyzickému a psychickému utrpeniu a zraneniu.“

Žiadna z masiek a „vakcín“ (ktoré nepochybne spôsobujú utrpenie, zranenie a smrť) nie sú potrebné z mnohých dôvodov:

 • prípad COVID a počet úmrtí boli od začiatku divoko nafúknuté;
 • COVID je program prebalenia, ktorý reklasifikuje existujúce choroby tak, aby vytvorili vzhľad novej smrteľnej choroby a pandémie, ak žiadna neexistuje. Prezrite si prácu ľudí, ako je Dr. Genevieve Briand;
 • údajný nový vírus SARS-CoV-2 nebol nikdy izolovaný, purifikovaný a dokázaný, že existuje 100%.

Zdroj

Donald Trump je oslobodený vo svojom procese obžaloby.
Zdroj

Oslobodený 🇺🇸 Pripravte si popcorn, v piatok a sobotu sa splní sľub – urobme Ameriku opäť skvelou. Taktiež, POTUS je úplne bez rizika, odvolanie nehrozí.
Republikánsky senátor Chuck Grassley tweetol, aby boli všetci extra opatrní v týchto teplotách pod NULOU, ďakujúc všetkým záchranárom za pomoc. Q drop: Majú NULOVÚ kontrolu.

Úmrtia súvisiace s vakcínami od januára 2020 do januára 2021. Covidové vakcíny zodpovedajú za 70% úmrtí na vakcíny v USA za celý rok (podľa systému hlásenia CDC) a sú k dispozícii iba menej ako 2 mesiace.

Ľudia s poruchami učenia dostali počas druhej vlny pandémie zákaz resuscitácie, napriek rozšírenému odsúdeniu tejto praxe v minulom roku.
Zdroj

Dr Sherri Tenpenny vysvetľuje, ako žačnú vakcíny na vyľudňovanie účinkovať o 3-6 mesiacov.
Zdroj

Pentagon: UFO sú skutočné, chystajú sa zmeniť naše životy navždy – ohromujúce priznanie. Zdroj

D.C. Tunely

Väčšina z vás videla autobusy, dodávky a osobné autá, ktoré vchádzali a vychádzali z Bieleho domu a hlavného mesta. Vojaci nemohli v tomto hroznom stave obsadiť miesto všetkých týchto detí. Niektorí z nich začali plakať a jednoducho nemohli prestať. Plačem tiež len pri pohľade na fotky a nebol som tam počas operácie, takže si viem predstaviť, aké to bolo pre tých odvážnych vojakov, ktorí oslobodzovali uväznené deti. Bolo mi povedané, že Trump aj Melania nejaký čas plakali, keď videli obrázky. Boli varovaní, že je to hrozné, ale aj tak to chceli vidieť. Keď som bol v DC, cítil som úzkosť. Len som nevedel prečo.

Vo svojej policajnej kariére som už bol pri otrasných miestach činu, ale nič ma na toto nemohlo pripraviť. Bolo mi povedané, že týmto deťom nebolo podané žiadne anestetikum pri odbere ich orgánov, pretože bolesť a mučenie potrebovali na to, aby sa vytvoril prvotriedny adrenorechróm
.

V plánoch sú plány na zrútenie bieleho domu, hlavného mesta, budovy najvyššieho súdu a všetkých budov v ich okolí a ich premenu späť na močiar, ktorý tu bol predtým a premenu na vtáčiu rezerváciu. DC už nebude existovať.

Článok tu

Soroš investuje do Activison Blizzard – jedna z najväčších spoločností, ktorá sa zaoberá vývojom, obchodom a distribúciou počítačových a video hier.
Zdroj

https://makeameme.org/meme/dates-are-importantswc dátumy sú dôležité, kedy/prečo odhaľujete čo viete? Q drop 4002

Celé ruské nákupné centrum vyhodené do vzduchu pri obrovskej explózii plynu, keď záchranári začali prehľadávať trosky obetí.
Zdroj

Žiadny iný prezident v histórii neposkytol svoje príjmy na charitu, keď bol v kancelárii, a stratil 2 miliardy majetku, aby slúžil americkému ľudu. #Trump

Sú v p**i, poslali sme ich do GITMO

Ignorujúc dôvody obhajcov slobody tlače, Bidenova administratíva žiada o vydanie Juliana Assangeho. „Prípad Assange predstavuje najvážnejšiu hrozbu pre slobodu tlače za celú generáciu.“ Ministerstvo spravodlivosti pod Bidenom sa v piatok formálne odvolalo proti odmietnutiu britského sudcu voči žiadosti USA o vydanie Juliana Assangeho, čím potvrdila zámer novej administratívy obviniť ho špionážou ako vydavateľa WikiLeaks napriek varovaniu, že prípad ohrozuje slobodu tlače po celom svete. Zdroj

