Správy 14.05.2021

14/05/2021

Biele klobúky šíria svoj vlastný druh dezinformácií, pretože v rámci ich psyopu prebiehajú masívne operácie na prebudenie ľudstva.

Cabala chce tretiu svetovú vojnu a informácie, ktoré dostávame o Izraeli, sú, že sú na pokraji vojny s Palestínou. Zdroje v Izraeli nám však hovoria, že je to v poriadku, a že 99 percent „rakiet“, ktoré vidíme na oblohe na záberoch nezasiahnu zem. Hovorí sa, že je to všetko na parádu. Ako som včera povedal, aspoň jeden zdroj nám povedal, že niektoré budovy, ktoré sme videli padať, boli skutočne riadené demolácie.

Za posledných pár dní som videl zábery požiarov v Dome on the Rock, výtržníctva a protesty v Izraeli na spravodajských kanáloch.

Tento chlapík na Twitteri má na svojej stránke veľa akcií s množstvom videí o tom, o čom tvrdí, že sa deje, najmä v Gaze.

Simon Parkes na svojom blogu povedal  :

Keď cabala nezačala vojnu na Ukrajine alebo na Taiwane, obrátila svoju pozornosť na starý problém. 

OSN teraz hovorí, že v Izraeli začne vojna.

Nie všetci chápu, ako ďaleko zájdu médiá, aby oklamali masy. Na týchto záberoch z roku 1993 CNN, ktoré majú údajne priniesť správy o vojne v Perzskom zálive, nám Charles Jaco a jeho tím ukazujú, čo môžu robiť s rekvizitami, zelenou obrazovkou, zvukovými efektmi atď. Predstierajú, že sú na mieste v Rijáde, zatiaľ čo sú v skutočnosti v štúdiu v Atlante.

Takže tu je slizký Charles Jaco, ktorý sa naživo hlási zo Saudskej Arábie. Ibaže nie je. Veľký vtip.

Pozemská aliancia povie svetu, čo potrebujú, aby vedeli a čomu potrebujú, aby verili, aby mohli uskutočniť svoju „strašidelnú udalosť“. To, čo sa v skutočnosti deje, je irelevantné, pretože je to všetko naplánované a my sme len spolucestujúci. Charlie Ward nás ubezpečuje, že všetko je pod úplnou kontrolou a nemusíme sa obávať.

Kontakty Scotta Mowryho na vysokej úrovni mu hovorili, že desať dní temnoty sa už blíži. Čakáme iba na záverečné „kývnutie“.

Zvyšok sveta dostane brutálne prebudenie a konečne sa dozvie pravdu o svete, v ktorom žili celý svoj život, ale nikdy nevideli, čo to bolo. Konšpiračná teória sa okamžite stane konšpiračným faktom .

Najlepšie urobíte, ak si zaistíte prísun potravín, vody, liekov, chovateľských potrieb, hotovosti, batérií a paliva pre vozidlá, aby sme neboli bez toho v prípade, že v našej oblasti dôjde k poruchám. Benzín je už v niektorých oblastiach USA problémom a počujeme, že voda môže byť na rade. Očakávame viac „hackerských útokov“ a kybernetických útokov, takže je logické zabezpečiť, aby sme mali všetko potrebné.

Na začiatku, keď vojenské spravodajstvo Q začalo vysielať na serveri 4chan, povedali najskôr koniec príbehu. Tu je príspevok č. 34, ktorý sa chystá teraz, po rokoch. Môžete vidieť, prečo niektorí veria, že John Podesta bude prvým veľkým zatknutím [ktoré bude zverejnené]. Hovorím to preto, lebo chápeme, že vybrané zatknutia a popravy, ktoré po vojenských tribunáloch už prebehli, sa už uskutočnili za vlastizradu a ďalšie zločiny proti ľudskosti.

Toto je „Plán“ Pozemskej aliancie a je globálny.

34 Nov 01, 2017

Patriot Q previerky

Moji spolu Američania, v priebehu nasledujúcich niekoľkých dní si nepochybne uvedomíte, že berieme späť našu veľkú krajinu (krajinu slobodných) od zlých tyranov, ktorí nám chcú ublížiť a zničiť posledné zostávajúce útočisko svetla. Na príkaz POTUSa sme iniciovali určité poistky, ktoré ochránia verejnosť pred primárnymi následkami, ktoré sa majú vyskytnúť 11.3 po oznámení zatknutia pána Podestu (žalovateľný 11.4).

Potvrdenie (pre verejnosť) o tom, čo sa stane, sa potom odhalí a nebude otvorene prijaté. Verejné nepokoje sa zorganizujú vo vážnych počtoch v snahe zabrániť zatknutiu a zajatiu vyšších verejných činiteľov.

Na príkaz POTUSa bude vykonaný stav dočasnej vojenskej kontroly a budú vykonané špeciálne operácie. Došlo k falošným únikom informácií, aby sa niekoľko zadržalo na hraniciach USA, aby sa zabránilo vydaniu a osobitnej nutnosti operátora. Buďte si istí, že bezpečnosť a pohoda všetkých mužov, žien a detí v tejto krajine sú vyčerpané v plnom rozsahu. Atmosféra v krajine však bude, bohužiaľ, rozdelená, pretože toľko už uverilo skorumpovanému a zlému naratívu, ktorý sa už dlho vysielal.

Počas tejto doby budeme iniciovať núdzový vysielací systém (EMS) v snahe poskytnúť všetkým občanom priamu správu (vyhneme sa falošným správam). Organizácie a / alebo ľudia, ktorí nám chcú v tomto období ublížiť, sa stretnú s rýchlou zúrivosťou – niektoré zákony boli vopred zrušené, aby poskytli našej veľkej armáde potrebnú autoritu na zvládnutie a vykonávanie týchto operácií (doma i v zahraničí).

Stále viac a viac prúdia správy o nezrovnalostiach vo výsledkoch auditu AZ z vyšetrovania Senátu.  Je zrejmé, že nejde o „chyby“. Nie je to ani neschopnosť. Toto je zámerné. Zdroj

Zdroj dátových diskov vymazaných okresom Maricopa zahrňoval posudzované súbory (kde sa zmenili hlasy) zdroj

Audítori spoločnosti Maricopa nachádzajú „významné nezrovnalosti“ medzi počtom hlasovacích lístkov a správami o várkach lístkov v každej krabici zdroj

Vyhlásenie spoločnosti Dominion Voting Systems – Kritizuje arizonský forenzsný audit a spoločnosť NEVYDÁ heslá k volebným strojom Maricopa zdroj