Policajti z New Yorku zadržali v piatok večer počas násilného pochodu Black Lives Matter 11 ľudí. Bitka spôsobila zranenie dvom dôstojníkom NYPD.
Zdroj

Úrad OSN pre ľudské práva pripravuje čiernu listinu globálnych skupín nenávisti k LGBT. Úrad zbiera mená každého, kto sa akýmkoľvek spôsobom postaví proti agende LGBT.
Zdroj

Vytvára Čína novú rasu? Experiment vyvolal eugenický program Tretej ríše. „Vývoj biotechnológií v Číne sa uberá skutočne morbidným smerom,“ píše Brandon Weichert z The Weichert Report v článku zverejnenom na webe American Greatness.
Zdroj

Rusko uvažuje o prerušení väzieb s EÚ.
Zdroj

Náhoda? Tento let na GITMO má zvláštny volací znak GTMO844 – Q drop 844

Testuje sa – očkuje sa – lockdown – a stále je vážna situácia. V skutočnosti je pozitivita na Sk 1,5% čo, neznamená žiadnu epidémiu…🤭 Zdroj

Koľko náhod kým to prestane byť matematicky možné? Počkajte až sa dozviete kto sa s vami rozprával. Q
Čo povedal Trump o Maxine? Má nízke čo? I.Q. …Ja som Q. 17=Q

Prvé mestské letisko pre „lietajúce autá“ sa tento rok otvorí vo Veľkej Británii. Projekt zabezpečil vládny grant vo výške 1,2 milióna GBP. Tím, ktorý stojí za projektom, tvrdí, že otvorenie sa očakáva v novembri, čo sa zhoduje s oslavami mesta kultúry vo Veľkej Británii v Coventry.
Zdroj

CERN ako odvrátená strana SATURNU alias Anjeli a Démoni a „Božská častica“. Áno riaditeľkou CERNu je žena: Fabiola Gianottiová. CERN a LOGO 666. https://t.me/Dolekralicounorou/3331

Rád Matky Terezy bol prichytený pri obchodovaní s deťmi v Indii


Preto musíme byť opatrní. Mnoho z týchto ľudí, ako napríklad pápež a ďalší vo Vatikáne, ako je George Pell, bolo vydaných za učencov a ľudí, ktorí si zaslúžia byť idealizovaní. Šialené je, že sú zbožňovaní, a keď milióny ľudí zbožňujú jednu osobu dáva im to extrémnu moc, čo znamená, že mnoho ľudí verí, že nemôžu urobiť nič zlé. Takže ak sú niekedy obvinení z toho, že konali zle, považuje sa to iba za „konšpiračnú teóriu“ a zostáva pod radarom. Ale našťastie sa to všetko mení.
Zdroj

Nie vždy som odvolávaný, ale keď som, tak nie som 😀

V čom je zakomponovaná okultná symbolika:
Veľká pečať zobrazená na americkej mene súvisí s Klenotom osudu, Apokalypsou a fázou Plánu na záchranu sveta, ktorého svedkami sme PRÁVE TERAZ? (Klenot osudu = drahokam vyrezaný z Luciferovej koruny v bitke o Nebo plamenným mečom archanjela Michaela).

Viac detailov na linku: https://anonup.com/thread/1492538 (po anglicky)

Americké vesmírne sily rozväzujú partnerstvo so spoločnosťami Northrop a Blue Origin v prospech spoločností Boeing, Lockheed a SpaceX.
Zdroj

SVETOVÝ KONTROLNÝ SYSTÉM MÉDIÍ, WEBOVÝ KONTROLNÝ SYSTÉM, KONTROLUJÚCI VÁŠ ŽIVOT
Zdroj

Marco Rubio sa pýta, či môže byť Hillary Clintonová odvolaná

Demokrati sa vo svojej horlivosti pokračovať v útokoch na bývalého prezidenta Donalda Trumpa dostali do nepríjemnej situácie, keď musia vysvetľovať, prečo Kongres nemôže odvolať a viesť súdny proces s ktorýmkoľvek bývalým úradníkom. A v piatok položil relevantnú otázku republikánsky senátor na Floride Marco Rubio. Chcel vedieť, či je možné niekdajšiu ministerku zahraničia Hillary Clintonovú odvolať, pokúsiť sa a zabrániť jej v budúcnosti byť prezidentkou.
Zdroj