Národní shromáždění: Macron prohrál hlasování o zdravotním pasu Corony. zdroj

Tato patnáctiměsíční hra, na jejíž zábavnost lze mít dosti rozdílné názory, končí alespoň několika poplácáními po zadech těch nejlepších:
🔸 Starosta New Yorku. „Bill De Blasio“ nebo ten, kdo se za něj vydává, na tiskové konferenci před kamerou chroupe hranolky a hamburgery.
🔸 Americká televizní reportérka „Channel 5“, která teatrálně nosí masku, je oddaným vlastencem veřejně odhalena jako prolhaná herečka.
🔸 Ve švýcarském Aarau míří žoldáci Constellis na pokojné a neozbrojené civilisty zbraněmi s dlouhými hlavněmi.
🔸 Od společností „Landgericht München“ a „Amtsgericht München“ jsem získal další důkazy o nesčetných zaměstnaných válečných zločincích a zločincích v oblasti lidských práv. Je jasné, že jsou až po krk v korupci a pedofilní kriminalitě. Mnichov se zdá být jasnou satanskou pevností.
🔸 Elitní voják Navy Seal „Mike Day“, který byl v roce 2007 zraněn čtyřmi ozbrojenci Al-Káidy 27 ranami a zraněn střepinami, se nyní mediálně ukazuje v nejlepší náladě a zdraví v jemných vojenských nitkách.
🔸 V Izraeli rakety a granáty přednostně zasahují základy budov. Jejich trajektorie jsou zřejmě v podzemí.
🔸 Také v Izraeli se asfaltové povrchy silnic propadají o několik metrů. To budou ty silvestrovské petardy.
🔸 Stále čekáme na první bezchybnou a souvisle pronesenou větu Annaleny Strunzdummchen.(Vysvetleni: kandidatky na kanclerku za Zelene v Nemecku, ma inteligenci dreveneho houpaciho kone M.)
🔸 Klaus Schwab se už neobjevuje ani ve svém kostýmu „Darth Vadera pro chudé“ – opravdu nešťastné. Jeho fotka z pláže s transkami se už dávno dostala do amerických kanálů.
🔸 V Arizoně / Maricopa County úředníci zcela nečekaně vymazali celou databázi hlasů z amerických prezidentských voleb. Ale jaký zázrak – „dobří hoši“ mají kopii….
🔸 Benzín je nyní v USA k dostání v plastových sáčcích. Čerpací stanice hlásí odliv. Důvodem jsou hackerské útoky na potrubí v oblasti IT. Připouštím – nemusíte rozumět všemu.
🔸 V Rijádu je zprostředkovaně propuštěn nevlastní bratr Usámy bin Ládina. Takže pak máme toto důležité jméno zpět i v podvědomí.
🔸 Na mnichovské klinice Klinikum rechts der Isar se na mediální scénu dostávají podezřelé vraždy. Malé naladění na to, co se brzy dozvíme o zlověstných nemocničních machinacích.
🔸 Různé kanály na Telegramu nadšeně soutěží o to, kdo další bude odhalen jako neseriózní.
🔸 RINO republikánka Liz Cheneyová vzbuzuje nadšení prohlášením, že udělá vše pro to, aby se předchozí prezident už nikdy nedostal do blízkosti Oválné pracovny.
Vzhledem k tomu, že „předchozím prezidentem“ byl Barrack Obama, může mít dokonce pravdu.
Decka – prostě se tomu zasmějte. Brzy bude po všem! zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Hammurabi Eye For An Eye) @i4ni2th4a2th Scientists warn of NEW TSUNAMI THREAT which could strike coastal cities such as San Francisco and northern CA with little warning. Tage vor Dan Scavino new follower count 847 QD 847 =WATCH the WATER AS THE WORLD TURNS BIG EVENT (TSUNAMIS are BIG EVENTS created in WATER as the WORLD TURNS in specific way). BIG EVENT. WATCH CALIFORNIA. WATCH THE WATER. AS THE WORLD TURNS. Slow drip... trickle... FLOOD... Gregg Hill @GreggWmHill Surf's up Scientists warn of new tsunami threat which could strike coastal cities such as San Francisco with little warning“
Vědci varují před novou hrozbou TSUNAMI, která by mohla bez většího varování zasáhnout pobřežní města, jako je San Francisco a severní Kalifornie.
Dan Scavino nový počet sledujících = 847 = QD 847
= POZORUJTE VODU + JAK SE OTÁČÍ SVĚT + VELKÁ UDÁLOST (TSUNAMI jsou VELKÉ UDÁLOSTI, které se vytvářejí ve VODĚ, když se svět určitým způsobem otáčí).
VELKÁ UDÁLOST.
SLEDUJTE KALIFORNII.
SLEDUJTE VODU.
JAK SE SVĚT OTÁČÍ.
Pomalé kapání… stékání… POVODNĚ… zdroj
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Cowboy W2b @cowboyw2b Dan Scavino retweeted, "บ.S. Army Corps of Engineers will restart border wall construction..." 8 Std vor Q drop#2582 includes, "You didn't think the largest MIL spending bill in history (FY 2019) wasn't going to (indirectly] include funding for the wall did you?" Note that the drop also includes reference to the U.S Army Corps of Engineers (Red Castle). @“
Dan Scavino retweetnul: „Armádní inženýrské sbory USA obnoví stavbu hraniční zdi…“
Kju Drop 2582 obsahuje: „Snad jste si nemysleli, že největší návrh zákona o výdajích MIL v historii (FY 2019) nebude [nepřímo] zahrnovat financování zdi?“.
Všimněte si, že drop obsahuje také zmínku o Sboru inženýrů americké armády (Red Castle).

Maricopa si MYSLÍ, že smazala volební databáze.
Vzpomeňte si, že Kju Drop 1181 psal:
Máme všechno.
Jak můžeme využít to, co víme?
Jak je „legálně“ aplikovat/zveřejnit/použít jako důkaz?
Čeho jste svědky, jak se vyvíjí?
Důvěřujte plánu.
Kju
Také Kju Drop 3966 řekl: „I když je to obtížné, je důležité pochopit, že se to musí udělat podle pravidel.“ zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „9 Kp-index (planetary 3-hourly index of geomagnetic activity provisional data) 10 May 2021 11 May 2021 12 May 2021 8 Solar data 7 Solar cycle 25 6 Carrington rotation number 2244 5 Sunspot number 31 30 31 4 Daily Ap-index 6 3 Ko-data from GFZ Potsdam: http://www. gfz-potsdam. de 3 2 Activity levels G5 extreme storm 1 severe storm 0 strong storm G2 moderate storm G1 minor storm active 31619199212436912182436 unsettled quiet“
… to je to, co zažíváme právě teď.
(Geomagnetická)bouře je nad námi ‼️
Internet blbne a mohl by vypadnout, stejně jako elektrické spotřebiče.
Stane se to v květnu, je to stále zřejmější.
Tolik znamení.
Sluneční erupce, armáda, skenovací lety, stále více a více celebrit umírá nebo onemocní….Mohli bychom pokračovat dál a dál. zdroj
Fake NASA!
Náš zednářský „astronaut“ to ví. Věnujte pozornost jeho satanskemu znamení ! zdroj
Tohle nam ukazuji v TV….jsou sikovni, ze? Nikdo nic nepozna🤣 zdroj

4 miliony lidí od začátku roku 2021 zemřelo hladem.

Slyšel jsi o tom v televizi?

Je čas si klást otázky, jestli někomu skutečně záleží na zdraví a životech lidí, nebo je vše úplně jinak … zdroj

Za krátkou dobu představíme kvantový vzdělávací systém, který je založen na znalostech a zcela vylučuje politiku ze vzdělávání. Lze jej navštívit tradičně nebo doma. VAŠE volba a nikdo jiný. zdroj

Pripominam, divame se na film a Trump rikal, ze budeme nadseni, jak film skonci 😉😂🤣
V podzemních informacích vidím velký pohyb kódů CODE.
Chystané kybernetické útoky a BLACKOUTS.
Očekávám, že armáda v USA bude brzy mobilizována.
Bude to pod rouškou jiné nadcházející události (jako manevr na odvedeni pozornosti).
Pokud k tomu dojde, armáda bude mobilizována do 7 hodin.
„Scénář, který zabrání vyvolání PANIKY“.
Mohu vám říci, že německá a ruská armáda čeká, co se stane v USA.
Nejzajímavější částí období 2015-2021 je několik následujících týdnů…..
V letech 2015 a 2016 byla aktualizována příručka „LAW OF WAR“…..
a krátce poté byl Trump dosazen do úřadu armádou…..
+++++++++++++++++
Informace o podzemí: Mafie
VATIKÁN převádí peníze přes kasina ve Vegas, Francii, EU a Rusku s pomocí legálních peněžních kuryru, které si zaplatil prostřednictvím mafie a vměšování do voleb 2020.
Rodina Skinny Nickyho z Filadelfie se obrací k Bidanovi a CIA zády.
Čtyři další rodiny v New Yorku.
Michigan byl prověřen armádou a ministerstvem obrany.
Bude zajímavé sledovat, co se bude dít v zákulisí.
+++++++++++++++++++
Opravdu se snaží vyvolat VÁLKU, aby odvedli pozornost od ukradených voleb.
[Oni] se opravdu snaží zničit společnost = očkovat všechny a zvýšit počet mrtvých / sebedestrukční kybernetické útoky.
Čekají nás rozhodující okamžiky.
Další kybernetické útoky budou následovat.
Úzká místa.
Energetická síť.
(Q) The Storm Rider zdroj