Rotchildovci patentovali biometrické testy COVID-19 v rokoch 2015 a 2017
Zdroj

Kde ste už videli tie 3 hviezdy?
„Teraz nie dlho.“
(3 hviezdičky nie sú na „úradnej“ pečati)

Transhumanizmus – zánik človeka & zrodenie kyborga Zdroj

Predpovede Billa Gatesa z roku 1999 pre budúcnosť sú strašne presné.
Zdroj

Kabala II (8. část – O Nadaci Billa a Melindy Gatesových a plošném očkování) | Otevři svou mysl
Zdroj

Dočasná vojenská vláda USA môže budúci týždeň zverejniť výsledky vyšetrovania O * bamagate spolu s odhalením niektorých významných zadržaní. Menované globálne a politické elity boli spolu s Intelom v správe výbušné. Ľudia boli vyzývaní, aby sa zdržiavali mimo ulíc.

Existovala možnosť, že od 18. februára môže byť v USA lockdown, keď budú podniky zatvorené asi dva týždne. FEMA zriaďovala pohotovostné stanice po celej krajine v rámci prípravy na dvojtýždňovú výluku. Dostali sme prísľub, že ak by sme boli počas výmenného obdobia v lockdowne, dostali by sme priepustky a dokonca aj vojenský sprievod, ak by sme si to želali, aby sme mohli ísť vybaviť potrebné stretnutia.

Všetko nasvedčovalo tomu, že nasledujúce dva týždne budú epické.
Zdroj

„Neviem, ako bude možné, že Kamala Harrisová nebude odvolaná ak republikáni prevezmú vládu, pretože v skutočnosti zachraňovala výtržníkov.“ https://t.me/MidnightRiderChannel/3195

Remišová nechápe prečo chce SAS dávať peniaze pre ľudí, ktorý musia byť kvôli vláde doma!
Toto sa nedá ani okomentovať. video

TOKIO – Keď sa správy o vojenskom puči v Mjanmarsku dostali do sál Bank of Japan, zamestnanci sa usilovali zhromaždiť informácie o prebiehajúcom vývoji.

„Zjavne vyhodili aj guvernéra centrálnej banky.“ Šokujúca správa prešla veliacim reťazcom v ústredí v tokijskej štvrti Nihonbashi.

Mjanmarská armáda 1. februára prevzala kontrolu nad správnymi, zákonodarnými a súdnymi zložkami krajiny a zadržala de facto vedúcu štátnu poradkyňu Aung San Su Ťij a niekoľko ďalších demokraticky zvolených úradníkov.
Zdroj

https://tadesco.org/posledni-rana-kladivem-pro-ctvrtou-risi/

Podobné články

 • 98
  Správy 02.03.2021Potom vstúpil na scénu prezident Trump a ľudia na celom svete sledovali a počúvali … tento prejav odznel pre demokratov, ktorí potrebujú jasno v tom, čo sa stalo s touto veľkou krajinou a ako ju Joe Biden zničil za jeden mesiac! Niektorí počujú jeho prejav úplne prvýkrát, takže prezident Trump…
  Tags: a, na, v, je, sa, zdroj, že, správy, spravy, trump
 • 98
  Správy 19.02.2021Najlepší thajský agent detského modelingu bol zatknutý po tom, čo polícia objavila pol milióna obrázkov sexuálneho zneužívania. Podľa správ sú obeťami všetci maloletí chlapci vo veku od 6 do 15 rokov.Zdroj Rusko ostro kritizuje režim „prenasledovania“ priaznivcov Trumpa. Zdroj Facebook „berie peniaze z Číny na podporu propagandy popierajúcej zločiny proti…
  Tags: a, v, je, sa, na, zdroj, že, správy, spravy, trump
 • 98
  Správy 18.02.2021Facebook obmedzuje vydavateľov a ľudí v zdieľaní spravodajských odkazov v Austrálii v reakcii na navrhovaný nový zákon o mediálnom vyjednávaní. https://t.me/disclosetv/711 Dojemná pocta Rush Hudson Limbaugh III - RIP LEGEND „Ľudový generál“ "Ďakujem Patriot." "Pancier tvojej spravodlivosti je na mieste." 2783, 18. februára 2019 11:01:17 EST, 8ch / qresearch. Hovoriť…
  Tags: a, na, v, sa, je, že, správy, spravy, trump, q

0 Komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.