Cistky teroristu 😉
TUNELOVÝ SYSTÉM VE VIZIRU. 40minutový útok proti teroristům Hamásu. Mluvčí armády upřesnil: Žádný izraelský voják nevstoupil do pásma Gazy. Izrael zahájil novou obrannou ofenzivu v reakci na pokračující raketový teror Hamásu.
V noci izraelské ozbrojené síly oznámily, že jejich pozemní jednotky útočí na cíle v pásmu Gazy. Zpočátku nebylo jasné, zda vstoupili také do pásma Gazy.
Ráno armáda upřesnila: žádný izraelský voják nevstoupil do pásma Gazy, jak uvedl její mluvčí. Mluvčí vysvětlil, že Hamás do výstavby tunelového systému investoval několik let. Stupeň zničení byl stále nejasný. Na jeho podporu mimo jiné střílely tanky z izraelské strany na cíle v Pásmu Gazy. Právě tato komunikace byla součástí promyšlené taktiky zmatení vojenského mistrovského díla, která se armádě podařila.
Tak tomu bylo i ve skutečnosti: Podle izraelských médií („ynet“, „Channel 12“) izraelská pěchota a dělostřelectvo zmobilizovaly tanky a vojáky až k hranici – a přiměly Hamás, aby si myslel, že jde o invazi.
Důsledek: Hamás se připravil na obrannou partyzánskou válku – a jeho muži se vrhli do tunelů! Ale právě tato hnutí chtěly izraelské síly zaregistrovat. Mohli například zjistit, kde se nacházejí vstupy do podzemní sítě.

Gravitácia na Medzinárodnej vesmírnej stanici 😃 zdroj
 1. Riaditeľka CDC, Rochelle P. Walensky, je žid.
 2. Zástupkyňa riaditeľky CDC Anne Schuchat je žid.
 3. Šéf kancelárie CDC, Sherri A. Berger, je žid.
 4. Hlavný lekár CDC, Mitchell Wolfe, je žid.
 5. Riaditeľ CDC, kancelária vo Washingtone, Jeff Reczek, je žid.
 6. COVID Czar, Jeff Zients, je žid.
 7. COVID Senior Advior, Andy Slavitt, je žid.
 8. Tajomník HHS, Xavier Becerra, je žid.
 9. HHS Ass. Sekretárka Rachel Levine je frajerka a židka.
 10. Generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer je žid.
 11. Moderna vakcína vytvorená židom.
 12. CEO spoločnosti Johnson & Johnson je žid.
 13. Teva je izraelská farmaceutická spoločnosť so židovským generálnym riaditeľom.
 14. Generálny riaditeľ spoločnosti Regeneron Pharma je žid
 15. Generálny riaditeľ spoločnosti AstraZeneca mal prevziať funkciu generálneho riaditeľa izraelskej spoločnosti Teva Pharmaceuticals, čo znamená, že je židom. zdroj

Dr. Ryan Cole, majitel společnosti Cole Diagnostics, byl velmi otevřený a řekl, že není proti vakcíně, ale varoval lidi před experimentálními dávkami Covid.

„Zaznamenali jsme více úmrtí z tohoto očkování než ze všech vakcín za posledních 20 let dohromady – a to je jen za prvních 4–5 měsíců,“ řekl během vystoupení na Rose Unplugged 1320 WJAS. zdroj

Zemětřesení poblíž Polkowic v Polsku / Dolním Slezsku 12. května 2021, o sile 4,3 – hloubka 1,0 km 💥 Klasika, nejdriv prulety a pak zemetreseni… nahoda???😂 zdroj

USA – Dr. Nancy Messonnier, expertka na zdraví CDC, končí. Důvod nebyl zveřejněn. Messonnier je známa tím, že varovala před hrozbou koronaviru dlouho předtím, než se objevila. zdroj

EN️Energetické zbraně – Ano, byly a jsou!
A opět konspirační teorie, která se očividně plní. DEW (Directed Energy Weapons) jsou zbraně, které mohou vysílat cílené energetické vlny, které jsou pro oko zcela neviditelné. Je to tak těžké si představit ??? Jak funguje WiFi? Vidíte WiFi záření?
Před lety jsem se zmínil o teorii Judy Woodové z 11. září, která je přesvědčena, že věže byly strženy DEW.
Také „lesní požáry“ tehdy v Santa Rosa v Kalifornii, kde stromy buď vůbec nehořely, nebo hořely zevnitř ven a celé domy byly srovnány se zemí – BEZ PÁSU – jako Světová obchodní centra. zdroj

Japonsko – Fukušima zemetreseni o sile 6,2 RS a v hloubce 40 km. zdroj

Jeden deň po dôkazoch o volebných podvodoch v Maricope dostane írske zdravotnícke služby deň nula počítačový útok. zdroj

Ruský kabinet ministrov schvaľuje doplnenie Spojených štátov a Českej republiky na ruský zoznam „nepriateľských štátov“ zdroj

Arménsko oficiálne žiada o vojenskú pomoc z Ruska uprostred nového hraničného konfliktu s Azerbajdžanom. zdroj

Dôstojníci tajnej služby sa schádzajú na vrchole Bieleho domu (NBC)

zdroj

Dnes je May day (májový deň/ volací znak) v juliánskom kalendári – mal by to byť horúci víkend. Hrajte sa s ohňom a popálite sa. Tento 25. pozmeňujúci a doplňujúci návrh sa zameriava na Bidana. Máte pozornosť verejnosti a armády, aby ste preukázali, že ste „niekde medzi 700 miliardami a biliónom 300 miliónov miliárd“ percent nespôsobilých na výkon funkcie. Amerika sa nehrá dobre s tyranmi. zdroj

Čas na karty Trump.
Je čas pre armádu, aby zakročila. zdroj

Libanonské bezpečnostné sily údajne zatkli jednotlivcov južne od Týru, ktorí strieľali raketami na Izrael. zdroj

„Techno kráľ Tesly, Vládca Marsu,“ a teraz ekologický aktivista Elon Musk, požaduje uhlíkovú daň.
A čo daň z lítia, alebo minerálov vzácnych zemín?
Kapitol USA (Mapy Google) ukazuje, že Kapitol je dočasne zatvorený … tak kde je sakra náš Kongres? 🤔Ste v štúdiu? 😉 zdroj
Mám pocit, že sme videli iba vrchol ľadovca

Na Deň matiek prezident Trump vyslal správu, že všetko bude späť väčšie a lepšie ako predtým, a nebojte sa. Keď uvidíte, že sa vyvíja všeobecný trend, je ľahké uveriť jeho povzbudivým slovám. Aliancia je pod plnou kontrolou.

Vírus sa musel zvládnuť s čo najmenším možným vedľajším poškodením. Ľudské vedľajšie škody sa tým, ktorí sledujeme film, budú vždy javiť ako príliš veľké. Vieme však, že to mohlo byť oveľa horšie. Ak poznáme schopnosť [D] eep [S] tate pre ohavné zlo až nad rámec pochopenia, môžeme sa spoľahnúť, že Aliancia sa vydala najlepšou cestou, ako mohla, aby oslobodili ľudstvo. zdroj

Najväčšia švajčiarska poisťovacia spoločnosť Swiss Life Holding AG a 3 dcérske spoločnosti pripúšťajú sprisahanie s daňovými poplatníkmi USA, aby skryli aktíva a príjmy na zahraničných účtoch zdroj

Navarrových 9 faktov spája Fauciho s pôvodom COVID-19 zdroj

Kyber útoky v nemocniciach po celom Írsku. – Moji priatelia v Írsku uviedli, že to bolo od skorého rána do obeda. zdroj

O nutnosti pokračovať v boji

Thor Han z Galaktickej federácie svetov hovorí o pokračujúcom boji v našom podzemí, o dočasnom utlmení bojov na Marse a o nadchádzajúcej deaktivácii portálov na Zemi a na Marse, ktoré využívajú Ciakahrriáni
Telepatické spojene: Elena Danaan (12. máj 2021)
„Milé duše, som tu, aby som vás pozdravil a som tu, aby som vám povedal, čo by ste asi chceli dozvedieť o mojich aktivitách. Nehovorím v mene politikov, náboženských predstaviteľov ani súkromných záležitostí, mojou úlohou je vás chrániť a ukázať vám, že ste veľmi mocní.
Nedávno bola vyčistená veľká časť vášho podzemia, ale ešte stále tam treba urobiť veľa práce. Oddeľujeme tam oblasť za oblasťou tak, že prerušujeme tunely a blokujeme trasy a ponúkame im, aby odišli, aby to tam opustili, alebo tam zostali a zomreli. Väčšina votrelcov sa z vášho podzemia rozhodla odísť, ale niektorí sa rozhodli zostať a bojovať, čo pre nich znamená totálny neúspech a smrť, ale je to ich slobodná voľba.
Zachraňujeme všetkých terranských väzňov a privádzame ich späť domov a tých, ktorí sú hybridizovaní, privádzame do iných svetov, kde bude o nich postarané.
Na vašej planéte sa ešte stále musí urobiť veľa práce, preto pokračujte v boji Terrania. Časová os vašej budúcnosti je zabezpečená, otvára nádej, otvára tvorivosť v novej budúcnosti, ktorá bude pokroková a konštruktívna, ale to stane iba v prípade, že budete pokračovať v boji a spojíte sa so svojou mocou, čo je jediná cesta vpred.
Nedávno som vám povedal, že váš Mesiac bol vyčistený od všetkých jeho okupantov, ktorí nepochádzajú z terranského sveta, ale ešte stále sa ho držia terranské spoločnosti, ale váš satelit Mesiac už patrí Terre, lebo všetky satelity náležia planétam, na ktorých obežných dráhach sa nachádzajú.
Čo sa týka operácií na Marse, tak boje tam stále prebiehajú, lebo tí, ktorí vzdorujú, ešte stále bojujú. A aby sme umožnili odísť tým, ktorí odísť chcú, tak sme na veľmi krátku dobu zastavili krviprelievanie, ale už veľmi skoro, nepoviem vám dátum, ale znovu zaútočíme na tých, ktorí sa tam rozhodnú zostať. Nech stojíte na akejkoľvek strane, tak slobodná voľba je najvyšším zákonom vesmíru. Väzni sú odtiaľ evakuovaní a mnoho Terranov ani nevedelo, že Terra ešte stále existuje.
Ciakahrriáni požiadali o posily z ďalekých utečeneckých kolónií a tie prichádzajú cez portály, ale akonáhle deaktivujeme portály na Marse aj na Terre, žiadne posily už mať nebudú.
To je to, čo vám k tomu môžem povedať ..a ešte jedno slovo, ktoré dá zmysel a spojí dohromady všetko, čo som vám práve povedal: „Nádej“. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 13.05.2021[B] iden zvrátil všetko, čo prezident Trump predstavil - dokonca sa zdá, že ničí ťažko vybojovaný mier na Blízkom východe. Keď sa katastrofy hromadia v USA a na celom svete, nikto nemôže viniť prezidenta Trumpa. Možno by si dokonca priali jeho návrat …? A keď poviem „vyzerá to…“, mám na…
  Tags: a, v, na, je, že, zdroj, sa, to, se, správy
 • 10000
  Správy 12.05.2021Verím, že trend, keď sa hovorí čoraz viac a viac o „pravde“ sa javí ako príbeh, ktorý je oveľa horší, ako sme si mysleli. Museli nám to jemne odhaliť, aby sme sa nezastavili a neodvrhli to, pretože to bolo také extrémne. Mnoho ľudí ani teraz jednoducho neasimiluje pravdu. Priamo to odmietajú. Boli sme…
  Tags: a, v, na, zdroj, že, sa, je, to, správy
 • 10000
  Správy 11.05.2021V celom USA sú hlboko pod zemou tunely so železničnými systémami na prepravu detí. Armáda okamžite popravuje dospelých, ktorí pracujú pre príšery zodpovedné za tieto veci. Vyhadzujú tunely do vzduchu. To je jeden z dôvodov oneskorenia zverejnenia. Mnohé z detí nevideli Slnko, ženy, ktoré čakajú, sú unesené a zadržiavané, kým sa ich deti nenarodia,…
  Tags: a, sa, na, v, to, je, že, správy

1 Komentár

 1. polarexplorer

  Ďakujem Ivy.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here